Új privát üzeneted érkezett!

Breni megkaptam, én is válaszoltam neked, hármat is küldtem. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, az én berátnőmnek több mint egy hónapos terhességet nem mutatott ki a teszt! Azt nem tudom, hogy miért, de jövő hónapban szülni fog
!!!!!!Kép
Julcsi2
 


Julcsi, az azért van, mert valakinek annyira kevés HCG termelődik a szervezetébe, hogy a teszt nem tudja kimutatni! Ezért van pl. az embereknél , hogy még hónapokig a mensi időpontjában pecsételgetés van neki!

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Nahát neki nem jött meg, csak mivel nem volt rndszeres a mensije, sokszor kimaradt ezért nem volt számára meglepő. A biztonság kedvéért csinált egy tesztet, de negatív lett. Már lemondtak arról hogy természetesen lesz babájuk, kb 9-10 hónapig próbálkoztak. Aztán elment dokihoz, hogy hozzák rendbe a ciklusát. És 2 baba volt ben már 2 hónapja, csak az egyik maradt meg. Kép De ő egészséges. Kép
Julcsi2
 


Julcsi, :-), ez tök jó, mármint az, hogy sikerült nekik, az nem, hogy a másik baba nem maradt meg! Szóval elmaradt a mensije, de negatív lett a tesztje? Hát ez nem jó!

Lányok jött ki rajtam két pati, ami a mensi előtt is szokott, meg jött is ki 7. e előtt egy csomó, aztán elmúlt, nem jött meg, és most megint jött ki. Én már ezt nem értem. :-( Ebből akkora pofára esés lesz! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok.

Latom jol el temaztatok a babaszoban,kar hogy nem tudtam jonni mert lefogyott az internetrol a penz.
Nalunk is van kulon babaszoba de csak4-6 eves koraban kaphatja el.Addig veunk lesz egy szobaban.

lanyok egy kerdes.
Ha nekem nem jott meg amikor kellet volna.Tehat egy honap kimaradt.Akkor a kovetkezo honapban ugye nincs pe?

ha nem ertheto leirom maskep.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka! De bizony lehet hogy van pé. Sőt!! Nekem is kimaradt egy mensi és volt utána pé. ( uh is mutatt a gyönyörű egészséges petét meg a hőm is szépen felment utána. Úgyhogy van pé. Csak akciózzatok!!!
Vendég
 


ildi ez komoly?

varj leirom neked rendesen es velemenyt kerek.

Nost oktober 10en volt meg a menzim.Utanna november 10-15 e korul kellet volna hogy megjojjon.De nem jott meg.Akkor csinaltam tesztet negativ lett.
Egy honap kimaradt.Most akkor dec10-15 e korul kellene megjonnie ha a kiesett menzit nem szamitjuk.
akkor letezik az hogy novemberben elkezdodott egy uj ciklus pe-vel meg minden?

Kép
monyoka
 
 


Monyom, már lehet, hogy babás is vagy :-)

Kép
elizabeth25
 
 


eli ez gaz.

Ha ez igy van akkor lehet hogy igen.

Monyo most beparazik es elkzd gondolkodni.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kép
monyoka
 
 


monyonak mar hanyingere is lett...Kép

Kép
monyoka
 
 


Naná! Szerintem így is történt! Amúgy, ezt leszámítva általában mindíg 30-35 naposak voltak a ciklusad?? Nekem a kiesett mensi után volt pé-m 23 nappal. És rá pontosan 14 nappal(lutheális fázis hossza) meg is jött.Így mondjuk hosszabb lett a cikl. mint régen volt. És most is az lesz. A hőd milyen?? ja még annyit, h a kimarad mensis ciklusom olyan száraz volt mint a szahara, azátn a köv. ami után meg is jött és volt is pé az már jó nyákosKép
Vendég
 


Sajna megjött, de a doki szerint az nem rajtam múlott, talán a páromnak nem kellett volna forró fürdőt vennie minden nap 1 órán keresztül.
Vendég
 


Tlidi neked milyenek a hőid? Monyo, szerintem már többet tudnál, hogy ha elmentél volna dokihoz! Én már most alig birom, két nap után, hogy ne vegyek tesztet, várjak még pár napot, nem hogy te, akinek már két hónapja nem jött meg. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Tildi, az én párom is vagy fél órát ül a kádba és általában az után vagyunk együtt. Nem feltétlenül jó az!

Amúgy egyfolytában fáj a pocim, szerintem csak az ideg miatt késik! Erre a nyakamat is rámerném tenni, annyira biztos vagyok benne!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyó! A kérdés, hogy a kimaradt ciklus előtt rendszeres volt e általában?? És milyen hőmérsékleten vagy most??? Mármint reggel milyenen voltál?
Eli! A forró fürdő nagyon rossz. Állítólag a szamurájok kimondottan fogamzásgátlásra használták, mivel harcoltak, nem akartak gyereket, hogy ne kötődjenek senkihez. És igen sikeres fogamzásgátló volt a forró fürdő. Az orvos azt mondta, hogy max úgy fürödhet a párom, hogy én már előtte fél órát fürcsiztem és kb akkor lesz olyan hőmérsékletű a víz, hogy ő is belemehet, de inkánn ne fürcsizzen. Szoktalak titeket olvasni amúgy, de mióta is késik neked? És milyen hőd?
Vendég
 


most mertem a homet csak ugy kivancsisagbol.

36,6 ez nem utal terhesegre.

ildi atlagban annyi 30-35.Viszont szeptemberben is kimaradt egy honap.Akkor voltam dokinal.Azt mondta nem lat semmit amitol nem jott meg.
Sokaig kersgelt mert elegge meg volt duzzadva a m.nyalkahartyam,de nem talat semmit.

eli nekem is szokott fajni a pocim de csak este.

Kép
monyoka
 
 


az en parom csak tusol,de hogy milyen forro vizben azt nem tudom.
kb 5-10 percig szokott tusolni.az nem gaz ugye?

Kép
monyoka
 
 


A tusolás az nem. A hőd viszont nem utal jóra. Monyóka küldtem priviben levelet. A dokim szerint ez is mint a closti sokaknak hozott már babát.
Vendég
 


Monyó,
az nem gond! Kép
csak ne üljön forró vízben sokáig!

angel37
 
 


A hőim a hőmérős topicban van. Angel az előbb helyet cseréltünk!Kép Én itt, te ott. Szerintem jó az értéked, és semmi ok az aggodalomra. Kell a progi a babánakKép
Vendég
 


ildi koszike.Egyenlore most majd a menzi elso napjatol mast fogok inni.De lehet ezt is kiprobalom majd.

angel 4 eve eccer sem furdott,neki az idopazarlas.Kép

Kép
monyoka
 
 


SZia Tlidi! Kép

Kell ám!Kép De ebben a hónapban tényleg nem lehetek babás, majd tartalékolok a köv. hónapra hogy szuper kis ágyikója lehessen odabent! Kép

angel37
 
 


Monyó,
van némi igaza!Kép
nálunk nincs is kád, úgyhogy eleve a zuhany marad!Kép

angel37
 
 


Monyo, most mérted a hődet? Mármint most napközben? Hol? Szájban?

Kép
elizabeth25
 
 


Tlidi, elvileg két napja. De barnázgatásom volt. :-(

A hőm reggel 36.8 körül van, amúgy egész nap 37.0-37.2 között mozog, holott nekem csak akkor szokott hőemelkedésem lenni, ha beteg vagyok.

Kép
elizabeth25
 
 


Nálunk van kád, de ha ő esetleg úgy döntene, hogy fürdeni szeretne teli kád forró vízben, akkor nekem hidegvízben kéne zuhanyoznom úgyhogy szerencsére a fürdés be van tiltva mindenkinek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


LÁnyok megint úgy fáj a pocim, olyan mensisen! :-(((((((

Kép
elizabeth25
 
 


A reggeli hőt kell figyelembe venni nem a napközbenit. Napközben mindenkinek magasabb.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla én tudom,de napközben akkor sem szokott nekem 37.0 meg afelett lenni, csak ha beteg vagyok,lehet, hogy az vagyok.

Amúgy eldöntöttem, kimegyek a wc-te, tampon vissza, és várom a mensit. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy én azt olvastam, hogy nem mindenkinek magas a reggeli hője, aki babás.

Kép
elizabeth25
 
 


Kamillának igaza van.Eli a 37 körüli az szupi!! Régebben írtam egy lánynak már, aki aztán babás is lett, hogy a 37 fölötti hő, úgy olvastam egy nőgyogyi könyben az tuti babás, szerintem akkor főleg az, ha amúgy nem szokott ilyen lenni. Tesztelj már!!! Megesz a kíváncsiság!! A pocófájás, a babásoknak is van. Ld. Banya! És barnázás is, nem feltétlenül marad el teljesen a mensi. Tesztelj, tesztelj!!
Vendég
 


Na lányok, megjött. Úgyhogy ennyi volt! Ez már vér. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Igen, a napközbeni hő nem mérvadó, mert a mozgástól meg bmilyen tevékenységtől magasabb!

Eli, biztos van ilyen eset is, ahol nem megy nagyon magasra a zebrás hő..., dem mivel hormon nyomja fel, valószínű, hogy fenn van! Kép

Ja, sztem tampont inkább ne tegyél fel, ha nincs még vér! Kép

angel37
 
 


Sajnálom! Kép De legalább megjött.
Vendég
 


Eli,
sajnálom Kép Kép
rosszkor nyögtem be azt a tamponos dolgot...

angel37
 
 


Mindegy lányok. Úgy látszik, nekem, vagy a páromnak, vagy közösen nem lehet babánk. Ez van, nem tudom, hogy hogyan tovább, de már a szemem előtt látom a többi ilyen hónapot is. Mindenesetre elkezdem mától szedni Banya homeos dolgait, és hétfőn elmegyek a kineziológushoz, hátha tud segíteni! Csak attól félek, hgoy majd húzza ki a zsebemből az 5000-ket eredmény meg majd nulla. Bár már sokmindenkinek segített! Meg ebben a hónapban a Baby Markot is kipróbálom.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
ez egy kicsit gyors kijelentés, bár tudom, most el vagy keseredve
nem próbálkoztok még olyan régóta...Kép

angel37
 
 


Angel, tudom, de lehet, hogy a sors akarja valamiért igy!

Kép
elizabeth25
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok!

Eli
Ne paráztasd magad.Azért,mert most megjött még nem dőlt össze a világ.Vegyél rólam vagy bármelyikünkről példát.
Ne az járjon a kis buksidban,hogy ha most megjött akkor már ez így is marad mindíg és nem lehet gyereketek.Ne magyarázz be magadnak ilyen hülyeségeket.Pszihésen blokkolod az agyadat és tök fölöslegesen.EZ ÍGY NEM JÓ HOZZÁÁLLÁS!!!

Mi még egyben vagyunk.Remélem vasárnap külön válunk,mert akor igazi szülinapi ajándék lenne apának.Akkor lesz 34 éves érett nagy gyerek 1 kis gyerekkel.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
gondoltam rátok! Kép azt hittem már a kis jövevényt jelented be...
tényleg a legszebb szülinapi ajándék lenne! Kép
drukkolok nektek, ügyesek legyetek!

Eli,
mondom, egy kicsit túlzás már most ennyire kétségbeesni!
tudod mit? kimegyek a klotyóba, hátha már nekem is beindult! Kép

angel37
 
 


Ma már nem jövök lányok, csak hétfőn. Vigyázzatok magatokra, puszi mindenkinek!
És minden mensivárósnak drukkolok, hogy ne jöjjön meg!!!!!!! Drukk, drukk és küldöm a + + + + + teszt engergiákat! :-)

Legyetek jók, jó hétvégét!

Kép
elizabeth25
 
 


A sors nem azt akarja, hogy ne legyen gyereked, hanem azt, hogy most ne legyen. És a sors általában jól szokta tudni a dolgokat. Mindenki akkor lesz babás, amikor a Jóisten megajándékozza egy gyermekkel. És ő tudja, hogy az mikor a legmegfelelőbb.

Hihetetlen bölcs vagyok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla biztos igazad van! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


+ rásegít Tibi bácsi! Kép

egyébként van ebben igazság!Kép

angel37
 
 


Tibi bácsi. :-)

Ez tényleg jó!

Tudjátok mi a furi, hogy mivel már felvoltam erre készülve lelkileg már nem is viselt meg annyira. Nem azt mondom, hogy hahotázó jó kedvem van, de nem sírok meg ilyenek. Szedem mától Monyó bogyóit, meg elmegyek hétfőn a "csodagyógyászhoz" :-), aztán majd meglátjuk. Végül is a Jézuska karácsonykor jön, nem? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


<font color="ff0000">...és Tibi bácsi
Kép

...és Tibi bácsi megoldotta
Kép

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Eli,
tudod én mit csinálok ha megjön?
még aznap naptárt elő, belövőm kb-ra a köv. pé-met és programot tervezek köré! Kép
aztán elmúlik a mensi, és tök hamar már itt is vannak az esélyes napok! Kép
az utána jövő időszakot meg szeretem, olyankor elábrándozom, hogy sikerült, kinek, hogy mondom/mondjuk el stb. - persze egészséges mértékben álmodozom...Kép

angel37
 
 


Incike,
Kép Kép Kép

máris lehet rendeléseket leadni! Kép

Kedves Tibi bácsi!
Nekem van egy pontos labdám!
Szeretnék kérni egy ici-pici babát a jövő évre!
A másik két kívánságot átengedem topictársaimnak!
Köszönettel,
Angel37

angel37
 
 


Angel én is szeretnék TIBI bácsi, segítség egy babát kérni jövőre, ha júniusba, az sem baj, de szeretnék!!!!!!!!! Megígértettem magamnak, hogy 26 évesen fogok szülni :-), és január 4.én leszek 26. úgyhogy decemberig belefér a szülés, de később nem. :-)
Azt, hogy férjhez megyek az is 25 évesen terveztem, igaz a polgári az a szülinapom előtt volt 3 hónappal, de nem baj. :-)

Angel amúgy te hogy lövőd be a pé-det? Milyen progit tervezel köré? Ti mióta is próbálkoztok?

INCIKE, hát remélem is, hogy Tibi bácsi megoldja! :-))

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?