Új privát üzeneted érkezett!

És akkor ilyenkor mi jelentsége van a laptetőnek? :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi, az hogy lehet te jössz???? :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Andy:
hétfőn voltam dokinál, CTG-n, akkor a CTG mutatott fájást, de én nem éreztem, pontosabban keményedést éreztem..
A doki is megvizsgált, 1 ujjnyi a külső méhszáj...
Remélem a mai front nem kavar be...

Ditta:
Hát ez nagyon jó kép! :) Tényleg, ti hogy szoktátok becézni Ágostont?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Ditta, a kép fantasztikus, Ágoston zabálni való!!!! :lol: :lol:

Mágnes, nemsokára te jösz. Mi lesz ha a front meghozza Bencust elöbb??? :wink:
Mondjuk veled még nem élmodtam.. :lol:

Nati, az üzit még akkor küldtem amikor szerintem még jó lett volna. Habár Lili is gyorsan nőtt és ő is 50 centi volt mikor született, mégis sokáig tudta még hordani az 50-es rucikat.....elvileg 56 cm-ig jók rá.
Hiába volt már pl 54 cm, még jó volt rá, szóval nem feszült mint egy gitár húr :lol: :lol: :lol:

Andy, nagyon édi a kis Vivi. Örülök, hogy minden rendben volt a szűrésen.
Mi hétfőn megyünk ortopédiára, kontrollra. Remélem minden rendben lesz.
Csütörtökön meg oltásra. Ja és meg kapja a rota vírus elleni anyagot is. Jó drága volt.... :roll: :roll:

Magdi, minket a doki elküldött mindenhova. Koponya- hasi és csipő uh-ra is. Már voltunk neurológián is.
Szóval nem értem a dokitokat.....
Milyen nagy már Lizus. Pár hét és fél éves lesz. Hogy repül az idő.
Neki bújt már ki fogacskája?
Mikor lesz a második???? :lol: :lol:

Lili jól van szépen fejlődik. Már 5500 gr és kb 62 cm. De ez majd csütörtökön kiderül.
Akartunk menni sétálni, de hol esik, hol meg nem. Most kivittem a teraszra kocsiban és be is aludt a jó friss levegőn. Már amennyira az út mellett tiszta :roll:
Nagyokat kacag és gügyög. Fogat még nem láttam, pedig tömködi az öklét a szájába... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:
nem tudom, remélem átvészelem a mostani nagy frontot, esétre már itt lesz... Most minden esetre sírni tudnék egyszerre, a hülye szomszéd most kezd el fúrni, amikor Annát letettem aludni!!!! Zeng az egész ház!!! 1 óra nyugim sem lehet, mert tuti felébred rá!!!!! :x
A penész miatt is kivagyok, volt ma kint szakértő, ezt is intézhetem én, a fürdőszobábana csempe egy részét szét kell szedni, mert salátromos Anna fala... Ezek a legjobbkor jönnek!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Mágnes, teljesen megértelek.
Nálunk a pincér szigetelik, mi a földszinten lakunk igy gondolhatod milyen néha a zaj. Múltkor annyira hangos volt, hogy Lili annyira megijedt, hogy enni sem akart, csak kapaszkodott belém.
Mire végre abbahagyták és megnyugodott volna, kezdődött előröl. A héten kedden is meg ma is furtak délelött. Jó lenna ha már végeznének.
Tudod Murphy törvénye, sajnos :roll: :roll:
Kiváncsi leszek a frontra, hogy hogy bírod... :roll:

Vera, igen megkaptam. Sajnos Ercsi elöbb szólt, hogy kell igy megigértem neki.

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes, pont Lili hófordulóján mész dokihoz.... :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, nagyon remélem, hogy Mágnes ténylegesen is beelőz.
Én nem sietek sehova. :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jó nagy pangás van itt :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Mi ma voltunk a 4 hónapos kontroll vizsgálaton az ortopédián. Szerencsére minden rendben volt.....

Kép
Kép
odri
 
 


Márti
Kicsit megkésve bár annál nagyobb szeretettel gratulálok kislányod születéséhez. Isten hozott kicsi Anett!!! Nagyon sok boldogságot!


Ditta
Csodálatos kisbaba Ágoston. És ezek a pózok :D ..hihetetlenek! Igen,az nekem is eszembe jutott,hogy szólítjátok őt?

Odri,Andy
Örülök,hogy ortopédián minden rendben volt.

Viri
Hogy hívják majd a kistesót? Biztos szép nevet fogtok választani, Kende is olyan szép név.

Andy
Nagyon szép Vivi. És mekkorát nőt már!

Mágnes
Hogy vagy? Ki vigyáz majd Annára?

Mi vagy vendégségben vagyunk vagy vendégeket fogadunk. Szóval szokás szerint programozunk ezerrel.
Emma napokon belül 2 fogú lesz. :D Mostmár figyelgetem neki,az egyik csücske mindjárt előtör…
holka
 
 


sziasztok!
már tegnap akartam írni és amikor lett volna időm, nem jött be a babanet, na most bepótolom.

köszi a dícséreteket, hogy szépek vagyunk. röhögtem oltáskor, mert a védőnő 59 centire mérte le Vivit, mikor a 62-es rucik ippen jók rá.
Az ortopédus negatívnak találta a csípőjét, a gyógytornász jól megtornáztatta, mivelhogy kötött, és csüt megyünk csípő uh-ra, na majd ott kiváncsi leszek mit mondanak. Ja a háziorvos sem lát semmit:) na erről ennyit. Én azért hordom vele a terpsezbetétes rugit, és napi 2-3szor tornáztatom 5-10 percig ahogy a gyógytornász mutatta.
Megvettem már neki a kariajándékot, nagyon tetszik neki-. majd csinálok képet róla aztán felteszem. kis apróság, a kezére tépőzárazható csörgő játék:)
a tanácsadóban láttam az egyik kisfiún és nagyon tetszett neki, de lehet hogy a kisfiú is:)

Odri!
én is beadatdam a rota vírus ellenit, 2 hónapban 18 ezer, de asszem ez mindennél fontosabb. márcsak a másik a m...kókuszt van vissza amit be akarok adatni, az már csak:) 3000 ft lesz. de asszem azt is 2 hónapban kell adatni. mi csüt csípő uh-ra megyünk, ti meg oltásra, na majd akkor utána írj mi volt.
Nekem szerencsére Vivien még nem lázasodott be egyszer sem, remélem később sem fog, kicsit nyügibb volt, de az belefér.


Holka!
másk fog? és milyen ügyes hogy nem sírt, nem lett lázas. Én megvizuáltam a kiscsaj száját, de még nem látok fogat. Pedig sokat van az ökle a szájában, és nyálzik is rendesen. Heninek mikor jött ki az első foga?

Erika!
hogy vagy? nem fáj a derekad? és még nem jött rád a nagy takarítási láz?


Mágnes!
hogy vagy? ne idegeskedj, majd megcsinálják a faalt. nehogy a babóca előbb akarjon jönni, még ráér. látom te is csüt mséz dokihoz, mint mi, majd írd ám meg mi volt! kíváncsi vagyok rá.

többiek merre vagytok? általában hétvégén van pangás, de látom most is.

Kép
andyfekete
 
 


bocsika az elírásokért, nem volt szándékos

Márti? hogy vagytok? várunk nagyon

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!
KÖSZI MINDENKINEK A GRATULÁCIÓKAT!!!
Tegnap végre hazajöhettünk.
Bocsika, ha most nem reagálok, most kevés az időm, gondolom tudjátok miért. :lol:
Szüléstörténettel később jövök majd! :wink:
Addig is egy pár kőpecske Anettről:

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Gyönyörű nagy baba!!! Gratulálunk még egyszer!:) :)

Holka:
Annára a szülés alatt Anyósom vigyáz, ha 20-a előtt érkezik Beni.. ha kivárja a 20-at akkor Nagymamámék jönnek.
Amíg bent vagyok, addig pedig Apa lesz lánykájával, már előre készíti a csajszit, hogy mennek majd bulizni :lol: Apa most mindent fényképez.. Hogy milyen állásban kell lennie a mosógépen a gomboknak, hol vannak Anna ruhái, milyen pelus, betét kell, stb.. :lol:

Én vizesedek, mint a fene... A vérnyomás jó, pisi is negatív, ettől függetlenül eltűnt a bokám... :? utálom!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Márti, micsoda kis "húsgombóc" Anett. :D Jól felhízlalta magát odabent.

Andy, takarítási láz sehol. Most éppen le vagyok állva. Szerintem én előre csináltam mindent a költözködéssel. :wink:
De hogy nem fogom észrevenni, hogy éppen rámjött megint az biztos. Anyósomék mindent megcsinálnak. Férjecském pedig nem enged dolgozni, hajolgatni. (persze amíg dobozolni kellett, nem volt gond)

CTG jövőhét kedd.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Márti, nagyon édi a "kis" Anett :lol: :lol:
Jó nagy baba.... :wink:
Mégegyszer gratula hozzá. Bejött az álmom :lol: :lol:

Andy, Nálunk is igy volt. Se az uh-on se az ortopédián nem mondták, hogy ferde a nyaka a neurólógus mégis úgy látta... :roll:
Én is naponta tornáztatom. Oda majd januárban kell visszamennei, remélem akkor már nem talál semmit.
Eddig Lili sem lázasodott be oltás után, csa nyügibb volt egy kicsit.
Még nekünk sincs fogunk.... :roll: pedig Lili is sokat nyáladzik és neki is az ökle a szájában van....

Holka, nem semmi ...két fog???? Még jó, hogy visszaszívtad....

Mágnes, jó fej a férjed.... :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok.

márti nagyon éédi husis baba. Mért van rajta két karszalag??

velünk.
aki nem tudja még szombaton volt két görcse Izának és emiatt bementünk a bókayba hétfőn ami ezt történt ott.
http://jacsobaba.freeblog.hu/

Bókayba

Hétfőn bevittem ugye a Bókayba. Háát néztek egy kicsit hogy az ügyis mért zavart el azzal a dumával de nem volt belőle gond. Mikor bevették a helyére kérdezem hogy és én?? Erre hogy nincsen hely. Na mondtam akkor isten önökkel mert a gyerek nem marad itt egyedül főleg hogy igény szerint szopizik és csak szopizik. e az adjunktus dokinővel hála nagyon rendi volt mint mindenki itt megengedték hogy reggel megyünk és délután jöhetünk haza. Volt agy uhu, szemész és ma meg eeg és ideg gyógyász.

Az uhu és a szemész rendben totál negatív. Az ideg gyógyász sem talált nála semmi különöset hála. Az eeg-ről még hivatalos papírom nincsen vagy is nemtudom a diagnózist de megkérdeztem attól aki csinálta hogy ugye minden rendben?? erre mondta hogy ne agódjak eget verő dolog nincsen. De sajna nem at mondta hogy minden rendben semmi gond negatív minden. Így sztem valami csak van sajnos. Ezt remélem holnap megtudom mert úgy is be kell menjek a Petivel oda a khba hiszen viszem uroflóra és így beugrok az adjunktus dokinőhőz és rákérdezek pontosan hogy mi a fene volt ez a dolog Izával.

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi az Anett dicséreteket!
Hát magam sem tudom, hogy fért el odabent ekkora gyerek? :shock:
És akkor az én szüléstörténetem:

Előzmények:
Kedden, dec.9.-én elmentem a dokimhoz, hogy megnézzen, miért van folyton kontrakcióm, rendszeres 3 percenként és aztán csak ugy hirtelen eláll 5-6 óra mulva.A dokim megnézett és azt mondta, itt még a méhnyak meg sincs rövidülve, méhszáj teljesen zárt... :shock: Ezek után elkeseredtem kissé, hogy akkor mire való az egész keményedés, ha még kicsit sem tágulok???Hazamentem beletörődve, hogy ha nem lesz semmi 16.-ig,akkor a doki beinditja a szülést.
Csütörtök hajnalban, ugy 4 óra fele egy kontrakcióra ébredtem, de mivel nem jött következő vissza aludtam...Reggel párommal még mókáztunk, hogy akkor már nincs sok hátra a szülésig :lol: .Elment és én gondoltam beülök egy kád melegvizbe, hogy lássuk erősödik a fájás, vagy nem.Hét nem történt semmi.Ugy 10 óra fele kezdtem székelési ingerrel egybecsatolva enyhe fájásokat érezni, de még mindig arra gondoltam, hogy ez biztos nem az igazi...A fájások erősödtek ugy 12 óra fele, de még mindig nem akartam elhinni, hogy ebből szülés lesz...Valahogy nagy nehezen rávettem magam és telefonáltam páromnak, hogy jöjjön haza, mert lehet szülünk...12:15-re meg is érkezett.Be a kocsiba, fel a korház... 12:30-ra értünk be. Ott a szokásos procedura, kérdeznek minden féle dolgot..Első mentruáció, hány terhesség, hány szülés, cm, súly...stb...Na üljek fel az asztalra végre nézzenek meg...Na amikor megnéztek onnantról már fel is gyorsult a tisztes társaság. Lemondtak a beöntésről, borotválásról.Mondjuk nem is kellett volna, mert otthon elintéztem... :lol: Be egy tölükocsiba és rohantak velem a lifthez.Mikor megkérdeztem, hogy mi ez a nagy sietség, hát 8-9 cm nyitva a méhszáj...Kiabáltak a liftnél, hogy álljanak félre az emberek, mert sűrgöségi eset... :lol: :lol: Beértünk, kaptam egy ágyat a vajudóban és mondták várjak, még 1-2 cm kell táguljak, ha érzem a székelési ingert szóljak. Alig mondták ki, éreztem egy erős nyomást, mondom nyomom kell. A bába erre: ne nyomjak, mert még nincs beilleszkedve a feje..Mondom, de nem tudom visszatartani..Nem nyomok, de érzem, hogy jön magától. Nyomja a baba ki magát.Próbálta a levegővételt csináltatni velem, csináltam de attól még mindig nyomnom kellett. Egyszer éreztem, hogy mintha valami kicsusszant volna..Odanyultam...mondom érzem a fejét.Odanyult a bába is és gyorsan vittek a szülőszékbe...2 nyomásra ki is bujt a buksija és a többi már kicsusszant anélkül, hogy nyomnom kellett volna.A buksija nem akart kijönni és kelett gátmetszés.Nem is csoda akkora nagy buci fej... A méhlepény megszületésére nem akartak várni, ezért mondták, hogy nyomjak, csk ugy üressben, mert semmi kontrakciót nem éreztem...Ki is jött, de bent maradt egy darabka.Na, jöhet a kaparás. Fájni nem fájt, de borzasztó kellemetlen volt.Mikor megmutatták a kisasszonyt kicsordultak a könnyeim. Gátvarrés után odahozták hozzám és mellre tették. Csodálatos volt. :lol:
Minden fájdalmat megér!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti!
mégegyszer gratula! ügyesek voltatok. gyönyörű kisbabátok van!
sok puszika neki
Vivien és Andy

Kép
andyfekete
 
 


ez volt az 1000.dik üzim, dejó

Kép
andyfekete
 
 


Életjel: még élünk és jól vagyunk. Kende túl van egy megfázáson, én nem kaptam el. Készülődünk a karira, és semmire nincs időm.
Most is csak egy bekukkantásra van időm.

Márti: csoda kis drága a kis Anett. És milyen klassz szülésed volt. ;)

Vera: Iza is nagyon kis cukki!!!

Bocsi de most szaladok is tovább...
Puszi mindenkinek!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hello lányok!

Én is mindig tervezem, hogy jövök, de valami mindig közbejön.

Először is Márti: MÉGEGYSZER GRATULÁLOK ANETT BABÁHOZ!! SZép husis kislány! Látszik, hogy jól tartottad!

Vera: Iza nagyon bájos baba!! Remélem többször nem lesz részetek ilyen görcsös szituban!

Andy: Örülök, hogy javult Vivi és remélem, hogy csütörtökön azt mondják, hogy minden O.K. vele!! :wink:

Mágnes: Mikor szülsz? :wink:

Ercsi: Már Neked sincs sok hátra!

Holka: Grat a 2. foghoz! :wink: Nem tudom miért nem találsz skypon, pedig így van fenn a férjem! dr.és a vezetékneve! Ha megírod priviben a Te skype elérhetőségedet, megpróbállak én megkeresni.

Mi jól vagyunk, Bius 5500 gramm és 60 cm-nek mérték tanácsadáson, de annál biztosan hosszabb, mert nagyon kis nyúlánk baba- nem az anyjára ütött :oops:
Odri, Andi: Én is csatlakozom a tornáztatós anyukák táborához! :? Biusnak a hát és karizma kötött, úgyhogy elég keservesen kínlódik, amikor hason van és emelgetni kell a buksiját! Tegnap voltunk neurológián, ott rendben találták, de gyógytornát javasoltak. Hát sajnos csak januárban tudnak minket fogadni, de addig is babamasszázs és tornáztatás... Remélem hamarosan már ő is kinyomja magát hason... jó lenne!
Dobok egy képet is... ezen szétröhögtem magam: Kép
Vendég
 


bejci:milen tornára mentek? Dévényre?
Mi oda jártunk Annával, csodát tett vele. :)

Kissé magam alatt vagyok, ezért sem jövök, de még egyben, holnap megyek dokihoz, majd jelentkezem..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Velünk minden rendben. Sajnos én megfáztam, a férjemtől kaptam el :lol: Persze amióta megkaptam az influenza elleni oltást már kétszer voltam náthás :roll: :roll:
Lili egy kicsit szipog, de szerencsére nem vészesen. Erős kislány.... :wink:

Bejci, nagyon jó pofa a kép. És milyen nagy baba...
Lili is nyúlánk, nem is látszik rajta, hogy már 5500 gr. Hááát ő se rám hasonlít :P :P
Mi is tornázunk. Lilinek a nyaka miatt kell, mert ferdén tartja egy kicsit. De mióta tornáztatom, azóta hason teljesen kinyomja magát. Nagyon erős baba, hétfőn mondta az ortopédus.
Hasról hátra fordul és fordítva. Már nem lehet az ágyon egyedül hagyni, annyira forgólodik. Egyszerűen kimászik a kezemből... :lol: :lol:
Mi januárban megyünk vissza kontrollra.
Ti milyen gyakorlatokat csináltok?
Ne aggódj hamarosan kinyomja majd magát....Lili még nem volt négy hónapos mikor megfordult....
Mikor először voltunk neurólügián ő se nyomta ki magát, bezzeg azóta :wink: :wink:

Márti, ez aztán a gyors szülés... :lol: :lol:

Viri, örülök, hogy jól vagytok.

Vera, a kis Iza nagyon szép baba, szorítok,hogy most már ne legyen semmi gond.

Andy, biztos minden rendben lesz holnap....

Mi oltásra megyünk....remélem most se fog Lili belázasodni...

puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Dobok egy pár képet :lol: :lol:

csini ruciban.. :lol:
Kép

milyen szép vagyok :wink:
Kép

alvótársam...
Kép

egy új játszótárs :lol:
Kép

ez a kedvenc...
Kép

alvás kaja közben :wink:
Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes, Odri: Nem Dévény tornát javasoltak, mert neki az sok lenne. Most még csak magunktól tornázunk, karok emelgetése, átmozgatása, átlazítása, amit tegnap csinált vele a neurológus. Ja, meg masszírozom, mert járunk babamasszázsra. Aztán január elején kell vinnem gyógytornára.

Mágnes: Kitartás, én is magam alatt voltam az utolsó napokban, de a baba majd kárpótol ezekért... nem is olyan sokára.

Odri: Lilike nagyon szép baba! :wink:
Vendég
 


Bejci, mi is csak azt a tornát csináljuk amit a neurológus mutatott. De szerintem használt, mert azóta sokkal erősebb lett.
Köszi Lili nevében is :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Nagyon édes babák! Márti, hűha.... nagyon gyors voltál :lol: Gratulálok még egyszer!

Mágnes :shock: miért vagy magad alatt??? Vigyázz mert még a végén jól meglátogatlak :lol: Mindig csak sötétben járunk arra :cry:

Bejci, ezt a kötött dolgot hogy állapítják meg??? Kezdek aggódni a gyerek dr. miatt :shock: soha semmit nem néz, csak a szurikat adja. MA is megyünk :( AMúgy meg sajnálom a dolgot :( a torna csodákra képes :wink:

Vera, tudni már valamit, hogy mi van, volt??? Szegénykém :( Kicsi Iza, ne hozd a frászt anyucidra! Puszi neki!

Holka, pénteken járok arra :D de véleményem szerint nem marad idő bekukkantani hozzátok, amit sajnálok :( 11-12ig Harasztin van dolgom, utána 1re G-hoz, aztán mamát az ÁEK-ból összepakolni (bennt fekszik) aztán haza pénteken!!!!!! Aztán céges party, aztán hajnalban indulunk Bécsbe. Amúgy otthon lennétek? Irigy a 2.fogra! Nekünk még egy sincs :D

Nati?
Bocs a többiektől, de rohanok mert éhezik a gyerekem :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, nálunk a dokinő mindig megvizsgálja.....azért küldött el neurólogushoz, mert ő vette észre, hogy ferdén tartja a fejét. Szerencsére azóta már sokkal jobb.
Hála, hogy ilyen doki....
A 2 fogra én is irigykedem, még nekünk sincs :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Bejci nagyon szépek vagytok! Odri ti is! Harivera és Márti ti is!
én is dobok fel képet:
szerintem Bejci a mi lányaink hasonlítanak, nem?
Kép

voltun k ma csípő uh-n, és már 58-ról 59 lett a bal vápaszöge. ami már gondolom a tornától lett jobb. a jobbról nem írtak semmit, gondolom az jó. A vicc az egészben hogy sohasem mondanak semmit, csak odanyomják a kezedbe a papírt az uhn. 2 hónap múlva újra kell menni kontrollra, 1 hónap múlva újra ortopédia, addig pedig hordjuk a terpeszbetétes rugit, ami már kicsi neki a 62es, de idén már nem tudok nagyobbat venni itt mert nem kap a bababolt árut.
Többeik akik ma voltatok dokinál írjátok meg mi volt!

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok,

Az oltáson minden rendben volt, csak a beadáskor sírt. Aztán bealudt.
Megkapta a rotát is.
5560 gr, 56,5 cm. Szerencsére minden rendben volt.

Andy, biztos a torna is segített, hogy jobb lett az eredmény. Nekünk a bal 65 volt az uh-on. Szerencsére nálunk el is mondják, nemcsak a kezünkbe adják a papirt.
Nagyon édes a kis Vivi :wink: :wink:
Tényleg hasonlit a kis Biusra :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Nagyon édesek a babák!

Nagyon-nagyon nyüszi vagyok. Hogyan bírtátok ki az utolsó pár hetet?

ALudni nem igazán sikerül, mert alvás helyett pisilni járok, fájnak a csípőcsontjaim, fáj a derekam, ha fekszem, ha ülök. Szóval sehogy sem jó.

Bocs a nyüglődésért.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Vera
Csodaszép a kislányod! Reméljük mostmár minden rendben lesz.

Márti
Anett hasonlít a kis kalapos,kerekarcú kislányhoz az avatar képeden. Nagyon szép baba. Klassz,hogy ilyen gyorsan szültél,ügyesek voltatok!

Magdi
Ha olyan esős,csúnya idő van mint tegnap volt akkor igen itthon leszünk!! Írj előtte sms-t. Szóval ha picúrit is be tudtok ugrani akkor gyertek!!
Olyan zabálnivaló a hangosan kacagó Lizus! Örömmel megdögönyözném bármikor!
Vásárolni mentek Bécsbe? Lizust is viszitek?

Bejci
Engem megtalálsz a skypon ha a teljes nevem beírod,doktor nélkül.
Jó lenne ha összejönne a skype verzió is.
Bia igazán szép kislány,nagyon hasonlít rád.

Ercsi
A 35.héten már minden nyafi megengedett! Hajtogass babaruhákat,talán az erőt ad,hogy miért is van most nyúgöd..

Andy
Heninek 5 és fél hónaposan bújt ki az első foga.

Mágnes
férjeden jót mosolyogtam!!

Odri
De édes,kis szépség Lili!

Viri
nem adsz egy kis vitamint Kendének? Örülök,hogy te nem kaptad el.
holka
 
 


Mi jól vagyunk. Kivéve,hogy szét aggódom magam,hogy épp ki készül bélcsavarodni…. Emma tegnap 7 nap után megajándékozozz egy nyakig kakival,Henim meg 4.nap esténé járt. És 2 óra bilizés után lett eredmény…
Emma mostmár hivatalosan is 2 fogú.
Szerdán voltunk 4 hós szurin, szegény nagyon nyűgős volt utána..
És borzasztóan várjuk a Karácsonyt, nagy a készülődés!

Heni tegnap kiszórta a ropit a szobában. Erre én szomorúfejetvágok. Mire a kisdrágám odajön hozzám: 2 kicsi kezével megfogja az arcom és nagyon kedves hangon azt mondja:

"Kicsi anya,ne szomorkodjál.Kiporszívózzuk és nem lesz maszatos a szőnyeg"
annyira drága volt!!!! nem tudok rá haragudni...kicsi anyát pedig azért mond mert én szoktam kicsi henimezni őt. :D
holka
 
 


Jaj Holka: Amit írtál... hááát... de éééééédes ez a kicsi Heni!!!!!!!
Skype: Majd délután próbálkozom. :wink: És grat a 2. foghoz is... hivatalosan! :wink

Andy: Hasonlítanak? Lehet, hogy van benne valami! :wink: Majd remélem tavasszal lesz egy tali, és akkor majd meglátjuk!

Ercsi: Nyugi!!! Ilyenkor már szerintem mindenki nyügös! Én legalábbis az voltam!De már nincs sok hátra, azt az időt meg fél lábon is kibírod! :wink:

Odri: Örülök, hogy minden rendben volt az oltáson!

Én éppen a konduktort várom, aki megnézi Biust és akitől remélhetőleg kapunk gyakorlatokat! Utána meg irány az Árkád, megyünk a kicsilánnyal vásárolni apának karácsonyi ajit!
Vendég
 


Háát nagyon csúnya idő van, utálom ezt!!!!
Pedig mentünk volna vásárolgatni.
A temetőbe is szeretnék menni, akarok kivinni egy kis karácsonyfát.

JA Lili hosszát rosszul irtam: 62,5 cm.

Nem érdekel valakit 56-os ruci?

Ercsi, a végefelé ez már megengedett. Szerintem ilyenkor mindenki nyügösebb.....

Holka, köszi......én is imádom.
A két fogért irigy vagyok ám :lol: :lol: :lol:
Viszont a kaki dologra nem :wink: :wink:
Hála nálunk minden nap van, biztos mert tápit kap.
Heni nagyon édes lehetett, zabálni való amiket tudnak mondani. Alig várom, hogy Lili is beszéljen.

Bejci, mit veszel apának?
Biztos a tornától majd jobb lesz.

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Szerdán megvolt a 6 hetes kontroll, minden rendben velem, és egyúttal jött velem a hugom is, mert ő a múlt héten produkált egy két csíkosat.... :lol: Csak sajna hétfőn utazik vissza Skóciába, ezért szerette volna, ha még itthon látja egy orvos.

Tegnap meg gyerekorvosnál voltunk a "picivel", vele is okés minden, ja, és 5460 gramm 6 hetesen! :lol: Nem éhezik a gyerek!

Hú, az idő nagyon gáz, két napja nem voltunk levegőzni, megállás nélkül esik! :twisted: Ja, és még nekem is kellene vásárolni, igaz, az ajándékok 80%-a már megvan.

Holka!
De tündér lehetett Henike! :)
A fogacskákhoz meg gratula! Hogy viselte?? Nem volt nyűgi??

Márti!
nem semmi vasgyúró a kiscsajszi! :)

Andy, Odri, Vera!
Ezek a lányok olyan bájosak!! :) Lesz válogatni való Ágostonnak!
Tényleg, alig vannak itt kisfiúk!!

Ágoston: nem becézzük........nem is nagyon lehet!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ja, és egy kép: :lol:
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Nagyon szépek a gyerekeid! És Veronika milyen édesen fogja Ágostont.
A barátnőm lánya Ágoston lett volna ha fiú lett volna…és ők Gostizták a picit.

Én akkorát néztem mikor írtad,hogy 6 hetes kontrolon voltál…én valahogy úgy éreztem Ágoston még csak kb.3 hetes! Tesódnak nagy gratula! Lesz nagy családi öröm a fa alatt!!!


Andy
Emma is csak jelképes ajándékot kap, egy csörgő-zörgő izét.
Ami szerintem tök természetes,hiszen ők még olyan picik…De mégis olyan furin érzem magam emiatt…hiszen Heni egy halom ajándékot kap. De Heninek ez lesz az első karácsonya amit érteni fog és ki is tudja fejezni,el tudja mondani az örömét!

Bejci
Jó lenne ha sikerülne a skype.

Odri
Pincefelújítás kész? Vagy még mindig hangzavar van?
holka
 
 


Lányok!
Ha van valakinek atom finom karácsonyi süti receptje az megoszthatná velünk.
Mézeskalácsot már csináltunk,mert az Heninek jó program..a formára szaggatás meg a díszítés.

De én valami rakott mézes tortára vagy kis habcsókokra vagy ilyesmire gondolok..
holka
 
 


Holka: Beszart a Windows... skype meg nincs a laptopon, úgyhogy csúszik a program... bocs.
Vendég
 


Kösi lányok a bíztatást :D

Ma belenéztem a tükörbe, és nayot néztem, hogy mikor nőtt meg a hasam ekkorára. Kedden megyek orvoshoz, ő is néz majd az biztos.

Ditta, hatalmasak vagytok már :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nati: Boldog Szülinapot!!!

Merre vagy?

Mágnes? Még 2in1?
Vendég
 


sziasztok!

ha nem jönnék a héten akkormindenkinek : Kép

Kép
andyfekete
 
 


jó reggelt!

Hoztam néhány képet:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi
Nagyon szépek vagytok!!! Sapkás Lizi ennivaló!!!


Lányok!
SZERETETTEL KÍVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT,SZÉP ÜNNEPET!!
holka
 
 


én is boldog Karácsonyt szeretnék kívánni Mindenkinek!!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Gyerekkacajtól hangos, babaillatú karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: