Új privát üzeneted érkezett!

Tőlem akár be is törheti! Kép Kép Meg különben is hideg van...Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!

Melincsi
37+1

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


SziasztokKép!
NAGYON-NAGYON BOLDOG UNNEPEKET KIVANOK NEKTEKKép!!!KépKép

Monyoka!
Biztos valami hormonalis oka van!Tenyleg menj el dokihoz!Utana biztos hamar kopogtat majd a golyaKép!!

Betti!
Biztos minden rendben lesz!Kép

Banya!
Orulok hogy minden rendben van!Nem kaptal kepet rola??A folyasra mit mondott a doki?

Kamilla!
Miota kesik?Nem csinaltal tesztet?

Odett!
Reg voltal!Mi ujsag?

Eli!
A kinez mondta hogy ne eroltesd a temat?Azert megoszthatnad velunk,hogy mi volt!

Angi!
Ne ulj kozel az ablakhoz!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Szia Ancsa! Kép

Kolléganőm ül az ablak mellett, úgyhogy bármi is jön ott be, őt találja fejbe... Kép

angel37
 
 


Bocsi, de nagyon sok a munkám, hogy most két napig nem voltam. Nem ő mondta, én döntöttem így, hogy elakarok vonatkoztatni a dolgoktól!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok csajok!!!

Voltunk dokinál,minden rendben van,tarkóredő 1,2 lett,ez jó érték,minden ok a babánál!!
Már egész baba formálya van.62 mm-es!!!

Banya
Örülök,hogy minden rendben és hallottad a kicsi szivét dobogni!!Ugye milyen jó érzés???
csanita
 
 


Ancsa! Nem késik még. 26 napon vagyon asszem, de érzem, hogy meg fog jönni. Azért ha nem jön meg 24-én tesztelek egyet, de nem valószínű, hogy szükség lesz rá.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!
Akkor majd nehogy o kapja meg a zebradat is!!!!!!

Eli!
Azert ha majd raersz ird meg hogy mi volt!!!Kép

Csanita!
GRATULALOK A BABAHOZ!!!
Tegnap volt a noverem is dokinal!Egy idosek lehettek!O holnap lesz 13 hetes.Nekik 1.1 lett a tarkoredo,es 65mm-es a baba!

Kamilla!
Azt hittem hogy mar kesik!Hatha nektek hoz a Jezuska egy 'zebrat"Kép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
upsz! Kép
Tudtommal gyógyszert szed! Kép De lassan már azok is zebrásak lesznek, akiknek még pasijuk se volt, mikor mi már elkezdtünk próbálkozni! Kép

angel37
 
 


Ez igy szokott lenni sajnos!Kép
A baratnom mar a 2.gyereket varja miota mi probalkozunkKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
Sajnos nem kaptam képet... Kép Azt mondták hogy azzal a géppel, amivel vizsgáltak, csak videót tudnak adni. De nem volt nálam semmi. Meg amúgy is olyan pici még.... De azért jó lett volna.
A folyást mondtam még tegnap a dokinak, azt mondta utána néz. Megvizsgált valami szerszámmal, de azt mondta nem lát semmit. Kérdezte, hogy csíp vagy viszket-e amikor pisilek, mondtam hogy nem, erre azt mondta, hogy akkor még ne foglalkozzunk vele. Hát ennyi.

Kép
Kép
banya1
 
 


Akkor biztos nem komoly dolog ez a folyas!Kép
Legkozelebb viszel kazettat?En is ugy szeretem visszanezni,hogy milyen volt a pocakomban!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya

Érzel pocak feszülést? Úgy teljesen az alsó részen. Én úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban szétdurranhat.
anna23
 
 


Ancsa!
Kazit szerintem majd csak a végén viszek, addig megpróbálok képeket gyűjteni... Kép

Szia Anna!
Pocak feszülésem nincs, az első 1-2 hétben éreztem szurkálásokat, de elmúltak. Egész lent az alhasamban éreztem, és nem túl erősen. Főleg akkor jött elő, mikor este nyugalomban feküdtem. Te is babás vagy?

Kép
Kép
banya1
 
 


Szia Ancsa!
Mostanában leszek középidős,de próbálom magam visszafogni,nem gondolni rá annyit, jó hogy itt a karácsony, és a szilveszter és nálunk melóhelyen most van legnagyobb hajtás, így gyorsan eltelik ez a hónap. 2 tüszőcském van,de hogy mekkorák, nem kérdeztem,akkor kell mennem orvoshoz, ha megjön,a szokásos.Ez a 3.clostis hónapom.Meddig lehet ezt egyhuzamban szedni?
odett
 
 


Nem tudom meddig lehet szedni!!Biztos jok meretileg,mert mondta volna ha nem!Az elozo honapban is csak azt mondta hogy hany van??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mennem kell!
SZIASZTOK!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Mindenkinek!
3. hónapja próbálkozunk a kistesóval, már van egy 17 hónapos lányom. Õ 10 hónap alatt jött össze. Vettem Babymark LH tesztet, teszteltem is, az első 3 nap neg., majd 2 nap poz., ekkor páfrányos is voltam. DE! Csak 1x tudtunk együtt lenni, mert a férjem dolgozott. Fiúra hajtunk, remélem összejött.

Kép
Kép
sosi
 
 


Szóval, most, hogy látom, hogy sikerült a hozzászólást elküldeni írok még. A lányom esetében szerintem azért nem jött össze 10 hónapig, mert annyira akartam. Körülöttem mindenki terhes volt.A húgom, több kolléganőm, barátnőim. Nem vagyok fiatal, ezért, ahogy teltek a hónapok bepánikoltam. Aztán akkor sikerült, amikor másik városba költöztünk (csak 20km-re) és teljesen lefoglalt az új lakás berendezése. Olyannyira, hogy a tervezett gyerekszobából ebédlőt csináltunk. Azt is tudom, mikor fogant. Épp a férjem névnapja volt, ittam egy kis bort ( 2 dl), annyira oldott lettem, hogy végre hosszú hónapok óta úgy voltunk együtt, hogy közben nem a peteérésre stb. gondoltam.

Kép
Kép
sosi
 
 


Ezzel most nem az alkoholt akarom reklámozni!

Kép
Kép
sosi
 
 


Szia Sosi?

Üdvözlünk körünkben.
Neked mikor kellene megjönnie?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok

Kicsit bekukk! Ma is dolgozom, de ha minden jól megy csak háromig!

Hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi, én jól vagyok kicsit fájdogál az alhasam. Remélem, ez már a babuci előjele.
Én, ma 1/2 2-ig vagyok, és mehetek haza. Annyi dolgom van még, holnap karácsony és még be se vásároltam. Biztos sokan lesznek ma a bevásárlóközpontba, és én a tömeget nem nagyon szívlelem. De sajna meg kell tenni. Mit csináljak, egész héten el voltam havazva, és nem jutott időm semmire. Mindent az utolsó pillanatra hagytam.
De, hogy állsz az előkészületekkel?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, mi csak holnap leszünk otthon, nagy előkészületeket nem igényel. Kép DE-t feldíszítjük a fát, aztán főzök valamit és ennyi. A többi napot az én szüleimnél és a párom szüleinél töltjük.
Ti hányadik napokon voltatok együtt amúgy és mikor kellene neked amúgy megjönnie? Én csinálom az LH tesztet négy napja, de még mindig halvány a csík a másik mellett.

Kép
elizabeth25
 
 


Mi dec 15-én voltunk együtt, persze azóta is voltunk, de akkor voltam az LH szerint középidőben. Ma a 26.napon vagyok és 35-re szokott megjönni. Jan. 1-jén kellene, de remélem nem jön. Te hányadik napnál tartasz? Nem kezdted korán az LH-t?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Minden babásnak szép pocakosodást kívánok.
A még nem babásoknak pedig mihamarabbi zebrásodást.</font>
Kép
Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánunk Nektek!

<font color="0000ff">Magunknak pedig 1 kicsi pihenést.Kép

Sok puszi Inciék.</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Én a 15. napon vagyok ma, nekem 31-32 napos a ciklusom. Nem hiszem, hogy korán kezdtem volna, mivel azt mutatta a Baby Markos tábla, hogy a 10.napon kell elkezdeni. Én igy is a 11.en kezdtem el. Mi amúgy az 6.napon és a 10.napon voltunk együtt.Meg hát elvileg holnap együtt leszünk, a 16.on, vagy ha nem, akkor már csak a 18.on. Szerinted melyik jobb?

Kép
elizabeth25
 
 


Neked az LH teszten a második csík az jó sötét volt, az a jó, ha olyan?

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Incike!

Nektek is hasonló jókat kívánok! Kép


Puszi

Eliza

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! Kép

Sosi, üdv a topicon!

Tudom, hogy nem jelent semmit, de tetszett, hogy 10. hónapban jött össze az első nektek, mi most tartunk ott...Kép

Incike,
Boldog Ünnepeket Nektek is! Kép

Eli,
sztem nálad jó esélyes a 16 és 18 nap! Kép

angel37
 
 


Angel, köszi a tippet.Valamelyik nap csak együtt leszünk. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli:
Nekem az első 3 nap halvány csík jelent meg, utána teljesen megerődődött, olyan éles volt, mint a tesztcsík. Ez 2 napig tartott, aztán újra visszahalványodott. A halványabb csík negatív még.Kép Szerintem lehet,hogy csúszik a PÉ-d, 16 és a 18 nap véleményem szeint is kedvező lehet. Azért csak csinálgasd a tesztet,hátha a karácsony lesz kedvező. Azt tudom javasolni, ne aggódj én is két dobozzal vetem. Lehet, hogy neked se középidőben vana PÉ-d.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, nekem biztos nem a középidőben van, csak ebben az a gáz, hogy ha 25.én lesz erőss, akkor aznap biztos nem leszünk együtt, csak max. 26.án, de akkor is csak akkor, ha 24.én nem voltunk. Úgyhogy nem tudom, hogy hogy lesz, mivel a páromnak 5-6 nap szünet kell, legalább is ő úgy van vele.

Kép
elizabeth25
 
 


Igen, a b.net ovulációs kalkulátor is 22-27ig írja a jó napokat, tehát a 14.naptól a 19.napig. Jó lenne két naponta együtt lenni, de nálunk ez nem "működik". Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Anita, tehát az a jó, hogy ha olyan erőss, mint a tesztcsík?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Szerintem holnap de. már nem fogok jönni. Ma du. talizok Zsuzskával. Most is elvileg tanulok... Mindenkinek nagyon boldog békés karácsonyt kivánok!!!!

Én nem hiszek az LH tesztben!!! Én pont abban a hónapban vettem, amikor cisztám volt, ami azt jelenti, hogy nem volt pé-m, mert nem repedt meg a tüszőm. Ki is akadtam rendesen, hogy akkor miért jelzett. Azt mondta az orvosom, hogy az csak a hormon emelkedésére utal, ami meg nem feltétlen jelent pé-t.

moni
 
 


Moni ez tényleg így van? Érdekes!

Kép
elizabeth25
 
 


Sőt a hőgörbém is akkor emelkedett, és mégsem repedt meg. Onnan tudom, hogy UH-val néztük folyamatosan.

moni
 
 


Igen. Ha érdekel beszúrom ide azt a görbém.

moni
 
 


Ok, Moni, érdekel.

Kép
elizabeth25
 
 


Ne aggódj nekünk se mindig sikerül együtt lenniKép, de azért próbálkozzatok. Ha 25-re jelöli, és te tudod nem értek akkor rá, akkor szenteste próbálkozzatok.
A hímivarsejt 2-3 napig is elél, tehát van esély, hogy még 26-án is élnek. Ugyhogy megfoganhat.Kép Hajrá! Lehet, hogy lány lenneKép!
Ezt nem értem, nem lenne igaz az LH?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Itt a görbém:
<!--attachment: g_rbe-319615.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*213.9**g%f6rbe%2ebmp --><center><pre>
Kép
görbe.bmp (213.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

moni
 
 


Paintben lehet megnézni.

moni
 
 


Anita!
Az LH igaz, de csak a hormon emelkedését mutatja, ami nem feltétlen jelent pé-t!!! Mint ahogy nálam sem jelentett. Ki is voltam bukva akkor rendesen! Szerencsére a cisztám a vérzéssel távozott!

moni
 
 


Anita, akkor ha Szent Este esetleg együtt vagyunk, és utána már nem, az még jó lehet? Az nekem a 16.nap lesz, de lehet, hogy a 18.nap lesz belőlle ha fáradtak leszünk.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Nem szeretnélek megbántani, de szerintem ne számolgass! Én már rájöttem tök értelmetlen. Most is tök jól kiszámoltam, hogy mikor lehet pé-m, és mégsem volt még... Én úgy döntöttem, hogy már a számolgatást, esélylatolgatást is befejezem, maradnak a bogyók, meg a hőmérő, és kész. Most is már a 15. napon vagyok, pé-szerű tüneteim voltak két napja, aztán meg semmi. Hőm nem emelkedik. Lőttek ennek a hónapnak is... Részemről ennyi. Feladom! Lesz ami lesz!

moni
 
 


Moni, lehet, hogy nekem sem kéne már foglalkozni vele, igaz nem is nagyon teszem, én nem hőmérőzök meg ilyenek, nem is csináltam, ebben a hónapban vettem LH tesztet és annyi. De lehet, hogy már második dobozzal nem is fogok venni!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Ma irt nekem a kinez, és oylan igaz dolgokat irt, amit tudok, de most tényleg meg is fogadok! Egyébként mi volt a kineznél? A profilomban ott a cimem, ha gondolod, ird meg légszi, jó?

moni
 
 


Moni , fogok hozzá járni, fantasztikus volt! Erre csak azt tudom mondani. Most járok "kezelésekre, még 3-4 re megyek, aztán csak egy hónap múlva kell mennem. Kérdeztem tőle, hogy mikor leszek babás, azt mondta, hogy tavasszal. Hát erre kiváncsi leszek. Most 28 kismamája van, nem semmi, mi? Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!Kép

Moni!
Boldog nevnapot a kislanyodnak!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?