Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

Judy,
örülök, hogy minden rendben van Bazsival, hál Istennek!
A komód nagyon jó, és nem is került sokba, nem látszik használtnak.

Olik,
köszönöm! Ez a viszér azért nem semmi lehet. Remélem vmelyik hozzáértő személy tud már segiteni rajtad, nem lehet mindegy, főleg később a nagyobb súllyal.

Bambika,
akkor nagyon sorstársak vagyunk. Én is napközben néha köhécselek, de amint lefekszem, majd megfulladok. Mostanában minden este 1 órahossza köhögés, után reggel fejfájás meg fáradtság, de munka van. Én ma felébredtem 5-kor is köhögni, azóta fáj a pocim, már nagyon unom. Remélem nem lesz baja a babának. Nekem sem hat semmiféle szer sem.
Neked is jobbulást!

Heni,
köszönöm! Örülök, hogy minden rendben, már nem sok van hátra! :D

Mindjárt rakom fel a táblát is!

Ja, még annyit, hogy mivel olvastam, hogy a baba a 11.-13. héten gyorsan nő, ezért lehetséges, hogy attól húzódik a pocim meg amiatt a derekam is néha??????? Paramaminak segitség! :oops: :D
sirkici
 
 


Kép
sirkici
 
 


Jó reggelt!

Ma arra ébredtem, hogy megy el a nyákdugóm :wink: :shock: Azért remélem még szeretne bent maradni a bébike :)

Teszek fel egy pocis képet: Kép 36 hetesen

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok,

Tegnap esti dokiviziten minden rendben volt. Méhszáj teljesen zárt, kicsikénkkel is minden ok, 23 hetes méretei vannak,végig rugkapált amíg moziztuk, és már a saját dokim is megerősítet abban, hogy nincs kukac. Innentől kezdve nyugodt szívvel veszem meg a lányos rucikat. :lol: :lol:

Amin viszont kiakadtam:

EDA Fehérváron

Ha napközben vajúdok, akkor is csak korlátozott számban adnak EDA-s fájdalomcsillapítást, függ a szülő nők számától.
Ha éjszaka vagy hétvégén szülök, és EDA-t szeretnék, már előre le kell beszélnem a megfelelő dokival (nem mindenki jogosult bekötni a gerincbe ezt a szondát)ugyanugy mintha fogadott szülészem lenne, hogy én ezzel szeretnék szülni, és ugyanugy fizeni kell neki egy előre megbeszélt összeget. :evil: :evil:
Hihetetlen csajok, hogy ma már az egész szülés egy "business" legalábbis a dokiknak. :evil: :evil:

Na már most mivel az én méhszájam ugye tudjuk, hogy plasztikázott és heges, vagyis a rugalmassága egyenlő a nullával, mindenképpen szeretnék EDA-t abban az esetben, ha elhúzódó szülésem lesz. Vagyis a gatyámat oda fogom fizetni. :evil:

Ezt most elküldöm mielőtt elszállna.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok, nekem is nagyon tetszik a komód, és tényleg nem néz ki használtnak, nagyon vigyázot rá a tulaj.

Heni,

Lehet nemsokára szülsz????? Végülis a súlya megvan, be is fordult, és ahogy a dokid mondta ha nyomja a méhszájat bármikor megindulhat a szülés.

Igazából nem is tudom miért szúrkoljak, hogy jöjjön a kicsi, vagy még inkább maradjon odabent??? :lol: :lol:

Amugy pocikép nagyon csinos, deka súlyfelesleg sincs rajtad.

Sirkici,

Jobbulást kívánok neked. :lol:

És igen ebben az időszakban elég nagyot nő a baba, és ezért simán húzódhat a pocakod. Pihenj amikor csak tudsz.

