Új privát üzeneted érkezett!

Hm. De a teszt nem mutatott ki semmit, szerintem nem jött össze, de ennek ellenére furán érzem magam és kezdek ingerlékeny is lenni jajj...
magdolnam
 
 


Lilla
Milyen hamar ágyazódhat be? Én arra gondolnék, ha a petesejt már a méhben van mikor megtermékenyül, akkor nemsoká be tud ágyazódni. Nem? lehet akkor nem kell 12 nap neki?
nekem akkor lehet e miatt a rosszullétem, de nem hinném. Pedig nem lenne rossz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csajok: nézem Lilla görbéjét. Mit jelentenek a görbe alatti betűk? Gondolok én a cm, Bd, Stats-ra és miaz a DPO? És a függőleges piros vonal a pé? és mik az utna lévő számok?
Bocsi kicsit tudatlan vagyok a témába. Remélem felvilágosítotok. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

A függ. vonal utáni számok jelzik sztem a beágyazódásra rendelkezésre álló időt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes
Bejelöltelek iwiw-en. Nagyon aranyos Anna baba.
p__lilla
 
 


én már nem tudok semmit :shock: kár hogy nem dokinak tanultam....
magdolnam
 
 


Kisvirág
A CM-nél a nyálkát lehet jelölni. Az E az Eggwhite (tojcsi), a BD a hancúrokat jelöli, PM a délutáni hancúr. :)
p__lilla
 
 


A Stats-ot passzolom.
p__lilla
 
 


Magdolnam
megint csináltál tesztet???

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, nem csináltam. Már kezdek kiakadni, mert mindenhol buta eladók vannak a patikákban. 3helyen nem tudtak segíteni az érzékeny teszttel kapcsolatban, jó mi? De nem adom fel, keresem az "igazi"!
magdolnam
 
 


álmos vagyok :(
magdolnam
 
 


Akkor tényleg nagyon hülyék. Ebben az esetben mindig meg kell kérdezni melyik a legdrágább. Általában az elég érzékeny szokott lenni. De a DM-ben is lehet kapni egy 1600 Ft körülit, ami a beágyazódást követően 3 nappal használható.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hát Magdolnam, már nagyon késő is van. Fél 7!!!
Ugye szerdán nem fog megjönni??? Akkor csinálsz új tesztet?

Kép
Kép
nati80
 
 


most akkor egyedül maradtam???? :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


nem itt vagyok én is csak melózom. Szerintem pénteken tesztelek, ha nem jön meg....
magdolnam
 
 


Meddig dolgozol?

Kép
Kép
nati80
 
 


CSUBI!!!!!!!! HOL VAGY???????

Kép
Kép
nati80
 
 


8 :shock: ezen a héten
magdolnam
 
 


És reggel mikor kezdesz?

Kép
Kép
nati80
 
 


annyira drukkolok most, mert a következő hónapban nem kapok clostit, ami ugye annyit jelent, hogy nem lesz pe-m nagy valószínűséggel. Viszont teljes hormonális kivizsgálás és átjárhatósági vizsgálat, amitől én nagyon tartok :(
magdolnam
 
 


12
magdolnam
 
 


Biztos nem fog most megjönni! Ne izgulj már!
Érzel most valamit? Mik a tüneteid?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Itt vagyok kérem szépen,csak sajna Én mindig ilyen későn érek haza a melóból!!!! :evil:

Köszönöm a kérdéseket jól vagyok/vagyunk nagyon! :lol: :lol: 1 tünet erősödik,de rettenetesen,hogy állandóan el tudnék aludni... :lol: Ja, és rájöttem még egy tünetre,hogy 1 hete nem kívánom az édességet..Én,akinek a beceneve az is lehetne, hogy Gombóc Artúr, mert nem telik el úgy nap, hogy ne ennék jó sok édességet és most rá sem tudok nézni. :lol: Apa örömére a melleim is növésnek indultak, úgyhogy kezdődnek itt a dogok... :lol:
Várom a követőket nagyon!!Nem tervezem most,hogy átmenjek kismamis topicba, mert Én itt érzem jól magam köztetek!!!!!!Jó? :lol:
Na, olvasgatok 1 picit visszafelé!!

Csubi
csubi
 
 


időközönként abbamaradnak a tünetek. Most pillanatnyilag tompán érzek hasszurkát, hányinger csak de volt meg éjjel
magdolnam
 
 


szóval csak reggel volt, ez kimaradt
magdolnam
 
 


Szia Csubi!
Örülök, hogy velünk maradsz. Úgyis itt is lassan már csak kismamák lesznek. :) :) :) :)
p__lilla
 
 


CSubi! Annyit akartam sos-be megkérdezni, hogy a cervixed (méhnyaknyák váladék) milyen állagú??????????
magdolnam
 
 


Köszönöm a gratulákat lányok!!!!

Olyan furi érzés az egész.... :oops: Tudtam,hogy rettegni fogok a múlt miatt,de mégis bíztam benne, hogy ez nem ennyire az elején fog jelentkezni....Tudom,hogy pozitívnak kell lenni és, hogy 2-szer nem történhet meg velünk az a szörnyűség,de annnnnnnnnnnnyi minden történhet az első 3 hónapban.....

vagy ez most butaság??

Csubi
csubi
 
 


Ez engem is érdekelne. :!:
Magdolnam, te milyent tapasztalsz?
p__lilla
 
 


Szia Csubi!
ne is menj át kismamás topikba, itt is lesz sok kismama. Itt legalább jól összeszokunk, és megismerjük egymást.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi ne aggódj! nem tesz jót a babának. A lényeg vigyázz magadra az első 12 hétben. De elvileg már legalább 4 hetes kismama vagy.

Kép
Kép
nati80
 
 


:lol: :lol: :lol: Hát persze, hogy itt is lesz sok kismami!!!!!!Ez nem is kérdés és Én itt várlak Titeket!!!!!!

Nem tudom milyen állagú...... :oops: Eszembe sem jutott vizsgálgatni kivéve ovu idején....De majd lecsekkolom és megírom!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Csubi!

Milyen érzés? Sose éreztem még és már annyira szeretném.

Kép
Kép
nati80
 
 


krémes, ragacsos, folyékony így értettem :oops:
magdolnam
 
 


Háááát, nehéz ezt leírni...
Lényegében, hirtelen minden lelassul körülötted.Nem szaladsz a busz után, nem érdekelnek a melóban, hogy minél több melót csinálj, itthon sem kell hirtelen mindennek tipp-toppnak lenni, mert most más a fontos és a női, az anyai agy csak arra koncentrál.Ja, és egész nap csak mosolygok mindenen, SENKI ÉS SEMMI nem tud felidegesíteni, mert amióta tudom a jó hírt azóta csak nevetek!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Hol vannak a többiek?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Neked milyen? Én nekem elég krémes, és szerintem több, mint szokott lenni. Bár lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.
p__lilla
 
 


Nem folyékony!Igen, olyan krémes jellegű.És a múlt héten pedig enyhe folyásom volt-ami nekem nem szokott lenni kivéve mensi előtt-

Csubi
csubi
 
 


Csubi!

Ezt szépen megfogalmaztad. :cry: :cry: :cry:
Annyira várom már én is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Miért Neked milyen???

Csubi
csubi
 
 


kérdezted, hogy nekem milyen. Hát nem tojcis állagú és nem sivatag :lol: :oops:
magdolnam
 
 


igen nekem is krémes! :D És mit tapasztalsz még a cicid hiperérzékeny? Hasszurka? Émelygés?
magdolnam
 
 


Igen a cicim érzékeny,de csak 2 napja, nem szurkál a hasam,viszont nagyon fel van puffadva.Nem émelygek,de ez nem jelent semmit, mert az előző terhességem alatt sem émelyegtem,szóval ez nálam szerencse,és NAGYON álmos vagyok egész nap.

Csubi
csubi
 
 


Már nem kell sokat várni Nati!!!!!!!!!! :lol: :lol: Addigra pedig már egy csomó mindent tudsz majd kérdezni Muffin+tőlem :wink:

Csubi
csubi
 
 


Nekem a cicim az ovu után mindig érzékeny szokott lenni, úgyhogy ebből nem tudok következtetést levonni. Hasszurka nincs, bár délután talán mindha lett volna egy kicsit. Meg talán émelyegtem is, de lehet, csak éhes voltam, vagy csak bebeszélem magamnak a tüneteket.
p__lilla
 
 


Magdolnam+Odri NAGYON SZORÍTOK ÁM NEKTEK!!!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Az a bajom Lányok, hogy drágám még mindig nem hozza fel a témát. Én már nem akarom. Sajnos ma este is dolgozik, így tuti nem is fogunk ma. Hogy beszéljem meg ezt vele?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Szerintem hozd fel neki a témát, ha jó kedve lesz. Nem örlődhetsz ezen magadba hetekig.
p__lilla
 
 


na megint elfogott az a fura gyomor érzés. émelyeg?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati is mi van akkor, h ez nem is émelygés, hanem inkább izgalom,mert Te-normál nő létedre-folyton ezen gondokodsz és szeretnéd, ha a párod is így tenne????

Csubi
csubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?