Új privát üzeneted érkezett!

Zsizsik, az FSH és az LH ciklusfüggő, meg az ösztradiol is. A progin, tesztoszteronon, TSH-n prolaktinon kívül mást nézetni nincs értelme szerintem.... ezzel nem tudod megvárni a 3.cn-t?

Bár igazából a fene tudja, a 3.cn-en csak az LH-FSH aránnyal leszel okosabb, és az meg mint tudjuk, nem mindig informatív.

Amúgy hamarosan Uh gép is lesz beállítva próbaüzemben, ha minden jól megy.
Vendég
 


Norka, köszi az infot, az az igazság, hogy akár rá is érhetnék kivárni a 3. cn-ot, de ugyanakkor nem érek rá.... 8) szóval érted. Szeretném a következő ciklustól szedni a clostyt, és ha most kivárom a 3. cn-i eredményt, akkor megint elmegy egy egész ciklus, mire hozzáfoghatok a szedéséhez. Talán Tűű így is talál elég infot majd az eredménykeben.
Szóval az Uh gép akkor segítene a closty alatti kukkolásban ? Jó lenne.... pillanatnyilag nőgyogyi nélkül vagyok, a régi már nem vállal ezzel e remek pco-val, újat még nem szereztem..... pedig ha jól tudom, kellene kukkolni a closty szedése alatt, igaz ?
zsizsik
 
 


Zsizsik: ezzel a mesefészek gyulladással kicsit megijesztettél :shock: :shock: remélem nem az...és hát tényleg elég fura érzés, mintha zsibbadna vagy nem is tudom :? :lol:


Jóéjt Szép álmit, babagyártós éjszakát ! :wink:

tyche
 
 
 

 
 

Norka!
Szeretnék én lenni az első uh-os paciens!!!!!
Lehet ilyet kérni??? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Zsizsik!

Nekem is kell hormonokat nézetnem és mikor megkérdeztem hányadik napi vérvétel legyen, T?? doki azt mondta 21-23-ig,
mert így látja volt-e peteérés. Gondolom a többinél is látja amit kell,
hiába nem 3.napi. Remélem tudtam segíteni.
lona1
 
 


Jó reggelt!

Monácska!
Remélem, kismama uh-ra pályázol! :wink: Hőjelentés nincs is?

Tyche!
Pár nap és tesztelhetsz! Izgi!

Zsizsik!
Hú, tudom, mit érzel! Olyan rossz "elvesztegetni" egy ciklust!

Monyo!
Láttam a másikon a hődet! Szuper!

Csajok! Mindenkinek köszi a kedves szavakat! :)

Kép Kép
backa
 
 


:lol: :lol: :lol:
Backa drága! Már csak röhögni tudok, hogy őszinte legyek!
Ehun a görbém. A hasam görcsöl, pattanásaim ezerrel lettek, és a szőreim.... Na, arról jobb nem is beszélni most, pedig eddig nagyon meg voltam elégedve a met hatásával. Biztosan meg fog jönni, de komolyan mondom szivat ez a görbe! És nálad mi a helyzet?

Kép
Vendég
 


Monácska!
Hát, én még mindig bízom...Örök optimizmusom! :lol:
Én meg majd megdöglök! :roll: Görcsölök ezerrel és rettentően vérzek. A második nap mindig a legrosszabb. Nem is tudom, mi lesz velem a suliban! :roll:
Te a második napon kezdted a clostit??? Velem a Kaálisok mindig a 3. napon kezdették! Pont ma gondolkodtam, melyik lehet a jobb, de asszem a múlt hónapban bevált a 3. nap. Most erősen gondolkodom, beszedjem-e! Talán enélkül is szokott már lenni pé-m, de határozottan ráerősített, az biztos! Nagy a kísértés! :shock:

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok lányok!

Nem semmi hőgörbéket produkáltok!
:lol: :lol:

Zsizsik: akkor most te clostys leszel? Már csak önző módon magam miatt is kérdezem, ugyanis nem szeretnék clostyzni, de lehet, hogy kell.
Mennyi ideig próbálkoztatok "spontán"? Már ha szabad ilyet kérdeznem. Nem követtelelk pontosan, de te már pár hónapja visszatértél a meforalra, ugye?
Tűű doki mit mond?
Ugyanis én tudjátok félek nagyon a clostytól, de már a türelmem legvégén járok.

Nem tudom, ti hogy vagytok a munkátokkal, meg a tennivalóitokkal,de én nagyon nem tudom már ellátni. Annyira de annyira szükségem lenne már a babázásra, hogy nagyon. Lehet, hogy nem jól fogalmaztam meg a dolgaimat, de valahogy evvan. A gyerekek elvesztése után nagyon jólesett ismét dolgozni, de mostmár megint lassan két éve dolgozom, és csömör, hányinger, és minden. Na, ez az én szokásos monológjaim egyike volt, és ennyi... :mrgreen:
szisza30
 
 


Jajj Backa!!
Nekem elég régen nem voltak cisztáim, és most a bal petefészkemet elintézte a Closty, pedig csak 1 szemet szedtem be. Olyan policisztásak lettek, mint a nagykönyvben........
Egyébként Tűű doki írta fel így!

Rád bízom, de én nem hiszem hogy fogok még szedni ebben az életben. Bár, tudom, soha ne mondjam, hogy soha........
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Végre van Babanet bakker..... :lol: :lol:

Lara gratula a kiskönyvhöz! Te most szedsz valami progipótlást?

Szisza teljes mértékben megértelek. Én is hasonlókat éreztem.... :wink: Ekkor untam meg a hőmérőzést, ekkor mentünk egy kicsit lazítani, szaunázni, s ekkor lettem beteg, s ekkor fogant be a pici. :lol:

Remélem előbb utóbb mindenki visszaszivárog....

További szép estét!

Bee
beebeey
 
 


Hi!
Annyira hiányoztatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Utrogestan-t szedek napi 3*1-et

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Ez a szemtelen babanet, fatális error, mi....

Voltam uhun. 6 mm-es petezsák látszódott, embrió még nem, de azt mondta normális.
17-én megyek Kaáliba is uhura.

Lara, grat a kiskönyhöz!!!Én nem szedek semmit sem.....

drága édes Kandink írt:
már bent van, este kapja a beöntést és holnap műtét.....Drukk neked innen is!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Már azt hittem soha nem jön vissza babanet.......

Lara!
Gratula a kiskönyvhöz :wink: :wink:

Segítsetek nekem egy picurit!

Szerzek beutalót laborba ( házi dokimtól )... milyen vizsgálatokat írassak rá??? -légyszi úgy írjátok meg nekem, mintha igazi szőke lennék.....na jó tényleg az is vagyok... :lol: :lol: :lol:

Pusza
csipi78
 
 


Csipi, attól függ mi kell neked....
terheléses cukor és terheléses inzulin
nézetnék progeszteront és prolaktint is. Nekem ezeket nézték hosszú ciklusnál.
Én amúgy meghozatnám a mensit és nézetnék egy fullos hormont 3. napon....
Vendég
 


Halihóóó!

Végre!! Csajok ez a babanet :shock: :x :evil: :roll: :? de még nem 100-as

Kandika gondolunk rád!!! Ügyesek legyetek!

Lara de jó hogy már kiskönyvecskéd is van!!

Lafi a Te híred is szuper!!!!! Uh-ért most fizettél a kaáliban,vagy most nem ott voltál?
(Lányok akik a Kaáliba jártok és nem insemre vagy lombikra mindenért fizettek?? )

Szisza én megértem a munkás gondolataid :oops: egy szóra abbahagynám a melót és babáznék szíves örömest

Többiek????
Vendég
 


Kincsem, lassan drukkolhatunk Neked is!!!!!!!!!!!!!!!!

Most nem a Kaáliban voltam hanem sajátnál, de 17-én fizetni fogok a Kaáliban, mert spontánnál mindenért fizetni kell, vérvételért hcgkor is példul.

Átadom drukkjaitokat Kandikának, holnap meglátogatom és puszilom a nevetekben is!
Vendég
 


Sziasztok!

De jó hogy ujra vagytok!

Ma voltam UH-n. Egyik petefészkemen tényleg semmi ciszta, most én is LÁTTAM :shock: A másikon egy 15mm tüsző, ami remélhetőleg megnő...és ugyanott talán 2-3 ciszta, bár ez a doki szerint nem egyértelműen ciszta (na hagyjuk). Szóval hétfőn ujra kukucs :shock:
Utrot pedig ir ki hétfőn :), ha lesz értelme

Ennyit rólam

Ja és a hőm: Kép
Vendég
 


Gina, azért az jó nem, hogy van egy szép tüsző! Cisztamentes fészkednek is nagy grat!!!!Gina, nagyon drukk!!!!
Vendég
 


lafi, lara!
grat!

ANDI! Drukk!
Vendég
 


15 mm sajna kevés :(
Vendég
 


Szia Lafika!

Igen igazad van, írtam is valamikor a múlt héten, hogy teljesen új dokit kell keresnem...de sajna leghamarabb a jövö hét után tuduk neki látni.
Itt nálunk annyira nem jól működnek a dolgok...alig lehet normál dokit találni, és hiába hogy nincs messze B.pest..nem olyan egyszerű feljárni oda....kicsit tanácstalan is vagyok.....
:cry: :cry: :cry:
csipi78
 
 


Na végre!!!!!
Már azt hittem végleg kihalt! :evil:
Nem tudtam jönni két napig, erre ma vmi fatal errort írt ki, csak néztem, mint borjú az új kapura! :shock: Már kezdtem gyanakodni, h. a drága jó szüleim (pill. náluk lakunk, mert elutaztak és gondozni kell a fenevadakat) direktbe letiltatták a Babanetet, h. minden idegszálammal a tanulásra tudjak koncentrálni :twisted: , de hálistennek helyreállt a rendszer!

Naszóval:

Kandika!

Nagyon sokat gondolok rád, remélem az anyák napi ünnepség jól sikerült, és drukkolok, h. a műtét is rendben menjen és hamar felépülj. És jó hírekkel gyere vissza minél hamarabb!

Ginuska!

Nem temetni már megint!!!!!!
Lesz az több is rövidesen! :wink:


Lafi!

De jó!!!!! :D :D :D


Monácska!

Helyzet??????


Én tanulok ezerrel, főleg mert sajnos a múlkor leírt tanulási metodus nálam is befigyel :oops: , csak nálam gyerekneveléssel súlyosbítva (bár azelőtt is el tudtam linkelni egy teljes napot a pótcselekvésekkel, de most különösen nehezen fogok neki a tanulásnak :( ).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Rambóka!

hát az az igazság, hogy én személy szerint tegnap délelőtt óta nem tudtam megnyitni a babanetet....... :twisted: :twisted:

Kandika!

Egy nagy kalappal....holnap alszol egy jót.....és közben csodásakat fogsz álmodni :wink: :wink: :wink: gondolok rád....
csipi78
 
 


Szióka!

Én is itt vagyoook, be vagyok engedve, hurrá :) Csinálhatnának már valami jobb szervert is a babanetesek !!!!

tyche
 
 
 


Helló csajok,

hát komolyan mondom, már kétségbe voltam esve, mi lesz velem/velünk egymás nélkül.... Rambókának írtam is a nlc-én, hogy nyissunk menekült státuszú topicot ott, mert fórumozni márpedig MUSZÁJ ! :lol: :lol:
Remélem, a babanetes emberkék vették a lapot, jó lenne, ha a szervert rendbe tennék, hogy bírja a forgalmat !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Köszönöm a pár nappal ezelőtti kérdésemre a válaszokat, mindenkinek. Holnap reggel levetetem az összes női hormont és cukor/inzulin terhelésest is. Jó sokba fog kerülni, de muszáj, hogy tisztán lássunk.

Szisza, igen, ez a második ciklus, hogy ismét merckformint szedek. Én egyelőre nem félek a clostytól, úgy érzem, nekem már csak az hiányzik, világ életemben alacsony volt a progi szintem, talán most majd megemelkedik.... csak egy dologtól tartok: az UH követést azért szeretném, de hol ? Kinél ? Nincs per pillanat nőgyogyim sem.... remélem, Tűű doki ebben is segít majd....

Lafi, éljen a petezsák ! :lol: :lol: Tuti, hogy ott figyel a manó, csak még túl pici. Nyugi !

Kandika, remélem, minden rendben lesz veled !!! Sokat gondolunk rád !!! Millió puszi !

Kincs, érzel valamit így a ciklus vége felé ? :wink:

Tyche, nem akartalak megijeszteni, de nekem időközben elmúlt. Lehet, hogy valami kóbor pé volt ? :roll: :shock: Mert akkor elcsesztük, nem bújtunk össze.... :oops: :cry: Olvastam ma a nlc-én, hogy az egyik lánynak ugyanilyen alhasi fájdalmai voltak, a következmény pedig lassan megszületik.... szóval pé is lehetett...

Na megyek aludni, mert holnap reggel 1/2 7-re megyek csapolásra.... bakker, kicsit korán, de mindegy.
Jó éjszakát mindenkinek !
zsizsik
 
 


Sziasztok, Lányok!

Még nem írtam ide, csak olvasni szoktam a fórumot, de most a segítségetekre lenne szükségem.
Majdnem egy éve szedek Meforalt, de csak a tesztoszteronomoat vitte le, azon kívül se pé, se mensi, se baba. Ma voltam kontrollon dr Tüünél, és elég furcsa volt az egész. Ciklusfelépítésről beszélt. Clostyt kaptam, két hónapra (2-7. cn-en szedve), ha a 35. cn-ig sem jönne meg a miki, akkor Norcolut, és utána a második naptól újból Closty. Ha megjön, akkor ugyanez, Norcolut nélkül. És csak a második hónapban kell uh és vérvétel! Kétszer is rákérdeztem, az elsőben nem kell. ( Nem arról volt szó eddig, hogy feltétlenül uh követés kell Closty mellett?! :shock: ) Arról, hogy esetleg baba lehetne, nem szólt semmit (pedig mondtam, hogy szeretnénk), szóval, ha az első Clostys hónap végén nem jön meg, nem kellene-e egy tesztet csinálnom? Csak bevegyem a Norcolutot?

Szóval most nem értem a helyzetet. :roll: De lehet, hogy nekem voltak túl nagy elvárásaim. Ennyi hiábavaló várakozás után már úgy mentem erre a kontrollra, hogy minimum babával a hasamban jövök haza. ( Na jó, ez enyhe túlzás, de értitek...)
Most akkor mit csináljak? Be merjem szedni a Clostyt? Vagy egy nőgyógyász akkor is csinálna uh-t, ha nem ő írta fel a gyógyit?
Előre is köszi a válaszotokat! Puszi Mindenkinek!
itim
 
 


Jó reggeltet Mindenkinek!

Végre babanet :lol: ....

Itim, én is hasonló helyzetben voltam. A nődokim fel írta 2 hónapra a Clostyt (napi 1et 5 napig), és UH-ról 1 szót sem ejtett. A csajoktól a fórumon tudtam meg, h ilyenkor UHázni kell ( nem is megyek vissza hozzá). Na, de azt mondta, h 1 havi Closty után elég kevés az esélye a teherbe esésnek, inkább a 2. havi segít. Lehet ezért mondta Tűű doki, h csak a 2. hónapban kell UH.
Ez az én szerény véleményem.
De itt a csajok, sokkal ügyesebbek mint én, biztos tudnak vmit mondani. :lol:

Rólam: a hőm 36.8 és 36.9 között van (37et nem érte el). Pirike sehol. Tegnap teszteltem (31.cn) mert délután fogdokihoz mentem, és röntgeneztek. Teszt nega lett! Mondtam dokinak, h mi a helyzet, azt mondta ha netán terhes lennék, a babát nem éri sugárzás mert ólom mellényt viselek. Na, engem ez nagyon nem nyugtatott meg, viszont előbb-utóbb a fájdalmat meg kellett szüntetni a fogamban.
:? Rambóka, csajok?! Volt már vki ilyen szituban?

Lafi, gratula a petezsákhoz! Párod látta? Mostmár elhiszi, h benn van a pici manó?

Szép napot mndenkinek!

Kép
apple
 
 


Sziasztok lányok!
Én, aki mindkét topiknak tagja vagyok, tegnap olyan boldog voltam, hogy jöttetek kicsit kukkolni, csacsogni! Gyertek csak márkor is, ott Hosszúhajú az álnevem...... :)

Rambóka! Hát, ez ennyi volt! :( :cry: Hőm 36,5, és annyira görcsölök, hogy kiszakad az egész altestem, ez már biztos..... Ma kivérzek, mint a csirke! Ma vagyok a 15. DPO-n, tehát teljesen jól működtem most a Clostynak köszönhetően, csak éppen baba nem lett. Próbálok nem rettegni, hogy a következő hónapban vajon hogy alakul a ciklusom. Remélem, tényleg csak egy kis ébresztő kellett a petefészkeimnek!

Itim! Egy év met szedés után, nyugodtan próbálkozhatsz a Clostyval, már rendbe tette annyira a hormonjaidat, hogy nem lesz tőle bajod! Mellette ettől függetlenül nagyon kell figyelni a diétára és/vagy a mozgásra, mert a Closty (és minden hormon) rontja az IR-t!!! Az uh ERŐSEN ajánlott. Az első ciklusban is! Én bementem a rendelőbe, vittem a papírjaimat, és kértem a dokit, hogy csináljon egy uh-ot, mert szeretném látni mi alakul odabent. Ha fájdalmaid lennének, akkor is menj el uh-ra, és meg kell csinálják, hiszen panaszod van! Fontos!!!! A méhnyálkahártya vastagáságát minden alkalommal meg kell mondja a dokid! És legalább kétszer kell menned, a ciklus 10. napján és a ciklus 14-15 napja környékén. Aztán még egy fontos dolog. Nagyon kellene mellette a hőmérőzés, hogy lássuk, hogy meg reped-e a tüsző, és mikor, hiszen onnan fogjuk tudni, hogy hogyan fog alakulni a luteális fázis! Jó sokat írtam!!! De én most csináltam végig, és nagyon drukkolok, hogy sikerüljön neked, legyen eredménye!
Vendég
 


Sziasztok!

Már azt hittem, sose fog beengedni a babanet :evil:

Lafi!
De jó!Szerintem egy hét múlva már látni lehet a babát is.

Kandi!
Drukkok mennek ezerrel!

Itim!
Üdv nálunk!
Hát szerintem azért jó volna az UH-s követés, és a baba is összejöhet, így a ciklus végén majd nézz egy tesztet.
Hát nem tudom, hogy Uh-t hol tudnál intézni, de majd a többiek segítenek, én nem vagyok BP-i.

Bocsi, akire nem reagálok,annak is millió puszit küldök.

Rólam:Tegnap bejelentkeztem 4D uH-ra, 29-ére.Már úúúúúúúúúúgy várom, annyira kiváncsi vagyok picúrra. :D
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Tyche, te jó ég!Jó hosszú már a ciklusod, most mi van veled????Teszt nega?Doki mit mond?

Apple :cry: de azért még hátha, mert később is jelezhet a teszt.

Zsizsik, szegény, meghalnék olyan korán kelni....de egy vérvételért bármit :wink:

Kavicskám, most már mükszik a babanet, semmilyen szerver sem tud megállítani abban, hogy jelentkezz, mi van veled!!!!
Vendég
 


Kép

Végre! 2 napig nem engedett be a babanet :evil:

Lafi, itt is gratulálok a petezsákhoz! Jövő héten már ott lesz a babóka is uhun!

Andika, nagyon drukkolok Neked!!!

Kincs?! Mikor tesztelsz? :wink:

Ginuska, a cisztamentes petefészkekhez gratula, az a tüsző meg majd megnő ne félj! :wink:

Múlt héten a belinkelt Heves Megyei Hírlapos cikkre írtam a főszerkesztőnek és tegnap az újságíró válaszolt! Bemásolom ide...

"Örömmel vettem levelét. Abban valóban igaza van, hogy a cikkban nem a PCOS, hanem a PCO rövidítést használtam, ám a betegségről írott bevezetőben a rövidítést magyarázva írok arról, hogy a betegséget tünetegyüttes jellemzi, amit policisztás ovárium szindrómának neveznek.

Mivel a Heves Megyei Hírlap nem egy szaklap, így sajnos valóban sok mindenre nem tudtam kitérni a PCOS-sel kapcsolatban, de igyekeztem a leglényegesebb információkat leírni. Sajnos a hely szűke miatt sokszor tömörítenem kellett.

Célom az volt, hogy felkeltsem és felhívjam az olvasók figyelmét erre az alattomos betegségre. Ha legalább egy nő ráismert arra, hogy az említett tünetek alapján valószínűleg PCO-ja van, és elmegy orvoshoz, akkor már talán nem dolgoztam hiába.

Mivel én nem vagyok orvos, ezért kértem a gyöngyösi kórház szülészeti és nőgyógyászati osztályvezető főorvosának a segítségét. A cikkben a dr. Hlinka Tibor által elmondottakra tudtam csak hivatkozni, amiben nem kételkedem. Természetesen utána olvastam az interneten is a PCO-nak, mielőtt megírtam volna a cikket, így az orvossal történt beszélgetés során rá tudtam kérdezni azokra a dolgokra is, amik esetleg ellent mondtak volna annak, amit az orvos állított. Például: a világháló szerint a PCO örökölhető, ám az orvos mindenféle szakkifejezésekkel és kutatási adatok ismertetésével arra hivatkozott, hogy ennek a betegségnek az örökölhetősége nem bizonyított.

Jó egészséget kívánva üdvözlöm,

Juhász Marianna"


Szerintetek?! :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szió Anyóm, hát nem nagyon változott a véleményem tegnap óta sem a cikkel kapcsolatban ....szégyen!
Vendég
 


Sziasztok!
Apple, Monácska, Ezoterike! Nagyon köszönöm a gyors hozzászólást mindegyikőtöknek.
Szerintem Tüü dokinak is ez lehet a véleménye, hogy az első hónapban nem valószínű a baba. Ezt nem mondta ki, de amikor kérdeztem, hogy azért lehetek-e terhes, ugye?, akkor azt mondta, hogy igen, szabad. Mást nem fűzött hozzá. Én sem Bp-i vagyok, és ahol lakom, a nőgyógyászok szintén nem a leghozzáértőbbek. Már voltam egynél korábban, aki szintén Clostyzni akart uh nélkül, csak azt mondta, hogy vegyek Lh-tesztet, azzal nézzem.

Szép napot Csajszik!
itim
 
 


Sziasztok Csajócák! :)

Tisztára babanet-megvonási tüneteim voltak az elmúlt 2 napban. Kedden a mh-emen nem volt jó a net, tegnap pedig a babanet nem jött be. :(
Már azon gondolkodtam, mi lesz, ha nem lesz többet babanet? Mi lesz a "csapatunkkal"??? :shock: :lol:

Tyche, mikor lesz teszt-eredmény? Nagyon szorítok neked, a görbéd klassz! :wink:

Monácska, és veled mi a helyzet? Mensi van már?

Backa, a lényeg az optimizmus! Az már fél siker! :)
Kíváncsi leszek, mit döntesz a Clostiról.

Szisza, dettó így vagyok én is a munkával! Legszívesebben már holnap nem jönnék dolgozni. Pedgi szeretem a munkám, a munkahelyem és a munkatársaim. :) Csak egy babót már jobban szeretnék. :D

Bee, de jó, hogy újra vagy! (Hamarosan írok privit.)

Lafika, gratula a petezsákhoz! Hamarosan láthatjátok a babót is! :D

Csipike, mi újság a mensivel?

Ginuska, az jó, hogy az egyik petefészked cisztátlan. :) A másikban pedig szorítunk a domináns tüszőnek, hogy szééépen érjen meg! :)

Rambóka, ez az átkozott függőség, ugye?! :wink:
Sok türelmet és kitartást kívánok neked a tanuláshoz! :)

Kandika, nagyon szorítok neked a műtéthez! Ügyes leszel, és minden rendbe jön!

Apple, ha a hőd marad magasan, és piri sehol, akkor tesztelj újra pár nap múlva.
A "fogas-kérdésben" :) majd Rambóka segít.

Ezoterike, biztos izgi lehet először látni 3D-ben a picit. Majd tegyél fel képet, ha tudsz. :)

Anyoooka, érdekes, amit az újságíró írt. Jobban körbejárhatta volna a témát, több oldalról. Nem csak 1 orvost kellett volna megkérdeznie. De ez az én véleményem.

Itim, üdv itt! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Volna egy kérdésem a Fertivel kapcsolatban: mitől függ, hogy teli vagy üres karikát rak a napi hőhöz? Mi a különbség a kettő között?

Köszi, előre is. :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


sziasztok, megvagyunk. de csak röviden. nagyon fáradt vagyok.
túl vagyok a doktori vizsgán és védésen, minden sikerült, rendben volt. igaz az agyam már nem a régi, ezt a vizsgán is éreztem :? :cry: de ez van :)
ma már meló, ami lehet nem volt jó ötlet. de lelépek hamar, és alszok.
tegnap már nem voltam stresszes, de az előtte lévő napokban igen, nem nagyon tudtam aludni, kiszsé sem. így eléggé ki voltma már purcanva. de minden jó, ha a vége jó! :)

bocsi, most nem reagálok-írok többet, de ráborulok az asztalomra és alszok :lol:
dimet
 
 


Sziasztok!

Itim!
üdv köztünk...itt jó helyen vagy :lol: :lol: :lol:

Csakjok!
Én vég kimerülésben szenvedek :lol: ...tegnap óta olyan vagyok minta mosott és kicsavart kakakaka :oops: alig birom vonszolni magam......és az a legrosszab, hogy ezt főként agyilag érzem....és így az éjszaka még igazán pihizni se tudok!!!! Lehet, hogy ki kéne vennem egy nap szabit, és egy hosszú pihizős hétvégét beiktatni????
Ma végzek a nagytakarítással ( merrt ugye bár meló után este 9-10 azt nyomom.... )
na mindegy nem untatlak titeket.........
Jövö héten apa is jön már végre haza ( már múlt hét óta egyedül vagyok :cry: :cry: :cry: )

pusza
csipi78
 
 


Sziasztok Lánykák !

Lafi, el sem tudom mondani mennyire örülök a petezsákocskádnak :lol: Gondolom sokszor kezedbe veszed a képet és gyönyörködsz benne :wink:
Hogy vagy, hányinger, fáradtság ?

Kandi
iszonyúan drukkolok, kívánom, hogy a polipot könnyen el tudják távolítani és következő hónapban zebrás legyen a teszted !!!

Ezoterike, én is nagyon várnám az 4D-t :wink: Remélem követlek úgy, mint lerobbanás = babásodás :lol:

Itim, closti mellett jó lenne az UH, ebből a szempontból nem értek egyet Tűű-vel. Ha van lehetőséged, menj el UH-ra !

Zsizsik, megvolt a vérvétel ?

Gina, a 15 mm-es tüsző teljesen jó, még pár nap és meg fog repedni :wink: Nem feladni és elkeseredni !!

Hát csajok én továbbra sem vagyok túl jól. Ez már nem igazi hörghurut, szerintem ráhúzódott a hangszalagokra. Holnap elmegyek egy másik dokihoz.
A 14.napon pé-m volt :lol: remélem ez a sok antibiotikum nem befolyásol semmit :wink:

mniki
 
 


Tükörvíz, a ferti akkor rak - többek között - üres karikát, ha nem abban az időben mérted a hőt amikor szoktad!

Dimet, gratula! Neked nem írt az újságíró csaj? (ha jól emlékszem Te írtál még neki)

Niki, gratula a péhez! :lol: És jobbulást!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafika!

Én úgy..de úgy szégyenlem magam :oops: , hogy nem is gratulálok zsákocskádhoz...hip-hip-hurrá!!!!

Dimet!
Nagy gratula, mi tudtuk, hogy ügyes és okos vagy!!!!

Mnikike!

:cry: gyógyulj meg mihamarabb,... mondd apának segít kikúrálni...... :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tükörvizecske!
hol volt, hol nem volt......de inkább alig volt mensi... :) :) :( :( :(
sehol semmi.....jöv hét után keresek új dokit, már van is egy kiszemelt áldozatom.... :)
veled mizujs??

pusza
csipi78
 
 


Tükörke!
Ma lenulláztam. De olyan mennyiséggel, hogy ihaj csuhaj!!!! Csak tisztuljon, dolgozzanak csak a hormonok!!!
Vendég
 


Mnikike!
helyesbítek..... apa segítsen kikúrálni....

ma sem tudok rendesen írni :twisted: :twisted:
csipi78
 
 


Jó reggelt !

Itim, teljesen ebben a cipőben járok én is, 18-án megyek Tűű dokihoz a closty receptemért. Akkor így már tudom is, mit fog mondani nekem...... mondjuk én nem nagyon szeretném, hogy Uh nélkül legyek, legalább egy középideji bekukkantást valahol meg kell szervezzek magamnak.... És neked is ezt javaslom. Elég csúnya tréfákat okozhat ha túl jól reagál a szervezeted a gyógyszerre..... Állítólag az első hónap tényleg ritkán szokott eredményes lenni.

Anyoo, szia ! Szerintem nagyon korrekt választ adott az újságírónő, és tulajdonképpen a szándék is jó, hogy felhívja a figyelmet a betegségre, a tünetek felsorolásával. Mivel nem érintett, nyilván nem ásta magát kellő mértékben bele a témába, a doki, aki nyilatkozott neki, meg mondta csak a magáét, tudjuk, hogy sok orvos még nem kellőképpen tájékozott a témában. Egy biztosan megvalósult: aki elolvasta a cikket, és felfedezte magán a jeleket, az elgondolkodott azon, hogy érintett-e.

Voltam ma reggel a Mens Mentisben vérvételen, hétfőn lesz meg az eredmény. Már annyira kiváncsi vagyok...!

Képzeljétek, büszkélkedem egy kicsit !! Megint fogytam 1,5 kg-ot...!! Csak úgy ! Annyira boldog vagyok ! Kezdek talán tényleg gyógyulni, a hajam sem hullik már.....! :lol: :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Hopppp! Mindjárt csinálok is új tikert!
Vendég
 


Jaj, Monácska, hát mekkora meglepetés !!! :lol: :lol: Be szoktam kukkolni a nlc-ra is néha, rettentően sok infot leírnak a lányok. És te -mint Hosszúhajú - vagy a topic motorja ! Erre tessék, itt vagy nekünk Monácskaként ! Nagyon örülök, hogy ide is irogatsz !! :lol: :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Zsizsik........ Ne má! :oops:
Néha akkora ökörnek érzem magam, hogy hihetetlen! :shock: :roll: :wink:
Egyébként a közönség találkozón én voltam a jegyosztogatós néni is...... Hihihihihihihihihihihihihihihi :lol:
Vendég
 


Új ticker!! :):):):):)
És egyedül!
Na, ezt kapjátok ki!
Vendég
 


Monácska, ügyi vagy, jó az új ticker! :lol:

Zsizsik, gratulálok a fogyáshoz!!! Ügyes vagy! És javulsz!!! :wink:

Most kaptam sms-t Kandikától, túl van rajta!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!!!!

Drága Kandink írta:
" Túl vagyok rajta, 3 vágásom van/kétoldalt és a köldökömön. Elviselhető a fájdalom.... "

Niki, sajnálom, hogy ennyire szarul vagy :cry: de grat a péhez!
Nem vagyok rosszul, nem fáj semmim, hányingerem sincs, csak a cickók fájnak. Asszem jól viselem, mert nincs is mit elviselni!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?