Új privát üzeneted érkezett!

Én mondtam már apának, hogy ikrek és fiúk csak játszanak és lubickoljanak, lányok előnyben :wink:
De azért a fiút sem hagyjuk majd a kórházban :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Az inszemesben az egyik topictársam megkérdezte, hogy neki milyen nemű babája lesz, mert én mindent megérzek, én vagyok ott a főboszi.
Mondtam neki, hgoy lánya, és teljesen ki volt akadva, mert ő fiút szeretne.
Mondtam neki, hogy engem meg tuti megviccel majd a sors, és fiút fogok kapni, de semmi gond, mert majd cserélünk! :wink: :lol:

Na én mentem, mert még a konyha egy csatatér.
Estére végezni szeretnék mindennel, mert ma lesz a drágám a tévében!

Kép

dita75
 
 


Tévében???
Hol?? Mikor??? Melyik csatornán???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Hát az RTL-en a Barátok után. Már pár hete megy a 4. évad.
Kép

dita75
 
 


vagy ez még csak a 3. ? :?: :roll:
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!
Voltam ultrahangon és képzeljétek a csütörtöki nagy tüszőm megrepedt és remélhetőleg van ott valaki :lol: , de ma újra van egy 18 millis petécském ami a doki szerint két napon belül megérik. :lol: Szóval trifázisos görbém lesz és két petécskéből remélem egy kislányom is. :lol: :lol: :P

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka
Ezek nagyon jó hírek!
Hogy-hogy ilyen sűrűn jársz te is uhu-ra?
Szorítok Neked!

dita75
 
 


HÁÁÁÁÁT!!!!!!!!!!!
Az én napom a csütörtök volt és a dupla pé miatt a szerda lesz! :wink:
Ne izgulj! semmiség az egész!
Drukkolok, hogy a petécskéd minnél nagyobb llegyen és elsőre sikerüljön neked!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Dita!

Akkor nekem is megjósolhatnád hogy mi lesz!Van egy ismerősöm aki kártyából jósol(többek között),és ő megjósolta h baj lesz a babával....és így is lett.De mondta h aztán minden rendben lesz!Na erre várok éppen :lol: Én már anyi laptetőt begyüjtöttem,hogy igazán jöhetne a bébi!

Huncutka!
Ez remek hír!!!!És a doki látott vmi biztatót arra hogy télleg van ott vki?Bár úgy tudom h ilyenkor még nem nagyon látni semmit....Vagy miből tudja ezt ilyen kkorán megmondani?Akkor még ikrek is lehetnek amúgy :wink: Szorítok ha nem is kettő,de legalább 1 baba legyen a dologban!!!++++++++++++++++

annus11
 
 


Annus!
Megtermékenyülés után zárt a méhszáj. Nekem a csütörtöki tüszőcském nincs már a petevezetékben, de zárt a méhszájjam, viszont peteéréskor és pozitív Lh tesztnél nyitott a méhszáj és nekem másodlagos peteérésem van pozitív tesztel zárt méhel.
A doki szerint ez jó! Reménykedem. Itt egy csak a bibi, amig nem reped a tüsző nincs sárgatest termelés és a csütörtökinek már igen kellene, viszont, ha pótoljuk akkor a mostani petécske nem tud repedni és ciszta lesz belőle. Szóval minnél elöbb meg kell repednie.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus!
Megtermékenyülés után zárt a méhszáj. Nekem a csütörtöki tüszőcském nincs már a petevezetékben, de zárt a méhszájjam, viszont peteéréskor és pozitív Lh tesztnél nyitott a méhszáj és nekem másodlagos peteérésem van pozitív tesztel zárt méhel.
A doki szerint ez jó! Reménykedem. Itt egy csak a bibi, amig nem reped a tüsző nincs sárgatest termelés és a csütörtökinek már igen kellene, viszont, ha pótoljuk akkor a mostani petécske nem tud repedni és ciszta lesz belőle. Szóval minnél elöbb meg kell repednie.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Ezek nagyon jó hírek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennyi petécskéből már csak lesz ott valaki..... nagyon drukkolok :!: :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dita!
Voltál már ma uhun?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisgyerek kérdi az apját:
- Apa engem a gólya hozott ?
- Persze kisfiam
- És anyu régen jól nézett ki?
- Persze kisfiam
- Akkor miért a gólyát dugtad meg ?


A tömött pesti buszon két barátnő beszélget:
- Képzeld, lehet, hogy gyerekem lesz!
- Hát ez nagyszerű, és kitől?
- Nem tudom, nem tudok hátrafordulni.


- Nagyon hiányoztam kedvesem, amíg két hétig távol
voltam?
- Óh! Hát nem voltál itthon?


A kórházba sebesültet hoznak:
- Nős? - kérdezi az orvos.
- Nem, autóbaleset.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Most jövök a postáról és az 1-es postán 4.-e óta vár a csomi, azóta kétszer értesítettek ki, de nem mentél érte. Ök ezt mondják.
Kérlek menj be ma feltétlenül a postára és vedd át, mert vissza fogják küldeni. Újra a ragszám: RL 7409 000 075 273 B
feladási dátum: 2008.07.02

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka drága!
Szeretnék kérni 10 db LH-t és 5 db HCG-t, jó? Délután utalok otthonról. Mennyi a postaköltség? Elfelejtettem már :oops:
Köszike

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kovács úr a feleségével és az anyósával nyaral
Jeruzsálemben. Egyik
nap az anyósa hirtelen belázasodik, majd meghal. Egy
temetkezési
vállalkozó felajánlja, hogy helyben eltemetik az
elhunytat.
- Nem, köszönöm, inkább hazaszállíttatjuk - hárítja el
az ajánlatot
Kovács.
- De miért? Nagyon szép ceremóniát tudunk szervezni -
próbálkozik a
temetkezési vállalkozó.
- Nézze, uram! Kétezer éve eltemettek itt egy
fiatalembert, aki három
nap múlva feltámadt. Nem akarok kockáztatni...



Egy kislányt mindig az apukája visz az iskolába
reggelente. Egyik nap
azonban a papa beteg lesz, így az anyuka ülteti be a
kocsiba a
kicsit. Este, amikor hazajön az iskolából, a kislány
boldogan
újságolja:
- Képzeld papa, ma a mami vitt az iskolába, és
útközben nem
találkoztunk egyetlen baromarcúval, meg köcsöggel sem!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!

én meg azt hittem hogy a zárt méhszáj csak arra utal hogy megvolt a peteérés,de akkor lehet hogy vmit rosszul értelmeztem.
A lényeg hogy h talán most sikerült neked!!!! :lol:

Dita!
Én is így jártam egyszer,vártam egy könyvet és nem jött.Aztán kiderült h a osta visszaküldte,mert én enm mentem érte és erről állítólag kaptam is papírt....hát én meg ugye nem kaptam :twisted: Annyira haragszom ilyenkor a postára!!!!Amúgy amit huncutka ad fel nekem az én postásom bedobja a postaládába :lol:

annus11
 
 


Nekem is bedobták, vagy felhozta a postásom :lol: :lol: :lol: :lol:

Meghalt a szívsebész. A betegek, akiket megműtött, arra gondolnak,
hogy valami díszt készítenek a kocsira. Már csak ezzel tudják meghálálni a sok jó tettét. Ezért készítenek a kocsira egy szívet. Amikor megy a kocsi, az egyik orvos elkezd nevetni. Kérdi tőle a másik:
- Min nevetsz?
-Semmin, csak elképzeltem a saját temetésemet. Ugyanis én nőgyógyász vagyok.


- Mit szólt a feleséged, amikor hajnalban hazaértél?
- Egy árva szót sem! Azt a két fogamat meg úgyis ki akartam húzatni

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férj csak hajnalban ér haza. A neje vészjósló hangsúllyal kérdezi:
- Hol voltál egész éjszaka?
- Képzeld, drágám, az új titkárnőm munkaidő végén behozott nekem egy kávét, sejtelmesen rámmosolygott, majd amikor lerakta a kávét az asztalra, szétnyílt a blúza, én nem bírtam visszafogni magam, és belecsókoltam a nyakába, erre ő teljesen megvadult, egymásnak estünk, elvesztettük a fejünket, végül a lakásán kötöttünk ki, és egész éjjel szeretkeztünk.
- Hazudsz! Fogadjunk, hogy már megint azt a kurva Windowst akartad
felinstallálni a gépedre!



Egy férfi sétál a temetőben. Egyszer csak meglát egy másik férfit, aki egy sír tetején vadul szeretkezik egy nővel.
Odalép hozzá:
- Kölcsönadnád a barátnődet egy körre ?
- Itt az ásó. Áss magadnak te is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Nagyon el vagyok keseredve és emellett szétvet az ideg.
Most sincs nagyobb tüszőm 14 milisnél. Egyszerűen nem reagálok a merionalra. PEdig a mnyh-m már szép 9 mm. Ketten néztek egyszerre uhu-n és az én dokim közben nyomta a hasamat, de egyszerűen nincs olyan tüszőm ami beindult volna. Könnybelábadt szemmel álltam ott mint a megtestesült szerencsétlenség. Az uhus doki kacsintott, és mondta, hogy fel a fejjel, a nővérke is drukkolt, hogy talán csütörtökön lesz valami fejlemény. Felírtak egy olyan gyogyit Fostimol a neve, amit természetesen sehol nem lehet kapni. Az egész várost bejártam, de még Merionalt sem kaptam. Sírva hívtam fel a páromat, hogy el fog maradni az inszem, mert a doki azt mondta, hogy ha csütörtökön sem lesz változás akkor a következő ciklusban próbáljuk meg ismét. Egészen hazáig bőgtem, mostanra szedtem össze magamat, mert hát múlik az idő, és délben már kellett volna kapnom egy merionalt, ha már fostimol nincs. Itt nálunk sehol sincs, de Veszprémben felhívtam néhányat, és egy helyen van Merional. Most várom a férjemet, hogy mehessünk érte. Komolyan nem értem minek kellett ez a sok drága szar, amivel csak szerencsétlenkedek. Máskor a 13-15. napon mindenféle stimu nélkül tök szép tüszőm volt.
Annyira elegem van .......... Istenke nagyon nem akarja, hogy babám legyen!
Kép

dita75
 
 


Dita!
Fel a fejjel, drága!!!!!
NEm tudok mit mondani erre.... dádá, csúnya tücsőcskék, tessék gyorsan megérni!!!!!!!!!!
Vizsont sajna nekem nem jó a holnap délelőtt :oops: :oops: :oops: Bocsika érte.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!

Akkor azt nem értem,ha minden segítség nélkül szép tüszőid vannak,akkor mért kellett közbeszólni?
Amúgy lehet nálam is ez a bja,hogy enm nő meg elég nagyra....én meg ugye a clostyt szedem.Már csak azt nem tudom,hogy amikor vérvételen voltam és nézték hogy van e pém,akkor a doki azt mondta h nagyon jó pém volt.Az akkor azt jelenti h nagy volt a tüsző is?
Amúgy nekem sose nézte uhval hogy van e tüszőm és mekkora....de lehet eljön még ez az idő nekem is!
A lényeg h jó kezekben vagy!!!!

annus11
 
 


Zsu, Annus
Azt monda a doki, hogy itt az a protokoll, hogy kétféle tüszőserkentőt használnak inszem előtt a nagyobb siker elérése céljából. A Merionalt (ezt kaptam) és a Puregont. De előre nem lehet tudni, hogy kinek melyik kell a szervezete melyiket fogadja el. Most már tudjuk, hogy a Merional nem nekem való. Bár ciklusok is válogatják, egyik hónapban tök jó minden, másikban meg kevesebb van, vagy csak egy. Sőt van olyan, hogy már a 9. napon van szép tüsző, de van hogy csak a 20-on. Ezért kell kétnaponta uhu-ra járni.
Most már rég be kellett volna adom a szurit. De hát sehol nem kaptam.
Sztem nincs is értelme.... csütörtökön már a 15. napon leszek, ha akkor sem lesz eredmény akkor ez a hónap már eleve el van cseszve. Én már magamban le is mondtam róla, és a doki szeméből is ez sugárzott ki. :cry:
Tudtam, hogy lesz vmi gebasz. Annyira éreztem. Ilyen a formám.

dita75
 
 


Dita!

Elsőre nem siekrülhet minden...szerintem már midtudjuk h semmi nem jön oylan könnyen mint ahogy azt elképzeljük.Tehát majd köv hónapban a másik gyógyszer tuti meghozza a sikert!!!Ne légy elkeseredve!Amúgy sose lehet tudni mi lesz még csütörtökig :wink:

annus11
 
 


Hátha csütörtökre meg tök szép nagy tücsőcskéket növesztesz!!!!

Legyetek jók, mentem haza!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na most már nagyjából megnyugodtam, nemsokára jön haza apa és robogunk Veszprémbe a merionalért, azt beadják nekem legkésőbb 6-ig, másnap megkapom reggel a gyogyitárban a fostimolt és beadom ugyanúgy 6 körül. Hétvégén is csinálnak inszemet, közben kiderítettem egy másik lánytól. Sőt az sem baj, hogy elmegy szabira a dokim, mert a kacsintós doki a helyettese és ő ott a legjobb ráadásul, szóval remélem hétvégén meglesz az inszem mégis.
A hétvége abból a szempontból is jó lenne mivel nem kéne újabb szabikat kérnünk, se nekem, se apának!
Talán sikerül megnövesztenem valamelyiket csütörtökre, és akkor minden akadály elgördül.
:roll:
dita75
 
 


Dita!
Úgy legyen!!!!!
Küldöm a pozitív energiákat petenövesztéshez!!!!!!!
Az enyémekisnőnek szépen,márülni marha kellemetlen és görcsölök tőle :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Azt olvastad,hogy holnap nem tudunk találkozni???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Persze olvastam, de egyébként nekem sem lett volna jó, mert 1/2 10re már újpesten kell lennem úgyhogy holnap megint 6kor kelek, és sietnem kell vissza mert megrendeltem a másik szurit a gyógyszertárban. Eleve 8ra kellene érte mennem, de mivel akkor már úton leszek Bp-re így elég nehéz lesz.
Szóval rohanás lesz az életem holnap is.

Végre megvan a merional. Most azon gondolkodom várjak-e még egy órát, mire hazajön a szuris néni, vagy beadjam én??????????????
Gondolom mindannyian ellene vagytok a múltkori akcióm miatt!
:roll:
dita75
 
 


Dita!
Napi 2-3mm is képesek nőni a tüszők! Nyugi!!!!
Voltál postán?
Átvetted a csomit?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka
Igen bocsi ki is ment a fejemből.
Bementem és ott volt, és mikor hazaértem egy értesítő is volt a ládában!
Köszönöm és remélem szerencsét hoznak nekem két hét múlva!
dita75
 
 


Sziasztok!

Huncutka!
Átutaltam a pénzt :!: :!: :!:

Dita!
Tegnap végül ki adta be a MErionalt???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma voltam turiban.Kilós,2000ér vettem 6 dolgot.Annyira jó!!!Remélem hogy amit a fiúknak vettem az is jó lesz :wink:

annus11
 
 


Annus!
hol turiztál????????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
hol turiztál????????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Huncutka: Másik topicba szoktam irogatni, tesztre lenne szükségem. Irtam pü-t, nem tudom megkaptad-e. Hogyan, mennyiért tudnék tesztet venni. 10-es és 25-ös hcg teszt érdekelne, még a héten.

Tessza

Kép
Kép
tessza76
 
 


Zsu!

Itt a Nagyvárad tértől nem messze,az Üllöin!Angol turi,olyan jó cuccok is vannak!!!!

annus11
 
 


Zsu!

Itt a Nagyvárad tértől nem messze,az Üllöin!Angol turi,olyan jó cuccok is vannak!!!!

annus11
 
 


Na akkor ott a helyem nekem is!!!!

Úgyis vennem kéne pár felsőt :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziaztok!


Huncutka!

Nem kaptam csomagot, sem értesítőt!!!

Lányok teljesen kivagyok, már úgy volt holnap engedik haza apukámat a korházból, tegnap akarták beültetni a pésmékert, erre a műtét elött elájult felborult a vérkeringés, lélegzés.

Erre ismét inzenzív osztályon van lélegeztetőgépen.
Pénteken utaztnánk Horvátországba nyaralni, az a gyanúm nem lesz belőle semmi. :cry:

Igaziból nem is tudom mit kellne csinálni, nem hiszem, hogy nyugodtan tudnék nyaralni, vagy nem tudom mit csináljak.
Olyan tanácstalan vagyok, és kicsit kezdek kilenni.
Megkérdeztem a dokit, azt mondta nem valószínű, hogy a héten lekerül a lélegeztetőgépről.

Na jók legyetek
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!
Elhiszem,hogy így nem akarsz menni nyaralni, szerintem én sem mennék el.... bár Horátból azért pár óra alatt itthon lehet lenni (bár attól függ, hogy merre mentek :shock: )....

Jobbulást apudnak!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Én ma 6kor értem haza hulla fáradtan.
Kiváltottam a fostimont, persze megint nagy tű volt csak, bementem az sztk-ba senki nem volt aki ért a szurikhoz. Araszolhattam vissza a kórházba az ügyeletre.
Azt nem is mondtam, hogy már a közjegyzőnél el kezdtek fájni a petefészkeim, hazafelé a buszon már szenvedtem ki kellett gombolnom a nacimat. A kórháztól hazafelé ami kb. fél óra séta több mint egy órán át jöttem, mert csak kis lépésben tudtam menni és fogtam a hasam. Tehát elvileg holnap már kell lennie szép tüszőnek, remélem hogy nem véletlenül fáj ennyire az alhasam.

Zsu
Tegnap a szomszéd néni adta be!

Annus
Én is szoktam turizni, egy alkalommal pont úgy mentem, hogy épp új bálákat hoztak, és vagy három szatyorral mentem haza alig pár ezret fizettem, senki meg nem mondta volna, hogy turis cucc annyira jó állapotban volt minden.

Dorka
Sajnálom édesapádat. :cry:
dita75
 
 


Dorka!

Remélem apukád felépül mihamarabb!!!Nyaralni meg máskor is elmehettek még!

Dita!

Akkor bizti szép nagyok lesznek ha így fájt!!!Nekem is peteéréskor majd kiszakad a petefészkem :lol:

annus11
 
 


Dita!
Na mi volt uhun :?: :?: :?: :?: :?: Már nagyon kiváncsi vagyok, mekkorák a kis drágáid :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
A Bárka színházzal majdnem szemben a sarkon is van egy nagyon jó kis turi, ott szoktak vásárolni a kolléganőmék.....
Én még nem voltam, de biztos nagyon jó lehet, mert mindig jó nagy szatyrokkal jönnek haza!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen,szerintem ugyan arról beszélünk :lol: Na ha gondolod elmmehetünk együtt egyszer!

annus11
 
 


Jaj, az nagyon jó lenne, örülnék neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Rájöttem, hogy a sors vagy Isten nem akarja, hogy gyerekem legyen vmiért.
A legnagyobb tüszőm 16 mm, csak két szaros mm-t tudott egy hét alatt nőni, pedig be lett szúrva már 7 db merional és tegnap egy fostimon.
Azt mondta, hogy még szombaton megnézzük addig szúrjam a fostimont, de megmondta őszintén, hogy nem sok esélyt lát erre a ciklusra már.
Tehát nem fogom szúrni, és lehet, hogy szombaton sem megyek az uhu-ra, mert most is hazáig bőgtem, jelen pillanatban is, és már azthiszem ez erre a hónapra bőven elég volt a csalódásból. Nincs kedvem teljesen kikészíteni magam.
Következő hónapban elmegyek ugyanúgy mint eddig mindenféle szaros injekciózás nélkül a 14-15. napon addigra lesz egy csodás tüszőm, mint ahogy az elmúlt fél évben mindig. Ennyi! Az a legszomorúbb, hogy eddig tök jó eredményeim voltak, és senkinek eszébe nem jutott, hogy jajj de szép kis tüsző, repesszük már meg, és akkor két nap múlva jöjjön vissza a férjével inszemre.
Nem! Inkább szurattam magam feleslegesen, elment a fél fizetésem a nagy semmire, kikészítettem magam teljesen. Ennyit ért az egész!
Tehát megpróbálom a következő hónapot a saját szisztémám szerint, és ha nem lesz szerencsém úgy sem akkor lehet abbahagyom az egészet.
dita75
 
 


Jaj, Dita, nem értem én ezt..... most a szuriktól nem hiper szuper méretű és darabszámú petécskének kellett volna nőnie :?: :?: :?: :?: :?: :?:

De nehogy feladd.....lehet, hogy jót tenne egy kis pihenő :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
KELLETT VOLNA!
De persze előre nem tudhattuk, hogy nem reagál rá a szervezetem.
Ezért is váltottunk most egy erősebbre. Tegnap kaptam is egyet belőle, talán még nem fejtette ki a hatását, vagy az sem nekem való, vagy nem tudom. Pedig tegnap nagyon fájt a pocim, de akkor ezek szerint mástól, mert reggelre mintha elfújták volna. Még nem tudom mit csinálok.
Az egyik lánnyal ugyanez történt és jó vége lett, most fog szülni 1 hét múlva.
Háááát remélem követem a példáját! :roll:
De most még egyelőre elég sötéten látom a világot, mert eddig minden oké volt, most hogy már tétje van most kezd el szarakodni a szervezetem! :twisted:
dita75
 
 


Dita!

Sanálom h nem nőnek azok a fránya tüszők!!!!De az is lehet h minden beleavatkozás nélkül összejön majd!!!Drukkolok nagyon!!!

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: