Új privát üzeneted érkezett!

Andy:
húú nagyon ügyes csajszid van!!!! Ilyen korán ... :lol:

Viri:
Úgy örülök, hogy eddig ki tudtátok húzni duopackban! :)
Kendének jobbulást!

Mi megvagyunk, Anna nagy zsivány, olyan dumája van, hogy szétröhöjük magunkat Apával :) Bence is dumál, de ő még csak a gúú, ágúú és hőőőnél tart. :) Folyton mosolyog, és már egy hete átalussza az éjszakát, 5-kor kel enni, és este 9-kor teszem le .
Hozzuk az anyatejet egy ismerőstől, így kapja az enyémet, az "idegen" tejet és a tápszert is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

Kisvirág!örülök hogy rendben vagytok, és gondolom alig várod már a baba megszületését. és végülis szülhetsz rendesen?

Mágnes!
dejó hogy van pót anyatej, azért ügyes vagy hogy be tudtad szerezni! örülök neki!és végre megjött a jóidő, ti is mehettek többet ki a szabadba!

lányok és fiúk:
mindenkinek kellemes húsváti ünnepeket és sok locsolót kívánnk: puszi : Vivi és Andy:


Kép
Kép

Kép
andyfekete
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK: ADRIENN ÉS A CSALÁD!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

Kisvirág üzenete:


Ma hajnal 2:15-kor 3120 grammal és 53 cm-vel kibújtam anya pocakjából. Mindenki jól van! Puszi: Csanád és Viri

Kép
Kép
odri
 
 


[color=redHATALMAS GARTULA! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNUNK!][/color]


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Viri!

gratulálunk!
micsoda nyuszis ajándék!

sok puszi nektek

Kép
andyfekete
 
 


Viri! Hatalmas Gratula! Sok Boldogságot kívánok a Kisfiadhoz és jó egészséget az egész családnak! Puszi
Vendég
 


Viri
Szívből gratulálok Kisfiad születéséhez, jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok családodnak!!!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Majd jövök visszaolvasni, de mostanában be vagyok havazva.

Kép
Kép
nati80
 
 


VIRI!!!!

Gratulálunk! Szép húsvéti ajándékot hozott a nyuszi!! :) :)

Kép

Kép
ditta76
 
 


Viri:
Gratulálunk a húsvéti ajándékotokhoz!!!!

Várunk a képekkel, és szüléssztorival :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek tegnap Lili felállt kapaszkodva. Miútán rájött, már a kiságyban is feláll..... :lol: :lol: Nagyon gyorsan fejlődik:roll:
Ma lejebb kell tennünk az ágyát...

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
nagyon ügyesek vagytok. mi is felállunk, mi is hétvégén tettük lejjebb a kiságyat. milyen egyszerre csinálnak ezek a csajok mindent!aztán burul ezerrel, pedig ki van párnázva a kiságy is. de már becsukja a szemét, ha érzi hogy eldől.Lili is? és tetszik neki? nevetgél közben? mert Vivi sikogat.
nálatok sincs már fűtés?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Odri!
Gratula Lilinek! Nagyon ügyi!! :)

Ja, és Vivinek is, látom ő is gyakorolja az új tudományát!

Nekünk meg a fogaink száma 4-re nőtt! :) És nem is volt nyűgi! Talán csak az alvásában lett változás, mert nappal 40-45 percnél nem alszik többet.....korábban egyben lehúzott 2 órát.... :roll:

Viriékről tudtok valamit? Már biztos otthon vannak!
Dobok pár képet:

"Lábevés" az új hobbi: :lol:
Kép

Kocsiban:
Kép
Kép

Imád négykézláb rugózni:
Kép

Elmerengve......
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Ágoston már rugózik? Akkor mi le vagyunk egy kicsit tőletek maradva, mert Fanni még csak próbálgatja a térdreállást. De tolatni ezerrel tud, aztán dühös lesz mert egyre távolabb kerül a kiszemelt tárgytól.
Gratula a fogakhoz. Fanni sem alszik már 2 órát napközben csak 45-60 perceket.

Andy, Odri
Gratulálok az álló lányokhoz!

Rólunk
Fog még sehol, alvás napközben kevés, de éjjel jól alszunk. Imád enni, mindent! Mikor meglátja a narancssárga kanalát már tátja a kis száját. ÉS!!! 2naponta van kakis pelenka, gondolom ez a gyümölcsöknek köszönhető.
Egyre jobban megtmutatja az akaratos oldalát is, már sajan sokszor ki kellett venni a babakocsiból, mert annyirahisztizett és mikor kézben tudott nézelődni semmi baja nem volt. Bár lehet ez a front miatt volt, mert hulla fáradt volt és egyszerűen nem tudott elaludni. Majd egyszercsak beájult kézben és akkor letettem és 1 órát aludt a nagy zajban.

Még jövök majd a héten, de most romeltakarításba kezdek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok,

Ditta, köszi szépen. Lili most már mindenhol feláll. Nem lehet bírni vele.... :lol: :lol:

Nati, neked is köszi.
Szerintem nem vagy lemaradva senniről. Nem egyformán fejlődnek a babák.
Lili meg alig akar mást enni a tápin kivűl, akármit csinálok vagy adok neki. Válogatos a lánykám :roll: :roll:

Andy, Lili is eldöl mint egy zsák, de nem mindig élvezi, attól függ mire esik rá :lol: :lol:
Nálunk sincs már fűtés.

Mi jól vagyunk. Fogunk még nincs :roll: :roll:
Mostanában Lili kell éjszakánként, hogy ő kialudta magát. Úgy kell visszaltatni, de ez időbe telik. Remélem hamarosan visszaáll minden.
A kiságyba ha berakom, újra feláll és kezdődik minden előröl....szörnyű.
Amúgy megnéztem és Lili elöbb állt fel mint én. Már a járokában elkzd kapaszkodva oldalazva menni, aztán meg seggre ül :wink:
:wink:
De hintázni szeret. Persze amit én eszek pl joghurt vagy puding az izlik neki, de csak belenyal és látom, hogy simán megenné :lol: :lol:

Egy pá kép

nagyon elfáradtam a játékban:lol: :lol: Kép

hinta-palinta
Kép

álldogálás:wink: :wink:
Kép Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratokat! Arik vagytok nagyon!
Kedden jöttünk haza, azóta káosz az életem :lol:
A kórházba nagyon-nagyon cinkesen értünk be. Iszonyat villám gyors szülés volt. :) Most csak annyit írok, hogy éjjel fél 1-kor indultunk itthonról (40 percig autóztunk a kh-ba). 1.15-kor vettek fel a szülőszobán, és 2.15-kor kezembe volt a baba. :lol: A dokim is alig ért be. Mesélek majd bővebben is, csak most Csani baba itt van a kezembe.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!

Ez tényleg gyors volt!! :D
Majd mesélj!!! és hozz képeket!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Viri!

örülök, hogy ilyen gyorsan ment a szülés. és a káosz még egy darabig így lesz. reméljük van tejci,és hogy veletek minden oks.
várjuk majd a teljes történetet, addig is puszi nektek!

Odri!
nagyon ügyi Lili, és már 8.hónapos is elmúlt! most néztem a napok van volt 8. boldog 8at neki! olyan ügyesen áll!
szeret hintázni?
Mi is voltunk hintázni, tetszett neki, és majd én is csinálok állós képeket.

Nati!
ti is már 5.hónaposak, hát megy az idő... örülök, hogy a pelusban is van valami... az hogy éjjel jól alszik az a lényeg!

mi megvagyunk, tegnap voltunk gyermeknőgyógyászaton. mit szóltok hozzá? korán kezdjük.
1 pillanat alatt rendbehozták Vivi szeméremajkainak összenövését. hallottatok már ilyenről? még szerencse hogy a gyerekorvosunk észrevette. mondjuk így is 1 hónapot vártunk időpontra, mindegy az a lényeg hogy rendben vagyunk.
amúgy 2 napja kezdtük el a tejpépet délután, dehát a lányom köpködi ki.
Odri ti már ettetek ilyet?
tegnap megízesítettem neki egy kis málnával, hát úgy már jobban csúszott, de nem az igazi. majd biztosan ha éhes lesz megeszik egy fél adagot is:)

Kép
andyfekete
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!

Viri gratulálok a kicsihez! Jó gyorsan megszületett!!!
Szuper volt Egyiptom! Az idő is tökéletes volt. Azért nem jelentkeztem eddig, mert a gépem megint meghalt, a hét elején lett kész aztán meg a modem döglött be, de megjavítattam mindent, úgyhogy itt!
Velünk minden rendben, Lizával sétafikálgatunk ám! Olyan izomlázam van tőle, hogy csak na... Már tudatosan mondja, hogy vau vau, meg ha meglát gyerekeket akkor babát mond, meg állandóan karattyol! Imádom. 7végén elmegyünk a Plitvicei tavakhoz, már várjuk! Még nem sikeredett visszaolvasnom, de bepótolom.
Puszi mindenkinek!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Andi, lényeg hogy már minden okés! Azt hogy kell elképzelni mármint az összenövést??? Lizi nagyon szereti a pépet, pláne ha izesítve van!

ODri, nagyon édes/szép csajszid van! Ügyes kislány, hogy már feláll. A fogacskát meg majd meghozza a fogtündér, nekünk most bújt ki 2, így van össz 4

NAti, teljes mértékben átérzem az akaratosságot :? :? :?

Ditta, nagyon helyes a kissrác!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Andy!
Veronikának is volt ilyen összenövése, pontosan már nem emlékszem, kb. egy éves korában csinálták meg neki....de lehet, hogy hamarabb.....és tényleg hamar megvan! (a fiamnak meg fitymaszűkülete volt...szóval fiú-lány mindegy......) :roll:

Magdi!
Majde számolj be, és hozz képeket is!! :)

Kép

Kép
ditta76
 
 


Holka, Emmának Boldog Névnapot kívánunk!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Emmának mi is boldog névnapot kívánunk!


Odri!
hogy vagytok? Lili? fogacskák nem jönnek? ti végigalusszátok az éjjelt?
hát, én már fáradt vagyok. már egy hete többször is felsír éjjel, sajnos hiába a gyógynyaklánc a homeopátia. múltkor említette a dokinő, ha nem alussza végig az éjjelt este is főzit adjak neki.
hát ma kipróbálom. hátha nem a foga miatt kel fel éjjel, hanem mert nicns jóllakva.
valami ötlet?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Mi jól vagyunk. Még nincs fogunk.... :roll: :roll:
Amúgy Lili napközben egyre kevesebbet alszik. Aztán 5-6 körül bealszik aztán 8-kor vacsi, akkor alszik egy fél órát aztán felkel, -hogy kialudta magát. Aztán 10 körül tudom újra elaltatni és reggel 7-8-ig alszik. Persze van hogy éjlente egyszer-kétszer felsír.
Habár én nem hiszem, hogy azért mert éhes. Már probáltam adni neki kaját de nem kérte.
Én is fáradt vagyok....
Ötletem???? Sajna nincs, majd elmúlik az az időszak is :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


szia Odri!

akkor egy cipőben, mint mindig. én sem gondoltam hogy éhes, de 2 nap már azt csinálta hogy felkelt éjjel 1kor és nézett rám, mint aki kialudta magát és sírt. és elfogadott 100 tápot. aztán beájult reggel fél 7ig, persze én már mire megcsináltam a tápot fel is ébredtem, dehát.... mindegy.
most próbálok a vacsin változtatni. majd elmesélem. de szerintem amíg nem jön ki az első 2 foga úgysem tudok mit tenni.
most éppen várom a párom, mert elromlott a botmixerünk, kiugrok egyért este a tescoba, hátha ott nem 4-5ezer. tudom azok jobb minőségűek, de most elég nekem a 2000 forintos is.
amúgy nálatok is ilyen bolondidő van?

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andy, úgy látszik megint ketten levelelüzünk :lol: :lol:
Akkor egy cipőben járunk, csak Lili nem akar 8 körül aludni, ha mégis akkor felkel egy fél óra múlva. Múltkor pl egy pár napig óránként kelt fel, én meg kivoltam.
Itt is bolondos idő van. Én ma voltam a hagyatéki tárgyaláson meg lezárni apu számláját. Jó, hogy túl vagyunk rajta, mert ideges voltam az apu felesége miatt. Nem tudhattuk, hogy elfogadja e az ajánlatounkat.
Lili végig a kenguruban volt....de élvezte aztán bealudt. Remélem ma már normális időben fog aludni és reggelig :roll: :roll:
Nekem fáj a torkom és a fejem....lehet megfáztam a szélben :roll:
Amúgy szerencsére Lili is kezd már rászokni a főzikre is.

Kép
Kép
odri
 
 


Viri
régen jártam itt.
Nagyon örülök,hogy megszületett a kisfiad egészségben!!! Nagyon gratulálok!!!!
holka
 
 


Andy
Én már olvastam erről az összenövésről, de nem tudom , hogy néz ki, mert én is próbáltam figyelni. Milyen problémát okozozz amúgy? Vagy nem is vettél észre semmit?
Fanni is eszik már tejpépet és nyeli mint kacsa a nokedlit! Imádja! És eddig minden gyümit is.

Magdolnam
Majd hozz képeket a nyaralásról és persze Lizáról!

Viri
Gratulálok!!! Jó egészséget Nektek!

Rólunk:
Fanninak még foga sehol, de duzzanat sincs már. Harapdálás viszont igen, mindent szájba dugdosás is, apaujjrágás is van. Mintha egy cső kukoricát evett volna, úgy rágta az ujját.
Déli szopi után kap fél üveg főzit és a 4es szopi után fél üveg gyümit vagy fél adag tejpépet. Mellé meg vizet iszik amennyi jólesik.
Napközbeni alvás van is meg nincs is. 45 perceket alszik közben 2-3-4 órákat van ébren. Este masszázs, utána f8 körül fürdés és utána alvás. gyorsan elalszik így még egy kicsit ha ölben alszik is, akkor is 9re ágyban van. 12 és 4 között kel enni 1x és alszik tovább. Általában reggel 7-f8kor ébred.

Ha ki akarok váltani majd egy szopit főzivel, akkor azt hogy tegyem? Szopi elött adjam neki mindig és egyre nagyobb adagot? Vagy szopi után? Logikus az lenne ha elötte adnám neki és aztán szopik annyit amennyi kell neki.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Bejelentkezem én is, megvagyunk, csak most éppen mindkét csimotám taknyos. Zajlik az élet, mit mondjak, nem unatkozom.
Voltunk Bencével kardiológián, kiderült, hogy kamrai sövényhiánya van, 2mm-es luk van a szívén. Nagyon el voltam keseredve, de tudom, hogy mnden rendben lesz Benimmel. Fokozottan figyelni kell a fogászati kezeléseknél, bármilyen műtétnél, mert szívizomgyulladás veszélye áll fenn, így antibiotikumot kell kapnia akezelések előtt.
Annám sokat beszél, be nem áll a szája egész nap, de imádom, ahogy mondja, nagyon választékosan beszél, és haláli dumája van :)

Nati:
ha ki akarsz váltani étkezést, akkor előbb kell a főzelék, aztán a szopi.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1241533392.9938.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


gyors bekukk én is! Sziasztok!
Mágnes, a férjemnek is pont ugyanez a baja. Itt van "egészséges" jelenleg 5 évente kell járnia kontrollra. Ott uh-on nézik, hogy a lyuk nagyobbodott e vagy sem. Az antibiotikumot a férjem is szedi, ha megy "műtétre" (fog vagy bármi sebészeti beavatkozásnál) Annyi, hogy egy kicsit fáradékonyabb. Ami nagyon nagyon fontos, hogy a lázat kerülje! Mielőbb levinni. Ne aggódjál ;) Rendben lesz minden.
Szép babák :wink: :wink:

Remélem a többiek is jól vannak ;)

Emma babának utólag is boldog nevenapját kívánok
:wink:
Nálunk zajlik az élet! A házat még mindig nem sikeredett eladni. 2 hónap alatt volt 1db érdeklődő, aki meg is vette volna, de előbb 2 házát el kell adni, ami azért vicces, mert az utcában vannak :shock: Mostánság főként Harasztin vagyunk, ott alszunk, ezért nem jöttem.
Lizának egyszerre 5 foga jött :shock: szegényt kicsit megviselte a dolod :( Képeket a kedves férj uram még mindig nem töltött fel, úgyhogy az egy kicsit késik. Viszont ma reggel komoly beszélgetésre invitált :shock: azt mondja, hogy októberig terhes leszek :shock: :D hidegzuhanyként ért, ill. váratlanul, de örültem neki. És ami a legfurább, félek, sokkal de sokkal jobban mint Lizánál :( nem értem mért.

Nati, fogacska???

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
húú ezzel most nagyon megnyugtattál! Persze mondtak mindenféle nyugtatót, de az első eset, hogy valaki olyan nyugtat, aki érintett :) A lázat is kerülni kell? Bence volt már lázas, szerencsére semmi gond nem volt.

Októberig terhes??? A párod jós? : )Azért örülnél neki ugye?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Ahogy Magdi modta, nem lesz semmi baj. Még jó, hogy időben kiderült, így kézben lehet tartani a dolgot.

Magdolnam
Októberig??? Ennyire belevágtatok a tesóprojektbe? Az az igazság, hogy egyre inkább irigykedve nézem a pocakos kismamákat, de nekem még korai lenne most.

Most birkóztam meg 3x a tejcsatorna elzáródással. Ez volt eddig a legdurvább. Tegnap délben vettem észre és hajnalra már akkora volt a cicim, mint Fanni feje. És nem szívta ki, akárhogy melegítettem, maszíroztam. Erre ma azt tanácsolta a védőnő, hogy erővel próbáljam meg kifejni, mert be fog gyulladni. Na erre nekiestem masszíroztam, fejtem kézzel és jött is, de csak kevés. Utána Fanni éhes lett, na gondoltam kínlódunk egy sort megint. Bevette, kiköpte, majd egyszercsak elengedte véletlen és akkor meg megállás nélkül spriccelt belőle a tej. Na volt nagy öröm! Hozzá se kellett nagyon érnem úgy ömlött belőle, mintha kiesett volna a "dugó" és kifolyt minden szinte magától.
Persze most meg marhára fáj a sok macerálástól.

Fog még mindig nincsen! De ami szenzációs, hogy elkezdett négykézláb hintázni és kezd mászni is. vagyis próbálkozik. Négykézlábra áll és egyik térdével előrébb lép és odahúzza a másikat is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes, igen a lázat mielőbb le kell vinni. Egy személyes tapasztatot, ha elfogadnál, bár hülyén fog hangzani, de Gyula nagyon nehezn viseli a stresszt (a szívével). Én megpróbálom kerülni az ilyen helyzeteket. Bár ez lehet személyre szabott :wink: Amit mondtak az orvosok, hogy a fizikai munkát kerülje, ne dohányozzon, mert az nem tesz jót neki. Ahhoz képest dohányzik, gyúr, stb stb és semmmmmi baja nincs. Persze azért komolyan kell venni, de nem vészesen. A kötelező uh-okat ne szalasszátok el semmiképp!

Nati, jaj te szegény! De legalább ezen is túl vagy és már minden rendben. Hát, tudjátok én is nagyot néztem mikor előállt ezzel.NAgyon szeretnénk tesót, deeee lehet korai kicsit vagy nemtom.... De már a neveken gondolkodunk :D Most a Hédi és a Szofi vagy esetleg a Hanna is tetszik. Fiú esetében: Dominik, Szabolcs meg még vmi csak nem jut eszembe :oops: :oops: :oops:

A tesóprojektről még annyit, hogy azért szeretném megvizsgáltatni magam: a heggel mivan van e most már peteérésem, mert ugye múltkor nem volt és a legfontosabb, hogy pajzsmirigyműködésem jó legyen. Csajok képzeljétek elkezdtem aerobicozni :lol: lassan lemondhatok róla, pedig olyan jólesik a mozgás.
Nati, lediplomáztál már?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
hát az én fiam már most is eléggé vehemens természetű, ezt már a klinikán 2 naposna megjegyezték a csecsemősök :)
Minden esetre most fél év múlva kell kontrollra mennünk, titkon azt remélem, hogy azt monják, hogy összenőtt a luk...

Nati:
Fanni nagyon ügyes! Annám kihagyta a kutyázást, pedig úgy imádom, amikor csinálják :) Szerintem lassan el fog indulni a fogzás is..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Mi is jól vagyunk. Tegnap voltunk oltáson, szerencsére Lili jól vislte.
7340 gr és 68 cm. Már mindent csinál....a dokinő szerint elég hamar felállt. Azt mondta, hogy nem kell ennyire sietni, de hááát mit tegyek. Nem erőltetem.. :lol: :lol:
Már mindenhol ahol tud kapaszkodni feláll. Mindent lerámol.....
és folymatosan nevet. Ha rosszat csinál és rászolunk elkezd huncuttul kacagni. Olyan zabálni való. Ja és már zenére táncikál.... :lol: :lol:
Elkezdte enni a főziket is, ebédre egy egész üveggel.....végre.
Fogunk még nincs de a dokinő szerint már nagyon meg van duzzadva az inye. Lehet majd egyszerre jön neki több :roll: :roll:

Magdi, mi is gondolkodunk a tesóbabán....
A dokim szerint a heg rendben, pedig nekem szülés elött műtétem is volt. A peteérés is beindult de csak novembertől javasolja a probálkozást.
Jó fej Gyula, hogy igy megmondta a tutit :lol: :lol:
Akkor lassan lehet elkezdeni a projektet :wink:
Én is tornázom, szeretnék a követekező baba elött lefogyni....remélem sikerül. Mindenesetre a férjem már látja a változást. A Hanna név nekem is tetszik.

Mágnes, nagyon szépek a gyerekeid. Szoritok, hogy minden rendben legyen a kis Bencussal. Sajnos nem tudok hozzá szólni, de remélem nem olyan vészes. A fején lement már az a dudor?

Nati, örülök, hogy már minden rendben.....akkor hamarosan már mászni fog a kis Fanni...

Kép
Kép
odri
 
 


Olyan édesek amikor kacarásznak :D Hát igen Odri, elkezdődött nálatok is a pakolászás. Nálunk pillanatok alatt olyan kupit csinál :shock: Hajrá főzi evés :) Tök jó fej dokid van, hogy így csinált hormon labort. Azon gondolkodám, hogy maholnap én is felkeresek itt helyben egy nődokit és megkérem, hogy nézzük már meg a progreszteronos dolgot.... meg a hegget.
De annyira teli vagyok félelmekkel, hogy Lizának vajon milyen érzés lesz, hogy nem 100%osan körülötte forog a világ :roll: Júni 7-én kereszteljük - jut eszembe. Kíváncsi vagyok hogyan fogja viselni :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
itt Harasztin véletlenül se tévedj a Horváthoz.... :x

Odri:
A haematoma teljesen elmúlt náal, ill. én, és aki tudja, hogy mit kel nézni, még minimális kis eltérést lát, de idegen meg sem mondja, hogy jókora púp volt ott :)

Hajrá tesóprojekt! (Mi majd 2 év múlva.. :) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:shock: 3.? :lol: :lol: :lol: jujjj! Örülök, hogy rendben van a kicsi buksija! Horváth dr? :lol: neeem, sztk rendelésen jártam nála és olyan baromságot állított....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Hali!

Cickóm fáj még, de talán ok lesz már.

Tesó:
Én úgy gondolom, hogy mikor Fanni kb 15 hós, akkor kezdünk neki, de persze sokminden változhat. Lehet párom nem vállalna be még egyet, ilyen anyagi helyzetben. na de ez most van és nem hinném, hogy csak Fannink lesz.

Keresztelő
Nálunk júli környékén lesz, de még nem intéztünk semmit. Nálunk elég bonyolult is a dolog. Nem vagyok megkeresztelve, nem vagyunk házasok, és az egyik keresztszülő szintén nincs megkeresztelve. Na de azért ez sem reménytelen! :lol: Van ahol így is bevállalják a keresztelőt.

Mágnes
Én is imádom ezt a kutyázós korszakot. Most meg azt vettem észre, hogy kitolja magát, lábujjhegyre áll és térdreugrik előre. Így halad a célja felé.

Megyek mert felébredt és már csak az övé az estém.

Kép
Kép
nati80
 
 


Liza is nagyjából annyi lesz túl lesz az 1 éven :D érdekes, a barátnőm is 15 hónappal jött :roll: NA igen... az anyagi helyzet :cry: mondjuk gyakorlatilag minden megvan már, még 2 babakocsink is van. Max ha fiú lesz csak néhány ruhácska kell, mert azért van elég unisex cuccunk.
Nati iwiwena tojásos kép nagyon cuki :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati:
nálunk én vagyok csak megkeresztelve, nem volt templomink, és az egyik keresztszülő van megkeresztelve. Így elvállalták.

Magdi:
Hát nekem is volt szerencsém hozzá... Meggyanusított, hogy hazudok neki... :evil: Akkor látott utoljára...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csudaszépjóreggelt Mindenkinek!

:shock: :D :D :D Hazutdtál neki :D óh. És ezt így ki is mondta :?: :shock:

Lányok, hogy lesz van most ez az új gyes gyed??? Engem kiváltképp az érdekelne, hogy mennyit kapnék vagy kapok majd ha netán meglesz a 2. bébink. Rájöttem mért mondta Gyula az októberiget! Hogy megszülessen a baba Liza 2.életéve előtt. És mi lesz, ha netán kicsúszunk belőle??? Pls segítsen valaki!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


annyit még akartam mondani, hogy nálunk a pap megkérdezte, hogy ugye keresztény módjára fogjuk nevelni? Mondom, igen. Amúgy nálunk is elég vegyesfelvágott van.... Én katolikus vagyok, keresztanya is, a 2 pasi meg teljesen más vallásúak.

Mágnes, ma megyünk Harasztira, azt hiszem vasárnapig leszünk ott. Nagyon szeretnék összefutni egy kicsit, mondjuk a játszótárig elsétálhatnánk vagy ilyesmi. Nem tudom még melyik nap, mert sajna elég sűrű a programunk :roll: ( :lol: nagy távolságra lakunk egymástól :lol: tőlünk a 3.utcában laktok :lol: )

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
igenigen, ki is mondta :)

Jó lenne összefutni ,a játszó szuper lenne :)
Nekem a holnapi, vasárnapi nap is ok! Szombaton nem leszünk itthon.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


férjuram berágott az otthoniakra és hazajöttünk :? Ugyhogy nem tudom Mágnes, lehet, hogy a 7en nem fog összejönni.

Többiekkel mi van? Gyertek lányok, zugolvasók :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


tegnap voltunk dokinál és Lizát is vittük magunkkal. Annyira tünemény volt :lol: nagyon szereti ha sokan vannak körülötte! Egyből elkezdte produkálni magát, egyfolytában dumált és megállás nélkül vigyorgott, hol hangosan, hol hang nélkül. Aztán elmentünk lúdtalpbetétet csináltatni és egyből sorra kerültem vele, kb 10 perc alatt végeztünk. Amúgy meg kb 1 hét múlvára tudtak volna időpontot adni és a vizsgálat meg az elkészítés időtartama 1 óra lett volna. Ezt a férjem mondta, mert közben beszédbe elegyedett egy nővel. :lol: Szóval jó gyerekkel ilyen helyekre menni :wink: Ja és a doki is rögtön szólított :wink: :wink: :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


hahó lányok!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, én vagyok.....csak túl nagy a pangás és igy nincs kedvem irogatni:cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


:shock: mi történt??? Tessék jönni, panaszkodni, örömöt megosztani! Holka :?: Andi :?: Ditta :?: Viri :?: Többiek :?: :?: :?: :?:

Liza lány már megint fogzik. Szegénykémet nagyon megviseli :( Többiek hogy állnak a fogzással? A Gyeses dologra pls reagáljon valaki!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: