Új privát üzeneted érkezett!

Julcsi, hát ez elég misztikus!

Nem tudom, hogy mikor fogok teszteltni, lehet, hogy holnap reggel, majd attól függ, hogy ma mit produkál a szervezetem. DE még ilyen hülyén sosem jött meg, akkor sem mikor ideges voltam! És veted mizújság babaügyben?

Moni, nekem meg 37.0 volt a reggeli hőm, folyamatosan fáj a pocim , és éjszaka megint volt barna. Szerintem nekem is tuti negatív lenne a teszt, ezért nem is merek csinálni! Amúgy azt mondta a doki, hogy az elmaradt mensi napja után három nappal már pozitív lesz a legérzékenyebb teszt. Úgyhogy szerintem ha nem jön meg , akkor vasárnap reggel csinálj egyet. Nekem holnap lesz a 3. napon reggel, hogy késik, hát majd meglátjuk, de nem reménykedem!

Kép
elizabeth25
 
 


Én meg a cicusaimmal aludtam, mert nagyon rossz volt egyedül. De ez titok, mert ha az uram megtudja nagyon mérges lesz. Még ki kell cserélni az ágyneműt mielőtt hazajön. Bár az feltünő lenne. A végén még azt hinné valaki mással aludtam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eli, semmi újság!Várom barnit kis hasfájással.

Nekem már tegnap itt volt anyucikám, úgyhogy nem féltem. De szerdán...bruuuu. A TV azt hiszem elromlott, nem kap áramot, vagy nem tudom, tegnap is szarakodott.
Julcsi2
 

 
 

Julcsi, az még nem biztos, hogy lesz barni! :-) És , hogy a hasad fáj az sem jelent semmit!

Kép
elizabeth25
 
 


Én nem várok semmit Eli, nem hiszek már benne.Jövő hónapban megyünk a meddőségi központba és remélem nagyon hamar összejön a babóca.
Julcsi2
 


Julcsi, szerintem nem kéne még oda mennetek, még nem próbálkoztok egy éve. Nem?
Lehúznak titeket egy rakás pénzzel. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Ez jó hír.Nagyon drukkolok.

Én mikor haza megyek esténként mindig gondolok rátok főleg ilyenkor ciklus végén hogy vajon kinek sikerült.A hétvége a legrosszabb,mert nem tudok jönni.Az ünnepek alatt sem tudom hogy kéne 2 hétig nem leszek,de lehet elmegyek egy internet caffe-ba és akkor tudok jönni.

Kép
breni
 
 


Én is gondolok mindenkire, végül is egy cipőben evezünk nem? :-)Nekem ha ezt a barnázgatást nem vesszük mensinek, bár most volt egy pár csepp vér is, akkor két napja késik. :-) Reménykedem, de szerintem teljesen felesleges, bár még ilyet nem csinált a mensim. Szerintetek lehetséges, hogy babás vagyok? (Szerintem nem, mert akkor elmaradt volna)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

És is pöttöyzgettem, amikor kimaradt az első mensim. Akkor is amikor kimaradt a második mensim. Kép

Betti
betti73
 
 


Eliza!Ezt neked kell "érezned","tudnod".De remélem igen,szerintem ha van barnázgatás,meg has fájás ezekre már nem kell nagyobb érdeklődést tulajdonítanod,mert van akinek van ilyen van akinek nincs és mégis terhes lett.Szerintem ne foglalkozz vele,csak légy nyugodt és légy türelmes.Könnyű mondani tudom,de nem tudsz mást tenni,de a nyugodtság a legfontosabb.

Kép
breni
 
 


SZiasztok! Kép

Az én Drágám tegnap utazott el, és jövő héten jön csak Kép

Eli,
na most csinálj egy tesztet!

angel37
 
 


Betti tényleg? És neked hány napig és hogy volt?
Csak barna, vagy volt véres is? Szerinted akkor lehetek babás? :-) Elvileg?

Breni, annyit tudok, hogy még ilyen nem volt, főleg, hogy folyton ég a gyomrom, hőemelkedésem van, folyton pisilni járok, szóval furi, de nem hiszem, hogy ezt baba okozza!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Ne gondolkozz,szaladj vegyél egy tesztet.Légysz,légyszi!!
Olyan kiváncsiak vagyunk,ugye lányok?!

Kép
breni
 
 


Úgy is negatív lesz, most megmondom nektek!
Valószínű, hogy csak az idegesség miatt van ez!
:-(

Kép
elizabeth25
 
 


ELi!

Eltartott pár napig. Piros, illetve rózsaszínes volt. Igazából WC papírilag volt csak kimutatható.

Betti
betti73
 
 


Betti nekem is úgy van, most már 2 napja, hogy csak a tamponon látszik, ha beteszem, a wc papíron nem. Kép DE amúgy lehet idegesség miatt is, hogy így van, bár most megfordult a fejben az is, hogy mi van, ha valami bajom van, mármint szervi. :-(((
Tényleg? Mind a két babcinál? És a pocid fájdogált? Neked mikor lett pozitív a teszt? Te mikor csináltál?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
a puding próbája az evés!

Most lehet, hogy durva, de ha ez negatív lesz, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes, és nem őrlődsz rajta tovább! Kép

Én nem bírnám ki, hogy ne teszetljek két nap késésre, gyanús jelekkel! Kép

angel37
 
 


Angel, tudom, úgyhogy holnap reggel majd csinálok egy tesztet, a doki szerint már pozitívnak kellene lennie. Majd hétfőn jövök és mesélek!

Akkor viszont az a gáz, hogy ha negatív lesz, hogy valami okozz a gázt, hogy így jött meg , vagy nem jött meg, szóval érted. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


A b.net chaten az egyik lány azt mondta, hogy nem -e méhen kívülim van, csak ott szerintem sokkal nagyobb fájdalmaim lennének, az nem így jelentkezne.

Kép
elizabeth25
 
 


Én legkorábban jövő szerdán csinálok tesztet, ha addig nem jön meg. Igazából nem érzek semmit. Tök nyugodt vagyok, nem idegeskedek, nem vagyok szomorú, hogy negatív lett. Azt gondoltam a 2 kiborulás után, hogy még most is nehezebb lesz, de egész jól viselem. Megpróbálok másra koncntrálni, és akkor sokkal jobb.

ELi te is próbáld meg másra terelni a figyelmedet. Mondjuk nekem itt van most a jövő keddi zh-m, a karácsony, a vizsgaidőszak, meg lehet hogy belevágunk az építkezésbe. Egyszóval van mivel lekötni magam.Ja meg a munka...

Banya!
megértelek. Még egy kérdés. A Folliculumból is reggel és este kell 6-7 golyó? Vagy azon az egy napon csak egyszer?
Várom egy jó sz.helyi homeopata doki elérhetőségét! Légszi kérdezd meg anyósodat kit ajánlana, jó? Már régóta tervezem, hogy elmegyek/ünk, de a neten nem találtam iylen dokit.

moni
 
 


Moni a Folliculinból csak egyszer kell 6-7 golyó egy nap, többször nem! Nekem is elmondta ezt Banya, ezért válaszoltam én, bocsi. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Tesztelj!

Móni!
A folliculinumot egyszer kell csak bevenni, mondjuk csak este. Hétvégén randizok anyóssal, és elkéren tőle a listát a dokik számával!!! KépKép

Kép
Kép
banya1
 
 


Moni, nekem is szerdáig ki kellene bírnom. Ha ma nem veszek, legközelebb úgyis csak hétfőn tudok venni tesztet, de akkor kedden reggel tesztelnék, mert nem bírom ki.
Na de fájdogál a hasam. Kép Neked nem Móni?
Julcsi2
 


Banya, szerinted csináljak tesztet? Nem merek! Úgy is negatív lesz!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Banya amúgy neked van valami tüneted már? Pocid fáj?

Kép
elizabeth25
 
 


Banya!
Köszi!

Eli!
Én nem bíztatlak tesztelésre, mert hasonló cipőben járok mint te, és tudom magam sem tesztelnék. Nem is fogok jövő szerdánál előbb, mert mindenképpen reggeli vizeletből szeretném csinálni, és kedden tudok csak tesztet venni. Tégy belátásod szerint. Én tegnap hirtelen felindulásból vettem meg a tesztet. Most így utólag kár volt. Bár legalább már nem reménykedek.

moni
 
 


Eli! A kivizsgálások ingyen mennek a Szabolcs utcában és az inszemet és lombikot is támogatja egy TB, valameddig.
Még nincs egy éve, de nem sok van már addig
Julcsi2
 


Moni, nem tudom, hogy mit fogok csinálni, majd meglátom!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, tényleg ez igy van? Utána érdeklődtél?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

Szerintem teszteljél és akkor megnyugszol. Az nem jó, ha figyelgeted magad. A nagyon fáj a hasad és mégsem jön meg, akkor meg irány a doki.

Első babám egyébként! Kép

Betti
betti73
 
 


Eli!
De így is 150-300 ezer a költség... KépKép

moni
 
 


Betti, bocsi a két babáért. :-(
Nem fáj a pocim, éjszaka fájt, most egyáltalná nem fáj, csak feszül meg folyton pisilni kell, ennyi.

Moni, hát az jó sok. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!
Férjednek volt már spermavizsgálata? A te dokid mit mondott neked?

moni
 
 


Eli!
Hányadik napon teszteltél? Ma hányadik napon vagy? Hányadik nap volt pé-d?

moni
 
 


Eli!
Szerintem is - és Te is írtad - 3 napos késést már ki kell mutatnia. Az én első tesztem tényleg nagyon halvány volt, "látszik" a képen is. A másodikat 2 napos késés után csináltam, és az tök erős lett. One step tesztet vettem, szerintem ez elég érzékeny. Ha van valami, ki KELL hogy mutassa már, csak esetleg halványan.
Tünetem csak a pocifájás van. Főleg esténként érzem, ha nyugton vagyok és nem figyelek másra. Egészen alul érzek szurkálásokat, de egyáltalán nem fáj nagyon, éppenhogy csak érzem. Ezen kívül semmi. Se róka, se émelygés, se cicinagyobbodás, semmi. Jézusom terhes vagyok egyáltalán?

Kép
Kép
banya1
 
 


Moni.

27. napon teszteltem negatívat
Érzéseim szerint 30 napos a ciklusom, 14-15-16 nap körül lehetett.A b. net ovu kalkulátor 18-23ig írta, ami a 11.naptól a 17.ig irta, ebből mi a 11.-15.-20.on együtt voltunk. Ma vagyok a 32 napon.

Kép
elizabeth25
 
 


Betti,
most el kell rohannom az Árpád hídhoz, papírt leadni az OEPnél, utána löncs oké. Nekem kb 1 körül lenne jó. Neked? Szegénykém, olvasom, hogy üres a gyomrod. Még szerencse, hogy megvannak a szemeid. Kép Szerintem fokozatosan fog elmúlni a rókázás, nem hirtelen...
Hívlak, ha már tudom, hogy sorba kell-e állnom, vagy nem.

Kamilla,
simán lehetsz a legfiatalabb ötye. Kép

Julcsi,
és nem szúrtál le senkit? Kép Lehet, hogy a tvzés miatt voltál pánikban. Némelyik műsortól engem is kiver a frász.

Na, látom, fertőző ez a méhenkívüli terhesség. Kép

Most rohantam, szép napot.
potter_76
 
 


Banya. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, mármint a lombiknak?
Julcsi2
 


Banya!
Hát ez az! Én is így voltam anno, mindegyik gyerkőccel, hogy semmit, de semmit nem érzetem. És most sem érzem hogy meg akarna jönni, de neg. lett a teszt, így tuti nem vagyok babás, mert legalább halványnak kellett volna lenni. Viszont így meg nem értem miért szórakozik a szervezetem! Mindenestre az almaecet kapszulát, agnustot, és foll. csak akkor veszem meg, ha megjön.

moni
 
 



Potter. Ez megtisztelő.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Móni!
Az almaecet kapszulát most is szedheted és babásan is. Én azt az egyet folytattam. Nem szedek elevitet sem, csak ezt. Meg persze a gyümik... Ma már lecsusszantottam 2 banánt, pedig nem is kívántam. Kép Nem vagyok nagy gyümölcsfaló, de most muszáj.

Kép
Kép
banya1
 
 


<font color="0000ff">Egy kép Kláriról. Kép
Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Nem bolt még spermavizsgálat Móni. A Te férjednek hol csinálták?
Nekem volt esemény utáni vizsgálatom, nagyon szar eredménnyel: 1-2 db élettelen sperma volt fent.
Persze lehet velem van a baj és én nem engedem fel őket, vagy megölöm őket, vagy lehet csak rossz napot fogtunk ki és túl sokat vártunk előtte. A doki is azt mondta, hogy túl sokáig nem volt előtte akció és már ilyenkor elhalnak a spermák és az élettelenek ürülnek ki. (De mi akkor voltunk a felújítások közepette és kicsit sokan aludtunk az ajtó nélküli házban)
Szóval én reménykedek, hogy a körülmények....
De januárban spermavizsgálattal fogunk kezdeni.
Julcsi2
 


Klári gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Julcsi2
 


Proone
Jaj,nagyon édes!!!!KépJól alszik?Sokat eszik?Szokott fájni a pocija?
Te hogy vagy?

Eli
Tesztelj egyet sztemKép

Moni
Lehet csak korai volt a tesztKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, majd még rágódom rajta. :-)

Moni, lehet, hogy még tényleg csak korai volt, hétfőn csinálnék még egyet a helyedbe!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Küldtem egy e-mailt,de e-mailbe válaszolj már légyszi!Köszike

Kép
breni
 
 


Proone!

Egyszerűen gyönyörű a lányod! Gratulálok hozzá még egyszer. Kép Sok boldogságot nektek.

Betti
betti73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?