Új privát üzeneted érkezett!

@babyfever2016:
Köszönöm, nagyon jó hallani, hogy ez sem tuti, így tovább él a remény. Remélem egy hét múlva jó híreket kapunk. Sokszor szerintem ha nincs jel., az jó jel!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszi a biztatást Lolo! Vigyor

Nézzétek, ezt találtam arra vonatkozólag, hogy vajon miért fájdogálunk olykor már az ovutól kezdve:
"A középidős fájdalom esetében akkor lehetünk biztosak abban, hogy ez a tüszőrepedéssel függ össze, ha utána a hüvelynyák fokozatosan sűrűvé, fehérré válik, és a mennyisége is csökken. A fájdalom oka, hogy a megrepedt tüsző folyadéka a hasüregbe ürül, és irritálja a hashártyát. Ennek lelassult bélműködés és akár lábba, derékba sugárzó fájdalom is lehet a következménye, de normálisnak tekinthető. "

Nekem előző ciklusban végig ez volt.
babyfever2016
 
 


@lolo8280: mikor terveztél tesztelni? A megjövetelt te mihez számolod, az ovuláció+14 nap, vagy utlsó mensi + ? nap?

legolina
 
 

 
 

@legolina:
Ha nem jön meg addig, akkor szombat. Ez a mai a 29 nap menszesz óta, ha jól számolom. Elvileg 26-27 naposak a ciklusaim. Neked mondtak valamit, hogy tüszőrepesztő után hány nap után kell jelentkeznie a mensinek, ha nem sikerült? Én 25én délelőtt 10 kor kaptam a repesztőt, így kb 26án este 10 körül volt az esemény, s majdnem akkor voltunk együtt. Elvileg ma van a 14 dpo.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo akkor szombaton együtt hozzuk a csikokat reméljük min. 4-et :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Benne vagyok!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: pont ezt próbáltam ma kiszedni a dokimból, de nem sikerült (ő német és angolul szoktunk beszélni). Arra voltam kíváncsi, hogy az eredeti rövid ciklushosszom mennyire befolyásolja a peteérés-menzesz közti időt, vagy most a tankönyv szerinti idővel számoljak, vagy egyik se jó mert sok progeszteront kaptam.
Azt mondta, hogy az utolsó vérzés alapján számolunk, de hogy mikorra kell megjönnie, azt nem mondta végül, és mivel holnap délután úgyis lesz eredmény, ráhagytam, mert igazából nem is volt hozzá időpontom (csak a vérvételre) csak bementem megkérdezni a szúrkálást meg a vérzést.

legolina
 
 


@legolina:
Egyébként legalább csinál vér vizsgálatot. Nekem annyit mondtak, ha megjön azért, ha terhes leszek, azért jelentkezzek.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok! Az én ovulációs tesztem ma is 100%-osan negatív. Halvány jele sincs második vonalnak. Kicsit szomorú vagyok. Holnap lesz a 14. ciklusnapom. Lehetséges az, hogy csak egyetlen nap lesz pozitív erősödés nélkül? Még pár napig azért csinálom.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: simán lehet. Rengeteg minden befolyásolja, mennyit iszol előtte, mikor csinálod, stb. Ne csüggedj, ha rendszeresen akcióztok, akkor rajtatok nem múlik.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@molyocska: simán lehet. Rengeteg minden befolyásolja, mennyit iszol előtte, mikor csinálod, stb. Ne csüggedj, ha rendszeresen akcióztok, akkor rajtatok nem múlik.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Köszönöm, igyekeztem keveset inni, de abba reménykedem, hogy pont nem találtam el az időpontot. Lehet nem kellett volna már mindjárt az első hónapban tesztelgetnem, hanem a természetre bízni, de hát mi nők... Türelmetlenek vagyunk sokszor, és kíváncsiak.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Az ember kíváncsi, hogy hogy áll vissza a szervezeze. Lehet Neked kicsit több idő kell míg újra beindul a peteérésed.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Molyocska, szerintem nem szentirás semmi az ovulációs teszttel sem. Talán itt is érvényes az ami a terhességi tesztnél hogy a halvány pozitiv is pozitiv. A termékeny nyulós nyák sem mindenkinek van, - vagy változó a mennyisége de attól hogy kevesebb van egy hónapban az még nem jelent terméketlenséget.. szerintem megvolt a peteérésed, nyugi :)
Rám olya fáradtsg tört a munkaidő végén, hogy le is pihentem egy kicsit.. Sajnos ez is lehet akár a piros napok előjele is, mégis erősen bizom benne hogy nem az :)
szép estét!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Olyan jó, hogy vagytok. Teljesen megnyugtató! Köszönöm a bíztatást! Jól esik így ismeretlenül is!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Csajok szerintetek lehetséges hogy ma van pé-m? Ma reggel 10 től dolgozom este 10 ig ezért nem tudtam ovutesztet csinálni,de a nyák stimmel.9.napom vagyok amúgy.(nagyon idegesit hogy ma nem tudtam tesztet csi alni.Na mindegy hulla vagyok,de azért este becserkészem a ferjem,ha csak egy menetre is :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Hajrá :D csak energiád legyen, talán nekem is most kezd nyák lenni, a teszt ugyanúgy halvány mint eddig (de legalább nem full negatív) :D remélem ez a hónap sikeres lesz mindannyiunknak.
Molyocska: Én februárban hagytam abba a gyógyszert, doki nem mondta, hogy várni kellene kicsit amíg kiürül? Jól olvastam, h 6évig szedted?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sosem lehet tudni Krystin, akciózzatok csak! Vigyor

Molyocska, milyen ovu-tesztet használsz? 

Littlbeiscuit, már csak 2 nap, és minden kiderül! Teszt készenlétben? Vigyor

Én délután óta azt érzem, nem ez lesz az én hónapom. Elkezdtem érezni a menzi előtti, menetrendszerinti enyhe görcsölést, ami mindig a nem várt előtt egy héttel kezdődik nálam.
babyfever2016
 
 


Fertinetről rendeltem extra érzékenyet. Másfél évig szedtem. Előtte is régebben, de volt egy év szünet. Azt mondta nem kell várni. Most nagyobb az esély gyógyszer után. Melianet szedtem. Régen novinettet. Amúgy 27 éves vagyok.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Úgy szeretnék belefolyni a beszélgetésbe, de ovuláció és teszt témában semmi tapasztalatom 

Lolo, Littlebiscuit, hogy vagytok, van valami jel? Én még mindig nem menstruálok, és tegnap délután elaludtam a tévé előtt, rámtört az ólmos fáradtság...
legolina
 
 


Jó reggelt lányok,
Legolina, ugyanez. Mensi sehol csak a hasonló görcsöcskék mér 3. vagy 4. napja. És tegnap este ólmos fáradtság (épp tegnap napközben gondoltam erre hogy furi hogy ilyen 'frissnek' érzem magam). Erre estére kidőltem. Gyakorlatilag munka után vizszintesbe tettem magam és csak vacsorát csinálni és elfogyasztani keltem fel :D
Legolina, ma kapsz visszajelzést az orvostól??

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: reménykedjünk, hogy ez AZ az ólnos fáradtság mindkettőnknél 

Igen, ma délután lesz eredmény, tűkön ülök!!!!!

legolina
 
 


Sziasztok, tegnap este megjött, fürdettem a lányokat, mikor úgy elkezdett görcsölni, hogy nem tudtam befejezni, s átvette a férjem, ő is fektette le őket. Ilyen erős fájdalmam csak kétszer volt szülés alatt. Van mentős ismerősünk, férjem felhívta, s kijöttek. Már többször, mikor szükség volt s ráértek. Kaptam egy jó nagy adag infuziót, görcsoldóval, meg még valamit tett bele a mentőorvos. Egészen eddig aludtam. Férjem még csak fel sem keltett reggel a gyerekek miatt, intézte Ő. Dióhéjban ennyi, ma telefonálok időpontért a dokihoz.
42 ciklus kezdetét veszi.

Lányok remélem ti jobb híreket hoztok majd

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo: Remélhetőleg semmi komoly bajod nincs, sajnálom hogy megjött. Remélem nem haragszol meg hogy ezt kérdezem de megéri ezt a sok stresszt (ilyenkor) és ennyi idő után egy harmadik gyerkőc?
Többiek? Littlebiscuit hogy bírod?
Krystin: sikerült a tegnap este? :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@lolo8280: Nagyon sajnálom! Nézetsz majd egy hcg szintet az orvosoddal, hogy esetleg volt-e ott valami és emiatt fájt ennyire a nyálkahártya leválás, vagy inkább jobb nem is tudni?
A görcsök megvannak ma is?
Jobbulást!

legolina
 
 


Lolo!! Nagyoon sajnálom :( és főleg hogy ilyen rosszul voltál. Ma már jobban vagy?
Reméljük semmi komoly a háttérben. Az ilyen extra erős menzeszek viszont jók lehetnek, jól kitisztitanak odabent.. Fel a fejjel, pihenj sokat!

Kiscsillag megvagyok, nincs menzesz, helyette alszom és bőgök, Pampers reklámon :D Annyira szép reklám volt egy you tube klip előtt :)
Holnap teszt el se hiszem.
Azt kell mondjam, ebben a hónapban sokkal nyugisabban telnek ezek az utolsó várakozós napok. Nem izgulok annyira.. :)


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lolo sajnálom!Hogy vagy?
Csajok,tegnap nem volt akció a férjem hulla volt :-(
Mondta hogy mára összeszedi magát,remélem nem lesz késő!?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: elvileg ma vagy a 10. napon? Nyák megvan még? Akkor jó lehet szerintem, nekem uram nem szereti az előre megbeszélt időpontban való összebújást.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nem beszéltem meg vele csak csábítgattam de mondta hogy képtelen rá mert hulla fáradt.:(
Aztán mondta hogy holnapra(mára) összeszedi magát!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin ne aggódj.. Lehet hogy még jobb is erősebb sereg jön ma.. :D Én is igy voltam ebben a hónapban, aznap este amikor éreztem hogy kellene (nyilallgatások) este nem ment, és másnap reggel voltunk csak együtt (akkor is nagy nehezen :D). Holnap megmondom mi lett az eredménye :) :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hát akkor hajrá Krystin :)
Littlebiscuit már csak pár óra :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Megmértem kiváncsiságból a hőmet (tudom reggel kell amugy), 37,3 ! Lassan lázas leszek

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: Reméljük holnap extra erős csíkjaid lesznek :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nagyon szurkolok Littlebiscuit, hozd a jó híreket holnap!!
babyfever2016
 
 


@kiscsillag201:
Szia, nem sértődöm meg. Jogos kérdés. A válaszom igen!!.Megéri!! A gyermek a legnagyobb ajándék, s mi mindig is nagy családot terveztünk! Januárban lehet újra stimulalni, most az ünnepek alatt nem kezdenek bele
Ma már jobb, sima görcsök, amik elviselhetőek.
Köszönöm hogy támogattok! Szorítok mindenkinek!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Nekem is eldőlt: azt írta az orvos, hogy nem vagyok terhes. Abba is hagyom a progeszteront, valószínű azért nem jött még meg...
Azt még nem tudom, az ünnepek alatt hogy alakul majd a stimulálás, nem tudom mikor kell legközelebb mennem hozzá.
legolina
 
 


@littlebiscuit: most már rajtad a világ szeme
:roll: :lol: :-D
legolina
 
 


Lolo: Fantasztikus vagy, hogy így tartod magad és mész előre. Gondolom férjed melletted van azért és támogat :)
Legolina: Sajnálom, hogy nem jött össze, mióta "próbálkoztok "?
Többiek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Lolo, Legolina, sajnálom! Kitartást nektek! Ti mindent megtesztek és le a kalappal előttetek, hogy ezt végig csináljátok, közben hisztek és bìztok! Hiszem, hogy el fog jönni nektek a babóca, megérdemlitek!!!
Littlebiscuit, nagyon izgulok érted!!! :) A hő nagyon bìztató és hogy nincs barnázás! Küldjük az energiákat!
Többiek hogy vannak? Nekem már ötödik napja ugyanolyan az ovuteszt. Talán a mai picit erősebb már. Littlebiscuit, jó ötlet volt a googleban keresés, több olyat láttam ahol csak 8-10 nap után lett pozitìv. Viszont az érdekes, hogy nov.17 volt az előző mensi. Ha még nem volt pém, hány napos lesz a ciklusom? Lehet hogy ez a fagyasztásos dolog bekavart? A hőm viszont fent. Kìváncsi vagyok mi lesz. Csak ìgy már elbizonytalanodtam, mikorra ne várjam :) Tegnap találkoztam barátnőmmel-sajnos ritkán tudunk-ők fél évnél tartanak pedig próbálnak figyelni mikor a legideálisabb. Jó volt élőben is beszélni ilyenekről valakivel :)
Ki mit tervez hètvégére? Én a holnapi munkanapot offoltam, úgyhogy indul a hétvège kettesben :lol:
marmotka
 
 


Legolinaa nagyon sajnalom :cry: pedig olyan szep lett volna a 3 L-es a héten 3 gólyahirrel. De talan epp majd most az ünnepekre koncentralva es csodàk csodàjara stimulacio nelkül jön a bébi.. soha nem tudni. Én drukkolok nektek, Lolo neked is!
Marmotka, tudom milyen rossz ez a bizonytalansag a ciklussal kapcsolatban.. nekem csak par napot ugràl ide oda de képes nagyon megteveszteni..
Én meglehetösen sz@rul vagyok. Munka utàn ma is ledöltem. Egy orat aludtam aztan ugy ebredtem mint akit agyonvertek :lol: faj a fejem is :roll: Ha nem terhes vagyok akkor viszont lehet hogy valami nyavaja kerülget .. hat reméljük az elözö :roll: holnap reggel irok jujjj el se hiszem hogy eljött a nap :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem most tökéletes a nyák!De a fejem is fáj,meg olyan vagyok mint akit agyonvertek!Csak arra vágyom hogy aludjak egy jót.De azért próbalom összeszedni magam,hogy azért este legyen valami akció.
Littlebiscuit várjuk a fejleményeket!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@legolina:
Sajnálom!!! Nekünk a december kimarad a stimuláció szempontjából. Ünnepekre esne pár vizsgálat. De azt mondta a doki, hogy a stimuláció ami eddig volt, az még tart tovább, most is majd lesz hatása.
Littlebiscuit: veled mizujs? Reggel tesztelsz?
Marmotka: doki nem mondta, hogy a beavatkozás után mit várj a ciklusoddal kapcsolatban?
Krystin hajrá ma, remélem ma sikerrel elcsábítod a párod!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jó reggelt lányok!
Hát nem jövök határozott örömmel. Pontosan olyan halványka csikom van mint egy hónapja :(
A teszt kisértetiesen hasonlit :( Nagyon félek hogy megismétlődik az ami a mult hónapban :(
Tudom most azt fogjátok mondani, nyugi, ismételd meg a tesztet és biztos majd erősebb lesz. És persze ezt fogom csinálni de tényleg nagyon félek hogy az lesz a vége mint előző hónapban. És hogy valami bajunk van :(
Az ovulációm alapján már 15/16 dpo-nál járok ilyenkor már egyértelmű pozitivnak kellene lennie.
Nem ezt vártam, na :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: én erre csak azt tudom mondani, hogy nekem a kisfiammal a menzeszvelmaradása után 5 nappal teszteltem először és alig látszott a csík!
Tudom hogy ez nem nyugtat meg, de legalább van ott valami és nem negatív.
Kitartás, pihenj sokat és szedj progeszteront!! Mikor mész orvoshoz? Egy hormonszintet nézhetne
legolina
 
 


Legolina,
Nincs progeszteronom soha nem szedtem még. És pont ez az, nem tudom hogy van-e hiány.
Hétfőn beiratkozom egy viszgálatra a Karácsony előtti napokra. Vajon bébit fogunk keresni a méhemben vagy cisztákat jajj.. tudom nem jó hogy átmentem negativba de annyira hasonlit a dolog a mult havira :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Tényleg nehéz megnyugtató dolgot mondani a múltkori eset után. De akkor is próbálj nem aggódni! Tènyleg pihenj sokat! Remélem kapsz időpontot és minden rendben lesz! Mi veled vagyunk!
marmotka
 
 


Köszönöm neked is Marmotka..
Most mondjuk olvastam ezt a cikket és ez alapján talán reménykedhetek hogy csak simán korán volt..

http://www.pocaklako.hu/terhesseg-jelei/terhestesztek/

15 DPO-nál még alacsonyka az a hcg szint a tesztem pedig csak 25-ös.. Csak ilyenkor eszembe jut egyik barátnőm bomba erős tesztje 2 nappal a nem várt előtt és kicsit lentebb ad a lelkesedésemen..
Hát bizzunk a legjobbakban.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Fel a fejjel, amikor érezted a peteérést csináltál ovu tesztet? Mert ha nem lehet később volt, s azért halványabb. Két nap múlva teszteli újra, akkor tuti erősebb lesz! Drukkolok!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo, nem, nem ovuteszteltem. Igazából volt egy kis ovulációs fájdalmam egy szerdai nap aztán pedig egy pici szombaton. Csak a peteérős nyák már ott hétvégén sehol se volt.. Ezért fura.
Most kapaszkodok a szalmaszálakba dehát ismeritek a helyzetet.. Pl anno Marquise esete akinek majdnem egy hét késés után lett cska pozitiv és akkor sem volt olyan nagyon erős..
Nagyon bizom abban hogy erősödik az a tesztecske hétfő reggel fogok ujat csinálni.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Nagyon szorítok! Erre mást most nem lehet mondani. Tudom, hogy nehéz, de nyugi, csak pozitívan. Most nem lesz semmi baj. Azt olvastam, hogy valakinek olyan kicsi marad egész terhesség végéig a hcg, hogy alig kimutatható. A múlt hónap miatt elhiszem, hogy nehéz, de most fő a nyugalom. Próbálj meg másra gondoloni és hidd el minden rendben lesz!
Küldöm a sok-sok pozitív energiát!!!

ecsibe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?