Új privát üzeneted érkezett!

Remélem, hogy azért szombatra csak sikerül összehozni azt az inszemet :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!
Ha szombaton lesz egy repeszthető tüszőm akkor is csak hétfőn lenne az inszem, mivel a tüszőrepi két nap mire hat.
Remélem követem az egyik kismaminkat aki anno a Lackó-tüszőjével pont ugyanígy jár mint én, és láss csodát egy 20 mm-es tüszőcskéből megfogant LAckó bébi aki nemsokára meg is fog születni. Annyira jó lenne ha rám is igaz lenne az, hogy általában a legkörülményesebb dolgokból jön ki jól az ember.
Hát nem tudom volt már ilyen mindenkinek az életében, nálam is biztos, most hirtelen nem jut eszembe semmi, de biztos volt, és remélem most is lesz.
Még 1x köszi a bíztatást!
dita75
 
 


Dita!
NAgyon drukkolok, hogy Neked is legyen egy Lackó-tüsződ :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsu
Hát én mondjuk egy Szabina-tüszőt terveztem, de hát ha pöcsös lesz hát pöcsös lesz biztos nem hagyom ott a kórházban! :wink: :lol:

Végül úgy döntöttem, hogy mégis csak beadatom ma meg holnap a szurikat, már meg is történt. Hátha szombatra meggondolja magát a Szabina tüszőm! :wink:

Egy nagyon aranyos szülésznéni megtanította hogyan kell ügyesen okosan beszúrni a cuccost. És képzeljétek én csinálam. Igaz először nem akaródzott elindulni a fenykendő, de azért azt mondta elsőre ügyi voltam, vegyek még egy leckét holnap és utána már nem fogok félni.
dita75
 
 


Dita!

A lényeg hogy meglegyen a tüsző!!!Aztán a többi részletkérdés :lol: Azon gondolkozom hogy tehetsz e még vmit hogy jobban nőjön,de nem jut eszembe semmien tüszőnövesztő praktika :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Lányok! Vasárnap tudom csomizni, hétfőn feladni a teszteket, mert nyaralgatunk (telelgetünk) most éppen. Remélem, hogy nem gond senkinek.
Nézzétek meg a görbémet! Két pém is volt ultrahangal igazoltan és semelyik sehová nem tesz pé-t. Mi lehet az oka?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Huncutka!

NEkem nem gond, úgyis még csak most lesz vasárnap pé-m, LH-m meg van még :wink:
Szerintem azért nem teszi be, mert még mindig felfelé megy a hőd és se nem stagnált, se nem esett vissza még.....

Dita!
Hajrá Szabina tüsző :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
És szeretjük kedves nénit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok!

Mennyi idő után lesz újra életképes a sperma??? Mert nekem ugyi vasárnap lesz pé-m, dehát apácska nem ott ment el, ahol gyerek lenne belőle :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Te aztán szókimondó vagy a javából! :shock: :cry: :lol:

Én úgy tudom, hogy óránként 20.000,- termelődik, mivel ezek a kis lurkók odabent is csak pár napig élnek tehát folyamatosan újra kell termelődniük, valahogy így! Délután megnézem pontosan, de vasárnapig több millió lesz emiatt ne izgulj.
Velünk is szokott ilyesmi előfordulni :oops: , apa mindig megkérdezi utána, hogy ez mire volt jó, és hogy gyerekgyilkos vagyok! :shock:

Huncutka!
Jó nyaralást! Nagyon irigyellek, nemrég jöttetek meg az egyik pihiből és mentek a másikba! Most hová lesz a menet?

Annus!
Állítólag ez a fostimon már meg fogja tenni a hatását.
No majd holnap reggel megtudom.
Már nem izgulok annyira, ha esetleg még sem jön össze a dolog ebben a hónapban, hát így jártam. Ha 5 évet kibiírtam akkor egy hónapot már csak ki fogok! Jakupcsek 15 évet várt! Igaz nekik már volt gyerek! :roll:
dita75
 
 


Dita!
Hát én már csak ilyen vagyok :oops: :lol: 8)

Helyes, ha esetleg most nem jönne össze (DE SIKERÜLNI FOG :idea: :idea: ), akkor már egy hónap az semmi az öt évhez képest :wink: :shock:

Hát holnap reggel, meg vasárnap, meg hétfőn is elkapom még.....elvégre én MOST LESZEK TERHES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Igy van! Ugrás apára! :wink:
Láttad tegnap a fókuszban a fekete - fehér ikreket? :shock:
dita75
 
 


Huncutka!

Szerintem csak 1 pét fog jelölni,de csak akkor ha pár napig fenn marad a hőd!!!Ezek a görbék csak utólag jelölik be!!

annus11
 
 


Dita!
IGen :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan aranyosak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem, reggel nagyon megmászom a drágámat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy már este :?: :roll: :lol: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Hát reggel és este is :lol: :lol: Már énis várom az estét,csak estére mindig szarul vagyok ő meg fáradt...de majd ma! :lol:

annus11
 
 


Hát remélem, hogy azért este ma nem fog elaludni.... akármit is csináltam neki, semmire semreagált tegnap este :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: Na ez nálunk is így volt tegnap....te nem ugyanarról a pasiról beszélünk :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Hát nagyon remélem :roll: :wink: :lol: 8)

Szerintem ez tipikus pasi dolog, nem :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az én emberem is mindig fáradt.... de tegnap vmi megszállta, mert hajnali kettőkor kelt este 8ra ért haza és mégis volt ereje, ráadásul nem is én kezdeményeztem! :shock:
De így legalább jó is, mert hétfőig semmi nem lehet, ugyanis sztem akkor lesz az inszem! Legalábbis ebben reménykedem! :roll:
dita75
 
 


Dita!
Nagyon nagyon szurkolok, hogy a hétfő össze jöjjön nektek!!!!
Addig ezt küldöm:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Köszi, épp most zuhanyoztam, de a miénk elromlott, egy db baba sem jött ki belőle! :twisted: :roll:

Jelentem ma teljesen egyedül adtam be a szurimat! Na?????????
Kérem a plecsniket és érdemrendeket! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dita75
 
 


Hát nagy nagy gratula neked, nagyon ügyes voltál :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép :wink:

Hú már ennyi az idő nekem csicsiznom kell holnap is hatkor kelek, megyek az uccsó ultrahangra.

Kép
dita75
 
 


Dita!

Majd jelentkezz hogy mekkorák lettek azok a tüszők!!!
A bátorság érdemrendjét tőlem tuti megkapod,én sose tudnék magamba döfni :roll:

Ja és nálunk is elromlott a zuhany...abból se hullik baba :lol:

annus11
 
 


Hát nálunk sem... és a hőm még mindig car.... és csak most lett + az LH tesztem.... tutira kitolódik a pé-m :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Hát még van 2 nap!!!Mért tolódna ki?Pont jó!14.napon ott lesz a pé!!!Max ha 1 napot csúszik,de lehet annyit se!Irigylem a 28 napos ciklusokat,nekem ugye a 21.napon van csak a pém :( :roll: :oops:

annus11
 
 


Dita???????

annus11
 
 


Zsu
Köszi mégegyszer a közreműködést a Lackó születésével kapcsolatban! :wink:

Zsu már tudja csak a többieknek mondom, hogy van egy 20 milis tüszőm, és ma kapok egy choragon tüszőrepesztőt, tehát hétfőn korán reggel 7 körül kell megjelennünk apácskával a kórházban és meg lesz az INSZEM!

Nagyon boldog vagyok és nem izgulok, csak izgatott vagyok, tudom, hogy sikerülni fog, és nem fogok félni meg semmi!
Remélem ezzel duplán ráteszek hogy szépen megtapadjon a kis bébink! :wink:
Csak ezért izgultam, hogy meglegyen az inszem innentől már nyugodt vagyok!
Huncutka nemsokára elhasználom a tőled kapott teszteket, és majd ámultok, hogy mind + lesz! :wink: :lol:
dita75
 
 


Dita!!!

De jóóóó!Látod látod,mondtuk mi hogy megnőnek!!Bizti rájukijesztettünk :wink: :lol: Akkor sok sikert hétfőre!!!Benn is kell maradnod majd?Vagy hogy zajlik az inszem?

annus11
 
 


Annus

köszike!!!!! Csak összekapta magát a kis drága Szabina-tüszőcském!

http://www.oviklub.hu/betegeknek/11_medd_intr.php
dita75
 
 


Dita!
Még egyzser gratula a Szabina-tüsződnek, tudja ő a dolgát, ráijesztettünk rendesen :!: :wink: :lol: 8)

Annus!
Hát az elmúlt két hónapban a 13. napon volt pé-m, gondoltam, most is akkor lesz :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Köszi megint! :wink:

Ha + az lh teszted akkor ne itt rontsd a levegőt azon filózva, hogy melyik napon kéne lenni a pédnek, hanem vesd rá magad apára, vagy fordítva, párna a popó alá és babásodj! :wink: :lol:
dita75
 
 


Osztom az elöttem szólók véleményét!Hess innen!!!Amúgy ez az első clostys hónapod,nem??Akkor nem bizti h most is a 13.napon lesz a péd!!!Van akinek megnyújtja a ciklust!!
Nekem mondjuk rövidítette 35 naposra a 42ről :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus
Nekem meg beállította, mert nekem meg szó szerint nem volt ciklusom! :shock:
A clostis hónapok alatt és után 32-34 napra álltam be.
Tavaly még nem tudtam, hogy mikor mi van, mert volt olyan, hogy három hónapig meg sem jött. Végül úgy hozták meg gyogyival.
Többször volt ilyen problémám, hajaj de sok!
dita75
 
 


Nekem ez már a 2. Clostis havom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apácska meg időmérőt néz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Szóval egyenlőre itt rontom a levegőt, aztán délután megmászom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu :oops: Hát le mertem volna fogadni h az első...annyira szalad az idő :shock: :roll:

annus11
 
 


Ne is mondd!!!!

Lassan itt augusztus :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bizony a nyár hamarabb megy mint a tél.
A tesóm pont most informált, hogy nagyon jó, hogy mostanában leszek terhes, mert ő is a nyár elején szült, így a ruhák is jók lesznek.
Van vagy 8 raklap gyerekruha, és mivel az utolsó gyereke lány, ezért úgy csináljuk, hogy lány legyen, de persze nálunk az a lényeg, hogy legyen!
Annyira tündéri babarucik vannak tesómnál lányba. Rózsaszínű csodák.
Persze azért biztos van olyan is közte amit kisfiú is hordhat.
Valamelyik nap mentem a skálába a cipőosztályra és elhaladtam a bébicuccok mellett, tündéri együttesek voltak kissrácokra is!
De jó lenne már a babarucik között válogatni! :roll:
Nekem annyiból szerencsém van, hogy egy csomó holmit kapok a nővéreméktől. Van egy valag játék is! Be sem fog férni a lakásba ennyi cucc! :shock:
dita75
 
 


Dita!

Nekem nővéremnek 3 gyereke van,a legkisebb most 11hós!Szóval én onnan kapok szinte mindent...tesóm állítólag tezi nekem félre.És van náluk 2 lány és 1 fiú,szóval mindegy nálunk mi jön!Meg a szomszéd is mondta hogy ad csomó mindent!!

Eddig 2 halacskás pólót vettem turiban,nem tudtam otthagyni....De most is hogy a turiban voltam,hát olyan cuki gyerekruhák voltak...de mondom ha hazaállítok egy szatyor rucival az uram kivág :roll: :lol:

annus11
 
 


Dita!
Én uncsitesóméktól kaptam már pár szatyor gyerekrucit.... igaz, kisfiúsat, de nagyon vagyányok :!: :lol: 8)

Annus!
Előre látom, hogy ha egyszer betesszük lábunkat a turiba, akkora pakkokkal fogunk haza térni, hogy a párjaink lehet, be sem engednek a lakásba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Most már értem,hogy mért tartott hazáig olyan soká az út....
Tegnap nekem is olyan fájdalmaim voltak a tüszőimtől, hogy csak na.....még sosem éreztem ilyet :shock: :roll: :?
Viszont a baloldalam szerintem kiszabadulhatott, viszont a jobbom még nagyon fáj :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Látom szépen felugrott a hőd!Te meg még aggódtál hogy később lesz a pé! :lol: Ebben a hónapban nekem is mindkét oldalt szurkált...kíváncsi vagyok mi lett belőle...

Jelentem festés kész,egyik bordűr fenn(ezt egyedül csináltam),mindjárt felteszem amásikat is.Csak egyedül vagyok itthon és a bútorokat nem tudom visszapakolni... :(

annus11
 
 


Jó van naaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops:
Szerencsére aklaptam apácskát még alvás előtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na akkor neked meg jó bördűrfelrakást és pakolást..... párod azért ma haza jön, hogy segítsen neked, vagy még pecázik tovább??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Készülsz holnapra? Utána haza is jöhetsz? Mész kedden dolgozni??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihó!
Kép
Szépen rendbe is szedtem magam ennek örömére, hogy egy nagyon ápolt, nyugodt és elégedett anyukát kapjon az én kis nunásom!
Minden le van szőrtelenítve, sarkam leápolva, körmök rendben, még délután teszek fel egy pakolást, és hajat is fogok festeni.

Reggel míg apa aludt kitakarítottam. 1/2 11- ig aludt! Igaz 4 órakkor ette haza a fene, elment este elvitte az embereket, azzal a jelszóval, hogy mindjárt jövök, erre ott ragadt az egyinél. 4-ig már megbangultam, mert azt hittem elkapták a rendőrök, mivel ő is ivott valamennyit. Jól leteremtettem, hogy legalább a telefonját magával vitte volna, vagy ideszól, hogy nyugi csak még beszélgetünk. Őrület!
:twisted:

Holnap kb. fél 8-ra ott kell lennünk. Leadjuk szépen a kiskatonákat egy kis mosdatásra meg ilyesmi, kb. egy órán át shakelik őket, aztán valamikor utána sztem 9 körül bejuttatják a randihelyre. Talán ha nem lesznek ezren egy fél órácskát pihizhetek is, de utána már jöhetünk haza, sőt mindent csinálhatok úgy mintha mi sem történt volna. Sztem bemegyünk melózni, szépen elücsörgök a számítógép előtt. Itthon többet szoktam tenni-venni mint odabent!

Annus
Nálunk is kész a teraszbetonozás, csak egy lépcsőfokot kell majd még gyártani.
Biztos szép lett a festés nálatok! A te embered hol csavizik?
Az én nővéremnek is van egy fia, de már elég rég volt csecsemő, 20 éves elmúlt. A legkisebb lánykája is már 10.

Zsu
Én is alig bírom ki hogy ne vegyek gyerek cuccokat, de én rossz ómennek tartom, kicsit babonás vagyok, ezért sztem csak akkor fogok bármit is venni ha már dobogó szívű kis porontyom a pocimban lesz, vagy a 3. hónap után!
Na látod van itt pé, méghozzá mekkora. Biztos szép nagy tüszőket növesztettél. Itt az ideje, hogy az egyikkel jól összebarátkozzon apusod egyik csini katonája! :lol:
dita75
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Íme a nagy mű!Persze a bútorokat nem hordom vissza egyedül,a matracok benn vannak,ha jön öcsém tud hol aludni :wink: Mostanra jöttem rá hogy lehet túlságosan is lekicsinyítettem...és azért látszik ilyen hülyén :oops: :lol: Estére meg remélem h hazaér a férjecském is :wink:

annus11
 
 


Na jól egyszerre írtunk!
Az szupi ha nem kell benn lenned...bezzeg nekem az átjárhatóságihoz be kell feküdjek 1 éjszakára....remélem nem kerül rá sor :lol:
Apcim éjszakai peckázásra ment a haverjával,aztán emg majd beszalad dolgozni...de ha nincs itt időben s*ggberugom :wink: :lol:

annus11
 
 


Dita!
Reméelm, tegnapi randi jó lsikerült, de szerintem még minimum egy készenlétben van, hogy kitörjön..... szerintem holnap reggel az is meglesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira fáj az oldalam, hogy azt el nem tudom mondani.....

Hát te aztán nagyon kis tipp topp anyuci leszel.... nekem is mennem kéne már kommetikushó bundátlanítani, de hát én itthon magamnak elvégzem egyenlőre.... bár azért Szováta előtt persze megyek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!

Nagyon jó meleg színe lett a pici szobájának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos csak erre várt, hogy kész legyen az Ő kicsi fészke :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Csak keményen!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: Oké!
Hát élőben kicsit más...de olyan vidám lett!Lehet beköltözök :wink:

annus11
 
 


Annus!
Csak a himbilimbire vigyázz seggberúgásnál, mert arra még szükség lesz! :wink:

Ez most egy vendégszoba nálatok? A mi hálónk is kb. ilyen színekben pompázik, alul zöld felül narancs, de tapéta, és középen van bordűr.
Azt tudtad, hogy a zöld a termékenység színe?
Mikor megtudtam gyorsan vettem egy zöld színű ágyneműt is! :lol:

Nagyon ügyik vagytok! Kis aranyecsetek! :wink: :D

Ne félj a lapartól én is túléltem!
Szerencsére egyedül voltam a szobában, sőt még reggel is a vizitesek tök rendik voltak, nem jöttek be zavarkodni hozzám 7 óra előtt. Igaz már fent voltam, de azért jó volt nyugodtan lenni a szobába. Nagyon jól voltam, picit fájdogáltam csak, szóval minden oké volt!
dita75
 
 


Fránya laptető, direkt megszámláltam, hogy még írhatok, erre fel gyorsan beelőztetek, így laptetőre kerültem. :twisted:

Szóval akkor ő lesz a picurka szobája? Gondolom addig meg vendégszoba.
Erre is van egy történetem az inszemesből. Az egyik csajszikánál megvolt a gyerekszoba, de ilyen kupis szobának hazsnálták és amikor úgy döntött, hogy rendbeteszi köv. hónapban + tesztelt! Első inszem sikerült neki! :shock:

Annus kövesd a jó példát!
dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: