Új privát üzeneted érkezett!

Megszületett Mágnes kisfia!!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 



Vera, örülök, hogy a kicsi lányodnak már rájöttek a bajára. Szegény kislány :( remélem mihamarabb jobban lesz és a gyógyszerek segítenek neki. AMúgy hogy látod a dolgokat? Javul a helyzet?

Mindjárt előkeresem az smst és bemásolom

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

" A mai napon -minden tiltakozásom ellenére- 11 óra 31 perckor felmondták a társbérletemet, így 3500g-mal és 55centivel új otthon után kellett néznem. Szüleimnél szerető családra leltem.

Bence József "


Mágnes, ez az sms.... hát nem találok szavakat! Gratulálok mégegyszer!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Mágnes: Hatalmas Gratula Bence Józsefhez! Jó egészséget és sok-sok tejcit kívánunk! És várjuk a képeket!

Bejci és Bianka
Vendég
 


Mágnes, hatalmas gratula. Sok boldogságot és tejet kíánunk!

Adrienn és Lili

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes! Gratulálok!! :) :)

Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Vera: Sajnálom a pici lánykád!Remélem hamar rendbejön! Nagyon rossz lehetett látni ahogy szenved! Kitartás!
Vendég
 


Mágnes!


Gratulálunk, és nagyon sok tejcit és erőt kívánunk: puszi
Vivi és Andy

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes
Gratulálok! Sog egészséget, boldogságot és tejcit kívánok!

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes! Szívből gratulálok nektek! Sok egészséget és boldogságot a kis Bencéhez!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Mágnes:
Hatalmas gratula a kis Bencéhez!!!Sokk boldogságot és egészséget nektek!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Látom senki nem ér rá.......mostanában alig van itt élet.
KÁR!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, én szoktam erre nézni, hogy mi újság, de az igaz, hogy egyre keveseb a hozzászólás. Igazából már nem aktuális a topik cím. Újat kellene csinálni. Azt hiszem.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Szerintem se....van valami tipped????

Lassan ki fog halni topic :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

igen, nagyon keveset írunk. BÁr én ezen a héten még a gép közelében is alig voltam. képzeljétek az én lányom evés után már csak 20-30 perceket alszik, sőt 4-5 napig éjjel is 3 óránként kelt fel és szopizott, úgyhogy kivoltam rendesen. Ma végre kialudta magát, mert este fél 8tól reggel fél 7ig aludt. remélem vége van a múltheti időszaknak....
amúgy jól vagyunk, már fordul hasról hátra, meg vissza, nagyon élvezi. állandóan jáccana, és már ülni is akar egyedül.
Nálatok mi a helyzet Odri? a te lányod is önállósítani akarja magát?

majd még benézem, remélem nem hal ki a topik, ha igen és újat csináltok, írjátok ám meg, hogy mi a neve.

Kép
andyfekete
 
 


benézem=benézek

Kép
andyfekete
 
 


Lehetne a 2008 novemberi babaprojekt babásai (bár még vagyunk hárman, akik nem babásodtak, de az jó lehet)

Csak fogalmam sincs, hol lehet új topikot indítani

Kép
Kép
cs_erika
 
 


A babák mellett nem csodálom, hogy nincs idő errefelé is jönni. Most én vagyok abban a stádiumban, mint Nati, és Bejci volt szülés előtt. Velem lesz tele a topik? :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi, én is szoktam irogatni, de van hogy napokig senki nem ir.....

Nem rossz cim, szerintem.
Hamarosan Te is babázhatsz.

Andy, Lili még nem teljesen fordul hátról hasra de már próbálkozik
:lol: :lol: Ülni már ő is akar.
Hasról már hátra fordul. Általában már úgy kel fel. Napközben azért ha bealszik, akkor 2-3 órát alszik.
De ha nem akkor elvan a játszó szönyegen a játékaival :lol: :lol:
Most a héten sztrájkolt, alig akart enni.
Semmi sem izlett neki. Se a tea, se a tejpép, se az almalé.
Már teljesen kivoltam tőle :roll: :roll:
Úgy néz ki mára már jobb lett......

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Igen Erika, lassan neked is csak a baba lesz a fontos. Meg ő ossza be az idődet. Hogy bírod itt az utolsó heteket? mikor mész dokihoz legközelebb?

Odri! javítom magam, Vivi is csak hátról hasra fordul, vissza még nem megy, csak ha eldől:)
Én még nem kezdtem el a hozzátápláslást, de asszem mi is majd almalével kezdünk február körül. Te úgy csinálod, vagy veszed az almalét?
Tesóm azt mondta, ezek a kecskeméti üveges italok, és főzik nagyon jók, szerették a lányaik. A rossmannban 1 üveg 179 forint, nálunk legalábbis.
És milyen teával, tejpéppel kezdted a hozzáetetést? elmeséled nekem?
az én lányom is imádja a jáccószőnyegét, most is azon van! a másik játéka meg egy tigris, amit állandóan kidobál a kiságyból, én meg visszadobálom neki, nagyon élvezi. persze pehelykönnyű az állatka.
na majd még jövök, most megyek kakisrucit mosni:)

Kép
andyfekete
 
 


Andy, pont nemrég panaszkodtam nagynénémnek, hogy már baromira nem bírom, és szerintem én sosem szülök már meg. :P
Na jó, ezt azért nem hiszem, de jó lenne már túlleni rajta.
Már fáj mindenem. Éjszaka úgy fordulok a túloldalamra, hogy részletekben, és közben nyögök nagyokat. Csoda, hogy férjuram fel nem ébred rám.
Aztán úgy megyek mint egy pingvin, félek is, hogy ígymaradok. :D
De kislányom láthatóan jól érzi magát odabent, és nem akar megszületni.
Bár most ebben a nagy hidegben mondtam is neki, hogy megngedem neki, hogy maradjon még, cserébe ha nem szenvedtet meg nagyon.

Orvoshoz holnap megyek legközelebb, nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. Múlt héten volt egy elsimut bő ujjnyi méhszájam. Szóval jól állunk szüléshez.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Csajok! Én írok, ha írtok! Mindig benézek, de alig van új hsz!
Akkor pörgessük fel a topicot! O.K?

Ercsinek is tök szar lehet... most biztos szívesen írogatna, de ha nincs kinek, akkor nehéz!!!

És Viri is hiányzik! Bár őt lehet, hogy azért leköti Kende! :wink:

Magdi is elveszett...

Nati be se kukkant?

Andy, Odri: Ügyesek a csajszik!! :wink: :wink:

Ercsi: Hogy vagy? :wink: Mikor szülsz? :wink:
Vendég
 


én be vagyok Iza bajával havazva sajna

Sajna beigazolódni látszik az ami a Petimnél is volt hogy az első másfél hónapban szépen hízott de utána egyre kevesebbet míg stagnált és a végén fogyni kezdett. Iza is egy hét alatt csak 90-et hízott és próbaképp hogy mennyit eszik csináltunk egy mérős szopit a védőnőnél. Nos elég érdekesre sikeredett mert evett rendesen utána bukott azaz hányt "rendesen" és nemhogy mennyiséget mért a mérleg hanem minuszba ment át.

csütörtökön nyeletés rötgen.

És a gyógyszerek okoznak nála fájdalmat mert mióta szedi azóta van nyűglődése egész nap. Ma pl próbaképpen nem adtam neki és visszakaptam azt a nyugodt babát aki előtte volt. De a gyógyszert szedi kell ezzel nincs mese de rákérdezek csütörtökön.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Jó reggelt

Nem hiszem, hogy van nálam kialvatlanabb ember. :?

Hajnali egytől óránként fent vagyok.

Harivera, sajnálom ami Izával van, biztos nagyon nehéz lehet. :cry:

Ma megyek védőnőhöz, orvoshoz, aztán még ügyeket kell intéznem. Bejci, a dokim már két hete azt mondja, hogy nincs sok hátra, mert bő ujjnyi a méhszájam. De kicsi lányom nem hajlandó megindulni lefelé.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


jó reggelt!

Vera! hát azért biztosan van másik gyógyszer is amitől nem lesz ilyen nyügi a lányod. kérdezz rá mindenképpen.

Erika!
az utolsó hónapban én is alig aludtam, annyit jártam pisilni, és járt az agyam még éjjel is. hamar vége lesz. Ha már bő egy ujjnyira nyitva vagy akkor hamarosan jön a babó. kinek küldessz majd smst? beszéltél már valakivel?
mert mindeképpen írj, ha valami változás van!

bejci!
igen, pörgessük fel a topikot. amikor tudok majd írok. A te csodás kiscsajod hogy van? Éjjel végig alszik?
mert nekem csak egyszer egyszer aludta végig, még mindig felkel 3 óra felé egyszer. De este 8kor már alszik-. rendes kiscsaj.
Most is csendben nézegeti a macikat az ágytakaróján.
Olyan hideg van kinn hogy az ember csak idebenn van a lakásban. Ti kiviszitek a babát ilyen hidegben sétálni? Én holnap viszem oltásra, muszáj lesz. De remélem nem lesz ónoseső, mert akkor nem tom hogy megyek el babakocsival.

na megyek vasalnom kell

Kép
andyfekete
 
 


Jó reggelt! :)

Vera: Nagyon sajnálom, hogy Iza szenved ezzel a betegséggel!

Ercsi: Hát ismerem amiről írsz... az utolsó időben én is ezzel szenvedtem. Bár én a viszketés miatt nem tudtam aludni. Azt javaslom, napközben amikor csak tudsz aludj, vagy legalább pihizz, mert a szülés után nem garantált, hogy sokat fogsz aludni. :)
Majd írd meg, mi volt a dokinál!

Andy: Az én csodás kiscsajom sem alussza végig az éjszakát! A rekord este 8-tól reggel 5-ig volt. Most megint egyre többször kell hozzá felkelnem, de általában 2-3 között és 5-6 között kel enni... vagy inkább nyámmogni egy kicsit. Asszem ez azért nem vészes, illetve nem érzem vészesnek. De a múltkori teliholdnál pl 1,5 óránként keltünk!

Tegnap megkapta Bianka a 3 hós oltást... végre! Hangja sem volt, sőt utána még vigyorgott a dokinénire!
Méreteink :
Fej: 40 cm,
Mellkas: 43 cm,
Hossz: 63 cm!!! ( Ez azért nem kis teljesítmény egy 160 cm-s anya gyermekeként!) :)
Súly: 5920 gramm
És nem lettünk lecseszve semmiért, sőt! Meg lettünk dicsizve a 70 dkg-s hízásért és a fejtartásért.


Így tartja magát Bius: Kép
Vendég
 


Vera, én is sajnálom ami a kislányoddal van, de szorítok, hogy
rendbe jöjjön minden.

Andy, Lili szerencsére átalussza az éjszakákat. Habár elöfordul, hogy nehezen akar elaudni a kis drágám :lol: :lol:
Napközben általában a játszon alszik egy órát :wink:
Ő még nem fordul meg hátról, de már gyakorolja. Viszont nagyon ügyesen tartja magát....
Persze mi kevesebbel indultunk mi TI, a maga 2510 grammjával :lol: de már lassan 6 kiló :wink:
Sajnos most benyelt valamit és emiatt kicsit megy a hasa és
kevesebb a gyaraposás. Pár napot azért még várunk, mert a rendelőben biztos összeszedne valamit...Volt már valakinek ilyen?
Próbálkozam öszbarack desszerttel, hipp almaitallal és instant teával is de nem izlik neki még. A milupa tejpépet próbáltam ki, de csak pofákat vág. A sárgarépáról nem is beszélve. :))))
Azt hiszem még várok vele egy kicsit :lol:

Ercsi, ismerős érzések :lol: :lol:
A végén már nekem is nehezen ment minden....de fel a fejjel nemsokára vége :wink:
Most pihizz amennyit csak tudsz.
MAjd ird meg, hogy mi volt a dokinál...

Bejci, gratula nektek. Nem kevés hizás az??? Habár a doki biztosan jobban tudja...
Lili 65 cm, szépen nővöget pedi csak 50 centivel született :lol:
Bius nagyon ügyesen tartja magát. És ennivaló :))))

Kép
Kép
odri
 
 


Egy pár kép....

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Írok már én is, hogy kicsit pörögjünk.... :)

Erika!
Hajrá-hajrá, már finisben vagy!! :) :)

Vera!
Tudom, nem lehet most könnyű, de legalább kiderült az ok, amit simán tudnak orvosolni!

Bejci!
Nagyon édi Bius! Kis figyelmes! :) Képzeld, mi egy hete kaptuk a 2 hós oltást, és akkor volt Ágoston 5900 gramm..... :lol: :lol: Dehát fiú....és az étvágyával sincs gond!

Odri!
Jó már neked, hogy Lili alszik éjjel..... :roll: Persze mi is alszunk, csak 2x10 perc szopival megszakítva. Szóval így még kibírható!

Andy!
Egy pár napja már én sem vittem ki sétálni...a múlt héten csütrötökön sétáltunk egy nagyot, mert szép napsütés volt, de most olyan nyirkos, ködös, nem megyünk sehova! Csak szellőztetés van.

Mágnes vajon hazament már a kórházból?? Remélem dob majd fotót! :)

Én is dobok egyet, ez most a kedvencem:
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Egy pár kép Liliről, az elöbb nem sikerült :roll:

pancsika :lol:
Kép

pucérkodom...
Kép

Kép

Kép

Kép

játszón :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Na megjöttem az orvostól.

Múlt hét óta változás nincs. Van egy elsimult ujjnyi méhszájam, jó hátul. Dokibácsim felszólított, hogy apára fel. :D
CTG tökéletes, és vettek vért megint, hogy legyen friss.(legutóbbi dec 23-i.)

Ezek a babák egyszerűen tündériek. Annyira hihetetlen, hogy én is lassan babázom. Most totálisan reménytelennek tűnik. Úgy érzem sosem szülök meg.
Lánykám bebetonozta magát.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika!

mintha magamat hallottam volna szeptember elején. Tudod én dokik szerint ráhúztam egy hetet, de szerintem Vivien éppen időben jött. Szóval kitartás, a lényeg hogy ő tudja mikor akar jönni!
A laboreredmények jók ha frissek. És neked szerencsére nem kell a 30 fokos melegben szülnöd, mint nekem. Vígasztaljon ez:)
Mért jön mindenki azzal hogy apára fel? Az én uram szerintem nem is mert volna hozzám nyúlni az utsó hónapban. De ha nektek van kedvetek, akkor hajrá!

Odri!
gyönörű Lili! és milyen szépen tartja magát! nagyon örülök neki, és hogy ilyen kis mosolygós. Az én Vivim is tejbe-száj, ahogy az apja mondja. Tegnap óta meg a nyelvét nyújtogatja, közben buborékozik, meg lehet zabálni....


Ditta!
ti is nagyon szépek vagytok, és már milyen nagyok. mikor mentek oltásra? mi holnap.
Amúgy a hidegben az ember nehezen viszi ki a pici babát. amúgy a múlt héten mikor szépen sütött a nap, nagyon jó volt, nem is lehetett érezni a minuszt, most meg.
A tesók nem féltékenyek a picurra? Hogy vannak vele? gondolom imádják a drágát.

Bejci!
örülök hogy ti sem alusszátok végig az éjjelt:) de ezt nem gúnyosan írtam. és mennyire hasonlít az én Vivimre a te picurid. Hihetetlen. Na majd én is csinálok ilyen rucis képeket, nem meztelenkéset.
Nagyon édesek vagytok!

Kép
andyfekete
 
 


Andy, igaz ami igaz, nekem sincs semmi kedvem ilyesmihez. Mozdulni alig bírok. Úgy néznénk ki, mint amikor a bálna lenyeli a kishalat. :D
Egyébként azért mondják, hogy egy jó kis sex jótékony hatással van, mert a spermiumokban levő prosztaglandin pontosan ugyan az az anyag, amit szülésindításoknál szoktak feltenni előző este. Csak ez így elvileg kellemesebb eljárás.

Emlékeztek, amikor még azt néztük, hogy kinek van laptetője meg stb? Azóta már szinte mindenki babázik.

Muffinékkal mi lehet?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi: SZerintem mindenki így érez a szülés előtti utolsó időkben! Először minden furcsa dologra azt hiszi, hogy ..na igen ez már a szülés... aztán szembesül vele, hogy még mindig nem az..aztán ha már sokszor hitte, hogy jön a baba, de mégse jött, akkor meg úgy érzi, hogy sose szül meg! :mrgreen: Most visszaolvastam, és az én szülésem napján pont Te írtad, hogy lehet, hogy nem kell megvárnom a hlnapi kórházba fektetést! :wink: Szóval Ercsikém..ki tudja...lehet, hogy éjjel szülsz!! :wink:
HAJRÁÁÁ!!!!

Odri: Nagyon édes Lili baba!! És látom már a fejbiccentő izma is rendbejött! Kérlek ne vedd belepofázásnak, de szerintem ne tegyél fel olyan meztelen fotókat a babádról, amin akármije is látszik! Nem akarok okoskodni, de ez egy nyilvános fórum, bárki olvashatja és nézegetheti a képeket... és sajnos hallottam már rossz dolgokat! Nagyon sok az aberrált, beteg ember...
Hízás: Miért, Te mit tudsz arról, hogy mennyit kellene hízniuk a babáknak? Én úgy tudom, hogy havonta nézve heti átlag 10-25 dkg hízás megfelelő. SZerintem a 70 dkg nem kevés. Bár tény, hogy Bianka nem egy vasgyúró! :)


Ditta: Hát igen...Ágoston egy "picit" nagyobb, mint Bianka! Gyönyörű gyerek!! Azt figyeltem, hogy mindhárom gyermekednek ugyanolyan szemei vannak! És hát Ágoston sérója!!???!!! Nem semmi!

Andy: Na dobjál fel képeket Te is! Meglessük a hasonlóságot! :wink: Amúgy szerintem is kicsit hasonlítanak egymásra a lányok, csak Vivi husisabb! Bianka meg inkább hosszú, vékonyabb baba!
Vendég
 


Bejci, köszönöm szépen a bíztatást, nagyon aranyos vagy. Most már simán el tudom képzelni, hogy hogyan érezted magad akkor.

Iszonyat egy éjszakám volt, nem tudom, hány ilyet kell még kibírnom. Jó persze, ha majd megszületik akkor meg azért nem fogok aludni, mert szoptatni kell stb. De akkor azért már tudok majd remélhetőleg kényelmesen feküdni.


Másik topikban, ahol januárra kiírt kismamák vannak megtárgyaltuk a terhesség alatt rokonok-barátok általfeltett kérdéseket.

Na egy, amivel most már ki tudnak kergetni a világból:

Na és mikor szülsz? :evil:
Nem tudom, de ha tudnám komolyan nyitnék egy jósdát!!! :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de millió meg 1 a dolgom :oops: most is épp rohanásban vagyunk.... Nem is tudtam visszaolvasni :( csak annyit akartam írni, hogy KÚSZIK LIZA!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam, gratulálok!

Majd tegyél fel képet is, ha van hozzá időd.

Nem is tudom, hogy ki kérdezte kinek írok.

Két tel.szám van bent a telefonomban. Az egyik Odrié, a másik Magdolnamé.
Szerintem majd Odrit zaklatom az sms-el, hogy ha van valami.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


magdolnám!

nagyon ügyi Liza!

lányok, milyen idő van ma! a férjem nem is ment dolgozni, innen 30 km-re kellene menie, de itthon maradt. Legalább nem egyedül megyünk oltásra. sőt nem is babakocsival megyünk, hanem kenguruba tesszük bele Vivit. majd beszámolok du hogy bírta.

majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Ercsi, majd várom az sms-t..... :lol: :lol: ja ez nem zaklatás...!!

Magdolnam, nagyon ügyi a kis Lizi. Kiváncsi vagyok Lili mikor produkál valamit.
Egyenlőre még csak probálkozik hátról hasra fordulni.... :roll: :roll:

Andy, ma nagyon csúnya idő van......ki se mernék menni.
Ti már használtok kengurut??
Mi is vettünk, de még nem merjük használni, mert Lili még nem tartja annyira magát...

Bejci, én is tudom, csak olyan kevésnek tűnt.
Lili se egy vasgyúró, ő is inkább nyúlánk baba :lol: :lol:
Okés nem teszek fel több olyan képet......

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, én úgy tudom, hogy 2-3- hónapos kortól lehet már használni a kengurut. Addigra már megerősödik a gerince anyira, hogy nem okoz gondot, és a fejét is tartja addigra. Szerintem nyugodtan próbáljátok ki.


Borzalmas egy idő. Én ma akartam elmenni a gyerekorvoshoz bemutatkozni, meg hogy számítson majd ránk. Jól közbeszólt ez a hülye időjárás.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyunk, kicsit elhavazva, de jövök majd rendszeresen.
Nagyon köszönöm az sms-eket, jól estek :)
Hoztam a képeket, szüléstörténet talán holnap lesz :)

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1231949956.6804.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1231949999.9662.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1231950051.1943.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!
Nagyon szép babucidhoz még egyszer gratula! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Mágnes! Mégegyszer gratulálunk!
Nagyon szép a kis Bencus!!! Édi a kis Annával :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Bocsi tényleg, hogy ennyire ritkán jövök, de valahogy siha nincs időm. Pedig nagyon hiányoztok nekem.

Mágnes
GRATULÁLOK!!!!!

Lilla
Ha jól láttam itt kutyafuttában, akkor gratulálhatok nektek is, mert végre babát vársz!!! Gondtalan pocakoslétet kivánok és élvezzd annyira mint én.

Gyönyörűek a babócák nagyon.

Fanni mostanában egész nap igényli a foglalkozást. Napközben kézben akar még aludni is. de cserébe egész éjjel alszik szinte. Ritka, hogy 3 körül felkel enni. Egyenlőre 2 naponta van 1 pótlás az étkezésben, amúgy a lefejt tejjel tudon pótolni. Most hogy serkentsem a tejtermeést gyakrabban etetem, de nem tudom lesz e + hatása. Eddig csak a mellbimbóim látták kárát. Már rettenetesen fájnak.

Még mindig dobozokban van a lakás, de nem is izgat, mert az is csak árt.
Ja és az ujjam megvan, nem esett le, összeforrt csak még érzékeny. Azóta óvatosabb vagyok a késekkel és inkább kidobom a kenyércsücsköt.

Még jövök ahogy tudok, de Fanni éppen ébredezik (persze a kezemben alszik :? )

Kép
Kép
nati80
 
 


Még akartam kérdezni, hogy normális e ha Fanni néha nem egy irányba néz? Anyum szerint minden gyerek csinál ilyet és majd elmúlik.

Magdolnam
Liza nagyon ügyi! Most majd lehet utána szaladgálni, nem semmi időszak jön.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok, képzeljétek Lili már hátról hasra fordul :lol: :lol:
ja és ma pont 5 hónapos :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Na akkor sorban! :lol:

Magdolnám: Gratulálok Liza kúszásához! :lol: Azért jöhetnél gyakrabban Te is! :)

Odri: Gratula Lili átfordulásához! És már 5 hónapos?! Kész kis hölgy! :wink:

Nati: Kitartás tejszaporítás ügyben!! Meglesz az eredménye! Csak ne add fel!
Szemmozgás: Kancsalít néha Fanni? Mert azt majd kinövi! Azért figyelgesd, mert lassan elvileg el kell majd hagynia!

Ercsikém, hogy vagy?

Nem tudom meséltem-e lányok, hogy dec. 30. óta vakarózok megint. Tiszta csalánkiütés lettem. Múlt héten voltam allergia-vizsgálaton... tegnap lett meg az eredménye...
Allergiás vagyok erősen a tejre, a tojásra, rozslisztre...de legalább nem a szoptatástól vagyok kiütéses és foltos!
Most kezdhetek diétázni... hús, zöldség, gyümölcs...
Szerintem az élet akarta így, hogy lefogyjak! :wink:
Vendég
 


Bejci, lehet, hogy akkor ez volt nálad a gond már a terhességed végén is?

Képzeljétek el, 3 órákat tudtam egyhuzamban aludni. Nem tudom mindek köszönhetem, de jó volt, hogy nem óránként kelek. És tegnap óta van kameránk. Rendes Zsófi, hogy ezt is megvárta. Egyébként bármennyire is szenvedek már a végén, azért remélem, hogy megvárjuk a szüléssel az ónos eső végét. Kicsit életveszélyesek az utak.

Iszonyat hogyan nézek ki. :? Lesz mit leadnom. Inkább combosodtam nagyon, gondolom a hasizmomnak nyoma sincs, a karom furcsa módon nem vastagodott meg sokkal jobban, mint amilyen volt. És rendesen betokásodtam. :? Tudom, hogy szülés után nem ez lesz a legfőbb feladatom, de Ti hogy álltok a súlyotokkal szülés óta? (már ha nem túl indiszkrét a kérdés)

Nati, jó hogy jöttél, ha van időd gyere gyakrabban Te is.

Odri, gratulálok Lilinek. :D

Azt hiszem meg kell állapítanom, hogy rohan az idő. Most szültetek, és már jó pár hónaposak a babák. Én is nemrég teszteltem a pozitívat, és már a végén vagyok.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi! Súlyoddal ne foglalkozz! Majd ha Zsófi 6 hós lesz, ráérsz fogyizni...
Én spec szarul állok a súllyal... szülés után 2 héttel terhességi kezdősúlyomnál voltam- itt jegyezném meg, hogy a terhességi kezdősúlyom 15-20 kg-val több, mint a normál súlyom :? :( -
azóta szoptatás során híztam 2 kg-t, úgyhogy szerintem pont jókor jött, hogy diétáznom kell. Mivel a szopi mellett az ember kissé kívánja az édeset.. kis csokika, kis sütike... :wink: és pikk-pakk ugornak fel a kilók!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: