Új privát üzeneted érkezett!

Magdi:
Isten éltesse Lizát!!! :)

életjel, elvagyunk, Bence 8 és fél kiló és 78 centi... Hozzátáplálást megkezdtük, olyan még nem volt, hogy hagyott volna egy kicsit is :)
Anna kis Angyalka, semmi gond vele, bár most aggódom kicsit, mert az ujjszopástól gombás lett az ujja,éssebesedik is.. Így 2 és fél éves fejjel cumit adtam neki... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdi, Lizának nagyon sok boldogságot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Jaj de aranyosak vagytok! Liza nevében köszönöm szépen :wink: Olyan aranyos volt, nem tudta, hogy mi van és nagyon produkálta magát :D Sütöttem neki oroszkrém-tortát, meg apumék is hoztak neki, volt tüzijáték is (ezt olyan ámulattal nézte, nagyon cukorfalat volt). És nem kézzel tapicskolt bele!!!!!!!!!!! HAnem, az egész tortába beleharapott :lol: :lol: :lol: Majd rakok fel képeket. Imádom a kis rosszcsontomat!
Odr, annyira tetszik az kép, ahol fejdíszt visel :D Nem sokára ő is harapdálhatja az 1. tortáját.
Mágnes, képet kérünk!!!! Annácska ujja gyógyuljon meg mielőbb! A fiad fejével minden rendben van már? Nálunk szívzörejt találtak.... be kéne jelentkeznünk kardiológiára.... :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

Magdi:
várjuk a képeket :) Keresek majd én is, de már csak holnap asszem...
Bence feje teljesen rendbejött, nem látszik már semmi sem, szép kis kerek buksija van :)
A szívével maradt a gond, majd októberben megyünk megint kardiológiára.
Ti hová mentek?

Na jó, keresek gyorsan képet..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246479707.3939.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246479759.7624.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jaa.. fiacska 9 kiló és 78 centi... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


a "kacsintós" nagyon tetszik!!!! Anna :shock: meg mintha wellneselne :lol: :lol: :lol: Nagyon édik! Örülök,hogy az okosával minden okés! mi a heim pálba megyünk, ha felhívnám :oops: Na majd mindjárt....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


húú Magdi, mi a Heimben olyan 2 hónap múlva kaptunk volna időpontot, Tűzoltó utca másfél, Bethesda szintén, így a Rókusba mentünk.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bemásolom nektek a mai mérgemet :s, a gyest csak a hatás kedvéért írtam le


Tisztelt Ügyintéző!


A következő problémával fordulok Önhöz:

A múlt hét folyamán egy 7900ftos csekket kaptunk készhez, amely egy egy májusi és júniusi lejárt tartozást foglalt magában,amiből az egyiket teljesítettük akkor már! (sajnos a 3900ftos csekket nem találtam)Felhívtam az ügyfélszolgálatukat, hogy egyben küldték ki a 2-őt és az egyiket már teljesítettem, de a 7900ftosat sajnos a gyesből így hó végén nem tudom teljesíteni... szeretném, ha küldenének egy új csekket ami 3900ftról szól. A hölgy készséges volt és mondta, hogy kiküldi, amit TEGNAPELŐTT kaptunk készhez. Viszont egy szóval sem említette, hogy ha kifutunk a feltüntetett időből, akkor 845ftos díjjat számolnak fel, pedig említettem még neki külön, hogy (ha jól emlékszem) 26.a befizetési dátum. HA ennek a tudatában lettem volna (azaz teljeskörü lett volna a tájékoztatás), inkább kölcsönkérek valakitől, mert nekem sajnos nagyon számít az 845ft (a gyes összege bruttó 25.000ft)
Méltányosságból, kérem engedjék el ezt az összeget, hisz a májusi dijjat addigra már befizettük, valamint nem tájékoztattak az esetlegesen felmerülhető többletköltségről.
Az elmaradt 3900ftot a mai nap folyamán befizettem (tehát nem az 5000ftos csekket) bízom benne, hogy amíg a panaszom kivizsgálásra nem kerül, addigi többletköltségek nem merülnek fel.
Meg!!!!!!! ugye kaptam egy olyan számlát, ami 5000ftról szól és itt már nem 3900, hanem 4150 az alapdíj! És még csak június volt, tudtommal csak tegnap emeltek áfát. Hogy lehet az hogy az egy bizonyos összegű tartozás megemelkedik, úgyhogy semmi kamat nincs felszámolva rá. Én úgy tudom, hogy a jogszerű eljárás keretében visszamenőlegesen nem lehet árat növelni!

Várom mielőbbi válaszukat

Tisztelettel:
Földváriné M. Magdolna

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


én most hívom a Heim Pált

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


augusztus 18 :shock: .Kérdem, hogy közelebbi nincs? Mármint dátum. Hát sajna 4 hét szabira mennek :cry:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
ez milyen számla volt???

Más kórházat nem tudsz hívni?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ez a pr telekom... Mi a wap konzultinghoz tartoztunk, és bekebelezett minket ez a szemét társaság. Nagyon elégedetlen vagyok vele. A szolgáltatás nagyon ratyi, a számlázás is gáz, meg a különböző grátisz díjjak.... Annyira pipa voltam, hogy a 3900 helyett egy 5000es számlát küldtek ki, hogy leakartam mondani. Erre a faszi közölte, hogy ok csak fizessek be 2400ftot, hogy egy kattintással megszünteti. Mondom nek: Mi van???????? ennyi a dijja, azt mondja, hogy megszüntesse

Mi a heimbe kaptunk beutalót.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 



Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok,

Mágnes nagyon édesek a gyerekek és a kacsintos kép haláli :lol: :lol:

Magdi, nem semmik a telekomos ügy, felháborító!

Nekünk szemészetre kell mennünk Lilivel mert egy kicsit a jobb szeme néha beszalad. Elvileg a Heim-be kéne mennünk, mert oda adna a dokinő beutalót, de találtunk egy jobbat ahol mindent kiszűrnek.... :roll: :roll:
Remélem semmi baj nincsen. A férjemnek rejtett szemtengelyferdülése volt csak késön vették észre, szemüveget kapott pedig nem kellett volna :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


:shock: jó korán. Hogy vizsgálhatják vajon :roll: ? Nekünk is kéne menni, mert én tompalátó vagyok, ami örökletes lehet. Mikorra kaotatok és hová időpontot?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Számitógéppel vizsgálják és csak 15 perc az egész. Nem kell órákat várni mert időpontra mész.
Jövő hét csütörtökön megyünk és a Camponába.
itt nézd meg: www.babaszemesz.hu

Kép
Kép
odri
 
 


köszi az infót :wink: remélem nem találnak semmit! Lizát majd kb 2 évesen ajánlották hogy vigyem el megvizsgáltatni. Én sajnos tompalátó vagyok (hiába írnak fel szemüveget, nem segít a látásban, de hála égnek, csak az egyik szemem. Állítólag már átvette a jó szemem a rosz látásfunkcióját vagy mit) és van egy nagyon jó optikusom, aki kb 5éves kihagyással is úgy emlékezik rám, hogy csak na! És ő mondta, hogy a barátja gyermekszemész és ha szeretném, akkor elvisz hozzá, hogy leellenőrizzük ezt.

Képzeljétek, volt már végre egy "normális", igazán érdeklődő vevő, akiben nagyon bíztunk. Felhívtam az ingatlanost, hogy akkor most mi is a helyzet. A válasz, hogy megvették volna, ha lent lenne egy szoba, mert van egy fogyatékkal élő vagy nagyon idős rokonuk, aki nem tud felmenni az emeletre :twisted: :twisted: :twisted: Hát egy világ omlott össze bennem! Olyan rossz kedvű voltam tegnap egész nap! A legviccesebb, hogy annó, mikor építettük, dilemmáztunk, hogy építsünk lentre is szobát vagy sem. Hát lett belőle egy nagy nappali konyhával meg speizzal wcvel és fürdővel. Hú de bánom :cry:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Csajszik! Merre bújkáltok???? Viri, Ercsi, Bejci, Holka, Ditta Márti Nati s a többiek??????????

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem, de mostanában kivagyok egy kicsit. Azt hiszem kezdek én is depis lenni. Lényegében úgy érzem a kapcsolatom rovására megy, vagyis inkább tönkre megy a kapcsolatunk. Nem tudom mi van. Tényleg, de talán az, hogy nem járok sehová, nem találkozok régi barátokkal, nem is hívnak fel soha. Nincs időm magamra, egyre inkább kezdek eligénytelenedni. Utálom, hogy kövér vagyok, nem tudom magam rendberakni és minden nap úgy kell tusolnom, hogy ott az egész család. Rémesen érzem magam és egyre többet veszekszünk. Hirtelen szakadt a nyakamba a háztartás és Fanni. Nagyon megváltozott az életem amit nem bánok, csak pont olyan nem akartam lenni, ami lettem.
Az a helyzet, hogy mindig lelkiismeretfurdalásom van, ha párom felajánlja, hogy elmegy sétálni Fannival. Olyankor mindig megpróbálom behozni a lemeradásomat és végülis nem magammal foglalkozok. Ráadásul itt a szakdolgozat is ami egyre inkább nem érdekel már, pedig bele kellene vágnom végre. Na nem akarok itt siránkozni, de mivel nem tudom megbeszélni ezt senkivel, gondoltam kiírom itt magamból.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, teljesen megértelek.....!
Én is kezdtem magam igy érezni. Mióta Lili megszületett igazán egy napot se pihentem. Sajnos nincs kire hagyni, a nagyszülök nem viszik el sőt még nem is látogatják. Szóval...nagyon nehéz!
Ezért , hogy ne golyózzak be ithhon hagyom Gáborra és eljárok magamat kényeztetni. Járok fodrászhoz, maniküröshöz és masszázsra is. Ennyi jár és még legalább kellemes is. Addig is emberek között vagyok és beszélgetünk.
Meg néha áthívom valamelyik tesómat, hogy vigyázzon rá és elmegyünk Gáborral kávézni vagy egy kicsit sétálni.
Most vasárnap pedig elmegyünk moziba.....olyan jó kimozdulni és megérdemeljük. Úgy mint Ti is!!!

Jó lenne ha elmenétek egy picit kettesben a pároddal és megbeszélnétek a problémátokat. Egy gyerek születése felborítja az eddigi életet, de nem szabad hagyni, hogy rámenejn egy kapcsolat.
És ha elviszi párod sétálni a picit egy kicsit foglalkozz magaddal. Lehet neki is hiányzik a régi Nati.. :roll: :roll:

Nekem is sok lett hirtelen minden de nem akarok megszakadni ezért úgy gondolom, hogy nem kel mindent azonnal megcsinálni. Vasalás helyett ülj be egy kád vizbe és lazíts!!!
Úgyse csinálja meg helyettünk senki..nem?

Szóval fel a fejjel :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Ja a kövérség...szerintem te nem vagy kövér. Csak most minden zavar.

Rajtam nem mondom mennyi felesleg volt és még van is egy kevés, de most odafigyelek, hogy mennyit eszem.
Én tornázok itthon és már eredménye is van....és olyan jó elővenni a régi ruháimat.
Végül is a torna is kikapcsolodás. Nem igaz????


Na jó befejezem az okoskodásomat:lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


NAti!

Ki a depiből, de gyorsan!!!!!!! Amúgy én is átestem ezen. Nem szabad hagyni, hogy eluralkodjon rajtad! Vigye el nyugodtan a párod sétizni a babát. Ha nem tenné szívesen, akkor valószínű fel sem ajánlotta volna :wink:
Hívjatok át kertipartyzni barátokat pl. (akiknek van gyereke még jobb!)
Amúgy Fanni milyen? Hogy jellemeznéd? 2 emberes, nyugodt, mozgékony?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


jaj Odri, ne is említsd ezt nekem, hogy torna :oops: nekem is kellene :oops: :oops: :?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat!
Kerestem programot magunknak Fannival. Péntekenként járunk délelött majd zenebölcsibe. Nekem az a fontos, hogy gyerekek között legyen.
Úszást is kerestünk, de piszok drága 1800/30perc. Máshol is ilyen drága? És miért csak fél óra egy foglalkozás?
És még járok majd bnetes anyukához is itt nálunk + egy másik barátnőmhöz is.
Amúgy már sokkal jobban vagyok. Szombaton voltunk strandolni, igaz rövid időre, mert ahogy leértünk a partra elkezdett dörögni az ég, de elmentünk kajázni egy étterembe, utána fagyiztunk és séta a parton. Egyszóval nagyon jó volt.
Másnap gondoltam kimegyünk délután nálunk a strandra, összepakoltam, kisétáltunk (40perc) és dugig volt. Be se mentünk. Párom értünkjött és kimentünk a szüleihez Fannival pancsolni. Nagyon élvezte. Bár már én is szeretnék fürdeni. Jövő héten meg lehet elmegyünk szelidre a tóhoz néhány napra.

Tegnap tesóm beugrott hozzám, hogy elhívjon magukhoz. Tök jó kis spontán program volt. Fanni aludt 1,5 órát és addig jót beszélgettünk a nővéremmel.

Magdolnam
Nem tudunk barátokat hívni, mert nem igazán van kertünk. Fanni amúgy nagyon jó baba. Iszonyat mozgékony, egyfolytában megy. Ha fáradt akkor szeret kézben lenni, vagy akkor nagyon igényli a foglalkozást. Kiszámítható kezd lenni az alvása is, az evése is. Már tudunk tervezni kikapcsolódást.

Kép
Kép
nati80
 
 


hehe, drága??? Akkor mit szólsz ahhoz, hogy 45 perc 3200ft...

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


pontosabban 30 perc foglalkozás, 10 perc levezető (-> uszol a gyerekkel és nem a "tanár" foglalkozik vele)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


örülök, hogy valamelyest javult a helyzet! Liza is nagyon mozgékony, mostanság olvasni szeret. De rendesen, mint a nagyok! nem tépi, püfföli, hanem szabályosan lapozgatja. Én is nagyon mennék már strandra! Rágom apa fülét, hogy menjünk le Siófokra. Az ötlet tetszik neki, de.... egyelőre itthon csücsülünk

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok,

Mi tegnap voltunk Zamárdin apával kettesben, tesóm vigyázott Lilire. Fantasztikus volt az egész nap, még az idő is jó volt.
Végre igazán kettesben :lol:
Kár, hogy haza kellett jönnünk...:cry: :cry:
Gondolkoztunk rajta, hogy lent maradunk éjszakára is, de sajna tesómnak másnap korán elintéznivalója volt...:cry: :cry:
De jövő héten pénteken meg elmegyünk moziba utána meg a kedvenc panziónkba egy éjszakára :oops:

Magdi, most nincs is olyan jó idő.....de jövő hétre igazi strand időt mondanak. Mi is lemegyünk megint valamikor tesómékkal együtt.
Ja Lili labdázni szeret nagyon és olyan édi ahogy dobja a labdát
:lol: :wink:
Mehetnénk együtt strandra csak kár, hogy messze lakunk egymástól:roll:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

jönni akartam, de vasárnap óta lázas volt Vivi. valahol összeszedtük a 3 napos vírust. most reggelre lett csak hőemelkedése, és jelentek meg a kiütések rajta.
kemény napok voltak. eddig imádott fürdeni a drága, de most tutira utálni fogja. úgy sírt a hűtőfürdőnél szegényem, de muszáj volt mert 39,4 is volt a láza.
ma már tudok nyugisan aludni. én is szeretnék kikapcsolódni, főleg ezek után.
hétfőn volt a 2.házassági évfordulónk, hát kicsit elhalasztjuk....
szép kis ajándék volt ez a vírus.
remélem ti jól vagytok!
örülök Odri hogy tudtatok pihenni, mindenkire ráfér.
majd még jövök.
ma még megyünk dokinénihez délután....

Kép
andyfekete
 
 


LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNYOK :?: :?: :?:
Vivi jól van már? Kikapcsolódás kell mindenkinek, pláne a kismamiknak :wink:
Hű Odri, a strandolásban benne lennénk, viszont csak nyílt vízre mehetünk egyelőre (pl Velence, Balcsi) a vesemedence gyulladása miatt. Meg én sem szeretem pont ezek miatt, illetve a bacik miatt a medencés strandot. Sajna én is átestem ezen a betegségen és bátran kijelenthetem, hogy borzalmasan fáj. Mi aug 25-31ig Balcsin leszünk!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


magdolnam!

Vivi már jól van köszi, hamar kiheverte. msot már én is tudtam aludni, csak néha ébredt meg éjjel 1-2szer a drága. Erre ma megint 3szor, megnéztem kibújt a bal felső foga vége!!!!
jön a 3.dik fogunk, és .............
képzeljétek már átmegy a kisszobán egyedül!!! kb másfél méter az a része.

Odri hogy vagytok?
csajok hogy és hol bírjátok ezt a kánikulát?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ritkán jövök ide, de elég kevés időm van. Csak a novemberi kismamikhoz szoktam benézni néha-néha.
Fanninak egyszerre jött a két alsó foga, így volt néhány nyügisebb nappalunk és éjjelünk. De mostanában valami miatt iszonyat hisztis lett. csak úgy dobálja magát, ha nem akar valamit. Mit tudok ezzel kezdeni? Gondolom nem vagyok ezzel a jelenséggel egyedül. Ugye nem??? :roll:

Éjjel mostanában sokszor ébred és csak cicin akar elaludni. Volt, hogy küzdöttem vele és ölben kínkeservesen visszaaltattam, volt (és ez volt többször) hogy engedtem neki.

Napközben alig akar aludni, és ami a legnagyobb baj, hogy gyakran 2-3-4x alszik 45 perceket 1-2x-i 1,5 óra helyett. Ettől kimerült vagyok, mert nem haladok az itthoni melókkal. És persze a szakdolgozattal sem állok sehogysem.

Magdolnam
Vesemedence gyulladás? Hol szedte össze Liza? Szegény biztos jól megszenvedett vele, az eléggé fájdalmas tud lenni.

Andy
Vivi is beteg volt??? Jól le vagyok maradva. Kapaszkodás nélkül megy már? Ügyi nagyon!

Fanni kapaszkodva jár, de mivel nem tudja hol gyakorolni (nincsenek megfelelő bútoraink, ahol tudna kapaszkodva járni), így ezen a téren nem halad még. Szerencsére. :roll:

Még jövök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Beneveztem a kislányomat babaszépségversenyre. Ha megkérhetnélek rá titeket, akkor szavaznátok rá? Nagyon megköszönném!
A link:
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 2092#32092 (egy kis rattanszékben csücsül)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok,

Mi most estünk túl a háromnapos lázon. Hát nem volt könnyű. Megijedtem, mert magas lázzal kezdödött. Szerencsére más tűnet nem volt. Most a végére pöttyös lett.

Lili már elindult. Jön-megy a lakásban. :lol: :lol:
Már nem lehet egyedül hagyni, és mindent lerámol....

Kép
Kép
odri
 
 


Szia Odri!
hát sajnálom hogy ti is átéltétek ezt a 3 napos babavírust. én sem aludtam 3 nap, oylan hirtelen lett 39,6 a láza. és a pöttyök aranyosak voltak azért. Vivi is már elindult, egyelőre a szobát járja be.

ügyesek vagytok ti is!
jó hétévgét

Kép
andyfekete
 
 


Lilike!

sok boldogságot 1.szülinapod alkalmából!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Andy, nagyon szépen köszönjük!!!

pussszi

Kép
Kép
odri
 
 


Drága Lili! Boldog születésnapot kívánok Neked! Isten éltessen :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, köszi szépen!!!

Kép
Kép
odri
 
 


lányok! Mi van veletek? Miért nem jöttök gyakrabban? Tudom, hogy rengeteg energiát lefoglal a gyereknevelés, de néha napján azért lehet jönni, örömöt-bánatot meg lehet osztani :wink:

Ha már itt tartunk, mi jövőhéten megyünk először 3asban nyaralni Balatonra. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz. Másodsorban készülök a diplomára megszerzésére. Elég lassan megyeget a szakdoga írása :(

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Vivike, sok boldogságot kívánunk első szülinapod alkalmából!

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Kedves Odri és Lilike!

nagyon szépen köszönjük, aranyosak vagytok
jól vagytok?
mi igen, bár 4-5ször fentvagyunk éjjel már a 2.hete, gondolom szép lassan jön valamelyik fogunk:)
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Andy, igazán nincs mit...

Mi is jól vagyunk.....de Lili is felkel éjszakánként, biztos neki is a foga :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Jaj Andi, most látom! Utólag is boldog születésnapt kívánok ennek a nagylánynak! :wink: Kis vigyorka!
Sajnos Liza is éjjelenként néhányszor fájdalmasan felsír, de hála égnek visszaalszik. Egyszer meg kér teát. Szegénykémet nagyon meggyötri a hátsó fogacskák kibújása :(

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!!

HU, de régen jártam itt....

Elöször is BOLDOG EGYÉVESSÉGET KIVÁNOK Magdolnam Lizájának,Odri Liliének, Andy Viviének .Ha valakit kihagyytam millllióóóó bocsika!!!!

Mi jol vagyunk, Anett már megkapaszkodik valamiben és lépeget.4 fogicánk van és nem akarunk pépet enni, csak darabos kaját... :?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Egy két képecske

Igy esszük az almát és igy álldogálunk már

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Huuuu de pocsék képek lettek, lekicsinyitve

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jajj én is sok boldog szüinapot kívánok az 1 éveseknek!!!

Mi is megvagyunk, Bence mászik, ül,áll, tiszta zsivány gyerek :)

Következő gyerek nincs tervben valakinél?:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: