Új privát üzeneted érkezett!

Nati nálunk 2 hete nem alszik emma.A 2 pénteki nap volt olyan,hogy csak 1x ébredt. De a többi nap óránként ébred. Van,hogy fél óránként..
Általában hajnalban tudok aludni másfél-2 órát egyhuzamban. Egy héten egyszer van,hogy 3 órát alszom ébredés nélkül. Eleinte hullafáradt voltam mostmár kezdek hozzászokni...
És eddig 4 hónapon át minden éjjel minimum 9 órát aludt,de inkább 10-12. Egyszer se ébredt! Hááát most ébred....
holka
 
 


Holka
Köszi a tea tippet, kipróbálom annak ellenére, hogy a teát natúran iszom.
Nem lehet könnyű ilyen keveset aludni. Én tuti idegbolond lennék ha éjjel nem aludnék annyit amennyit. Vagyis én nem panaszkodok, mert eddig 2x fordult csak elő, hogy Fanni ébren akart lenni éjjel. Remélem ez így is marad, mert így nappal kiegyensúlyozott vagyok és jobb a kedvem is, türelmes vagyok Fannihoz is.
Már én is várom a hóemberes időszakot, meg a hógolyózást is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Te próbáltad ezt a vizitatós technikát?
Remélhetőleg délutánra leolvad a hó a lépcsőtökről és indulhattok sétálni. Olyan szép most az idő nálunk, hogy tényleg kár lenne bent ücsörögni.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Holka!

Vivi megoldotta a problémámat, egyszerűen nem fogadja el a teát. Vizet már többször kapott kisebb korában, mert csuklott, de akkor még kiskanálból. Na majd akkor vizet próbálok a desszertre.
Nem vettem külön teát, kaptam hipp-csomagot a rossmanntól ingyen, ti nem?
hogy bírod az éjjeli felkeléseket? én már attól kiakadtam, hogy 3 óránként evett hétvégén, mert esett a hó. Frontérzékeny lesz a drága.
Tehát én nem is panaszkodom, ma is felkelt 4kor meg 6kor. Úgyhogy szavam sem lehet.


Odri!
hát akkor a teát nem szeretik a lányaink, de nem is bánom.
én is ha elfogy most a tápi, megkérdem majd a dokinénit váltsunk-e, mert már betölti a 6 hónapot lassan. És gondolom akkor már más anyagokra is szüksége van a szervezetének. nekünk milumil ha1-ünk van.
főzivel még én is várnék, legalább egy fél hónapot, amíg betölti a fél évet.

Nati!
hozzátáplálásról nővérem mesélt(2 lánya van), de neki nagyon sok teje volt és később kezdett mindent. Még fagyasztott is le, és később abból csinált nekik főzit.
Ő is alma banánnal kezdte, aztán jöttek a főzik: répa, sütőtök.
Hugim másfél éves koráig szoptatta Fannit. Hát nem tom egy család vagyunk, de én nem nagyon hasonlítok rájuk, szinte semmiben:)

Én is próbálom halogatni, de reggel este van jótejem, de napközben mindig kell még tápi. Pedig eszem rendesen, és iszom a szoptatós teát, ez van.

Kép
andyfekete
 
 


Andy
ügyes Vivi.
a tea csak azért utálatos dolog csecsemőnél mert sokáig nyammog a cumisüvegen vele...és sokáig érintkezik a kis fogaival..ha majd kibújnak.
Ez a rossman a felicitas csomag,igaz? Heninél anno kaptam,emmával nem,nem volt ilyen kuponos kisfüzet a védőnőnknél.

éjszaka:
hogy,hogy bírooom? hááát....az elmúlt 2 hétben 2x volt kisebb bőgésem..pedig ez rám nem jellemző..de hiába a fáradtság teszi.
Amúgy mondom kezdek hozzászokni,tudomásul vettem most ilyenek az éjjelek...mostanra már kezdem egyre jobban bírni.
+lehet húlye vagyok,de bizony rendületlenül németezek,tartom a felállított heti adagot...de nehezzebben megy..

Nati
a te teádnál meg pont a mézen van a hangsúly.. :wink:
holka
 
 


nehezebben
holka
 
 


Andy
Te nem próbáltad a more milk tablettát? Nekem magyon bejött, mert már a bal cicben is van annyi tej, hogy elég egy étkezésre. Ma éjjel vettem észre, hogy feszült egy kicsit a bal cici. Szerintem próbáld még ki, ha eddig nem tetted. Én kb napi 4-6 tablettát szedek be. Van hogy egyszerre kettőt, van hogy csak egyet. Max 8db vehető be belőle.

Holka
Hát a sírás az nálam is volt már, de nálam inkább a napközbeni kimerülés miatt és a nemfürdés miatt. De mostanában minden nap tusolok!!! Párom nagyon rákapott a sétára meg a játékra Fannival, így kapok szabadidőt. Olyankor sütök sütit vagy fürdök és közben olvasok.

Lassan nekem is tényleg tanulnom kellene, mert lassan itt az államvizsga és nyelvvizsgáznom is kellene.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok,

Mi mától a Bebe 2-es tápit eszük, de kevés sikerrel.
Holka, mi lehet a gond? Lehet nem izlik neki?
Szinte alig akar enni.....4 óránként se eszi meg a teljes adagot.
Mindig ellöki a cumisüveget és sir.....ez azt jelenti, hogy nem éhes?
Közben meg egyre inkább nyáladzik de az inye nincs még megduzzadva.
Szerinted várjak, vagy kérjek másfajta tápit?
Tudja mennyi elég neki? Ez mitől lehet?

Kép
Kép
odri
 
 


Ja én meg ideges leszek tőle, mert már két napja ezt csinálja nemcsak a 2-es nél..... :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Nagy változások vannak Ágostonnál.... :) :)
Egy pár napja már hasról hátra vágja magát, de semmi perc alatt! Ja, és ma reggelre lett KETTŐ FOGUNK!! :) Számomra is hihetetlen, hisz még csak 3,5 hónapos, tesóknak 6-7 hónaposan jött ki az első!

Holka!
Köszi a privit.....tesónak továbbítva! :)
Alvás: hát, én meg már szépen beálltam erre, hogy nagysága kel 2 körül is, 6 körül is, kis cici, és alszunk tvább, így aztán nem érztem magamat hullának! Szóval még egy éjjelt sem aludt át! :roll:
nem lehet, hogy Emmánál is a fogacska közeleg?? Azért ébrde gyakran talán...

Bocsi, ha nem írok mindenkinek, de megyek dolgomra, amíg pihizik!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Odri
Ha az előző tápinál is csinálta már ezt akkor nem az íze lehet a gond. Lehet valami más okozza, de nekem ötletem sincsen. Esetleg a foga jöhet.

Ditta
Már nálunk sincsen átaludt éjszaka és nálunk is kb 1-2 és 5-6 körül van kelés. Éppen most akarom leszoktatni a 1-2 körüliről, mert akkor már nem sokat eszik.
Hozol új képeket?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jöttem eddig

Nati, nagyon jó az a kép Fanniról:))
Éjjeli felkelés leszoktatás, barátnőm úgy csinálta, hogy vizet adott a gyerekeinek. Harmadszor már nem kellett neki. :D

Nálunk vasárnap szörnyű volt, és tippem szerint a more milk kapszulától. :shock: :(
Azért kötöm ehez, mert előtte Zsófinak semmi baja nem volt. Gyakorlatilag egész du. üvöltött.

Azóta volt a gyerekdoki hétfőn(amúgy is jött volna) és mondott szereket, amiket lehet. Illetve ha nem tartható kordában a hasfájás ezekkel, akkor van egy görcsoldós kanalas orvossága. Lekopogom, de azóta jól van.

Éjjeli fentkét, az elmúlt két napban hajnali kaja után nem hajlandó visszaaludni. Én tök álmos vagyok, ő meg tágra nyitott szemekkel leselkedik.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Furcsa, hogy egyes babáknál hasfájást okoz, de már olvastam ezt valahol. Nálunk a laktoherb tea okozott 2-3 napos üvöltést. A more milk meg semmit. De amúgy több tejed volt tőle?

Nálunk puffadásra bevált a Sab simplex csepp amit egészen 13 hetes koráig kapott. Igaz így is volt néha, hogy nyűgös volt a szelek miatt, de nem gyakran.

Ma tényleg kipróbálom a vizet vagy cumit Fanninál az éjjel.

Na megyek mert nyűglődik a drága, nem aludt délután eleget és most kezd fáradni.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

én sem jöttem délután, Vivi fél 5 óta sírt nem aludt csak 1 órát ebéd után, egész nap evett egy jót, csak össze-vissza 1- 1 cicit. erre megjött az apja, egyből nem volt semmi baja, és még egyet teltette a pelust 7órára, pedig estemár nem szokott. Biztosan ez volt a baja. most meg már fél 8 óta kiterülve alszik.
az én fejem meg mindjárt szétrobban... a sok sírástól

holnap megyünk csípő uhra, kiváncsi vagyok már nagyon.

na menek

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


ja elírtam
evett egy jót= NEM EVETT EGY JÓT

Kép
andyfekete
 
 


Szép jó reggelt!

Ma hajnalban 4-kor Fanni úgy döntött, hogy kialudta magát és nem akart visszaaludni. Lehet hirtelen sokat evett és az volt a baj, nem tudom, de legalább 1 óra volt mire el tudtuk altatni. Viszont most fél 8-ig aludt.

Andy
Ismerős, hogy egész délután nyűgös aztán meg hirtelen kidőlnek. Fanni tegnap 7 körül kidőlt a karomban, pedig nem is altattam csak éneket tanultam neki.
Édi Vivi ahogy a nagy ágyban alszik.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

megjöttünk a csípő uh-ról. minden rendben van vele, már a magvacskái kifejlődtek, és már szimmetrikusak a csípői. Többet nem kell mennünk uh-ra, meg nem kell hordanunk a terpeszbetétes nadrágot.

Most bealudt a hidegben:)

majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Andy, örülök, hogy minden rendben volt az uh-on......
Amúgy tegnap Lili is nyügős volt, és ő sem akart rendesen enni aztán este beájult és reggel 7-ig aludt.
Lehet valami front volt...:roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Mi is kimentünk sétálni de Lili sirt, mert nagyon fújt a szél és fázhatott az arcocskája. 10 perc után hazajöttünk, de lagalább voltunk kint :lol: :lol:

Remélem hamarosan megjön a tavasz... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Andy
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n. Végre le is tehetitek a terpesznacit.

Odri
Sajna tényleg elég hideg szél fúj, de mi ennek ellenére szélvédett napos helyen tudtunk sétálni 1 órát.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, én iszom a laktoherbet, bár nem abban a mennyiségben amit írnak. Csak napi 1-2 csészével.
Nem lett több tejem a more milktől egyébként.

Ma csavarogtunk, és lemerítettem az akumulátort a kocsiban. A nagynénémnél voltunk, és az autón felejtettem a világítást. :(
Még jó, hogy az unokatesóm haza tudott hozni.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Nekem azt ajánlotta egy barátnőm, hogy 2-3 filtert főzzek le 1,5 liter vizbe és azt igyam meg egy nap. Nekem attól nem lett több tejem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Úgy látszik ez a tej téma mindenkinél máshogy jön. Nekem pl a laktoherbtől van tuti. reggel lefőzök 1 litert 3 filterrel és azt iszom napközben.

Odri!
akkor tegnap tuti front volt, mert az én fejem is fájt.
Ma nagyon hideg szél fújt. Voltunk tápért is a dokinéninél, akkor is aludt a babakocsiban. Nekem mára a levegőzésből elég volt. Vettem ma Vivinek egy cumisüveget, amit már tud kézben fogni, és nagyon ügyi volt. De a víz sem kellett neki:(:)


Igen, én is nagyon várom a tavaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti lecserélitek a babakocsit kisebbre? Gondoltam ha már ül akkor lecserélem. Ami könnyebb és nem ilyen nagy.
na megyek etetni, majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Andy én gondolkozom rajta, de csak azért, mert nem fér bele a nagy a suzuki csomagtartójába.

Dobok pár képet Zsófiról, aztán megyek, mert lassannagyon éhes lesz és kitör az égi háború, és .
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Véletlen az elküldre nyomtam a feltölt helyett.
Azért van rajta bent is vékony sapi, mert egy fagyosszent a lelkem. :roll:

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 3.1007.jpg[/img]
Kép

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!

gyönyörű!!!! és milyen kis picurka még az én Vivimhez képest!!!!

Én készítettem egy kis fényképes videót, a minőség nem a legjobb, de nem az a lényeg, ha valakit érdekel:

http://www.andyfekete.extra.hu/index_el ... ge0002.htm

Kép
andyfekete
 
 


Erika, nagyon édes a kis Zsófika.....de tényleg milyen kis picurka :lol: :lol:

Andy, én nem tudom megnézni a videót...

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

mozzillával nem jön be csak explorerrel.

www.andyfekete.extra.hu/index_elemei/page0002.htm

jó éjt

Kép
andyfekete
 
 


Erika
Milyen picike!!!! Olyan furi látni, Zsófihoz képest Fanni milyen nagy már.

Andy
Én sem tudom megnézni a videót.

Én nem cserélem le a kocsit, direkt vettünk olyat aminek az ülőrésze a legtutibb, igaz nehéz, de nem emelgetem sokat. Van amúgy sportkocsink is (örökölt) így van kisebb és könyebb, de azt nem tudom fogom e használni. Én szeretem ezt a zöld kocsit nagyon. Már alig várom, hogy használhassuk az ülőrészt.

Kép
Kép
nati80
 
 


HOVÁ LETTETEK :?: :?: :?:

Ma döbbentem rá, hogy Fanni kezdi kinőni az újszülött méretet. Tescos ruhából most kezdjük hordani a 0-3 hónapos méretet. vagyis most kezdünk belenőni. Mások ilyenkor már 62-es méretet hordanak legalább.
Ja és már van olyan ruhánk is amit nem tudok ráadni, mert olyan kicsi hosszra. :roll: :lol:

Valamelyik éjszaka megfigyeltem, hogy Fanni szórakozik velem. 2 óránként ébred, nem éhes csak cicizik, de utána nem tudom az ágyába visszarakni. Ma éjszaka tuti fog vizet kapni. Én nem is értem, hogy miért van ez. napközben 4 óránként eszik és simán kibírja, nem is cicizik csak amikor csuklik.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sehol senki???

Tegnap nagyon rossz napunk volt. Teljesen felborult a napunk, Fanni zaklatott volt, alig aludt, nyűglődött és szinte egész nap kézben volt. Ennek eredménye, hogy az éjszakáknk is furin alakult. Most magam mellé tettem a telefonom hogy lássam mikor ébred. 8.30-kor aludt el, kelt 10.30, 1, 2, 4, 5, 6.30. Ebből az 1 és a 6.30 volt kaja a többi cicizés. Most ezzel mit kezdjek szerintetek???Valahogy le kellene szoktatnom róla.

Kép
Kép
nati80
 
 


szép jó reggelt!

Vééégre nethez jutottam :lol: :lol: :lol:

Nati, sajnálom a rossz napot! Nem lehet, hogy valami baja volt? Fájt a pocak esetleg a foga jött?
ANdi, nekem nem jön be és nem tudok olyan helyre kattintani, ami kiírná, hogy lejátsza :(
Erika, deeeeee éédes ez a picurka :D Az egyiken vigyorog? Megzabálom! "fagyosszent" :lol: :lol: :lol: :lol:

Tavasz :roll: jó lenne, ha már itt lenne és akkor végre mehetnénk nagyokat sétálni Képzeljétek! Áruljuk a házat :!: :!: Jaj megyek, mert nagyon pakolászik Liza! Felállt 3 napja :lol: :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Holka, még nem volt időm megnézni a könyvet, de mindjárt megnézem, ha a kisasszony is így látja jónak :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Hú de nagy a pangás!!! HOL VAGYTOK????

Magdolnam
Mit szól anyósod hogy áruljátok a házat? Megbékéltek már azzal, hogy el fogtok költözni?
Nem tudom mi lehetett, de szerintem a havazás miatt nem volt toppon a kiscsajom.

Nagy hír!!! Fanni már a 2. éjszaka a saját ágyában alszik, de még most is 3x felkel éjszaka. Igaz ebből az egyik 11-12 körül van a másik meg 4-6 között. ha a 2 óra körüli műevéssel felhagyna tökéletesen megbékélnék a helyzettel.
Ma éjjel is kelt 2.10kor és őrületes örjöngéssel volt, a cumit nem akarta hiába dugdostam vissza és ringattam közben. Végül feladtam (párom egy kicsit elbizonytalanított, hogy biztos nem éhes? te tudod) és erre meg nem kiürítette mindkét cicit? Védőnő szerint ez a csakazértismegeszekmindent volt már :lol: :roll: .
De kedd éjjel totál jó volt minden. 7re megfürdött, evett és egy kis küzdelemmel fél9re le is tettem aludni és 11.30kor kelt enni. fél2kor ébredt cicizni, akkor cumi a szájba és egy óra ringatás csitítgatás és vissza is aludt. 4kor ébredt enni, utána 7ig aludt. Most este 7re lefürdés és most 8kor már aludt (haladunk!!!), de 11kor ébredt enni. a többit meg már írtam.

Viszont mostanában elég sokat bukik és ezt evés után 1 óra múlva. Védőnőm szerint az felesleg volt és nem a záróizom baja. De ha van feleslegem akkor miért nem alszik éjjel tovább? Gondolom megszokta a sűrű ébredést? Ma tényleg bevetem a vizet és ha felébred azt fog kepni.

HOL VAGYTOK??? :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok
nati
én KO üzemmódban vagyok....
Emike 3 hete nem alszik éjjel. A legesleghosszabb idő amit egyhuzamban alszik az 2 óra!
Amúgy minden órában vagy egy órában 2x megébred.... :(
Emma ugyanígy van a bukikkal és szerintem a legtöbb baba...
De ti látom ügyesedtek az éjszaka terén! Lassan nálunk is jöhetne valami változás....mert nappal nem tudok aludni..



Magdi
köszi-köszi!
millió puszi a kis haverosnőnknek :D
ezek szerint a géped már jó.
reméljük gyorsan lesz vevőtök a házra és picit megnyugodhattok!

Viriről tudtok valamit?
holka
 
 


Sziasztok!

Megint hozom a formám sajnos.... :cry:
Bocsika, hogyilyen keveset vagyok!

Holka:
pedig eleinte milyen szépen alukált! Ettől félek én is, mert sokan mondták, hogy ha eleinte jó alvó a baba az még nem garancia arra, hogy végig olyan marad :lol: És ilyenkor mikor megébred mit csinál? Elvárja, hogy szórakoztassál? Sir?
Anett most 2x kel éjjel szopizni, de alszik is tovább. Mi lesz később, nem tudom...

Nati:
használ a more milk? Azt gondolom tudod, hogy előtte és utána 20 perc kaja, pia nélkül kell lenni és kevés vizzel kell bevenni.?

Magdolnam:
anyósék mit szólnak, hogy áruljátok a házat?
Elképzelem lánykádat ahogy pakolászik! :lol: Olyan kis drága lehet!!!

Erika:
de édi a kislányod!Neked használ a more milk?

Odri, Andi Mágnes hogy vagytok? Picurkáitok???

Mi voltunk oltáson, kicsit sirt de aztán megnyugodott. Igy kidőlt amikor hazaértünk!Aznap annyit aludt, mint akit bedrogoztak

:lol: :lol: :lol:
Kép
És két ráadás: :lol:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hu, bocsika, kétszer küldtem ugyanazt!
Ezt akartam:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nem akarja betenni :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Kisvirág barátnője vagyok.Sajnos nem engedik haza még legalább két hétig,mert eltünt már a méhnyak,bár a méhszáj zárt,de nem merik a 34.hétig kiengedni.Főleg hogy otthon ugye ott van Kende,meg nem is pesten laknak.Hát sajna ez van,lelkileg ki van,de nem tud mit tenni.
Üdvözöl Mindenkit!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


sziasztok!


Viri! Jaj szegénykém! Drukkolunk!!!! Melyik kórházban van? Valaki elküldené a számát, sőt inkább azt a levelet, amit Bejci írt? NEkem zárolták azt a postafiókomat, úgyhogy egy másikra kéne. Köszönöm előre is!

Márti, ééééééédi kiscsaj :D Apa nagy lánya látom ám! Milyen baba?

Holka, megnéztem a könyveket és arra következtetésre jutottam, hogy, mint nyelvtanmunkafüzet, az tökéletes. Viszont van egy kézikönyvem (összefoglaló nyelvtan), annak viszont csak a munkafüzetét találtam :( Hazamentem apuékhoz, kerestem, mint az őrült, aztán apu közölte, hogy a középiskolás könyveimet kidobta.
Az összefoglaló:
http://www.libri.hu/hu/konyvek/nyelvkon ... nyelvtan_3
Emma baba? Jaj, Liza pusszantja! Lizi már úgy viselkedik, mint egy igazi nagy járó-beszélő baba! Megzabálom. Tervezzük a kistesót! Ősszel, bár kicsit tartok tőle. Félek, megismétlődik minden
Bejci, merre bújkálsz? Lilláról tud vki vmit? Nati, hogy vagytok? :

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Hello lányok!

Viri: Kitartás! Gondolok Rátok!

Ercsi, Andi: Tündériek a kiscsajok! Zsófi még olyan kis picuri, Vivi meg már rendes "felnőtt kaját" eszik! Nahát! :)


Márti: NAgyon aranyos Anett! És olyan kis husis! :)

Magdi: Priviben elküldtem a táblit, amiben mindenki telefonszáma és e-mai lcíme benne van.
Grat Liza felállásához.

Holka: Tesómék nem voltak alvásvizsgálaton, de neurológussal megnézették a kislányt. Annyit mondtak, hogy ő nem egy nagy alvó, de majd milyen okos lesz, mert állítólag azok a babák, akik nem alvósak, nagyon okosak lesznek. Úgyhogy Emma biztos okos kislány lesz, mint az anyukája! :wink:
Vendég
 


Na végre van mit visszaolvasnom!

Holka
Nagyon sajnálom, hogy Emma mostanában ennyire rosszul alszik. Napközben sem alszik jól? Én a helyedben akkor pihennék egy kicsit. Most nálunk is nagy a zűrzavar. Fanni napok óta nyűgös, alig alszik, minden másképpen van, mint eddig. De kitartok és tudom lesz jobb is.

Márti
Igen, tudom, olvastam a neten, de köszike.
Anett nagyon csini kiscsaj! Gondolom oda meg vissza vannak tőle a fiúk.

Viri
Kitartást a kórházhoz!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok,

Holka, remélem mielöbb minden visszaáll a régi kerékvágásba és Emma újra jó lvó lesz :lol: :lol:
Szerencsére Lili még mindig jól alszik éjszaka csak néha kell fel, de volt már , hogy mászkálnom kellett vele, mert fájt a pocija.
Gondolom, hogy nagyon rossz igy. Főleg mert napközben sem tudsz pihizni a Hencike miatt.

Márti, zabálni való a kis Anett. Nekem az utolsó kép a kedvencem
:lol: :lol:
Gondolom a fiúk imádják és amint látom az apuci is rajong érte :wink: :wink:

Viri, kitartás a kórházhoz. Remélem mihamarabb hazaengednek a családodhoz.
Próbálj meg pihenni amennyit csak tudsz!

Magdolnam, nagyon édi lehet a kis Lizus!
Szerintem a következővel már nem lesz semmi gond. Csak higy benne...
Mentek Egyiptomba? Találtál más szállást?
Mi is tervezzük a kistesót.... :lol: :lol:

Mi jól vagyunk. A kis Lili szépen fejlődik, már fel akar ülni. Foga még mindig nincs :roll: :roll:
A játszón már helyet változtat, de nem kúszik még, de már probálkozik azzal is. Hamarosan menni fog neki :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Jaj Odri!

De örülök, hogy írtad, hogy ti is tervezitek a kistesót :lol: Mindjárt jövök, ébredezik Lizi

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Szép jó reggelt!

Magdolnam
Tök, jó hogy tesón gondolkoztok már. Így lesz példa nekem, hogy mit hogyan kell csinálni két kis gyerekkel. Persze Holka is tud majd segíteni.
Én is már várom, hogy újra pocakos legyek, de most annyira élvezem fannit, hogy még várnék vele, de amúgy is 1 éves kora után fogunk bele a tesóba. Már ha Fanni hagyja, mert elég ritka az ilyen alkalom.

Odri
Olyan érdekes, hogy Fanni már próbálkozik a kúszással. hason leteszi a fejét és lábbal tolja magát, néha felnéz, hogy hol tart. És halad! De gondolom ez még nem az igazi kúszás lesz, csak próbálkozik. Átfordulni pedig még nem tud, de üldögélni szeret, ha felhúzom, ill kézben megtámasztva. Olyan mások ezek a gyerekek!

Kép
Kép
nati80
 
 


na itt... jaj úúúúgy imádom Lizát! Szóval, főként Gyula hozta szóba, de nekem sincs ellenemre a dolog. Még nem konkretizáltuk le a dolgot, de valószínű, hogy júniusban kezdenénk hozzá. Bár tudom, hogy nekem ismét clostylbegit kell és azt is tudom, hogy nem fognak felírni megint, mint múltkor :( csak majd ha fél éve próbálkozunk. Pedig olyan simán menne így minden. Most fogyókúrázom, de már nem olyan drasztikusan, hogy 1-2hét alatt 4-5kg lemenjen, hanem a 90 naposat. Szeretném, ha legalább 10kgval kevesebb lennék, mert akkor nem lesz olyan megterhelő, mint múltkor volt. Odri, próbálok hinni benne, csak nagyon nehéz. Tudom, fejben dől el minden :wink:
Ti, hogy tervezitek? De jó, hogy nincs probléma az éjszakáitokkal! Liza egyre többször kelt fel minket :( Szegény Holka, teljesen átérzem a problémáját!!!Ha minden jól megy, akkor ma délután Lizával megyünk Margit-szigetre, ha valakinek lenne kedve jönni, vagy csatlakozni :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati, a hálószobás dologgal nem vagy egyedül :oops: Liza mindig ráérez a dolgokra :cry: , de nem baj! Lesz ez jobb is! Illetva, ha idő lenne, akkor alkalmanként inkább pihizünk. Én is nagyon élvezem Lizust, csak túlzottan is! Úgy érzem, hogy még egy ilyen kell, mert egyszerűen nem tudok betelni vele.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


EGyiptom, a kartago tours-szal megyünk március 27-én a prima life makadiba, hurghadába. Hihetetlenül várjuk már! Lizát nem merjük vinni, a hasmenéses dolog miatt (meg elég koszos ország :( )

Valamit akartam még....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: