Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska!
Tali? Látsz rá reményt?

moni
 
 


Talán pénteken, de csüt-ön csörgök hogy mi van. O.k.??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap nem voltam, és pénteken sem jövök. Pénteken délelőtt "beköltözöm" a kórházba. Kép Megyek AFP-re, EKG-ra stb. Megpróbálok visszaolvasni.

Ági!

Gratula az eredményekhez. Remélem, hogy 3 hét múlva majd én is ilyenekkel büszkélkedhetek. KépSzombaton Zolika ellátott egy csomó beutalóval, voltunk bent nála a kórházban, úgy nézett ki a fehér szerelésében, mint egy műtősfiú. Kép

Betti
15+4

Betti
betti73
 
 

 
 

Sziasztok, jó reggelt!
Angel, nekem is jobban tetszik a kétnaponta. PÉ előtt azért betartom a min. 3-at.
Nem vagyok szexőrült(vagy mégis?, de imádom talán jobban is mint a férjem. Úgyhogy neki nincs miért panaszkodnia. Csak ha későn érek haza a munkából és még otthon vacsorakészítés, mosogatás stb....szóval van, hogy hulla fáradtan dőlök az ágyba és elég egy kis összebújás.

Nem volt azóta vizsgálaton a férjem. Az is lehet, hogy én ölöm meg a katonákat.Majd januárban kérek időpontot. Addig hagytam időt magunknak.

Betti, hogy állsz a rókákkal?

Zsuzska, nem sajnállak, de remélem babás év következik Neked is!

Eli, bocsi, hogy tegnap már nem írtam vissza, de nagyon későn mentek el a vendégeink, akkor láttam, hogy írtál és már nem akartalak felébreszteni.
Julcsi2
 


Sziasztok!

Velem az a probléma, hogy mivel rövidek a ciklusaim, mindig jó korán elkezdjük a próbálkozást, mert félek, hogy ha várok félidőig, akkor lekésem a pé-t. Ezért nem szokott meglenni a 3-5 nap kihagyás.

Szia Betti! Örülök, hogy jól vagy. Zolika a dokid? És miért Zolika? Ilyen jóban vagytok? Jó lenne, ha nekem is lenne egy olyan dokim mint neked. Én a Szent Imrében szeretnék szülni, de nem ismerek ott senkit. Valaki esetleg tud ajánlani? Maminti? Proone?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


megint én.
Elizabeth25 neked írom: Olvass át másik topicokba hogy ott milyen jó a hangulat. Itt meg arról van szó hogy mikor dugjatok...hát kit érdekel az? Nyiss egy topicot aztán beszélgess magaddal.Nem veszed észre magad, hogy itt már mindenki un?Ezek szerint nem ha még mindig itt vagy.
DÖG UNALOM VAGY!! HÚZZ EL INNEN MÁR!!!!!!!!
kívülálló
 
 


Kamilla, ez nem hiszem, hogy probléma. Angelnek igaza van, ha nincs proléma a katonákkal, akkor nem kell kihagyni. Kép Csak tessék, amikor jól esik!
Julcsi2
 


Kívülálló!
Jobban tennéd, hogyha máshol rontanád a levegőt! Akinek baja van itt Elizabeth25-tel az CSAK KIZÁRÓLAG TE VAGY!!! Különben is ez egy nyílt topic, az ír ide aki akar, és arról beszélünk amiről akarunk, ha nem tetszik ne olvasd, menj másik topicokba!

moni
 
 


Kamilla!

Potter-Ágival hívjuk Zolikának, mert ő ismeri az egyetemről. Természetesen én nem így szólítom. Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Csíkos vagyok Kép!!!!!!!!
Vagyis zebrás Kép
Na és BOLDOG Kép!
adi77
 
 


Adi!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez szuper!!!!!!!! Végre megint egy zebra!!!!!!!!!!!!

moni
 
 


Adi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez nagyon jó!!!!!!!
Hát BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!
Julcsi2
 



Köszönöm mindenkinek a drukkokat, olyan jól estek! Kép
A férjemen kívül nem tudja más csak Ti. Reggelig nem bírtam ki és éjjel teszteltem Kép. Egyértelműen csíkos.
adi77
 
 


De jó neked! És pont karácsonyra! Nagy-Nagy Gratula! Remélem azért Jézuskának nem csak egy zebra volt a "puttonyában", mert én is várok egyet szentestére!

Na gyerünk mesélj, mit érzel? Azon kívül, hogy nagyon boldog vagy? Sejtetted már? Azt mondják ezt megérzi az ember. Tünetek? Azért kérdezek ennyi mindent, mert én is nagyon szeretnék érezni valamit, de sajna még a szokásost se érzem hátmég azt, hogy zebra van a dologban!

Akkor neked most meg kell nyitnod az Öszi babás topikot. Ja nem, még beleférsz a nyáriba!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Adi.
Na és hogy fogadta a férjed? Felkeltetted?Vagy ébren volt?
Felrakod a tesztet? Tudod, mi csak így látunk zebrát. Kép
Nincs is ennél szebb karácsonyi ajándék!
Mikor kürtölitek szét?

Móni, húzzunk bele, oké?
Julcsi2
 


Julcsi!
Nem rajtam múlik. Kép vagy inkább Kép
Én már nem tervezek, nem gondolok a zebrára. Részemről téma lezárva, nem számolgatok, nem osztok szorzok. Lesz amikor lesz. Mondjuk ha most jönne össze, amit kétlek, akkor a zebra a férjem szülinapi ajándéka lenne, a baba meg az enyém. Kép De nem baj, ha nem így lesz. Kép Sőt eddig úgy voltam vele, hogy karácsonykor nem akarok szülni, de már ez sem foglalkoztat. Teljesen nyitott vagyok, nem görcsölök. Egy dolog, amit tezsek, pontosabban kettő. Szedem a hoemos bogyókat, meg hőmérőzök.

moni
 
 


Nahát én nem is szedek bogyókat és nem is hőmérúőzök. Talán nekem is tennem kéne már valamit! Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!
Adi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a mi hónapunk! GRATULÁLOK!!!!!!!!! :o:o:o Látod mondtam én hogy a pécsiek együtt zebrásodnak... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Adi!
Megírnád, hogy pé. körül hogy voltatok együtt?

moni
 
 


Adi!
Lehet hogy együtt fogunk szülni? Kép Ha jól számolom, csak 1 hét van köztünk... Mesélj! Mindent tudni akarunk!!!

Kép
Kép
banya1
 
 


Adi, Eli is gratulál!Nem tud ma jönni, szabin van és megy kinezhez.

Banya, Ti hogy vagytok?
Julcsi2
 


Julcsi, Moni
kösziKép!

Az igazat megvallva, éreztem a tüneteken már napok óta, hogy ez csak baba lehet, persze még nem voltam terhes, de még is elég egyértelmű volt. Ugyanakkor féltem is nem akartam a tesztelést elsietni, ill. néha azt gondoltam, hogy a tüneteket csak beképzelem. Hol nagyon éhes vagyok, hol émelygek (csak egy kicsit, alig észrevehetően), egy kicsit érzem a hasam is, de ahogy jön úgy egyik pillanatról a másikra el is múlik. Éjszakánként verejtében fürdök, pedig eddig sosem izzadtam.
A férjemet azért megleptem.
Neki a baba-projektben a próbálkozás rész tetszett a legjobban Kép, ezért kicsit csalódott is, hogy mindjárt az első lehetséges hónapban összejött. Azért persze nagyon örül.
Lehet, hogy lassan írok, mert néha megzavarnak a diákok, jegybeiratás van.
adi77
 
 


Gratulálok Adi!

Remélem, a következő zebrások között én is benne leszek.
Hogy mondtad meg a párodnak?

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kamilla, Banya,
nektek is köszi Kép!

Megyek a tesztet szkennelni.
Addig is felteszem nektek a grafikonomat.
Valószínű a 16 cn-on jött össze.
A 6-on és a 13-on csak együtt voltunk, de akkor nem lehetséges, mert a párom nem bennem "szált el" Kép.
Kép
adi77
 
 


Adi!
Hol tanítasz?

moni
 
 


Julcsi!
Kezd beigazolódni a gynaum, hogy igenis kell a pár nap kihagyás! Nézd meg Adi görbéjét!

Adi!
A görbe alapján kiscsajra vagy esélyes. Kép

moni
 
 


Eliza, Anita köszi!Kép

Megvártam amíg a férjem felébred és akkor mondtam meg neki. Nem volt egyszerű, mert a héten már nem dolgozik és szeretett volna a reggeli pisilés után vissza aludni Kép, de nem hagytam Kép. Hogy időt nyerjen, visszakérdezett, hogy "ez komoly?", pedig tudja, hogy ilyennel sohasem tréfálnék. Aztán örült, de láttam járnak a fogaskerekek Kép. Persze Õ nem érezte napok óta amit én, teljesen megértem hogy most mindent végig kell gondolnia. Pedig tudta, hogy reggel tesztelni fogok, még sem gondolta, hogy ez mivel járhat.
A lelkemre kötötte, hogy ne felejtsek el enni (sajna néha előfordul, hogy nem ebédelek) és pakoljam ki a kézitáskám tartalmát, mert nehéz. Na azért ez már vicces volt, mert épp tegnap cipeltük be a lakásba a konyhabútor darabjait Kép. Persze ezentúl már nem kellKép.
Banya,
ez tényleg szuper, hogy együtt vagyunk terhesek! KépKépKép
adi77
 
 


Igen Móni, én is így gondolom. Bár Adinak csak két nap kihagyás volt előtte, de a többiek is, akik már babásak 4-5 napra emlékeznek. Idő kell, hogy harcra érettek legyenek a katonák. Kép
Nem értek ezekhez a görbékhez, mert nem mérem a hőmet. Valaki megmondaná nekem, hogy a zölddel jelölt napokon a PÉ volt? Ez azt jelenti, hogy PÉ előtti napon voltak csak együtt, PÉ-kor nem? Akkor tényleg lehetséges a kislány!
Julcsi2
 


Moni,
az egyetemen.(bővebben e-mail)
Miből látod, hogy kiscsaj?!Kép
adi77
 
 


Julcsi,
7 nap kihagyás, lásd fent írtak miatt!
Igen, a zöld a pe, de a nyák alapján szerintem már akkor is pe-m volt.
adi77
 
 


Jajj Adi, ez annyira jó lehet!!! Most egy kicsit beparáztam, hogy mi van ha sohasem élhetem ezt át?!
Csúnya, rossz gonndolatok, tünjetek ki a fejemből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Julcsi2
 


Julcsi!
Köszönöm kérdésed, megvagyunk. A pocifájás elmúlt, de előtérbe került sajnos a hányinger. Rókakomával eddig szerencsére még nem taliztam, de ami késik, nem múlik. Pillanatok alatt rám tud törni, igaz ennyi idő alatt el is tud múlni, de nem mindig akar. Egyik pillanatban éhes vagyok, a másikban meg undorodom minden kajától. Amúgy holnap megyek dokihoz, azt nagyon várom. Van ugyanis egy fura folyásom, ami nagyon aggaszt, mert van hogy fehér, van hogy sárga, időnként átcsap rózsaszínbe, de volt már halványbarna is. Általában azért fehér, de mindenképp rá akarok kérdezni a dokitól, hogy megnyugodjak. A telefonban múlt héten már említettem neki, akkor azt mondta nem érdekes. Majd meglátjuk, holnap okosabb leszek...

Kép
Kép
banya1
 
 


Adi!
Onnan, hogy pé. előtti együttlét az lányt eredményez, pé-kori és utáni az fiút.
Olvasd el amit tegnap du. linkeltem be Elinek, abban le van írva, hogy a nyák, az már előbb kezdődik, de pé-kor a "legolyanabb".
e-mail címem: kom@savaria.hu Várom a leveled!

moni
 
 


Adi,
KépKépKépKépKépKép
Nagyon örülök nektek. Abban bíztam, mikor bekapcsoltam a gépet, hogy ez a hír vár majd. Kép

Julcsi, Móni,
nekünk meg abban a hónapban jött össze, amikor naponta összebújtunk. Kép Szerintem leginkább a véletlennek van szerepe.

Képzeljétek, a baba olyan kis aktív lett 2 napja. Előző 2 hétben csak néha éreztem, egész lájtosan, most meg már naponta többször is, egész egyértelműen, piff puff Kép A kis alien! Kép Nagyon boldog vagyok, mert így majd mindig rá gondolok. Kép

Betti,
te érzel valamit már? Én asszem ilyenkor kezdtem némi bizonytalan mozgást érezni.

Kamilla,
Betti dokija eggyel fölöttem járt Pécsett az egyetemen, és egy koliban laktunk. A koliban a barátai Zolikának hívták. Kép Én már csak így emlékezem rá.
potter_76
 
 


Banya,
mióta terhes vagyok nekem is több a hüvelyváladékom, és ez így természetes. Valszeg nálad sincs szó másról, szerintem sem kell aggódnod.
potter_76
 
 


Julcsi,
biztosan neked is sikerülni fog, űzd el a csúnya gondolatokat! Kép

Moni köszi az infot, ha lesz egy kis időm elolvasom. Kép

A zebra:
Kép
adi77
 
 


Adi, a katonák ürítésének szempontjából csak két nap kihagyás volt. Mi ebből a szempontból nézzük!
Ági! Akkor a férjed katonái kiválóak lehetnek! Kép Kép Kép
Julcsi2
 


Köszi Ági Kép!
én is gratulálok a te pocak-mozgódhoz! KépKépKép
adi77
 
 


Julcsi,
"Katona ürítés" bennem csak a 7. 9. és a 16. cn-on volt. A többi félrevezetés Kép, ha úgy tetszik szerelmeskedtünk, de a férjem már nem bennem élvezett el.
adi77
 
 


Hova tünt a 11:00 órás üzenetem?Kép
Az előbb még itt volt?!
adi77
 
 


Adi,
Kép Ez veszett erős teszt, még nem is láttam ilyet!
A 11 órás üzidet lehet, hogy tartalma miatt felűlvizsgálta a cenzúra. Kép

Julcsi,
nemtom, atomerősek-e. Mindenesetre vizsgálva nem voltak. Kép Tudod, a mondás is azt tartja, nincs egészséges ember, csak olyan, akit nem vizsgáltak ki rendesen. Kép
potter_76
 
 


Ez hülye ez a gép! Kép
Hogyan lehet megnézni egyszerűen, hogy mikor írtam ide először?
Vissza kell keresgélni?
Ugyanis előtte pár nappal kezdtem el szedni az Elevitet... szeretném tudni mióta is.
Most megyek ebédelni, mert fontos! Kép Meg farkas éhes vagyok Kép.
adi77
 
 


Adi, ez a zebra teljesen egyértelmű!!!!!! Kép
A katonák termelődése és elhalása miatt lényeges a kihagyás. Ebből a szempontból lényegtelen, hogy hová ürülnek. A lényeg, hogy két nappal előtte ürítve voltak és két nap volt ahhoz, hogy képződjenek. Kép
Julcsi2
 


Adi,
Gratulálok! Kép És ez a csík..., még csak nem is halvány! Kép

Potter Kép
dolgozik a hóförgeteg? Kép Kép

Betti,
ez így kicsit hülyén hangzik, de minden jót a kórházasdihoz! Kép

Julcsi,
fura... nekem ugyanez jutott eszembe Kép, de kivele a fejemből azonnal! Kép

angel37
 
 


Adi én mindig csak egy csíkot látok. Kép És mindig olyan szomorú vagyok ilyenkor. Múlt hónapban teszteltem hármat is. Sajnos mert ilyen hülye vagyok. De azelőtt már nagyon régen teszteltem.
Remélem a legközelebbi így fog kinézni, ahogyan a tiéd! Kép
Julcsi2
 


Ági!

Még nem érzek semmit, pedig nagyon figyelek. Kép Mondjuk egyszer éreztem valami mozgást, de lehet, hogy bélmozgás volt. Kézrátéttel még semmi sem érződik, pedig Apa minden este ráteszi a kezét a hasimra. Lehet, hogy túl sok a háj?? Kép Most már tényleg van pocim, ja és +1 kg-nál járok. Egyébként péntek óta nem hánytam. Kép Ennek nagyon örülök.

Adi!

Ezer gratuláció a szuper erős csíkodhoz!!!! Kép Ez szuper.

Betti
betti73
 
 


Angyal,
hóförgeteg már kész hóember! Kép

Betti,
a kezemmel még én is csak a legerősebbeket érzem...a zsír biztos felfogja. Kép
Ágynyugiban jobban érezni, de először úgy is csak te érzed majd.
Apa sem érezte még eddig kézrátétellel.

Gratulálok a rókátlansághoz. És hova lett? Angyal, megkaptad? Kép
potter_76
 
 


Én kérem inkább!!!!!!!

Rókákat akarok!!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Meg zebrát is!!!

Meg az egész állatkertet!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?