Új privát üzeneted érkezett!

Dita!
Csak keményen a melóhelyen!!!!
Amúgy teljesen igazad van.... máso kis végezzék el a rájuk kiszabott melót, ne csak az aki már régóta ott van és ismeri a dörgést :!: :!: :!: :!: :!:

Köszi a linket, sajnos lemaradtam erről. Jó, hogy elküldted!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Pirid hogy van? Most már minden olyan mint ahogy a Nagy Könyvben megvan írva? :?

dita75
 
 


Ahogy mondod!!!!!
Reggel majdnem nem tudtam menni dódozni, mert annyira fájt a pocim,hogy menni is alig tudtam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Bevettem egy halom gyógyszert, de csk másfél óra után :!: :!: :!: :!: :!: kezdett hatni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Azóta igyekszem nem megvárni, hogy megint fájni kezdjen.....

Piri szerencsére csak délelőtt volt Niagara, mostanra szépen csendesen folydogál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Azt hiszem, jön megint az eső, mert nagyon fúj a szél :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Akkor hát új ciklus és új remények!
Dokkerhez mikor is mész?

dita75
 
 


Nálunk folyamatosan esik!

dita75
 
 


Csütörtökön kezdem a 2. Clostys adagomat. Ha most sem jön össze a baba (pont Szovátán kell kiderülnie és ott fogok virítani a + tesztemmel :lol: :lol: :lol: :lol: ), akkor Szovátáról visszajőve időpontot kérek a dokkeremtől. Ami kb. 3 hét lesz. És akkor beszáljük meg, hogy mikor kezdjük az inszemet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt nem esik,csak a szél fúj nagyon,

MEgettem négy csokis bonbont és olyan hányingerem lett tőle..... basszus.... csokitól hányinger.... nálam :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Akkor tudod mit babásodjunk együtt! :wink:

Én most megint csináltam magamnak 6 gyümiből salit! :wink:

Fincsi!

dita75
 
 


na vagyok!

Csak keményen Ditta! Tényleg igazad van más is annyiért dolgozik ,mint te és kevesebbet végez a munkábol, ez nem ferrr!!!!
Én dinnyét ettem egész du, miután felkeltem, mert aludtam, de tuti egész étcaka pisilni járok majd.

Nincs még piri, de émelygés az van, de lehet piritől is szoval ez nem külön jel.
Néha képzeljétek olyan, mintha keményedne a hasam, ugy fáj. Nagy levegőt kell vennem , hogy elmuljon.

Anno kérdeztem egy dokit a netről a Balcsival kapcs.-ban és ezt válaszolta:Tisztelt Asszonyom!

Semmi félnivalója nincs. A Balaton biztosan nem fertőz. Sokkal jobban kell félni a klóros uszodavíztől. A Balaton tiszta, a természetes mikrobiológiai egyensúlya a fertőzés kockázatát minimálisra csökkenti. Ha mégis valamilyen "baleset" következne be, a hüvelygyulladást a terhesség alatt is lehet kezelni, sőt, kell is. Jó nyaralás!

Tisztelettel:

dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus, lézerterapeuta, nőgyógyászati epidemiológus (=járványtanász)
encike 2
 
 


Encike
Hááááááát én nem tom, hogy hinnék - e neki, mert pl. van egy barátnőm aki egyáltalán nem megy bele csak a tengerbe, mert egy kis elcsábulás alatt is a Balcsin összeszed vmit. Én mondjuk mindenhol összeszedek bármit.
Nagyon hajlamos vagyok rá.
Én úgy döntöttem, hogy idén nem kockáztatok, vagy elmegyünk pár napra apával a horvátokhoz, vagy idén nem lesz pancsika! :roll:

Viszont ti még spontánoztok, így annyira nem gáz ha esetleg mégis elkapnátok vmit. Nálunk mivel inszem kezdődik nem szabad, hogy bacisak legyünk, mert elég nagy károkat tud okozni odabent. :roll:

dita75
 
 


Dita!
Te mennyi idő alatt jutottál el a lombikhoz?
Már előtte még volt vizsgálat? Vagy sokat kellett várni időpontra??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Te már egyből lombikra küldesz? Azé én még megpróbálom előtte az inszemet hátha sikerül! :shock:

dita75
 
 


Bocsika, inszemet akartam írni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fél évig vártam rá, de normál esetben hamarabb megvan.
Kell egy 3. napi vv. és egy 21. napi
Petevezeték átjárhatósági
apavizsgálat
cukorterhelés
rákszűrés

tőlem ezeket kérték.

találkoztál már a www.oviklub.hu oldallal? Sztem nagyon ász!
Eddig ez a legrészletesebb oldal ahol szuperül leírják, hogy mi vár rám jövő héten, persze nem csak az inszemről ír.

dita75
 
 


Jaj, de jó, mindjárt megnézem!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó művelődést!
Én megyek pancsizni. Lassan megjönnek apáék a maszekból és akkor kihasználják előlem a melegvizet! Asszem fürdök egyet, már olyan rég fürödtem.
Most jól fog esni, majd lefagy a lábam! Hideg lett! :roll:

Kép

Lehet, hogy már nem jövök vissza!
:wink:

Jó éjt!

dita75
 
 


Neked is jó éjszakát Dita!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Persze én is vigyázok a vizzel kapcsolatban, mert azért nem olyan tiszta az!
De ha nincs baba, akkor 1000-el belemegyek.
Szép álmokat!
encike 2
 
 


Ahogy nézem az inszemhez nekem minden meglesz köv hónapban...lehet hogy nálam is az jön majd????Hmmmmm....

annus11
 
 


Ahogy néztem, jól tippeltem.... egy hónap kimarad a végvételek miatt. Legalább abban az egy hónapban meg lesz minden más vizsgálat. Népszámlálás és áthárhatósági már megvan :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Azért várjuk meg,hogy mi lesz ennek a hónapnak a vége..... hátha ott figyel majd a bébike :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, én lépek, megyek fodrászhoz. Utána jövök majd.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsu
Elolvastad, hogy milyen vizsgálatokat kérnek az oviklub oldalon?
Mert van ahol több mindent kérnek. Az oviklub szerint ennél több minden kell, én csak általánosságban írtam le, hogy tőlem pl. mit kértek.

Remélem, hogy nektek nem kell rá ennyit várni, vagy ha már igen, akkor közben szépen spontán bebabásodtok. :wink:

dita75
 
 


csajok!
Regglre beköszöntött piri!
encike 2
 
 


Encike!
Kép :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Uj honap, uj remény.
Tudod ezt mondjuk egymásnak!!!!
encike 2
 
 


Az aki kitalálta a női ciklust ilyenkor legalább tehetné rövidebbre, mert egy hónapig reménykedni iszonyat.
Igaz már sokszor egy hónap van mögöttem, de mindig lepadlózott ha pirianyó beköszönt.
Remélem így a nyári szabadságok idején kivesz ő is vagy 9 hónapot, és odamegy ahol még nem szeretnének babákat! :roll:

dita75
 
 


Huncutka!
Azért annyit írhatnál, hogy megkaptad a számládra a manit?
Igaz még nincs szükségem a tesztekre, mert még csak a jövő héten lesz az inszem, de azt jó lenne tudni, hogy legalább átért-e a píííííz! :roll:

dita75
 
 


Na nekem már szurkál,ami furi hogy felváltva hol a jobb hol a bal oldalam szúr...szombaton van "elméletileg" pém.
Ja és nem megyünk Szolnokra,változott a program.Pesten leszünk és itt megyünk a vasutas napra :wink:

annus11
 
 


Mikor mentek?
encike 2
 
 


Hát ez 1 napos program,reggel emgyünk este jövünk.Hüvösvölgyben lesz ha vkit érdekel esetleg.Meg lehet nézni a programot,fenn van a neten vhol.

annus11
 
 


Dita!
Hát én igaából abban reménykedem, hogy spontás összhozzuk mi azt a kis manócskát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Jó aszalódást nektek, vigyázzatok magatokra, napszúrást ne kapjatok :!: :!: :!: :!: :!:
Már szombatra mondják a 36 fokot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Encike!Így van.... új hónap, új remények :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amugy a clostyt hogy kell szedni?
Doki magátol irja ki vagy vizsgálat utján?
encike 2
 
 


Doki írja ki..... nekem az átjáhatósági után írta ki, de csak 2*5 szemet, aztán vissza kell mennem hozzá.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!

A clostyt úgy kell szedni hogy 5 napig 1-1 szem,de van hogy rögtön 2 dbot ír fel naponta,van aki 3at szed!
Arra írják fel ha nincs péd,vagy ha vmi gubanc vana ciklusoddal.Nekem az utóbbi miatt írta fel.Én is a 2.naptól szedem,de van akinek a 3.naptól kell,van akinek az 5.től.Egyéni ez is!
Esetleg kérdezd meg a dokidat hogy indokoltnak látja e nálad!!!

annus11
 
 


Encike
Én először a harmadik naptól szedtem 5 napig 2x1-et de semmi, nekem sem volt normális a ciklusom össze-vissza jött meg.
Aztán már 3x1-től volt rendesen pém, utána rá 14 napra mensi.
Beálltam 32 napos ciklusra. Bazi nagy tüszőket produkáltam 32 és 34 mm-eseket. A Dokker majd lefordulta székről hogy meghízott a kis drága.
ÚGy feszítette a hasam alig tudtam kiegyenesedni.
Szóval jó szer, de egyél mellé sok fehérjét, mert vékonyítja a méhnyálkát, szóval hajrá ha ezt írják fel neked. Remélem összejön, a clostys topicban sokaknak segített. :wink:

dita75
 
 


Sziasztok Na tegnap szépen jártam............
bemásolom, mert a másik topicba már leírtam nincs kedvem még egyszer bepötyögni....

Tegnap írtam kb. 9 körül, a harmadik merionalt próbáltam magamnak szúrni:
Annyira mérges vagyok magamra
Szépen ment minden csak elég szorosak voltak a tűk kupakjai meg a fecskendő is, de tök szépen felszívtam szép lassan megnyomtam, hogy kijöjjön belőle a levegő, aztán elkezdtem beleszúrni a hasamba, de az istennek nem akart annyira belemenni a tű mint ahogy a szomszéd csinálta. Kb a felénél jártam a tűnek, már kezdtem szédülni mondom megnyomom, mert ha elájulok szépen nézek majd ki a tűvel a hasamban. De mintha átszivárgott volna a bőrömön. Kihúztam mert éreztem, hogy elájulok. Elindultam a szomszédba hogy adja be nekem, de az ajtóban elájultam. Vagy 10 percig feküdtem a padlón. nagy nehezen erőt vettem magamon és ott a konyhakövön próbáltam magamba szúrni megint, idegességemben a felét ki is spricceltem a másik fele meg megint kiszivárgott a bőrömön, és most két luk van a hasamon, de olyan mintha fel lenne hólyagosodva, mintha levegő ment volna alá, pedig tutira kinyomtam a levegőt.
Baromi rosszul vagyok és már bánom hogy egyáltalán nekikezdtem egyedül. Elszúrtam egy egész ampulla merionalt, tutira alig ment be valami, és most azt sem tudom átmenjek-e a szomszédba beadatni még egyet.
A tökömért álltam neki, mikor tudom, hogy baromi béna vagyok az ilyesmihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én befejeztem, már a Gynevac is bőven elég volt, én nem akarok több tűt látni elegem van. Mi a frásznak ennyi tüsző, mikor a múltkor is volt vagy 7. Úgy sem jött össze, hiába volt annyi. Amikor meg csak egy nagy volt az meg meghízott akkorára mint a ház. Nem akarok több stimut, a clostitól is majd szétszakadt a hasam, menni alig bírtam.
Nem elég, hogy orvosi segítség kell, pedig én úgy képzeltem el, hogy egy csodás együttlét után tesztelek egy +-at, még ez is..... legszívesebben bőgnék, na már le is írtam eleredt a könnyem. Útálom már ezt az egészet most!

Végül a párom megjött 10 óra körül a munkából elmeséltem neki, hogy mi történt, tiszta ideges lett.
Közben az egyik topictársam írta, hogy ők is késtek 4 órát azegyik szurival, úgyhogy no para, menjek és adassam be vkivel.
A párom betett a kocsiba és repesztettünk az ügyeletre.
Nagyon aranyos nővérke volt, szídta a gyogyitárost hogy adhatott ekkor tűt, ez izomba való nem bőr alá, jó hogy én mint kezdő nem tudtam beszúrni, elővett egy sokkal kisebbet, volt vagy 1 cm a másik meg 5 volt az enyém.
Pénzt sem fogadott el, mondta kell a babának majd!
A párom félve és aggódva kérdezte, hogy most tényleg nem érdekel, már nem akarod a babát annyira igaz? Feladod biztos?
Annyira édes volt szeretem nagyon! :roll: :D

dita75
 
 


Jaja, Dita!
Milyen aranyos volt párod :P
Hát kicsordult egy könnycsepp a szememből.....
Reméljük, hogy most már minden gond nélkül sikerülni fog neked is beadni magadnak a szurikat az új tűvel :!: :!: :!: :!:
Ne add, fel, ma mész az eredményekért :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nagyon szurkolok, hogy minden okés legyen ám :!: :!: :!: :!: Utána gyere majd a hírekkel :!: :!: :!:
ÉS ma megtudod,hogy mikor lesz a lombik pontos dátuma??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oké mindenképpen jelentkezem 5 körül már sztem hazaérek a leletekkel. De még mindig inszemem lesz..........
lassan belémbeszéled a lombikot, be is jelentkezem Tapolcára.

dita75
 
 


NE haraguuuuuuudj :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Lemegyek alfába és megbeszélem magammal :oops: :oops: :oops:
NEm tudom, mért mondok mindig neked lombikot :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Lehet, hogy te már tudsz valamit? :roll:

dita75
 
 


Tiszta szívemből kívánom, hogy sikerüljön nektek az INSZEM :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!

Na én tuti nem adnám be magamnak....viszont a párom bizti beadná!!Ő ezekben profi :lol: Én tűröm,de hogy magamba döfjek bármit is...ááááá soha :lol:

Sok sikert az inszemhez,várunk a hírekkel!!!

annus11
 
 


Dita!
Aztán nem unatkoztál tegnap, de máskor inkább ne egyedül legyél, mikor beadod.
Várunk a hirekkel.
encike 2
 
 


Köszi Mindenkinek! :wink: Kép

dita75
 
 


Várunk vissza Dita!!!
encike 2
 
 


Na jobb volt félni mint megijedni, és mindennek ellenére


KIRÁLYAK LETTEK AZ EREDMÉNYEIM!!!!!!
10 PERC ALATT MEGVOLT.
Rákos nem vok, sőt a prolactinom is jó 365,9 mU/l
634,5 a határ!

NAgyon elégedett vok magammal a tegnapi bénázás után végre vmi sikerélmény!

dita75
 
 


Na ez a szemét laptető bezzeg elért! :twisted:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: