Új privát üzeneted érkezett!

Na 3 órát ültem a fodrásznál!Kész a frizkóm,szerintem jó lett.Nekem bejön nagyon.Tetettem bele melírt :lol: Tuti lett,majd dobok róla képet!

annus11
 
 


Annus
Várjuk a képet!
Az enyém is melirozott, pink csíkok vannak benne! :wink:

dita75
 
 


Dita!

Gratula az eredményekhez,estére tezsek képet.

Nekem ez a szőke a kezdés!Aztán ki tudja mi lesz belőle később!Nagy kisérletezgető vagyok :wink:

annus11
 
 

 
 

Dita!
Ez nagyon jó hír......és még szúrni is sikerült :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán uhu után is tessék jönni, hogy mi újság odabent!!!!

Annus!
Hol az a kép????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!
Huncutkáról tudunk valamit??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Mostmár talán lesz netem és tudok írni.
Csak jelentkeztem. Megvagyok, most van pém, remélem összejön végre valami. Lányok!
Most már tényleg tessék babásodni!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na vééééééééééééééégre, életjelet adsz magadról.....


A babaásodás Rád is vonatkozik!!!
Én augusztusban tutira hozom majd a + terhes tesztet :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép Kép

Na remélem látszik is vmi,vonaton fotóztam telóval...de holnap bizti készül amjd rendes fotó is :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus látom 1 osztályon utazol :D :D a frizurád is az lett :D :D

Huncutka mikor küldöd a teszteket? Lassan már kellene!

Jövő 7en kedden megyek az első vérvételre, remélem minden rendben van.
A pajzsmirígyemmel úgy néz ki minden rendben, azaz az arra irányuló vérvétel szerintem rendben van , doki még nem látta :D
A megadott értékeken belül van minden.

Holnap megyek Visegrádra a palotajátékokra, remélem jó lesz és nem kapunk a melegtől gutaütést.

Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka! Én már egy hete elküldtem szerintem, de ha otthon leszek megnézem.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus!
A frizkód szupi!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Az egész napomat ott töltöttem a dokinál.

Ja sziasztok!

Délután meg fizetésosztás volt a cégnél, meg orvosi vizsgálat, most értem haza.

Hulla fáradt vagyok.
Még jó hogy a gyerek hazament az anyjához, mert holnapra be van jelentkezve a fodrászhoz, most nem lenne hozzá türelmem, mert iszonyat fáj a hasam, és nagyon elfáradtam a mai napon ebben a melegben.

Na szóval az egyik oldalon van egy 32 mm tüszőm, de azt mondta a doki, hogy az tutira az előző ciklusból maradt ott, és azzal nem foglalkozunk, mert azzal nem mennénk semmire, a másik oldalon van egy 11 és egy 12 mm-es.
Őket fogjuk célba venni (az ikreket akiket anya megálmodott )
A mnyh. 7 mm. A 9. napnak teljesen megfelelő minden méret vasárnap kell visszamennem megint, ma még egy merional, de nem én fogom beadni.

IIIIIIIIIIGÉÉÉÉÉREEEEEEEEM!!!!!

Annus
Vedd le azt az avatarképet, és tegyél fel egy ilyet, teljesen kellemesen csalódtam benned, színesben ezerszer jobban nézel ki és jól áll ez a félfrurfu vagy mi. Te fogytál nem? Azon a képen pufibb az arcod, vagy ennyire előnytelen hogy hátra van fogva a hajad?
Nagyon teccik az új frizud, iró jól áll.

Dorka
Kellemes időtöltést holnapra, jó szórakozást!

ZSu!
Jók a viccek!

Huncutka
Én is szeretném kérni lassan a teszteket, nehogy a végén kifussak az időből.
Az ikreimmel már tutira ki fogja majd mutatni hamarabb, dupla baba, dupla hcg.
Előre is köszönöm.

Jó éjt mi most elvonulunk apával, ma végre nem megy maszekolni, már több mint egy hete nem voltunk együtt, de lehet hogy kettő! :roll:

dita75
 
 


Dita!
Én kedden feladtam a teszteket, már ott kell legyen.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka
Tényleg????? Még nem jött meg, ajánlottan adtad?
Vidékre lehet, hogy később ér ide, nem?

dita75
 
 


Komolyan!
Hétfőn otthon leszek és elküldöm az ajánlott feladóvevényt. Az alapján lehet a postán érdeklődni.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka
Oké köszike! Jó éjt!

dita75
 
 


Igen,első osztály :oops:

Hát az a baj hogy szinest nem tudok feltenni,mert nem sikerül olyan kicsire letenni a méretét...vagyis oké h 80x80,de kb 15 Kbyte így is...próbáltam már,ez van...

Hát nem tudom hogy fogytam e,max 1-2 kiló.Azon a képen teliszájból vigyorgok,ezen meg csak mosolygok :wink: :lol: :lol:
Örülök hogy tetszik nektek!

Ma nem leszek egész nap....mindenkinek kellemes hétvégét!!!

annus11
 
 


Dita!
De jó, hogy ilyenszéek a tüszőcskéid és ikrek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lehetnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vasárnap majd gyere, hogy mekkorára nőttek még....
Szóval a mai szurit nem te adod????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Érezzétek jól magatokat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Huncutka!
jövő héten én is fogok majd kérni HCG-ket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Zsu
Megkaptam már tegnap a szuris nénitől aki mellesleg jól le is cseszett, de megérdemeltem. :oops: :roll:

Oké holnap reggel megyünk megint délután jelentkezem én is kivi vagyok mekkorát tudnak nőni két nap alatt!

Annus
Neked is kellemes hétvégét, és jó szórakozást!

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Csajszik!
Nem leszek egy hétig, nyaralni megyünk.
Jok legyetek!
encike 2
 
 


Hát ezt nem hiszem el, mindenki nyaralgat, egy hétre két hétre......

Dita irigy..... irigy.............. DE NAGYON ÁM!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Encike természetesen:

Kép kívánok neked/nektek! :wink: és várunk vissza!

Zsu
Jövő héten megyek fel Pestre a nővéremékhez, meddig dolgozol?
Vinném az elevitet neked!

dita75
 
 


Én se nyaralok...lehet egész nyáron nem emgyünk sehova....

Ma megyünk ki pecázni :lol: Hozok majd képeket!!!!

annus11
 
 


gyors bekukk, mert pakolok 1000-el, holnap indulunk.

Annus jo pecázást!

Üdv, nektek és jövök vissza hozzátok.
encike 2
 
 


Dita!
De jo, akár ikrek lehetnek????
encike 2
 
 


hellóóóóó

megjöttem az uhuról, hát több szurit kellett volna kapnom azt mondja a doki, hogy nem volt elég a két naponta egy. A legnagyobb is csak 15 mm. és ezen kívül van még vagy 5 ami olyan 11-12 milis.
Mindjárt kapok még egy merionalt, és holnap is ugyanígy délben.
Azt mondjuk nem tom ki fogja beadni a munkahelyemen, de sztem a főnököm ha bent lesz. Viszont most már pici tűt kértem, ha minden kötél szakad akkor magamnak fogom. De azért remélem bent lesz a főnököm délidő tájt.

Kedden megint vissza kell mennem a 3. uhu-ra, frankó úgy tudtam, hogy kétnaponta fogok járni. De akkor sztem már biztos lesz olyan amit meglehetne repeszteni. Tehát sztem csütörtök környékén lesz majd az inszemem.
Majd meglátjuk! Akkor lennék a 15. napon.

Encike jó nyarást, Annus jó pecázást.
Apa is elindult majdnem de lebeszéltem róla, most inkább aluszik, én is a szuri után követem a példáját, ha ebben a melegben egyáltalán el tudok! :roll:

dita75
 
 


Dita!

Akkor drukkolok a tüszőidnek!!!

Na előzetesen a képek,holnap jövök bővebben!!!
www.vasutasnap08.annus.fotoalbum.hu

annus11
 
 


A kis cumisról jó sok kép készült. :wink:
De megrágnám a kis husiját. :lol:
Jóll áll neked a kis drága.
Kicsoda őkelme egyébként?

dita75
 
 


Na nekünk nagyon jól telt a hétvége!Szombaton vasutasnap,egész nap heveréztem :lol: ettünk,ittunk.Vasárnap ugye a peca,na itt is legikább heveréztem.De annyira elfáradtam.....Mindkét nap ilyen este fél 8 volt mire hazaestünk.Itthon meg szalad a lakás...én meg lelkesen futok utána,legalábbis a mai nap :lol:
Az ebéd pedig túrós csusza lesz harcsapaprikással(természetesen abból amit tegnap fogtunk).

Dita!

A szomszéd kisfiú :lol: Lassan a 2.anyja leszek,annyit van velem :lol: :lol: Imádom,télleg kis zabálnivaló huncut gyerkőc :lol:

Enci!
Jó nyaralást így utólag is!!!

Zsu,Huncutka,Dita!
Hogy telt a hétvége nálatok?

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
Dita küldtem privit a feladóvevény másolatával, mert 07.02.-án elküldtem a csomidat.
Annus és többiek!
Láttatok már többfázisú hőgőrbét?
A dokim szerint nekem most az lesz.
Képzeljétek, hogy 10.-én volt jónásom, ez nálam a 14. ciklusnap, voltam ultrahangon és pont akkor repedt a üszőm. Nekem mindig 18-19-20. napon van egyébként pé-m. A doki mondta, hogy ez 23 mm-es tüszőcske most reped. Nem ment fel a hőm, igy az általa irt gyogyót nem tudtam beszedni és felhívtam. Azt mondta, hogy tendes idejében, tehát most ma, holnap, vagy holnapután ismét lesz egy pém.
De ami nagyon érdekes, hogy jónásos pé-m óta full hányingerem van és fájdogál a méhem.
De, ha van ott valaki akkor miért 36,4 még ma is a hőm???
Na ezt fejtsétek meg.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!
Dita!
De jó, csütörtök mindjárt itt van..... csuriban mindenem, hogy összejöjjön a csütörtökötök :!: :!: :!: :!: :!:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Én h, sz, p: 13-17-ig vagyok, k, cs: 9-15-ig. Utána még nekem kell kb. másfél, két óra, hogy a Camponába érjek.

Huncutka!
Szerintem azért fájhat még mindig, mert nem nagyon tudott kiszabadulni, ezért nem megy feljebb a hőd..... gondolom én.... de ki tudja :?:

Annus!
Az elmondottak alapján nagyon jó kis hétvégétek volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi szombaton itthon voltunk, nem mozdultunk ki, csak a boltba.
Vasárnap meg elmentünk a Velencei tóra, Velencére fürcsizni barátokkal és keresztgyerekkel..... nagyon jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán délután, amikor nagyon meleg lett, elindultunk haza.
Sütöttem rántott husit és palacsintát is előző este. Így nem került olyan sokba a kis kiruccanásunk :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Három egér beszélget egy bárban az éjszaka közepén. Az első egér legurít egy Jack Danielst, odavágja a poharat a pulthoz, majd a második egérhez fordul:
- Amikor találok egy egérfogót, akkor a hátamra fekszem, a lábaimmal kiveszem a sajtot, majd a lecsapódó kart elkapom a fogaimmal, így elvégzek 20 felülést - amolyan étvágygerjesztő gyanánt -, aztán meglépek a sajttal!
A második egér rendel két Bloddy Maryt, felhajtja mindkettőt, a két poharat odacsapja a pulthoz majd így szól:
- Na igen. Én, amikor patkánymérget látok, akkor igyekszem minél többet összeszedni, hogy hazavigyem. Otthon bedarálom, majd minden reggel egy jó adagot adok a kávémhoz, hogy megadja az alaphangot a nap további részéhez.
Ezen is jót bólogatnak, majd a harmadik egérhez fordulnak. Az felsóhajt, majd nyugodt hangon megszólal:
- Nekem nincs kedvem itt veletek hülyéskedni. Haza kell mennem megdugni a macskát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!

Hát igen,érdekes....de lehet télleg az van hogy nem tudott kiszabadulni...ugye a hőmérsékletemelkedés az a megemelkedett ösztrogén miatt van.De vannak olyanok akik nem reagálnak rögtön hőemelkedéssel erre,hanem pár nappal később emelkedik meg csak a hő!Nekem hányingerem a peteéréskor szokott lenni,kb 2 napig.Remélem holnap szépen felmegy a hő nálad!!!!


Amúgy a kíváncsiság kedvéért megmértem ma a hőmet:37 lett!Tehát elméletileg megvolt a pém a hétvégén :wink: Ja és most vhogy úgy jött össze hogy mindig reggel volt akciózás 6-7 óra körül :lol: Kíváncsi vagyok :wink:

Zsu!
Akkor nektek is jól telt a hétvége úgy látom!!Hát mi is kajával felszerelkezve megyünk mindenhova...most is hűtőtáska volt nálunk!Este viszont kénytelen voltam pizzát rendelni,mert semmi nem volt itthon...így jár az aki 3 napig csak aludni jár haza :lol:

annus11
 
 


Hú, eseménydús napjaitok volt, látom :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon helyes :wink: :!:

Nekem úgy fájnak a cickóim :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Megint csöpög az eső :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
És olyan hideg van odakint :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én ma egész nap dolgoztam, el sem tudtam olvasni a termést sem. A héten már nem leszek az uhuk és inszem miatt, és szerdán megyek fel a nagyfaluba a tesómékhoz. Pénteken megyek csak, feltéve ha nem aznapra esik az inszem.
Délelőtt jó lenne neked Zsu, látom szerdán csak 1-től melózol.
Na majd ezt még pontosítjuk.

Ma a főnököm adta be a szurit egész jól csinálta nem fájt.
A kollégáim ki voltak akadva, a párom meg ott poénkodott.
Majdnem seggberúgtam olyan hülyeségeket mondott.

Annus, Zsu!
Örülök, hogy ilyen jól telt a hétvége, én sajnos takarítottam, főztem és vasaltam és rendet raktam, és murvát hordtam a kertszegélyhez, meg ilyen kis apróságok. :roll:

Megpróbáltam vasárnap az uhu után aludni egyet, de annyira meleg volt, hogy nem tudtam csak egy fél órát. Most tudnék, de most meg nem lehet!

Huncutka
Fel szerettem volna menni a postára érdeklődni, de megláttam, hogy a gyerek egy szál semmibe van, nem akartam ebbe a hidegbe felcingölni a városba.
Majd holnap ha megjöttem az uhuról bemegyek és megérdeklődöm.
Nekem mielőtt felmenne a hőm két napig szoktak fájni a petefészkeim.
Egyszer én is úgy mentem, hogy már egyrekeszes folyadéktartalmú tüsző ábrázolódott az uhu-n, tehát akkor kezdett repedni, és így is volt, mert másnapra felment a hőm.

Annus a hajnali akciók nagyon hatásosak tudnak lenni, mivel általában hajnalban reped a tüsző! Remélem elkaptátok!
A halacska nagyon egészséges, majd sokat egyél belőle, hogy ha babás leszel.

dita75
 
 


Kicsit értelmetlen a mondandóm eleje, tehát azért robotoltam ma annyit, hogy mivel szabin leszek min. három napon a héten így gyorsan befejeztem mindent, hogy ne maradjon hátra meló.
Lécci drukkoljatok a holnapi uhumra, és hogy csütörtökön mehessünk az inszemre! Köszi előre is!

dita75
 
 


Szerda délelőtt elvileg jó lehet...... elküldöd a tel. számodat, hogy tudjunk majd pontosítani, meg hogy el ne kerüljük egymást?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Csuriban van kezem, lábam, hasjzálam :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Holnap délutánra kiderül, hogy tudunk-e találkozni....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi a drukkot!

holnap délután jövök és addigra én is tudok konkrétat mondani, hogy kb. mikor érek fel, meg hogy egyáltalán hányra megyünk a bankba nővéremékkel.

A telószámomat majd persze megadom!

dita75
 
 


Dita!

Drukkolok nagyon!!!Remélem hogy meglesz az inszem,azt meg mégjobban hogy baba is lesz belőle!Amúgy spontánkodtok is?Vagy azt most nem lehet??

Amúgy most így visszgondoltam,és a múltkor is szerintem egy reggeli dologból jött össze a baba....
Azt tudom h hajnalban reped,csak mindenki azt mondta h akkor este kell hogy odaérjen a kiskatona!

annus11
 
 


Dita!
Oksika, holnap megbeszéljük :lol: :lol: :lol:

Annus!
Szóval reggel kell együtt lenni inkább? És a kislányhoz? akkor este?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Ezt sajna nem tudom....

annus11
 
 


Sztem hülyeségek ezek a praktikák, mert egy pete vagy fiú vagy lány.
Vasárnap este még spontánkodtunk! :wink: :oops:
De mától már nem fogunk, eleve hétköznap nem szokott rá idő és energia lenni, hiszen a párom 24-ből 24-et dolgozik. :roll: :twisted:
Amúgy inszem előtt 3-5 nap önmegtartóztatás kell, utána meg akár azonnal is ágyba bújhatunk, sőt van ahol kötelezően előírják!
Mivel szabin leszünk aznap lehet rá még lehetőségünk, csak kérdés, hogy addig mit csinálunk a fiával, lehet, hogy a mamánál lesz addig.

Zsu
Küldöm a privit a telószámommal.

dita75
 
 


Dita!

Mi nem azért csináltuk reggel h fiú legyen :lol: Ilyen téren semmilyen praktikát nem vetek be,a lényeg hogy összejöjjön egy baba!mindegy h fiú vagy lány :lol: De nem a pete fiú vagy lány,hanem a kiskatona hozza az Y kromoszómát amitől fiú lesz! :wink:

annus11
 
 


Hát igazából mi is inkább este vagyunk ráhangolódva, mert én reggel elég nehezn ébredek.... már a szervezetem :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus
Tudom! Én Zsu-nak szántam ezt a fiú/lány dolgot.
Igaz én is kislányt szeretnék inkább, de ennyi idő után már teljesen mindegy nekem is, hgoy mi lesz, annak ellenére, hogy van már egy ördög rosszcsont fiúnk a párom gyereke képében.
Látod milyen dilibogyó vagyok, így jár aki négy topicban kalandozik egyszerre, és még priviket is kap. Hát persze, hogy kiskatonát akartam írni.
Ezt még akkor megtanultam amikor először láttam a Nicsak ki beszél c. filmet.
Ott is voltak lány és fiú katonák. Végül az a kattant pasas kapta el a tüszőt.

:wink:

dita75
 
 


Az ördög vigye el a laptetőt!!!!!!!! :twisted:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: