Új privát üzeneted érkezett!

Persze kiderült, hogy elkeverték a cimemet...2 napra rá szállitották és más cimre, az meg visszamondta és nem kapták az én cimemet...na ilyen peches csak én lehetek :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Mágnes
Ha nagyon nagy a cephalhematoma akkor még leszokták szívni. A képeken nem is látszik Beninél….

Ditta
Nagyon szépek a gyerkőcök. Veronika nagyon édes a tesóval. Kis Ágoston pedig mekkorát nőt!!! Annyira kispasis!
Szerintem megmondhatod a védőnőnek,hogy köszönöd minden rendben,boldogulsz a gyerekekkel és elég ha 2 agy 3 hét múlva jön.

Andy
Nagyidnak erőt,egészséget kívánok! Szegény,ez biztos nehéz,hogy a gyermekedet túléled…

Nati
Gyerekdal…háát etéren én se voltam képben..egy óvónőbarátnőmhöz mentem el,tőle kértem egy kis gyorstalpalót.
Ha beírod a google-be,hogy ovizene vagy hogy zeneovi…kiad aranyos dalokat…nemcsak ovisoknak hanem kis egyszerű 2 sorosakat is.
Én szoktam énekelni nekik mindennap,bár semmi hangom…de attól még kell szerintem énekelni is nekik.

Képzeljétek Emma is az elmúlt egy hétben minden éjjel 3x vagy 4x ébredt!!! Kivétel péntek éjszaka mert akkor végigaludta az éjjelt)
+ elkezdett négykézláb teperni,mindent megszerez amit kinéz magának.
A kúszást egy az egyben kihagyta de a mászás az már rendesen beindult. Az ágyát is lejjebb tegyük tegnap. És már 2x kiült négykézlábazásból,egyedül maga. Anyós segítség kiesett…
Plussz minden szabadidőmben németezek….Nem vagyok mostanában nagyon kipihent…

Jajj de édes most is egyfolytában kiül oldalra!!!
És képzeljétek…harap ám ez a kiscsaj! Heni olyan szépen megértette…18 hós koráig szopizott de csak kb 4-5x harapott meg összesen. Emma pedig naponta legalább 3x…már komolyan félek mikor jön szopi…mi lesz ha fenn is kibújik a foga???
holka
 
 


Mi is elkezdtük 3 napja :D .Henié volt a megtiszteltetés: :D



Kép

Kép
holka
 
 

 
 

Holka:
de aranyosak!!! :lol: :lol: :lol:
És hogy fogadja a kiscsaj az új izeket?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka, nagyon aranyosak. Mekkora már Emma.

Márti, kicsit hülyének néztek a mailban, hogy lemondtam amit megrendeltem. De ez van. Itt olcsóbb.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Holka, irtam privit.
Nagyon ügyi a kis Emma és gyönyörűűűűűű!!!!
Irigykedem mert Lili nagyon finnyás. Ha apjára fog hasonlítani, akkor válogatos lesz, mint a fia is.....már előre félek.

Erika, igy már én is jártam, persze más dologgal. Szerintem nem kell velük foglalkozni.

Pont akartunk menni sétálni, de elkezdett erősen fújni a szél. Aztán kivittem a teraszra a kis édit és a jó levegő után bealudt.... :lol: :lol:
Lili nem mászik még, hanem hátrafelé tolatva poziciót változtat. Ha meg valamit el akar érni akkor meg addig forog a játszón mig nem sikerül neki. A fenekét állandóan tologatja felfelé. Gábor szerint hamarosan mászni vagy kúszni fog... :roll: :roll:
Foga még nem bújt ki....


Kép


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Hát én is elmentem tegnap sétálni, mert Fanni nem akart aludni, de marha fáradt volt és nyűglődött egész délelőtt. na persze nem öltöztem fel rendesen és megfáztam míg 2 órát sétáltam az alvó fannikámmal.

Holka
Emma nagyon édi, és iszonyat tempóban fejlődik! Hát a fogaktól én is félek, mert már nem fáj a szopi, gyors és kíméletes. Nagyon nyálzik és állandóan "nyelvezik". Remélem nem a foga lesz.
Megfázásra mit vehetek be? Fáj mindenem, és kapar a torkom is. Annyira szarul voltam, hogy ma délben bevettem egy algopirint és most egy fokkal jobb.

Most megyek egyet szunyálni, mert Fanni is alszik. Persze lehet nem tudok elaludni, de pihenek egy csöppet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy, hát ez tényleg nagyon rossz! Erőt egészséget kívánok neki.
Az én mamám idén lesz 83 éves márciusban és sajnos ő is eltemette a lányát. Szerintem nincs ennél rosszabb.

Nati, szerintem igyál 1000 mgos c vitamin pezsgőtablettát, nekem ez használt. Ja és az algopirintől nem lesz semmi bajod.
Nem sok két óra séta ilyen ronda csúnya időben?

Kép
Kép
odri
 
 


Szép jó reggelt!

Megint szaladgálós hétnek nézek elébe :shock: 7 végénutazunk Sopronba. Már nagyon várjuk ám!!! Egyiptomban meg kinéztünk egy jó kis szállodát, kb 1 hete és most akarom foglalni erre azt mondják, hogy betelt :shock: :shock: és nem csak arra az időpontra, hanem egész márciusra. :twisted: A guta kerülget :twisted:
Tegnap voltunk a férjem unokatesójáéknál és vittük Lizit is. Hát odáig voltak tőle meg vissza. Eddig nem nagyon akartak gyereket, de mióta megvan Liza :D :D teljesen átértékelték a dolgot. Úgy eljátszadoztak vele. Öröm volt nézni.
Hűha milyen jó kis baba sztár fotók vannak fennt :wink: Gyönyörűek és egyre szebbek lesznek és egyre fürgébbek.... Liza pillanatok alatt olyan helyeken terem, hogy csak na. Nem győzöm elhárítani a veszélyforrásokat :D ő meg ráérez... AMi nem veszélyes, szinte nem is érdekli.

Holka, csütin megyünk a Gáborhoz :oops: Lizi is jön... 4 re megyünk, Gyula kb 2fele kitesz minket valahol, mert megy egy olyan helyre ahová mi nem mehetünk be... Ha netán... ráértek...

Odri, válogatós lett a csajszid? :( Egyszer nekem is bepróbálkozott a krumplinál, de hála égnek a köv alkalommal már minden simán ment. Tegnap borsófőzeléket csináltam és Lizának is, kissé "fűszerezve" :lol: olyan vicces képet vágott! De megette

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi!
Holnap csütörtök??
Jó,hogy gyertek!!! :lol: :lol: Mindenképpen,úgy várom,hogy újra megnyomkodjam Lizit...annyira drága kislány!! És veled is jó lesz dumcsizni :D Nagyon örülök nektek!!!

Odri
Emma nagyra nyitja a száját ha etetem. Bár eddig csak almát reszeltem neki...
De édes kis mosolygós Lili!! :D

Nati
tantum verde termékcsalád tagjai szopi mellett is szedhetőek! És jók,használnak.
Az 1000mg C-vitamin is jó.
És Fannit attól,hogy Te meg vagy fázva nyugodtan szoptathatod. :wink:
Amúgy,hogy álltok e téren?

A fogak pedig addig jók míg nincsenek kinn. Emma annyira harap,már a sírás környékez szopikor....huuuhhh :(

Márti
sorrendben készültek a képek, előbb volt a kostoltatás utána a mosoly :D
tegyél majd képet még a csini lányodról :D

Ercsi
nem biztos ám,hogy érzékeny az első együttlét.
Inkább az,hogy kicsit izgul az ember az ront a dolgon...Heninél én is tartottam egy picit..emmánál teljesen egyszerű volt a visszaállás a régi életünkre.


Lizi,Lili és Vivi hogy alszik mostanában éjjel????
Emma rendületlenül 3x vagy 4x ébred....hulla vagyok.. :roll:
holka
 
 


Magdi, irigyellek titeket. Pont a Valentin napkor lesztek Sopronban. Nekem a kedvenc "szerelmes" városom!!! :lol: :oops:
Lili nem válogatos lettm hanem csak simán az. Az almára húzza a száját és fintorog. De nem adom fel :lol: :lol:
Biztos talátok más szállodát ami szintén bejön majd....ki hinné, hogy már ilyenkor is foglaltak.:roll: :roll:
Ez már igy szokott lenni csak az édekes ami veszélyes :lol: :lol:
Ez a Gábor doki???

Holka, köszi a tanácsodat, majd kiprobálom ebéd után. Lili most elfáradt a nagy játszásba és az örökös forgolódásba és bealudt a játszon :lol: :lol:
Szerencsére Lili jól alszik, egyáltalán nem kel fel éjszaka. Csak nagyon ritkán fordul elő....

Kép
Kép
odri
 
 


Holka!

Vivi szombat és vasárnap éjjel volt fenn 3szor is, de azóta végigalussza az éjjel este 8tól reggel 6ig. Biztosan valami front volt.
mi most megyünk oltásra., biztos lesz sírás.de szerencsére süt a nap és nem esik semmi, és ez a lényeg!

Odri!
mikor írsz Liliről, mindig mondom, akárcsak az én lányom. ugyanúgy jáccik egész nap hason, és valahogy elmászkál, kúszik ami kell neki.
Én még csak alma-banán gyümiket próbálok, ízlik neki.
De az alvással az a gond, hogy már szinte csak cicin alszik el egy hete, kivéve este, mert ha akkor nem alszik el cicin, fél órát dobálja magát, aztán elalszik, de napközben már nem tud elaludni jáccás közben, sajna:)

na majd jövök

Kép
andyfekete
 
 


Holka!

Vivi szombat és vasárnap éjjel volt fenn 3szor is, de azóta végigalussza az éjjel este 8tól reggel 6ig. Biztosan valami front volt.
mi most megyünk oltásra., biztos lesz sírás.de szerencsére süt a nap és nem esik semmi, és ez a lényeg!

Odri!
mikor írsz Liliről, mindig mondom, akárcsak az én lányom. ugyanúgy jáccik egész nap hason, és valahogy elmászkál, kúszik ami kell neki.
Én még csak alma-banán gyümiket próbálok, ízlik neki.
De az alvással az a gond, hogy már szinte csak cicin alszik el egy hete, kivéve este, mert ha akkor nem alszik el cicin, fél órát dobálja magát, aztán elalszik, de napközben már nem tud elaludni jáccás közben, sajna:)

na majd jövök

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, de sajna most nem tudok visszaolvasni :( A múlt héten wellnesseltünk. Szuper jó volt. :)
Csak mostanában megint nagyon sokat görcsöl, keményedik a hasam. :(
Tegnap voltam dokinál, és sajna felére rövidült a méhnyakam. Kaptam gyógyszert, és szigorú fekvést írt elő a doki. Az utóbbit Kende mellett kizárt dolog, hogy meg tudom csinálni. Pénteken kell visszamennem és akkor eldönti a doki, hogy kórház + infúzió vagy maradhatok otthon.
Ja és uh-n is voltam ott azt mondták, hogy a baba 30 hetesnek megfelel, a magzatvíz az átlagosnál kevesebb, és a vastagbele meg a korához képes szélesebb (az olyan 37-38 hetes babaméretű) Azt nem mondta az uh-s dokinő, hogy van-e valami teendőnk ez miatt. De ha lenne gondolom szólt volna.

Úgyhogy most csajok elbúcsúzom tőletek egy időre, mert a gépezés egyenlőre kilőve az életemből. Néha azért bekukkantok, de írni nem ígérem, hogy fogok.

Azt mindenképp megírom pénteken, hogy bent fogtak-e. Illetve ha pénteken nem jelentkezem akkor az azt jelenti bent kellett maradnom a kh-ba.

Mindenki vigyázzon magára és a kis babócára!!!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Holka:ezt én is olvastam, hogyleszívják, nem hangzik túl jól...Van egy kép, amn látzik afején a pukli, mindjárt megkeresem, és belinkelem ide...

Nati:
küldtem mailt.. :wink:

kisvirág:
Tény, hogy Kende mellett nem tudsz pihenni, lehet, hogy a kórház lenne a legbiztosabb, csak ne a szülésig fogjanak bent..
Drukkolok neked!

Én már annyira meg vagyok zakkanva a bezártságtól.. :cry:
Ráadásul honvágyam van, othon Anyuéknál októberben voltam utoljára. Alig várom a márciust, hogy mehessünk haza....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na szerintem itt látszik a haematoma..
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234360257.8453.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, remélem nem lesz semmi gond a kicsi Beni babával. Jó lenne ha nem kéne leszívni, inkább szívodjon fel!!!!!
Igy már én is látom...
Ja nekem is átküldenéd a gyerek dalokat?
Ha hazamentek meddig szoktatok ott lenni? Ki tudod majd pihenni magad?
A bezárttságot én is ismerem. Itt nálunk nagyom fúj a szél, úgyhogy ma sem voltunk sétálni:cry: :cry:

Viri, szorítok, hogy ne legyen semmo gond és ne kelljen a szülésig a kórházban maradnod.
Biztos, hogy egy kis örök mozgó mellett nehezebb a pihenés, pedig neked az lenne mosta legfontosabb.
De azért jól vagy?
Örülük, hogy jól sikerült a welnesezés :lol: :lol:
Kettesben voltatok?

Andy, akkor hasonlítanak egymásra, de hála Lili elalszik a játszón. És sete sincs gond vele.
Mi minden oltást megkaptunk. Kértem a meningococcust is azt majd márciusban kapja meg.

Már ránk is ránkférne, hogy végre kettesben legyünk a párommal. Nem is tudom mikor voltunk utoljára.....
De kire bizzam Lilit két napra???

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:
persze átküldöm, csak küldd el a mailcímed, a táblázatot nem találom a mailjeim közt..
Remélem ényleg felszívódik magától, szegénykém olyan kis csúcsfej ebben a pózban.. :cry:
Ilyenkor, ha hazamegyünk, 1 hetet szoktunk otthon lenni. Alig várom, igaz most Nagyimékig jutnk el majd, mert Anyuéknál fűtésszezin alatt az egyik szoba le van zárva.. De így is szuper lesz, Anyuék közle vanna oda is, és Nagyimék fittek, ők meg aztán még jobban kényeztetnek :) (el fogok hízni rendesen..:) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, elküldtem.
Biztos szuper lesz, tök jó nektek, hogy vann hova igy elmennetek és ahol kényeztetnek :lol:
A kilók miatt meg ne aggódj, majd lemegy :wink: :wink:
Biztos idő kell hozzá, hogy felszívódjon, csak türelem. Az uh-on úgyis minden rendben lesz.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:
ment a mél :)

A haematoma miatt azért vagyok mérges, mert eszébe sem juott sem a klinikán lévő orvosok egyikének, sem a háziorvosnak, hogy elküldjön egy koponya uh-ra.. Érdekes, hogy pl. a vákumos gyerekeket elküldik biztos, ami biztos, egy haematomás gyereket pedig nem... :roll: :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok

rövid leszek, mert szarul vagyok. Voltam dokinál, mert elég ramatyul vagyok és vírus. Azt mondta tuti elkapja Fanni is, de lehet neki csak az orra fog folyni, vagy ő is lázas lesz. Hát ennek nem örülök. Mit tegyek? Szopik és remélem már védett ez ellen, de ki tudja.

Megyek mert sír szegény.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:mi mindhárman elkaptunk valami vírust, egyszerre voltunk betegek,és Bence kimaradt belőle, pedig nem volt elzárva ... Szerintem Fanni is megúszhatja..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nati
nálunk detto...karácsonykor egész család 39 fokos lázzal... emma teljesen egészséges maradt!!!
Rengeteg vitamint vegyél magadhoz és szopiztasd Fannit.
Szerezz be egy szájmaszkot a patikából.



Mágnes
látom.
Olyan babát viszont még nem láttam akinek le kellett volna szívni...
idő kell a felszívódáshoz. Hogy élénk Beni az látszik a képeken! :D

Viri
jaj,tudom milyen nehéz feküdni egy örökmozgó mellett!
Nagy-nagy kitartás neked!!!!Tudod ilyenkor minden hét számít amivel még benn tud gyarapodni.
holka
 
 


Mindenki eltűnt????

Kisvirág, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a dokinál.......remélem nem kell bent maradnod.

Kép
Kép
odri
 
 


Én meg gondoltam kimegyek Lilivel, hogy vegyek Gábornak valami csokit még Valentin napra, erre itt nálunk viharos szél fúj. Alig birtam becsukni az ajtót. Na mindegy majd holnap délelött megveszem.....
Ti vesztek valamit?

Kép
Kép
odri
 
 


Sajnos Fannit nem kerülte el a vírus. tegnap reggelre belázasodott és egész nap aludt, éjszaka is, de mára csak a nyügi maradt. Ezek szerint az apja lánya, mert ő is ritkán beteg és gyorsan túl is van rajtuk. Én persze tegnap már annyira rosszul voltam, hogy lázasan feküdtem, hánytam és estére iszonyat migrénem lett. De mára csak a bedugullt orr maradt. De mivel tegnap nem tudtam enni és sajnos inni sem, így mintha kevesebb tejem lenne.
Fanni most kap köptetőt, orrcseppet és fenistil cseppeket és szívni kell az orrát sűrűn, igaz nem jön sok cucc belőle. Kaptunk antibiotikumot is, de azt csak akkor kell szedni ha nagyon rosszul lenne, így nem adom neki.
Ne tudjátok meg hogy sírtam mikor megnéztem reggel a lázát és 39-nél állt meg. Egész nap pityeregtem utána is. Na majd jövök, ha totál rendbe jöttünk és több időm lesz, most "sterilizálom" a lakást.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ja el is felejtettem, hogy a dokinéni azt mondta ez egy olyan vírus amit a szoptatott babák is elkaphatnak sajnos, de azért nagyon bízik az anyatejben, hogy az segíteni fog.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati!

remélem mire ezt olvasod, már mindketten jobban vagytok! szegénykém! én is biztosan sírtam volna, ezt ne szégyeld. Én akkor is sírtam, miután belőtték a fülét.
Olyan kis védtelenek.
Ugye már jobban vagytok?

Képzeldjétek, tegnap aludt a Vivi fél órát hason!
Még sosem aludt hason. Jáccot, sírt és beájult. Olyan édes volt.

na majd még jövök.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Andy
Fanninak kutya baja sincs már. Egy napig volt beteg, lázas volt és egész nap és éjjel aludt. Már csak én vagyok beteg, de nagyon. Fannit hétfőn viszem vissza a dokihoz, de szerintem már semmi baja sem lesz.


Ez a more milk tabletta csak addig növeli a tejmennyiséget míg szeditek vagy utána is hatásos? Mert elég drága és a 60 db nem sokáig elég, ha napi kb 6db-t kell szedni. De az az igazság én is megpróbálom még ezt, mert ez a betegség betett a tejemnek. Egy nap hányás és hasmenés, semmi folyadékbevitel, gondolhatjátok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, ezen a betegségen én is és a párom is átesett. Egy napig tartott és nagyon rosszul voltam. Lili szerencsére nem kapta el.
A múltkor volt neki "három órás láza". Én is megijedtem, mert elötte erről soha nem hallottam. Elég magas volt, de hála nem annyira, hogy lázcsilapítót kelljen neki adni.
Örülök, hogy Fanni már jól van.
Te is gyógyulj meg!

Andy, Lili általában mindig ezt csinálja. Játszik a játszón aztán elkezd nyüglődni és beájul....kb ő is fél órára :lol: :lol: Persze imád hason aludni :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Ja és mostanában imád a cumijával játszani és addig ügyeskedik mig be nem kapja.... :roll: :roll:
De már általában addig ügyeskedik mig lemászik a játszóról....és az asztal alatt van.

Kép
Kép
odri
 
 


Párom megjött és beszerezte nekem a tablettát. 120 darabosat vett 10e-ért. Most olvastam utána a neten a szedésének és már nem aktuális az előző kérdésem. Be is vettem már az elsőt.
Az van, hogy alkalmanként 2 ciciből eszik Fanni és utána is sír a ciciért, de nem jön neki belőle semmi. Lehet fejlődési ugrás zajlik éppen nála?

Odri
Sajnos nálam nem 1 napig tart, de már csak a nátha maradt. Nem kapok levegőt és ettől fáj a torkom is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Képzeljétek Lili pont ma ünnepli a feledik szülinapját!!! :lol: :lol:

Hogy repül az idő...nemrég született :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

nati! örülök hogy Fanni jól van, neked meg holnapra már reméljük kutya bajod lesz. még azért pihizz és jobbuást kívánunk neked!

Odri!

boldog 0,5-t szülinapot nektek, vagy 1/2-diket!
ügyike Lilike, az én Vivim is 2 hete a cumijával ugyanezt csinálja. nem is csodálkozom, szinte egyidősek a lányaink.
Sőt az én lányom ha egy másik cumi is a közelben van, egyszerre 2t akar a szájába tömni és persze vigyorog hozzá.
olyan édesek ilyenkor!

voltam lent egy fél órát, iszonyú a hideg!!!!!!
azért lent, mert az elsőn lakunk.
akkor inkább kint a hidegben......

Kép
andyfekete
 
 


Egy pár mao kép a fél éves Liliről:

úgyis megszerzem a könyvet :lol: :lol:
Kép

ja de vicces...

Kép


Kép


Kép

hellóóóóóó
Kép

Kép
Kép
odri
 
 


nagyon édi!
puszi neki!

holnap töltöm a fényképezőt, én is kattintok néhányat

jó éjt mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


MERRE vagytok?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, jó nagy a pangás mostanában.....
Már nekem sincs sok kedvem igy ide irni :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Nálunk a hétvége általában mindig nagyon családiasra sikeredik. Élvezzük,hogy Párom is itthon van velünk.
Pénteken hajókiállításon voltunk a 2 kislánnyal együtt. Fél11től este fél7-ig Emma össz másfél órát volt ébren, a többit átaludta... :D
Az ébren töltött másfél órában is egy szó nélkül nézelődött.
Heni is nagyon élvezte. Nem gondoltuk volna,hogy ilyen gördülékeny lesz velük a nap.
Szombaton elmentünk kicsit kettesben uszni,szaunázni.Olyan jó volt.

Emma tartja az anyátébrentartom éjszakákat. Szombat éjjel minden órában megébredt. Volt,hogy hajnali 3.17-kor az órát néztem majd 3.38kor újra fenn voltam hozzá. Reggel felé aludtam másfél órát egyhuzamban.
Ma viszont volt 3 órányi összefüggő alvásom... Hihetetlen,hogy már ennek is tud örülni az ember.

Nagyon édes kicsi Lili!!!
Magdiéknak nem jó most a gépük,azért nem ír.

Andy
várjuk majd a képeket.

Nati
reméljük mostmár te is jobban vagy.

Most 2 napig nem tudom,hogy lesz netünk mert átállunk egy másik szolgáltatásra...
pussz nektek!
holka
 
 


Od!
hát igen, régen mindig alig vártam hogy netezzek, és hogy kivel mi történt, most mega babákkal, dehát így.
És te mit szoktál még a neten csinálni?

Holka! várunk azért. Mért váltottatok szolgáltató? olcsóbb?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, igen ez igy van de szerintem tudni kell egy kis időt szakítani másra is.
Én például elkezdtem a Tb tanfolyamot.
Ha meg időm engedi a netről szindarabokat szoktam letölteni, ha már színházba nem jutok el :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Fanni remekül én pedig sokkal jobban vagyok.

Holka
Mit csináljak ezzel az őrületes száraz köhögéssel? Ezzel mindig szenvedek, de most még Fannit is felébresztem vele. Persze éjszaka jön rám mindig vizszintesben. Codeint kaptam eddig rá, de gondolom nem szedhetem be most, ami érthető is lenne.

Tényleg nagy a pangás, de azért szerintem mindenki próbál írni ide, de érthetően most kevesebb időnk van a netezésre.

Teszek fel 2 képet amit nemrég csináltunk Fanniról és mindkettő reklámhoz lesz. Lehet majd találkoztok vele itt-ott.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép Kép

Ülni persze még nem tudunk, ott voltam a háta mögött és támasztottam a nyakát és hátát. És egyszer csak észrevette a lábujjait és nem tudtuk elterelni onnan a tekintetét, nagyon cuki volt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Lili nagyon édi! Boldog feledik szülinapot utólag is! Hogy telik az idő!!!

Azt gondolná az ember, ha van egy baba, akkor többé nem akar majd tanulni, mert inkább pihen az ember. na de itt úgy tűnik mindenki talál magának valami tanulnivalót.
Milyen színdarabokat szoktál letölteni?

Andy
Én is sokszor várom, hogy netezzek. Akkor iwiwen reagálok az ismerősöknek, Fanninak nézek játékot, ruhát vagy ide jövök. Persze mostanában nincs sok visszaolvasnivaló.

Holka
Mióta ébred ennyire sűrűn Emma? Több anyuka is panaszolta a tanácsadáson, hogy a baba ébren volt éjszaka, holott eddig mindig aludt. Fanni is ébren volt valamelyik éjjel 2-fél4ig. Sétálni kellett vele és ringatni, különben reklamált, aztán végre bealudt és mehettem aludni én is.

Most hogy ilyen szépen hullik a hó mi is arra gondoltunk el kellene valahová menni kirándulni. Bár cipőm az nincs ehhez az időhöz. Pestre is akarunk menni, mert mennem kell rákszűrésre, be kellene vásárolnunk ikeában konyhai cuccokat és Fanninak is vennénk pár dolgot a brendonban, ikeában.
Tegnap vettem neki játszószőnyeget, nagyon tetszett neki. Ma legalább félórát egyedül játszott, ami eddig rekordnak számít.
Tegnap este majd halálra nevettem magam. Párom nézte a tv-t és közben Fanni hason feküdt a kezében. Egyszer csak arra figyelek, hogy Fanni nagy nyáltócsával az álla alatt alszik párom kezében. Persze mikor nem kéne neki elaludnia (esti fürdő előtt) akkor nem lehet nyitva tartani a szemét.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál. Romlott a méhnyakam. Hiába feküdtem. Most C1000-res. Holnaptól kórház. Infúziót kapok. Nem tudom meddig leszek bent. Reménykedek, hogy csak pár napig, amíg a keményedéseket leállítják. Nem akarok még szülni!!!!!!!!!!!!

Ha hazaküldtek jelentkezem!

Puszi mindenkinek!!!
Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág!

biztosan hazaengednek hamar, és megoldják a problémát. Jó lenne persze még pár hétig benned maradna a picuri.
vigyázz magatokra!

nati!
nagyon jó a kép, nagyon ügyi Fanni, és édes!

Odri!
nekem is kéne tanulnom valamit. lehet megint elo-zok, majd még kigondolom.

ti adtatok már teát a babának?
nővérem mondta hogy az alma-banán desszertet azzal öblítsük le, na ma kipróbálom. Jó lenne már a 9-tízórai étkezést lassan kiváltani. sok tápi kell már. aztán 6.hónaptól főzit kéne kezdeni.

nálatok esett a hó?
kár hogy ilyen idő van, ma megint ittbent ragadtunk:(

Kép
andyfekete
 
 


Viri
Remélem hamar hazaengednek és még jó pár hétig nem szülsz.

Andy
A baba kiskönyvében van egty tábla a hozzátáplálásról. Ott a tápszeres babáknál már hamarabb írja a különböző kajákat. De szerintem nyugodtan adhatsz neki teát, főzeléket, gyümölcsöt.

Nálunk is esett a hó és most tiszta az idő is. Mi ma tuti megyünk sétálni, hacsak el nem kezd esni valami trutyi.

Szerintetek hogy tudnám rávenni Fannit, hogy kihagyja az éjjel 1-2 körüli kaját? Észrevettem hogy olyankor már alig eszik. felébred és csak cumizik egy kicsit, persze ezzel eszik is egy keveset és visszaalszik.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, ilyenkor adjál neki vizet és a következő éjjel biztos nem fog felkelni....
Nagyon édes a kis Fanni :lol: :lol:

Viri, jó lenne ha még a picike bent maradna egy darabig. Remélem csak pár napig kell bent maradnod a kórházban.
Vigyázz magatokra!!!

Andy, én már próbáltam neki a teát de húzta a száját. Most már a Bebe 2 -es tápit kapja, remélem most már könnyebben tudom szoktatni másra is.
Főzeléket csak késöbb lehet adni.....

Itt is esett a hó, sétálni nem tudunk, mert a lépcső csupa hó és nem tudok lemenni rajta babakocsival.
Aztán majd délután meglátjuk.

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
Drága Viri!
Nagyon nehéz lehet most neked mert ott van Kende is és így nehéz minden perc amit nélküle töltesz míg kórházban vagy.
De most minden hét fontos kistesónak!!! Olyan sokat tud benn fejlődni,érni napról-napra is!!!
Kende 2 és fél éves,ügyes nagyfiú! Ennyi idősen már olyan szépen megértik a magyarázást. Beszélj Kendével,mondd neki miért fontos most,hogy feküdj.És ne csak a kórházban hanem otthon is ha hazaengedtek. Nem tudom van -e nagyi,ha nincs,akkor szomszéd vagy barátnő vagy esetleg férjed kivehetne egy hét szabit vagy tesód ha van... mindegy kit de valakit mozgósítani kell,mert Kendével ha csak kettesben vagy otthon akkor az minden csak nem pihenés.. :wink:
Szorítok,hogy még maradjon benn a pici fiú a pocakodban!!!

andy
nekem olyan mumus a körkörösen szétszuvasodott kisgyerek fog.
Azt szokták mondani ha egy baba szomjas megissza a vizet is. Én nem fogom Emmát rászoktatni a teára. Egyszerű forralt víz és kész.
Nyáron mikor sokat kell inni és a baba nem akar akkor jó a tea mert az jobban itatja magát. De főzik után én csak vizet fogok adni neki.

odri
ha a Lili kajája a reszelt alma,répa,krumpli lesz...ezek mind fognak...akkor a főzelékébe egy kis kanál olivaolajat tegyél ha látod,hogy a széklet kezd besülni...

Nati
szenzációs a kép Fanniról. De jó,hogy tudtok ilyeneket csinálni!!!
A leghagyományosabb a tea mézzel ami nyugtatja az ingerköhögést.
holka
 
 


Nálunk is áll a hó mindenen. Én mondjuk örülök neki mert ma építhetünk henivel egy hóemberkét :D
holka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: