Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Sokat olvasgattam a hozzászólásaitokat az elmúlt hónapokban. Innen merítettem erőt a a várakozós hetekben, melyek mától kicsit átalakulnak, hiszem ma reggel POZÍTIVAT teszteltem.

Akik még ez előtt a nagyon hihetetlen élmény előtt állnak, azok ne adják fel a reményt, mert előbb utóbb mindenkinek sikerülni fog.
Én nagyon koncentráltam a két hét alatt, minden nap elképzeltem, hogy épp mi történik bennem. Lehet, hogy hülyeség, de szerintem ez is segített. Én a mostani inszem napján otthon maradtam, aludtam olvastam, pihentem. A 10-12. nap környékén sokat és erősen fájt a hasam, ez volt az első "jel". A 12. nap éreztem először, hogy érzékeny a mellbimbóm egy kicsit, olyan volt, mintha kidörzsölődött volna. Aztán a 14. nap kezdett feszülni a mellem. Ez azóta is fennáll (ma vagyok a 16. napon). A hasam a 12. nap után már nem fájt többet, csak olyan teltnek és néha olyan melegvizes lufinak éreztem. Ja és még valami, nekem ezek a tünetek nagyon hullámzóan jöttek, hol éreztem, hol nem. Tehát ne keseredjen el senki, ha ilyet tapasztal (én sokat görcsöltem e miatt).
Mindezt azért írtam le, mert én órákat töltöttem a neten kereséssel, hogy mikor milyen tünet várható, ami tuti babát jelez és az első napkról alig van valami, csak a személyes beszámolók.
Remélem tudtam egy kis reményt adni nektek!

SOk sikert kívánok mindenkinek!!!

Üdv: Didot
didot
 
 


Sziasztok!

Gratulálok annak aki kismami, és biztatni tudom tovább a reménykedőket! Kép

Babszi, kérdezgetted, mi a baj, hogy megreped a tüsző, stb., és mégsincs baba. Ugye azt tudjuk, hogy teljesen egészséges pároknál is 20% az esélye annak, hogy egy ciklusban összejön a terhesség, ez 6 inszemre kumuláltan vetítve sem több sajnos, mint 60-70%. Ezen nincs mit csodálkozni, így játszik a természet.

Viszont ha a pár eljut oda, hogy inszem kell, előtte sokáig nem sikerült már. Ennek mindig oka van. Egérke kifelejtett egy lényeges dolgot szerintem. Kép Hogy neki is, Verának is, nekem is például PCO-m és inzulinrezisztenciám van. A Kaáliban erre elkezdték adni a metformint. Ezután nyilvánvaló, hogy az endokrin folyamatok pozitív irányba mentek el, és a hormonháztartás is rendeződött. Vera tudtommal nem kapott semmilyen hormont, csak Clostyt rásegítésként, és már az első inszem előtt szinte közvetlenül terhes lett majdnem (csak végül egy kései mensivel elment, de ebből már érezni lehetett, hogy hamarosan meg fog történni vele a csoda!).

Ezzel csak annyit szeretnék kinyögni, hogyha valakinek valamilyen hormonális elváltozása van, akkor viszont szerintem nem a hormonszuri a jó válasz, és nem garancia, hogy az inszem sikerül. Ennyiben már a konzervatív kezelés ellen vagyok, és nem értek egyet pl. a Szabolcs u-i gyakorlattal (én is jártam oda, de nekem sajnos rosszak a tapasztalataim). Hanem ki kell vizsgálni, mi van a hátterében, és azt meggyógyítani! Nekünk bevált az Adimet (persze nekem más is kellett hozzá, mert rendbe kellett tenni a pocakomat az összenövések miatt). De akinek icipici pajzsmirigy eltérése is van, azt bizony nem szabadna annyiban hagyni. Ha úgy néz ki, hogy nem figyel oda az orvos, akkor váltani kell, és addig menni utána, amíg megnyugtató választ és gyógyszert nem kap az ember! Ezt a meddőségiben nem vállalják fel, mert ők a gyerekgyártással vannak elfoglalva, nem is ez a dolguk. Úgyhogy csak hajrá! Mindent ki kell vizsgálni alaposan!

Norka (26+0)
s_norka
 
 


Didot!
Nagy gratula!!!Ebben a hónapban szépen kezdünk bebabásodni..Lányok,mindenkinek sok sikert!!!!Noémi
noémi73
 
 

 
 

Noémi,
Igen, tuti hogy van valami a levegőben, amire sokan jól reagálnak, mert az elmúlt egy hónapban az ismeretségi körömben 6 baba fogant meg! Van közte olyan, akinek papír szerint korai klimax miatt kimerült a petefészke!
Hajrá mindenkinek!!!
didot
 
 


Norka! Kisegér!

Nagyon koszonom a valaszt. Sok dologban igazatok van, es kezdem atertekelni a dolgokat magamban. Azert a "sima remenyt" nem adom fel vasarnapig, a tovabbiakat meglatjuk. Nekem a Kaali olyan szempontbol nagyon messze van, hogy annyi szabim vagy lehetosegem nincs (de meg majd utanajarok ennek), hogy elmenjek. A masik, hogy egyenlore meg puhatalozom a Szabolcs utca felol egy kicsit - kivancsi vagyok mit mond az orvos...
immunologia, 3. napi, 21. napi vervetel biztosan volt itt is (nemtom mennyire alaposan), es meg mas is, amit lehet nem tudtam kovetni. Amikor eloszor mentunk oda, rank zuditottak egy csomo dolgot, mi mindent kell megnezni, kivizsgalni... Azt, hogy minden olyan, amit emlitettetek kozte volt-e, nemtom.
Meg adok a Szabolcs utcanak eselyt, mert egyenlore nem vettek a kedvem, es elegedett vagyok veluk.
Norka! Te kihez jartal, es mi volt az, ami nem nyerte el tetszesedet? Hatha en nem figyeltem fel ilyenre még.

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi! Kép

Én kifejezetten a pajzsmirigy-oknyomozásra gondoltam, amihez nem értenek a nőgyógyászok, hanem csak az endokrinológusok. És arra, hogyha kiderül, hogy valóban ez lehetett a gond (márpedig a pajzsmirigy igen-igen kényes téma, és bele tud zavarni a hormonháztartásba!), akkor a gyógyszeres kezelésével nem biztos, hogy szükség van hormonozásra és inszemekre.

Nekem Murányi volt a dokim. Igazság szerint vívódom, mert nekem nagyon nem volt vele szerencsém, sőt durvának minősíthetném a történteket, ezért nem biztos, hogy van értelme ezt leírni. Műtéti hibák kategóriája, maradjunk ennyiben. Továbbá amikor a méhenkívülivel bent feküdtem a kórházban majd egy hetet, nagyon nemtörődöm volt a hozzáállása. A stimulálásban sem mutatkozott ügyesnek, Vajda sokkal ügyesebb. Pénzéhes, horror összeget kér hétvégi inszemért, a magánrendelésén és a szülésért. Az inzulinretisztenciával egyáltalán nem foglalkozott. Soroljam még? Kép Nekem nagyon nem jött be, mint orvos.

Remélem, másoknak nincs ennyire rossz tapasztalata vele.

Norka
s_norka
 
 


Norka!

Hallottam mar olyanrol, hogy M. penzehes. Nekem egy tapasztalatom van vele, amit meg nem tudok hova tenni: A mutet utan engem latogatott, meg erdeklodott. Adtam neki halapenzt (15), amit elsullyesztett, de ez nem volt furcsa. Viszont a kontrollra a maganrendelesre hivott vissza, es azert a 3 percert bizony 8-ast kert, ami miatt majdnem a szek melle ultem. Ez azert volt durva nekem, mert ha delelott vegigulom a sort, ingyen lett volna, es abban a honapban igencsak a foldhoz vagott minket az a "potya" nyolcaska. De ezt a sztorimat egyenlore nem akarom még sehova sorolni. Nekem ot ajanlottak. Teljesen megertelek teged, megha nem is irod le az osszes okodat. Jobb is, mert hirtelen a bizalmam mely pontra zuhanna, es annal cikibb dolog nincs, mint X ido utan a Vajdahoz atmenni. Sajnos nem nala kezdtem - ot valoban sokan dicserik.

A pajzsmirigy ki lett vizsgalva, minden rendben van vele. A doki szerint evente erdemes ellenoriztetni. Nagyon felek belemenni egy igazi NAGY kivizsgalasba. Olyan idopontokat adnak meg, hogy egy even belul sem adnanak eredmenyt semmirol. Irtam neked azt hiszem a decemberi nenirol, aki majusra kapott idopontot. Tudsz jo pajzsmirigyes dokit ajanlani?

Nagyon negativ vagyok egyebkent?

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok Norka babszuiKép

én csak annyit szólnék hozzá a történetekhez, hogy én is M hez jártam kb 2 évig...vizsgált is meg minden voltan 2 napont Ultrah-on meg ilyenek lh tesztelés....meg hazaküldött hogy na gyerünk most kell próbálkozni., de semmi nem történt 2 év alatt.
Folyamatosan havonta kezelt gombás fertőzéssel ami neki tök jó volt, mert havonta hívott a magánrendelésére 8 e / alkalpomra...nagyon dúrva ha visszamenőleg kiszámolom, de ha meggyógyított volna egy szót se szólok....
szeptemberben megint mennem kellett volna, de hála istennek szabin volt így kénytelen voltam elmenni egy vadidegen dokihoz ..aki közölte, hogy hova járok, mert nagyon súlyos az ügy....nem is lehetnék mostanába terhes meg ilyenk...hát akkor a párommal nagyon megilyedtünk, 6 hetes kúra után jobban lettem....és kb októberben mentünk a kaáliba ami szerintem nagyon jó hely.... M et meg örökre kitörlöm a fejemből....

most ott tartunk, hogy hétfőn kell tesztelnem , mert 1 inszem volt...már nagyon várom, de kicsit félek, mert az az érrzésem, hogy nem sikerült, mert pont az inszem után nagyon beteg voltam 2 hétig, de nem baj, majd utánaKép))

remélem nem baj, hogy leírtam az én kicsiny történetemet isKép?
pbj12
 
 


Pbj!

Egyaltalan nem baj, hogy leirtad; illetve ugy baj, hogy megrendul a hitem. Kép
El kell gondolkodnom rajta.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


BabsziKép
Én nem akartalak megrendíteni, csak gondoltam leírom, mert nekem nagyon rossz tapasztalat volt.
a kaáli jó hely, meg a bmc ről is nagyon sok jót hallottam!
pbj12
 
 


Babszi!

Azért kemény ez az egész, mert itt a Neten sok mindent megtud az ember az adott orvosról. A másik, hog bizalom nélkül meg semmit nem ér az egész.
Én összvissz 4 dokit fogyasztottam el a babaprojekt alatt. A 3. a Kaális dokim volt, aki nagyon szuper, szakmailag már kimagasló, ég és föld M.hoz képest, de mivel én egy ilyen kutakodós, örökké kételkedős típus vagyok, még vele szemben is voltak pirinyó fenntartásaim, de az már inkább a Kaáli politikája, a lombik program sajátosságai miatt volt. A 4.dokim végül az a László prof., aki megműtött augusztusban, szept.ben terhes lettem. Azóta ő gondoz (csak elárulom: szülészet vezető professzor, nagyon alapos, elismert szakember, Kaális ajánlásra mentem hozzá, de ő a rendelésén 6 ezret kér, M. most meg 10-et...), és őnála érzem azt a totális bizalmat és odafigyelést, az inzulinrezisztenciám kivételével ami, belátom, olyan dolog, hogy ahhoz nem érthet mindenki. Szóval nagyon fontos, hogy bízzál az orvosban, anélkül nem megy - de ennek alapja is kell, hogy legyen!

A másik, hogy könyörgöm, a TE életedről, TE babádról, TE szervezetedről van szó. Mit számít, hogy most azt mondod: innentől nem M, hanem Vajda??? Õ azért nagyságrendekkel jobb. Gondolj már bele... én a helyedben már nem foglalkoznék ezzel, csak magamra figyelnék. Mintha némely orvos nem ezt tenné...

A harmadik, hogy endokrinológus szerencsére nem csak egy van. Sajnos pajzsmirigyest nem ismerek, de igenis menj utána, mert amit leírtál, az nekem nem döfi. Rengeteg honlap, fórum van itt, nézz szét, és ne hagyd magad. Nehogy az legyen, hogy ez nincs rendbe téve, és ezen bukik az egész!

Norka (26+1)
s_norka
 
 


Babszi, még vmi, hadd kotyogjak én is bele. Az jutott eszembe, hogy ha tényleg nem derült ki első körben a meddőség oka-vagy nem teljesen biztos, hogy pl. a pajzsmirigy rendesen működik-, talán tényleg egy alaposabb kivizsgálással kéne kezdeni. Ugyanis itt nem csak a testedről van szó, hormonkezelésekről, stb-ami eleve nem egy veszélytelen dolog.
Hanem a lelki háttérről is. Szerintem-de ez csak az én véleményem, és nem akarom ráderőltetni-, nem érdemes most 6-8 hónapig inszemelni "hátha sikerül" alapon. Gondolj bele, fél év... és nem a konkrét okot kezelik az inszemmel -hiszen nem is ismerik-, ez csak egy vmivel nagyobb esélyt adhat bizonyos (!) esetekben a terhességre. Kapod a hormonokat, végigizgulod mindenféle ál-tünetekkel a ciklusokat, reggelente sorban állsz, uh, férjed egyedül teszi a dolgát... egy idő múlva ebben elfárad a ember lelke-meg a párjáé is (!), és akkor már megjelenik a lelki gát, ami aztán minden esélyt megtizedel, és marha nehéz kimászni belőle.
Szóval van egy másik megközelítése is az egész problémának: mit bír el jobban szerinted a lelked? Mi lenne a könnyebb? Most belevágni a kivizsgálásba, vagy megkockáztatod, hogy csak 1-2 év múlva, és akkor jöhetnek csak az IGAZI, esélyes próbálkozások? (hangsúlyozom, nem biztos, hogy feltétlenül ez vár rád, de nagyon is benne van a pakliban)

Ja, még vmi eszembe jutott, és ez a fent taglalt problémával nincsen szoros összefüggésben. Hol nézték meg a férjedet?
Ugyanis a meddőségiben nem 100%-os megbízhatósággal tudják megmondani, hogy milyen a spermakép. Viszont az andrológia szuper, egy teljes A/4 táblázatot készítenek, és minden részletét megfigyelik a leadott anyagnak. Ha találnak eltérést, elküldik a pasit uh-ra, hormonvizsgálatra, vizelettenyésztésre, stb.
Az én férjemnek pl. a meddőségiben egy "fertilis ejakulátum" diagnózis jött ki, míg az andrológián 96%-os fejeltérést és lassú mozgást láttak. Az ok: magas prolaktinszint. Felírták a megfelelő bogyót, ami 2 hónap alatt rendezte a helyzetet. És így, most másodszor (!) ejtett már teherbe, addig esélye sem lett volna rá.

Bocs, ha hosszú és lelkizős voltam
Kisegér 27
kisegér
 
 


Lanyok!

Ideultetem a ferjemet is, olvasson vegig titeket. Vegulis ez ra eppen annyira tartozik, mint ram, es fontos, hogy meghozzuk a dontest. Egy nogyogyaszt mar elhagytam - abszolut nem talaltuk a hangot vele (szerinte tulreagaltam a p3-as leletemet. Nala M. siman jobbnak tunik) Majd irom, mire jutottunk.

Nagyon koszonom a sok tanacsot, es hogy itt vagytok!!! Egyaltalan nem sok a lelkizesbol. Engem neha taszigalni kell a jo iranyaba - babonabol olyan nehezen valtoztatok dolgokon. Ja, es mindenkinek adok masodik eselyt.

Nagyon koszonok mindent!!!!!!!!!!!!!!!!

:*

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok csajok!
Szeretném a véleményeteket kérni.A második inszeminációm 03.02-án volt meg.Jelenleg a 25.-ik napba vagyok,csütörtöktől(03.09)mérem az ébredési hőmérsékletemet,melyek a következőek:37,37.1,37.2,37.1.A mellem érzékeny,de álltalában menzesz előtt az szokott lenni.Jelenthet ez valamit?Kérem válaszoljon valaki.
merci28
 
 


Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni tőletek. 1 év spontán próbálkozás,majd teljes kivizsgálás után (minden eredményünk jó lett), a dokim az inszemet javasolta. Előreláthatólag szerdán lesz az első inszemünk.
Tudtok segíteni, hogy szokás-e inszemkor pénzt adni?
Judit
gyjudit
 
 


Judit!
Nekem a Kaáliban csinálták az inszemet,csak a katéter árát kellett kifizetni:30000Ft.-ot.Máshol nem tudom,hogy van.De zsebbe pénzt nem kell adni.Noémi
noémi73
 
 


Noémi73!
Köszi az infot.
Judit
gyjudit
 
 


Kedves Judit!
Én a második inszemen vagyok túl,az orvosom 5000Ft-ot kér inszemkor,UH-kor szoktam még 2-3ezret adni+hozzájön a gyógyszerköltség,mely10.000Ft.
merci28
 
 


Kedves Merci!
Köszi, nekem a doki semmit nem mondott ilyen tekintetben, a gyógyszerköltség eddig (1 inszem) 30.000Ft.
Te éreztél valamit az injekcióktól? Nekem elég sokat fájdogál és feszül a hasam (5 napig kaptam Clostylbegytet, és 2 naponta 100 egység Puregont).
Reggel megyünk UH-ra, és ha minden jó, akkor holnap kell megkapnom a tüszőrepesztő szurit és szerdán inszem.
Judit
gyjudit
 
 


Kedves Judit!
Én Clostylbegytet szedtem 5napig 1-0-2,majd a 13.
napon megkaptam a tüszőrepesztő inj.(Choragon 5000NE)3amp.Én nem kaptam Puregont.Nekem semmi panaszom nem volt.Sok sikert.
merci28
 
 


Sziasztok!
Szétszaladtak a rózsaszín felhők. Pénteken barnáztam. Irány a doki, baba szíve dobog, de mellette van egy kis vérömleny vagy mi. Kaptam Utrogestant, és pihenés. Mára már csak halvány valami van, és nem is görcsöltem egyáltalán, viszont tegnap megfáztam, és most úgy érzem lázam is van. Szép, nem???
Igazság szerint a barna a cipekedéstől lehetett, ugyanis költöztünk, és nagyon erősnek éreztem magam. Azóta persze megfogadtam, hogy nem erőlködöm, de vajon elég lesz ez?
HÁny fokos láz veszélyes a babára? Milyen megfázás elleni gyógyszert lehet szedni? Tudnátok erre válaszolni?
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, azt hiszem, ha lázas vagy, paracetamolt bevehetsz, de először ezt egyeztesd le- ha más nincs kéznél- legalább Kovács dokival, vagy bárkivel, akit elérsz a Kaáliban. Ha nem vagy lázas, ne vegyél be semmit, és inkább természetes gyógymódokat válassz-tea, kamillázás, gőzölés.

A barnázás gyors múlása nagyon jó jel, eleve az is jó, hogy csak barna, és nem véres volt. Még abszolút van esély a terhesség megtartására, csak pihenj ezerrel+Magne B6-ez segít valamennyire a vérzés, barnázás megállításában. Ne félj, rendben lesz minden, szorítunk. És többé ne cipekedj, még nagyon kicsi az a baba! Majd a második trimeszter közepén kicsit lazább lehetsz ilyen tekintetben, de addig nyugi!!!

Puszi, és ezer drukk megy nektek!!!! Kép
kisegér
 
 


Azt hiszem, 38 fok felett elég bevenni a gyógyszert, de továbbra is a legjobb a Kaálit hívni, és legfeljebb a végtagokat hűteni borogatással.
kisegér
 
 


Köszönöm Kisegér!

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok Csajszik! Szeretném megosztani Veletek a boldogságunkat, (és aki még nem örült, annak minnél hamarabb kívánom ezt az érzést) ma reggel POZITÍV lett a teszt; 2 évet vártunk erre a pillanatra. Remélem minden okés lesz, 29-én kell mennünk terhesuh-ra. Szorítsatok, hogy minden jó legyen. Verona! Szerintem a megfázásra vmilyen homeopátiás bogyót szedhetsz, mert az nem ártalmas a babának, a gyógyszertárban adnak felvilágosítást, próbáld meg, veszítenivalód nincsen.
piros_28
 
 


Piros28!
Tiszta szivből gratulálok ehhez a jó hirhez!!Noémi
noémi73
 
 


Vera, hogy vagy? Volt lázad? Pocak?

Piros, gratula! sok sikert és kitartás a továbbiakhoz!
kisegér
 
 


sziasztok lányok,
tegnap egy jó nagy negatívat teszteltem..Kép de hívtam a dokit és mehet a 2.inszem, nem kell kihagyni, aminek most nagyon örülök.
PirosKép
nagyon szorítok majd 29-én!! Tuti minden rendben lesz!neked hányadik próbálkozásra sikerült?
veraKép
remélem már jobban vagy és barnázás sincs! Mikor kell visszamenned a dokihoz?

Én meg jól nem értem már magam, sose szoktam barnázni, de már 5 napja ez van, ma kéne megjönnie, hét kíváncsi vagyok.
szeri tetek ha 14 napon negatív lett az még lehet pozitív, mert szerintem nemKép
pbj12
 
 


EgérkeKép NóriKép többiekKép
gondoltam, jövök és tájékoztatlak, hogy nekünk most sem voltak kegyesek az égiek. Spontán befejeződött vetélésem volt, hála Istennek, legalább küret nem kellett. Úgyhogy beindult valami, de elment(ek), azt sajna nem lehetett megállapítani, hogy hányan tapadtak meg...Kép
Puszi mindenkinek és kitartás!!!

Ja, az alhasi szurkálás állítólag a méhizomzat növekedésétől van, nem kell tőle megijedni...

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!
Annyira sajnalom! Legy eros!!! Legkozelebb a csillagok is egyutt fognak allni!!!

Verona!!!
Vigyazz magadra! Ez most a ti 9 honapotok, nem a pakolase! Ne emelj! Tudom, hogy nehez megallni, de TUDNOD KELL, hogy nem szabad.

Gyjudit!
A penzkerdes a Szabolcsban talan kicsit jobb. Marmint a gyogyszert ki kell fizetni, de nem kell sem az inszemert, sem a kateterert fizetni. En nem tudom mas a Szabolcsban hogy van ezzel, de en egyenlore ugy, hogy inszemert nem adok, de ha sikerul, akkor adok a novernek is, meg a dokinak is "nagyobb" osszeget. Ez azt jelenti, hogy nekem nagy ervagas, nekik apro falat. Ezt azert gondolom igy, mert nekem nincs ugy penzem, hogy en azt "szorogassam", mert akkor 3 honapokat is kihagyhatnek, hogy anyagilag ujabb inszemre keszuljek. Sajnos a penz nem boldogit, de a hianya boldogtalanna tud tenni. Vagy nem igy van?

Piros!!!
Gratula!!! Egeszseges irigyseggel gondolok rad/ratok! Vigyazz magatokra!

Pbj12!!!
Van olyan, hogy a 14. nap negativ, es utana pozitiv lesz, de en ugy gondolom (nem vagyok se orvos, se nagyon tapasztalt), hogyha nem lesz a 14. napon semmi csik, akkor nagyon megcsokken az esely ra, hogy kesobb az legyen. DE nem lehetetlen. Van olyan!!!!
En mindig ugy gondoltam, hogyha terhes leszek, akkor eppen ki kell vegyem a donozbol a tesztet, es maris csikos lesz. Ehhez kepest amig meg nem jott, minden nap tesztelte, meg az inszem utani 17.-18. napon is. Mert a remeny hal meg utoljara.
Szoval kitartast nekunk, a babasoknak meg sok pihenest!!!

egy sielesben pihentebb Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok Csajok! Köszönöm/jük mindenkinek a gratulációkat! Pbj12: nekünk a 3. inszem volt sikeres, ne legyél szomorú, szorítok, hogy a 2. inszemetek sikeres legyen. Kép Nekem egyébként nagyon fájt a 3. inszem, nem tudom, hogy ennek van e köze a sikerességhez, de utána én azt mondtam, hogy most tuti sikerült. Ja! és az inszem napján nem dolgoztam, utána két napot igen, de aztán eltört a lábfejem, úgyhogy 2 hét kényszerpihin voltam. Szerintem ez is nagyon sokat jelentett. Persze, nem tudom, hogy akkor is sikeres lett e volna, ha nem maradok itthon; ennek azt hiszem csak az égiek a megmondhatói. Vera: hány hetesek, esetleg hónaposak vagytok? Egy kicsit fájogat a hasam, picit aggódom, de remélem, hogy minden rendben van. Olyan sok idő van még 29-éig, olómlábakon jár addig az idő. Jó pihit mindenkinek a mai napra! Sziasztok!
piros_28
 
 


Babszi!
Köszi az infot, én is hasonlóan gondolom, ha sikeres lesz, akkor adok majd a dokinak. Különben nem lehet bírni anyagilag. Nálunk holnap lesz az első inszem, kicsit már izgulok. Annyit tudok hogy kb. 10 tüszőt láttak hétfőn 17-24 mm között. 4-5 db volt 20 mm felett. Ez jónak számít?
Judit
gyjudit
 
 


Basszus, az nagyon jo - szerintem!!!! Az szerintem tok jo esely. Csak arra kell ugyelni, hogy ezt is lehet tul-stimulalni; legalabbis ha jol olvastam valahol fel szemmel. De szerintem az szuper jo jel!

Nekem 3 tuszom volt, de az inszemre csak egy ert meg 18 fole. Kép

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Ma rajottem valamire, mikozben a citromfamat nezegettem; meghozza arra, hogy a citromfa most pont olyan, mint "mi". Hozza a kis viragocskait renduletlenul evrol evre, es ha odafigyelunk ra, akkor mehecskek helyett nekunk kell beporozni. De a beporzas nem minden esetben sikeres. Raadasul, ha tel van, akkor ha sikerul is a beporzas, lehullhat az apro citromocska, es nem lesz belole szuret. Viszont ha eljon a tavasz, akkor a sikeres beporzasbol a nap igenis megerleli a gyumolcsot. Es en mar nagyon varom a tavaszt.

Huu, ez nagyon koltoire sikeredett, de valoban ez jutott eszembe, es tenyleg ez zajlik nalunk most; a citromfam es az en eletemben is Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Anna! Nekem is egy ilyen terhességem volt decemberben, és januárban megfogant a babám. Kitartás!
Piros! Gratulálok!
Pbj! Látod, ilyen hamar folytathatjátok! Jön a tavasz, találj valami elfoglaltságot, és majd növesztgesd a nyálkahártyádat szépen!
Mi ma vagyunk 9 hetesek, már nem barnázok, a megfázás is múlóban, szerencsére semmilyen gyógyszerhez nem kellett nyúlnom. De az biztos, hogy nem fogok emelgetni.
Vera
(9+0)

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, HURRRÁÁÁ! Nagyon örülök! Sok kitartást! Mikor lesz uh?

Egér 27+5
kisegér
 
 


Szia Egér!
Az az igazság, hogy már orvost kellett volna választanom, de még a kórházban sem vagyok biztos. A kórházas topikokon nem valami segítőkészek a lányok, mástól meg nem nagyon tudok tájékozódni. Most az István Kórház felé húzok, de ott millió orvos van, és fogalmam nincs kihez kérjek időpontot. Szóval nem tudom mikor lesz UH, most még a Kaáliba a vérvételemmel kell visszatelefonálnom, hogy mi a vércsoportom, de már nem oda kéne járnom. Sokan vannak, akiknek nagyobb szükségük van Kovács dokira.
Te a Szabolcsba jársz, ha jól tudom, Norka a Bajcsyba, nincs itt valaki, aki az Istvánban ismer egy jó orvost?????? Fiatal, türelmes, a közelben rendelő orvost szeretnék.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, pedig tényleg melegen javasolnám a Bajcsyt... komolyan mondom, a főnővér ott már névről ismer a szülészeten, mindenki halál rendes, az ügyeleten is azok voltak a görcseimkor, László doki folyton megáll a folyosón és kérdezget, ha ott járok, a szülőszobák nagyon szépek (www.bajcsyszul.hu ) De oda csak vérvételekre kell járni na meg szülni, László magánrendelése mostmár a Deák téren van, új környezetben. Gondold meg!

István kórház: asszem oda Siklós Pál doktorhoz jár terhesrendelésre egy volt kolléganőm, elég drága a magánrendelése, nem is fiatal, mondjuk ott UH is van. A szülészete szintén jónak van minősítve, de nem olyan emberbaráti tudtommal, hanem poroszosabb.
s_norka
 
 


VeronaKép
De jó hogy minden rendben!! Nagyon vigyázz továbra is magatokokraKép!!
Nagyon örülök, hogy nem kell kihagynunk hónapot és jöhet a következő inszem, már nagyon vár és már most az elején i sokkal bizakodbb vagyok mint a múltkor( most már legalább tudom hogy-mit lesz...és hogy mire számíthatokKép
Én most pár napig nem tudok jönni majd mert szabin leszek, de mindenkinek drukkol !!
Puszi Judit
pbj12
 
 


Piros,gratulálok neked,vigyázz magatokra.

Judit,megvolt az inszem?
Hogy érzed magad?
Mik a tapasztalataid?
Mit szedel inszem.után?
merci28
 
 


Merci28
Túl vagyok rajta, dél körül csinálták meg, de csak 4-kor engedtek haza. Kicsit fájt, a doki azt mondta hogy a méhszájam elég hátul van (erről eddig nem tudtam), du. annyit mondott a doki, hogy jól sikerült, két hét múlva vérvétel. Addig Duphastont és Utrogestant kell szedni 3x2-t.
Nem érzek semmit, csak még mindig feszül a hasam.
A doki szerint addig feszülhet amíg az összes tüsző meg nem reped.
Judit
gyjudit
 
 


Kedves Judit!
Nekem ma kellet volna megjönnie,eddig még semmi(Az első inszemkor ilyenkorra már megjött)Várakozó állásponton vagyok.
merci28
 
 


Kedves Merci!
Nagyon szorítok!!! Mikor fogsz tesztelni?
Érzel valamit?
Judit
gyjudit
 
 


Kedves Judit!
Néha hasfájást érzek,néha semmit.A mellem csak egy hétig fájt,jelenleg nem.Megvárom a hétfőt és veszek egy tesztet,kedden megyek a dokihoz,ha megjön akkor azért,ha nem akkor meg azért.

Merci.
merci28
 
 


Kedves Merci!
A mellem nekem most is nagyon érzékeny, fáj. A hasam meg időnként szúrkál. Mikor volt az inszemed?
Nagyon várom a teszteredményedet, írj.
Addig is drukkolok!
Ha van időd, mesélhetnél magadról, merre laksz, mióta próbálkoztok?
Judit
gyjudit
 
 


Szia Judit!
Úgy érzem hogy meg fog jönni,mivel már délelőtt volt egy kis vér és barnázok.Bp.-re járunk a Schöpf-Mereibe(tőlünk 180km.-re van)Miskolchoz közel lakom.Tíz éves párkapcsolatban élek.Tavaly októberben kezdtük el.
Írjál te is valamit magadról.
Merci.
merci28
 
 


Szia Merci!
Sajnálom, de azért még bizakodom keddig.
Mi is Bp-re járunk, csak a Nyírő Gyula Kh-ba. Nyáron leszünk 4 éve együtt, most volt február 25-én a polgári esküvőnk (nyáron lesz előreláthatólag a templomi és a nagyobb buli, most 16-an voltunk).
Gödöllő mellett lakunk, Szadán. Mi 1 éve próbálkozunk, ősszel vizsgáltak ki, de elméletileg minden rendben, mégsem sikerül a baba. Kép
30 éves leszek két hét múlva. Te gondolom 28? Kép
Találtak nálatok vmi gondot vagy nektek sem jön össze egyszerűen? Mi azt gondoltuk, hogy találnak valamit és akkor lesz mit kezelni, de szerintem így rosszabb hogy nem derült ki semmi.
Mit dolgozol?
Judit
gyjudit
 
 


GyJudit!

Szadan ismered Puskárékat?

Mi is pont igy gondoltuk - ha mar baj van, akkor deruljon ki mi az, es kezeljuk. De nalunk se talaltak semmit (egyenlore), igy nincs mit kezelni.

Remelem nem baj, hogy kozbekotyogtam... de olyan jo, ha vannak olyanok, akikkel lehet errol beszelni...

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szia Babszi!
Nem ismerjük őket, én még csak 1,5 éve lakom itt, férjem névmemóriája meg... Kép Kép Kép
Merre laknak Szadán?
Nekünk is a doki végül annyit mondott, hogy minden eredményünk jó, de mivel eddig nem jött össze spontán, kicsi az esély hogy össze fog, így inszem. Gondolkoztunk rajta néhány hónapot, aztán március elején belevágtunk. Most kíváncsian várjuk a két hét leteltét. Kép
Hát így hogy már benne vagyok, úgy érzem, nehéz lesz türelmesen kivárni.
A dokiváltáson gondolkodj el szerintem is. Az a lényeg hogy jó kezekben legyél.
Annyira jó, hogy Te is újra itt vagy. Természetesen nem baj, kíváncsi vagyok mindenkire.
Judit
gyjudit
 
 


Szia Judit!
Nálam PCO-t diagnosztizáltak,de a 3.napi hormoneredményem nem utalt erre.
Igen,28 éves vagyok.
Itt helyben dolgozom egy pszichiátriai otthonban,mint ápolónő(mióta elkezdtük táppénzen vagyok,emellet drágaköves ékszerekkel foglalkozunk).
Hanyadik nap volt az inszemed?
Milyen tüszőrepesztőt kaptál és mikor?
Szerintem neked jók az esélyeid,mivel írtad hogy 10 tüsződ is érett(én csak Clostyt.szedtem,te+még inj.-ót is kaptál,biztos azért lett olyan sok tüsződ és ezáltal nagyobb esélyed).Nekem mindkét alkalommal 2-2db tüszőm érett(22,25,ill.23,28)
Méhnyálkahártya 10mm volt.Az én dokim csak kedden és csütörtökön csinálja az inszemet.
Nálatok hogy működik ez?Te mivel foglalkozol?
merci28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: