Új privát üzeneted érkezett!

Nati, Lili os próbálkozik a kúszással felhúzza a lábait a popsiját meg kitolja. Nagyon édes.... :lol: :lol:
Vigyázz az ülésbe húzással nem tesz jót a gerincnek, majd ha maga próbálkozik. Fanni még kicsi ehhez....

Magdi, Néha Lili is felkel de szerencsére ez ritka.
A császár miatt csak augusztus után kezdünk el probálkozni. De márciusban megyek rákszűrűsére és majd rákérdezek a dokinál.
Én se tudok betelni Lilivel egyszerűen imádom ahogy gagyarászik.
Tesó mindenkép kell.....neki is jobb úgy :lol:
Hála nálunk nincs gond az együtlétekkel, Lili jó alvó. De mivel estére elfáradok emiatt a délutáni alvás időszakára etszük a hancurt. :oops: :oops: A többi időben mi is pihizünk....
Egyptom....irigy irigy:lol: :lol:

Margit-sziget...az tök jó lenne.
Jó lenne megint összehozni egy találkozót...nem???

Kép
Kép
odri
 
 


én is márciusra terveztem a rákszűrést! :D MArgit sziget? Jó! Tali is jó, csak össze kell hozni. Mi nemsokára indulunk M.szigetre :wink:

Holka!
http://de.uw.hu/nyelvtan.html :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Odri
Ezt a felültetős dolgot egy mozgásfejlesztő oldalon olvastam, ahol ezt ajánlották, de csak napi 3-5x és nem az ülésen van a hangsúly, hanem a felülés közbeni fejtartáson. Ezt a gyakorlatot az átfordulás elősegítéséhez írta. Nem akarnám, hogy gerincbaja legyen, vagy görbe lába.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Nati, jó nem akartam okoskodni....
Nekünk a neurológus mutattot gyakorlatot az átforduláshoz és tökre bevált. Pár alkalom után már magától is hasrafordult és azóta nem is hagyja abba :lol: :lol:
A felüsés dolgot a doktornő mondta, hogy várjuk meg magától nem kezdi el :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Milyen gyakorlatot mondtak neked? Lehet átvenném én is. És nem okoskodtál! Ezért IS vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak mindenben, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, irtam privit....

Kép
Kép
odri
 
 


képek.. :)
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931105.335.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931184.6806.jpg[/img] Anyameghajtású járgány :)

[/img] Kép Csak csajok

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235931229.7053.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Odri
Köszi a privit! Ezt a gyakorlatot is csináljuk vele. Ezek szerint azért rosszat nem teszünk.

Mágnes
Tündérik a gyerkőcök!

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

jövök majd, csak anyós ittvolt 3 napig. lassan költözik ide hozzánk vagyis egy másik lakásba, de ebbe a városba. legalább lesz majd segítségünk. ő már nyugdíjas, az anyumnak még van 10 éve.

majd vissza is olvasok, csakmost csinálom az elmaradt házimunkát.

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes! Szépek vagytok nagyon! Hogy van a kisfiad?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


ANdi, anyósod milyen? Jól kijössz vele?

Lányok, akkor egy Margit-szigeti kalandtúrát tervezhetünk? Valamelyik 7végére? csak márc 27-től 8napig ne

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Bejci! Allergiáddal mi a helyzet? Képzeld, nekem is volt ilyen, de elmúlt. Valamire nagyon allergiás lehettem!
NAti, éjszakák?
Viri, nagyon gondolok ám rád, rátok!
Remélem Lillával is minden okés! Jenny??? Tud róla valaki valamit? Remélem náluk is minden oké

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Ercsi? Ditta? Többiek? Hahóóóóóóóóóóóóó!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


ittvagyok.

kimostam, takarítottam, főztem, elfáradtam. meg persze közben sétáltam egy órát Vivivel. kihasználtam, hátha holnap esik az. sőt egész hétre záporokat írt. eddig hó, most meg eső....
várom nagyon a tavaszt. gondolom ti is:)
Magdi!
Anyós amíg távol volt jó fej volt, minden hónapban eljött eddig 2 hetente hétvégén, nem messze lakott a Balatonparton 45-kmre. akkor mindig bevásárolt nekünk, vett pelust is, meg amit kell. nyugdíj mellett még dolgozik éjszakás nővérként. le a kalappal előtte. biztosan furi lesz hogy ittlesz. Azrét szerintem jó hogy külön lakásban leszünk, és a lényeg, hogy papucsban nem tud átjönni:)
Volt egy év amíg ottlaktunk nála, de nem miatta költöztünk el, hanem sógornőmék miatt.

Kár, hogy nem vagyok pesti, mennék én is a talira. na majd egyszer:)

Mágnes!
nagyon szépek vagytok! és milyen nagyok már! és hogy vagytok? hogy telnek a napok? van még tejci?

Odri!
ügyik vagytok az együttléttel kapcsolatban. mi délután nem tudjuk megtenni, csak 6ra ér haza a párom mi este 9 felé szoktuk, addigra elalszik mélyen Vivi. természetesen csak akkor ha nem vagyunk nagyon fáradtak.

Amúgy én mikor visszamentem a 8.héten a kontrollra a nődokihoz, megcsinálta a citológiámat. szerencsére rendben vagyok. bár nem lett P1-es mint szülés előtt, de jó a 2-es is.

majd még jövök többet.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok,

Mi ma voltunk dokinál. Megkaptuk a mkokus elleni oltás első részét. Lili nem sirt, de ahogy a doki elkezdte vizsgálni rákezdett... :lol:
Persze én meg izzadtam....mert nem szeretem ha bántják :roll: :roll:
Hülyeség? Ti nem vagytok igy vele?
Aztán meg sétáltunk és elaludt a kocsiban, még most is alszik :wink:
6660 gr még mondtam már csak egy kicsi kellett volna és meg lett volna a 6666 gr :lol: :lol:
Tök érdekes mert még csak 64 cm és már 68-as ruhákat hord...:roll: :roll: ki érti ezt?

Andy, nekem nem sokkal a szülés elött csináltak egyet majd a szülés után még egyet.
Szóval a doki azt mondta elég ha idén márciusban megcsinálja....
Együttlét...az én párom is van hogy este ér haza. A délutánt olyan 6-7 között éretettem. Általában estére elfáradok...:roll: :roll:

Mágnes, édik a gyerekek!

Kép
Kép
odri
 
 


egy friss kép...

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Csak gyorsban jövök!

Holnap megyünk csípőszűrésre, mert most kötöttnek érezte a doki Fannikám csípőjét.

Fanni most nagyon sokat hízott! 550 grammot 2 hét alatt!!! Eddig ez rekord, mert mindig 180-230g körül voltunk.
Kapott oltást is és sírt szegény, de hamar meg tudtam nyugtatni, dokinéni azt mondta nagyon izmos kis lábai vannak ezért is érzi jobban a szurit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Köszönjük, mi jól vagyunk, sajnos a tejcsi nem elég, így pótolni kell tápszerrel, de nem hagyom magam depresszióba süllyedni emiatt.. :)
Bence már 5 és fél kiló, van olyan ruci, amit most ő hord ,de 1 évesen a nővérén volt még.. :)
Majd vissza is olvasok, de most még valamit meg akarok súgni..

Szóval az egyik fórumon láttam muffint, és ismét babát vár! Remélem nem haragszik meg, hogy megosztottam veletek, de úúgy örülök neki!!!!

Na megyek vacsizni, majd jövök még :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Ha van kedvetek szavazzatok légyszi a fiamra és lányomra
http://palyazat.picibaba.hu/3-6-evesekn ... i-kismano/
Fángli Hunor néven,
http://palyazat.picibaba.hu/0-1-evesekn ... sipirinyo/
Fángli Anett néven. KÖSZIKE! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép szundi a hintaágyban Kép ébredés után Kép Kép huncutka

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti,

Én szívesen szavazok, ha te is ránk :lol: :lol:
Márciusi pirinyó : Renner Lili

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

hogy kell szavazni? a linket nem tod ide másolni?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, a linket megtalálod Mártinál :lol: :lol:


http://palyazat.picibaba.hu/0-1-evesekn ... sipirinyo/

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
szavaztam :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hello csajok!

Nati, Márti, Odri, Mágnes, Andi: Húú, de cuki gyerekeket látok én itt! :lol: Mindegyik baba tündéri!

Nati: Fanni hajszerkezete nagyon ott van! :wink:

Mágnes:
Még jó, hogy nem leszel depis a tápszer miatt! Én is adok Biusnak esténként, pedig aztán tök sok tejem lett valamitől...

Odri: Nekem is a szívem majd megszakadt, amikor először nyüstölték Biust Dévény tornán, de rájöttem, hogy ez az ő érdeke, úgyhogy már jól viselem...

Andi: Ha jól kijössz anyósoddal, akkor biztos nagy segítség lesz Neked! Én nem tudnám elképzelni, nekünk nem olyan a kapcsolatunk, pedig biztos szívesen segítene, ráadásul régen ő bölcsiben dolgozott.

Magdi: NA végre, hogy visszatértél. Kérünk képet Lizáról is!
Margit szigeti taliban mi nagyon benne lennénk, főleg most, hogy kezd jó idő lenni.
Allergia: Már egész jó -kopp-kopp-, néhány kiütés még előjön reggelre, de már elenyésző és a gasztroenterológus szerint teljesen el fog múlni! Remélem!!! :roll:

Én is súgok valamit Nektek: A márciusi Kismamában 2 helyen is benne van Ditta kisfiának a képe! Annyira édes!! Nem csodálom, hogy betették a képét!

Mi jól vagyunk, tegnap voltunk 3. Dévény tornán, és ma már ügyesen megfordult Bianka hátáról a hasára! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Odri :
ma is szavaztam :lol: és minden nap fogok ok? :wink:

Bejci:
Gratula, hogy már ügyesen fordul Bianka! :lol:

Jaj, nagyon édesek a babák mind!!!!

Mági:
nem semmi méretekkel rendelkezik a kislegény! :lol: Anna hogy viszonyul hozzá? Nem féltékeny?

Nati:
Fannika is gyönyörű! :lol: A haja magától áll ugy? Olyan kis hucutoks! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szép jó reggelt mindenkinek! Huh, el sem hiszem, hogy itt vagyok!

Bejci, jajaja! végre jön a jó idő! Múltkor akkorát sétáltunk, hogy mind a 2őnknek enyhe izomlázszerűsége lett :oops: Ez a hétvége sajnos nekünk nem jó, de a köv. már igen. Odri, akkor jönnétek Ti is? Holka, Rád is számítunk :wink: NAti, Ti is jöhetnétek! Meg bárki, akinek van kedve hozzá.
Képet nem tudok feltenni egyelőre, mert a telóm sz :wink: ervízben van... én arról töltöm fel. A Gyuláénak meg nincs meg a telepítőlemeze.... (pasi). Ha visszakaptam a telóm, akkor majd elárasztom a topikot!
Hogy miért nem jöttem? Egyrészt, ami nagyon befolyásolt, és ami miatt hajszálon múlt, hogy ne töröljem magam, az egy másik fórumbeli lány. Említésre sem méltó...., de nagyo nhiányoztatok volna TI!!! úgyhogy nem töröltem magam.
Liza már 3napja hihetetlen jó alvó! A kisasszonyt 9kor fektetjük és 9kor, után lassan kezd reggel ébredezni. Fel sem kel.
A fényképeken a gyerkőcök :D éééédesek! Megzabálom őket!

Elkezdtük árulni ingatlanossal is a házat, és mormoljuk az imákat, hogy mielőbb vegyék meg. De ha valaki ide már eljön, tuti megveszi, mert nagyon szép. Az egyik ingatlanos srác is mondta: "ha nem lenne még házam, azonnal lecsapnék rá, mert nagyon szép, pofás kis házikó". Anyós meg... meg após :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: wháááááááááááááááááááááááá! Kezdik a hülyeséget, lelkileg fenyegetőznek, meg hülyeségeket beszélnek

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


jaj, majd el felejtettem! HOlka, ugye azt mondják, hogy kb 2-3évet kell várni csaszi után. Múltkor mondjuk a dr-im már azt mondta, hogy legalább 1 évet várjak.... szóval a kérdés annyi lenne, hogy ha mondjuk kb 3 éven belül lennék terhes (de jelen álláspont szerint az 1hez közelít), akkor császároznának megint? Vagy ez hogy van? HA lehetek indiszkrét, Te melyik kórházban dolgoztál?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Bejci, szerintem a két kép a kismamaában nem ua. Az egyik Mikolci a másig meg Szentiván.....
Én is bekültem tavaly, de mi még nem kerültünk be.
Már kezdem én is jól viselni a dokikat. Jövő héten megyünk neurólogushoz, remélem minden rendben lesz.

Magdi, én is minden nap szavazok :lol: :lol: :lol:

Magdi, én úgy tudom, hogy egy évet kell várni. Nekem azt mondták, hogy a következő is császár lesz. De meglehet probálni a sima szülést is.


Képzeljétek tegnap ültem az ágyon és egyszer csak azt látom, hogy egy kis kéz benyúl és kihuz egy újságot. Mire odamentem már
szét is tépte. Most is ezt csinálja. Élvezi:wink: :wink:
Már nem lehet egyedül hagyni, Múltkor meg a videó ajtaját nyitogata.... :lol: :lol:
Ha látja, hogy nem nézek oda, máris indul az újságokért....

Kép
Kép
odri
 
 


Bocsi Mártit kartam irni... :oops: :oops:

Kép
Kép
odri
 
 


Hello!

Magdi: Nem mondom... nyári topikban jó durva dolgok mennek!! Azért jó, hogy nem törölted magad! :wink:

Odri: Ilyen kis ügyi már Lili? Kúszik már?

Bius tegnap óta csak forog, csak forog... az anyukája nagy örömére! :lol:
Én is dobok 1-2 képet!... ha nem bánjátok! :wink:
Csak lazán...
Kép
csuda jókedvem van!
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, Fanni haja magától áll hol így, hol úgy. De nekünk a égnek meredő a legkedvesebb.

Tegnap voltunk csípőszűrésen és sajna nagyon kötött, fejletlen a jobb oldal. Ma voltunk röntgenen, de nincs kóros elváltozás. Doki tegnap annyit mondott, hogy használjunk kengurút, vagy kendőt amíg visszamegyünk jövő szerdán hozzá.

Volt valaki ilyen helyzetben? Tudom valamelyik lányka hordott itt terpeszpelust, de már keverem-kavarom a történéseket. Hogyan kell tornáztatni???

Bejci
Édi a kis Bius! Ügyesen ücsörög a fotelben.

SZAVAZTAM!!! fogok én is nevezni majd, lehet már nem a márciusiba, de amint megtalálom a vigyori fotót felteszem.

Magdolnam
Sajnáltam volna ha egy ... miatt kilépsz. Emlékszel én is majdnem töröltem magam anno, de egy ... miatt nem érdemes.
Anyósék gondoltam így fognak reagálni, de ez várható is volt, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, Andy kislánya hodott olyat.
Nem mutattak gyakorlatokat?
Nekünk annak idején megmutatták, hogy mit kell csinálni....és hála használt, mert a legközelebbi ellenőrzés után már nem kellett visszavinni Lilit.

Bejci, nagyon édes a kis Bius :lol: :lol: és ahogy a fotelba ücsörög zabálni való :wink:
Lili még nem teljesen mászik, de már közel áll hozzá. Egy perc alatt már lent van a játszószönyegről. :lol: :lol:
Nagyon édesen probálkozik a mászással, mint a giliszták :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Odri! Az én Vivim is imádja az újságot, könyvet. kitépné a kezemből, ha hagynám:)

Nati!
mi hordtunk 4 hónapig terpeszbetétes ruginadráot, ami elég gáz volt, és az utsó hónapban inkább duplán pelenkáztam Vivit. És rendbe is jött. Mi járunk minden hónapban gyógytornára a gyerekorvos adott időpontot. nálatok ez nem szokás?

Van egy ápolónő barátnőm aki azt mondta, hogy fél éves korukra eltűnik a kötöttség és rendben szimmetrikus lesz a csípőjük, amint elkezdenek kúszni.- HÁt így is lett.
Nati szerintem pelenkázd duplán. És rendbejön. és kérdezd meg dokidat hogyan tornáztasd. Én bicikliztettem minden pelenkázáskor a lábait, meg oldalra görgettem, fejéig húztam lábait, ezt mutatta a gyógytornász.

Kép
andyfekete
 
 


Ma vagyunk fél évesek csajok! hihetetlen, hiszen most született.
pár kép:
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Boldog felediket Vivinek :!: :lol: :lol:
Igen nagyon repül az idő....Lilis is lassan már 7 hónapos:wink: :wink:







. Az is használ ha hasra fekteteted a picit és feltolod a lábát mint a békáknak szokott lenni. Nekünk ez is bevált.

Kép
Kép
odri
 
 


Ja valamiért lemaradt, mi is bicikliztünk de oldal irányba is.

Kép
Kép
odri
 
 


Henin egy nap alatt végigment ez a lázas dolog,de Emma picikém már 2 napja lázas. Úgy csillog a kis szeme..És anyához bújás a köbön ,de ez érthető is…Még szerencse,hogy a lányok sokáig aludtak én meg jó korán keltem így mára mindennel kész vagyok,pakolászás,kaja.. ,már csak kis emmámé vagyok,meg persze henié. De heni okos ,ilyenkor nem nyafog ,hogy vele is foglalkozzak…megérti,hogy kistesót többet kell ma öleljem.

Magdi
Németet köszönöm szépen.
Császár és következő szülés között ha 2 éven belül vagyunk akkor nem engedik a sima szülést. Úgy időzíts,hogy a 2 év bőven meglegyen. Persze szülés előtt mindig ellenőrzik uh-gal a hegvonalat.

Odri,Magdi
Örülök,hogy gondoltok már a tesóbabákra!!!

Odri
Hiányzik már a beszélgetésünk..
Hogy álltok a kajálással?
Almát megszerette Lili?
Képzeld nálunk Emma a krumplifőzeléket nem szereti..de almát és répát is főzők bele és így együtt a hármat már szereti.

Pilchard
Köszönjük,hogy írtál Viriről. Kérlek írj újra,hogy vannak?
Igazságszerint nem hiszem,hogy hazaengednék…csak babával a kezében.
Kitartást kívánok neki!!!

Márti
Imádom,hogy ilyen csajosan öltözteted Anettet!!! Látszik 2 kisfiú után lett lánykád!
Gyönyörűűűűű kislány!!



Jövök még,minden fényképet meg akarok nézni alaposan csak most mennem kell szólítanak a lányok….
folyt.köv.
holka
 
 


Andy, Odri
Köszi a tanácsokat! Szerintem nem lesz semmi baj, röntgenen nincs elváltozás. Tornázunk és használom itthon 1-2 órát a kengurút is, mikor nyügi Fanni.

Holka
Sajnálom, hogy betegek a lányok. Mi is átestünk ezen és tudom milyen rossz. Jobbulást Emmának!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Andy:
boldog félévfordulót Vivinek! De aranyosan mászik már :lol:

Holka:
jobbulást nektek! Szegény kis Emma !Igen, kaptunk egy csomó kis csajszis rucikat, ha nem adom rá most kinövi és sosem lesz rajta. Nem várjuk meg, hogy ünnep legyen.Számunkra minden nap ünnep

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Margitszigeti taliban én is benne vagyok ill leszek ha a csajok jól lesznek.

Magdi
Utazás jól hangzik!!!
Írj nekem privit miért akartál kilépni légyszi…furdalja az oldalam a kiváncsiság…

Mágnes
Eddig nem copfos voltál? Új frizu? Csinik vagytok! Tündéri a picúrod!
Anna pedig milyen gyönyörűű nagylány lett!
Hol láttad,hogy babát vár Muffin? Mennyi idős terhes? Gratulálok nekik.

Odri
Jaj,nagyon édes Lili!!

Nati
A te kis Fannid se semmi! Zabálnivaló!
Terpeszpellust miért nem akarsz használni?

Bejci
Örökmosoly Bius is csodaszép! Az a fotelben elkényelmesedő kép!! Tökjóóó!

Andy
De klassz!! Ügyes Vivi négykézláb!!! Majd én is teszek fel Emiről ilyen képet.

Erika hogy vagytok??
holka
 
 


Margitszigeti taliban én is benne vagyok ill leszek ha a csajok jól lesznek.

Magdi
Utazás jól hangzik!!!
Írj nekem privit miért akartál kilépni légyszi…furdalja az oldalam a kiváncsiság…

Mágnes
Eddig nem copfos voltál? Új frizu? Csinik vagytok! Tündéri a picúrod!
Anna pedig milyen gyönyörűű nagylány lett!
Hol láttad,hogy babát vár Muffin? Mennyi idős terhes? Gratulálok nekik.

Odri
Jaj,nagyon édes Lili!!

Nati
A te kis Fannid se semmi! Zabálnivaló!
Terpeszpellust miért nem akarsz használni?

Bejci
Örökmosoly Bius is csodaszép! Az a fotelben elkényelmesedő kép!! Tökjóóó!

Andy
De klassz!! Ügyes Vivi négykézláb!!! Majd én is teszek fel Emiről ilyen képet.

Erika hogy vagytok??
holka
 
 


miiiicsoda képekre érkezek :D gyönyörű szép csajszik! Mi lesz tizen x év múlva, huh szegény fiúk!
Örülök Holka, hogy ti is jönnétek! sztem jövőhét szombatra kéne tenni ezt a programot, kora délutánra. Hm? Más nem szeretne jönni???
A csípős dologhoz nem igazán tudok hozzászólni.... :oops: (hála égnek) remélem mielőbb helyrejönnek a "csípős" csajszik!

Holka, nem találom azt a könyvet, amit neked szántam, de jó kis könyv az! Én is kedvet kaptam a némethez és előszedtem a könyveimet. Nekem égető a nyelv kérdés, mert 2 nyelvvizsga és egy szakmai nyelvvizsga kell a diplomámhoz. Úgyhogy belehúzok. Angolt - németet egyszerre tanulom.

Ma is volt egy ingatlanos, ha jól hallom, akkor most is jött egy. Majd jövök.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


még gyorsan, mert kicsit szöszi vagyok, hogy 2éven belül ha szülök ugye arra értetted és nem arra, ha 2éven belül terhes leszek

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


na itt...
Emma baba! Tessék meggyógyulni!
Na igen, mi is várjuk már nagyon. végre meglett a telóm (szervíz), úgyhogy most már fogok tudni képeket csinálni és feltenni.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Holka
Ha a doki felírja a terpeszpelus használatát, akkor használni fogjuk, de eddig csak a kengurút és a tornát mondta, kontroll 1 hét múlva. De szerintem már jobb a lába neki.

Magdolnam
Mi jövő héten tartjuk Fanni névnapját a családnak, így tuti nem tudok menni veletek talizni. De nyáron remélem lesz rá alkalmunk, addigra Fanni is nagyobb és remélhetőleg türelmesebb is lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most gondoltam csak bele! március 9-én lesz Fanni névnapja és akkor lesz pontosan 1 éve, hogy nagyon haloványka, de + terhességi tesztet csináltam reggel. Erre a napra így mindig emlékezni fogok.

Fanni ma 4 hónapos!

Miből ki lesz!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
nati80
 
 


Emlékeztek mikor még a különböző görbéket, ovuteszteket tettük ide fel elemzésre? nem is volt olyan régen és már a legtöbben babázunk. Fantasztikus érzés! Sokat köszönhetek nektek!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Én is nemrég nosztalgiáztam... viszaolvasgattam mi volt egy évvel ezelőtt! Emlékszem, hogy néha hogy el voltunk kenődve, én sokszor úgy éreztem, hogy nekem sose lesz babám... pedig nem is kellett rá sokat várni! Fanni nagyon kis cuki! Most hány kilónál tartatok?


Holka: ugye a kislánykáid már jobban vannak? Hogy aludtatok?

Magdi: Én is úgy szeretnék már Biusnak kistesót! De nekem sajnos előtte vissza kell mennem dolgozni egy kicsit és csak utána állunk neki az utánpótlás-gyártásnak! :wink:

Tali: Nekem bármikor jó csajok! Mi csak felpattanunk a Combinóra és már ott is vagyunk! :) Magdi: akkor tűzz ki egy időpontot- nekem a hétköznap is jó- és akkor mindenki jelezze, hogy jó-e neki!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: