Új privát üzeneted érkezett!

Ja és Avi, írok gyorsan egy privit, hátha tudsz segíteni az értelmezésben!
-m-i-a-
 
 


köszi, mia, ari vagy! igyekszem :wink:

avi nekem is küldesz privit?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szia Boris!
De jó, hogy jöttél! De azért ugye nem adtátok fel a tesó projektet? Vagy most pihi van?
Privit nem küldök, mert végül kiírtam ide. Kezdetben nem akartam kiírni, de aztán úgy döntöttem bevállalom!

Mia! Háát a szoba átrendezés eléggé költséges lenne. De folyamatosan agyalok. Ezek a kutyák eléggé fofátlanok tudnak lenni! :lol:

aviubi
 
 

 
 

Avi, ennyire részletesen nem akartam, de legyen: legjobb amikor a legközepében vagyunk és odajön és megnyalja mondjuk a térdem (jó esetben!), hogy na hello, mi a helyzet? és akkor ne röhögjél...:):)
-m-i-a-
 
 


avi, most értem már amiről írtál az a gondocska :wink: jól van na...közel a negyvenhez kicsit lassulok :lol:

mia na ez nem semmi!!! kutyanyelvetek is van....hihihi, a boltban meg a macskanyelv :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, kb igen, meg utólag vicces is, az az egy mákja van ennek a jószágnak, hogy imádjuk...:):)
Különben eddig minden leletem (hormon, kenet) okés az utóbbi ugye fontos az átjárhatóságihoz, sőt erre ezt írta az orvos, hogy nagyon jó! (egyeztettem az "emailezős" dokival). Most örülök magamnak :) Jövő hét lesz még mozgalmas: hétfő ÁEK, péntek vvétel, ÁEK eredmény, azután hétfő vvétel eredmény és meg is vagyunk, ügyesek voltunk, mindez belefért kevesebb, mint 1 hónapba, úgy hogy nem magánban csináltatunk bármit is! (ÁEK-val nagy szerencsénk volt különben.) Jövő hó elején megyünk vissza a kh-ba. Bár most is reménykedünk egy kicsit...
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Háát, jót röhögtem a kutyán! De azt hiszem akkor ott biztos pipa lennék. Anyum Döme kutyája is tud pofátlan lenni. Pl. szegény Hunor imádja a kutyákat, de ha közelít hozzá 1 kutya akkor ő rögtön takarja az arcát már reflexből, mert Döme mindig képen nyalja őt! :evil:
Mia! Ügyik voltatok, hogy így lezavartátok a vizsgálatokat. Én ma bementem Apa éeredményéért, és minden tökéletes, azaz szuper! Így szerencsére csak én vagyok defektes.

Boris! :wink:

aviubi
 
 


Jajj Avi, "szerencsére csak én vagyok defektes. " hát milyen szöveg ez? Nem vagy az! Nézz rá Bencére meg Hunorra....!! A többi meg alakulni fog. Egyébként a mk. is egyből összejött? Meg a fiúk is? (bocsi, ha írtad már)
Nekünk 4 napot mondtak, mire meglesznek az eredmények azaz 23-án. És tényleg csak egy pici szoba, rossz fotellel meg újságokkal? És beküldik egy flakonnal, aztán ott libegteti a flakont? :lol:
-m-i-a-
 
 


Hát Bence elsőre összejött, Hunor pedig 5 havi próbálkozásra, de úgy, hogy közben még szoptattam. A méhenkivüli is 3-4 hónap alatt jött össze szoptatás mellett. Szóval a defektem azóta alakult ki.
Sajna tényleg csak 1 lepukkant szoba, gusztustalan fotellel, és primitív, szakad újság lapokkal. Amik ezer évesek, és ki tudja hányan fogdosták.. Szóval készüljön fel párod a legjobbakra... bocsi az öszinteségért, de jobb a rosszra készülni. Én nem voltam ott, de ha férjem kivolt akadva akkor az tuti olyan..

Képzeljétek tegnap este megjött, így ma reggel mentem a 2. napi vérvételre. Nagyon kiváncsi vagyok az eredményre, mert 1 hete volt peteérésem, így papírforma szerint 1 hét mulva kellett volna megjönnie. Hétfőn pedig ultrahang, aztán kezdjük a gyogyókat.

aviubi
 
 


Avi, nagyon örülök, hogy leírod pontosan, tényleg jobb felkészülni így rá. Én ott leszek vele valahol, ha már szabadnapom van. Egyébként tök jó, hogy nekik csak ez az egy vizsgálat van meg esetleg majd vvétel, de legalább ez a legkínosabb szerintem...:wink:
Mindenhol máshogy csinálják ezt a vérvételesdit? Nekem a 3-5. napon kellett, meg majd a 19-21. (konkrétan 5. nap voltam és így a 21. napon kell majd). Mondtad az orvosodnak ezt a "katona kinyírásos" dolgot?
-m-i-a-
 
 


Nekem a ciklus 2. napján kell menni, és a 3. nap kéne menni ultrahangra, de mivel hétvége van, így hétfőn megyek. Én most oda járok a Meddőségibe dokihoz, addig amíg összenem jön a baba. A nődokimhoz majd csak pocakosan megyek vissza. Így végülis minden 1 doki kezében van. A katona gyilkolászást Ő derítette ki. Dehát ha csak ez a probléma akkor azt az inszemmel kikeülhetjük. Most probálom a lelkemet is felvértezni. Folyamatosan a fiúkra gondolok, hogy ők annyira szuperek lettek, hogy nem szabad kinyírni apát, mert mi ketten szuper kölyköket alkotunk. Remélem a homeopátiás oldat is segít!

aviubi
 
 


Valóban szuper köyköket alkottok, kis jóképűeket és humorosakat, meg biztos okosak is meg minden! Úgyhoy ne nyírd ki apát! :)Az UH ugyanabban az épületben lesz neked, mint ahova mi megyünk?

Többiek?
-m-i-a-
 
 


mia, a katonavizsire én is elkísértem Lacimat, hát eléf vicces volt, hogy jöttek ki a pasik vörös fejjel.. :oops: :wink: bocsi, de nekem is olyan fura volt, a párom meg utána leszögezte, hogy na ilyenre ő többet nem!!! szóval erősítsd a párodat nagyon!! és szerintem jobb neki ha te nem mész be, nagyon szégyenlősek.. :shock: :D

avi, hát remélem én is, hogy azért hamar rendben leszel és minden okés lesz!! én minden ciklusomban attól félek, hogy egyszer sikerül, látom a két csíkos tesztet és aztán...mégsem..ez borzasztó, de nem panaszkodom, nem panaszkodhatom, hiszen van akinek sokkal-sokkal nehezebb.

babszim? angi? rani?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, hát én is ezen gondolkodom, ugyan mindenképp elmegyek vele, mert csak nekem van jogsim, és minek keljen 5-kor, ha beérünk így fél óra alatt? De szerintem csak a betegfelvételig kísérem el, aztán kint megvárom valahol vagy nem is tudom. Ő nem olyan szégyenlős amúgy, viccelget vele, meg kíváncsi az eredményre, amiben száz százalékig biztos, hogy remek lesz (különben én is így vélem) meg azt mondja, hogy nem csak az ÁEK-nak, ad, hanem másnak is, ha kér :D :lol: Majd kap egy vígasz sörit vagy valamit :) Ti hol csináltattátok?
Lehet, hogy van akinek nehezebb, de neked, meg nekem is, most a saját bajunk elviselése a legnehezebb és ez azt hiszem természetes is, nem? És egyáltalán nem önző dolog. Néha én Coelho mondásával tudok azonosulni, de akkor általában rosszul vagyok lelkileg:
"De hát az élet már csak ilyen: panaszkodni éppoly felesleges, mint reménykedni."
-m-i-a-
 
 


mia, ez a mondás elég kifejező a bajunkra :wink:
mi pécsen csináltattuk, anno.
párodnak jó a humora :wink: tuti túlesik rajta csak úgy 'simán :lol:
ja és párom azt mesélte amin röhögnöm kellett, hogy a falon ezer éves fotók voltak, volt köztük nőklapjás fürdőruhás is :shock: :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hehe, nekem erről az jutott eszembe, hogy amíg itt lelkiztek, meg sajnáljátok őket, meg minden, addíg ők bemennek és teszik a dolgukat. Persze kijönni már gáz...mert mindenki tudja, hogy mit csinálnak :)

Na jó, csak viccelek.
babszi
 
 


Hát Babszi, kb. meg szerintem M.-nek is addig nagy az arcberendezése, még oda nem kerül...bár engem a röhögőgörcs kapna el ezer éves nőklapjásos képek láttán, nem a marha nagy "izgalom". Boris, az aztán tényleg vicces lehetett. Majd lehet lefotózom a fejét, ahogy kijön a szobából vagy nagyon gonosz vagyok? :D
-m-i-a-
 
 


mia, nagyon gonosz vagy..hihi sőt egyenesen dartvéder :lol:
jaujjjjjjjjjjjjjjjnehogy lefotózd...tudod a vaku fénye...még jobban megijesztené és visszafutna mégy egy 'körre :oops: :oops: :roll: :P

babszim, imádom amikor viccelsz :D ez tényleg így is van :lol: 8) :wink: és te ? hogy vagy :?: :twisted:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Látom jól elvoltatok szegény pasik baján. de basszus mit sajnáljuk őket! És amikor mi felmászunk a vizsgálóasztalra. Az persze tök természetes.
Boris! nem ám félni!!! Ezzel csak magadba dumálod a rosszat! Tudom bort iszom, és vízet prédikálok... De akkor is igaz.
Mia! Igen abban az épületben leszek ahol ti. A nagy épület mellett 1 kicsi. Csak ti az elsőn, én pedig a földszinten.

aviubi
 
 


Avi, akkor feljöhetsz röhögni M. fején :D:D:D
-m-i-a-
 
 


Boris, nem hiszem hogy visszafutna, ez neki komoly, megeröltető "munka", ha nem így lenne, minek tárolna feleségként engem :lol: 8)
-m-i-a-
 
 


mia, ez jó :lol:

mi tettünk az 'ügy érdekében, közben vakaróztam mert valami kiütéseim vannak, valszeg allergiás, nem is tudom mire lehet allergiám :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, ezt most nem értem :oops: mire vagy allergiás? Gondolom átvitt értelemben, de akkor sem értem 8mióta olvastam ezen agyalok).
Most megyek dolgozóba, este 23 felé jövök. Reggel 7-re értem haza az estiből...lehet ezért nem fog az agyam? Na jó, nem mentegetőzöm.. :lol:
Mindenkinek szép napot!
-m-i-a-
 
 


mia, atya világ, hogy bírod ezt???? nem semmi!
ja...szóval fémallergiám van, és szerintem vagy valami olyat ettem amitől kiütésem lett (persze vicceltem egy kicsit ezzel is), vagy egyébként még rovarcsípésallergia is lehet, nem tudom melyik, de nagyon viszketek...

Kép
Kép
piciboris
 
 


No itten vagyok.
Boris, néha tényleg durva, de cserében van általában 3-4-5 egybefüggő szabadnapom, az kárpótol egy kicsit.
-m-i-a-
 
 


Avi, most jöttünk meg, nem hiszem, hogy láttalak, pedig koncentráltam :wink:
-m-i-a-
 
 


Szerintem elkerültük egymást! Én kb. 8 körül értem oda. Ahogy elnézem ti akkor már végeztetek. Kár! :cry:
Viszont én most tök beteg vagyok. Tegnap este már tuti lázam is volt, és most is kezd gyanús lenni. A kezeim már jéghidegek. Ilyenkor megy felfelé....

aviubi
 
 


Jajjj, jobbulást Avi! nekem a neocitran segít még ilyenkor 3-4 db, és nem is leszek teljesen beteg.
Igen, akkor már hazafelé robogtunk...kár :( Olyan 7 körül értünk oda, elmentünk egy közeli utcába parkolni (aztán láttuk, hogy a kh-nál is lehet), de nembaj, mert így legaább eláztunk :) Egyébként elég vicces volt a történet, jött ki M. és meg akarta mutatni a produktumot XD, mondtam na neeeeee :):):) Egyébként nagyon-nagyon kedvesek voltak, nagyon barátságos a rendelő is, ugye?! Olyan családias :)
Azt akartam kérdezni (ott lányos zavarunkban kimaradt), hogy szerinted én elmehet az eredményért majd? Mondjuk pénteken hívom őket és rákérdezek, de ha csak M. veheti fel, azt jó volna előre tudni (szabi).
-m-i-a-
 
 


Nekem megmondták az eredényt.
Az 1 dolog, hogy elméletben lehet ott parkolni, de a benmti parkolóba nem engednek be csak nagyon indoklot esetben. Kint pedig elötte vagy van hely, vagy nincs. De gondolom 7-kor még üres volt minden...
És ti a földszinten kaptátok meg az utasításokat, és utána mentetek fel?

aviubi
 
 


Eredényt= eredményt

Képzeljétek ma voltunk nyílt napon Hunorral az oviban. Nagyon tetszett neki. Mondjuk ő már elve nagyon várja az ovit, mert akkor ő is nagy lesz, mint Bence. De az nagyon jó, hogy a dadus nénivel már eleve jóban voltak, így aztán elsem akart jönni. Folyamatosan ment a dadus után, és magyarázott neki. Egyszóval már alig várja a szeptembert!
Angie!, Suti! Nagyon eltüntetek. Itt a tavasz. Gondolom kint lógtok a szabadban.
Babszi! Mi van az eredménnyel?
Rani? Mikor lesz vizsgálat?

aviubi
 
 


Avi, mi egyáltalán nem mentünk fel, ott a földszinten voltunk az andrológián, az ajtajával szemben van a meddőségi központé, ez a 110. alatt van, külön a nagy épülettől. A nagyban csak betegfelvéteiztünk. Parkolót meg a Szépművészeti mögött találtunk, mert meg akartam fordulni, aztán inkább ott hagytuk az autót kb. 5 percnyire.
Milyen kis aranyos lehet ez a Hunor gyerek, ő is nagy lesz :). Hunorról jut eszembe, nekem újabban a Magor név tetszik...Vélemény? :roll:

Többiek meg, tessék jönni!!
Boris, múlik az allergia? Rájöttél mitől van? Nekem gyógyszer allergiám van, kétszer majdnem megpusztultam miatta (2 különböző) meg fém allergiám is van (ami nem nemes fém, arra kiütéses leszek, ahol hozzámér).
-m-i-a-
 
 


Szerintem nem rossz név a Magor!
De sajna én rossza véleményező vagyok, vagy pont jó nem is tudom. Mivel nekem különleges nevem van ezért én azt mondom, hogy jó a különleges, mert Bencét már nagyon bánom... És szegénykém szokott is balhézni miatta, hogy miért nem ő lett Hunor. Szóval a tök jó, hogy elordítod magad a játszón, és nem kapják oda 20-an a fejüket.
Az tuti, hogy a 3. gyermek is különleges nevet fog kapni! Amikor Hunort kitaláltuk sokan leakartak beszélni, és én majdnem elcsábultam, de akkor már férjem csak Hunort akart!
De te is különleges nevű vagy. Neked mik az élményeid?

aviubi
 
 


Nekem is csak pozitív, örülök, hogy nem szaladgál belőlem kismillió másik, valahogy különlegessé teszi az embert egy picit, nem :oops: ? (A név kötelez vagy mi :D ) A nevem azt jelenti ráadásul, hogy csodálatos és most akkor befejeztem az önfényezést :D:D
A te nevedet például ezelőtt még nem is hallottam :roll: , de tetszik és azért, mert nem snassz. A gyerek nevét illetően is ilyenekben gondolkodom/gondolkodunk. Mivel dupla vezetékneve lesz, ezért egy db rövidebb keresztnév kell mindenképp. Nálunk a családban ugyan nem hagyomány, de úgy alakult, hogy (szinte) mindenki M betűvel kezdődő keresztnevű, de olyannyira, hogy anyám, apám, apám testvérei, nagyapám és az ő testvérei, másik nagyanyám is, sőt még a férjem is beilleszkedett így. A vezetéknevem is M-mel kezdődik. Szóval ezeknek a feltételeknek kellene, hogy érvényesüljenek: lehetőleg M (vagy H kezdőbetű), rövid és különleges legyen. Párocskámnak különben a Koppány tetszik, de az túl hosszú és ugye nem M (vagy H). Lány név most a Minka, ami tetsz (barátnőm szerint ledinkázzák majd, de ha erre hagyatkoznánk, akkor nem is kapna nevet a ded, mert hogy úgyis találnak rá csúfnevet, ha csúfolni akarják oviban/suliban, vagy amiatt ahogy kinéz vagy nem néz ki..).
Nektek milyen nevek jöhetnek szóba a következőnél?
-m-i-a-
 
 


A Koppány nekünk is tetszik, csak sajna a vezetéknév K betűre végződik, és úgy elég gáz.
Hát öszintén szólva most nincsenek nagyon neveink, mert én már nem vagyok hajlandó ezzel foglakozni. 2 éve amikor belekezdtünk a baba projektbe voltak nevek, de már töröltemn őket a fejemben.
Ami megmaradt, és emlékszem, hogy már Bencénél is szerettem volna, az a Hajna, Hanga, de ezek nem tetszenek apának.
A fiú nevek közül ami most eszembe jutott, az a Csanád, de sajna ez sem tetszik apának.
Ezt a külö9nleges dolgot én is mindig így éreztem, csak nem akartam így kiírni. De én mindig úgy voltam, hogy nemcsak a nevem, de én is más vagyok, de persze pont ez a másságom az oka, hogy egy csomó ember tök mást hsiz rólam, mint ami vagyok...hi-hi :roll:

aviubi
 
 


A Minkára azért nem írtam még semmit, mert szoknom kell. Egy csomó névvel vagyok úgy, hogy elsőre semmi, aztán egy idő után kedvenc lesz...

aviubi
 
 


Avi, szerintem mindenki tudja itt, hogy nem nagyképűségből írjuk ezeket, csak tapasztalatok, ráadásul Te a fiaidon is látod a névből eredő különbségeket, előnyöket, hátrányokat. Meg akkor leírom a hátrányát is, tehát az, hogy egy darab ilyen nev létezik, mint az enyém pl, azzal az a baj, hogy könnyű megtalálni (pl. BKV büntetés :lol: ) meg csomószor visszakérdeznek, hogy miiiiiii? Hogy hívnak? Höö?
A nevek: nekem a Csanáddal annyi a bajom, hogy ismerek Csanádot és ez determinálja a nevet nekem, nem tudok elvonatkoztatni tőle, de így jobban belegondolva valójában jó név, jó a hagnzása. (nem szimpi, akit ismerek nagyon) Hanga-Hajna közül inkább előbbi, utóbbiról nekem Hajnalka jut eszembe, az meg olyan nénis (bocsánat a Hajnalkáktól) :) Szerintem!
Másság, mivel mindenki más, csak vannak másabbak és szerintem én is utóbbiakhoz tartozom, ezért értem miről beszélsz :roll:
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Nevek. Én már feladtam rég, hogy nevet nézzek, de a napokban úgy elkapott a dolog. Erős ellenállást tanúsítva leküzdöttem vágyam - nem jó, ha ráhangolódom, hiszen még a végén RÁGÖRCSÖLÖK.
Amúgy imádom a Bence nevet, de tökéletesen értem Ubi álláspontját, hogy 20 Bence kapja fel a fejét a játszón. Mi úgy voltunk vele, hogy Benedek legyen, de csak Bencézzük. Már nem tudom mit szeretnék. Egyébként a Hunor már elterjedt név ám, az iskolánkban több is van. Persze még mindig ritkább, mint a Bence, de hajt utána nagyon.
Azt nem csípem, amikor a gyereket a szüleiről kell elnevezni. Illetve tetszik a maga hagyománya, de csak és kizárólag második névnek! Ha a szülő neve visszaköszön a gyereknél, rögtön az jut eszembe, hogy fantáziátlan a család maga. Ha pedig meghallok egy klassz nevet, mindig a mi vezetéknevünkkel mondom ki, és ha tetszik a hangzása, akkor jegyzem magamban. Amúgy a Babszi nevet nagyon szeretem, néha gondolkodom rajta, vajon adnám-e a gyerekemnek.

Mi van velem? Hááát, lehet, hogy megbánom, hogy itt kifecsegem, de hol fecsegném el máshol - szóval beadjuk az öribabához a kérelmet. Kaptunk időpontot megbeszélésre májusra, és bizony mindenfélét elvégzünk majd hozzá. Mert én nagy családot szerettem volna, és nem tudom lesz-e esély rá, és hozzánk jöhet a gyerek bármilyen mennyiségben. Ha valamitől félek, az csak az, ha közben lesz saját, akkor hogyan dolgozza fel, hogy nem vér szerinti, és a környezetünk rosszmájúsága hogyan fog a kérdéshez hozzáállni. A többi nem érdekes, mert millió szeretet van bennünk, amit szeretnénk végre valakire pazarolni, hogy még több lehessen belőle.

Voltam ma belgyógyásznál. A megbeszélés lényege az volt 8e forintért, hogy NE GÖRCSÖLJEK a gyerekre, és hogy napi fél órát tornázzak. Ja, és egy felkészítő könyvet kell elolvasnom, a Gyerekre hangolva címmel. Elég szkeptikus vagyok, sok dokinál jártam, sokban hittem, sokból ábrándultam már ki, szóval nézzétek el nekem, de nehezen veszem rá magam a NEM GÖRCSÖLÉSRE. Mert nem csak a babára görcsölök, hanem arra, hogy évente 1, max.2 lehetőségem van egyáltalán babára gondolnom, és a lehetőségek úgy úsznak el tőlem, mint az áradó folyón a papírhajó. A lehetőség megadására görcsölök, hiszen tudom, hogy nem biztos a siker. De lehetőség!!!
Pedagógus vagyok, gyerekekkel vagyok minden nap; anyukámék nevelnek egy kínai fiút, akit imádok és kényeztetek ahogy tehetem (mert nem én nevelem, és anyukám kevés /nulla/ beleszólást ad a dolgokba). Napi szinten találkozunk, szóval rajta élem ki magam... Akkor milyen szakkönyvet olvassak? Persze bele fogok nézni majd, de olyan nevetségesnek tartom most ezt.
Ez van. Ja, egy hónap múlva kontroll, addig diéta ugyanígy, gyogyó ugyanígy, mellette tornázzak. Ja, és NE GÖRCSÖLJEK. Ennyi.

Jól belendültetek, öröm olvasni soraitokat! Puszi nektek és a távollevőknek!

Borcsa, gyere, aranyozd be a napomat! Ide kilincs nélkül is benézhetsz :):):) :twisted: :twisted:
babszi
 
 


Babszi, hogy is szokták mondani, hogy az öribabát a szívedben hortad ki...Ahogy olvasom a soraidat, szerintem nem lesz itt nagy gond. Különben olvastam itt valahol, hogy egy csajnak az 1. vérszerinti gyereke után nem akart jönni a 2., így örökbefogadott egy babát, a baba most 3 hós, a csaj meg 1,5 - 2 hónapos terhes..., biztos mert nem GÖRCSÖLT rá :D Najó, tudom, hogy nem vígasz, nekem sem az, meg tudom, hogy idegesít a negörcsöjjé' má' szövegelés, mert engem is...Mennyit kell várni az örökbefogadásra? Közben gondolom folytatódnak a kezelések, ugye?
Különben én még annyira nem tudom elképzelni ezt a lehetőséget...

(Egész nap fáj a fejem, mindjárt meghalok :? )
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Vagyok, vagyok, de hála az égnek annyit írtok, hogy nem győzöm. :lol:
És igen, sokat vagyunk kint! Nagyon jó néha egy kis napsütés. Napokig tök rossz idő volt.
Hetente 2x járunk Benivel úszni, én voltam MR vizsgálaton a derekammal, annak az eredményével vissza. Hát.... azt mondta, nem túl jó, de nem is olyan rossz az eredmény. Nagy fokú porckorong kopásom van, de visszafordíthat, nem kell műteni.
Ma kezdem az 5 napos injekció kúrát és gyógyszert fogok szedni 2 hétig.
Ezzel a szurival sokat kell pihenni, nem emelhetek és mellékhatása a nagyfokú fáradtság, pont azért, hogy pihenjen az ember.
Na, de hogy merjek így hazavezetni?
Ja, és ezt a kúrát 4 havonta kell ismételni.

Babszi, szerintem jó ötlet az örökbefogadás.
Úgy gondolom, egy normális családban, mint ti is, akik örömmel és szeretettel nevelik, nem fogja idegennek érezni magát. Gondolom úgy is csak akkor tudná meg, amikor már kicsit is érti, fel tudja fogni a dolgokat, addigra meg túl szeretnétek, így nem érzékelne semmit abból, hogy őt más szülte.

Név: Nekem nem baj, hogy sok van egy névből. Nekünk egyértelműen a Bence tetszett és nem tudtam volna másképp hívni. A Danival ugyan így. Mióta megtudtam, fiúk, azóta ezeket a neveket láttam magam előtt.
A játszón meg csak megismeri a gyerek az anyja hangját!
Vagy, amúgy sem akarja meghallani.
:lol:

Mia, bocsi de én nem tudom a keresztneved! :oops: :oops: :oops:
Megírod?Itt v. Priviben?

Hoztam képeket, remélem sikerül feltenni, mielőtt felkelnek
Pussz nektek

Ja, Boris, jó, hogy jöttél, már hiányoztál!!!!!!

Sütike, Bernikének utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!
(most volt pénteken?)

Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Jó reggelt! :)

Angi, küldtem üzit :wink:
Mit kapsz a derekadba? Csak azért kérezem, mert M.-nek is volt gerincsérve, igaz "csak" kezdődő, de tud fájni rendesen.

Boris?
-m-i-a-
 
 


na babszim, akkor most megint jól 'kiokosítottak..nem is értem ezt..hiszen gondolom tudták, hogy nem ma kezdted..és akkor könyvet adnak:?: :?: :cry: :?
el ne olvasd!!!!! ki a francot érdekel ilyen iromány amikor amúgy is ezzel van tele tested-lelked, ráadásul gyermekek között vagy egész nap..jajj de kár ez. na de mi konvócentráljunk arra, hogy mégis csak jó lesz az a következő kontroll!!!! legyen jó!!
öribaba: emlékszel tücsire a sikeresből és talán tudsz is róla, nekik két fiucskájuk öribabó, és a második örökbefogadás alatt lett terhes, spontán :wink: egyet értek veled, persze ti érzitek, hogy mit szeretnétek, de én úgy érzem jó lesz ez!! húúú és ne hagyd, hogy bárki (szülők, rokonok..bárki) beleszóljon ebbe, szerintem el sem kéne mondanod amíg ott nincs a nap, amikor mentek a babóért...de ezek csak az én véleményeim :P

angie, de édesek a srácaid, jajjjjj úgy szeretnék Lujzinak negy öcsikét... :roll: porckorong kopás...komolyan kell venni, a páromnak is ez van, őt sajnos meg kellett műteni, de ha odafigyelsz, nem erőlteted meg magad, nem emelsz és jó lenne egy speciális tornáztatás is talán..szóval akkor tünetmentes is lehetsz, és sok folyadékot kéne innod, hogy a porcok épüljenek :P

mia, még mindig kiütéses vagyok, de ezek a régiek, úgy nézem nem jön több :wink: tuti a fémallergiám az oka, és rájöttem, hogy az elmúlt hetekben nagyon sok borsót/babot ettem...talán az halmozódott fel a szervezetemben..
babóka nevekkel nem merek foglalkozni...mindkét elment babókánknak adtunk nevet már a két csíkos teszt után...most nem adunk csak később...ha összejön egyáltalán..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Látod, csak hiányolni kell téged és ugyanabban a percben írsz!! :D:D
-m-i-a-
 
 


mia :lol:

most úgy ki vagyok akadva..kb két hónapja leadtam egy munkát (szórólap+plakátterv) és már írtam ímélt, telefonáltam, de nem fizetnek..döbbenet mi van itt, közben május 13-án megyünk esküvőre, unokahúgoméra, ahová pénzt viszünk ajándéknak...hogy miből????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok Csajok!

Úúúgy örülök, hogy így felpörgött ez a topik :D . Csak én jövök kevesebbet. Még ugyan nem dolgozok, de többször is be kell mennem, fejtágítás volt, most meg gyakorolgatni járunk be, mert hát ez a számítógépes rendszer nekem új és kicsit bonyolult. Na de majd belejövök, nem vagyok én olyan hüle gyerek :D . Szombattól meg megkezdődik a suli. Komolyan mondom, úgy várom, mintha első osztályba készülnék :D :D :D .

Babszi,
és mit mondott a doki, vajon miért nem javultak az értékeid???

Örülök, hogy nekünk kifecsegted a titkot, másnak meg szerintem ne is mondd el, sokan ezt nem értenék, nem érthetik meg. Nem kell, hogy ebbe bárki is beleszóljon vagy megpróbáljon benneteket eltántorítani. Ez a ti döntéseteket és jó döntés :D . Én nem egy olyan embert ismerek, aki örökbe fogadott. És ha nekünk nem lehetne gyerekünk, mi is ezt tennénk, mert gyerek nélkül nem élet az élet. És ha az a baba már ott van, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy ki szülte, ő akkor is a ti babátok lesz.
Abban meg teljesen biztos vagyok, hogy lesz nektek saját gyereketek is, hiszen te teherbe tudsz esni. Jó, hát most nem jó az IR értéked, de helyre fogják pofozni és minden ok lesz, meglátod.
És azt tudjátok, hogy milyen korút szeretnétek? Újszülöttet vagy teljesen mindegy???

Angie,
nagyon szépek a fiúk :lol:
Sajnálom ezt a porckorong bigyót, de a jó hír, hogy van rá megoldás :roll:

Mia,
szerintem én sem tudom, hogy mi a neved. Vagy bejelöltelek én iwiwen??? Nem emlékszem, szerintem nem. Vagy igen??? Húú, de határozott vagyok :oops: . Küldesz privit?

Piciboris,
na ez kiakasztó. Az ember hiába dolgozik, akkor sem kap fizetést :evil: Azért ez nagyon bosszantó :evil: Neked van egyébként hova visszamenned gyes után???

Az előző munkahelyemről én is tudnék mesélni, én is úgy jöttem el, - bár úgy volt, hogy visszevesznek-, hogy még a decemberi fizetésemet sem láttam, sőőőőt, emellett január- februárban egy fillért sem kaptam, mert ki sem jelentettek :evil:

Aviubi,
jobban vagy már???
Nekem a Hanga név nagyon tetszik, a Csanád is. De ebből is már egyre több van :roll:
Most nem emlékszem pontosan, de ugye neked is kivették a petevezetőd, nem hagyták benn, ugye?

Nem tudom még mikor lesz a vizsgálat. Tegnap jött meg, hogy abbahagytam a gyógyszert. Húúú, hogy megszenvedtem, annyira fájt a hasam, a dereka, a mindenem, hogy csak na. Most clostis hónapom lesz, aztán ha utána megjön, akkor kell telefonálnom időpontért. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz az eredmény, remélem az ami nálad. De ha nem, akkor sem fogok kétségbe esni, akkor marad a lombik. Majd valamikor. De azért mégis jó lenne, ha azt mondanák, hogy lehet spontán is.

Ezen a rágörcsölős dolgon én is mindig kiakadok, nekem is sokszor mondta már a dokim. Ok, hogy az ember az elején ne görcsöljön rá, de amikor már 2-3 éve nem jön a baba,akkor???? Pont nekünk mondanak ilyet? Minél inkább nem jön, az ember annál inkább akarja, nem?

De különben érdekes, mert most már én is azt érzem, hogy nagyon-nagyon rágörcsöltem. Hannánál nem volt ilyen, pedig ő első gyerek volt. Soha nem borultam ki, nem bőgtem, csak vártam türelmesen és meg is lett az eredménye. De azt is tudom, hogy most nálam mi volt az oka a rágörcsölésnek. Először is az, hogy nagyon szerettem volna kis korkülönbséget. A másik meg a munkahely dolog volt. Tudtam, hogy az előző munkahelyem már nem stabil, féltem, hogy mi lesz, ha elküldenek, mi lesz akkor, találok e mást, így az lett volna a legegyszerűbb, ha gyorsan sikerül és megint eljövök gyesre. Na hát most mindkét dolgom megoldódott, most már mindegy mikor jön a tesó, mert nem fognak összenőni, új munkahelyem is van, iskolába is járok.... Minden szépen lecsendesedett és az én görcsölésem is elmúlt, majd lesz valami.
Meg rájöttem, mindennek van előnye is. A Hannára is van időm, eleget tudok vele foglalkozni, ha lesz kistesó, rá is lesz annyi időm, mint az első gyerekre. És milyen jó lesz majd, hogy ő már nagyobb lesz és megint lesz egy pici baba.
Aztán az is jó, hogy van új munkahelyem, megint jól összeszedjük magunk anyagilag és a gyes majd nem fog megviselni.... Szóval én most így gondolkodok.
Februárban még nagyon bántam, hogy nem lesz májusban lombik, de már nem. Szerintem meg van, hogy ez miért így történik. Anno a jósnő is megmondta, hogy nekem 2 gyerek van megírva, de először még el kell mennem dolgozni, mert szükségem van rá . És most látom, hogy igaza van. Ő akkor azt mondta- tavaly márciusban-, hogy 2 év múlva lesz megfelelő az időpont. Hát majd meglátjuk.
ranita1979
 
 


Na, bepótoltam az elmúlt kb egy hetet. Ha elkezdek majd dolgozni, akkor majd tudok jönni ám sűrűbben, mert ott is lesz net, 12 órában meg lesz elég időm.

Ja, igen, még a nevek. Hanna még tervben sem volt, én már tudtam, ha lányom lesz, Hanna lesz. Nekem fiú nevem egyáltalán nem volt, apa választotta akkor a Gergőt. Most is tudom már régóta, ha fiam lesz, akkor Ábel lesz- ebből nem engedek, bár apa még mindig a Gergő mellett van. Most viszont lány nevem nincs :roll: . Talán a Nina, meg a Lia. Inkább a Lia. Apának nem tetszik, neki az Eliza a favorit :roll: . De megbeszéltük most is, egyiket ő választja, másikat én.
ranita1979
 
 


Rani, de jó, végre mindenki jön és jó hírekkel :)
Írtam neked is ám!
Most meg megyünk sétálni a kutyesz-mutyesszal.
Puszi
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám, csak millió dolgom van! Nemsékára megyek a fiúkért, de még mosok, takarítok.

Babszi! Szerintem jó ötlet, hogy jelentkeztek öri babáért, mert nagyon sok idő mire az ember megkapja a babát, és te szerintem tényleg tudnál szeretni egy manót akkor is ha közben születik saját gyerkőtök is. Mert én azért szívből kívánom, hogy hamarosan pocakos legyél!

A belgyógyász pedig egy marha! Ezt könnyű mondani, hogy ne görcsöljünk a gyerekre, amikor naponta jönnek veled szemben picibabák. Úgy utálom ezt a dumát.

Angie! Basszus nagyon vigyázz magadra. Remélem a szurik rendbe hozzák a hátad. Ez nagyon szar lehet 2 gyerekkel. Akkor nem is tudod magad nagyon kímélni, de azrt próbálkozz!
A fiúk pedig imádnivalóak! Arik amikor együtt vannak! :wink:

Boris! Ne aggodj! Lesz még kisöcsije, vagy hugija Lujzinak!!!
És sajnos ez ma divat magyarországon, hogy nagy cégek nem fizetnek ki munkákat, és sajnos annyira pofátlanul, csinálják, hogy elképesztő. Persze mert bíróságra nem mehetsz, mert szarok a törvények. Ez a mai magyarorszag.

Rani!
amiket leírtál azok mind nagyon iagazk. Én is kezdtem a kiskorkülönbséggel, a munkahely kérdéssel stb. Most már kezdek beletörödni, hogy max. Gyest fogok kapni. Sajna nálunk nincs megoldás, mert most nyárra bezárják az ovit felújítás miatt, így leghamarabb szeptemberben mehetnék dolgozni ha felvennének valahová. De addigra már jó lenne pocakosodni inkább, mert azért a biológiai óra is ketyeg. Na meg most elég hülye dolog lenne azt mondani, hogy várjunk 1 évet, amikor végre beindult a dolog. Most reménykedek.

Mia! Fejed jól van? Párod eredménye megvan már?

aviubi
 
 


jAJ! A nevek.
A Csanád nekünk akkor jött elöször amikor Bencét vártuk, de akkor leszavaztuk, Azóta pedig férjem megismert 1 Csanádot, akit nagyon utál, így hallani sem akar a Csanád névről.

Rani! A fiú névben neked drukkolok! Nekem nagyon tetszik a Gergő név, de már a Gergő is nagyon gyakori. Nekünk a környezetünkben van legalább 5 Gergő. Van hokis Gergő, felettünk lakó Gergő, Titin Gergő, Erkélyes haver Gergő.., Szóval állandóan mellé kell rani valami jelzőt, mert különben nem tudjuk éppen kiről beszélünk. Néha nagyon zavaró tud lenni.
A Nina, Lia, nem rossz.
Mondjuk mi magyar nevet szeretnénk, mert ha már az első 2 gyereket ezen szempontok alapján neveztük el akkor most is ezt kéne követni, de azt hiszem most már nehezebb lesz, mert sok név van ami tetszik, de nem magyar.
Na megyek, mert sok vagyok!

aviubi
 
 


Avi, holnap reggel 8.45-kor lesz meg (egyébként remek, mert előtte éjszakázom, 7-re megyek a 21. napi vvételre és még maradjak ébren 8.45 plusz X óráig, mire becserkészem a leleteket..na, de a jó ügy érdekében mindent, meg minek panaszkodok, hiszen hamar sorra kerültünk, gyorsan megvan az eredmény bla-bla-bla :) )
Köszi a kérdést, a fejem azóta jól van, általában (meleg) frontkor szokott fájni (meg amikor megjön, meg ezer másik esetben is, mindenkinek a leggyengébb pontja fáj ugye...:D)
Te mikor mész legközelebb a kh.-ba? És mi volt az uh-on?
Jó ez a név előtti jelző, nekünk is van pl. Hülyezoli ismerősünk meg mindenféle "egyedi" jelzővel ellátott..
-m-i-a-
 
 


Holnap reggel megint megyek ultrahangra! Akkor majd figyelek hátha látok 1 álomkórost! :lol:
Én is nagyon fejfájós vagyok. És csak az algopirin segít. Sajna Bence örökölte a fejfájósságot, és nemrég volt 1 brutál fejfájása, amikor hányt is tőle. De utána rögtön elaludt, és reggelre kutya baja volt, de akkor is ....

Ma elmentünk megrendelni Bence szülinapi tortáját. Úgy döntöttünk, hogy parfétortát kap. Így legalább biztos, hogy elfog fogyni!

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: