Új privát üzeneted érkezett!

Dita: Nagyon drukkkkkk!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.05 10:48-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee: Te pesti vagy. Én épp vki jó dokit keresek. Privátban írhatnál a tiedről hogy ki és hol? Köszi!!!

Dita: drukkkkk!!! És ha apa nem látja gyere, plííííz,
Vendég
 


Lilla még nincs piri. Majd vasárnap jövök és akkor közlöm a híreket. Megyünk ma Balatonra és nem leszek gép közelbe.

Jaimee az én fiam is 8 hónapos volt, amikor volt a keresztelője. Annyira aranyos volt, nem sírt egy kicsit sem, csak figyelt, hogy mi a fene folyik körülötte. Nagyon cuki volt.

Dita nagy drukk!

Szia Gioia! Látod vannak még csodák? Értem ezt a barátnődre.
timejka
 
 

 
 

Timejka: Nem is attól félek, hogy Popi bőg, hanem hogy én... :lol: :lol:

Dejónektek! Balcsi.... 8) 8)

Szép napot mindenkinek! Megyek fodrászhoz. Döglesztő meleg van...
jaimee1
 
 


Jaimee tudom. Én is érzékeny lelkületű vagyok, és nem sírtam. Egyszer könnybelábadt a szemem, de álcázni próbáltam.
Neked is szép napot. Csini legyél!

Remélem jó idő lesz. Kezdek megint barnázni.
timejka
 
 


Jaimee,

biztos csuda szép fruzurád lesz, csak vigyázz, hogy ebben a melegben le ne izzadd a fejedről :wink:

Timejka,

jó szórakozást a Balatonra!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic én is még csak 24 vagyok de ez kötelező én úgy tudom a 12. héten egy genetikai uh ugye ami a nyaki redőt méri és az anyának alá kell vetnie magát még egy vérvételnek is ami kettő eredménye hozza az egész leletet. Na nekem ez volt. Ez olyan 25.000 ft körül van de a mi kórhőázunkban azon a héten épp ingyenes volt. azért kérdezz rá a dokidnál de szerintem mondani fogja majd. P lilla: köszi aranyos vagy. Ti hogy birjátok ezt a meleget? katasztrófa nem? jöhetne már az enyhetadó hűs. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Erzsébet
Igen, szörnyű ez a meleg. Dehát most van nyár. Tegnap voltunk a Balcsin, ma sajnos dolgoznom kellett. Holnapra már nagy lehűlést mondanak az időjósok. Kitartás.
p__lilla
 
 


Szasztok!
Megjártam az uhut, bemásolom amit az inszemesbe írtam:

KIRÁLY MINDEN!!!!!!!!!
A DOKI DALBAN MONDTA EL AZ EREDMÉNYT, DE EZ MOST KOMOLY.... A KACSINTÓS BARNA NAGY ZSIVÁNY ÁM!!!! ELÉNEKELTE, HOGY JOBB OLDALT VAN EGY SZÉP 22 MILIS HÁHÁ LÁLÁLÁLÁLÁ, NO ÉS MÉG EGY 15 MEG EGY 16 MILIS, LÁLÁLÁ, MEHET SZÉPEN AZ INSZEMINÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓRA, LÁLÁLÁLÁLÁ!
VISZLÁT A KISMAMA ULTRAHANGOOOOOOOOOOOON! SÁLÁLÁLÁLÁ!!!!!
ENDO 9,5 MILI

Úgy vigyorogtam fent mit a vadalma! A nővérke is palotai és mondta neki a doki, hogy vasárnap bejössz inszemre? Rámnézett és mondta, hogy akkor együtt jövünk otthonról? Mondom oké persze, vagy ti jöttönk hozzánk! Erre mindenki jót nevetett. A Dottore megkérdezte, hogy van otthon centrifuga, mert akkor abba is benne vannak! De kiderült, hgoy a mosógép centrifugája nem jó, szóval muszály a kórházba mennünk!

TEHÁT CSAJOK!
HA NEM TÚL NAGY KÉRÉS, DRUKKOLNÁTOK VASÁRNAP AKKORÁKAT MINT A HIMALÁJA???????????? MERT ÉN MOST ÚGY DE ÚGY MEG AKAROK TERHESEDNI!!!!!!!!!!!!!!!

A 15 meg a 16 milis szerintetek vasárnap reggelre megnő akkorára, hogy meg is reped?
Na mindegy, úgyis lesz előtte uhu, majd meglátjuk!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚD IZGULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Dita hajráááááááááááááááááá!!!!!!!!!! Nagy nap lesz ez a vasárnap!!!!!!!!! :lol:

Kb. 4 milit nőnek még...hogy mikor repednek, arról fogalmam nincs.
jaimee1
 
 


Dita
Ez nagyon szuper. Akkor mégsem csak egy tüszőcskéd lett. :D

Azt hiszem, most áttérek az 1. inszemes topicba, mert köv. hónapba én is sorra kerülök. :roll:
Körülnéztem ott is, sokan vannak ott közületek. :P
p__lilla
 
 


JAIMEE
Igen NAGY NAP lesz, nekünk inszem, nektek keresztelő, szép lett a hajad?
Most kaptam meg a tüszőrepesztőt, úgyhogy meg kell, hogy repedjenek sztem.
Igazság szerint addig még nő amig meg nem reped, tehát kb. 36 óra múlva fog megrepedni, ami azt jelenti, hogy esélye van kb. 3 mili növekedésre, ami viszont tök állat, mert a 18 mm az alsó határ.

LILLA
Gyere nyugodtan várunk! :wink:

ERZSEBET
Te még csak 24 éves vagy? Duplán irigykedem! :lol:

TIMEJKA
Kár, hogy már elmentetek, mert a másik topicban meginvitáltalak hozzánk, hisz Alsóörs nincs messze tőlünk, na majd legközelebb.... érezzétek jól magatokat!

dita75
 
 


Erzsebet,

náunk ezek a vizsgálatok teljesen ingyenesek. Nálatok miért kelll érte fizetni? Ezeket a tb támogatja. Nekem ma a védőnp sem mondta és a dokim sem mondta, hogy pénzbe kerülne. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: hát ez nem semmi itt Pesten 30.000 ft körül van tesómék az Istenhegyi úton voltak és ott 28.000ft-ot hagytak ott. De nálunk a Máv kórházba is kellett volna érte fizetni csak épp azon a héten valami akció volt. Tök jó hogy ilyen is van. :lol: Dita: hú 16mm tüsző?? az vasárnapra kircsi lesz meglátod úgyhogy most bebabásodsz és punk-tum :lol: nagyon jó a csillagok állása a termékenységhez :D Lilla: Balcsi? hú de szuper. irigy-irigy :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Erzsebet,

akkor jobban teszem ha sürgősen utánajárok, hogy nálunk ez fizetős-e vagy nem. Nem akarok a vizsgálatnál szívrohamot kapni :?
Köszi a tippet :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.05 10:48-kor.
jaimee1
 
 


jaimee: biztos csini leszel :D Monic: nincs mit bár tényleg genyóság hogy az ember fizeti a TB-t és akkor még ezért is kelljen fizetni :twisted: és pocaklakó? hogy van? tegnap elmentünk bevásárolni és hazafelé megálltunk egy bababoltnál babakocsit nézni. HÚ volt kettő is ami nyerő volt 44.000 ft de nagyon szuper narancssárga és kockás. Úgyhogy majd ősz felé meg is vesszük ha mindenigaz :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Kép

ERZSEBET

Ti már babakocsit néztek?
Narancssárgát ráadásul? Nem kékek??????? :wink: :D

JAIMEE

Biztos szép leszel a keresztelőn, de elvégre nem a tiéd lesz, Popi lesz a főszereplő!!!!!!!!!!!! Ő pedig minden formában dönörűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!! :D

dita75
 
 


Dita: hát igen van egy kék is ami favorit de a férjem mindenképp olyat akar mai fiúnak is meg lánynak is tuti mert hát ki tudja ha nem egy neműek lesznek?? de ha bejön a jóslatod és kisfiunk lesz komolyan mondom nem tudom mit fogok csinálni :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


ja épp nagytakarításba vagyok már nem bírom le kellett hogy üljek egy kicsit. Hiába már nem birom azért úgy .... :lol: többiek hol vagytok ébresztő :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


ERZSEBET
Ezek szerint ti már a tesóbabán gondolkoztok?
Még meg sem szültél te lyány! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én amúgy imádom a narancs színt! :wink: :D

A plusz kilóim miatt sajna én sem tudom egyben végignyalni a kecót! :oops:
Viszont te babás vagy úgyhogy kötelező a pihi közben! :P

dita75
 
 


dita: kiestem már megint a körforgásból és nem értem vonalzód:-) Szval megvolt az inszem (a 2.) és 15 nap mulva tesztelsz??

Én ha egyszer mégis várandós leszek úgy szeretném megélni mint a hugom. Nyilván ahogy egyre nagyobb lett a pocija fáradékonyabb lett, de amugymeg semmi baja nem volt és ugyanúgy ment az élete mint előtt, sőt, még a Szigetre is kijött 4 hónapos terhesen és bulizgatott a férjével :) És a babacuccokat az utsó hónapban vette meg, sőt a babakocsit születés után :)
Vendég
 


GIOIA
Holnap 7.15re kell mennünk a kórházba, és még 8 óra előtt meglesz az inszem, mert 8-tól már NST-znek!

Szóval drukkolj nekem lécci-lécci!
Annyira izgatott vagyok, a múltkor nem éreztem semmit igazán, mert csalódott voltam, a sok ultrahangra mászkálás, szurimizéria, aztán megy hogy csak egy kis nyomi tüszőm volt, valahogy bennem volt, hogy nem sok esélyem van, de most annyira pozitív vagyok, három tüsző ami esélyes lehet, vasárnap lesz, egész nap pihizhetek, nem kell arra gondolnom, hogy várnak a munkahelyen..... szóval eléggé adott minden. Ha megjövünk nem csinálok semmit lefekszem és alszom, tévézek meg ilyenek, a fiúk elmennek horgászni! Csendes nyugalmamban megterhesedem szépen mint Monic! :wink: :D

Akit én ismerek mind így élte meg a terhességet.
Azért mi egy kicsit másak leszünk, én már konkrétan 5 éve várok a csodára! Asszem ennyi év után biztos nem úgy élem meg az egészet mint egy spontán terhes kismama! De sztem ez ebben a formában természetes!

dita75
 
 


Nagyon drukkolok!!!!!!! Írj majd!
Amugy teljesen igazad van. A spontán kismamák még jobban tudnak lazulni, de mi akik várnak és várnak igazi csodaként éljük meg azt hiszem a zebratesztet :)
Vendég
 


Dita: nagyon nagyon szorítok neked holnap és meglátod most sikerülni fog. Ma voltam anyuméknál otthon és a Maszatka a nagyszőrű fekete cica a párkányba napozott én meg kinyitottam neki az ablakot annak meg több sem kellett beugrott :lol: az olyan hálás volt olyan hempergést levert :D csak apum észrevette a turpisságot meg a férjem és szépen kitessékelték cica urat :lol: csúcs fejek imádom őket és a te cicáid nőnek már?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Kép

itt egy példány! :D

tenyérnyi cicó!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jaimee,

angy átalakukáson mentél át, ha 15 cm-re lett rövidebb a hajad :wink: Biztos szépen beszárítod majd.
Nagyon szép keresztelőt és jó szórakozást kívánok nektek holnapra!

Erzsebet,

Pindurka jól van, mostmár 2-3 napja hányingerem sincs, ha nem lenne az állandó utró dugdosás akkor gondtalan kismamának nevezném magam. De 2 hét múlva már mindenképp az leszek.

Dita,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
holnapra (képem most nincs hozzá mert minden a laptopon maradt :cry: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: istenem ez a kis gombolyag olyan aranyos és milyen szépike :D jajj imádom őket. Igazi házi cica színű :lol: jajj nagyon mennek a drukkok majd írj hogy mi volt. Monic: örülök, hogy jól vagy. Jaimee: küldj nekünk egy kis tortácskát meg egy kis sütit az éteren keresztül :lol: nyami-nyami :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!
Meginszeminálva jelentkezem!

Nagyon jók lettek az eredmények. Az uhu alapján a tüszők megrepedtek, legalábbis nem látott tüszőket, akkor csak megrepedtek nem?
A fiúkák megint 40 millióan versenyeznek odabent, és annyira fickósak voltak, nagyon megdicsérték őket és meg is néztem a mikroszkóp alatt, nagyon cukik voltak!

Most nem éreztem azt a puffadást, csak egy picit fáztam ezért volt bennem egy kis görcs.

Nem kaptam stimu receptet mint a múltkor, tehát most megterhesedem!!!

MONIC
Boldog 11. hetet!

JAIMEE
Nagyon szép keresztelőt!

ERZSEBET
Követem a macsekot! :wink: :lol: Csak az én babáim nem lesznek ilyen szőrösek! :D

dita75
 
 


Dita: drukk-drukk!
Vendég
 


Jaimee: hogy sikerült tegnap a keresztelő? Popika drága hogy birta a vizet? :D Dita: pihenj sokat Monic: mikor mész dokibácsihoz legközelebb?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Jamiee milyen volt a keresztelő? Hogy bírod, hogy ilyen sokat vágtak a hajadból?

Nekem természetesen megint megjött a bajom.

Erzsébet egyszerre kettő gyerek kellett volna most és akkor le van a gond.

Dita drukk, jó nagy!

Én is kérek majd drukkokat, hogy jövő héten legyen szép tüszőm és lehessen inszem!!!!!!!!
timejka
 
 


TIMEJKA
Biztos, hogy lesz! No para! MEgint clostit kapsz majd?
Látod én ezekre a drága gyogyikra nem reagálok valami jól, a clostitól meg olyan szép tüszikém volt, hogy mindenki a csodájára járt!
Egyél méhpempőt és sok fehérjét, hogy a méhnyálkahártyád viszont ne legyen vékony.......... és tuti lesz a siker!

Persze hogy drukkolok, már most kezdem az elején!!!!! :lol: :lol: :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Timejka: igen neked is szorítunk, hogy jól megnőjjenek azok a tüszőcskék :lol: Képzeljétek ma mosogatás közben úgy összekeményedett a pocim olyan rossz érzés volt, végül apa kezétől lett jobb. Mitől lehetett? ilyet eddig nem éreztem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!!!!

Dita sokat iszom, sok tejterméket eszem. Clostit szedek megint. Méhpempő-ginszeng oldat is jó? Mert most azt kezdtem el inni. Szerintem ezzel nem ártok magamnak.

Erzsébet
már nem tudom hány hetes voltam (talán 20 hetes körül), amikor mentem uh-ra, és ahogy feküdtem le az ágyra, úgy bekeményedett a hasam, hogy megmozdulni nem tudtam. A doki úgy megijedt, hogy meg is vizsgált. Méhösszehúzódás. Ezután nekem nagyon sok ilyen volt, bár nem olyan erős. Én sokat idegeskedtem, sírtam, mert a férjem akkor ment ki külföldre dolgozni. Na hát szerintem ennek következtében a 36. hétre megszületett a Bence. Egészségesen.

Monic?
timejka
 
 


Timejka: hú köszi lehet benne valami mert apával tegnap épp veszekedni kényszerültem amikor mág 100-adszorra hagyta szana-szét a fogpiszkálót, meg a piszkos ruhát. :twisted: kicsit kikeltem magamból és akkor éreztem is. Hú akkor odafigyelek ezekre a dolgokra. Nagyon szorítok neked, meglátod most sikerülni fog :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Erzsi: Keményedésre pihi, pihi és magnézium! Stresszre én is keményedtem... :?

Timejka: Hajrá tüszők!!

Dita: Igen, ha eltűntek az UHról, bizti megrepedtek a tüszőcskék. Azóta már találkoztak is Apával régen és keresik a jó kis fészket. :wink: Gondoltam rád vasárnap a templomban. Hajrá, hajrá!

Monic mami merre vagy?

Gioia: Nem baj, koncentrálj a következő pére!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.05 10:49-kor.
jaimee1
 
 


TIMEJKA
Ügyi vagy! Sok-sok tüszőcskét! +++++++++++++++++++

Monic tegnap Ausztriába volt, de ma már lesz délután, csak elugrott egy röpke kis ultrahangra! :wink: :D :D :D

Remélem ha megjön nézegethetünk Pindurka-képeket! :D

JAIMEE
Tündér vagy, h. gondoltál rám!
Hát én sajnos csak magamra gondoltam, illetve megpróbáltam elképzelni ahogy az egyik ezüstösen csillogó fiúka randizik a petikémmel. :D :D :D
csak apa zavart meg néha az emlélkedésben!

Örülök, hogy jól sikerült az ünnepség!
Sztem is jobb, hgoy szuszókált, minthogy végigbőgte volna! :D

ERZSEBET
No stressz! Nálam egyszerre két krapek hagyja szét a cuccait, néha olyan ez a kecó mintha atomtámadás érte volna! :shock:

dita75
 
 


Jaimee: gratula jólnevelt gyermekedhez! 8)
Mi is hugi kislánykájának keresztelőjére készülünk, csak a másik oldalról, én leszek a keresztanya :o
Kiccsaj aludni lehet hogy nem fog, max. ha előtt teleetetik, mert most az a korszakát éli, hogy azt szereti, ha mindenki vele foglalkozik. Még az orvosnál sem sír, mert azt érzi, hogy csak ráfigyelnek és ez tetszik neki :D

Dita: hogy vagy? Közérzet?
Vendég
 


GIOIA
Köszönöm kérdésed, én jól vagyok, semmi nem fáj, lelkecském is allright!

Az fog majd fájni, hogy ha mindennek ellenére most sem sikerül! De sikerülnie kell!

Tegnap sajnos elmaradta sereghajtás, de most már nem érdekel annyira, mert ha több mint két év alatt nem jött össze spontán majd pont most fog. Fáradtak voltunk az este mert elmentünk a Bricoba kerítéselemet, meg féltetőanyagot venni. Szupi kerítést találtunk, és lealkudtuk félárra! :D Holnap már festegetem is!
Ditus az aranyecset! :D :lol:

Remélem ebbe a festékbe nincs semmi olyan ami a babának nem tesz jót! - töprengett paraDita! (még jó hogy nem Zita a keresztnevem!) (két okból is!) :roll:

dita75
 
 


Köszi lányok akkor megpróbálok pihizni csak hát én is olyan vagyok hogy mindennek meg van a helye és a férjem sajnos más és amerre megy arra hagyja a cuccait én meg mint egy hülye pakolok utánna. Szájába rakom a kaját utánna mosogatok pakolok stb. Szóval néha kicsit stresszes tudok lenni hogy nem tudom belőle kinevelni :roll: Dita: sikerülni fog meglátod :lol: Gioia: keresztelő?? hm az jó. Mi is gondba vagyunk a keresztszülő kérdéssel és megy is rajta a vita hát nehéz ügy :lol: Monic: kérünk képeket :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


ERZSEBET
Sajnos az én férjem is ilyen, az anyukája volt szíves elkényeztetni őuraságát. Mi nem olyan rég élünk együtt, kicsit több mint két éve, de egy poharat nem mosott még el, semmilyen női munkát nem hajlandó csinálni. Az asztalon otthagyják a tányérokat is, pedig nekünk van az Irén (mosogatógép), csak bele kéne tenni.
Igaz a ház körüli teendőkből jócskán kiveszi a részét, tehát valahol a párhuzam meg van húzva, sőt!
De akkor is annyira irigylem azokat a nőket, akiknek mondjuk ágyba viszik a reggelit néha, vagy egy-egy ebédet megfőz a párjuk, vagy esetleg kiporszívóz! :roll: :roll: :roll:

Baromi kivi leszek, hogy ha megfogan a babánk és már nem kell a ház körül sem dolgozni akkor segít-e majd valamiben! :?

dita75
 
 


Személyes tapasztalatom az, hogy a férfiak bármit megcsinálnak, csak meg kell mondani nekik, hogy mit:-) A férjem észre nem veszi a mosogatnivalót, pedig nálunk is van Irén, és mondta multkor, hogyha azt szeretném hogy mosogasson, szóljak neki :D Megtettem és így tovabb teszteltem egyéb területen, jelentem bevált:-) Az más tészta, hogy utána baromi büszke magára és meséli másoknak mennyire kis faszagyerek. Meghagyom ebben a tudatban és ezért imád is 8) HA meg egyszer véletlenül főznek vmit és jól sikerül, sztem később is megpróbálják. Férjem előző házasságában 17 évig a konyha környékére sem ment, ellenben most király dolgokat főz. Tehátvan remény! Ugyanakkor meg ha van munkamegosztás az a legtökéletesebb. Nem kell villanytszerelnem, festenem, füvet nyírnom és ezért hálás vagyok :lol:
Vendég
 


csajok hát ezek a pasik:?? hehe nálunk nincs Irén csak Erzsike van :D jómagam. De ne is mondjátok olyan jó lett volna vasárnap is pont arra gondoltam de jó lenne ha egyszer ágyba kaphatnám a reggeit de ez az álmodik a nyomor szindróma volt egyik oldaláról átfordult a másikra és horpasztott tovább persze a nap már a hasára sütött szóval felkeletem és nekiláttam főzni :wink: tudom ez a mi dolgunk csak néha olyan jól esne a kényeztetés nekünk is. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Erzsi: lehet hogy a Te emberedből majd a babóca hozza ki ezt! Hallottam olyat, hogy a ffiak nagy része annyira meghatódik az egész szüléstől és hogy ott terem az apróság anya hasából, hogy kiskezes bárányka lesz :)
Vendég
 


Sziasztok,

Erzsebet,

az én párom a lombik után ágyba hozta a reggeli-ebéd-vacsorát. Nagyon kedves volt tőle, jól esett!
Főzni is szokott, de kizárólag akkor ha neki kedve van hozzá. Ha megkérem akkor ellenáll...
AMúgy el van ő is rendesen kényeztetve általam, néha mérgelődöm is miatta...
Nálunk a keresztszülőséggel nincs gond, ha fiú lesz akkor az ikertestvérem lesz a keresztanyja, ha lány akkor pedig a legjobb barátnőm. Ebben ők egyeztek így meg és nekem vnagoyn megfelel :wink:

Jaimee,

örülök, hogy jól sikerült a keresztelő, és Popi szuper kiscsaj, hogy aludt végig :lol:

Gioia,

keresztanyuka leszel? Az nagyon szép feladat. Én is lennék egyszer, imádnám is a keresztgyereket de eddig még senki nem kért meg ilyenre :roll:

Megvolt az uh, Pindurkával minden rendben, 5,4 cm, koponya 19 mm. Tarkóredő 1 mm. Legközelebb 4 hét múlva kell menni.
Kértem képet de nem kaptam mert kiderült, hogy ez a gép nem is tud nyomtatni.
Viszont a baba nagyon aranyos, böködte a doki a hasamat mire úgy fordult, hogy meg tudja mérni. Aztán Pindurka piszkálta a fülét meg hadonászott mintha fel lenne háborodva a hasam nyomkodása miatt, végül gondolt egyet, bekapta az ujját szopizni és megnyugodott :lol:
A doki nagyon ari volt, próbálta kifigyelni a nemét de nem mutatta meg neki a bébi.
:lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: gratulálok a csöpphöz! Majd menj el mindenképp 4d-s uh-ra, mert szenzációs, hugi is volt és kapott egy egy órás videokazettát róla, volt olyan pillanat, amikor Katica belül simogatta az anyja hasát. pityeregtünk a meghatottságtól :oops: :)
nem is tudtam hogy van ikertestvéred. Dejóóóó! és akkor nálatok is működik a kölcsönös megérzés ? neki van gyermeke már? (bocs ha írtad az előzőekben. sok az info, néha elvesznek dolgok)
Vendég
 


Sziasztok,

Gioia,

mindenképp szretnénk 4D-re menni, de babonából nem jelentkezek be amíg be nem töltöttem a bűvös 12 hetet.
Hát én már tegnap is könnyeztem az uh alatt, annyira megható volt látni, hog a kisbabám miket művel a pocakban.

2 petéjű ikrek vagyunk, de ettől függetlenül működik a megérzés. Nagyon is, amikor kórházban voltam és nagyon rosszul lettem, de annyira, hogy még a nővérnek sem tudtam szólni, akkor egyszer csak csörgött a fejem alatt a mobilom, a testvérem hívott, hogy jól vagyok-e.
Amikor pedig ő leesett a lépcsőn én megéreztem, anyunál ültem és beszélgettünk. Egyszercsak mondtam anyunak, hogy valami baj van. Anyu nézett rám, hogy megbolondultam-e, én meg felugrottam és rohantam át a testvéremékhez, és ott találtam a lépcsőn, leesett róla. Ráadásul annyira, hogy meg kellett műteni a térdét, és pont ugyanazt és ugyanúgy amit nekem 2 évvel korábban szintén egy baleset miatt kellett megműteni.
Neki még nincs gyereke, de már gondolkodnak a témán :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: ez szuper lehet, mármint a megérzések. Hugommal 3 év van közöttünk, de olykor érezzük egymást. Pl. mikor mandulaműtétem volt , életében először mandulagyulladást kapott, alig bírt beszélni. :)
Igen, a bűvös 12. hét. De rendben vagy, nincs vérezgetés, pocifájás, úgyhogy tuti oké odabent minden:-)
Vendég
 


lányok mai program? ester tüzijáték? mi max a tévéből nézzük ebédre anyuméknál voltunk most értünk haza. Pindurkám egyre többet mocorog. Monic: ugye milyen megható látni az uh-ot? én mindig megkönnyezek olyan csodálatos. :D ki hol van? írjatok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: