Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép

Gyorsan dobok két képet is. Az első csak a kéztartása miatt, hát nem igazi csaj? A vigyorihoz már nem is fűzök semmit. Én majd megzabáltam, egyre többet mosolyog.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok

Nati: nagyon rég jártál már a novemberi topikban, már hiányollak, néha szoktalak olvasgatni itt . Fanni nagyon aranyos , sokat változott. Picike kis törékeny kiscsaj.
Remélem megoldodnak a szoptatási próblémáid , szurkolok neked.
Bocsi ha zavartalak. :oops:

Itt is nagyon szép babák vannak, gratula mindenkinek! :D

Üdv
Móni
Vendég
 


Nati: Nagyon cuki ez a Fanni csajszi! :wink: Gratula a párodhoz! Az enyém is ilyen jó fej! És ahogy olvasom, Holkáé is!

Mágnes:
Örülök, hogy - viszonylag- jó éjszakátok volt! Kitartás! Nemsokára már ő is átalussza az éjszakát!

Holka: Örülök, hogy jól sikerült a szülinapod! Most megnyugtattál a forgolódással kapcsolatban. Már kezdtem megijedni, hogy többet kellene forgolódnia... ha már egyszer sikerült neki!
Vendég
 

 
 

Odri: Ha nem vagyok indiszkrét: miért nem sikerült jól a nászutatok?
Mi nem is voltunk. .. Mire elutaztunk volna januárban, Bius már a pocimban volt... úgy meg nem mertem.
Vendég
 


Sziasztok!

Hétvégén nem nagyon tudok jönni, férjecském is igényel. Most elment kondizni az unokatesómmal, csajszikám alszik egy órája, szóval van egy kis időm.

Magdolnam: örülök, hogy sikerült megbeszélnetek a dolgokat a férjeddel.

Márti, nagyon édesek a gyerekek.

Nati, Fanni is gyönyörű. A mosolygós képet egyenesen imádom. Jó, hogy kezd megoldódni a szoptatós problémátok.

Nekünk meg kezd előjönni a szoptatós problémánk. Vagy lehet, hogy csak szimplán bebeszélem magamnak.
Mondjuk minden etetés után tudok még fejni, és ma reggelre egy nap alatt már 100 cc-t fagyasztottam le. Csak mindíg úg érzem, hogy a melleim totálisan üresek. (szóval olyan löttyedt érzetűek a melleim) kivéve reggel, amikor érzem, hogy feszül, és nem extrán, de kemények.
Ma de. pl másfél óránként kért enni. Gondolom nem volt neki elég. Ja, és valószínüleg benyakalt egy kis vért is, bár nem láttam sebesnek a melbimbómat.(csak egy aprócska részen, gondolom az is elég) Amikor bukott egy kicsit, akkor az véres volt, hát azért megijedtem, de rögtön gondoltam mi lehet a probléma.

És ma mosolygott :D Nem hiszek én ebben a szociális mosolyban, egyértelműen ránk mosolygott. Olyan szép volt :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na újra kezdem, mert elszállt minden.

Nati, nagyon édes a kicsi Fanni. Lili is szokta igy tartani a kezét :lol: :lol:

Bejci, sajnos a nászútonkon vesztetteük el a kislányunkat :cry: :cry: Azt hittem nem lesz semmi gond, hisz mások is mennek terhesen nyarlani is.
Lili is igy kezdte először csak megmutatta, hogy tudja, azóta meg.....
Az egyik ismerősöm lánya aki egy napon született Lilivel, képzeld már majdnem áll.... :roll: :roll:

Szerencsére az én férjem is ilyen jó fej. Mindenben segít.
Nagyon romantikus és imád engem kényeztetni :oops: :oops:

Teszek fel egy pár képet, ezek ma készültek:

ez is jó kis kéztartás...:lol: :lol:

Kép

fincsi a kezem...

Kép

egy mosoly...

Kép


Kép


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Odri: Sajnálom az angyalkátokat, nem tudtam... :oops: A lényeg, hogy itt van nektek Lili baba, aki nagyon kis cukorfalat! Látom Ti is fényképezitek ezerrel!
Álló baba: hát igen! A tesóm kislánya 7 hetesen hason kinyomta magát, 6 hónaposan állt, viszont más dolga sem volt mint ezt gyakorolni. Nagyon nyugtalan volt babaként, éjjel is sokszor kelt, nappal sem aludt, úgyhogy mérgében forgolódott, felült, felállt... :wink:

Ercsi: Ne aggódj. Szétdurranó cici csak a szoptatás elején van! Ha 100 millit fejsz egy nap alatt az tök jó! Én csak párszor fejtem, de 1 nap alatt max. 80-at.

Holka: Másik topicba már nem is jössz? :(

Én is dobok pár képet:
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Szopi ügyben kezdek lenyugodni.

Csak az kavart fel, hogy másik topikban, ahol a januári babák vannak, sokkal többet esznek a gyerekek. Tudom, hogy nem szabad összehasonlítani, de akkor is nyomasztó tud lenni, hogy míg más babája 100-120-at megeszik egy evésre, az enyém "csak" 50-et. Persze utána másfél óra múlva reklamál repetáért.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Most csak Erikának írnék gyorsan, mert Fanni lassan hazaér a sétából.

Erika
Csak nyugi!!! Én tudok neked ebben a legjobban tanácsot adni. Fanni 30-50 grammokat szopott nagyon sokáig és 3-4 óránként. De nem is lett pufi gyerek, ami nem baj. Szóval tényleg véletlenül sem szabad összehasonlítanod a mennyiséget másokéval.
Nekem is volt, hogy vérzett a mellbimbóm, de csak mindig a szopi elején volt és Fanninak nem volt baja tőle. Én a szája sarkában vettem észre és a bimbóvédőben. Védőnő azt mondta kutya baja sem lesz, max a székletének a szinében fogom látni.
Én most jutottam el oda, hogy nem izgulok a miatt, hogy mennyit mikor eszik, vagy hogy van e elég. Holka ez ügyben nagyon sokat segített. egyszerre csak 1 ciciből etetsz? Ha gondolod etessed meg mindkettőből és akkor tovább bírni fogja és több tej is lesz, persze csak így gondolom mivel nekem csak a jobb cicit fogadja el és a balból napi 2x eszik "előételt".

fanni annyira lefáradt ma, hogy nem tudtuk elaltatni sehogysem, így zsolti elment vele sétálni. Már a sarkon aludt a drágám. Én nagyon ki voltam merülve ezért azt mondta párom maradjak és aludjak. Na én inkább 20 percre beültem a kádba és olvastam (Suttogót). TESTÁPOLÓZTAM IS!!!!! Olyan tiszta és illatos lettem!

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

nagyon szépek a babák, és tényleg ez a sok mosoly, alig lehet velük betellni.

nati!
örülök, hogy tudtál kicsit pihenni. Emlékszem én is mennyire vágytam a fürdőkádra.Gondolom nagyon jól esett.
És egyetértek veled Erika ügyben!
ERika, az én kis Vivim is 40-50eket evett 3.4 hetes koráig. sőt mi az első hónapban több tápot ettünk, mint anyatejcit, mire rákapott a cicire rendesen, és lett is annyi tejem.
Úgyhogy ezen ne aggódj!

na ez a nászút.... sajnálom hogy nem sikerült nektek, de elárulom, a mienk sem:)
mi elindultunk Horvátországba hajnali 4kor, és valami baleset miatt még 7kor is határ felé tartottunk, vagyis álltunk a sorban Nagykanizsa után. mikoris egy csavar-valószínű a balesetből- felverődött a szélvédőnkre(drága kamionról) és elkezdett repedni. na visszafordultunk egyből, örültünk hogy hazaértünk:)
aztán biztosító,...... de azért pár helyre elmentünk fürdeni azon a héten ami 50 km-en belül volt. és persze lassan közlekedtünk.

na szép estét

Kép
andyfekete
 
 


Szép napos jó reggelt nektek! :D

Szóval mi történt ma reggelre, totálisan bedurrant az a cicim, amiből este etettem. Melltartóbetét félrecsúszott, és totálisan tejben fürödtem.
Azt hiszem visszahoztam tejcsikémet. (mindkettőből etettem, fejtem mint a hülye) Ez a bal volt. A jobban még szerintem keveseb van, de azt is beindítom.

Köszönöm szépen a bíztatásokat. Ma nagyon jó kedvem lett.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Egy pár kép:

Kép Kép Kép

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ezek a csajok tüneményesek!!!! :) Kihez mehetnénk udvarolni? Mindjárt küldök referenciát..:)

Nati:
Beni 2 és fél 3 óránként eszik, mostanában van 1-2 alkalom, amikor 3 és fél órét kibír, ez már csúcsszuper nálunk...:)

Erika:
Anna ennyi idősen 60 ml-nél tartott..... Most 11 kiló! :) szóval egykiscsaj vigyázzon a vonalaira :)

Na és a képek:
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1233569002.722.jpg[/img] Király ez a pihenőszék :)

[/img] Kép Majdnemmosoly..

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1233569053.6751.jpg[/img] Lányom elkommunizálta Beni sapkáját..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nálunk lehet udvarolni :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Mágnes, nálunk is :lol: :lol:
A végén még összevesznek rajta a lányok :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Hm, akkor most mondok egy szomorú hírt az ÖSSZES lányzó számára! Mi elsőbbséget élvezünk :D ugyanis csak néhány utca választ minket el egymástól, úgyhogy..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Gyönyörű babócák! Úgy szeretem nézni őket!
Aszem beteg leszek. Már tegnap gyanús volt, hogy nagyon ráz a hideg :( Jaj tegnap színházban voltunk. A made in americát néztük. Nagyon jó volt, viszont hazafele beadta a kulcsot a motor :twisted: úgyhogy éjjel 1 után értünk haza és Liza is velünk volt....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:egyszer tényleg összehozhatnánk egy háztűznézőt :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:roll: :oops: részemről ok!!! ha meggyógyultam elsétálnánk Lizivel....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati
Nagyon szép kislány Fanni.
Begyógyult a sebed?
Kényeztetős fürdőszobai percek…szuper!!! :D

Ercsi
Istenem de picúr még Zsófika! Tudod ilyenkor szokták mondani ,hogy az eddig 3-4 órákat alvó és 3-4 óránként evő babám elromlott…pedig dehogy romlik el. De az újszülöttkori sok alvás nem mindenkinél tart ki 6 hétig van akinél csak 2 hétig…
Szóval csak nyugi és szopi Zsófi igénye szerint.Ő majd beállítja magának a szükséges tejmennyiséget.
Laposnak tünő cici semmit se jelent,attól még van benne tejecske. Emma lassan 6 hónapos lesz,csak anyatejet kap,és kizárólag reggel érzem teltnek a melleim. Mégse éhezik a kis hurkás combú-tokásom kiscsajom.. Ja és fejni semmit se tudok! Múltkor el mentem 2 órára,gondoltam fejek egy kicsit de 2 mellből se jött össze össz 10ml.
A babákat pedig nem szabad összehasonlítani. Nálunk Heni 1 alkalommal produkált 140-et,amúgy ha 110-ket evett az már húúúdesoknak tűnt!! Átlagban 40-70miliket evett. De szép kerek kisbaba volt,csak épp másfél óránként evett. Erre mondta a védőnőnk heni csipegetve eszik.

Bejci
Látod ide se tudok jönni mindennap, nemhogy 20 ember írásával legyek képben….nem megy..
Biusod…pedig tudod….gyönyörűűűű. :D :wink:

Odri
Kívánom,hogy Lilikétek minden perceteket tegye örömtelivé!

Magdi
Na,frankó napotok volt ez a vasárnapi….jaj,szegény ahhoz képest,hogy nagy pihit terveztél…
De legalább a színház jó volt.
Jobbulást Neked! Nyomasd a c-vitamint.

Mágnes
Cuki Beni nagyon,de én Annával nem tudok betelni. Szép okos,nagylányod lett!!!
holka
 
 


Holka, Zsófi tegnap óta másfél- két óránként eszik. De nem úgy ám, hogy befalná. Szépen komótosan lóg a cicin, cumizik. Közben biztos, hogy jön is belőle, mert amikor kiesett a szájából akkor éppen folyt szerte szét.
Kb másfél óra múlva elkezd már reklamálni, és ha nem adok neki, akkor hatalmas nagy balét tud csapni.
Az látszik rajta, hogy hízik, mert elkezdett tokásodni. Mérni múlthéten szerda reggel mértem.
Tegnap este ráraktam a mérlegre, és 11 dekát hízott azóta. A születési súlya még nincs meg. Azt célozzuk a következő hétre.

Na megyek aludni egyet. Lánykám is alszik, hátha hagy egy kicsit.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hát hova lettetek? :D

Tegnapra elértük születési sűlyunkat. :D Hip-hip hurrá!!! :D

Tegnap a drága óránként másfél óránként evett. A végeredménye (lemértem hétfőn este is) 5 dkg hízás egy nap alatt. Lehet, hogy éppen növős fázisban van. Hallottam ilyet, hogy akkor többet esznek.

Bolond apja pedig mit mond. Ne adjak neki annyit enni, mert el fogom kényeztetni. :shock: Elkezdi, hogy ne csipegessen, hanem egyen rendesen. :shock: Ezt magyarázd el egy 2 hetes újszülöttnek. :!: Na azt hittem pofánvágom. Ne adjak enni egy ordító gyereknek, aki nyilvánvalóan éhes. :shock:
Na nem ért hozzá az is biztos.
Tegnap épp nem bírta ki a három órát, és akkor mi van. Éjszaka ennek ellenére pedig óraműpontossággal 3 óránként kért enni, és reggel is.
Az is lehet, hogy valami nem tetszett neki, és azért kívánt engem enyire.
Na mindegy, kicsit kiakadtam.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!

örülök, hogy elértétek a születési súlyt, mi is 2 hetesek voltunk akkor. És ez így jó.
A párodon meg ne aggódj, az enyim is olyanokat mondott mikor 2-3 hónaposan megevett délután vagy este majdnem 170et a kiscsaj, hogy ne adjak neki többet mert nagyon meghízik. De azt nem kérdezte meg hogy délben mennyit evett, mert akkor éppen csak 100at. Amikor éhes, akkor kér többet. Ők nem értenek hozzá:)
De azért csak mond neki a dolgokat, érezze csak hogy ő is fontos, és hogy rész vesz benne. Azt nagyon szeretik, főleg az elején az apukák.
Az hogy másfél óránként eszik az nem baj. Az én lányom most 5 hónaposan-mióta szenved a fogacskáival- eszik másfél 2 óránként, de mindig csak fele annyit mint szokott. De főleg délelőtt.
Van oylan hogy reggel 8-9ig ott fekszem vele az ágyban. Eszik az egyik cicimből 2 perc múlva hasra fordul vigyorog, jáccik egy negyed órát, visszajön a cicimre. Aztán megint jáccik és kéri a másik cicimet....
hát most ezt jáccuk, de mit tudok tenni, éhezni nem hagyom:)

Amúgy hogy vagy? volt már kint a védőnőd? hogy tetszik neki Zsófi?

én meg már mennék ki sétálni, de megint csepereg az eső....
jó lenne levegőzni, tegnap sem mentünk sehová.

többiek hol vagytok?

Kép
andyfekete
 
 


Holka
Köszi kérdésed, mellbimbóm már nem fáj, csak mikor becsípi. Viszont most a bal fáj megint, eléggé belilult, de azért azt is erőltetem neki, mert abban kevés van és nehezen jön.
Mikor kapunk Emmáról új képeket?

Andy, Erika
Nálunk most az a furi, hogy éjszaka is kel enni 4 óránként, pedig volt már, hogy átaludta az éjszakát. És így sajnos köztünk alszik, mert egyszerűen nem tudom visszatenni az ágyába, mert felébred.

Zsófi nagyon csini kiscsaj! Ja és mmi szerintem 3 hetesen értük el a szül súlyunkat. Ha jól belegondolok 12 hét alatt hízott összesen 1800grammot, ha a kórházból kijövős súlyt nézem. De én nem bánom, hogy nincs még 5-6 kiló, mert sokszor már így is fáj a derekam, ha sokat cipelem.



Mágnes
Fanninak is lehet ám udvarolni!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy, néha elképedek, hogy miket talál ki párocskám. Reggel már nem tudtam neki elmagyarázni, hogy igény szerint szoptatunk, és nem a szigorú német módszer szerint, ami 30 évvel ezelőtt volt divat.
Egyébként nagyon édes. Néha röhögőgörcsöt kapok, amikor meglátom hogyan ringatja. Nagyon vicces. Kb 90 fokos kilengéseket csinál. Csodálom, hogy a gyerek nem szédül bele. :D

Védőnőm már 2* is volt. Egyszer amikor hazajöttünk, és múlt héten. Akkor közölte, hogysínen vagyun, és márjük hetente.
Tetszett neki Zsófi nagyon. Főleg, hogy alig 2 hetesen iszonyatosan figyelt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


HOLKA:
Ha cephalhaematomája van Beninek, mire számítsak?? 26-án megyünk koponya uh-ra, de egyre jobban aggaszt a dolog...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, de azért olvasgatok...

Hú, mennyi "jó" csaj van itt!! :lol: :lol:
Ugye Mágnes?? Jut a srácoknak válogatni való...! :lol: Mert ha jól számolom, itt csak ketten vagyunk fiús mamik, mindenkinek csajszi van!

Mi jól vagyunk, ma volt a 3 hós szuri, meg a prevenar 2. része, szegény, jó nagy üvöltést rendezett...ahogy haazértünk, be is aludt! Már 6910 gramm! :) Egy kiló egy hónap alatt!

Ercsi!
Milyen kis törékeny a bébid...olyan fura, hogy már 3 hónapja szültem, és Ágoston ilyen vasgyúró a te picikéd mellett!
Apropó védőnő: hozzátok milyen sűrűn megy?
Hozzánk minden hétfőn jön, de már kissé unom.....minimum másfél órát itt ül, és nagyon szeret beszélgetni, viszont én nem haladok semmire....már gondoltam rá, hogy bezárkózok legközelebb.... :roll:

Nati!
Az én jobb mellbimbóm is a kezdetek óta eléggé fáj...hol jobban, hol kevésbé...egy ideig bimbóvédőt is használtunk, sokáig fogcsikorgatva szoptattam belőle.......Mostmár csak egy kis felszisszenés van, amikor ráharap!

MAgdi!
Lizát is vittétek a színházba?? Hogy bírta? :shock:

Dobok én is néhány friss képet:
Nővérével játszik:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Holka!
Írtam privit!! :)

Kép

Kép
ditta76
 
 


nem, Lizát nem vittük! :lol: :lol: :lol: Azt hiszem, akkor elmaradt volna az előadás...
Kééééééééépzeljétek!!! Liza 4kézláb kezd közlekedni, sőt az előbb egy csomószor kinyomta magát a feneke fenn az égben! Olyan büszke vagyok rá!!!
Ditta,! Hű de szép baba! És jó súlyban van ;) NA igen, a fiúk kedvükre válogathatnak... Bezzeg a lányok lerágják a körmüket, hogy vajon őt válasszák e... :cry:
Mágnes :shock: :shock: :shock: de hogy vagy mint? Nagyjából tudom mi az, de azért vannak homályok... gyógypuszi a lovagunknak :!:
Ercsi, jót mosolyogtam apa tanácsán :lol: :lol: csak keményen!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Mágnes
most neked gyorsan és ha a lányok nagyon rendik és tovább alszanak együtt,egy időben...akkor még jövök! :D
A Cephalhaematoma szülési sérülés. Bevérzés,ami a varratok vonalát nem haladja meg. Felszívódik. Ha nagy akkor anémia,vérnyomáscsökkenés előfordul.
Mekkora a tiétek? Már csökkent a mérete,igaz?
Ha nagyon nagy mértékű és esetleg központi idegrendszeri érintettségre utaló tünetek is vannak akkor uh és röntgen kell.
De lehet ti nem kimondottan emiatt mentek uh-ra...haneem
ilyenkor mivel a kutacsok még megvannak belet nézni rajtuk,lehet uh-ni az agyat...és ezt sokszor kihasználják,és a lelkiismeretesebb gyerekdokik küldenek ilyen vizsgálatra.
holka
 
 


ditta
Írtam


háááát közben hence felébredt...csipkerózsikás kifestőt kell nyomtatnom neki...folyt köv később.. :roll: :D
holka
 
 


holka:
igazság szerint én nem látom, hogy csökkent volna a mérete... Néha úgy tűnik, mintha kisebb lenne,de máskor ugyanakkorának látom..Nem tudom, hogy a nagyok közé tartozik-e vagy sem, én nagynak látom..
Koponyauh-ra persze nem az orvos küldött el, maszek rendelésre megyünk, éppen ezért ohgy megnyugodjunk. Remélem tényleg meg is fogunk..
Védőnő szerint ,ha valami károsodás lenne, az látszana Benin, enerváltabb lenne, kifejezéstelen a nézése, nem lenne érdeklődő, nem mosolyogna..Rá ezek nem jellemzőek, sőt! Meg is jegyezték, hogy nagyon jók a reflexei, figyelmes, próbál a játékok után nyúlni és tartja a fejét, forgatja is..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
igen,a lényeg ezen van amitt te írtál! Hogy van-e idegrendszeri tünet. Ha e téren nincs próbléma,akkor felszívódik idővel.
holka
 
 


Nekünk is van csajos kéztartásunk :D

Kép
holka
 
 


Holka!

nagyon szép Emma, és micsoda kék szemei vannak, jól látom?
nanyon édi.

mágnes! mikor mentek legközelebb dokihoz? remélem hamar meggyógyultok. drukkolok.

magdolnám!
nagyon ügyi baba Liza. akkor már kúszik, mászik rendesen. a lakásban is? vagy eddig még csak a szobában?

Ditta!
nagyon szép Ágoston baba. Igazi kisfiú. Sajnálom a védőnődet, talán már lassan leszokik rólatok.

Az enyim a 3.hétig volt kint minden héten egyszer egy órácskát. Mi is csak beszélgettünk, kérdésem volt pár, azt megválaszolta. Aztán látta minden rendben, többet nem is jött.
Rafkós, mert mindig megnézi mikor megyünk oltásra-tanácsadásra a dokinőhöz, és akkor a váróba odajön és megkérdezi hogy jól vagyunk-e. Ezzel le vagyunk rendezve.
De ne is jöjjön hozzánk, menjen oda tanácsot adni ahol gond van, ahol nincs pénz sok mindenre, meg ahol 6 gyerek van. na ott elkél a segítség.

ma megyünk nagymamámat kösznteni 80 éves. csak kár hogy a fia(apukám) nem élte meg.
de azért biztosan szép lesz így is.

na szép napot mindenkinek!

Kép
andyfekete
 
 


Holka:köszönöm a választ.. :)
A szívem mélyén érzem én ,hogy minden rendben lesz, de akkor nyugszom meg teljesen, amikor az uh lelet a kezemben van.
26- án megyünk koponya, hasi és csípő uh-ra, persze maszek rendelés, mert a Heimben már nem adnak időpontot, ülhetnék ott egy pár hetes gyerekkel, ráadásul a kopnya és hasi uh nem is kötelező vizsgálat...

Ezek a csajszik tüneményeek! :) Nekünk egyetlen hapsis kéztartásunk van, ökölben, evéskor :)

More Milk kapsuzlát használt valamelyikőtök?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Holka
Hú de gyönyörű szemei vannak Emmának! És azok a szemek!!!

Ditta
Ágoston nagyon jóképű kisfickó, nagyon ari ahogy a nővérkéjével van.

Mágnes
Ez a termék a motherlove-é? Szerintem egy kicsit drága az én azért nem vettem. + mert már nem hiszek ezekben a szerekben, mert nekem semmi nem vált be.

Megvettem a suttógó mindent megold kötetét és próbálom Fannikát leszoktatni a cicin való elalvásról. Legalábbis napközben ne így aludjon el. Igaz nem a felvesz/letesz módszert használom, mert kisírta a lelkét a drágám és már én is majdnem sírtam. Én kézbe veszem és ringatom amíg megnyugszik, megvárom míg elalszik leteszem és még ott maradok vele és rajta tartom a kezem ha felébredne. na ez ma bevált eddig, de nem tudom mi lesz a többi napon. Lehet este is így kellene elaltatnom és akkor az ágyában aludna.
Az a baj, hogy nekem nem kényelmes, hogy az ágyunkban alszik. Nem tudom kialudni magam. vagyis nem azért akarom a saját ágyába szoktatni, mert szigorú szülő vagyok, de kell nekem is a pihenés.

Kiscsaj jól megtréfált minket. Végre elaltatom délután, párommal gondoltuk kihasználjuk az időt, de Fannika megérezhette mert egyből sírva ébredt fel. :? na majd máskor bepótoljuk, remélem :?

Mára ennyi, pihenek egy kicsit, mert ismét ébredni fog.

Ja majdnem el is felejtettem. Szoktatok valamit énekelni a piciknek? Nem tudok túl sok gyerekdalt. Ha valaki tud megírná a szöveget? vagy hogy hol találom meg a neten?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:igen ,motherlove-os termék. Én még ezt kipróbálom, ha ez sem jön be, akkor már semmi....

Gyerekdal szövegem van egy csomó.. Hová küldjem?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én gyerekem ma extrán nyűgös volt. Nálatok mi a helyzet? Jön a hidegfront. :?

Nati, mi még ilyesmire csak gondolni tudunk, hogy kihasználni az alvásos időt. Van még 3 hetünk.
Egyébként mennyire gáz ilyenkor az első alkalom?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!
az én lányom is éjjel 3szor fent volt. pedig az utóbbi napokban már este 8tól reggel 6ig aludt. úgyhogy valami front lesz, vagy van.
Az első alkalom kicsit fájt. de be kell majd gyakorolni:)
De én nem csak kívül lettem varrva, hanem belül is, biztosan azért.
na megyek jáccom a drágával.
képzeljétek úgy ette a desszertet már a lányom tegnap is ma is....
már sokszor kell napjában a tápszer azért kezdtük el.

Odri, ti hogy álltok a desszerttel és a főzivel?
vagy csak tápi van még meg anyatej?

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes
Elküldöm priviben a címem. Van hozzá kotta is? Vagy fel fogom ismerni a szöveget és beugrik majd a dallam?
A kiskrokodilos szövege nem jut eszembe, pedig azt szerettem. Most a Mómitát, az Egy kismalacot és a Micimackót szoktam énekelni. meg költök neki ami eszembe jut éppen. Jókat szokott mosolyogni.

Erika
Hát nem volt kellemes az első, a második már csak kicsit volt rossz. És engem is varrtak belül is kívül is. De be kell "járatni". Ajánlom a síkosítót, az segít.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a dicséreteket!

Mágnes én használom a More Milk Plus kapszulát és nekem nagyon sokat dobott a tejmennyiségen.Én sem hittem benne elég szkeptikus vagyok ilyen téren, de a második nap a használat után már érezhetően több lett a tejem mint előtte.Aztán, nem tudom, mert van akinek beválik, van akinek nem.Nekem pl. a teák nem segitenek egyáltalán... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sajnos nem tudtam jönni, mert nem működött a babanet...

Erika, nekem nem volt gond az elsővel, sőt nagyon vártam. A császár miatt egy kicsit nehezebben ment a ozság, de azonkívűl semmi.

Holka, nagyon édes a kis Emmuci:lol: :lol:

Mágnes, remélem minden rendben lesz, majd szorítok nektek!
Minket hála elküldött a dokinőnk uh-ra....áldom érte. Szerencsére minden okés volt. Biztos nálatok is igy lesz.
Engem is érdekelmek a dalok.....

Nati, mi is akkor oldjuk meg ha Lili belszik délután vagy estefelé.
De mi is jártunk már úgy, hogy ahogy elkezdtük volna, mintha megérzete volna egyből felsírt :wink:

Andy, Lili nagyon válogatos....semmit nem akar elfogadni. Már próbálkoztam mindenfélével, persze nem egyszerre.
Ti milyen desszertet esztek? Hátha az nekünk is bejön....

Ditta, nagyon helyes a kis Ágoston....lesz majd itt hajcihő... :lol: :lol:

Akkor nekem szerencsém van, Lili végig alussza az éjszakát. De tegnap este nehezen akart elaludni és kevesebbet evett.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
nekem meg tegnap elment az áram, így nem volt net ma estig, amíg a párom meg nem csinálta:)
én elkezdtem a kecskeméti bébidesszertekből az alma-banánosat, nagyon tetszik neki. egyelőre ebéd után kap 5-6 kanálkával.
aztán hétvégén kezdem a főziket, majd megnézema kínálatot.
az az igazság, hogy már 2 etetésnél van tápi. És kinézi a szánkból a kaját:)

na majd holnap még jövök....

Kép
andyfekete
 
 


Jó reggelt!

Gyermekem tegnap óránként akart éhen halni. :shock: Aludni nem sokat, azt is felületesen. Amikor azt hittem alszik, akkor negyed óra múlva már üvöltött is. Este 6 óra felé aludt el egy két órára.
Tegnap nem is fürödtünk, mert amikor felébredt megint üvöltés köetkezet, ha megfürdetjük tuti besértődik totálisan. Szóval 8-9-ig szopizás, és utána éjfélig alvás végre. :D Utána 1 óra múla kelt, aztán megint 3.
És most hajanli fél ötkor úgy gondolta, hogy marhára kialudta magát, és leszek szíves szórakoztatni. :x
És most kb fél órája megint alszik.
Remélem vége a frontnak!!! :evil:

Szépen süt a nap nagyon nálunk, azt hiszem a következő kajcsi után felkerekedünk.

Ezt a More Milk Plus kapszulát hol lehet beszerezni? Gyógyszertár, vagy drogéria? Csak mert ma megyek gyógyszertár felé is.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika:
itt rendelhetsz, de drogériákban azt hiszem lehet kapni,vagy gyógynővényesben
http://hu.motherlove.eu/?q=node/14

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, valahol azt olvastam most, hogy fájhat tőle a baba hasa.

Igaz ez?

Megrendeltem, 6200 Ft+ szállítás.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


na ezt jól megszívtam. Ezen az oldalon olcsóbb :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Visszamondtam a másik oldalon, és megrendeltem ezen.

Köszi Márti a linket

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi, nem mondhatod vissza a rendelést?

Én ugy jártam, hogy megrendeltemés eltelt2 hét, nem jött ki, telefonáltam nekik, hogy kösz nem kell és elmentem boltba megvettem.Ugyanannyi volt mintha rendeltem volna postaköltséggel együtt... :shock:
Nem vettem észre, hogy fájna tőle a hasa... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Azt írták, hogy ha ma van visszaigazolás délig, akkor holnap jön a csomag.

Már vissza is igazoltak. Kíváncsi vagyok.

Na megyek pihizek egyet, mert tegnap nem nagyon sikerült. Aztán megyünk sétálni

Kép
Kép
cs_erika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: