Új privát üzeneted érkezett!

Magdi, mi jól vagyunk. Lili már egyre ügyesebb. Már mindenhol feláll és már tud kapszkodás nélkül is állni igaz utána seggre ül :lol: :lol:
Szerencsére minden fajta főzit megeszik kivéve a spenotot.
Fogunk még nincs de a dokinő szerint hamarosan lesz. :lol: :lol:

A gyed/gyes dolgon fel vagyok háborodva. Egyszerűen szemétség, hogy az anyákon akarnak spórolni.
Most fogalmam sincs, hogy mi lesz. Akkor most agusztusban én már gyesre kell menjek?
Vagy akik most gyeden vannak azoknak megmarad még a három év?
Vagy ha én még idén terhes leszek még a törvény hatályba lépése elött akkor még ugyanúgy három évem lesz?
A gyesből nem tudunk megélni:cry: :cry:

Mert elvileg novembertől lehetne próbálkoznunk:roll: :roll:

Jó lenne ezeket tudni. Azt hiszem holnap felhívom a kolléganőmet....

Ja és a családi pótlék miatt is dühüs vagyok.
Amúgy jól vagyok :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


én próbáltam őket telefonon felhívni.... képtelenség őket ilyen formában elérni. Írtam nekik emailt, persze arra sem válaszoltak :( Ha megtudsz valamit akkor leírnád? (meg hogy milyen összegű lesz)
Véleményem szerint a gyermek születésének időpontja a mérvadó. Mi lesz a családi pótlékkal??? :shock: erről azt hiszem nem hallottam még :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Adok egy kis életjelet.... :wink:

Igazából semmi érdekes nem történt velünk, megvagyunk, fejlődünk, mint a gomba!
Ágoston már kb. 8700 gramm lehet.....azért írom kb.-ra, mert két hete volt 8500, azóta bizti hízott! Forog, kúszik, mászik, szóval mostmár mindent megkaparint, ha lerakom a szőnyegre! :) És HAT foga van már! :)
Hozzátápit egy hete kezdtük, egyenlőre még csak napi 1x kap pürét, többi étkezés szopi, de gyakorlatilag mindegy neki, mit adok, mindent megeszik! :) Eddig még csak alma, krmpli, kis narancs, és sütőtök kombinációit kapta! Szerencsére első két gyerkőcöm is jó étvágyú volt mindig, úgy látom, vele sem lesz gond!

Magdi, igazából én sem vagyok tisztában ezzel a gyeses dologgal....akik most benne vannak, pl. mi, azok is már csak két évig lesznek, vagy mi még 3 évig?? Nem tudom...

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

és végül pár kép:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


jaj de édes baba! És milyen jó kedvű!!! Nagyon szépen fejlődik a picúrka. Szerintem aki benne van már ebben a gyed gyeses dologban azzal nem vacakolnak, csak a friss kismamákkal!

én meg intézem Liza keresztelőjét. Tiszta ideg vagyok már :cry: 16+4gyerek lesz. El sem fogunk férni és mennyit főzhetek :shock: Jaj lányok nagyon nagy anyós gondom van :cry: Rossz dolgokat mond rám meg áskálódik a keresztelő miatt és még azt mondja a fiának, hogy kisemmizem :shock: :shock: :shock: és ezeket idegen embereknek és a saját fiának mondja! Én meg látom rajta, hogy vmi nem stimmel. Na de a héten elmondta.... Nekem akkora lett a fejem és moondtam neki, hogy 2en átmegyünk és szépen elbeszélgetünk. Átmentünk és rákérdeztem dolgokra. Egyből jött a magyarázkodás, hárítás meg hogy nem olyan értelemben gondolta (ezek amúgy egyértelműek voltak és nem lehet másképp érteni) és a végén jött azzal, hogy mi az, nem engedem hogy a fiával beszéljen :shock: :shock: :shock: kész vagyok

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


meg még azt akartam megkérdezni, hogy a vizet meddig kell forralni a babának? 1éves korig?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


csajok:
a dyed, gyes dolog a már meglévő, de a még most pocakban lévő babákra nem érvényes! Minden marad a régiben. Legújabb fejlemények szerint a kormány 2012-ig elhalasztotta a bevezetését.

Magdi:
Nem gond a hétvége miatt, közben aztán nekünk is közbe jött program... :)
Forralt vizet én 1 éves kori adtam, de csapvizet azóta sem kap, hanem mentes vizet veszünk neki.

Dita:
Ágoston hihetetlenül huncut :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdi, én úgy tudom, hogy egy éves koráig.....
Hááát a keresztelő ezzel jár:wink:
Nem semmi az anyósod....
Nekem az enyémmel semmilyen viszonyom sincs:lol: :lol:

Ditta, nagyon édesek a képek és milyen nagy fiú már Ágoston. Lili még nincs 8 kiló:lol: :lol:
Már feláll???
Lili is szerencsére már mindent megeszik kivéve a sponotót....

Felhívtam a kolléganőmet/ ma megy tb oktatásra/ hétfőre pontosan fogom tudni a gyedes dolgot. De ő azt mondta, hogy úgy tudja ez csak azokra vonatkozik akik most fognak szülni.
És ha mi szülünk akkor sem , mert bele szülünk a gyed vagy gyesbe.
Bővebben majd hétfőn. A munkahelyemen most egy csomóan elmentek szülni. Meg elég sokan jelezték, hogy szülnek még egy babát

Kép
Kép
odri
 
 


Úgy értem akik a törvény hatályba lépése után szülnek...

Mágnes, én ezt nem hallottam. Mikor mondták?

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:
A barátnőmék babát terveznek, és ő járt utána, valamelyik minisztériumi honlapon talán fenn is van. Mármitn a 2012..

De a többiről szó volt több helyen is, szóval tuti, hogy mi még kapunk gyedet is, sőt a most pocakosok is. Ami ránk vonatkozik ,az a csp befagyasztása.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na lányok voltam a könyvelőnknél és nagyon napra kész csaj... Hát semmi jóval nem kecsegtetett... Szóval elvileg május 28áig a törvény megjelenik, júni 30ig hatálybalép ami akár lehet visszamenőleges is!!!! Tehát SENKI NEM TUD MÉG SEMMIT! A cspre 2 variácó van:
1. befagyasszák, tehát uannyi marad
2. megadóztatják :lol: :lol: :lol: röhög a vakbelem :cry: :cry: :cry:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


rohanok, mert felébredt az első számú szőke szerelmem. Imádom! Tegnap megtanítottam neki a bari szót annyira édin mondja. Apa még mindig nem tette fel a képeket :( Én is 1éves koráig gondoltam amúgy a víz dolgot

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Köszönjük a dicséreteket, és az infókat is!

Mágnes, akkor kicsit megnyugtattál, hogy miránk még nem vonatkozik! :)

Azért felháborító ez a csp. befagyasztása is....mintha olyan egetrengetően nagy összeg lenne.... :evil:

Hétről hétre előállnak valamivel, majd napról napra módosítgatják, nekem úgy tűnik, nagy fejetlenség van Gordonkáék csapatában.... :roll:

Kép

Kép
ditta76
 
 


:roll: az nem kifejezés, hogy fejetlenség! Barmok! Kiken lehet spórolni??? A csóró nyugdíjjasokon és a kismamákon. Engem mindenesetre felháborít a dolog!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok lányok!

hát én kb április végén írtam ide, de akkor csak Odrival leveleztünk kettesben, néztem egy pár napig nem írt senki, aztán azt hittem vége a topiknak. ma végre volt egy kis időm, és nézem ittvagytok.
hát bocsika hogy eddig nem jelentkeztem.-

az az igazság, hogy mi több mint egy hónapja nem alszunk rendesen. már a 2.fogacskája bújt ki Vivinek és nagyon megsínyli szegényke. volt 2 hét, mikor 2 óránkén felsírt éjjel, és nem tudtam visszaaltatni, csak 1 óra ringatás után.
kipróbáltam sokmindent, borostyánkőnyakláncot, homeopátiát, fogzásra ecsetelőket, de semmi.
aztán hőemelkedése is lett, amíg át nem törte az ínyét, na akkor kapott két este panadolt keveset, végre aludtunk 5 órát egyfolytában.
most a héten már csak 3 óránként kel fel, vagy visszaalszik egy kis vízre, vagy teára, vagy jáccik egyet a kiságyban csukott szemmel, mint aki kialudta magát. szóval zajlik az élet. fáradt és kialvatlan vagyok. sosem kávéztam, nahát reggel azzal kezdem mostmár:(
de nem én vagyok a lényeg, csak sajnálom szegénykémet, hogy ennyire fáj neki.
Most jelenleg már 2 órája alszik, aminek nagyon örülök, ráadásul rekedt a drága 1 hete, és kcisit folyik az orra reggelre. voltam dokinőnél, azt mondja nem piros a torka, ennyi belefér, mert hideg van azért most a lakásokban.
szóval ennyit Vivikém egészségéről. Feláll már egy hónapja, midnehol kapaszkodva járkál, mászik ezerrel, nagyon ügyes. napközben nagyon kedves, huncut és jókedvű szerencsére.

Főzeléket én is próbálok egyre többet bevezetni, de muszáj mindenbe almát vagy banánt tennem, mert ami nem édes azt nem eszi meg:)
Mi jól vagyunk, engem hívtak vissza dolgozni pár órában, de szerencsére törvény nem engedi, mert akkor a gyed helyett gyesre kéne mennem, és a munkával és a gyessel együtt nem kapnák annyit mint most gyeden, akkor meg minek? szóval marad az eredeti terv, hogy Vivi 2 évesen bölcsibe megy, sajnos:(
dehát sajnos nem fizeti senki helyettünk a lakáshitelt....

majd visszaolvasok jobban, és írok mindenkinek. jó éjt lányok
örülök, hogy mégsem halt ki a topik.
már azt hittem miattam......

Kép
andyfekete
 
 


lányok, el is felejtettem, csak közben képeket kerestem nektek.
Ajka város önkormányzata fát ültetett és diplomát kaptunk, hogy polgár lett Vivien, és pár kép:





Kép

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!!

Már nagyon régen nem irogattam ide :oops: :oops:
Olvasgatok, de reagálni már nagyon nincs időm, meg erőm :oops:
Andy:
gratula a kis Vivienek!
Ez igen :lol: ! Fát ültetni a tiszteletére! :lol: Édi a kis maszatos kép!
Többiek babája is nagyon aranyos!

ODRI,MÁGNES:
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK NEKTEK!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Teszek fel pár képet, hogy mekkorák lettünk.

Ditta.
annyira aranyos a kisfiad! De jó, hogy nincs bajod az evéssel, nálunk Robi nagyon rossz étvágyú. Mindent utál...alig van egy-két étel amit megeszik...

Anett mászni akar: :lol:
Kép

játszótérre indulás előtti éneklés :lol: :lol:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na rossz képet tettem fel, ez az énekléses.: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri és Mágnes! Boldog szülinapot kívánok Nektek!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Lányok,

Köszönöm szépen!

Kép
Kép
odri
 
 


Márti, nagyon édes a kislányod....és ahogy énekel :lol: :lol:

Andy, saját fa Vivinek ez tök jó ötlet. Kár, hogy pesten nincs ilyen.
Nagyon édi ahogy eszik.
Nekünk még mindig nincs fogunk.....de már magától is tud állni Lili egy pár másodpercig:lol: :lol:

Mi tegnap állatkertben voltunk. Nem mondanám, hogy Lilit nagyon érdekelte, de legalább jó levegőn volt és látott állatokat is.....

állatkertben:)))
Kép


Kép

vendégségben :lol:


Kép


Kép

9 hónaposan :lol: :lol:


Kép


Kép


Kép

tesóval


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Köszönöm szépen :)

Odri:
Boldog születésnapot kívánok!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na itt :D végre elaludt a leányzóm!
Naaaaaaaaaaaaagyon édes babák :wink: a törölközővel a fején lili :roll: :wink: nagyon cuki na és az éneklős kép :D ééédes!
Mi is majdnem mentünk tegnap állatkertbe, de aztán mégsem tettük, mert valószínű 7végén rengetegen vannak, így most 7közben fogunk menni. Liza odáig van az állatokért.

Lányok, szerintetek mi lehet?
van egy nagyon kedves barátnőm, aki gyereket akar (40hez közel) elkapta 1-2szer rosszul lét, de csak pár percig tartott. Ma kellett volna megjönnie, de már csüti óta barnázik és pénteken csinált egy tesztet, de nem rendeset, hanem ovusat. + lett, erre tegnap megjött neki. Szerintetek???? Lehet baba volt?

Holka??????? Merre jársz?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Saját fa:
sztem nagyon nagyon jó ötlet! Pláne, hogy ideje korán diplomás hölggyel állunk szemben :wink: Nálunk sincse nsajnos, viszont ha végre Harasztira költözünk, ültetünk Lizusnak fát és az az ő fája lesz :)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Mágnes neked is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri! Mágnes!
Isten éltessen titeket!
Odri!
nagyon édes Lili, olyan nagylány már! nekem a kalapos kép nagyon tetszik.
Márti ti is gyönyörűek vagytok, nagyon ügyesen akar már Anett is mászni.
végrelaudt a lányom, megyek mosogatni:(

Kép
andyfekete
 
 


Húúúúú, de sokat írtatok! Még 1-2 hete gyakran benéztem, de alig volt valami termés, most meg nem győzöm visszaolvasni.

babák gyönyörűek, majd én is hozok pár képet, amint fel tudom tölteni.

Rólunk:
Fog sehol.
Eszi a gyümiket és már zöldségeket is szeret enni, de még azért szopizik főleg.
Éjjel többé-kevésbé jól alszik, vagyis vannak nagyon jó éjszakák és vannak kevésbé jók. Azért órákat nem vagyok vele ébren és nem ringatom.
Mászni tanul éppen, sokat mozog nagyon.

na megyek felébredt, de még jövök valamikor.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

Naaaaa, Nati, Te is előkerültél :wink: Hajajjjj! Mászik, akkor kezdhetsz nemsokára sportolni Fannival :lol: én is ezt teszem. Majd előbukkannak a fogcskák akkor mikor egyáltalán nem számítasz rá.

Nekünk pocsék éjjelünk volt :cry: Már napok óta éreztem, hogy Liza melegebb a kelleténél, de a férjem mindig leszólt, hogy ugyan ne parázzak annyit, mert meleg van és Liza teste is emiatt melegebb. Tegnap aztán megmértem és 39,5 volt a láza. Annyira sajnáltam az én drágámat. És tegnap óta hasmenése van. Nem tudom mi lehet ez. Most megpróbálok sok folyadékot adni neki.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi
Szerintem a foga jöhet Lizának. Ezek olyan tünetek, nem? Vagy az nem jár ilyen magas lázzal?

Valaki használt valamilyen babaszakácskönyvet? Örülnék valami jó tanácsnak, tapasztalatoknak!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, lehet,de ilyen magas lázzal járna :shock: Jövő csütin megyünk a drhoz, hogy beadja az agyhártya elleni oltást. Szeretném még, hogy ha a bárányhimlő ellenit is beadná. A könyvelő csajszink meggyőzött róla :D a lányának nem adatta be és most szemherpeszt kapott :shock: Állítólag valami köze van a barihimlőhöz

Anyumtól kaptam egy babaszakikönyvet, de kb 1szer használtam. Ha szeretnéd, szívesen megnézem a címét

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, ez melyik oltás? Fizetni kell érte? Hány hónposan lehet beadni?
A bárányhimlő ellenről én is hallottam már. Tök érdekes régen ilyen oltás nem is volt és mégis túl éltük. Legalábbis én elkaptam :cry:
Persze ha már létezik én is beakarom majd adni Lilinek.

Kép
Kép
odri
 
 


án is elkaptam, de ezt állítólag max 3szor lehet elkapni, de nem ugyanabban a formában jelentkezik. A kiscsajnak jó kis szemherpesze lett és homályosan lát. Vszínűleg élete végéig. A hólyagok a szemgolyólyán meg aszem vmi szivárványhártyát beszélt, azon jött ki és a visszamaradt hegg okozza a homályos látást. Bizti fizetni kell érte, de nem tudom még, hogy mennyit. Azt hiszem már be lehet adni nekik. Jaj rohanok mert sír a babám

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Hú, bírjátok még ezt a meleget?? :shock: És még nincs is nyár......a hugom meg aug. 16-ra várja a babát! Már most szenved a melegtől, mi lesz még?

Odri!
Nagyon jók a képek!! :) Minden képen olyan kis jókedvű lányka! Biztos nagyon kiegyensúlyozott! És egyforma babakocsink van! :D Csak más színösszeállításban! A miénk ez:
Kép

Andy!
Nagyon tetszett a faállítás ötlete! Olyan megható volt látni a pici fát Vivien nevével!

Márti!!
Te is előkerültél!! Milyen nagy már Anett is!! :)

Mutizok egy képsorozatot, ma csináltam:

"kinézte":
Kép

"elindult":
Kép

"megszerezte":
Kép

gyorsan elküldöm, el ne szálljon....

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nati!
A tesóm adott egy babaszakácskönyvet, de elég elavult nézeteket vall, pedig 2004-es kiadás.....pl. már 4 hós kortól írja a főzelékeket.... :shock: Szóval nem sűrűn forgatom...vannak benne jók, de majd inkább 8-9 hós korában fogok belőle főzőcskézni.
Amit mi eszünk: alma, banán, narancs leve, krumpli, rép, sütőtök.
Eddig ezeket kapta felváltva, ja és egyszer már kapott tejpépet is, és minden bejött neki! :) Még kaját nem dobtam ki! De a nap 80%-ában csak cicit kap. 1x pürét.
Tegnap voltunk gyerekorvosnál, súlyunk 8800 gramm, 69 cm! :)

Magdi!
Kiderült már a láz oka?? Szerintem is ez túl magas láz, hogy a fogzástól legyen!

Kép

Kép
ditta76
 
 


gyorsan leírom, hogy melyik oltást mikor kaphatja a baba, aztán rohanok vissza Lizához (kész vagyok ettől a hőségtől):
Szóval a nem kötelezők:
-pneumococcus 2hótól 5éves korig
-rotavírus 6.héttől a 6.hónapig adható
-meningococcus c 2hótól
-bárányhimlő 1évtől
-influenza 6hótól
-kullancs elleni 1 évtől
-hepatitis a 1évtől
-hpv 9évtől

Mi eddig beadattuk neki az összeset az influenza kivételével, mert akkor még nem volt annyi idős, hogy beadható legyen, később meg nem volt értelme.
Ditta, milyen jó husiban van ez a kisherceg :wink: a láz Lizénak elmúlt, viszont hasmenésszerű dolog még megvan de nem nagyon durván folyós, inkább csak a színe hasonlít rá :?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 



Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!
gyors bekukk! Lizával kórházban vagyunk tegnap óta. Valami bakteriális fertőzés, de még nem lehet pontosan tudni mi is valójában.... NAgyon kemény benn!!! 1 széken kell aludnom és kötelező ottlennem -amúgy is maradnék!- de nem a nővérek végzik a dolgot hanem én

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, jobbulást a kis Lizának......mennek a gyógypuszik!

Ditta, teljesen átérzem tesód helyzetét Lili augusztus 15-én született :lol: :lol: és tavaly is elég meleg volt már májusban.
De állítólag jön egy kis enyhülés :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Magdi! hogy vagytok? remélem már jobban. kiderült már mi a baj? sok puszi és mielőbbi gyógyulást nektek!

Ditta! Ágoston nagyon szép baba, és micsoda méretei vannak!
fogacska?
amúgy hozzátáplálás?

Odri!
ti hogy vagytok? Miket esztek? Mi már tegnap kóstoltuk éppen a szilvát, egyelőre ízlik neki. Már a babapiskótát is eszi uzsira.már csak reglire és utóvacsira tápizunk. ti?

Vivi annyit iszik ebben a melegben. én is várom az enyhülést.
Hétvégén esküvőn voltunk, Vivire anyósom és sógornőm vigyázott. ez volt az első éjjel nélküle, nehéz volt nekem nagyon. fél órát sírt nekik éjjel, de aztán beájult. nekünk jól esett a kikapcsolódás, de nekem nagyon lelkiismeretfurdalásom volt. vasárnap egész nap dajkáltam:)

már a 2 alsó fogunk szépen nő, tegnap vége lett az egy hét nyugodt éjszakánknak (már csak max 2szer kelt fel). most megint 4-5ször kelek fel mellé, és a felső fogínye van nagyon megduzzadva:(
itt láccanak a fogacskái
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdi:
Hu, jajj, gyogyuljatok meg minél előbb!!!!Gyógypusszancsok mennek a kis Liza babának!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Andy,
Lili szerencsére rendesen eszik, a főziket is szereti ha van benne hús :lol: :lol:
a gyümölcsöket nem nagyon eszi :roll: :roll:
de a krémtúrot és a joghurtot szereti :lol: :lol:
Amúgy még nincs foga igy igen nehéz lenne babapiskótát adni neki :wink:
Ő még háromszor kap tápit...de hála melegben ő is iszik vizet, jobban megy mint a gyümilé vagy a tea

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi:
jobbulást kívánok Lizának! Nem vihetsz be valami polifónt, vagy ilyesmit??

Bencével mi is elkezdtük az almázást 3 napja, mivel tejem nulla, teljesen elapadt... Lehet, hogy a rossz pajzsmirigyeredményem miatt, nem tudom, de azért rosszul érintett... bence viszont nagyon komálja az almát :)

Ja csajok! Ami Annával nagyon bejött ,az a bio kölesgolyó! Nem kell hozzá fog sem, mert málik szét a szájában, a mai napig imdája :) Azzal tanult meg rágni :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, azt én is szeretem. Gondolom a natúr ízűt mondod. Szerinted Lili már kaphat ilyet 9 hónaposan?

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:
Annának én is 8-9 hós körül adtam. Igen, a natúr íz, először úgy csináltam, hogy felet adtam neki, hadd csócsálja :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, köszi....kiprobálom úgyis van itthon.
Képzeld most vettem észre, hogy Lilinek kint van az első fogának a hegye. A kezemmel már érezni is :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Gratulálok az első fogacskához :) Nem kapkodta el a kisasszony :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

akkor én is kipróbálom a kölesgolyót. köszi a tippet. és hogy vagytok? azért kár hogy nincs már tejed, de felnő táppal is. mi is a kezdetektől fogva felesben voltunk a 6.hónapig. és szépen gyarapszik a kiscsajszi.

Odri!
gratula a fogacskához, pár nap múlva jön majd a mellette lévő is. jó hegyes, igaz? én is egyik napról a másikra éreztem meg, mikor már 6.szor kelt fel éjjel, gondoltam, csakis a foga lehet.
örülök hogy ízlik neki a főzi. nekem csak úgy eszi meg ha van benne édes... különben kuka..
amúgy a piskótát meg lereszelve adom almában és körtében. Ez az uzsija. kiflicsücsköt szoktam neki adni rágni ha sétizünk, had szemeteljen az utcán:)
amúgy am végigaludta az éjjelt, este megint adtam neki homeós kamomillát, lehet attól.
na majd még jövök, szép napot. remélem ma már nem esik annyit az eső, szeretnék kimenni sétálni.

Kép
andyfekete
 
 


Csak gyorsan dobok néhány képet.


Kép Kép Kép nagy melóban Kép Kép reggel, még pizsiben

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: