Új privát üzeneted érkezett!

Mniki!

Ezt nektek kerestem:

http://www.babanet.hu/faq/gybeteg60.php

http://www.patikamagazin.hu/index.php?cikk=504

Szóval nem kell megijedni, de oda kell figyelni rá később is (az izületei és a veséje miatt!)!
Ha gyakran van mandulagyulladása, akkor lehet, h. beszélni kellene fül-orr-gégésszel!

Csajok!

Annyira irigykedem a tali miatt!
Olyan szar kedvem van. Reggel óta most sikerült csak lerakni a gyereket aludni. Most tudnék végre vmit csinálni, de semmihez sincs kedvem! :cry: És természetesen aludni sem tudok. :evil:
Lehet, h. főzök vmit? Vagy bűnözök egyet! :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka :P

Hálásan köszönöm!!
Nemrég beszéltem velük, ijesztő ahogyan jönnek ki a foltok és dagad keze-lába a kicsinek, ezért is kell teljes ágynyugalomban tartani (mármint az izületek miatt). Mostanában nem volt beteg, a mandulája tavaly volt gyulladt. Bízunk benne, hogy a doki által említett 4-6 hét elteltével (amennyiben könnyű lefolyású), már minden OK. lesz :wink: Köszi még egyszer !!!

Szolidaritásból bűnözhetsz :mrgreen: :wink:

mniki
 
 


Sziasztok!

Már biztosan iszogattok eszegettek és jókat dumcsiztok! szeretnék én is köztetek lenni...na de áprilisban!! és a képeket én is akarom megnézni!

Mniki milyen betegségek vannak :shock: :cry: gyógyulást!!

Szia Zsizsik örülök,hogy a lábad jobban van!!

Babancs üdv újra a fedélzeten! Minden jót nektek!!!

Kavicska te haragszol rám hé??? Nem írtál nekem semmit :cry: :lol:

Focit nézek vezetünk :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Remélem jól sikerült a randi.... :) :)
Már megint kérdeznék....ilyenkor mikor nézik a PÉ-t...csinálnak hüvelyi UH-t is vagy csak hasit........
És van egy jó hírem....ma is sikerült hőt mérnem!!!

Pusza mindenkinek
csipi78
 
 


(a másik topikba benyomtam a szülésem történetét... ezt a topikot most nem akartam ezzel terhelni)

Fú... nekem olyan távolinak tűnik a PÉ meg, hogy megjöjjön... de néhány hónap és én is itt fogok ezen görcsölni... addig meg csak itt szurkolgatok...

(hja... ha 1 év körül lesz Lilla megpróbáljuk összehozni a kistesót... )
Vendég
 


Szia Csakegy megyek olvasni :D képet is kapunk?? Tetszik hogy a tesóprogramot tervezitek!

Csipi a hüvelyi biztosabb eredmény (tapasztalat :? ) de hol milyen gép van.. grat a méréshez!! :wink:

Rejo Johannának boldog névnapot!!

Senki sem ért haza még a taliról?? :shock: :lol: :lol:

Kandi Okr?????? Hogy vagytok?? Kavics???

Szép álmokat!
Vendég
 


Kincs!

Köszönjük! :D

Lányok jó volt a tali, csak rövid volt! Fogtam Bogit, nagyon nagyot nőt és nehéz, édes volt! Dimetnek kerekedik a pocakja, és nagyon megszépült a kismamaságtól. Zsizsik úgy látom fel volt dobva, remélem sikeres lesz ez a hónapjuk! Szurkoljunk együtt! :lol: :lol:

Mniki és Kikka én ezt nem bírom, annyira szeretnék segíteni nektek, lehet elmegyek és csak akkor jövök vissza, ha már babásak lesztek. nem szabad megszeretni és megismerni az embereket, mert akkor csak fáj, ha nem jön nekik össze.

lafi sajnos csak későn tudott odaérni, mikor nekünk már menni kellett. :cry:

meg is beszéltük Zsizsikkel és mnikivel, hogy a következő tali nyáron egy grillezés lesz, zsizsik nagyon ajánlkozott, hogy náluk lehet! Niki is mondta. Nálunk is lehet! Akkor lehetne hétvégén, és egész nap, nem kéne rohanni.

ja, és megbeszéltük lányok, nyáron megy a topik nyaralni, sókúrára Szovátára, mert a só nagyon jó meddőség és vetélés és női bajok ellen. Nekem is vannak ott ismerőseim, meg fogom őket kérdezni szállásról, és talán Kavicska is tud segíteni.

na a végén még megmutatom nektek mit hímeztem húsvétra:
(kavicska ez a banner!) Szerintetek tegyek rá még sárga szalagot-masnit, vagy az már túl sok? :shock:

Kép

fényképeztem a talin is, de csak apa tudja feltülteni a képeket, majd holnap, és akkor küldök aki kéri.

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka valami még eszembe jutott.

Az nem lehet, hogy azért mondják, csak addig szedje az ember a metformint, míg terhes nem lesz, nehogy hozzászokjon a szervezete a metforminhoz, mert aztán még erősebb szer kell (lásd avandamet)? :shock: :roll:

és hogy csak akkor szedjük ha terhességet akarunk? lehet valami ebben a hozzászokásban?

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó estét,

én csak jelezni szeretném, hogy nagyon jó volt látni a régi arcokat, Rejo-t, Zsizsiket és Mniki-t is (őt már évek óta ismerem, de személyesen még nem láthattam), és az újakat is. Sajna nekünk el kellett jönni jó egy óra után, mert Bogi kisasszony kezdte unni magát. :lol:

Nekem jó volt, hogy kicsit kiszakadtam az őrületből, ami hetek óta körbevesz, sajnos nagyon nehéz csinálni a rendelőt, rengeteg munka van vele, és sok feszültség is. :(
Ugye tudjátok, hogy a Mens Mentis Kft elindul 2-3 hét múlva, konkrétan a belgyógyászat-dietetikus-pszichoterápia része, a Móricz körtéren. Április közepére lesz működő honlapja, ahonnan lehet tájékozódni. A meddőségi szakember Arnold László lesz a Schöpf-Mérei assz.reprodukciós osztályáról. Meg kardiológus is lesz, ő előad majd a Petrányis talin.

A Petrányis talira nagyon sokan jelentkeztek. :shock: A program is fent van a honlapon. Ha lezajlanak a mondókák, utána lehet kötetlen beszélgetést csinálni, akkor lesz a büfé. Meg öntapadós címkék is lesznek, így nicknevet, becenevet lehet látni, és akkor nem téveszti el senki a másikat. :lol:

A PCOSról a Maxima már írt, kedden jelenik meg a kis interjúnk, Tűű is nyilatkozott, meg egy lány is az NLC-ről. A képek jók lettek. 8)
Remélem, hogy lassan ráharapnak a témára. Talán még az Éva magazin, ami most indul, is érdeklődik.

Nos a táblában nálam változtatandók az adatok. 1500 mg metformin helyett Avandamet, 2000 mg metforminnal. :roll: Nem gondoltam, hogy én is rozi-zni fogok (mint Zsizsik), de bevállaltam. Sajnos 4,5 hó met után sem történt velem az égadta világon semmi. :? Azért Bogi előtt jobban reagáltam a metre. Viszont lefogytam, az LH tesztem hullámzóan +, folyton pé tüneteket produkálok, a bőröm randa, tehát valami nagyon nincsen rendben nálam. :?
A lökést az adta meg, hogy két orvos felől is kaptam megerősítést, hogy nekem lehet, hogy ez kellene, mert a petefészek IR-je az egy sajátságos, sokszor inzulinméréssel nem is jól mérhető valami, és erre a rozi jobban hat. Van egy gyanúm, hogy most kijött valami friss dolog erről, tanulmány englishül, mindenesetre Petrányi dr. véleményváltoztatása engem nagyon meglepett. :shock: Rambóka, tudom, most agyhalál a gyereknevelés (nekem nem kell magyarázni :lol: , mi is elkezdtük a fogzást), de esetleg nem láttál valamit erről a Neten?

Na most meek csicsikálni.

Jóéjt nektek!
Vendég
 


sziasztok
jó volt a tali, de sajna tényleg rövid volt. jó volt látni titeket!!
Niki, meddig maradtatok még??? jó lett volna még maradni. vagy sétálni vmerre. (sajna az üléstől herótom van....)

majd leszedem a telómról a képeket, és elküldöm emilben akinek kell. Bogiról lett egy annyira jó kép :lol: pont cuppog egyet!!! :lol:

egyébként Norka, amit tegnap is beszéltünk, erről a petefészek IRről, ez valóban így van. és lehet azért is van az, hogy vkinek nincsenek is cisztái a petefészkén (pl. nekem sem volt...) mégis gond van vele....mert az IR más sejtekbe koncentrálódik jobban. (fú, lehet ez baromság így szakmailag, de nemtom jobban kifejezni...)
remélem az rozi segíteni fog. lásd zsizsiket!!!
te meg zzzsssssssss ne parázz, hogy nem fog segíteni a ,etformin. tessék arra koncentrálni, hogy fog!! tuti fog!!!

Kikka, remélem kicsit felvidítottunk. és egy ilyen jó csajnak nemsokára egy jó csaj (vagy pasi) lesz a pocakjában!! vagy három :D

Lafi, kár, hogy el kellett mennünk mire megérkeztél :( remélem legközelebb tényleg hosszabbra sikeredik a tali.

és remélem legközelebb még többen leszünk!!
és még egy remélem: remélem a patkányaim ma elszöknek és nem kell dolgoznom velük :lol: (áá, főnököm rendes, adott mellém egy asszisztens. sok mindent nem kell velük csinálnom. nem is én kezelem őket.....)
dimet
 
 


Jó reggelt!

Örülök, hogy láthattalak titeket és sajnálom, hogy olyan későn jöttem.
Késett a tornatanár és nem igazán találtam meg a helyet...
gyalog mentem és magassarkúban topogtam végig....fáj is a lábam.
az az igazság hogy nem sikerült a leírás alapján rájönnöm, hol a Fővám tér.
amit Rejo írt, hogy az astoriától 1 vilimegálló, azt tudtam nem jó, mert az kálvin tér
amit meg a Niki írt, hogy múzeum krt.........azt sem tudtam hol van.......szégyenlem, én Szegedet és Kecskemétet ismerem.........és eltalálok a munkahelyre és a tornákra.....
na szóval gylaogosan topogtam míg aztán megtaláltam a Fővám teret....
és akkor rájöttem, hogy a csarnokkal szemben, suzóval bukta volt, a csarnokot tudtam hol van. azt viszont nem tudtam,. hogy a Kálvin tér után jön a Fővám tér............... :oops: :oops: :oops: :oops:

Nikivel sokáig maradtunk, mint már korábban is bár most nem rúgtak ki minket.... :wink:
11-re értem haza kb.
aztán be az ágyba és alvás hogy újult erővel kissé álmosan jöjjek kedves munkahelyemre, majd torna este ismét.
tök jó, izomlázam van olyan helyeken, amikről azt sem tudtam, hogy ott vannak izmaim............ :wink:

ma vagyok utoljára, 3 és fél hét fizetett tanulmányi szabin leszek ebből 1 hét saját szabi, mert szakvizsgára tanulok....
Vendég
 


Sziasztok !

Jó reggelt :P Fú, de álmos vagyok :wink:

A tegnapi tali tényleg jó volt, áprilisban újra találkozunk és nyáron valamelyikőnknél megszervezünk egy jó kis grillezést :)
Szombaton, hogy Kavicska és mindenki, akinek hétközben nem jó, eljöhessen !!

Lafival negyed tízig még csacsogtunk :lol:

Norka, végre személyesen is ismertelek, bár olyan volt, mintha már találkoztunk volna, hiszen fényképen láttalak már :wink: Bogi tünemény, örülök, hogy sikerült kicsalni tőle egy kis mosolyt !
Nem csodálom, hogy erős bicepszed van :wink:
Mindjárt megnézem a Petrányis előadás "menetrendjét".
Tűű doki anno azt mondta, hogy az Avandametnek kevesebb mellékhatása van, mint a metforminnak, de gondolom amellett számos olyan is lehet, ami a metnek nem volt. Várom a tapasztalatodat és remélem nem lesz gáz...

Rejo, hova akarsz elmenni ? :shock: Szerintem csak a fáradtság beszélt belőled :wink:, persze értem mit szeretnél mondani... de neked itt a helyed, mellettünk !!
A húsvéti gyönyörűséges hímzésedre véleményem szerint már nem kell masni. Így szép, ahogy van !! (alig várom már, hogy nekem is hímezzzzzzzzz :wink:)

Dimet nagyon csinos kismama, jól áll neki a pocak :wink:

Kikka, olyan jó, hogy eljöttél és megismerhettelek ! Fantasztikusan jól nézel ki - mondtam is apának, hogy komolyabban kell vennem a sportot :)

Zsizsik, hogy sikerült a második tali ? Hétvégén nem fogunk hiányolni, tegyétek csak a dolgotokat :lol: :lol: :wink:

Anyoo, hogy van a párod ?

7kincs, nyáron gyere Te is, nagyon szívesen vállalok pár vendéget, a tetőtérben kényelmesen elfértek ! (Kavicska, ez rád is vonatkozik !!!!)

Csipi, hüvelyi UH a legjobb tüszőlesőre !!! A "normális" helyeken nem is használnak mást.

A szovátai kúra iszonyú jó ötlet. Ha nyárig nem lesz babaeső, szerintem páran be fogjuk vállalni, igaz csajok ? (úgy gondolom több legyet is ütnénk egy csapásra, baromi jó buli lenne :lol: )
Rejo, köszi, ha megkérdezed az ismerősödet szállás ügyben !

mniki
 
 


Helló lányok,

én is nagyon örültem, hogy megint láthattalak titeket, És hogy Kikkát is megismerhettem. Jó kis csapat ez, mindig mondtam ! :lol:
Bogiba beleszerettem, vele is álmodtam... 8) Norka, nagyon tündér a lányod !

A nyári topic tali a kertünkben valós hír, bár szerettem volna én bejelenteni, - Rejo :wink: - júniustól augusztus végéig szabad a pálya, összeszervezzük, hogy minél többen el tudjatok jönni ! Budapesten lakunk, a város szélén kertes házban, tömegközlekedéssel is elérhető helyen. No, de erről majd kicsit később értekezünk.

Az jó, ha feldobottnak tűntem, az is vagyok, igazság szerint én alapvetően mindig jókedvű vagyok, - kivéve mikor nem. :lol:
Nagyon elgondolkodtatott amit mondtatok nekem az avandametről, mivel tényleg úgy érzem, hogy picit visszaesőben vagyok - bár erről vérvizsgálatos bizonyítékom nincsen ! - hát meglátjuk. Ha ez a ciklus nagyon elhúzódna, akkor tuti hogy visszamegyek Tűűhöz konzultációra, és esetleg visszatérek az Avandametre. Nekem nagyon bevált. Tényleg sokkal kevesebb a mellékhatása - nekem összesen a vízvisszatartás és a tetemes mennyiségű csoki elfogyasztása utáni rosszullét :oops: volt - és nagyon szépen javultam mellette. Remélem Norka neked is beválik majd.
Én erről az új rendelőről eddig alig hallottam valamit, kiváncsi vagyok, mi lesz a honlapján. Istenkirályom is ott fog ezentúl rendelni ? ( dr Tűű... :oops: :lol: )

Csakegy, gyönyörű a történeted.... annyira jó, hogy ilyen simán ment minden ! Gratulálok, ügyes voltál ! :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Már narancssárga vagyok az irigységtől! :twisted:

Olyan jó lett volna ott lenni!
Pláne, h. inog a Petrányis tali, mert apa kiakadt azon, h. kb. éjfél lesz mire hazaérünk! Szerinte egy 7 hónapos gyereket nem lehet egész nap cincálni vadidegen helyeken, ahol nem tud rendesen aludni. Sajnos valszeg igaza van. (Bár bújkál bennem a kisördög, h. csak a 100 nőtől ijedt meg :twisted: )
Úgyhogy egyenlőre nem tudom hogyan lesz a dolog.
Norka! Várhatóan meddig fog tartani az előadásos rész? Mert valszeg legkésőbb fél 7-kor mindenképpen el kell indulnunk hazafelé!
Remélem legalább előtte tudunk majd egymással dumálni!

(Ja, meg azt sem tudom garantálni, h. nem fogja szétüvölteni az egészet! :oops: :( Itthon viszont nem hagyhatom! Lesz vmi hely, ahova apával kimehetnek játszani v. aludni, ha minden kötél szakad?)



Én a szopi alatt mindenképpen maradok a metforminnál, mert ennél már lefolytatták a szükséges vizsgálatokat, de utána lehet, h. én is váltok (a ragyák jövögetnek :evil: ).

Zsizsik!

Mit értesz vízvisszatartás alatt???? :shock:

Norka!

Franchise jellegű kihelyezett rendelő Pécsen? Tudok nőgyógyászt, kardiológust és lehet, h. a Wandrea féle endokrinológus doktornő sem lenne rossz! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kedves Lányok!

Nagyon örülök, hogy megismerhettelek Benneteket tegnap, jó döntés volt, hogy elmentem... :wink:
Mindannyian nagyon kedvesek, nyitottak és érdeklődőek voltatok, köszönöm!!!
Norka, a lányod igazi édi-bébi -főleg a rózsaszín hacukájában- :lol:
A tegnapi beszélgetésünkből mindenesetre az derült ki számomra, hogy még sok minden nem tisztázott a PCOS és főleg a gyógymódja körül, egy jelenleg kutatás alatt álló területről van szó, mindannyian kisérleti alanyok vagyunk... :wink:
Szerintem mindenkinek a megérzéseire (is) kell hallgatnia kicsit, a szervezet jelzi, hogy mi jó neki, mi nem...

Jó munkát, én éppen benne vagyok nyakig, sziasztok
Kikka

Kép
kikka
 
 


Nos, Rambóka szerintem olyan messziről, vidékről tényleg nem ajánlanám a kisfiadnak ezt az utat... :?
Én Bogin látom - aki azért idősebb, és már hozzászokott ahhoz, hogy összevissza cipelem az ügyintézés miatt -, hogy 3-4 óránál tovább nem lehetünk el otthonról, mert teljesen behülyül. Úgyhogy mostmár mindig az van, hogyha nagyon sok a dolog, akkor is hazajövünk délben, eszik, alszik egy nagyot, és utána folytatjuk. Gergőnek ez iszonyú sok lenne.

Nem tudod megoldani, hogy anyukád és férjed felváltva vigyáz a csöppödre? Sajna a program elkezdődik 4 órakor, és véleményem szerint este 8ig is eltart, mert a mondókák kb. 6ig zajlanak (ha kérdésfeltevés, interaktív beszélgetés alakul ki, akkor tovább), utána a kötetlen beszélgetés és büfé.
Elvileg a kórház környékén csendes zöldövezetes utcák vannak, meg van park is a kórházban, ahol altatható babakocsiban a ded, de ez ridegtartás lenne szegénynek.
Nem tudom, gondold meg. Szerintem megérdemelsz már egy fél napnyi szabadságot, nem hiszem hogy Gergő nem bírja ki. elindulsz 1 órakor és este 10-re már otthon is vagy. Jó lenne tudni, nem jön-e valaki arról, mert sajnos nálam csak nevek vannak, hogy honnan jönnek, az nincs meg. :?
Egyébként nemcsak nők lesznek, elég sok pasas vállalja a sofőr szerepet. :lol:
Vendég
 


Rambóka: vízvisszatartás: reggel dagadt boka, ujjak, kissé vizenyős tekintet (ez csak humor volt :lol: ). Ezt írja a tájékozató is és én abszolut éreztem is, mikor most átváltottam a merckforminra, napokig csak pisiltem és pisiltem....

Van egy ilyen mellékhatása, sajnos. A másik, ami nálam szintén bejött, hogy nem igazán lehet mellette fogyni. (bár fogjam be a számat, fogytam 3 kg-ot)
És amit végképp nem értettem: a tájékoztatóban az szerepel, hogy elsősorban túlsúlyos diabéteszeseknek ajánlják.( Akik ha szedik, nem tudnak fogyni.) Sőt, a tájékozató szerint súlynövekedés is előfordulhat. :shock: :shock:
Micsoda marhaság ez ??

Mondjuk Norka most nagyon sovány vagy, neked biztosan nem lesz gondod a súlyoddal... :wink:
zsizsik
 
 


Akkor inkább maradok a metnél! :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka mondtam én bevállalom Gergőt!! figyelj teljesen komolyan gondoltam, és ne hidd hogy nem bírnék vele, tanár vagyok, kötélből vannak az idegeim. ha kell fogom órák hosszat, hogy ne sírjon. itt van kiságy is kettő, aludhata is, nem kéne cincálni. csinálnék nektek kaját is. de komolyan.

viszont egy nap alatt Pécs oda-vissza egy felnőttet is megvisel, ez igaz. ha meg tudod oldani gyere a fiúk nélkül, sztem is nagyfiú már Gergő, kibír egy napot nélküled, majd fejsz maximum neki is otthonra ellátmányt, meg itt is hogy be ne gyulladjon a melled. Ha elhozod, rám számíthatsz!!!!

akár apát is itthagyhatod nálam Gergővel, ha nektek az jobb, bár az ő társasága persze annyira nem tölt el várakozással mint a tiéd meg Gergőé... :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka: vízvisszatartás: reggel dagadt boka, ujjak, kissé vizenyős tekintet (ez csak humor volt :lol: ). Ezt írja a tájékozató is és én abszolut éreztem is, mikor most átváltottam a merckforminra, napokig csak pisiltem és pisiltem....

Van egy ilyen mellékhatása, sajnos. A másik, ami nálam szintén bejött, hogy nem igazán lehet mellette fogyni. (bár fogjam be a számat, fogytam 3 kg-ot)
És amit végképp nem értettem: a tájékoztatóban az szerepel, hogy elsősorban túlsúlyos diabéteszeseknek ajánlják.( Akik ha szedik, nem tudnak fogyni.) Sőt, a tájékozató szerint súlynövekedés is előfordulhat. :shock: :shock:
Micsoda marhaság ez ??

Mondjuk Norka most nagyon sovány vagy, neked biztosan nem lesz gondod a súlyoddal... :wink:
zsizsik
 
 


Bocsánat, valami gixer van a rendszerrel, még egyszer elküldte.... :oops:
zsizsik
 
 


Hali csajok!

Na megvolt az UH....hát sajna nincs még érettem.....csak egy félérett, mondhatni zöld......... :cry:

Pusza
csipi78
 
 


Csipi, no problémo, majd megérik, biztosan !!! Kis türelem....! :lol: :wink: Ja, és folllyamatos keksz üzemmód, mostm i is ezt csináljuk.... őőő, izé, nem is olyan rossz.... :oops: 8)
zsizsik
 
 


hejj Zsizsik, elszoktál már a jótól , igaz ?! :lol: :lol:

Csipi, az a félérett mint jelent ?

mniki
 
 


Szia mniki!

Hát azt, hogy most kellene neki kb 20mm -nek lennie...de még csak 11,8....ami alapján minimum 5 nap mire megérhet...de a rendszertelen ciklust ( 53 nap...majd 67 nap) nézve nem lehet pontosan tudni mikorra lesz jó!
csipi78
 
 


Csipi, akkor kb. 1 hét és érett lesz :wink: Nincs gáz, a lényeg, hogy elindult a növekedés !!!! Mész újabb UH kontrollra ?

mniki
 
 


nem tudok sajna menni..........de valszinű nem lesz addigra érrett, mert a tendencia szerint kb május vége előtt nem lesz újabb mensi.....
Sajna a műtét óta sem állt be rendesen ciklus és a pé sem.
Ugyanez volt a műtét után is.......... :(
csipi78
 
 


Sziasztok!

Irigykedek én is!!!! Főeg, hogy még babázhattatok is!

Engem is érdekelne ez a móriczos új magánvalami. Norka, írnál róla bővebben?

Csipi! Figyu, egy félérett az jobb, mint az éretlen, nem? Majd megérik! Csakegynek is 19-napiból jött össze Lilla! :)

Csakegy, elolvastam a szüliörit. Óriási vagy! Remélem, nekem azért nyugisabb terhességem lesz. ;)

Rejo, nagyon szép a húsvéti hímzés!


ennyi tellett tőlem. Kivagyok. Már várom a hétvégét, nagyon.


[/b]

Kép
mamint
 
 


Hali csajok!!

Aranyosak vagytok... :D
Az biztos, hogy jobb mint a semmi....
Kicsit ma magam alatt vagyok....szomorú lettem.....azt hiszem az én életemben ma volt az egyik olyan pont, amikor tudatosult bennem, hogy nekem nem fogy úgy hipsz-hopsz összejönni a babóca...... :(
Persze nincs semmi baj, mert mindig van holnap..... az elmúlt másfél évben is volt holnap......és soha nem adom fel!!!! -de most fáj.. :cry: :cry: :cry:
azt hiszem ezen előbb/utóbb úgy is át kellett esnem......

Olyan jó, hogy ilyen arik vagytok....és hogy csodálatos kis férjem van!!!

Amúgy dokimmal végignéztünk minden leletet, és ajánlotta, hogy esetleg szóba jöhet a lombik-baba program...
etszett az az őszintsége, hogy ő nem szívesen kisérletezne tovább minden féle hormonnal........
Persze előtte irány hétfőn belgyógyász/diabetológus ismerős........

Azt hiszem most hozok egy pohár bort..vakahogy jól esne........ a mai napom sehogy nem volt egyszerű....még a munkahelyen is leamortizálódtam....
csipi78
 
 


ÉLETJEL!
Kép
Amint a tikkerem is mutatja,a szervezetem szarik az összes gyógyszerre....nem jött meg!
Kórházam megszűnik 1-jétől....a régi magán lett!Kell ennél több? :?
Örülök,hogy jó volt tegnap a talitok!!! :P
na sziasztok! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Csipi!

Nem padlótfogni ilyen könnyen!!!
Fel kell világosítsalak, h. vannak, akik a két kezüket összetennék egy spontán 11,8-as petikéért!!!!!
Pár nap és PÉ-d van!!!!!
Nekem is egy 19. napi PÉ-ből lett a Gergő fiam! ( A 10. napi UH-on SEMMI nem volt, csak ciszták!!!)
Mi a fenének lombik????? :shock: :shock: :shock: Könyörgöm, spontán PÉ-d van!!!!!!
Nyugi! Nem izgulni, nem idegeskedni! 2 naponta teperd le apát és kezdjetek el a fiú és lányneveken vitatkozni! :wink:

Rejo!

Jók a tyúkok!
Szerintem masni nem kéne, de nekem hiányzik egy kis sárga csibe alul a csúcsából! :wink:

Így, h. a talitok után tetted fel a képet, én egyből tovább asszociáltam! :wink:
Lehetne topikzászló! Norka anyánk és a PCO-s tyúkok! :lol: :lol: :lol: (Norka meg ne sértődj és ne kérd ki magadnak! :wink: )

Köszi az ajánlatot!
Apa a sofőr, úgyhogy ő tuti jön :lol: , de a nálatokhagyáson elgondolkodom! :lol:
A Gergőt nem szívesen hagynám itthon, mert még sosem volt egy teljes napot nélkülünk, de szerintem a kocsiban fog tudni aludni utazás közben. Az nagyon megy neki!
Ikeába is szeretnénk menni délelőtt, de dél körül lehet, h. zavargunk nálatok egy alvás erejéig, ha nagyon kiakad, de az is lehet, h. addig letesszük nálatok aludni, amíg mi vásárolunk, majd meglátjuk hogy jön ki a lépés. Majd megbeszéljük teflonon! Mégegyszer köszi!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Nyertünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a hokiban
Vendég
 


Köszi Rambóka mama!!! :D :D :D
Jól van na.....én még kis kezdő rutintalanka vagyok........ majd belejövök.....és kis buksim okosabb lesz...úgy mint nektek 8) 8)
Szerinted hőmérő fog valamennyit segíteni, hogy képbe legyek......és az normális , hogy minden reggel 6.3...........
csipi78
 
 


Csipi, az még simán emelkedhet, ha tényleg ott lesz az a pé!!!!Nyugi
Vendég
 


Szép estét!!

Szuper hogy jól sikerült a pcos randi!!! Képeket csináltatok????????? szeretném látni..

Rejo akkor te a Petrányis talin nem leszel?? :shock: :cry:

Kandika jó hogy adtál életjelet! :P
Mikor hagytad abba a Norcolutot?? baba biztos nem lehet?? Azért dokiilag csak kell tartoznod vhová... :?

Naccsága merre van???

Csipi nincs okod szomorkodni! persze hogy azt szeretnénk hallani ,hogy szép pé vastag méhnyálkahártya...de a zöld pé is megérik és az a lényeg hogy VAN és ráadásul spontán!!!!
Tudod a pco-sok időpontért nem reklamálhatnak :wink: :lol: nekem az elején a clostitól is a 20cn után volt..
Csakegynek Lilla 50cn pé-ből van!! :wink:

Csajok nem akartam még mondani de nembírommagambantartanimár (Rambóka te hogy tudtad a +tesztet??)

Tehát kiszámoltam hogy a Norcolutot mikor kell elkezdenem nyelni,hogy a dokis időpontok jól klappoljanak (programozott meni,micsoda pco előnyök :lol: ) és a 35cn kezdtem volna a szedést...
Pár napja érzem a cickóim és két napja a hőm emelkedik :D spontán pé!!! nekem!!! a 30cn alatt!! nem is gondoltam...még most sem hiszem teljesen el :oops:
Nekem a cickóim elég hamar jeleznek :shock: ,ugye ez nem lehet gond jele?

rakok egy görbét: Kép

Hőmérős lányok a ti görbéitek?? Lafi??

szép álmokat!!
Vendég
 


Köszi csajok.....már is kezd kisütni a napocska 8) 8) 8) 8)
csak hát én kis butus azt hittem, hogy minden oké lesz..........de ami késik nem múlik.....ráadásul sokat vagyok egyedül..és az még depisebbé teszi az embert mikor nem az törénik amit szeretne....de sebaj.............. hömőrőzök ezerrel......ha kell mindenhova hőmérőt dugok, valamelyik majd csak jót mutat :lol: :lol: :lol: :lol:
Kincsem!!! Szorítok!!!
csipi78
 
 


Kiskincsem, ez olyan bődületes pé, hogy teljes hormonzavarosra zakkant Norka anyátok csak irigykedik. :shock:

Csipi, Rambóka anyád igazat szól: minek neked lombik? :shock:

Ma elájultam. :shock:
Tudtam, hogy hypo, de nem értem el a padig. :oops: Meg szőlőcukor se volt nálam. Bogi ott sasolt a babakocsiban. :oops:
Nem vagyok teljesen normális, utólag jutott eszembe, hogy kihagytam az ebédet, mert sietni kellett, utána meg simán elfelejtettem. A rozi+met meg annyira eltompítja az éhségjelzőt, vagy nemtommit, hogy észrevétlenül leesett a cukrom. Reggel fél 9től du.fél 4ig elfelejtettem enni. :roll:
Szerencsére csak pár mp-ig tartott, aztán ettem elvettem Bogitól a babapiskótát. Ő úgyis jó húsban van. :oops:

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem lassan mensi jön, 26 cn, tudod!
Vendég
 


Kincs!

Nem értek a Fertyhez! Mi az az E ott lenn???? Pozitív LH teszt?
Az X-ek gondolom apa leteperéseit jelentik: :wink:
Pont a leglényegesebb szakaszban nem mértél??? :shock:
Ejnye-bejnye!
Hú, de kíváncsi vagyok mi lesz ebből!

Csipi!

Elképzeltelek! Amikor eljutottam odáig, h. a két füledből és az orrlyukaidból higanyos lázmérők állnak ki.... :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Te rambóka.....és a számból is....ott is minimum 3...két széle és közepe...... :) :) :D :D :D :D :D :D :D
csipi78
 
 


Szegény gyerek! Az anyja eleszi előle a babapiskótát! :lol:

Norka!

Mindig egyél, amikor Bogit eteted és akkor nem lesz baj!
Újabban magamnak is odakészítek kaját, és ha elkezd randalírozni evés helyett, akkor egy darabig eszem a sajátomat, ő érdeklődve néz, utána meg tátog, h. ő is kér! :lol:

Én is volt, h. reggeli után 3-kor jöttem rá gyereksétáltatás közben, h. most akkor sürgősen enni kéne v. a gyerek fog engem hazatolni! :lol:
De nekem ez inkább akkoriban volt, amikor még nem szedtem a metformint. Azóta jobb a helyzet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na megyek megszoptatni az éhezőt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


..........vagy te lentről haladva képzelted el a hőmérőimet??????
----->
csipi78
 
 


óóóó köszönöm lányok!! :P

az az E eggwithe. ja volt lh tesztem is de nem láttam rajta a második csíkot rendesen,de a fürdőben hagytam..a férjem pár óra múlva amikor hazajött izgatott hangon kérdezte,hogy milyen teszt ez mert két csík van rajta... (olyan aranyos volt)
ezt a hónapot én pihizősnek vettem,azt hittem nem lesz pé-m :? ezért csak néha mértem hőt,a leteperéseket is hanyagoltam :oops: :(
éreztem szurkálást a bal oldalon a 17cn-on de semmi ..kicsit letörtem és a 21cn-i szurkálást sem gondoltam komolynak (azért akcióztunk) de a cickóim jeleztek és már hőmérek :)
Olyan ehetnékem van a ciklus második felében(az előzőekben is) hogy csak na...és a topik hagymaőrületéhez híven esténként egy fej hagymát elfogyasztok :lol: persze szalonnával és itthon sütött TK kenyérrel :wink:
Vendég
 


Kincs, akkor ez pé............... :wink:
én is ezt produkálom mindig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Apára fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :wink:
Vendég
 


hagyma..szalonna..kenyér......hát esküszöm, holnap beszerzek mindent és bezabálok....... :) :) :) :) -már bocs hogy ily csúnyán fogalmaztam...ezt a vágyat máshogy nem lehet rímekbe önteni!!!!!
csipi78
 
 


Helloka!

Jelentem én is éhes vagyok :D

Holnap dobok egy görbét...mert még nagyon nem vagyok kész a dolgozatommal amit le is kell adnom reggel..

Aludjatok jól helyettem is !

tyche
 
 
 


Sziasztok!

Hagyma... Nyami! (én ma disznósajttal és ecetes almapaprikával bűnöztem és még sütit is sütöttem amit le kellett meózni... :oops: )

Niki
, köszönöm, Apa jobban van - kapott 2 féle spriccelőt, egy orrspricnit, egy szemcseppet és egy gyógyszert... És a spriccelő használ! :)
Unokahugid?

Örülök hogy a tali jól sikerült. Dimet, Rejo, majd én is kérek képeket!

Rejo
, nagyon jól néz ki a húsvéti díszed! (én a Thomassal sem haladok :oops: ) Masni szerintem sem kell rá de a sarokba még kívánkozik valami. Egy pipi ahogy Rambóka javasolta, esetleg néhány tojás...

Csipi, mi ez a világvége hangulat?! A félérett már fél siker... :wink: Meg fog érni!!!

Kincs
, nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!! Éljen a pé! (pont nem mértél akkor...)

Lafi, 3 hét a főnököd nélkül?! hogy fogod kibírni?! :wink: :lol:

Kandika, de jó hogy írtál! :lol: Az OEP oldalán meg tudod nézni hogy hová tartoztok !

Csakegy, szüléstörid elolvastam. Nagyon gyorsan ment! Ügyi voltál!! :wink: :)

Mamint, Veled mi újság? (számolgattam, nagyon kicentiztem a 24-ét... Ha 2 hét alatt lesznek meg az eredmények akkor kb. aznap hozzuk el őket)

Backa?!

Kavicska?!

Kaptam ma szép piros vonalat a fertitől! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


hali csajok!

juj, Norka!! te, vigyázzál ám!!! nálam is van mindig korpás keksz, vagy ilyesmi. mondjuk én múltkor a fogorvosi ügyeleten kéretm egy csajtól egy szem cukrot, férjem elment rostosléért, de én az ajulás szélén tartottam..... :? nem ettem egész nap semmit sem.....(epe+fog, akkor volt)

akinek nemtom az emil címét, az priviben küldje el, küldök képet délután. nem leszek délelőtt gép előtt, mert kolléganőm a szoba másik felében (le lehet zárni, na, de fő a biztonság) éterezik, így inkább elhagyom a süllyedő hajóóóót.....

hideg van kint, brrrr......holnap megyünk vendégségbe és sütök sütit. (meg hozzánk is jönnek vasárnap)
epres és szőlős krémest!!!! tudom, hogy bizonytalan még az eper, de annyira szeretnék sütni:) nem is azért,hogy én megegyem....

ja, eddig 5 kilót híztam :cry: :? :shock:

Kincs, tuti pé!!!! de jóóóó!!!!!

tyche, hajrá a dogához!!!
dimet
 
 


Kincs!

Ez egy érdekes dolog! Én a terhességem előtt sosem tapasztaltam semmi változást a ciklus során (kivéve a PMS-t, amitől hisztis picsa voltam és zabáltam a csokit).
Szülés óta viszont minden PÉ-nél fáj az illetékes petefészkem és tapasztalom ezt a tojásfehérje-szerű nyákot. (És mintha vmi rejtélyes módon apa is érezne vmit! :shock: Lehet, h. nyomatom a feromonokat? :lol: ) Asszem kidobhatom a két megmaradt LH tesztemet, mert nem lesz rájuk szükség! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?