Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem aprózzák el a dolgot a lányok :D Liza is tanulhatna tőlük :wink: Egyébként azért volt nagyon nyűgös, mert délelőtt 2szer szokott aludni és így semmit nem tudott. Gyula ahogy beletette a hordozóba már rögtön elaludt és jókislány let. Amúgy is az 8) Ja, ő így szokott nevetgélni. Nagyon tetszettél neki! Heni is! Rá nagyon figyelt. Hát Heni :shock: :lol: meg a bizalmas bárányörző feladat :lol: :lol: :lol: az nagyon édes volt :lol: :lol: :lol:
Amúgy meg nagyon örültem, hogy megismerhettelek Titeket!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Ercsi, Márti :?: :?: :?: :?: 2:1 :?: :?:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Holka, nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhettelek.
Nagyon édesek a gyerekek....
Édes volt Heni ahogy az ölembe ült :wink: és Emma ahogy mosolyog... :lol: pont úgy mint Lili :lol:
Most ép a hangját probálgatja, hangosan beszélget :wink:
Pont mire hazaértünk, abban a percben jött meg a vízes. Jó volt az időzítés :lol: :lol:
Remélem máskor is találkozunk...

MAgdi, kár, hogy nem maradtatok. De Lizus nagyon szép és édes baba. Elhiszem, hogy nyügös volt. Lili is olyan szokott lenni ha nem alszik...
Hazafelé ő is bealudt :lol: :lol:

Márti, mizú? Egyben vagytok még?
Veled álmodtam...képzeld telefonon beszéltünk és mondtad, hogy pont lovagolsz, és milyen érdekes mert 3 nap múlva szülsz...és ilyen friss vagy :lol: :lol:

Viri, sikerült elintéznetek a bankot?

Ercsi, minden rendben ment az ügyvédnél?

Többiekkel mi van?

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

De klassz lehetett a tali. Gondoltam ma rátok sokat! Pont az én kiskakasom hiányzott ennyi csaj közé.

Na a bank: a tesómra írtó mérges voltam. Kiderült, hogy én nem is kellek az egészhez. Potyára vonszolt oda engem meg az anyámat is. Anyám ráadásul szabit vett ki. :evil: :evil: :evil: A közjegyző is csak nézett, hogy mi minek mentünk. Tesóm és a szervezés.... :evil: :evil: Röviden a szitu: A tesóm két éve felvett hitelt és jelzálogként bevonta azt a lakást amiben nekem meg anyumnak is van tulajdonrésze. Akkor kellett nyilatkoznunk, hogy a bank ráteheti a jelzálogot és egyben kezesek is lettünk. Na most a sógornőm is szerzett a lakásba tulajdonjogot és végül is csak a sógornőm kellett az átírások miatt, mert ugye neki most kellett nyilatkozni, hogy megengedi hogy a bank a jelzálogot a lakáson tartsa. Kicsit bonyolult az ügy, de a lényeg, hogy én nem is kellettem hozzá!


Más: Holnap megyünk dokibácsihoz. Majd jövök a hírekkel. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri, emberem ilyen nagyon mehetnékes :( Amúgy megint nem vett parkolójegyet, annak ellenére, hogy a kedves fényképezős emberek ott kólicáltak :twisted:
Viri, kár, hogy nem jöttél. Tarolt volna a fiad a sok csaj között :lol:

Máááhárti!!!???

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Mártiéknak elromlott a géük, ha van bármi is, ír sms-t és szólok :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Szia, Vera! De édes a kicsi Iza! Hála égnek nincs semmi probléma. Örülök neki! Milyen a kicsilány?
Nati? Andi?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltüntem, de bedöglött a gépünk. :cry:
Köszi az aggódásokat! :lol:

Mi még egyben vagyunk :cry:

Tegnap voltam dokinál, elröhögtük, hogy ilyen fájásokkal amiket produkálok naponta már egy párszor megszültem volna .Megvizsgált, mondta, hogy TELJESEN zárt a méhszáj, méhnyak kicsit sincs megrüvidülve, a baba feje nincs leereszkedve, de azért fejjel lefele van... majdnem.... Dopplerezett, mondta, hogy nagyon jól érzi magát a kisasszony odabent ,vidáman lubickolt, beinditaná a szülést, de ilyen méhszájjal meg méhnyakkal + nincs a fej beilleszkedve, nagyon elkinozna..Igyhát maradunk annál, hogy ha 16.-áig nem indul magátol, reggel 9 re irány a korház...
Ez van...Még a végén karácsonyi baba lesz nem mikulási :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Vera, örülök, hogy minden rendben van Izával. Nagyon szép baba!
Milyen érzés ennyi fiú után egy kiscsaj?? :lol: :lol:

Márti, már azt hittem megszülsz....
Hááát jól ráhúztál eddig, de azért a karácsonyt ne várd ki :lol: :lol:
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy megindul-e a szülés...

Kép
Kép
odri
 
 


Márti, neked már rég itt lenne az időd. :lol:

Én még egyben, január előtt nem is szándékozom osztódni. :lol:

Annyira irigyellek benneteket a tali miatt, de majd legközelebb. Valószínüleg majd babástól. El lettem tiltva a vezetéstől, mert hogy megerőltető. Szóval ez van.

Vera, nagyon édes a kicsi Iza!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Odri:
érdekes álmod volt! Hátha beválik a 3 nap és beindul a szülés magától...
UUUGGGYYYY félek, hogy nem lesz semmi változás jövő keddig és akkor fájdalmas lesz nagyon a szülés.....

Én is irigyellek, hogy találkozhattatok!

Erika:
igen, mensi szerint már lejárt, doki szerint most vagyok a 39+ 2 napnál... :roll: Hogy mikor is fogant eza kiscsaj...??? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ennyire nem jövök, de mindig akad valami dolog és persze géphez ülni van a legkevesebb időm. Fanni kitölti a napom nagy részét. A maradék időmben meg ellátom a háztartást. Ami a legnagyobb gáz, hogy párommal még mindig nem volt semmi!!! :shock: :roll: , de hogy őszinte legyek annyira fáradt vagyok estére, hogy rá gondolni is nehezemre esik. De ami késik az nem múlik, ugye?

Fanni szépen fejlődik, már kezd belenőni az 56-os rucikba. DE! Nagyon pöttyös szegénykém, tiszta piros folt az gész arca, tarkója, mellkasa. Már nem vagyok biztos benne, hogy ezek tejpöttyök. Voltam vele dokinál, mert az anyagcserevizsgálatunk nem sikerült valami miatt és megint vért kellett venni és akkor mondta, hogy lehet valami allergia lesz. Most egy phenylbutazon krémmel kenem (remélem jól írtam) és meglátjuk lesz e változás.

Éjjel végre már a saját ágyában alszik és van, hogy 7 órát egyhuzamban. Tegnap éjjel 9-kor elaludt és 4kor evett csak, majd utána 8kor ébredt megint és közben a kiságyban aludt. Iszonyat jót aludtam azon az éjszakán!

Vicc, hogy a ball cicimben alig van tej, de állandóan folyik (lehet ezért nincs benne elég?) a jobb meg akkora mint egy sárgadinnye. Egy kicsit felemás vagyok, de remélem ez el fog múlni.

Márti
Izgulok már érted, nem semmi hogy lányod nem akar még kijönni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Márti!
Te még mindig itt??? :lol: :lol: Hú, azért remélem karácsonyra már otthon lesztek......De abban meg igaza van a dokidnak, hogy ha minden okés, és totál zárt vagy, minek piszkáljon??
Szóval kitartás!

Nati!
Ágostonnak is kicsit pöttyös az arca, de érdekes, mert amikor nagyon sír, erősen látszik, és amikor békésen alszik, teljesen eltűnik...védőnő mondta, hogy ha csúnyább nem lesz, hagyjam, majd magától elmúlik, a tejtől van!
A 7 órás alvások miatt továbbra is irigy-irigy......hú, megérem én ezt egyszer?? :)

Viri!
Dokinál mi volt??

D.

Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok,

Nem kell valakinek pampers pelus 5 kilóig / csak egydarab hiányzik
belőle, a sógornőmtől kaptam, kibontottam hátha jó lesz Lilire. Akkor volt 4950 gr, de már kicsi volt.
Ingyen odaadom....

JA és van Konakionom is, nekünk nem kell mert már csak tápi van...

Kép
Kép
odri
 
 


+ 50-es rucik, hááátha valakit érdekel :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Halihó,

Nati, a miatt ne izgulj, hogy nem volt semmi a pároddal még. Hivatalosan ki kellene várni a 6 hetet, bár ha van hozzá kedvetek már mostanában is próbálkozhattok. :wink:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Képzeljétek öklét a szájába tömködte Emma miközben anyósom a kezében tartotta. Én meg gondoltam megmutatom neki mennyire duzzadt Emma ínye. Erre mit látunk???
Teljes széltében kibújt az ELSŐ FOGACSKA!!!!!
1mm-rel bújt ki az ínyből...és én észre se vettem...se sírás...se semmi Mondjuk ma nem lehetett vizszíntbe rakni mert akkor nyüglődött de kézbe véve csak vigyorgott nagyokat!!
holka
 
 


Nati
mi mindkét alkalommal kivártuk a 6 hetet...van mód addig az együttlétre másképpen is :wink:
Ügyes a kislányod,rendes,hogy hagyott aludni.

Magdi
mikor mész G-hoz legközelebb? Szólj nekem.. :wink: :D

Márti
drukk!! 3 nap alatt igenis sokat változhat a helyzet.
Egy kis romantikázás a pároddal???
holka
 
 


Odri
mi már 4 kilósan 5kiló feletti pelus ment csak rá Emmára.

Ercsi
új lakást már birtokba vettétek?
holka
 
 


odri
ezt jól megaszontam.... :oops: :D ..de azért biztos érted
holka
 
 


Holka, jól megmondtad, de értem :lol: :lol:
Emlékszel mit mondtál még hétfőn? Hogy a fogak majd csak késöbb bújnak ki....erre meg Emma megcáfolta. :wink: :wink:
Meg akarttam nézni Lili inyét, de csak a nyelvét nyújtogatja :lol: :lol:
Emma beelözi :wink:

Amúgy a pelussal és a Konakionnal kapcsolatban olyanokra gondoltam, aki most fognak szülni :lol: :lol:

Nati, mi is kivártuk a 6 hetet :wink: de most meg :oops: :oops:

Márti, remélem beválik az álmom... :lol: majd irj sms-t is :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
bizony! visszaszívok minden olyan gondolatot,hogy 3 és fél hónaposan még NEM bújik ki egy fog!!!! :oops: :D
holka
 
 


Holka, najóóóóóóóóó.... :D Emmácska már elég nagy lány! Na de ennyire, hogy 3,5hósan fogat növeszt :shock: Lizusom gyerünk gyerünk :D G-hez majd jövőhéten kéne menni, csak nem akarom zavarni a szabadsága idején... Ha netán találkozol vele és véletlen eszedbe jutok, akkor bármilyen időpont jó a szerda délelőtt és csütörtök dél kivételével, de ha nem találkoztok, akkor majd felhívom hétfőn
Erika, nem is tudtam hogy a vezetés megeröltető :shock: én végig vezettem :D
Márti apával egy hatalmas kex kell és máris megindul a dolog :wink:
Nati, mi 8hetet vártunk, mert a drim akkor tudott fogadni és ne beszéljünk az előttevaló 4-5hétről, amikor kórházban voltam..... Ne aggódj!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Holka, dehogy vettük. :? Jelenleg anyósomék vendégszeretetét élvezzük. És még így lesz pár hétig. Vagyis 2-3 hónapig. :?
Szeretem őket, de hát akkor is teljesen más, mint amikor magában van az ember.

Odri, én átvenném a dolgokat, csak nem engednek már vezetni. Bár az együttlakás egyik előnye, hogy apósomat meg tudom kérni, hogy szállítmányozzon. :D
Hétfőn megyek a Blahára fodrászhoz egyébkét. Ott összefuthatunk, ha jó.

Kép
Kép
cs_erika
 
 



Holka, szívd is vissza :lol: :lol:
Lili, rajta, rajta!!!

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Holka gratula a fogacskához, most ezzel a lendülettel én is megvizsgálom Vivit, mert már 2 hete állandóan folyik a nyála és ő is beteszi az öklét a szájába, sőt van amikor 3 ujját szopja.:)

Amúgy tegnap voltunk a 3.hónapos oltáson, és természetesen megint végigüvöltötte az egészet, mivel felkeltettem legszebb álmából.
a lehető legszarabb időben van a tanácsadás 1-3ig, édeském mindig aludni szokott.
Nembaj, a lényeg hogy nem lett lázas, volt egy kicsit több kaka, de ennyi.
Amúgy midnen oks, várom a karácsonyt.
Nagyon örülök, hogy ti tudtatok Bpesten talizni, és sajnálom hogy mi nem lehettünk ott, de majd egyszer!
majd még írok, de most várom hogy felkeljen, közben főzök-mosok.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Kedden minden ok volt a dokinál. Legalábbis zárt a méhszáj és a baba is látszólag jól van. Csak a toxoplasma eredményem nem lett jó. Illetve kellett mennem tegnap egy ellenőrző vérvételre (aminek 2 hét múlva lesz eredménye) hogy kiderüljön, hogy ez egy régi fertőzésből származik vagy egy új keletű dolog. De én úgy hiszem ez egy régi dolog, mert annó cirka 10 éve volt macskánk. Úgyhogy szerintem védett vagyok. De majd 2 hét múlva kiderül minden.

Vera: aranyos a kislányod! De cukik a hörik :)

Márti: drukk, hogy a 7végén már induljon be a szülés!

Nati: mi szülés után kivártuk a 6 hetet. Ne sürgesd a dolgokat, nehogy baj legyen!

Holka: grat az első fogacskához. Akkor nem kínozta meg az első őt. :) Reméljük a többi se fogja. Megnyugtatlak, hogy Kendének is az első foga 3,5 hónaposan jött ki. :)

Ercsi: a Váradi dokihoz járok.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok

két kép, tegnap készült, nagyon édi, majd írok is, de megint nem alszik evés után:(

Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


:lol: :lol: :lol:

Ma 12:55-kor megszületett Fángli Anett, 4200 gramm, 56 cm-rel. Roham szülés volt ,12:20-kor értü nk be, 35 perc múlva a karomban tarthattam! Jól vagyunk!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Márti! Nagy nagy gratula...és sok-sok tejcsi :!:
Úgy látszik bejött az álmom :lol: :lol:

Kép

puszi

Kép
Kép
odri
 
 



Márti!

Hatalmas nagy gratula nktek!

Még jó hogy beértetek! :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Mártikám! Hatalmas gratula a "pici" kislányotokhoz!
Odri, kis boszi :wink:
Tengeri-malik! Imádom őket, bár nekem kopasz van....

Jajj, képzeljétek Ninának a játszótársa késik.... szülési komplikáció következtében, sajnos.... :( így várnunk kell január-februárig a következőre és -remélem ezzel nem sértek meg senkit- Panninak fogjuk hívni. Már előre nagyon szeretem a kis tengeri röfit!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Ercsi, aszem Te jössz! :lol: :wink:
Bejci drága, merre vagy?
JAj, Andinak akartam még írni, hogy örülök, hogy a csípőjével minden rendben van! Nagyon szép kislány :wink:

Csípőszűrés.... hányszor vagy hogy megy ez? MErt itt a dr hát... jelzőt inkább nem használnék.... Szóval elküldte uh-ra és ennyi. Felhívtuk, hogy esetleg "manuálisan" nem kéne megvizsgálni??? Á, olvassák be az eredményt, rögzítem. ENNYI!!! Na?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Tegnap meglátogatott a piri.... Nagyon félek, hogy megint durva lesz.... Elvileg nem ismétlődhet meg, vagy igen???

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Márti!!! Jaj de jó!!! Óriási gratuláció Anetthez!! Jó egészséget és sok tejcit kívánok!
Vendég
 


Magdi: majd jövök, de most rajtam alszik a főnököm, nem akarom felébreszteni a klimpírozással.. :wink:
Vendég
 


Márti
Gratulálok Anett születéséhez! Neked is gyors szülésed volt!

Odri
Már kinőttük az 50-es méretet, de köszi hogy küldtél üzit.

Most ennyi, mert még fogat sem tudtam mosni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdi: azért beelőzhetem Erikát, hanem gond? :) (rólam valahogy mindig elfeledkeztek... :cry: )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:lol: bocs :wink: :wink: :wink: persze, nem gond :wink: :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: ég a fejem :oops: :oops:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Semi gond, ma kicsit érékenyebb vagyok a kelleténél.. :) Apa is megígatott már reggel, összevesztünk a horkolásán... :? :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:roll: jajj a horkoláson hogy lehet összeveszni, illetve miért?

Lizi olyan jó kislány lett mióta nem fáj a hasa. Énekel :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Azt mondta Apa, hogy ne ébresztgessem ,hogy horkol, mert ő dolgozik... Én meg egész éjjel alig alszom, vagy zsibbad valamim, vagy fáj, vagy Anna ébred, és nála vagyok, vagyálmatlanség van rajtam. Erre még a horkolása is.. Aztán olyan ingerülten szólt, amikor megemlítettem neki, hogy sírva fakadtam... :cry: Pedig felvettem telefonra is,hogy hallja, nem hazudok... :wink:

Lassan fél éves lesz Liza : )Nagyon gyorsan nőnek....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jaj a horkolást ne is mondd :shock: :D én megfogom Gyulát és az oldalára vagy a hasára fordítom :lol:
Azért a párodnak nem kellett volna ilyen ingerültnek lenni, elég rossz dolog ha nem alszik vki éjjel....

Igen, már nagyon nagy. 7300gr és 80as rucikat hord :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Márti!

Gratulálunk kislányodhoz! Várunk a történettel, sok tejcit kívánok én is neked!

Mágnes, hát a sírás rám is jellemző volt az utolsó héten....:)
Amúgy voltál mostanában dokinál?

Kép
andyfekete
 
 


Márti!!
Nagy-nagy gratula!! Szép karácsonyotok lesz!! és átvetted a vezetést tőlünk súlyilag! :lol:


Mágnes!
Hú, akkor én szerencsésnek mondhatom magam, mert a párom nem horkolós.....igaz, most nem is alszunk együtt, én a pici szobájában alszok még....

Andy!
Tündéri Vivi! :)

Dobok én is egy képet, jelenleg ez a kedvencem..... :D
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Előttem van még Mágnes. Azért ne jósoljatok elé. :!: :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: