Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK :!:

LILI, GÁBOR ÉS ADRIENN

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Kép

Kép
p__lilla
 
 

 
 

ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 



Nati üzenete:
"Kellemes Ünnepeket kívánok! Vasárnap költöztünk még incs időm netezni. Remélem mindenki jól van! Puszi!"

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Bejci és Bius

Kép
Vendég
 


Köszönöm Magdolnam, hogy feltetted az üzenetem!
Még 1x mindenkinek KELLEMES ÜNNEPEKET!

Ma végre rend lett, bár még alig pakoltam ki cuccokat, de legalább ami bútorunk van, az a helyére került. Fanni is kezd megnyugodni és beszokni.

Most hetente járunk dokihoz, mert nem úgy hízik ahogyan az elvárható lenne, de az orvos nyugtatott, hogy nem kell aggódni, majd szól ha már nem egészséges Fanni. Jelenleg 7 hetes és 3250gramm. De eszik rendesen és éjjel van, hogy 7 órát alszik, de olyan is van, hogy nappal 2,5 óránként eszik (szerintem akkor pótolja be az éjjel kimaradt evést).
Szóval aggódtam egy darabig, de most én is próbálok megnyugodni.

Majd teszek képeket amint lesz időm! Remélem mindenki nagyon jól van, majd vissza is fogok olvasni, amint időm engedi.

Puszi mindenkinek, nagyon hiányoztok!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati,

nálunk is igy kezdődött, hetente mentünk mérésre. Volt, hogy ott kellett próba szopást csinálni.
Sajnos aztán tápszeres pótlás lett belőle, mert nem megfelelő volt a gyarapodás....

Mágnes, még mindig egyben?

Kép
Kép
odri
 
 


Odri

Nekem annyit mondott a doktornő, hogy még várunk és ha ő úgy látja kell lépni a dologban, majd szól. Szerinte is elég a tej, ha nem sír egyfolytában. Most 2,5-3-4 óránként eszik, talán végre elindul a súlya is. ja és már majdnem 2 hete nem volt kakis pelusunk, próbálkoztam megint a hőmérővel de semmi hatása nem volt. Pisis pelenkánk van sok, így jelenleg ezért sem aggódom.

Egyre jobbanak alszik, hogy a saját lakásunkban vagyunk már és ettől sokat várok most.
Majd jelentkezek legkésőbb hétfőn, hogy mi volt a dokinál, most én is kiváncsi vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Látom nincs valami nagy forgalom itt.

Nemrég jöttem meg dokitól és Fanni végre 190grammot hízott 1 hét alatt. Elindultunk végre!!! Kaptam egy mérleget kölcsön, hogy tudjam gyakrabban mérni, ill ha érdekel átlagban mennyit eszik, akkor azt is fogom tudni.

Ma nagyon jó napunk volt. Reggel egy csomó dolgot el tudtam intézni itthon amíg aludt, még ebédet is főztem. Utána doki és egy kis séta, most sütöm a kenyeret és egy kicsit pihenek, mert megint alszik a kis drágám.

Mindenkinek puszi, majd jelentkezek!

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!


Ezt el kell mondanom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Liza teljesen egyedül ül!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Lilla, gratulálhatok :?: Jól láttam :?: :?: :?: :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam. nagyon ügyes a kis Lizus... :lol: gratula
És már fél éves?? Hogy repül az idő.
Lili is már megfordul és karácsonykor majdnem hátról megfordult hasra. Csak néztünk... :roll: :roll:

Lilla, én is benéztem a másik topicba. Hatalmas gratula. Ez aztán karácsonyi ajándék.... :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Odri!
képzeld Vivi szenteste hátról hasra fordult!!!!! milyen véletlen:)
ez volt a kariajándéka. akkor még üvöltött mert nem szokott hason lenni(és most a kötött csípő miatt nem is nagyon ajánlja a gyógytornász), és ugye beszorult a keze maga alá. Ma már ki is vette és hason feküdt oldalt a fejecskéje, és közben persze vigyorgott. Nagyon édes volt. Csak a fényképező pont le volt merülve:)
De megpróbálom majd megörökíteni.

Amúgy mi rendben vagyunk már 6 kiló a drágám:) Eszik rendesen, éjjel még egyszer felkel, de kibírom. Annyit dumál, hogy hihetelen, de lehet csak engem akar "túldalolni" mert annyira hamisan énekelek.
Ha nem jönnék: MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK! sok puszi nektek

Kép
andyfekete
 
 


Andy, ez tök jó és milyen véletlen :lol: :lol:

egy pár kép:

Karácsony...
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230664022.9712.jp

g[/img] Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Karácsony
Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék kellemes ünnepeket kívánni, na és még boldogabb Új Esztendőt!

Magdi,Andy:
Ennél szebb ajándékot nem is kaphattatok volna! Gratulálok! Innen aztán nincs megállás :)

Odri:
Nagyon édes a lánykád!

Lilla: ???? Csak nem???? :lol:

mi még egyben, amint látjátok, hétfőn még teljesen zárt voltam, pénteken kell megint mennem.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Valahogy nem sikerül feltölteni... :roll: :roll: talán mot :lol:

karácsony...

Kép

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes, köszi... :lol: :lol:
ja és Lili már megfordul hasról hátra. Karácsonykor hátról fordult hasra, oldalt volt csak megijedt és visszafordult :lol: :lol:
Lehet Bencus szilveszteri baba lesz :lol: :lol:

Ha nem jönnék akkor mindenkinek:

Békés Boldog Örömökben GazdagÚj Évet kívánunk! Lili, Gábor és Adrienn

Kép
Kép
odri
 
 


Mindenkinek boldog új évet szeretnék kívánni!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Odri, milyen szépek vagytok! :wink:
Ügyes Vivi baba! Szép karácsonyi ajándék :wink: :wink: :wink:
Mágnes :shock: szilveszteri baba lesz :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Kép
p__lilla
 
 


De csudaszép babák!!

Magdolnam, Liza nagyon ügyes, nemré született. Iszonyú gyorsan megy az idő.

Mi még egyben, tegnapi vizsgálat szerint feje nagyon lent, C: 1111.
Szóval nem hiszem, hogy kivárjuk az időnket.

Lilla, lehet gratulálni??? :P

MIndenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Lilla, végig olvastam a másik két topik utolsó oldalát. Komolyan összeszorult a torkom. Nagyon örülök nektek.
Azt hiszem a Ti évetek is jól indul. Vigyázzatok magatokra nagyon!!!!!

Kép
Kép
cs_erika
 
 



BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kép
Liza is Boldog Új Évet kíván

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 



Boldog új évet kívánok!

Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lili is Boldog Új Évet kíván mindenkinek! :lol:

Kép

Kép

puszi

Kép
Kép
odri
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!

Puszi: Bea és Bia

Kép
Kép
Vendég
 


????

Hol vagytok???
Mágnes? Még egyben vagy?
Vendég
 


Hááát tényleg nagy a pangás mostanában......
biztos az új év miatt :lol: :lol: :lol:

Máges még egyben van, ha nem történik semmi akkor hétfőn befekszik.

Kép
Kép
odri
 
 


Boldog Új Évet!!!

Csak nem kismama lett Lilla??? Gratulálok!!!

Nekem nem indult valami fényesen az új évem. Első nap este gyorsan kaját akartam csinálni magamnak és úgy szeltem kenyeret ahogy még sose. Baromi éles késeink vannak (profi séfkések) és nekicsapódott a nagyujamnak a kés, sikerült jó mélyen elvágni magam a körömtől az izületig átlóban. Na persze ügyeletre kellett menni. Nem varrták és szerencsére nem is fáj nagyon, bár elég ügyetlen vagyok most. Még sosem mosogattam egy kézzel, hát elég vicces.
Kaptam tetanuszt is, mert még soha nem volt ilyen akcióm még. Na annak a helye viszont baromira fáj.

Fanni péntek óta kap tápszert is, mert rá kellett jönnöm, hogy nem eszik eleget. Volt hogy csak 10-20 grammot evett és érthető módon órákig cicizett. Most pihentetem 1-2x a jobb cicit és így van benne még elég. Szerintetek mit tegyek, hogy újra beinduljon a tejtermelésem?

Tápszerből mit ajánlotok? Most a tescoban vettem Hipp HA1-et, mert még orvosnál nem voltunk, majd holnap. Ja és akkor kapjuk az oltást is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla: Remélem olvasol néha minket: Nagyon drukkolok Nektek és hatalmas halk gratula!

Nati: Sajnálom a tejci dolgot! A másik topicban a csajok, ha tejci gondjuk van horror-fejést alkalmaznak. EZ azt jelenti, hogy 7-7. aztán 5-5, majd 3-3 végül 1-1 percig fejik felváltva a két cicit. Állítólag ez a módszer csodákra képes, de elég fájdalmas és drasztikus!
Tápszer: Nekünk Nestlé Beba H.A. Start Aktív tápszert írt fel a dokinéni, bár még nem használtuk. EZ azért jobb, mint a többi, mert hypoallergén és bifidusz is van benne.. állítólag.

Tegnap reggel nekem is el kellett mennem az ügyeletre, mert az egész testemen előjöttek érme nagyságú domború kiütések és majd megőrültem a viszketéstől. Hát így jár az, aki Karácsonykor összezabál mindent! Jó kis ételallergia jött elő rajtam, amire kaptam Zyrtecet. Kérdeztem a dokit, hogy szoptatás mellett is bevehetem-e, mire ő: nyugodtan, csak jobban fog aludni a gyerek. Hát azért én megvártam az esti szopit és csak utána vettem be. Bius ugyanúgy kelt éjjel mint eddig , de én reggel fél 8-kor képtelen voltam felkelni hozzá, úgyhogy a férjem vitte át a másik szobába játszani. fél 10-re tértem magamhoz, de még most is szédülök.. viszont a kiütések nagyrésze elmúlt. Asszem ma este már nem veszek be gyogyit!
Vendég
 


Sziasztok!
Igen, még egyben, holnap megyek, a dokim szerint szülünk is, bár én már nem hiszem.. :roll: Pénteken még zárt voltam.....

Nati:
Minél előbb menjetek orvoshoz, de addig is a HA-s tápszert próbáld. Viszont azért is fontos hamar menni, mert nem jó a tápszert keverni. Ahogy felírja a doki az újat, válts rögtön, mert rászoknak hamar a bevált ízre, és utána nehéz lesz mást adni neki :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes: Hú de izgi!!!! Holnapra drukk hegyek!!!! +++++++++++++
Annával ki lesz?
Vendég
 


bejci:
hát miután a család nem igazán segít, így visszük magunkkal. Ha szülünk, akkor Apa elviszi egy régi topictársamékhoz (barátnőm), és ők vigyáznak rá. Ha éjszakába nyúlna,akkor Apa hazajün Annával, és maradok egyedül, mert én többet segítséget nem kérek ...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes: Reméljük nem lesz éjszakába nyúló a szülés, hanem Bence pikk-pakk világra jön! Nagyon drukkolok! Majd írj ám valakinek sms-t! :wink:
Vendég
 


Mágnes örülök, hogy megoldódott a gyerekvigyázás probléma.

Nati, jó kis január elejetek volt.

Szóval ebben a topikban előttem van Mágnes, utána jövök én, utána kisvirág, és most már Lilla is.
Lassan mindenki édesanya lesz. :D

Én holnap megyek az utolsó UH-ra utána kedden vizsgálat+CTG. Ahhoz képest, hogy koraszüléssel riogattak 33 hetesen szépen kihúzom. Múlt hétem már 1111 volt a cervix indexem. Tényleg kíváncsi vagyok meddig húzom.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


sziasztok!
mindenkinek BUÉK!
két képet feldobok gyorsan, aztán ha kislányom alszik írok is.
Kép
Kép

Kép
andyfekete
 
 


na apa eljátszik Vivivel, úgyhogy írok:

Mágnes drukk, és mondogasd a pocidnak, hogy ügyes legyen, és akkor nem lesz gond:)

Erika!
lassan neked is itt a vége, hogy bírod? nem vizesedsz? tudsz még aludni?

Bejci, Nati: remélem már jobban vagytok!

Nati én is szoktam tápszert adni Vivinek, majdnem naponta 1szer 1szer.
milumil HA1 tápszert írtak fel még a kórházban. azóta is azt ír fel a gyerekorvosunk, mondván hogy az hippoallergén és hogy szereti a baba ne váltsunk másra.
Én napi 1 liter laktoherbet iszom, és sokszor csinálok tojásos és rántott levest.

Odri! milyen nagy már a kislányotok! hogy vagytok?
mióta átfordult a hátáról Vivi a hasára, azóta már evés után csak fél-1 órát alszik, inkább jáccik a kiságyában. meg kapott a Jézuskától jáccószőnyeget, azzal képes hang nélkül 1 órát is eljáccani.
Viszont nagyon nyálzik már, kemény az ínye, nagyon nyomkodja az ujjacskájával az ínyét. anyum szerint hamarosan jönni fog a foga.
remélem majd jól bírjuk.

Én nagyon örülök hogy vége az ünnepeknek, rengeteg rokon volt látogatóban, mivel mindenki most ért rá.
na megyek, lassan tornázunk, fürdünk, evés aztán alvás-
jó éjt mindenkinek!

Kép
andyfekete
 
 


Nati, nekünk a doki Nestlé Beba HA Start Aktív tápszert irt fel. Állítólag ez a legjobb.
Gondolom a doki ir majd fel, mégse jó ha magadtól adsz neki.
A késekkel vigyázz :lol:

Mágnes, ezek szerint még egyben.......
Várom az sms-t. Mennek a +++ drukkok :!: :!:

Andy, nagyon édi a kis Vivi és milyen nagy már :wink: :wink:
Mi jól vagyunk. Kedden megyünk vissza a neurólogushoz. Remélem már mindent rendben talál.
Lili is szeret a játszószönyegén lenni. Tele van játékokkal :lol: :lol:
Ő is nyáladzik már egy ideje és mindent a szájába tömköd de még semmi jele a fognak :roll: :roll:
Mi már csak tápszert eszünk. Mióta apu meghalt, elapadt teljesen a tejem :cry: :cry:

Bejci, remélem jobban vagy már.

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!


CSak egy gyors bekukk Mágnes miatt! Hajrá Mágnes !!!! +++++++++++

Nati, mi is a milumilt használtuk, de inkább nem írnám le, hogy Liza hogy szenvedett. Aztán mi is a Beba Ha Start Aktívra tértünk rá és az jó!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Jó reggelt.

Andi, mekkora már Vivi. Ezek a gyerekek iszonyú gyorsan nőnek!

Mostanában már nem igazán megy nálm az alvás. Kb 2-3- óránként felkelek wc-re, és a köztes időben sem lehet mondani, hogy nagyon mélyen aludnék. Néha azért sikerül többet. Edz a szervezetem a későbbiekre.
Kíváncsi vagyok, hogy Zsófi mikor akar érkezni, az orvosom szerint 22-ét nem várjuk ki, de én majd megcáfolom neki. :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Elöször is MINDENKINEK EGY NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!!!

Bocsika, hogy ritkán jövök, de még össze kell szokjunk.Ki kell alakuljon a programunk. Most minden olyan szétszort... Olvasgatlak néha, de erőm, meg időm nincs irogatni.

Mindenkinek tünemény a kisbabája!!!

Odri: nem vagy te boszi véletlenül??? :wink: Tudod miért :wink: megjósóltad a szülésemet :lol:

Teszek egy pár képecskét rólunk.
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mági mi van veled????

Erika: neked sincs sok már hátra! Hajrá!! Drukkolok!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mágnes, kórházban van. Pénteknél elöbb nem inditják meg a szülést. Ő is és a pici is jól van, csak kevés a hely, keveset mocorog Bencus. Mágnes meg már unja magát, amit nem csodálok :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Márti, nagyon édi a kis Anett, az utolsó kép a kedvencem :lol: :lol:
Nem tudok róla, hogy boszi lennék, de ki tudja :?: :?: :roll: :wink:

Mi jól vagyunk. Ma egy kicsit nyügösebb Lili, van egy kis hőemelkedése. Lehet jön a foga????
Ha csak hőemelkedés van, kell valamit csinálni? Majd este kiderül de úgy érzem, hogy lement neki.
Tegnap a neurólogián minden rendben volt. Még egy kicsit kell tornáztatni, de most már más a gyakorlat.
Ahogy a dokinő mondta már csak mákszemnyi a ferdén tartás :roll: :roll:
Elmegyünk úszni is majd....

Többiek??? Hol vagytok??
Nagy a pangás....

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok.

bocsi az eltűnésért de Izával nincs minden rendben És a sokadik khba járva kiderült mi a baja.

de előbb egy szomorú hír:
csepelen itt nem messze tőlünk lövöldözés volt egy suliban. meghalt 2 ember és egy megsebesült


ugye dec 20-ka óta tegnapig 5x görcsölt be. pontosan merevgörcse lett. És nem epilepszia mert azt több neurológus kivizsgálta. de az utsó aki az epilepsziacentrumba van egy naggyon rendi főorvosasszony ő világított rá hogy a görcsei mindig kajához köthetőek és mivel nagyon bukik így felküldött a gasztróshoz aki egy nagy tapló mert az uhun kívűl nem cisnált egyebet csak ránézett a papírra és mondták hogy kérjek időpontot. amit jó sokára kaptam de az uhun kiderült hogy súlyos refluxos és ez okozza a tüneteket. a neurológus mondta hogy akkor ha tudok menjek másik gasztróshoz. Én tudtam hiszen a peti fiamat műteni is kellett emiatt így visszamentem a bókayba és ott a kismamás veres dokival taliztam és megbeszéltük hogy vállal és sajnos 2 gyógyszert kell szednie és jövőhéten megyünk nyeletés rötgenre aminél kiderül hogy Izát is kell e műteni.
Hát röviden ennyi de ha hosszabb verziót akarjátok kukk a blogomba http://jacsobaba.freeblog.hu/

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: