Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kép

Köszönöm Tilli az üdvözletet :D

Kisvirág: Igen, felvennénk mindketten a szurikat. Nem szeretném ha esetleg utána visszakapnám...nekem úgy logikus hogy mindketten. Párom is ráált. Csak most tényleg nem futja rá a Proxeed miatt amit muszály innia november végéig. Miért kérdezed?
tea77
 
 


Virág!Köszönöm a drukkot!

Kép
rena85
 
 


Kedves Gynevacos lányok!

Hála nektek, én is kapom ezt a szurit, immáron a másodigon is túlestem. Lenne egy kérdésem. Mindkét alkalommal, nagy fájdalmas puklim lett olyan, mintha gyógyszer ott "ragadt" volna egy kupacban. Farizomba kell adni tudom és a far stimmelt is, viszont szerintem a nővér, aki nagyon kedves és nem akar fájdalmat okozni, szerintem csupán bőr alá adta. Lehet, hogy így hatástalan?

Kép
estike66
 
 

 
 

Estike! Sajnos én nem tudok ebben segíteni. :(

Til! Megírtam neked a címeket! Asszem privát üziben.
Szegénykém, gondolom már nagyon izgulsz a TSH miatt. Nagyon drukkolok. Manócskáddal mi újság?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Fú csajok tegnap kiakadtam a játszón. Az egyik kislány pofonvágta a fiam. Belőlem meg előjött az anyatigris. Röviden a story: A csúszdás felmászónál az egyik oldalon a fiam a másik oldalon a kiscsaj (kb.5éves) állt. A fiam fogta a kötelet és a kislány kétszer lefejtette Kende kezét a kötélről. Kende meg visszatette erre durr egy pofont lekevert a kislány Kendének. Oda mentem és kiosztottam a kislány. Mondtam neki, hogy ezt most miért kapta a gyerek? Meg a játszótéren nem szokás pofozkodni főleg nem a kisebbeket. Erre odajött a kiscsaj anyja, és kiosztott, hogy ne szidjam meg a gyerekét, hanem neki mondjam, ha bajom van. Mondtam a csajnak, hogy pofonvágta a lányod a fiam. Erre azt mondja biztos véletlen volt. VÉLETLEN??? És elmeséltem, hogy volt. Erre nem szólt semmit. A kislány meg sírva fakadt. Ja mellékesen megjegyzem, hogy az anyuka egy csokor többi anyukával, apukával hetyegett és egyáltalán nem figyelt a lányára. És a végén még neki állt feljebb. Nem is látta a pofont, csak arra jött oda, hogy én kiosztom a lányát. Na szépen vagyunk…. Megőrülök az ilyen szülőktől! Na és az eszébe se jutott, hogy az eset után azt mondja a kislánynak, hogy kérj bocsánatot, vagy valami bakkfitty. Elvonultak egy padra és ott sírt a kislány anyja meg vigasztalta. Lehet nem szoktak rászólni a kiscsajra és érzékenyen érintette, hogy valaki rászólt, de letojom a kislány lelki világát, mert azt hiszem az én fiamnak lett volna oka sírni
De az én fiam meg ilyenkor olyan, hogy mint egy kis csiga összehúzódik és nem mer visszaütni. Tudom nem jó dolog, de mondtam utólag Kendének, hogy ilyenkor nyugodtan csapjon vissza. Főleg, ha nagyobbak kezdenek ki vele.

Egyébként ti hogy kezeltétek volna le az ügyet????
Na bocsi, de muszáj volt kiírnom magamból a dühömet.

Estike: nekem nem volt pukli a szuri után. De szerintem nem csak a bőr alá adja a nővérke, de ha kétséged van akkor kérdezz rá a nővérre, hogy ugye nem csak bőr alá szurja?

Till: mit mondanak mikor lesz meg az eredmény?

Tea: azért kérdeztem, mert lehet 5 ampullával össze tudtam volna szedni neked. (nekem van 2, és két barátnőmnek akik szintén babásak lettek a szuritól van 3 (hacsak nem dobták ki), de nektek 10 kéne akkor. ) Annyit nem tudok összeszedni...

Ma este megyünk uhura :) Majd mesélem mi volt...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Holnap reggel megyek vv-re!
A dokker megkérdezi, hogy miért akarok vérből hcg-t?
Mondom, mert okt. 2án mennénk lombik konzitra a BMC-be és jó lenne ha nem kéne mégsem feleslegesen felutazni, szabit kivenni stb, hiszen még mindig nem jött meg,.... stb. stb.... Adjak neki papírt, hogy én a BMC-be járok! Mondom nem járok oda, most kéne menni, ha nem sikerült ez a 3. inszemem sem. Erre ilyetszól két sikertelen inszem volt? Nem vazze, mind sikerült, csak annyira imádom magam inszemináltatni, hogy minden hónapban megismételtetem! Kész voltam tőle! Aztán felrakta az i-re a pontot, hogy csüt. reggelre adott beutalót vv-re és annak délután 3-ra van eredménye, és nekünk meg 12-re ott kell lenni a BMC-be

Felpofátlankodtam a laborba elsírtam a bánatom, és mondta a csajszi, hogy levenné a vért de már nem tudják elvinni, mert csak holnap reggel jön újra a vérszállító! Azt mondta holnap reggel legyek ott 7 óra előtt hogy első közt legyek, és hamar végeznek akkor velem, és délután pedig már tutira kész lesz az eredmény!

VIRÁG
HP anyuka monnyon le!
:twisted:

TEA
Apának is csomós volt meg minden, de én tutira láttam, hogy beszúrták neki tövig, mert ott asszisztáltam a fenekénél! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Estike - Annyit tudok, hogy mélyen a farizomba kell adni. A többiek már túlvannak rajta, biztos tudnak mondani tapasztalatból valamit. De más szuritól már volt csomó a faromban. Igen, ottmarad egycsomóban az orvosság egy ideig, de nem kell pánikba esni, majd magától felszívódik szép lassan. Azzal már nem nagyon lehet mit kezdeni. Én próbáltam annó maszírozni, de nem tudom már hogy hatott-e.. Csak következő alkalommal szólj a nővérkének, hogy TÖVIG kéred... Kép

Kisvirág - Igen 10 kellene. De nagyon köszönöm hogy gondoltál rám... Kép Most tudtam meg, hogy nincs mindig raktáron a patikákban...néha várni kell rá. Szerintem majd előre lebeszélem a patikussal. Ne utazgassunk hiába 120km-t! :roll:

A HP anyuka, meg menjen a fenébe! Én is így tettem volna ahogy te! Én is ki fogok állni a gyerekemért minden helyzetben! Jól csináltad! Méghogy véletlenül pofozkodni!!!! :x Attól hogy ők otthon pofozkodnak, a te gyerekeddel ezt NEM teheti!!! Punktum! Ügyi voltál!

Dita - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tea77
 
 


Sziasztok!

Virág!nem semmi,hogy milyen anyukák vannak!A helyedben én is ezt tettem vólna!

Dita!Kiváncsian várom a vérvételed eredményét!

Kép
rena85
 
 


Asszem átmegyek mára olvasóba! Annyira kóvályog a fejem, hogy egyszerűen képtelen vagyok bármit csinálni. Leginkább csak aludnék. Lehet a bogyó hatása. Tegnap is ugyanez volt.

Kisvirág! A mi házunkban van egy szó szerint gonosz kislány. Hét éves, de a kisebb gyerekes anyukák teljesen ki vannak tőle borulva. A kislány szülei (anyuka pedagógus) kipróbálták, hogy mindent ráhagynak "kicsiként", hogy később tudjon érvényesülni. Ekkora hülyeséget még nem hallottam, kíváncsi leszek később mi lesz?!

Dita! Irigyellek. Mindig azt szerettem volna, ha én is egy kicsit akaratosabb vagyok, és nem hagyom magam. Nálam nagyon lassan tud betelni a pohár. De állítólag amikor elfogy a türelmem, akkor igencsak mélyrehatóan tudok beszólni. Páromaszondja, magamban gyűjtögetem a "fekete pontokat" aztán egyszercsak kirobban a bomba. :D

Tea!
Látod nekem is mindig regény sikeredik!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Este már nem tudtam jönni. Későn értünk haza.
Hát mit ne mondjak többet vártam volna a dokimtól, főleg a magánba. Most elég furi volt, máskor nem ilyen. Lehet túlterhelt volt. Megvizsgált és zárt a méhszáj. Megnézett uh-val. Mondtam vegyük fel videóra. Átdugdosta a zsinórokat és el is indította a videót, de nem vett fel semmit. (szerintem a play-t nyomta meg) De a lényeg, hogy a baba remekül van. Úgy ficánkolt, hogy csuda. Láttam kezét-lábát. Olyakat rugdosott, hogy öröm volt nézni. Aztán dobott egy bukfencet. Ott vigyorogtunk apával. Szóval azért őt jó volt látni. Ja és 38 mm-es.

Örülök, hogy egy véleményen vagyunk a kis pofozkodósról. :)
Jajj erről jut eszembe. Van még egy jó kis storym szintén játszóteres.
Egyik nap a játszón szintén egy csokor anyuka dumált, épp nézték az egyik csokortag újszülött kisbabáját, ott álltak a babakocsi körül és mindegyik vidáman dumált, és közben egyik se figyelt a saját kölykére. Az egyik kislány (2 év körüli) fogta magát és úgy döntött útnak indul. És elment a játszótér másik végére pont a csúszda mögé, és nem lehetett látni. Én láttam hogy a kislány elment de nem szóltam az anyjának. (hi-hi) Kb. 3 perc múlva észbekapott a csaj, hogy nem látja a kislányát. Hát az pánik arcot látni kellett volna. Én meg ott röhögtem és azért sem szóltam a csajnak, hogy hol a gyerek. Aztán nagy nehezen előbukkant a kislány és az anyja meglátta, hogy megvan, megnyugodott. És ha hisztitek ha nem mikor nyugtázta magában hogy megvan a gyerek nyugodtan trécselt tovább. Nem hozta vissza a lányt! Na ez a nem semmi!!! Ja és mellesleg megjegyzem várandós anyukáról van szó. Gondolom pikk-pakk jött a gyerek és ha egy elvész csinál másikat….

Dita: bakker de egy szenyó dokival hozott össze a sors. De a laboros csaj nagyon rendi volt. És mi az eredmény. Tuti már tudni. ;) Írj!!!!! Nagyon drukk ám!!!

Tea: tényleg érdemes megrendelni a patikába. Nekem akkor a mákom volt, hogy mikor mentem a recepttel pont volt nekik 2 dobozzal. Kérdeztem a csajt, hogy nem véletlenül valaki rendelte, és én meg elviszem. Mondta, hogy nem, mert akkor ráírják a nevet, ha meg nem írták rá a nevet akkor így jártak és odaadta nekem. :)

Kat: a szomszéd csaj pont így gondolkodik. Mindent ráhagy a 2,5 évesére. Kíváncsi mi lesz a kislányból…

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


NINCS BABA
Egész végig hazafelé nyeltem a könnyeimet!
Annyira beleéltem magam!
Holnap ugrott a BMC is, mert a cégnél nem kértünk szabit, mindketten bíztunk a sikerben! :cry: Beutalónk sincs. Nagyon elegem van! Offolok! :?

dita75
 
 


Dituli: nem is tudom mit írjak. Most én is nyelem a könnyeim. Annyira drukkoltam nektek és elhiszem, hogy beleélted magad, mert hát nyilván mire gondolsz inszem után, ha késik. De annyira sajnálom, hogy megint kaptatok egy nagy pofont a sorstól.
Teljesen megértelek, hogy kiborultatok. Sírd ki magad! És pár napig próbáljatok a pároddal egymással foglalkozni, vigasztaljátok egymást!
Tuti kell beutaló a BMC-be? Nem lehet utólag intézni? Reggelig gondoljátok át. Nagy ölelés neked!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!


((((((((((((((((Ditu))))))))))))) :cry:
Házidoki is beutalhat a BMC-be!!!!!!!!!!!!! (Igen, kell beutaló, de nem kell szakorvosi, ez tuti!)

Kisvirág,
én tuti leordítottam volna a HP anyuka fejét a nyakáról!!! :twisted: (ebben jó vok :lol: ) Ilyen taplót!!! Jól tetted, hogy megvédted a Potontyodat, így is kell!!!

Katerina,
ugye jobban vagy már kicsit? :oops: (jössz a kaális talira? Olyan jó lenne végre megismerkedni!)

Rena, Tea,
puszi Nektek!

(TSH: 2.31 :P - 2, 5 alatt már alkalma babásodáshoz, de jobb, ha az érték 0, valamennyi...úgyhogy meggyógyulok a januári lombikig!!! :D )

Holnap 9-től chat a blogon, gyertek!

tillidian
 
 


Dita! :( Nem tudok mit mondani. Eleve nem vagyok egy rózsás hangulatban. Talán csak annyit, hogy bennem is csak az tartja a lelket, hogy egyszer csak összejön. Olyan nincs, hogy nem. Megérdemeljük a sorstól. Ugye lányok?

Tilli! Hát sajna nem vok jól. Nem tudom hogy a bogyó vagy valami vírus. (Munkahelyemen páran betegek. ) Nekem is kezd elegem lenni, írtam a Kaalis oldalon. Ötödik napja egyfolytában van valami bajom, ezt nehezen viselem. Péntek este pl. nagyon rosszul voltam, fel se merült bennem, hogy géphez ülök. Ne haragudj!
Ma kicsit jobban vagyok, néha enyhe gyomorgörcs és szédeleg a fejem. Hátha csak vírus és végre kinyiffant. :) Ha nem, akkor felhívom doki bácsit, hogy kész, nem bírom a bogyót, írjon fel valami mást. Váok egy-két napot. ár lehet feleslegesen kínzom itt magam, és nincs is semmiféle vírus. Csak mellékhatás.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


lakik itt még Valaki??? :roll: :P

tillidian
 
 


Tilli, én figyelek, de senki nem ír, hogy bebabásodott volna a Gynevactól. Picit elszomorít! Veled mi a helyzet?
athiz
 
 


Athíz, annyira szeretem, ha írsz. Olyan kis imádnivalók ezek a kis manók. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Köszi Katerina! Imádom is őket, bár meg kell hagyni, iszonyú rosszcsont mindkettő, főleg, ha együtt vannak. :lol:

Mi újság veled? Azt látom, hogy 6 nap van a ciklusod végéig. Lehet belőle valami? Remélem!
athiz
 
 


ATHIZ
Látszik a szemükön, hogy mekkora csintalan mindkettő! :wink: :lol:

Még 9 hét van télapóig ,,,,,, bakker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Jó tudni! :roll:

dita75
 
 


Athíz!
Épp harcolok az IR-emmel. Remélem a decemberi kontrollra javul annyit, hogy nekifoghatunk a lombiknak. Persze a spontán babában mindig reménykedem. Most pl. már épp van valami kis pocak meg derékfájásom. Ilyenkor annyira szeretném, ha nem a közelgő menszeszt érezném. :) Nem török le ha mégsem, de azért titkon reménykedem. :)

Dita! Te hogy vagy?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Én bízom benned! Te is bízz magadban! Ha spontán nem (bár elég bíztató előjelek) akkor a lombik sikerülni fog, és a fa alatt büszkélkedhetsz majd a + teszteddel!

Kösz jól vagyok, egész nap fagyizok! :lol:

Szombaton volt a 4. és egyben uccsó inszemem!
Hónap végén tesztelek egy bazi nagy II csíkosat! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Bekukk, remélem, jól vagytok!

Katerina,
szia itt is! :P (télleg elkavartam valahol az akupunktúrás címet :roll: )

Athiz,
köszi, megvagyok; parkolópályán várom a januári lombikot! :P Katerinával épp legyőzzük a fránya IR-t :wink: , és készülünk a pocakosodásra!!!

Ditu,
írtam privit!!! Szurkoloooook!!!!!+++++++++++++++++++++++++

Puszi, Till

tillidian
 
 


Till
megkaptam és válaszoltam! :wink: :lol:

Én is szurok!

dita75
 
 


Na, azért csak előkerültetek! :)

Katerina, tehát várakozás, de én is remélem, hogy ezek inkább babás tünetek nálad!

Dita, egész nap fagyi, miii? Jó előjel, remélem, sikerült az inszem, és babás vagy! :wink:
Egyébként az karácsonyos vonalzó, csak nem akartam olyan szokványosat, mint hogy ... hét múlva lesz karácsony. Ez olyan rosszcsontosabb, nem? :lol:

Tilli, jó készülődést a pocakosságra, igyekezz ám vele, mert nagyon hamar ott csücsül majd a poronty a pocódban, és még fel sem eszmélsz, már ott ordít a kiságyában cicire kattanva. :lol:

Pusz
athiz
 
 


De jó, hogy mindenki vidám hangulatban van :)
Egy kis rásegítés:
(kicsit alpári, de azért jó)

> Pszichológiai vizsgálat (ffi beteg)
> > > - Állva szokott vizelni ?
> > > - Igen, persze.
> > > - Általában vagy minden esetben?
> > > - Hát, ha szarok, azért külön nem állok fel!
:D

Mindenkinek baba a pociba! :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Hát ez tényleg kissé hogyismondjam, de azé' jó (igazi pasis vicc)!

ATHIZ
Akkor még durvább, hogy 9 hét és itt a kari!
Nem akarok 33 lenni! :cry:
Na jó az ajikat azé' elfogadom! :wink: :oops: :lol:

Eddig sajnos mindig az volt, hogy a sok vidámkodásnak sírás volt a vége, de hát mit búsulgassak sokáig, az élet sajnos megy tovább baba nélkül is, hát ezt dobta a gép! :roll: :(

dita75
 
 


Dituli!
Hát igen, végül is az a legfontosabb, hogy egészségesek legyünk. Az utóbbi időben amikor nagyon rosszul voltam, akkor sokmindenen elgondolkodtam, és az első amire jutottam az volt, hogy bárcsak egészséges lennék és páromnak se legyen semmi baja. Nagyon hiányzik a kisbaba, de az a legfontosabb, hogy ketten is jól megvagyunk....
Jaj de irigyellek a fagyival, én most nem nagyon ehetek édességet, vagy inkább csak diabetilusat. :) Reméljük jó előjel. A Kaalis lányok szerint nem szabad tüneteket keresni, csak legyél nyugodt és boldog!!!!!!
Puszi
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT

Nekem külön rossz, hogy nincs baba, mert ebben a városban nagyon egyedül vagyok, amikor meg végre együtt lehetnék a párommal akkor meg jön a gyereke aki 24 órából 24 órás figyelmet követel magának! Néha nagyon egyedül érzem magam, ezért duplán vágyom utána ......... :roll:

Ja a fagyit azért írtam, mert van egy Bikini szám ami így kezdődik:

Kösz jól vagyok
egész nap fagyizok
boldog vagyok
nyelem a sok gombócot........... :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita! Én is sokat érzem magam egyedül, de jó, hogy van ez az oldal, mert sok ember támogatását érzem. Van amit nem tudunk megosztani a párunkkal és talán nem is kell. A férfiak máshogy gondolkodnak, dehát ezt nem kell magyarázni.
Nagyon szurkolok neked, jó lenne tudni, milyen a kismama Dita! :) Remélem utána is lesz ránk kis időd.

Én most elkezdtem egy akupunktúrás kezelést. Csajok, nekem nagyon tetszik, hogy egészsében nézik az embert, nem pedig azt, hogy itt fáj épp, vagy ott. Onnantól kezdve hogy kipihenten ébredek-e odáig, hogy viszszintesen vagy függőlegesen szokott-e fájni a derekam, mindent kikérdezett a doktornő. Azt mondta, ez egy hosszabb kezelés lesz min. két hónap, ( dehát van is egy csomó bajom). Szóval nagyon bízom benne, hogy jó kezekben vagyok és a végére teljesen megtisztulva, teli pozitív energiákkal indulhatok a következő és egyben uccsó lombiknak! :)

Szép hetet!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok,
látom, pörög az oldal! :D

Katerina,
nagyon jó, hogy elkezdted az akut!!! Szuper, nagyon drukkolok, csupa jót hallottam róla!
Kezdeném én is, csak most anyagiakat kell gyűjtenem, aztán mehet!
(tavasszal kineziológusgoz jártam (nagyon jót tett, fantasztikus, elszállt minden búbánatom :P ), ott 7.000 volt egy kezelés...elhordtam oda kb 120.000 pézt, de végre nem feleslegesen dobtam ki...na, szóval akkor ez lenne a következő, amire áldozok!
Mennnyi itt egy kezelés? Hetente1x mégy? Hányszor kell ismételni?
(Gondoltam, inkább itt kérdezem, nem priviben, hátha mást is érdekel :P )

Dita,
Nálad most hol tart a dolog? Remélem, itt elérhető vagy, nemcsak az LH-sban, a rengeteg kismami közt! :P (bocsi, oda nem igazán megyek, az én gondjaimat ők nem értik, én meg tényleg elfáradtam, hogy csak gartuláljak... :oops: , bár lehet, Neked épp így lesz "ragályos" a pozitív teszt! :P )

Rena, Tea, Kisvirág,
vagytok?

Athiz,
Nálatok Mizu?

(nálunk még nincs változás, de lesz! :P Csak ki kell várni! :lol: )

tillidian
 
 


Till!
Itt az első alkalom 10000ft utána 5500. Nekem elég sok a probléma. így azt mondta a doki néni 2-3 hónap a kezelés. És hetente egyszer járok. A fő problémának elmondtam az IR-t és hogy nem sikerült a három beültetés. Illetve sok egyebet, amit eddig soha senki meg nem kérdezett, onnan kezdve hogy mennyire hullik a hajam, odáig hogy szokott fájni a térdem....
A doktornő nagyon aranyos. A tűket pedig nem is lehet érezni. Nekem a lábfejembe szúrás volt, amit kicsit jobban éreztem, de az is csak egy pillanat. Nekem a fejemben is volt egy tű, meg is ijedtem, amikor elkezdte rendezgetni a hajamat, de mire végiggondoltam már ott is volt a tű és nem éreztem semmit. :) Húsz percet kell feküdni alsóneműben, és lámpával melegítenek. Egy tanácsot mindenképp adok, előtte el kell menni pisilni, én alig bírtam kifeküdni a 20percet, már nagyon a határán voltam, hogy szólok, hogy nem bírom ki.... :)
Hát ennyit az első kezelésemről, kicsit hosszan, de remélem segít, aki még nem mert próbálkozni.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok csajok!
Nekünk most a múlt héten még a babadolognál is nagyobb gondjaink keletkeztek ami miatt még a váláson is elgondolkoztam!
Nem akarom nagyon részletezni, az 1. inszemesben már vasárnap du. leírtam hogy mi történt. Ha gondoljátok elolvassátok.
Most talán úgy néz ki hogy rendeződnek a dolgaink, bár a neheze még hátravan.

Ma egyébként 11. dpo-n vagyok és teszteltem egy szép nagy negát! :(

KAT
Érdekes, remélem hatásos ez a segítség. Irj ha van vmi fejlemény!

TILL
Nem járok már olyan sűrűn egyikbe sem, pont a fenti okok miatt, de azért követem, hogy kivel mi történik, meg tájékoztatom nagy vonalakban a népet magamról is!
Renával meg a Jónásosban szoktam beszélni nagy ritkán!
Itt már hűtlenkedik! :lol:

Többiekkel én sem tudom mi van, de Kisvirággal remélem minden ok, ma lehet írok is neki az iwiw-re hogy minden rendben van-e velük!

dita75
 
 


Dita! Elolvastam. :( Nem tudok semmit segíteni, csak a véleményemet írom le. Teljesen megértem, hogy mennyire eleged van már ésszerintem teljesen igazad van, hogy megmondtad a párodnak mit is gondolsz, érzel ezzel az egésszel kapcsolatban. Ha fontos vagy neki, majdcsak rádöbben, hogy máshogy kellene álljon a dolgokhoz, ha pedig úgy gondolja, hogy ő nem hibás semmiben, akkor nem érdemel meg téged. Annyira rossz, hogy emmyi idő után bukik ki az ilyesmi. Azért én reménykedem bennetek, nálunk is nagy volt a gáz pár hónapja, párom utólag be is vallotta, hogy neki komolyan megfordult a fejében, hogy elválik, én nem éreztem így, de szívesen elmenekültem volna egy pár hétre, valahová messzire. Még jó hogy nem volt hová, mert talán el is mentem volna. Így viszont miután mindketten kiadtuk magunkból a bajainkat hosszas sírós-kiabálós viták alatt szembe kellett néznünk egymás problémáival és miután mindketten megértettük mi is játszódik le a másikben, amiről addig nem beszélt jött a nyugalom, a megbocsátás és az újra szerelmesedés, ahogy ezt már írtam. Nagyon szurkolok Neked, hogy rendbejöjjenek végleg a dolgok!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Újabb vicc:

Öreg bácsi beleharap AZ almába, mire ott marad a felső fogsora.
Beleharap még
Egyszer, mire ott marad AZ alsó is. Eldobja AZ almát:
-Nesze vazzeg, edd egyedül!

(Tisztelem az öregeket, de az akkor is jó! )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Tilli!Köszönöm,hogy hiányoltál,nagyon jól esett!Jó,hogy pozitívan állsz a dolgokhoz és így is lesz ahogy írtad:lesz változás,remélem hamar!

Katerina!Remélem bejön ez az akupunktúrás kezelés és hamarosan felteszel egy kétcsíkos tesztet ide!

Dita!Örülök,hogy kezd rendeződni köztetek minden! :D Gondoltam rád este sokat,hogy vajon mi van veled?A nega tesztet ne vedd figyelembe még nem jött meg és ez a lényeg,lehet az még 2 csíkos!

Kép
rena85
 
 


Ja magamról elfelejtettem írni.Képzeljétek ma reggelre rendeződött a szervezetem mert megjött.Dokihoz megyek 2 héten belül és megdumálom vele az inszemet!

Kép
rena85
 
 


Szia Rena! Örülök, hogy rendben vagy. :) És most látom milyen fiatal. Jaj , de irigyellek! :lol: Nagyon szorítok nektek!
Na jó, én se vagyok öreg, de nekem már max két gyerek fér bele. na persze kivéve ha ikrek jönnek. Ezen annyit gondolkodom mi lenne a jobb, és párom szerint jobb lenne, ha egymás után jönne két gyerkőc, nem egyszerre, mert akkor kétszer éli át az ember ahogy megtanulnak dolgokat. Igaza lehet. Éjszaka az álmodtam, vendégsében voltunk és nem éreztem jól magam. Elmentem orvoshoz, és ott volt a baba a pocimban. :) Hát legalább álmomban éreztem milyen is . Könnyes lett a szemem, ennyit arról hogy néha azzal áltatom magam, hogy jaj ráérek én, nem olyan sürgős nekem, hogy legyen kisbabánk.

Hát azért hősiesen mosolygok itt, meg jó kedvem is van, csakhát ami hiányzik az hiányzik.

Puszi és ölelés mindenkinek

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Dita! Sokat gondolok rád én is és szívből kívánom, hogy sikerüljön minden ahogy szeretnéd!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


RENA
+++++++++++++++++++++
Hajrá inszem!

Én is irigy-irigy mint Kat, pont annyi évet vesztegettem el amennyi köztünk van. Most az óraátállításnál időapó 10 évvel visszatekerhette volna az időt! Tudnám értékelni! :lol:

KAT
Aranyos vagy, hogy gondolsz rám.
Én meg azt kívánom neked, hogy az álmod megvalósuljon.
Igaza van apácskádnak, egymás után jöjjenek a bébik, de akko mán zsinórban! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Kat!Remélem azt álmodtad meg ami tényleg be fog következni nagyon hamar! :wink:

Dita!Köszönöm a drukkot!Mégsem a Hagymássyval csináltatom ám mert itt nem csinálnak lombikot és ha véletlenül arra kerülne sor/ami nem fog megtörténni/akkor jobb Pest mert ott megcsinálnak.

Ne legyetek irigyek mert engem folyton csak bántanak ezzel a munkahelyemen,mert én vagyok a legfiatalabb.

Kép
rena85
 
 


RENA
Azért, mert ők is irigykednek! :lol: :lol: :lol:
Én azt szoktam mondani inkább irigyeid legyenek mint sajnálóid! :wink:

Nyugodtan járhatsz Szfv-ra inszemezni, neked még baromi korai a lombikra gondolni. Elég ha a 3. sikertelen inszem után kérsz időpontot egy olyan intézménybe ahol lombik is van, és akkor folyamatosan tudsz haladni.
Ha meg sikerül az inszem lemondod és kész!
Most azért felesleges Pestre utazgatnod!
Az asszisztenstől hallottam, hogy mostanában elég sok sikeres inszeme volt az én dokimnak, a tiéd ráadásul a főorvos nem?
Sztem elsőre babás leszel! Minden adott! Szorítok!

dita75
 
 


Dita!Igen főorvos csak az a baj,hogy ő nem csinálja hanem lepasszolja a te dokidnak vagy a Batának.Legalábbis ezt hallottam.Maradok Pesten hátha beválik!És te hogy állsz?Teszt?

Kép
rena85
 
 


RENA
És az miért baj? Fikázod a dokimat???? He????
Jó kezekben lennél a dokimnál, és az asszisztens lányok is nagyon aranyosak! A RL alapos annak ellenére, hogy állandó rohanásban van! A BB nagyon kedves, viccelődős, de ha nem az ő betege vagy, akkor sztem nem figyel annyira oda.

Persze a döntés a tiéd, nem akarlak rábeszélni semmire!

Csináltam még egyet ma, persze negatív!
Ma hívom is a kórházat, hogy készítsék el a BMC-be a beutalónkat, nehogy megint lecsússzunk az időpontról!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Dehogy fikázom a dokid,egy rossz szót sem írtam róla!A BB-ben nagyot csalódtam vele semmiképpen nem csináltatnám,azt meg nem lehet előre tudni,hogy épp akkor amikor nekem kéne fellőni melyik lenne bent,úgyhogy nem kockáztatok.Meg nemjött ugye?Mert ha nem akkor még ne add fel!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól esetett, hogy kerestetek, hiányoltatok! Nagyon arik vagytok. :) Én meg egy büdös disznó, hogy eltűntem. Ne hari. Hű pont egy hónapja, hogy írtam nektek. De link vagyok. :(

Na szóval velünk minden okés. Voltunk 12 hetes uh-n. Ott is rendbe találtak mindent, jövő héten meg megyek a dokimhoz. Közben voltam egy ingyenes down-kór szűrésen, csak sajna későn vették le a vért és nem elemezték ki. Szóval arról lecsúsztam. De szerintem nagyon kicsi az esélyem a beteg babára, mert ugye a fiam is egészséges és a családban sem volt még semmilyen betegség.
A közérzetem elég jó. Az émelygés és állandó aludhatnék már kezd elmúlni. De hamar elfáradok és bevallom jóval türelmetlenebb vagyok a fiammal, mint korábban. Gondolom a hormonok tombolnak.
Menetközben a lakásba kisebb felújítást csináltunk. Leszigeteltük a mennyezetet az egész lakásba. Meg vettünk a hálóba szekrényt, meg bejárati ajtót is cseréltünk. Jó kis meló volt. Eléggé elfáradtam benne, de a lényeg, hogy kész vagyunk. A szobák festését is tervezzük, de szerintem azt majd tavasszal, vagy nyáron.

Till: azért nem olyan rossza tsh értéked. Az én egyik papíromon az van, hogy 4,94-ig jó az érték! Most ti hogy álltok? Most ugye spontánkodtok és januárba lombik? Hol tartasz a ciklusodban?

Kat: drukk, hogy javuljon neked az Ir-ed és utána mielőbb nekiinduljatok a lombiknak! Hű milyen jó kis kezelésre jársz. Az akupunktúráról csak jót hallottam eddig! Remélem az álmod mihamarabb valóság lesz!!!

Dita: sajnálom, hogy már két nega teszted is van. Akkor a mostani inszemből sem lett baba? Vagy még van remény? Pont karikor lesz a szülinapod? De tök buli! :)
Jujj megijesztesz ezzel a válásos dologgal. Megyek és megnézem mit írtál amoda.

Rena: szuper, hogy helyreállt a szervezeted. És rendesen megjött. Tök furi, hogy most ennek örülünk. Aztán hajrá inszem!!!

Most ennyi, de megígérem, hogy nem tűnök el!!! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!Örülök,hogy jelentkeztél és hogy minden rendben van veletek meg,hogy jól vagytok!Látom,hogy kék a vonalzód,esetleg tudjátok már,hogy kisfiú?Köszönöm,hogy drukkolsz!

Dita!Teszteltél?

Kép
rena85
 
 


RENA
Mi történt BB-vel? Egyébként én is azt hittem, hogy alaposabb, de most rájöttem, hgoy csak a saját betegeivel.

Nem teszteltem megint, tegnap abba is hagytam a gyogyikat, ebben a hónapban még vitamint sem akarok látni, az égadta világon semmit sem fogok bevenni!

KISVIRÁG
Na örülök, hogy sikerült idecsalogatnom téged! :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy minden ok! A kisbabának külön szobája lesz, vagy veletek fog aludni? Felújítás, ó én már 7 éve ebben élek, mégsem lehet megszokni!

Úgy néz ki ebben az évben csak egy napot lesz velünk a gyermek, mert a párom pluszmunkát vállalt és csak szombat este jön haza, így szombat du-tól vasárnap estig leszünk csak szülők!
Amúgy ma már egész jól sikerült a nevelés, igaz amikor a párom nincs jelen sokkal normálisabb szokott lenni a gyerek. Még a rendrakásra is rávettem, közösen takarítottunk, meg pakoltunk! A monopolyban úgy elvert, hgoy 300.000 ft-tal tartoztam neki, aztán szókirakóztunk, meg tulipánhagymát ültettünk!
Apuka egész nap aludt, du. felkelt akkor már kifordult magából, gondolom fel akarja hívni magára a figyelmet, de hogy miért jó neki, hogy az apja kiabál vele! Én meg ettől megyek a falnak!
Felvetettem neki, hogy jövő héttől tanulás is lesz! Elég csúnyán nézett, de nem érdekel!

dita75
 
 


Kisvirág! :) Jó téged is látni.

Dita! Bízom benne, hogy rendbejöttök. Talán épp csak ez kell a gyerkőcnek, hogy igazából foglalkozzon vele valaki. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Halihó!

Katerina,
a múltkor azt mondta nekem egy léleklátó (nem nagyon hiszek a sarlatánokban, de a párom kérésére elmentem ehhez a lányhoz, és borsózott a hátam tőle, olyan infókat mondott rólam - nekem, és tuti nem a páromtól tudta! :shock: ), hogy akkor indul majd el a baba-folyamat, amikor egyszer álmodom a születendő Babával!!! - már nagyon várom!!!!! -
és emlékszel még, mit álmodtam Rólad a múltkor??? :roll: :lol: :wink:

Kisvirág, de jó Rólad is hallani!
Örülök, hogy már jól vagy, rókakoma is másfelé ódalog :lol:

A TSH már "szép": legutóbb 2,31 volt! (2,5 alatt már jó, de legjobb - dokim szerint -, ha 0 ,...vel kezdődik!
Igen, most spontánolunk (ebben a hónapban is megtettük, amit "megkövetelt a haza" :lol: , most vagyok a 21. napon...

Holnap konzi a Mens Mentisben az endós dokimmal, aztán 1 hónap múlva indul a kezelés a Kaáliban...

Rena,
hogy áll az inszem előkészítése? :D Megadrukk!!!!!

Ditu,
remélem, már jól vagytok Apával!!! Sokat jártál az eszemben... :roll:
Kihez mégy a BMC-ben? (bocs, ha már írtad...)

tillidian
 
 


Tilli!
Meggyógyultál?
Akkor remélem magadnak is megálmodod és együtt babásodunk. Különben én ebben a hónapban álmodtam a pocimba babát, még uhun is láttam milyen szép kis pofija van. Akkor ez jó jel?

Puszi Mindenkinek
kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: