Új privát üzeneted érkezett!

@legolina: Háát, azt mondta a héten már lehet :) Tudja, hogy babaprojekt van, nem mondott semmi ellenvetést, vagy hogy várjunk egy-két hetet. Én sajnos az érzékenységre nem tudok majd alapozni, mert alapból elbőgném magam a gyönyörű látványtól egy olyan helyzetben, mint amit leírtál :)

Lányok, a peteérésnek lehet olyan tünete, hogy negyed óránként járkálok pisilni?

marmotka
 
 


Marmotka: Akkor mi is majdnem egyidőre nem várjuk, elvileg vasárnapra írja az ovut, de a teszt szombaton már halovány pozi volt, sanszos, hogy kicsivel előbb lesz.
Többiek hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: hányadik ciklusnapodnál jársz?

babyfever2016
 
 

 
 

Sziasztok!
L-esek rajtunk a forum szeme most :lol: en a napokban elbizonytalanodtam kicsit mert nem erzek kb semmit. Mondjuk most nincs is ugy rààlva az agyam hogy keressem a jeleket. Par nap es kiderul..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Lehet, hogy jobb is, hogy nem keresed a jeleket. Így semmibe nem éled bele magad és majd jön aminek jönnie kell. Egy pozi teszt


@kiscsillag201: Te máskor is használtál már ovutesztet? Én nem vagyok tapasztalt benne. Mikor érdemes akciózni? Már a halványnál, vagy csak ha határozott pozitív? Csak egy napig erős pozitív, és utána visszahalványul?



 

marmotka
 
 


Babyfever: 9. ciklus nap a mai.
Marmotka: Én is most kezdtem csak az ovu tesztelést 15-ös erősségűt rendeltem. Azt írják, hogy amint pozitív akár halvány is érdemes elkezdeni "akciózni", amint erős akár minden nap. Mert 36 órán belül várható az ovu.
Littlebiscuit: hogy sikerült az utazás?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Na csajok,most jött meg a következő adag ovutesztem.
Bajban vagyok most a számolással,mert régen 30-31 naposak voltak a ciklusaim, most a fog.gátló után 26-29.
Bár lehet a tea is segített a dologban,de úgy döntöttem biztosra megyek,hét végétől jövőhét végéig aktívak leszünk.(2 naponta).
És még szerencsém is van így a fog-gátló után kolléganőm már év elején abbahagyta,de nincs rendes ciklusa hol megjön-hol nem(inkább nem,eddig 3x hozták meg neki gyógyszerrel).
Most megint késik neki egy hete a tesztek negatívak,jövöhéten megy dokihoz.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok, nem is tudom hogy vagyok. A mindjárt megjön érzésem van. S nagyon félek. Most a jelek nagyon összezavarnak! Szinte óránkét mást érzek. Ez a bizonytalanság a legrosszabb!

Ovu tesztnél amint kis halvány pozi van indulhat az akció! Volt hogy vártam egy napot, s már késő volt.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Csajok most jövök a nőgyógyásztól, mert picit barnáztam és azt mondta menjek el. 5+6 napon már van szívhang annyira jó érzés volt látni :) Drukkolok, hogy mindenki ezt láthassa mihamarabb :)

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Gratula, de jó ezt hallani!!! Most már tényleg nyugi, s vigyázz magatokra!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszi LOLO mielöbbi babásodást kívánok :)

szandra0408
 
 


@szandra0408: jaj de jó, gratulálok!!
A barnázásra adott valamit?
legolina
 
 


Nem ő semmit sem látott azt mondta minden ok :)

szandra0408
 
 


Sziasztok, ki hogy van? Legolina, Littlebiscuit? S kozépidősök?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok, ki hogy van? Legolina, Littlebiscuit? S kozépidősök?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@szandra0408: nagyon szupeeer! Vigyor


@kiscsillag201: hogy alakult a tegnapi ovu-teszted?

L betűsok, nagy drukkom Nektek a napokban! Ki következik?




babyfever2016
 
 


jó reggelt lányok.
Visszatértünk a hosszú hétvégéről és ma már meló.
Jó volt nagyon de fárasztó is, éjszakázások (fél 2-ig az nekem már erős éjszakázás :D) egész nap mentünk csavarogtunk. De tényleg, legalább elszaladt az idő.
A baráti párunk amugy éppen ugy mint mi ösztől próbálkoznak és októberben össze is jött nekik de a 6. héten meggondolta magát a bébi :( csakugy mint nálunk csak ő egy picit tovább birta.. Jó volt erről beszélgetni tényleg. Persze párommal és 2 másik barátnőmmel is beszáltünk róla de nem igazán ugyanaz mint valakivel aki pontosan azt élte át nemrég mint én. De erre tényleg pont már most :)
Hisz talán itt is van már bent a 'tesó' :)
Kicsit zavaró hogy nem tudom mikorra nem várom (csütörtök/péntek/szombat környékén - sőt a régi 32 napos ciklusommal vasránap/hétfő - mondjuk ennél tuti előbb mert ugye szerdai és csütörtöki nap éreztem az ovulációs fájdalmakat szóval szerintem mondjuk csütörtök vagy max péntek a nem várt. Mindenesetre szombatig várok.

Szandra,kész csoda hogy volt már szivhang!!! Nagyon szuper. Azt viszont csodálom hogy nem adott progeszteront. Mondjuk orvos is válogatja. A fent emlitett barátnőm is kapott és nagyon rosszul volt tőle..

Lolo, a mindjárt megjön érzés még nem ok pánikra, tudod!! Mintha én is kezdeném finoman de tényleg alig alig. A multkori 'korai öröm' hónapban már a nem várt előtt majdnem egy héttel elkezdődött ez, esténként nagyon erős menzeszes görcseim voltak 5-6 napon át.. Most egyelőre semmi ilyesmi pedig már közel vagyok 2-3 nap.. Hát meglátjuk.
Mindenesetre tegnap este az Igazából szerelmet végigbőgtem :D

Legolina, te hogy vagy?

Marmotka & Krystin, akkor hajrá nektek a következő napokban!!

Babyfever & Kiscsillag lement az ovu megvoltak a jól időzitett együttlétek? :) Reméljük elcsiptétek a gólyát.. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre. Regeteg a meló, meg történnek az események.
Tegnap voltunk dokinál párommal. Van egy kis gyulladása, valószínű ezért nem jött még össze a baba. De most kapott rá gyógyszert. Viszont azt mondta a doki, hogy próbálkozzunk, mert így is sikerülhet azért, csak kisebb az esélye. Szóval azért csak szorgoskodunk, de ha előbb nem márciusban már lesz zebrás tesztem :)

Tripla L nagyon szorítok mindenkinek! Jelentkezzetek, amint valaki tesztelt, és hozzátok a jobbnál jobb híreket!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Babyfever: Még elég haloványka volt tegnap, de naptár szerint amúgy is csak ma kezdődik az "akciós" hét. Ma reggelre kezdett folyás is lenni, eddig semmi. Hála sok a meló is az üzletben, így nem stresszelek ezen, csinálom az ovutesztet mérem a hőm és ennyi. :) Meg persze elcsábítom férjemet :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Háát, itt volt reggel kis riadalom, mert volt pici barnázás (illetve olyan nagyon halvány rózsaszínes váladék, de csak egy pici a WC papíron reggel)
Izgulok hogy megjön-e, elvileg holnap lesz 2 hete a peteérés, a szokásos ciklushosszom szerint meg már szombaton meg kellett volna jönnie. 
Mivel ezt a pisilés után láttam, az első pisis tesztről lecsúsztam, aztán pörgés volt, nem csináltam tesztet, és nem is fogok, majd csak holnap. Csütörtök reggel meg vérvétel.
Picit most szurkál a méhem jobb oldala (ott szúrt jobban múlt héten, mikor 2 napig eléggé fájt), remélem, hogy csak további vackolás. A progeszteront mindenesetre tolom tovább...
Szorítsatok!
legolina
 
 


@legolina: Nagyon szorítok!

Kiscsillag jobb is, ha nem mindig ezen agyalunk, ez az időszak ebből a szempontból szerencsés, remélem meg is lesz az eredménye mindannyiunknak! :)

Littlebiscuit nagy drukk, remélem a 3 L betűsnek 3x2 csikja lesz a hétvégére! :)


Köszönöm kérdésed, elvileg 6 dpo-n vagyok. Előző ciklusban ovutól kezdve folyamatosan görcsölgettem, de nem enyhén, "csakbeleképzelős" módon, úgy voltam mint Te, hogy ezt nehéz lett volna csak képzelni. :) Igazából nem tudom ez minek volt köszönhető. Arra gondoltam, hogy mivel az volt az első próbálkozós hónapunk és mi előtte mindig gumival védekeztünk, lehet, hogy szokatlan volt a szervezetemnek a katonák jelenléte? Szerintetek létezik ilyen, hogy ez okozhat tünetet?
Most nem érzek semmit, néha itt-ott szúr egy kicsit, de ezen, illetve a bő nyákon kívül, ami csak most csökkent le kb. 2-3 napja, nincs semmi tünet.
babyfever2016
 
 


@babyfever2016: 6 dpo? Akkor hamarosan jönnie kell az erősebb szurkálásnak. Ez az itt-ott mióta van?
Szorítok 

legolina
 
 


Sziasztok! jól emlékszem, hogy valaik mára nem várja?

@littlebiscuit:


nem adott semmit de akkor egyszer láttam a papíron azóta nem. ma voltam vérvételen + vizelet vizsgálaton és jövő hét szerdán újabb ultrahang és kapom a kiskönyvet, addigra meglesz a toxoplazmózis hív stb tesztek eredménye

szandra0408
 
 


Én is teszteltem azért egyet tegnap halvány volt,de azert rendesen latható.Ugyhogy igyekszunk rakapcsolni ;-)
Gratulalok Szandra alig várom hogy legalább a 2 csíkot lássam!
Ami meglepett,hogy nem is mondtam a ferjemnek semmit (nem akartam nyomasztani) és kerdezgette h csináltam-e ovutesztet,milyen lett,kb mikor lesz ovu.Jól esett az érdeklődése!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok, holnap lesz a ciklus 28 napja.lehet reggel ha lesz időm ellövök egy tesztet, csak nagyon félek az eredménytől. Kis szurkát érzek, de csak ennyi. Bele sem merek gondolni, ilyenkor mindig a pánik lesz úrrá rajtam, újabb csalódás vagy végre siker.
Mindenkinek drukkolok, legolina mit mondanak a vervételnek mikor lesz eredménye? Littlebiscuit Te mikorra tervezés az első tesztet?
Krystin hajrá!! Ha látható az már jó!
Babyfever kitartás nem sokkal vagy utánunk, nemsokára kezdhetsz gondolkodni a tesztelés napján!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Oh Babyfever már te is itt jársz 6 DPO? egy hét és lehet is tesztelni! Szoritok!
Nekem pontosan egy héttel volt az a nagyon erős nyilallás szurkálásszóval lassan te is ott vagy. Ja és pont azokban a napokban méregettem hőt kiváncsiságból és akkor leugrott egy napra! Kiváncsi vagyok nálad lesz-e ilyen.

Krystin, ez tényleg klassz hogy a párod nem odzkodik ezektől a dolgoktól hanem még érdeklődik is.. :) Szerintem nagy ereje van annak hogy ha minkét fél igazán szeretné..

Lolo, jujj szóval talán holnap teszt. Nagyon izgi. Szurkolok.. Én szombatig várok és ha semmi miki, akkor teszt :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@legolina,@lolo8280: Nagyon drukkolok mindkettőtöknek a holnapi teszteléshez! Várjuk a híreket!


@kiscsillag201: Nekem is még halvány. Naptár szerint ma kéne lennie, kíváncsi vagyok, hogy a mai már erősebb lesz-e. 


@littlebiscuit: Csinálsz megint egy összefoglalót? :) Hogy ki mikorra nem vájra? Múltkor is olyan jól összeszedted :) Te mikor tesztelsz???


 







marmotka
 
 


Na tessék közkivánatra :) Akinél 'kb' van irjon pontos adatot!!


Kismamáink: Linda88 - Szandra - Judydifi


Vica – eltünt, aggodunk!!!


 


NEM VÁRTAK:


Lolo                        SZERDA!! (teszt talán reggel)


Legolina                 SZERDA!! (csütörtökön HCG teszt vérből)


Littlebiscuit           december 12.


Mocsika                 december 16.


Babyfever              december 16.
Ecsibe                     december 17.


Marmotka              PÉ dec. 8 körül – nem várt kb dec-22?


Kiscsillag                utolsó menzesz nov 29 / nem várt: dec. 26/27?


Krystin                    utolsó menzesz dec 2 / nem várt dec 27/28 ?


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Vicáért ne aggódjatók ők is jól vannak, csak nem nagyon van ittés ő is kismama :)

szandra0408
 
 


@littlebiscuit: Nagyon jó vagy  A mi kis adminisztrátorunk!!!

Lányok, nem tudom most mi van. Elvileg dec. 3-án volt ovum. Volt 2-án és 3-án is rendes szép nyákom, éreztem is a pét. Viszont tegnap is volt több-kevesebb, de ma mentem pisilni, és megint. Elég szép, olyan nagykönyvben "megvanírva" tojásfehérjés! (Bocsi, tudom, hogy undi, de nem tudom máshogy megfogalmazni.) Ez már a 18 napom az előző mensi óta. Most lenne mégis pém? A hasam nem szúr vagy fáj, illetve nem úgy, ahogy peteérés idején szokott.
Ötlet? Barátcserje lehet?  


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Littlebiscuit: Nekem dec 27 a kövi nemvárt igen, most én vagyok a sereghajtó :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Ecsibe szerintem a biztonság kevéért bujjatok össze még ma mindenképp :D
Köszi Szandra a hireket Vicáról, akkor rendben van :)
Kiscsillag szerintem jó igy mert Karácsonykor gyorsan telnek a napok nem lesz ilyen tétlen várakozás mint például nekem most.
Egyszerűen nem megy a munka. Csak kattintgatok ide és oda. :D
Egyre jobban érzem a méh körüli görcsöket. Annyira átok ez a természettől hogy a közelgő menzesz és a terhesség is ugyanazon tünetekkel jár...

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ecsibe: Előfordulhat 2 ovuláció egy ciklus alatt. Használsz ovu tesztet? Lehet, hogy érdemes lenne csinálnod és egyből kiderül.


@littlebiscuit: Köszönjük a listát, szuper! :) Igen, elvileg dec. 22-re nem várom.


@szandra0408: De örülök, hogy van szívhang! Biztos nagyon jó érzés lehetett :)


 


 

marmotka
 
 


@marmotka: Már nem szoktam, de még egy darabom van. Lehet ellövöm ma, amint hazaértem. 
De azt hiszem mindenképpen elkapom ma a férjecském :)


@littlebiscuit: Márcsak pár nap és kiderül. Szorítok!
Amúgy szerintem is kicseszés, hogy minden tünet egyforma. 





Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe: Ez a beszéd, menj biztosra :)
Mindenkinél ilyen rohadt lassan megy az idő? Ha belegondolok, hogy dec.22-re nem várom...még két hét...

marmotka
 
 


Legolina, nem is tudom pontosan, talán 1-2 napja? De nem számottevő, előző hónapban fájtam minden nap, mégsem lett belőle baba. Úgyhogy most örülök, hogy nem fáj. Vigyor 

Littlebiscuit nagyon köszi a listát, ismét! :) Mérem a hőm minden reggel, így ha lesz leesés, az tuti nem fogja elkerülni a figyelmem. :D

Nagyon köszi a szorítást Csajok, én is hasonlóképp izgulok értetek!

Marmotka simán lehet, hogy mára egyértelmű pozi lesz az ovuteszted, nekem is egyik nap még halványka volt, másnapra meg kétszer olyan erős csík lett, mint a kontroll. :)

Egyébként érdekes ez a nyák dolog, mert most én is pont így jártam, mint Ecsibe, hogy több napon keresztül volt bő tojásfehérje. Ő a barátcserjére tippel, én a méhpempőre. :) De jó lenne tudni, hogy mit jelent.

Kiscsillag nagyon hamar eljön a december vége, szaladnak a hetek. Kivéve akkor, amikor menzesz van, vagy a nem várt előtti utolsó pár nap. :D
babyfever2016
 
 


Babyfever: Most tényleg gyorsan megy az idő a karácsony miatt, viszont nemvárt napján megyünk hajnalban Prágába szóval lesz izgalom amúgy is :D most melóban számolom vissza a napokat, már csak 11 munkanap idén :D Többiek ki hogy dolgoztok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@lolo8280: nagyon várjuk holnap a híreket! Vigyor



Kiscsillag nekem idén még 13 nap, azzal együtt, hogy két ünnep közt is dolgozom 3 napot... De ez van, jövőre már úgyis lesz jobb dolgom. 
babyfever2016
 
 


Ezzel ovutesztel érdemes figyelni, ugyanis állitolag csak akkor pozi ha ugyanolyan vagy erősebb mint a kontrollcsík. Na ez az ami nekem sohasem volt nekem gyengébb volt mint a kontrollcsík sokkal!!! Szóval a nyák vizsgálata sokkal biztonságosabb sztem :)

szandra0408
 
 


@littlebiscuit:



Nagyon jól összeszedted,jó így látni!
Nem tudom pontosan elvileg Dec. 27-31 között valamikorra nem várom.Az elsö pár ciklus a fog.gátló után 30,de a legutobbi 26 nap volt.Lehet a tea miatt mert más változás nincs.

A férjem amúgy cseles,mikor mondtam neki akkor mondta hogy ne stresszeljek rá ennyire,meg minek a teszt,de ahogy nem mondom érdeklődik folyton 

Nekem már csak ez a hét,meg jövöhét munka aztán január 11-ig pihi 
Alig várom már a leállást,ráadásul a férjem is itthon lesz pont így.
Lehet a legjobb barátnőmék is jönnek hozzánk Miskolcról.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Milyen teát iszol? Én most a cickafark fűvel ovuig, utána palástfű teát.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Elöször Gyuri bácsitól a Nők teáját(teakeverék:cickafark,pásztortáska,palástfű) ebben a hónapban már én is csak cickafark ovuig.Palástfűm külön nincs majd veszek.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@babyfever2016:
Remélhetőleg minél hamarabb :D
Lolo: írj ha teszteltél vagy ha netán rossz hír akkor is azért.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nem lett szép pozitìv a teszt. Talán egy picit erősebb, de ìgy is nagyon halvány. Szerintetek erősödött?
marmotka
 
 


Azt hiszem nem sikerült a képet csatolni. Ez nem az én napom :) Jó éjt mindenkinek!
marmotka
 
 


Marmotka fel a fejjel biztos holnap lesz a nagy nap :-) addig is mar a katonak ott sorakoznak csatasorban ;-)
Én a Karacsonyi héten nem dolgozom csak. De ket ünnep közt biztos nem sok meló lesz vàrhato legalabbis reméljük.
Nem emlekszem irtam-e ezt a hetvegen de annyira aranyos dolog, egyik este az étteremben az asztalra vàrva kétszer is azt kérdezték ugye 6-an vagyunk , mig csak 5-en voltunk.(magamban azt vàlaszoltam, hàt reméljük :-) ). Meg a Marta név kisertett többször is.(vele kacerkodunk). És semmi barnàzàs egyelöre ami szuper (2-3 nap a menzesz elött nekem szokott lenni). Csak teljen màr ez a pàr nap.. nezegettem a neten ilyen teszt sorokat 9-14/15 dpon keresztul több napi tesztek sorban. A 11.nap atlagban amikor mar a legtöbbeknel halvany de egyertelmü a vonal. Ez tesztelesre csabitó tény de erös vagyok es vàrok 8-)
Jo ejt lànyok!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nálam izgalom és aggódás újra, az előbb megint volt kis rózsaszín a papíron. Ez most nem barna, hanem rózsaszín, és az nem jelent jót... Közben meg nyilall a méhem megint.
Izgulok! De nem tesztelek csakazértse, kivárom a péntek délutánt - addigra így vagy úgy eldől
legolina
 
 


@littlebiscuit:
Szuper vagy, köszi! Nekem ez nagy segítség :-)
legolina
 
 


Sziasztok, semmi hir. Hajnalban egy negatív át ugyan teszteltem, de csak pár óra nem pisilés után. Sajnos sűrűn kijárok éjszaka. Semmi jele menszesznek, ugyhogy még bizakodok. Kíváncsiságból megmértem a hőmet digitális hőmérővel, s 37.0 volt. Ebbe a szalmaszálba kapaszkodom. Tesztelést legközelebbre én is a hétvégére gondoltam, persze ha addig sem jön meg.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: ne add fel, még simán lehet pozitív az a teszt hétvégére! Nagyon szorítok!

Littlebiscuit, hát a tegnapelőtti hőmhöz képest mára csökkent az érték valamennyit. Még így is bőven alaphő felett van, de valóban lejjebb ment. :) Na szerinted? :) :)

babyfever2016
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?