Új privát üzeneted érkezett!

Remelem nektek egybol hatni fog!!!!!!KépKépKép
Nalunk azert tartott ilyen sokaig szerintem,mert valahova elkuldtek!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Okr, köszike, nagyon remélem, hogy igazad lesz.

Nem is meséltem mit álmodtam. Teszteltem egy pozitívat, és elmondtuk anyuéknak, nem sokkal utánna kicsit görcsölgetett a hasim, erre anyu közölte, hogy most fogok szülni, úgyhogy bevittek valami helyre, hogy most pedig jön a baba. Én hiába mondtam, hogy nekem még nem is volt nagy hasam, meg hogy még csak 1 hónapos a baba és még nem jöhet ki, azt mondta mindenki, hogy az nem érdekes, van akinél előbb születik Kép. Képzelhetitek hogy kétségbe voltam esve, hogy nekem soha nem lehet óriási pocakom Kép.
Lehet hogy megint kezdek kicsit belebolondulni, vagy ezek már jósló álmok?

Ancsa, lenyúltam a nekem kellő drukk mennyiséget Kép, köszi Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Igértem képeket. Megpróbálom, hátha sikeredik feltennem.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na jó, többet most nem tudok feltenni, mert nagyon nagyok, és ez a kaki úgy kicsinyít, hogy levágja a felét. Szóval majd egyszer lesznek képek Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helyzetjelentés magamról.
Tegnap iszonyatos fejgörcsöm lett estére. Lefeküdtem aludni, és éjjel 1 óra körül arra ébredtem, hogy még mindig nagyon fáj a fejem. Nem mertem bevenni emmit, mert hátha... Aztán végülis amit amratinnak adtak lázcsill. amikor beteg volt, arra nem volt ráírva semmi, így bevettem. Reggel is még fájt, de már nem annyira. Mondtam a férjemnek vegyünk tesztet, hogy tudjam mi van, és ha neg. akkor nyugodt szívvel veszem be a szokásos iylenkori gyógyszerem, mert tanulnom is kellene, és iylen állapotban nem lehet. Tegnap sem tudtam egész du. tanulni a fejfájásom miatt. De. vettünk is egyet, megcsináltam és sajna totál neg. Hát ez van. Pedig mielőtt megcsináltam ellenőriztem, hogy hátha közeledik a mensi, de semmi. Hőm 36.6, még fenn van, mensi jelét nem érzem. Most már csak abban bízom minél hamarabb megjön!

moni
 
 


Moni!
Nagyon sajnalom!!!!Lehet hogy kicsit bezavartak a bogyok!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Elköszönni jöttem. Na nem végleg, de elhatároztam, hogy nem fogok ezentúl mindennap jönni, csak sokkal ritkábban. Muszáj volt meghoznom ezt a döntést. Ma megjött (ma 1. cn., javítsatok a táblában), iszonyú fejfájás közepette és megint sírtam. Nem akartam, de mégis megtörtént. Ki akarok kapcsolni, de ha minden nap ezzel foglalkozok, akkor nem megy. És ha látom, hogy x-nek is, y-nak is sikerült, és nekem meg nem akar összejönni, akkor állandóan előjönnek a miértek. Félre ne értsetek, őszintén örülök mindenkinek akinek sikerült, de azt nem tudom feldolgozni, hogy nekem miért nem.
Aki szeretne "beszélgetni" velem, az megtalál e-mailben, címem a nevemre kattintva megtaláljátok! Néha-néha biztos bekukkantok olvasni kivel mi van, de nem leszek oylan aktív tag, mint eddig. Ha valami érdemleges történik velem, akkor megírom, ezért a táblában is hagyhattok, ha úgy gondoljátok.
Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!

moni
 
 


Sziasztok!
Szeretném, ha engem is ellátnátok pár jó tanáccsal, mert sok mindent nem értek.
A BMC-be járok, még nagyon új nekem, mindössze 2 alkalommal jártam ott, nagyon az elején vagyok.
Teli vagyok kérdésekkel, és félek is...
Az első kérdésem az lenne,hogyan végzik az átjárhatósági vizsgálatot? Fájdalmas?
Nagyon félek tőle.
Valaki írjon!!!!!
orsika0
 
 


Orsika
Mielőbbi babásodást kívánok neked!Sajnos ezügyben segíteni nem tudok,de biztosan lesz,aki tanácsot ad!
Esetleg még eggyel fentebb a megint megjöttben is érdeklődj,ott többen járnak a BMC-be
Üdv:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép
lara26
 
 


Móni!
Sajnálom!!Sok-Sok kitartást küldök neked!!

Kép
lara26
 
 


SZIASZTOK!!

Már nagyon régen voltam, nincs idöm jönni rengeteget kell dolgoznom,sok a tulorám az áfáarázás miattKép!!
A párommal eldöntöttük hogy pár hónapig babaprojekt szünet lesz,de figogátlot nem szedek ,majd megoldjuk a védekezést máshogy!!
Szeretném ha a tábláról törölnétek!!De azért néha benézek majd, mert érdekel ,hogy kivel mi van!!
Mindenkinek mennek drukkjaim!!!
Sok puszi!!
Sziasztok!!!
Vendég
 


<font color="0000ff">Tegnapról pár kép:

Így bebugyoláltuk Klárit, miközben szellőztettük a szobát:
Kép

Bandzsítás - ezt is meg kell örökíteni. Kép
Kép

Itt pedig a cumizás van megörökítve, mivel rájöttem, hogy nincs is róla még cumizós kép...
Kép

Kipróbáltuk a nagy kádban fürdést is - ezt is csak ugyananyira 'élveztük', mint a kiskádban vagy a dézsában való fürdést...

Proone & Klári (6 hetes)</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Editke
Attól,hogy szüneteltek még jöhetnél!Várunk!
Örülök,hogy jelentkeztél!A barnázást sajnálomKép

Proone
Gyönyörű baba Klári!!!Gratulálok!KépKépKépKép
Milyen gyorsan telik az idő,már 6 hete megszületett,hihetetlen!
MAM cumitok van?Nekünk is !sztem nagyon jó minőségűek,és nagy belőle a választék is.

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="0000ff">Okr!
Igen, az van. Az a cumi története, hog a kórházban kapott Felicitas csomagban volt ajándékként. Apa jól el is dugta, hogy az ő gyereke nem fog cumizni! Kép
Aztán egy-két nap múlva annyira bőgött az apjnak Klári, hogy fogta és kifőzte a cumit, bedugta a szájába... Na persze kiköpte hamar, de időlegesen tudjuk használni, ha mondjuk éhes már, de még nem tudom megetetni, akkor pár percet kihúz vele.</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Sziasztok!

Proone!

Csodaszép kislányod van ám!!! Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Moni!
Sajnalom hogy igy dontottel,de ha ugy erzed erre van szukseged,akkor megertem!Kép

Editke!
Jo hogy jelentkeztel!!!!!Mikor koltoztok????

Proone!
Nagyon edi Klari!!Nekem is a korhazban rontottak el Marcit a cumival!Mi most nyaron tudtunk csak megszabadulni tole!

Lara!
Hogy vagy???Meg mindig szep a gorbed!!

Lassan elfogy a topikunk!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hírt adni egy újabb innen ndult babáról! Remélem nem haragszik Melincsi, hogy megírtam!:

Sziasztok!

2005.december 31-én 22 óra 10 perckor 3100 grammal és 50 cm-rel megszületett Anna.
Ma jöttünk haza a kórházból, mert kicsit besárgult. Próbálok mielőbb visszaolvasni, képet és szüléstörténetet küldeni.

Melincsi és Anna

Andi
39 (38+1)

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


En nem ismerem ot,de GRATULALOK!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Moni!Nagyon sajnálom.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Moni Kép Én is így jártam. Ma vagyok a 2 cn-n.
Keditke, fájó szívvel kiveszlek a táblából, ha meggondolod magad, írj!
Kata! Majd írd meg, hogy hányadik cn-n vagy és várom a táblát is! Én nem tudok olyan szépet!Kép
Lányok itt a tábla, ha valami nem jó, írjatok és Kikike, várom az adatokat.

Nekem tegnap jött meg.Kép Azért most csak egy ici picit reménykedtem, úgyhogy nem volt olyan rossz.

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 77 29 nap Budapest 35 év zebra
Banya 2005. febr. 66 28-30 nap Pécs 24 év zebra
Adi 2005. aug. 59 ? Rendszertelen Pécs 28 év zebra
Ancsa 2003. okt. 48 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Elizabeth 2005.júl. 32 30 32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 31 24-36 nap Komló 26 év -
Kata 2005. dec. 31 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Reni 2005. szept. 26 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Vk Hajni 2003. júl. 22 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Zsuzska 2005. jan. 19 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 19 24-26 nap Budapest 27 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 12 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 9 34-50 nap rendszertelen Salgótarján 28 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 7 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Móni 2005. márc. 2 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 2 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év -
Beuka 2004. szept. - 28-36 nap rendszertelen Kalocsa 25 év - </pre>
Julcsi2
 


Julcsi! Kép
Köszi a táblát.

Kép
breni
 
 


Szia Julcsi!
Minden oké a táblázattal, nagyon ügyi vagy, hogy így összetudod állítani. Nekem majd javítsd ki azért 9 cn- re. Jan 1-jén jött meg így ma a 9. napom van. Köszike.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Julcsi, Moni, Edit!Kép

Sajnálom.
A Beukának miért van kihúzva a ciklusnapja?

Eli veled mi van?
Lara, drukk ezerrel!

Pronne!Tündéri a kis KláriKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Eliza beteg,valószínű nem is ment dolgozni,tegnap beszéltem vele.Ma meg holnap megy kinezhez.Nagyon tetszik neki.Remélem nem baj hogy leírtad.

Kép
breni
 
 


És megjött neki?Látom 32 napon van.
Köszi az infot!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ancsa, Veled mi van? még mindig semmi?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Móni, nagyon sajnálom Kép,de ha úgy érzed, h így jobb, akkor biztos az is. Drukkolok, h mihamarabb sikerüljön neked is a baba.

Lara, szia! Ne haragudj, nem nagyon ismersz, de nagyon jó ez a görbe Kép Ha a Fertility jó helyre tette a peteérést, az alapján ma vagy holnap kéne megjönnie, úgyhogy most drukkolok, h ne jöjjön meg Kép Majd remélem jelentkezel, h mi van veled Kép

Angel, merre vagy?

Julcsi, sajnálom Kép

Az adataim:
2005. május
40. cn Kép
ciklus hosszban segítséget kérnék, mert régebben 28-35 nap volt, most pedig felborult ez, akkor úgy kéne, hogy 28-35 nap rendszertelen, vagy ami mostanában volt, 39-57 nap ? Kép
Kecskemét
21 év
Köszönöm Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Anita!

A holnapiban javítva lesz!
Zsuzska, Beuka fogalmam sincs hányadik ciklusnapon van. Kép Remélem ír hamarosan!

Kamilla, Beuka mit ajánlott a párod vizsgálatához?
Zsuzska, Ti még nem akartok dokihoz menni?
Mi 26-án megyünk. Nagyon félek, de várom is. Remélem gyorsan megy majd minden.
Julcsi2
 


Elizának még nem jött meg,ja és csak pénteken megy kinezhez.Ez lesz az 5.nap,nagyon bízik benne és tudja hogy meg fog jönni.

Kép
breni
 
 


Mi nem akarunk menni dokihoz, nem sürgetem a dolgot. Majd ha akar jön.Még ezt az évet végig akarom dolgozni.
Reni! Mi az hogy ez az 5. nap??
Drukk neki!+++

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszi Julcsi! Én is sürgetném az időt jó lenne ha már ott tartanék, akkor már lehetne akciózni,de még nagyon az elején vagyok. Azért nem hanyagoljuk így se egymást.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Zsuzska!
Kicsit irígyellek, hogy így tudsz hozzáállni. Néha én is úgy érzem, hogy rákellene még bíznunk a természetre. Viszont amikor megjön mindig úgy érzem, hogy már régen el kellett volna mennünk.
És hát az előző dokim rendesen a fülembe ültette a bogarat!
Julcsi2
 


Zsuzska!Elírtam.5.alkalom.

Kép
breni
 
 


sziasztokKép

moni sajnalomKépazert remelem neha benezel.

keditke.Teged is szivesen latunk azert neha,fuggetlenul attol hogy most a babaprojekt szunetel.

julcsi a te menzidet is sajnalom.
ugy latszik az ev nem nagyon jol kezdodik.

tobbiekkkel mivan?teljesen ki fog halni a topik?Kép

Kép
monyoka
 
 


eltuntv az uzimKép

szoval most akkor csak roviden.

moni julcsi kediKépsajnalomKép

tobbiekkel mivan?kihal a topik?

Kép
monyoka
 
 


visszajot az uzimKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Jövök, csakhogy ki ne haljon már a topic! Kép

Editke, jó hogy végre jelentkeztél! Kép Ha már szüneteltek, remélem szünet után bejön az "újult erő"!Kép

Julcsi, látom 2. cn... Kép
Ügyesen csinálod a táblát! Kép

Beuka? Mi van veled??? Talán valami nagy hír? Kép

Kikike,
köszi a hiányolást! Kép

angel37
 
 


Szia Angel!

Te miért nem vagy egyébként a táblában?

Lányok, nem csinálunk valamikor egy topic-találkozót? Mondjuk egyik péntek délután valamikor beülhetnénk egy teázóba, vagy ilyesmi, utána biztos jobb lenne írogatni is egymásnak!
Kép
Szóval, valakinek lenne még kedve rajtam kívül?
Julcsi2
 


Képzeljétek, ma rövidre vágatom a hajam. Már kb egy fél éve sápitozok miatta! Már nagyon hosszú, a hátam közepéig ér. Azelőtt 4 évig volt egész pici rövid hajam és imádtam.
És aki ismert akkor, a nagy többség szerint jobban állt. Na mindegy, unom már a copfot, mert kiengedve nagyon ritkán hordom, zavar.
Férjem nem túlzottan örül a dolognak. Õ hosszú hajjal ismert meg és fél egy kicsit, meg amúgy is, szerinte egy nőnek a hosszú haj dukál.
És eddig hallgattam is rá, de most kell egy kis változás, ami jókedvre derít! Már nagyon várom. Ma 17:00-kor vetek véget hosszú hajú életemnek! Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
a hajjal én is így voltam! Kép lehet, hogy le kéne vágatnom? mondjuk az enyém messze nem ér a hátam közepéig Kép

Voltam a táblában, de kb két v. három ciklussal ezelőtt (mikor megjött) kivetettem magam...

angel37
 
 


Julcsi ne!!!!!!!Én is levágattam a hajam, és megbántam....most növesztem ezerrel...de aztán Te tudod...nekem sem engedte a férjem..aztán mégis levágattam, most meg sehogy sem áll, de nem nyavajoghatok neki mert akkor "Te akaratad" hallgathatom.

zsuzska80
Szombathely
 
 


jucsi nekem oviba a fenekemig erta hajam .Aztan tetujarvany tort ki es le kellet vagatni pici tusire.Najo akkor mindenkinek le kellet ugyhogy nem nagyon razott meg a dologKép
Azota nem volt vallnal rovidebb hajam.
en is szerttem volna levagatni a nyaron de a ferjem szerint ez mar valookKép
sorolhatnam hogy milyen a ferjem szerint egy no.....
szovalk ha nem akarok magamnak problemat akkor marad a valig ero haj.
tudsz majd kepet feltenni hogy milyen leszel?
esetleg egy most es aztan kep?

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!Én benne lennék a találkozóban csak én debrecenből nehezen jutnék el. Kép

Kép
breni
 
 


Julcsi, én a hajszínnel variáltam állandóan, már kipróbáltam szinte az összes hajszínt, egyhuzamban nem is volt ugyanolyan színű a hajam fél évnél hosszabb ideig. Egyébként az én párom is hosszúhaj-párti, nem is engedné, h vállig-érőnél rövidebbre vágassam, mondjuk én nem is akarom Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Nekem sem volt még álltól rövidebb hajam.Most is növesztem,én 13 évig néptáncoltam akkor seggig érő hajam volt,utána meguntam levágattam,de rájöttem csak a hosszú áll jól.Most vállam aljáig ér és barna.5 évig voltam tejfel szőke(festett),de most barna,de 3 hónapja nem festem mióta babát szeretnék.Leálltam a festéssel,nagyon sokáig festettem.Nem árt a hajnak egy kis szünet.

Kép
breni
 
 


Nekem nem volt hajlandó megnőni a hajam deréknál tovább, pedig nagyon szerettemm volna, most majdnem hátközépig ér, már másfél éve nem festettem, de néha alig bírom megállni, h befessem. Amúgy én 7 évig néptáncoltam, aztán meg 2 évig táncoltam az Akrobatnál, most is nagyon hiányzik a tánc, csak az a csoport nagyon nem volt az én világom, amelyikbe raktak, azért hagytam abba Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Én is festem a hajam feketére most ez a favorit nálam már 4 éve...és én is néptáncoltam 5 évig!KépKépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Majd küldök képet priviben annak aki kéri!
Örülök, hogy kicsit le tudtunk szakadni a baba-témáról! Kép
Már eldöntöttem. Levágatom! Zsuzska, teljesen rövidre vágattad? El sem tudlak képzelni vele! Mármint az esküvői képed után. Nem küldenél emailben képet a rövid hajról? Nagyon érdekel!

Látom a találkozó nem sok mindenkit fogott meg! Na nem baj, majd talán nagy pocival, vagy babával csinálhatnánk egy ilyet!

Hajhoz visszatérve: Nekem van legyen rövid, vagy hosszú. A középhosszút nem szeretem. (magamnak)
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?