Új privát üzeneted érkezett!

Adi, gratula!ez ám az igazi karácsonyi ajándék!!Kép

Nekem sok a melom azért nem jövök.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ági!

Az egyszeri alkalom éppen ma reggel volt, amikor kinyitottam a szemem, mintha valami/ki megfordult volna a hasamban. Lehet, hogy a bébi volt. Most már nagyon várom, hogy érezzem.

Lányok!

Azt hiszem, hogy a több mint két hónapnyi rókából jut mindenkinek. Én postára adtam mindet a karácsonyi lapokkal együtt. Kép Kép

Betti
betti73
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok Csajok!

Köszönjük a sok gratulációt.Mi jól vagyunk,kicsit fáradtan.
A szülés rendben minden zökkenés nélkül ment.
A köldökzsinórt a párom vágta el.Végig bent volt a szülésen.Majd, ha összeszedtem magam akkor megírom a szüléstörténetet.

Megyek kajálni,mert már éhen halok.


Zebrákhoz gratulálok.
Mindenkinek további szép napot kívánunk.

Kép

Inciék</font>

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Angel, Betti, Zsuzska,
köszi Kép

Julcsi,
neked is lesz dupla csík! Kép Javaslom, hogy ritkábban tesztelj, akkor nem csalódsz akkorát. Sőt csak abban az esetben tesztelj amikor szinte biztos vagy benne, várj türelemmel, ismerősek a jelek, de mégis valami más. Szerintem rá lehet jönni, csak az ember nem hiszi el, mert nem meri. Kép
adi77
 
 


Adi, nem jellemző rám ez a tesztelgetés.
De most késett, amit nem szokott tenni.
Teszteltem.....azt hittem korán csináltam, aztán megint.....aztán azt hittem az a baj,hogy délután csináltam... ezért reggel is tesztelte....negatív, aztán megjött.
Még soha nem csináltam ilyet és tanultam belőle..
Igérem, nem fogok többet!Kép
Csak ha késik, mert akkor nem bírok heteket várni. De 4 napot fogok. Oké???? Kép

Incike, gyönyörű babád van! Várjuk a sztorit!
Julcsi2
 


Inci,
mégegyszer gratula a Marci babához!Kép
adi77
 
 


Incike!

Nagyon gyönyörű Marci baba! Minden jót Nektek!

Melincsi

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok! Kép


Sajna nem tudok mostanában írni és mindig lemaradok az éppen aktuális dolgokról.

Incike!


Csodaszép Marci baba!
Minden jót kivánok nektek!

Adi77!

Ez aztán a szép inditás!
Ez a határozott zebra nem semmi!!
Gratulálok!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Adi!
GRATULALOK!!!Kép

Incike!
Orulok hogy jelentkeztel!!!Varjuk a beszamolot!!

Angel!
Hogy sikerult a vacsora???Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Julcsi!
Én is ugyanazt csinálom, mint te a tesztekkel kapcsolatban.A múlt hónapban is meg ebben a hónapban is.Nem bírom ki, hogy ne vegyek tesztet.Ez normális?
Ma vagyok a 22. napon.
Nekem 26 naposak a ciklusaim.Pont karácsony első napján kell megjönnie.Vettem tegnap két tesztet.Egyiket délután, a másikat ma reggel.Mindkettő egy csíkos!!!!
Már kb. egy hete fájdogál a hasam.Van, hogy jobban, van hogy kevésbé.És esténként alig bírok fönntmaradni, már 8-kor csukodnának le a szemeim.Szóval ez a két dolog miatt vettem tesztet.
Ugye, még korai volt tesztet csinálni?
ildike25
 
 


Halihóóó!
senki nem dolgozik??
Egy kérdés:Ma veszi meg az uracskám azokat a Banya -féle dolgokat.
Valaki legyen szíves elmondani, hogy is kell szedni??mert eddig nem érintett és nem figyeltem.
és még egy: Eli!!milyen fogkrémet használsz??
És Te Banya??Ha veszek valamilyen gyerekfogkrémet amiben nincs menthol? az jó??

zsuzska80
Szombathely
 
 


De dolgozom én is. Képzeljétek, a párom tegnap meglepett egy internettel. Úgyhogy ezentúl otthonról is tudom tartani veletek a kapcsolatot.
Milyen fogkémről van szó? Ezt nem értem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Zsuzska!
Agnus(D6 vayg D12): napi kétszer 6-7 golyó reggel és este. Se előtte, se utána fél óráig nem lehet enni, inni. Folyamatosan 6 napig
Folliculum(CH 30): napi egyszer 6 golyó, Se előtte, se utána fél óráig nem lehet enni, inni. Csak heti egyszer, a 7. napon, amikor agnust nem veszel be.
Homeodent a fogkrém neve, sokkal jobb mint a hagyományos. Én klorofilosat vettem.

moni
 
 


Ja és kézzel nem szabad megfogni a golyókat!

moni
 
 


Ildike!
Nem szabad ilyen korán tesztelni! Csak fölöslegesen stresszeled magad! Minimum 2-3 napi késés után tesztelj csak!

moni
 
 


Hahó! Senki nincs? Mindenki dolgozik?

moni
 
 


Moni! én vagyok.
Hol lehet olyan fogkrémet venni??És mennyibe kerül??
És a bogyók mennyibe kerülnek??
köszi a gyors választ

zsuzska80
Szombathely
 
 


És hány héten kersztül??
a Folliculum-ot is kell 14. nap után szedni??

zsuzska80
Szombathely
 
 


És adnak hozzá "piszkát" is vagy Te mivel fogod meg?? Te is szeded??Én ma vagyok 2. cn-on ma gondoltam hogy elkezdem szedni...szerinted??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt! Kép

Valószínű, hogy már csak jövőre jövök Kép.

Sajna, a buszon elkaptam valami nyavaját, érzem a torkom Kép, pont most, amikor egész évben nem voltam beteg?! Kép Vettem streptilst remélem ezt szedhetem, legalábbis a gyógyszertárban ezt mondták.

Csajok, szorítok, hogy mire jövök bezebrásodjatok! Kép
adi77
 
 


Sziasztok,

utóljára vagyok az évben, mert ma hazautazunk anyáékhoz.
Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok, és persze mindenkinek azt amit/akit a legjobban szeretne. Kép

Inci,
minden jót a szép kisbabához. Kép

Adi,
a strepsils teljesen oké. Ha véletlenül belázasodnál szedj Algopyrint, mert a láz árt a babának, viszont az Algopyrin nem. De ezt előtte beszéld meg a dokiddal! De remélem csak egy kis torokfájás lesz, és semmi extra. Kép

Julcsi,
mindenki a maga kárán tanulja meg a tesztelgetést. De nem hiszem, hogy rosszabb, mint mikor megjön a mensi. Ne aggódj, megtalálod majd a tesztelgetésben a neked való egyensúlyt. Kép
Ma megint bölcsen ébredtem, höhö. Kép
Mondott vmi újat a könyv?

Móni,
már a mentolról is kiderült, hogy árt a fogamzásnak??? Uramfia...képtelenség mindent betartani. Kép

Betti,
az lesz az... Kép
Ma voltam védőnőnél, nem pisilek fehérjét, a 1.5 kg plusszal megdicsért...mindig fél kilóval vagyok több. Kép De szerintem hamarosan megugrik. Már egész észrevehető pocim van. Megkínoztuk ma is doplerrel,(UH elvű, de csak hallgatózás) hogy halljuk a szívét. Kép Egyszer hallottam asszem a Spektrumon, hogy mit hall ebből a baba...hát nem egy kéjhömpöly neki...mint egy mosogép belsejében.Kép Praktikus, hogy nem tudnak panaszkodni. Kép )

Angyal, Kamilla
Kép csőváz. Remélem célba érnek Betti csomagjai pár napon belűl. Mer ha nem, ti jöttök a kajával...Kép
Na, má megen szirupos lettem egy kis babaszívhangtól. Kép
Asszem kezdek sok lenni. Kép

Sziasztok.
potter_76
 
 


Potter!

Nagyon boldog ünnepeket kívánok nektek!

A róka már célba ért, de ha jól emlékszem kapcsolt áruként kértem a zebra mellé. Ez így nem nagyon ér!
Na hogy értsétek is, annyira nagyon begörcsöltem itt az utóbbi napokban, hogy ma reggel fogmosás közben elkezdtem öklendezni........Ezt most nem folytatom, ha nem haragszotok. A lényeg, hogy abszolút idegi alapon történt, semmi köze ahhoz, hogy sikerült-e vagy sem. De egyből Betti jutott eszembe.

Én még holnap vagyok, aztán majd januárban megtudjátok mizu van. Addig meg egyen meg Titeket a kiváncsiság!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel! Te már elhúztál szabira?
Sok-sok pontos labdát kívánok neked karácsonyra.
Januárra meg sok-sok csíkosat!

Üdv.

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kép

Kellemes unnepeket kivanok nektek,akik nem lesztek mar!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nincs mar senki?????Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De igen én vagyok! Figyellek benneteket, én még vagyok ezen a héten. Nem volt mit hozzászólnom így hallgattam.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok! Kép

Vagyok, vagyok, csak besűrűsödött a munka...Kép

Ancsa,
jól sikerült Kép, de ami utána volt, ahhoz fűzök igazából reményeket! Kép
Veled mi újság?

Kamilla,
köszi! Kép Neked is! Kép
Itt van a kutya elásva! Tibi bácsi nekünk csíkos labdát kellene, hogy dobjon! Kép Kép
Ja, hogyhogy te már megkaptad a rókáidat? Hozzám még mindig nem ért ide! Remélem csak az árukapcsolás miatt van a késlekedés! Kép

Potter,
Boldog Ünnepeket Nektek! Kép Kép
Babaszívhang... olyan szép lehet...Kép

Adi,
Nektek is! Kép Kép

Elvileg vagyok péntekig, karácsonykor is netközelben leszek, szerdán meg rám van osztva az ügyelet...remélem lesz vki!

angel37
 
 


Angel, szerintem az történt, hogy én kaptam a rókát, te meg a zebrát. Hát szarul jártam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Móni!
A hasfájás utalhat terhességre?
Pontosan tudom, hogy december 10.-én voltunk együtt "úgy" a párommal.Azóta eltelt 11 nap.
Ha terhes lennék, már a tesztnek ki kellenne mutatnia, nem?
A beágyazódás után 3 nappal már jelez.Vagy ezt is rosszul tudom?
ildike25
 
 


jelezHET. De ez még nagyon nem készpénz. A tuti az a elmaradt mensi után három nappal. Lehet, hogy később ágyazódik be, az is lehet, hogy lassabban termelődik a hormon, amit kimutat a teszt és csak később éri el azt a szintet, hogy kimutatható legyen.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Ildi!
Mi a párommal 16-án voltunk " úgy" együtt, az LH- teszt alapján épp a pé-kor. Azóta nekem is fájdogál a hasam. Igazából nem tudom jelent-e ez valamit, abban viszont biztos vagyok, hogy mielőtt elvetéltem én is a még le nem járt ciklusom előtt csináltam tesztet és negatív volt holott terhes voltam.Rá 1 hétre pozitív lett. javaslom, ha nem akarsz idegeskedni, és csalódni várd meg míg igazából meg kéne jönnie, és még mindig várj 1 hetet, akkor tuti a csíkosodás.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kamilla,
naaa, ne mondj ilyet! Kép
lesz mindegyikünknek zebrája! onnantól meg a róka már nem is érdekes annyira! Kép

Teszt-téma?
Az a nagy helyzet, hogy én még életemben nem teszteltem élesben, csak kíváncsiságból, hogy milyen (pedig akkoris tudtam, hogy úgyse lehet...) Kép

Az elvileg kiírt mensi ideje előtt szerintem nem nagyon érdemes... bár ha vmi nagyon furát éreznék, valszeg megtenném! Kép

angel37
 
 


Potter!
remélem azért visszaolvasol. A mentol a homeos bogyók miatt árt, nem a pocakosodást befolyásolja!!! KépKépKép

Ildi!
Kamilla helyesen válaszolt! Sokat olvasgattam ezügyben a neten, és azt találtam, hogy átlag szerint, azaz normál 28 napos ciklust figyelembe véve a beágyazódás a fogantatás után 3 nappal történik meg. De ugye mint minden ez is sokmindenttől függ. Mert lehet, hogy ti x napon akcióztatok, de csak x+1 vagy x+2 napon "találkoztak", és ugye lehet hogy csak ezután 4 nappal ágyazódik be. És van akinek előbb reagál a szervezete, és előbb termeli a HCG-t, van akinek csak később, van akinek nagyobb intenzitásban, van akinek csak kissé. nagyon bonyolult folyamat ez az egész. Így én azt ajánlom, hogy a leghosszabb ciklusodat alapul véve 2 napos késés után csinálj tesztet. Nekem eddig a leghosszabb 32 napos volt, de az "idegi" alapon volt oylan hosszú, egyébként 28 napos, max. 29. Én is elgutóbb elhamarkodtam a tesztet a 28. napon teszteltem, és a köv. nap meg is jött.

moni
 
 


Köszönöm szépen a segítséget.
Most is eléggé fáj a hasam.Meg az a fura, hogy eddig tök jól bírtam a rohangálást.Most pedig, ugye egész nap a várost jártam, hála már szabin vagyok,nagyon elfáradtam.Most azt tudom mondani, hogy le akar szakadni a hasam, meg a derekam is fáj.Olyan mint amikor meg akarna jönni.De ez már egy hete folyamatosan, hol jobban, hol kevésbé.
Hát nagyon, nagyon örülnék, hogyha kettő csíkom lenne egy pár nap múlva.
Kivárom a 26.napot, és utána azonnal tesztelek, mert nem fogom kibírni.(persze, ha addig nem jön meg)
Szerintetek, ha páromnak kb.9 évvel ezelött, azt mondták, hogy kevés az esélye arra, hogy gyereke legyen, és rá két évre megszületett a fia(első házasságából),ő nekik 2 év alatt jött össze, akkor mi nekünk is ilyen sokára fog összejönni?
Ja, a lényeget, meg elfelejtettem mondani, hogy nekem már van egy 8 éves fiam, aki a második nemi együttlétre jött össze.De tényleg!!!Vagy nem is én voltam ügyes, hanem a volt férjem?
ildike25
 
 


Sziasztol lanyok.

Adi nagyon nagyon gratulalokKép

hajniKép

eli meselj mi volt a kineznel.varjuk a beszamolot.

kivulallo.Igy nev nelkul konnyu masokat bantani.de valamibol azt erzem hogy nem igazan birod elit.
hagyj minket beken.Koszi.

julcsi,angel ilyenekre ne is gondoljatok.nektek is fog majd mocorogni a babuci a pociban.Kép

lanyok nekem meg mindig nem jott meg.Viszont nem vettem be a bogyot sem.
januarban az lesz az elso dolgom hogy dokihoz megyek.
Feher folyasom van,kb olyan mint a jogurt.(bocsi)de ami meg ennel is rosszebb arra ma jottem ra tusolas kozben.
eloszor azt lattam hogy fenylik a melbimbom.Miutan megtorolkoztem jobban szemugyre vettem a dolgot.megnyomtama bimbom es tejszeru valadek jott ki belole.Olyan mint amikor egy pohar vizbe ontesz egy pici tejet.Ezt megismeteltem azota 4 szer es ugynaz a helyzet.
rogton megneztem a melldaganat tuneteit,de ott veres valadekrol ir,nekem nem az.
egyebkent nagyon nagyok a melleim,ezrt felek hogy mi a csoda ez.
ha valaki hallot ilyenrol irjon mert rendesen be vagyok tojva..

mindenkinek Kellemes karacsonyt kivanokKép

Kép
monyoka
 
 


gr gr

Kép
monyoka
 
 


sziasztok!

ma vagyok utoljára.
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok, és nagyon boldog babás új évet!

Mindenkinek drukk aki a tábla tetjén van.

Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Zsuzsi

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Én egy pár hónapig most nem fogok jönni, kicsit agyilag ki akarok kapcsolni, elég volt, nem akarok a babásodással foglalkozni!
Mindenkinek Nagyon Kellemes Ünnepeket, Boldog Új Évet Kívánok! Ha van valami fejlemény, majd úgy is jövök!
Ha szeretnétek írni, akkor az e-mail címemre írhattok nyugodtan!

Legyetek jók , puszi!


Eliza

Kép
elizabeth25
 
 


Azért azt még elmesélhetnéd, hogy mi volt a kinezesnél.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ma még dolgozom, aztán holnap nem, sajna a jövő héten is dolgozom. Azért mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS ÚJ (babákkal teli) ÉVET KÍVÁNOK!!!!

Betti
15+6

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Monyóka,
a prolaktin szinted elképzelhető, hogy magas...
de ne ijedj meg, biztos semmi komoly gond nincs! Kép

Zsuzska, Eli! Kép Kép
Nektek akkor Boldog Ünnepeket! Kép

Betti,
jövő héten leszek én is, igaz csak egy napot! Asszem szerda lesz, mi még aznap összefuthatunk itt! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Monyoka, ne ijedj meg, én két kolleganőmtől is hallottam, h. volt ilyen tejszerű váladékuk. Ezt a prolaktintöbblet váltja ki:ha túl nagy mennyiségben termeli az agyalapi mirigy,akkor ez a hormon megzavarhatja a ciklust,és a tüszőrepedés lefolyását. Két jel utal rá:a mellbimbókból folyamatosan ürülő tej és menstruációs zavarok.Gyógyszeresen kezelhető. Nem én vagyok ám ilyen okos, ezt úgy másoltam ki A nők egészségkönyvéből,emlékeztem, a kollaganőmnek is ebben néztünk utána, nagyon meg volt ijedve. Ez kb.6 évvel ezelőtt történt,és azért mert nagyon vágyott gyerekre,igaz ő 2.hónapban terhes lett a clostitól,a második gyerek,meg spontán összejött.
odett
 
 


Sziasztok!

Ma vagyok utoljára és jan 02-án leszek legközelebb. Szerintem ma vagy holnap meg fog jönni, mert nagyon úgy néz ki, úgyhogy Kata nyugodtan lepottyanthatsz, mert felesleges, hogy 10 napig azt higyjétek, hogy van esélyem.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
sajnálom, hogy úgy érzed Kép
Gondolom a leeresztésből sejted...

Boldog Ünnepeket!!! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Igaz, hogy már mindenki eltűnt, de azért én még leírom, hogy mi újság velem... Tegnap voltam dokinál, hagyományos vizsgálaton. Kicsit megrémísztett, mert azt mondta, hogy nem tapint terhességet, de lehet hogy csak azért, mert korán mentem. Ma reggel pedig voltam ultrahangon, ahol már rögtön látták a babát. 8,1 mm, és vert a szíve!!! Ki is hangosította a doki, hallottam ahogy dobog!!! Hihetetlen volt. Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Angel! Az a baj, hogy még felpumpálódás se volt, így leeresztés se.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Banya!Kép

Az a lényeg, hogy UH-n minden szépen látszott, és olyan jó lehetett a szívverést is hallani! Kép Annyira jó Nektek! Kép
(Irígy kutya, fúj! Kép)

Kamilla,
jaj tényleg, írtad korábban, hogy pumpa se volt Kép
Azért az optimizmus kedvéért: minden megszokottól eltérőben lehet vmit látni, hátha épp ez a fura ciklus hozza az eredményt! Kép

Hogy én milyen optimista tudok lenni mások dolgaiban!!!

angel37
 
 


Angel, Kamilla!

Bekukkantottam a hőmérős topicba és eszembe jutott valami. Kép A barátnőm szerint a párocskám nagyon hasonlít a Tibi bácsira, bár szerintem nem, de a hangját nagyon jól tudja utánozni. Kép Dobott is nekem egy csíkos labdát anno. Kép Kép Lehet, hogy itt van a kutya elhantolva??? Kép

Banya!

Gratulálok a dobogó szivecskéhez!!! Szép ajándék karácsonyra.

Nekem holnap lesz AFP-s vérvételem, drukkoljatok, hogy minden OK legyen.

Betti
betti73
 
 


Betti,
Kép Kép , nekünk is tudna dobni? Na nem úgy, mint neked, de biztos van megoldás! Kép

Drukk az AFP-hez!!! Kép
(Atyaisten már itt tartunk..., néha mintha csak tegnap lett volna, hogy elmentél abba az eü. központba...)

angel37
 
 


Angel!

Igyekszem mindent elkövetni! Kép Postára dobtam már a rókákat, zebrákat, most még próbálok néhány csíkos labdát is küldeni. Kép Azért hagyjátok nyitva az ablakokat, nehogy betörje a labda az üveget. Kép

Betti
betti73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?