Majd beírod a tábliba, hogy október 30 - védőnő és november 21 - nőgyógyi vizsgálat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors bekukk. Tegnap voltunk dokibácsinál, azt mondta minden ok. Baba 15,5 hetesnek felel meg, ezért nem mehetek pénteken AFP-re, csak hétfőn, viszont így már szerda délután megtudom az eredményét. BPD: 33mm, és ez még arra utal, hogy nem töltöttük be a 16 hetet, ami így is van. Méhszájam teljesen zárt, viszont a méhlepényem elég lent van. Azt mondta, ez mindaddig nem probléma, amíg nem vérezgetek, mert, ha igen, akkor pár dologtól eltilt, és pár napra be is fektet az osztályra. De szerencsére nincs semmi gond, így ezt valószínűleg elkerülöm.

Bocsi, de nem tudtam visszaolvasni, most is rohannom kell, mert 95 éves dédmamámat tegnap hoztuk haza a kórházból, és rá kell vigyáznom. Készítek neki valami tízórait, utána pedig főzöm az ebédet. Remélem délután tudok jönni kicsit, és visszaolvasok!

Mindenkinek szép napot!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok! Ultra rosszul vagyok, nem hogy múlna, még erősödik itt nekem ez a rosszullét, a koradélutáni hányásról áttértem az esti kétszerire, hát nem irigylem magam.

Csak egy gyors kérdés: a sima terhesgondozói vérvétel tartalmazza a toxoplazma szűrést, vagy azt máshol kell intéztetni?

Heni: gyönyörű pocak!

Pusssssz Mindenkinek!
Vendég
 


Bíbi,
Épp arra gondoltam, h. vajon mi lehet veled, erre látom, h. írtál. :D Telepátia
Nagyon sajnálom, h. egyre rosszabbul :( De most már biztos nemsoká elmúlik.
Amúgy meg már 10 hetes vagy, szuperszónikusan megy az idő!

Kitartás és üdv a babaproject csapatból! :)
Vendég
 


Heni,
akkor nemsokára szülsz, habár még bent maradhat egy ideig. Nagyon csini a pocakod, te sem hiztál semmit sem a babán kivül.

Judy,
köszönöm! Remélem a növekedéstől fáj a pocim, most sokat fog nőni.
Jó csajszi ruci vásárlást!!! :wink: :D

Bibi,
sajnálom, hogy roszabbul vagy, remélem hamar elmúlik, és akkor tudsz már jönni többet is!
sirkici
 
 


Üdv mindenkinek!!

Hú Heni, napról napra melegszik nálad a helyzet. :lol: :lol: A nyákdugó elmehet, attól még nem szülsz meg holnap, de a helyzet nagyon biztató. Izgulok, mint állat! :D :D Jó a lepényed, vagyis növekedhet még egy picit a babó, maradjon még, ha tud. :D Bár a mérete már szupi. Én is 2,8 kg-al születettem. Az hogy befordult, oké, 3 héttel szülés előtt kb. már be vannak fordulva, ahogy hallottam. Pihenj és készülj a naaagy napra, amikor találkoztok!!! :wink:

Bíbi: Semmi nem használ? Részvétem. Hátha hamarosan elmúlik ez a fránya hányás....

Chris/Judy: Örülök, hogy minden rendben veletek! :D :D

Judy: Én megfogadtam, hogy uniszex cuccokat veszek, ha a doki nagyesküt tesz le, hogy lány, akkor is, erre ma hazajöttem egy gyönyörű lányos ágynemű garnitúrával és egy rózsaszín babapléddel. :D :D De van már babapulcsi is rózsaszín és rugi is....szóval.... :D :D

Rólunk: Megrendeltem a babakocsit, 2-3 hét múlva szállítják! Juhéééé!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Réka baba elérte a sárkányt! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy, Heni!
Nagyon szép a pocakotok! Semmit nem híztatok, nagyon csini kismamik vagytok.

Chrissy!
Nagyon szép a kicsi fiad! Gratulálok még egyszer!

Niki!
Mielőbbi felépülést! Várunk vissza!

Bibi!
Kitartás! Nem tart már sokáig a rosszullét.

Jaimee!
Nagyon jó lehetett nektek a vásárolgatás. Már én is vennék pár dolgot, de még nem merek, így csak nézelődünk a babának. No és persze vásárolgatunk a mamának. :wink: Voltunk tegnap a C and A-ban. (Nem tudok and jelet írni ezzel a lökött géppel! :oops: )Vettünk nekem egy nagyon szép barna bársony kismama nacit, és egy tunikát. :lol:

Sirkici!
Hogy vagy? Remélem már elkergetted róka komát.

Judy!
Tök jó a pelenkázó.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


És a legnagyobb hírt elfelejtettem elmondani! :wink:
Tegnap óta érzem, hogy csiklandoz a kis Pocaklakónk! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Mire végigolvastam mindent, kezdhettem elölről!

Olik! Remélem segírtenek a lábacskáidon!

Judy! Szerintem is fantasztikus a szekrény. Nagyon jó vétel volt!

Köhögősök! Isszátok a lándzsás utifűszirupot? Szerintem attól nincs jobb!

Heni! Ez nagyon izgi! Biztos minden rendben lesz!

Bíborlány! A toxoplazmáért már fizetni kell!! Nekem azt mondta a védőnő, hogy kb. 10 e. Forint. Van két macskánk, a doki rá akart beszélni, mindeni más le. Falun természetes, hogy van állat a háztartásban. A legtöbb ember már átesett rajta, és védettsége van. A nyershústól , mosatlan zöldségtől,gyümölcstől, kerti munkától ugyanúgy elkaphatod.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Chris: Azért nézgelődj és figyeld az árakat. Így amikor már tényleg vásárolni szeretnél, nem kell mindent végigjárni százszor. Ha valamibe beleszeretsz, pl. egy pléd vagy plüssjáték, sztem vedd meg nyugodtan, aztán bánni fogod, ha később nem látsz már olyat.
Gratula a csiklandozáshoz! :D

Omni: És amúgy hogy vagytok? Készen áll minden? Babakocsi, babaszoba? Kelengye?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Heni

Te sem híztál a babán kívül.Ügyes vagy. Nyákdugó, még akár hetekig is kihúzhatod :)

Omnia

Én iszom,de nem sok a javulás :(

Christell

Gratulálok a csiklandozáshoz!

Bíborlány

Nálunk a toxo. szűrést tartalmazza az első vérvétel.De ez veszprém megye nem tudom máshol hogy van.

Judy

Jó vásárlást a csajos ruhákhoz!

Sirkici

Táblázatba: okt. 29. nőgyógyi. Okt.31. Győr genetikai vérvétel.
A professzor azt javasolta ha ennek az eredménye pozitív csak akkor csináltassam meg az amniocentézist. Meglátom a dokim mit szól hozzá hétfőn :?

KépKépKép
bambika
 
 


Bambi: Hát igen, Veszprém már a fejlett Nyugat része. :D Nekem sem volt toxo szűrés itt Szolnok földön.... Most meg már mindegy. Amnio....Nálunk úgy van, hogy az AFP+gen. UH eredményének birtokában dönthet a kismama, hogy szeretne e amnio-t. Ha mindkettő eredmény tök jó, nem szokták javasolni. Főleg, hogy Szolnokon meg sem csinálják, csak Pesten ambuláns ill. Debrecenben 3 nap bennfekvéssel.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Sziasztok!

Sirkici: nékem is volt nagyon csúnya 3 hetes köhögésem, mindig akkor volt rossz, amikor lefeküdtem. Azért ilyenkor azt javasolják, mint egy tüdőgyuszinél: félig fülve aludni ( kitámasztottam a hátamat ezer párnával. Igy sokkal jobb volt. Remélem hamarosan elmúlik.
A pocim nekem is fájt a köhögéstől, nem lett semmi baj :D

Chris:
Nálam is lent volt a lepény. de vérezgettem is rendesen, talán még emléxel erre. Aztán szépen helyre állt, kb. 14-15 héttől nem volt semmi. Nyugi.

Heni: Egyre izgibb :lol: Szép a pocid!!!

Rólam: A leletem jó lett, azonkívül, hogy 2 órát álltam a belgyógyászaton és a végére kiderült, hogy nem tudnak engem regisztrálni, mert nem kaptam naplószámot... Visszaküldték a terhesambulanciára, ahol megnézte egy másik nődoki és azt mondta, hogy ez nem olyan vészes, nem kell szúri. Később majd érdemes kivetetni, meg is mutatta a saját lábát, neki már volt ilyen műtétje. Elegem lett , mind a 2 napot 4-5 órákat állva töltöttem a korházban, nem hiányzott, pont a visszeremnek :evil:


Bíbi: csaj lesz ebből :wink: Sajnálom, de a végeredményért érdemes :wink:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Le a kalappal előtted, hogy ennyit tudsz állni!!! Pláne visszerekkel...De legalább szuri nem kell.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Olik! Szegény,szörnyű lehetett, kisfiadat hol hagyod ilyenkor?

Judy! Klassz a pelusozó nagyon. Én is most akaro megkérdezni a fájdalomcsillapítást hogyan lehet kérni.

Heni! Milyen az amikor elmegy a nyákdugó, olyan mintha megjönne? Mit mondott az orvosod, mennyivel szülés előtt mehet el?

Jaimee! Gratulálok a vásárláshoz. Nagyon beindultatok?
Hiányzik még valami?

Köhögősöknek Stodal szirup és sok kamilla tea, párásítás az én recepem.
Vigyázzatok magatokra. Reméljük holnap szebb idő lesz.

Kép
barbi5
 
 


Jaimee,
szerintem nyugodtan vehetsz rószaszin cuccokat, Réka baba lesz abból, biztos! :D

Chris,
de jó, hogy már érzed a kicsit. És ilyen hamar, főleg, hogy első terhesség. Gratula!

Bambika,
beirtalak!

Olik,
kösz a tapasztalatot, remélem nálunk sem lesz semmi gond. Egyébként az éjjel volt az első éjszaka, hogy nem köhögtem. De nem akarom még elkiabálni! Mostmár kezdek parázni a genetikai vizsgálaton. :oops:
Neked meg nagyon szörnyű lehetett annyit állni a lábaddal. Nem lehetett leülni valahova? De disznók!

Egyébként lányok nem akarok ünneprontó lenni, de nem biztos, hogy Bibinek lánya lesz, ha sokat hány, mert az sajnos egyáltalán nem garancia rá, sőt. Nekem anyum is meg a barátnőm is, akiket igy tudok, egyszer sem hánytak a terhességük alatt, és mindkettőnek nagyon is lánya van.
sirkici
 
 



Sziasztok!!!

Sirki: Na végre, reméljük elüldözted a köhit! Nem kell az már Neked!

Barbi: Nekem nem egyben, hanem majdnem 2 héten keresztül picit-picit jött ki a dugó. Olyan volt, mintha nagyon sok tojásfehérje jönne belőled ki, annak a színe is hasonló volt. Van akinek egyszerre kipottyan, nem fáj :wink:

Zolcsika ilyenkor a nagyszüleivel van, őket ide berendelek, mert jobban eljátszogat a megszokott környezetben. Most, hogy egészségileg jobban vannak, ez nekem nagy segítség, mert kicsivel ilyen korház túrát lehetetlen megcsinálni :?

Chris: Ugye milyen jó érzés? Imádom, amikor ficánkol. Apuci olyan irigy rám :lol: :lol:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

CsHENI HIRADÓ!!!
2007.okt.25-én, 18:01 perckor megszületett Alexandrosz, 50 cm-el és 2650 gr-al. Mindketten jól vannak!
--------------------------------------------------------------------------------

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


De jó Heni! GRATULÁLOK! Juj és mi van a kisággyal megérkezett végül is?

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok Lányok!

Olik!
Nem lehetett semmi ennyit állni. Én nem nagyon tudok 2 óránál többet állni, mert megfájdul a derekam. A nőgyogyinál kellett állva várnom, de kb. 10 perc után az egyik lány át akarta adni a helyét, mert akkora pocim van... :wink:Biztos azt hitte, hogy már vagyok vagy 6-7 hónapos... :lol:
Nagyon jó érzés, hogy mocorog a babuci. De én még olyan határozott mozgást nem érzek, csak kaparászást, csiklandozás.
Emlékszem, hogy vérezgettél az elején. Én szerencsére nem. Azt mondta a dokibácsi, hogy valószínűleg ez már nem is okoz majd problémát.
Jó, hogy nem kell szuri. Örülünk a jó híreknek. :wink:

Sirkici!
Ez a mozgás, amit érzek, nem olyan erőteljes. Olyan, mintha belülről valaki kaparászna, vagy csiklandozna. Nagyon jó érzés. :wink:

Bambika!
Köszi a gartulációt! :wink: Hogy vagytok? Miért kell genetikára menned? Lehet, hogy már írtad, de én elfelejtettem. :oops:

Betsy!
Hol vagy?

Jaimee!
Úgy gondoltam, hogy majd azután vásárolunk a kis POcaklakónknak, ha megnéztük4D-n. Az pedig nov. végén, vagy dec. elején lesz. Remélem akkor kiderül, hogy kisfiú, vagy kislány-e. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni!
Gratulálunk a pici fiadhoz! Sok boldogságot, és jó egészséget nektek! :lol: Örülünk, hogy jól vagytok! Várjuk a képeket! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Húha, ilyen hirekre jönni! Még jó, hogy benéztem!

Heni,
GRATULA A KISFIATOKHOZ!!! Jó egészséget és sok tejcit, stb. Gyere amint tudsz a hirekkel!

Chris,
az a csiklandozás is valami már! :D
sirkici
 
 


Kép
sirkici
 
 


Heninek Nagyon nagy gratula! Tegnap még a pocifotódat tetted fel, most meg ilyen hírek... :)
Hát Lányok szinte minden héten szül közületek valaki! Asszem jobb lesz ha gyorsan "rákapcsolunk" mert kiürül a topic... :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a jókívánságot.
Jól vagyunk, egyelőre jó baba, eszik és alszik. Csak még én vagyok fáradt, azért nem tudtam jönni.

Most még alszik, de nemsokára fürcsi van, meg apa is megy éjszakára dolgozni.
Majd belerázódok és megpróbálok sűrűbben jelentkezni.

HENI!!!
HATALMAS GRATULÁCIÓ A KISFIATOKHOZ! SOK ERŐT, EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT KÍVÁNOK!!!
Vendég
 


Ja, és elkészült ez is:

Szüléstörténet:
12-én du fél 4-kor bementünk a kórházba, mert nagyobb mennyiségben jött a nyákdugó. Megnéztek, azt mondták mehetünk haza, várjuk meg az ügyeletes dokit, aláírja a papíromat. De pont váltás volt és egy másik doki is megnézett. Mondta, hogy még semmi jele a szülésnek, de bent tart megfigyelésre a tavalyit figyelembe véve. Aztán a két doki hatására beindultak a fájások olyan 5óra felé, szép hosszúak voltak. Mondta is a szülésznő, hogyha így megy tovább, akkor itt baba lesz. Aztán 7körül megnézett a dokim, még mindig változatlanul állok, de mondta, hogy már nem megy haza, és ezt az éjszakát szánjuk rá. Várunk még, hátha a fájásoktól tágulok tovább, aztán burokrepi. Így is lett, 8.45-kor megnézett, bő két ujjnyi, aztán megrepesztette a burkot.9-től olyan bika erős fájásaim lettek, hogy azt hittem lekaparom a falat!
Közbe nézték a szívhangot és a fájásokat. Jó erős és hosszú fájások voltak. Fél 10-kor bementünk a szülőszobába, addigra apa is ott volt már. Nem volt jó sehogy, csak kínlódtam. Nagyon fáradt voltam, meg éhes és szomjas. Aztán egy labdával masszírozta apa a derekamat, attól megnyugodtam és jobban elviseltem a fájásokat. Aztán már voltam mindenhol, a szülőszéken kezdtem, aztán a dobogón kínlódtam, majd előtte térdeltem, utána felmentünk az ágyra. Mondják, hogy feküdjek hanyatt, hogy megvizsgáljanak-erre én, nem tudok-akkor oldalt néztek meg, bő 3 ujjnyi. Következő pillanatban mondom, hogy nyomnom kell és vissza sem tudtam tartani, ez volt fél 11-kor. Szóltunk a dokinak, mondja, hogy még jópár ilyet megvárunk, és akkor jó lesz. Közbe apa mondja, hogy menjünk vissza a szülőszékre, hátha később nem lesz rá idő. Két fájás között visszamentünk. Aztán a köv.fájásnál megint nyomnom kellett, megint megnéztek és már csak kiabált a doki a szülésznőnek, hogy jöjjön gyorsan-erre ő-mi a baj, hívjam az asszisztenst? Dehogyis, mondja a doki, vezesse le a szülést, mert mindjárt kint van a baba. És így is lett, két nyomás és 22.38-kor kibújt a drágánk.
Nem tudom, hogy a széknek köszönhető-e, de ismét gátmetszés nélkül sikerült szülnöm.
A lepény olyan jól meg volt tapadva, hogy nem akart leválni, ezért elaltattak és úgy szedték ki. Kb 10 perc volt az egész, utána már apa is bejöhetett és hozták a kisherceget is!
Annyira boldogok vagyunk, hogy el sem tudjuk mondani.

Mindenkinek ilyen gyors és könnyű szülést kívánok!
Vendég
 


Heni,

NAGY-NAGY GRATULA A KIS ALEXANDROSHOZ, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS MÉG TÖBB TEJCIT KÍVÁNOK.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sZIASZTOK!

Heni

Gratulálok a kisfiatokhoz!!
Jövök itt a pár hétig is bentmaradhat még szövegemmel :oops:

Christell

A korom miatt kell a genetika,már 36 vagyok.

Megyek is rosszul vagyok..kellett nekem vajaskenyér csipkebogyó lekvárral, meg fél liter kakaóval :?

Chrissy

Ügyesek voltatok!

KépKépKép
bambika
 
 


Heni!!!!

Hatalmas gratula Neked, nagyon jó egészséget sok tejcsit kívánok és minden mást amit ilyenkor kívánni lehet!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Heni!

Kép

Sok-sok boldogságot nektek és jó egészséget!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Heni:

Nagyon sok szeretettel gratulálok!
Sok boldogságot,mielőbbi felépülést és sok tejcit!!!

sok sok pusssz
vedresandi
 
 



HENI!!! EZ CSODÁLATOS!!! NAGYON GRATULÁLUNK A PICURKA ALEXANDROSZHOZ!!! NAGYON SOK ERŐT ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST!!!


Fantasztikus ilyen hírekre jönni, Omni: Te jössz :wink:

Chrissyy: nagyon ügyes voltál és a babád is!!! Mindig megkönnyezek, ha szüléstörténetet olvasok, mindig végig játszódok bennem az egész. Gratulálok még egyszer és gyere, ahogyan tudsz. Tudom, én sem lógtam az interneten szülés után, mert azt sem tudtam az elején, hogy lány vagyok vagy fiú :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Chrissyy,
végre tudtál egy kicsit jönni, és gratula, hogy ilyen könnyen ment a szülés. Persze gondolom nem tudsz egyenlőre annyit jönni, bele kell rázódni a dolgokba. Kivánom, hogy továbbra is ilyen jó baba legyen Martinka!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK HENI!!!
Sok sok boldogságot, egészséget Nektek!

Velünk minden rendben, szépen növekszünk, már 3530g Dominik.
Nagyon jó baba, bár tegnap volt egy kis hiszti.
Már ma voltunk lent sétálni, babakocsival, persze szunyált végig.
Doktornő szerint már most vihetem nyugodtan.
Hamarosan rakok képet a kis Pindúrról.
Remélem mindenki jól van, vigyázzatok magatokra, puszilok mindenkit.
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Bocsánat, ha már olvashattátok!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok a kisbabájához, nem semmi ez a két hét! :lol: :lol: És hogy mennek az éjszakák? Van elég tejetek?
Azért ez az eleje nem olyan egyszerű ahogy visszemlékszem.

Úgy irígyellek titeket, már én is alig várom, hogy kezembe foghassam a kistörpét. De bele kell húznom a vásárlásba, mert Omnia, Betsy és Jaimee után úgy látom mi jövünk.

Chrissy! Fantasztikus a szülésed története, olyan jó volt olvasni.

Niki! Neked is, nem semmi, hogy már sétálni is viszitek!

Heni! Tőled is várjuk a híreket!

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!

Heni! Gratulálok! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok Nektek! Már nagyon megérdemeltétek!Várjuk majd a képeket!

Chrissy, Niki! Köszönjük a képeket, a beszámolókat. Pihenjetek amennyit csak lehet és küldjétek az újabb fotókat!



Kicsit kezdek begyulladni.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm visszaolvasni, de igyekszem. Viszont Heninek mindenképpen szeretnék gratulálni!

HENI:
Hatalmas gratula a kis Alex-hoz, jó egészséget, és nagyon sok tejcsit kívánok!!!!!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Niki,
de jó, hogy ilyen szépen növögettek, és már sétáltok is.
Majd gyertek, amikor tudtok, és rakjatok fel képeket is a kis lurkókról.

Én már alig várom a szerdát, de persze parázok is tőle rendesen. Kiváncsi vagyok apa mit fog szólni az uh-hoz, meg hogy mennyire más az a 3d?! Csak az a szűrés idegesit, dehát minden rendben lesz.
sirkici
 
 


Sziasztok!

Heni:hatalmas nagy gratula a kis csöppséghez, sok örömet és boldogságot benne, vigyázz nagyon Magatokra!

Sirkici: de jó, tök kiváncsi vagyok, ne izgulj, minden rendben lesz!

Többieknek puszi!

Én még mindig hányok...
Vendég
 


BIBI: Sajnálom a rosszulléteket, talán már nem tart túl sokáig! Kitartás!
SIRKICI: Ne izgulj a szerda miatt, minden rendben lesz! Majd kérj fotót, feltéve, ha lehet..
BAMBIKA: Lurkók hogy vannak? Ezek szerint nem kötelező az amnio 34 éves kor felett, csak ajánlott? Remélhetőleg megúszod..
CHRISTELL: A méhlepény nekem is volt, hogy mélyen tapadt, bár nem a méhszájon, de most már a mellső falon van. A Tiéd is gyorsan elvándorol onnan. Legközelebb mikor lesz UH? Szerintem még a 4D előtt kiderül a pici neme :wink:
JUDY: Tényleg nagyon jó kis komódot sikerült vennetek! Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt, és most már 100%, hogy Barbara bújik a pocakodban! A kilókkal ne foglalkozz, nem mindenki hízik egyformán. Nálunk sem „divat” az EDA..
OLIK: Örülök, hogy a szurit megúsztad, az viszont nem lehetett épp kellemes terhesen órákig ácsorogni! Nem valami udvariasak arrafelé az emberek..
BARBI: Lassan a 30. hetet töltöd. Az a két hónap gyorsan elrepül..
JAIMEE: Te mikor pakolod be a kórházi csomagod? Én a 36.hét után gondoltam, remélem, nem lesz túl késő..
OMNIA: Te már bármikor szülhetsz! 17 nap az nagyon kevés. NST-k mutattak valamit? Uh mikor volt/lesz?
HENI: Lehet, már otthon is vagytok, és élvezitek az új helyzetet hármasban! Kíváncsian várjuk a szüléstörténetet, és a képeket a pici fiúcskáról!
CHRISSYY: Tényleg nagyon gyors, és könnyű szülésed volt, gratulálok, ügyesek voltatok! Majd ha időd engedni, rakj fel képet Martinról!
NIKI: Örülök, hogy van elég tejcsid, és szépen gyarapszik Domi! 2 hetesen már nyugodtan ki lehet vinni levegőzni a piciket, bár nálunk a védőnő azt mondta, hogy előbb az ablakot nyissam ki, aztán 10 percre menjünk, majd egyre többet. Szóval fokozatosan.. Várjuk a képeket nagyon, olyan kíváncsi vagyok, mennyit nőlt a kisfiatok!
Vendég
 


Bibi,
én is nagyon kiváncsi vagyok, szeretnék már túlesni rajta.
:( , hogy még mindig hánysz. Nem akar szűnni? Pedig mostmár lassan elhagyhatna és élvezhetnéd a terhességet.

Betsy,
azt hiszem kapni fogok fotót, úgyhogy majd ha hazaértünk délután felteszem.
Akkor te már két hét múlva pakolhatsz. De ahogy elnézem úgy beindult mindenkinél a szülés, hogy csak úgy születnek gyorsan egymás után a babók. Tényleg alig fogunk maradni a tábliban.

A 4d-n ugye biztos, hogy meg tudják mondani a nemét? Mi van akkor, ha nem nyissa szét a lábacskáját? Mert én úgy gondolom, hogy a legtöbben azért mennek, hogy megtudják a nemét, és akkor valahogy biztosra kellene menni, nem?
sirkici
 
 


Sirkici,

Drukkolok szerdára, de minden ok lesz, ebben biztos vagyok. Nekem a 15 hetes 4D-n sajna nem tudták megmondani a nemét, bár lehet azért mert a lányokat későb látni.

Betsy,

Hát igen a dokim nekem is azt mondta, hogy nem igen divat az EDA még itt nálunk. Majd még átgondoljuk, hogy mi legyen. Végülis a Bazsi szülésnél roszabb nem lehet semmi, és azt is túléltem.

Bibi,

Sajnálom azt a fránya hányást. Ilyenkor adok hálát a Jó Istennek, hogy én csak 1 hétig voltam rosszul. :lol: :lol:

Niki,

örülök, hogy Domi ilyen szépen növekszik, és várjuk a képeket a kis csöppségről. Amugy te jól vagy???? Vízesedés elmúlt???

Nálunk most őszi szünet van, így itthon vannak a srácok.
Holnap megyek védőnőhöz, remélem nem szúr le semmiért. :lol: :lol:

Lányok,

Pandinak be kellett mennie a kórházba, mert fájásai voltak, kapott infúziót, ez volt tegnap este. Sajna azóta nem tudok róla semmit, de remélem minden rendben van vele.
Légyszi ti is szoratsatok neki
.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
kösz, remélem minden ok lesz.
Én a 21. héten gondoltam elmenni 4d-re, mindjárt az újévi ünnepek után. Remélem akkor már meg tudják majd mondani a nemét...

Drukk Pandinak! Különben ő most hány hetes terhes?
sirkici
 
 


Sirkici,

A 21. héten már szerintem tuti meg tudják mondani a nemét 4D-n.
Nekem is 20 hetesen mondták meg.

Pandi még csak 26+6 hetes, szóval remélem megállították a fájásokat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?