Új privát üzeneted érkezett!

mamint: gondolom..hogy utsó hőmérős ciklus??? hehe...vagy baba, vagy már le se sz..om. :)
Vendég
 


:) igen! én a babára szavazok! ;)

Kép
mamint
 
 


Kincs, ne haragudj, olvastam, hogy mi volt, csak nemtudtam, hogy az már a Kaális, azt hittem még a nődoki........

Mi jövő hét csütörtök................izgulok és várom is

Mamint, azt a dolgot te is így gondolod, vagy esetleg más ötleted is van?????

Gin, azért haladás, hogyha felmegy kapsz, szaggatottat, nem?Amúgy fura ez a nagy hőesés, de nem elképzelhetetlen...

Csipi, én nem merem a hüvelybe dugni, inkább alszom vele a számban így is tök sz...r a hangja, ha épp a fogamhoz koppan, azt hiszem, hogy most eszek finom higanycseppeket....
Vendég
 

 
 

Hmmmm...higanycsepp reggelire....... :) :) ..meggondolandó.....
Hát hogy őszinte legyek én se nagyon merem lentre dugni......de attól is tojok, hogy mi van ha szétharapom...........????? :?:
Jaj-jaj...és még azt hittem, hogy mi az nekem.......vazzzeeeeeee :shock: :shock:
csipi78
 
 


Lafi, szerintem is felelős őrzés.
Viszont nekünk anno pp-ből mondta a tanár, egy gyakorló ügyvéd, hogy vannak olyan esetek, amikor a bérlő nem akar kiköltözni. A cuccát nem dobhatjuk ki az abalkon, nem zárhatjuk ki. De - ezt szerintem a szerződésben ki kell kötni - ha a kerületben hasonló helyen biztsítasz neki lakást, akkor átfuvarozhatod oda. Erre szakosodott egy cég, akik olyan "lakások" bérbeadásával fogalkoznak, amiknek az állapota hmmm finoman szólva "érdekes". Te fogod, jelzed a ki-nem-költöző bérlődnek, hogy hova menjen holnaptól. Ő meg meglátja az ótvar helyet, és eliszkol onnan. ;)

Szóval ez csak eszembe jutott, de itt nem hiszem, hogy megoldás lehetne. Csak a per, a jelentgetés. De az egy családban elég nehézkes. Nem irigyellek Ezo. DE: Ne izgasd magad! Nem éri meg! Bízd a férjedre! Neki nincs baba a pocijában!

Kép
mamint
 
 


nem harapod szét...........remélhetőleg. :shock:
de ott lent tán nagyobb gáz, ha széttörik, mintha a szádban, onnan legalább kiköpöd :D
Vendég
 


melyikbe jártál , Mamint????Csak kíváncsiságból.
Én Szegedre, 2004-ben végeztem nyáron.
Vendég
 


Lafi írtam püt! :)


Látjátok, én ezért nem hőmérőzöm! Túl könnyen visszaalszom! És az elmúlt 10 évben legalább 3szor sepregettem a higanygolyócskákat. Veszélyes üzem vagyok!

Kép
mamint
 
 


Okr!!

Tényleg jelentkezz légyszi, mi van veletek!!!!


mamint, pedig nem csalás, nem ámítás! :wink:

Norka úúúgy örülök hogy jössz!!

Lányok akkor legyen az új Váci utca cukijában? Bogi mindent megér! :wink: Akkor találka rögtön a cukiban legyen, vagy ott az utca elején, ott úgyis úgy kiszélesedik, van egy kis tér. na ott, vagy egyből bent a cukiban talizzunk?
Csak gyorsan írjátok, mert mingyá itt a TALIIIIIII!!!!! :lol: :lol:

jajj Norka cukrászdába hívod ezt a szegény PCO-s társaságot??? :roll: :lol: és fimon sütijük van? :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


Helloka csajok!

Rengeteget írtatok, és én csak felületesen olvastam át :oops:
Hőmérős dolgok: na igen elég veszélyes hajnalok hajnalán :)
Az én hőm meg mozdulni sem akar, ilyet még nem értem :lol: Dobok egyet figyizzetek jól, nem mindennap láttok ilyet ám :lol: :lol:
Kép Szép kiegyensúlyozott :D

tyche
 
 
 


új váci utca?? az melyik???? nekem mindegy, az is jó. csak áruljátok el hol van. hm, süti :lol:
tegnap este bűnöztem, ma vissza kell fognom magam (szomszéd csaj hozott sütit, de írtó jó volt, mert nem volt tömör gyönyör édes).....ja, és írtam tegnap egy tök hosszút, és úgy látszik pont akkor szállt el a babanet :(

na, akkor mikor-hol-merre-meddig?????
dimet
 
 


Erről lenne szó: http://www.annacafe.hu/

Ez a Fővám téren van tulajdonképpen (Közgáz, piaccsarnok, Kálvintól 1 villamosmegálló és 150 tyúklépés), ahol az új Váci utca kezdődik. Szerintem találkozzunk ott bent, felismerhetőek leszünk, mert én szürke sport babakocsival leszek meg egy fecsegő izgőmozgóval.
Kellene foglalni asztalt, Rejoka vállalod?

Annyira a cuccokat nem ismerem ott bent, csak már voltam ott és tágas - szerintem ez a lényeg...
Vendég
 


Holnapra gyönyörű napsütéses időt mond, úgyhogy 5 órakor még a teraszra is ülhetünk!
Vendég
 


nekem OK
dimet
 
 


Sziasztok !

Tökéletes a helyszín (majd Rejo navigál :)), csak legyen jó kis sós pogi :lol:

Tyche, nekem is volt ilyen görbém, sajnos akkor anovus ciklusom volt, nálad még simán megmozdulhat lefelé, majd fölfelé, vagy csak föl :lol:

Ginuska :( érdekes hőt produkálsz. Drukkk, hogy felmenjen !!!!

Elárulom, hogy én hónaljban mérem a hőt. Szájba, hüvelybe nem dugok olyan eszközt, ami veszélyes lehet :lol: és nekem így is tökéletesen működik :wink:

Most hívott anyám, a bátyám 4 éves kislánya szombat óta kórházban van, szegénykének olyan a teste, mintha megverték volna, pattanak el az erei, most azt vizsgálják mitől. :(

mniki
 
 


Szisztok!

Tegnap akármikor próbálkoztam, a babanet mindig kínlódott...
Gondolom az órát is megpróbálták állítani de azt érték el vele hogy már 2 óra az eltérés... :roll:

Iszonyú sokat írtatok Igyekszem reagálni de nem biztos hogy fog menni mindenkinek - bocsi érte!

Ginuska, nem semmi a hőd! A ma reggeli milyen? Te szájban méred? Nem lehet hogy nyitott szájjal aludtál és azért lett ilyen nagyon alacsony?

Tali ügyben én Lafira hagyatkozom :lol: (én lenni vidéki lány Pesten... :oops: )

Hőmérőzés: hüvelyben én sem merem. (áttértem a higanyosra) Tényleg érdekes ahogy kopog a fogam rajta!
Ma éjjel nem tudom mennyi lehetett az idő amikor felriadtam, hőmérő elő, szájba bedug, félálomban x perc, hőmérő ki, visszaalvás. Aztán a szokott időben ébredtem és mértem újra :P

Mamint, Digitálissal? Ott nincsenek higanygolyócskák! :wink:

Tyche, mai hőd? Nem ment lejjebb? (holnap meg föl... :P )

Niki, drukkolok hogy unokahugidnál gyorsan megtalálják hogy mi a gond!

Rambóka, Kavicska, Rejo, mennyi egyforma recept más végeredménnyel! A büdös, szenes tejbegríz is így készül és a "tájjellegű" pörkölt is! :wink:

Iszonyúan fáj a fejem! Tegnap este óta és kialudni sem sikerült...
Pém tegnap volt! :lol: A tegnapi 36,3 után ma 36,85-öt mértem! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Úristen Niki szegény kislány!! Mi lehet ez ? remélem nem komoly, hamar megtalálják mi a gond, és hamar meggyógyítják!! (Nem lehet, hogy magas vérnyomása van? :shock: )

Na lányok, akkor:

Tali, holnap, azaz március 28-án, szerdán, az Anna-caféban, ami a Fővám téren, az új Váci utca elején található, délután 5 órakor!!! Mindenkit szeretettel várunk, aki még nem jelezte hogy jön, azt is! :wink:

Norka akkor foglalok asztalt, kicsit megtévesztő, de ugye a Fővámtéri telcsit hívjam, noha a Váci utcában van ez is, ne a Váci utca 5. szám melletti számot?

Kép

Kép
rejo
 
 


No akkor már akitől sikerült kicsalnom a telószámát :lol: :lol: az így járt :wink: , de akkor már fix a helyszín!

Még annyit lányok, hogy mivel engem Mniki felvesz majd, mert útba esek neki, de ő fél ötig dolgozik, én sem indulok el előbb, így lehet mi csak negyed hatra érünk oda. Nézzétek ezt el egy dolgozó nőnek, meg egy kisgyerekes anyának! :wink:

Azért maradjon csak az öt óra, de negyed hatnál később nem ér jönni! Csak a tornás osztagnak!
Foglalok asztalt!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok

Babancs
Gratulálok a kisfiadhoz,minél előbb nöljetek nagyra! :)


hogy mikor tudom felvenni a fonalat????most ugy néz ki soha :shock: :D ...az éjjel 3órát aludtunk,nappal édike,du kicsit nyügibb ráadásul a jobb szeme be van gyulladva(könnycsatorna elzárodás)...szegénykém már teljesen fél ha odahajolok hozzá,azt hiszi a szemét akarom törölni.
Látom két pco-s topik van.... :roll:

egy képet azért mutatok a drágámról: Kép
Vendég
 


Apával kacarásznak :lol: Kép
Vendég
 


Ella, Miron baba gyönyörű! Még egyszer gratulálok és sok boldogságot Nektek! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el, reggel sikerült megmérnem a hőmet......:) -és nem aludtam el!!!!

ella!
Nagyon szép a babóca.....gratula!!!

mniki!
Bátyád kislányának mihamarabbi gyógyulást kivánok!!!!!

mindenkinek jó találkát holnapra!!!

csipi
csipi78
 
 


Sziasztok!

Ella!
A kis Miron zabálnivaló!Irigyellek! :D

Csipi!
Tegnap utáni kudarc után grat. a mai hőméréshez.Bevallom nekem anno eszembe se jutott, hogy higanyossal mérjem, én digitálist használtam, nekem az is jó volt, bár a végén már azt sem.

Niki!
Remélem bátyád kislánya mielőbb meggyógyul.

Talis lányok!
Most már tényleg irigyellek benneteket, főleg,ha olyan finomságokat is bedobtok, ami az Anna-café honlapján van.
Csorog a nyálam :)
És mégegyszer:légyszi, légyszi fényképeket priviben, ha lehet.

Rólam:
Képzeljétek, bátyámmal megoldódott a dolog.Ő erről a felelős őrzésről semmit nem tud (én meg persze hülye lennék felvilágosítani :twisted: ), úgyhogy tegnap megijedve attól, hogy tényleg beváltjuk az ígéretünket és kiszórjuk a cuccait :twisted: , elvitte őket.Így a maradékot is ki tudtuk pakolni hajnalban.Hurrá :D :D

Tegnap voltam dokinál.És ma hallottam előszőr az én édi babám szívhangját. :D
ezoterike
 
 


Ja, bocsánat, tegnap hallottam a szívhangot :oops: :lol:
ezoterike
 
 


Ezo, ez tök jó hír! Akkor most már megnyugodhattok! :)
Ugye milyen csodás érzés először hallani a szívhangot? :lol: Én anno el is sírtam magamat... És mekkora a babóka? Vagy nem uhu volt csak hallgatóztatok?

Csipi, a sikeres hőméréshez gratulálok! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ezo, örülök, hogy megoldódott a dolog, így azért könnyebb, mint pereskedni, pláne csládon belül....
Grat a szívhanghoz, olyan jó érzés lehet.

Csipi,ügyi vagy!!!!Akkor szépen ügyesen minden reggel és fertin jelölgesd szépen!
Vendég
 


Ezoterike, szuper, hogy megoldódott a problémátok. A kicsi szívhangjához gratulálok :D

Ella, Miron baba nagyon édes, szép formás :)

Csak nyelek nagyokat, finom jegeskávé.. hú de meginnám :lol: Majd holnap :wink:

Lafi, milyen volt a tegnapi torna ?

mniki
 
 


Niki, nem voltam. :oops:

tegnap voltam pajzsmirigy uh-on, emiatt már lusta voltam visszamenni, mert a kótház mellettünk van és a torna kb másfél órás bkvzással érhető el onnan.

amúgy - lett az uh, hálistennek, volt valami anti-TPO a vérvételelen, ami a ref 0-34 volt és nekem 36 U/ml lett és emiatt elküldött uh-ra. de az - lett, és ma a doki azt írta , hogy vélemény:
euthyreosis.

Amúgy csajok, ez mit jelent????
Vendég
 


Sziasztok lányok !!

Jó egy hétig nem voltam, hát komolyan mondom, nem is olvastam mindent vissza, annyit írtatok... :shock: De vasárnaptól már mindent tudok ! :lol:

Ezoterike, elég rémes történet ez a tesóddal, de a lényeg, hogy mégis megoldódott valahogy. Sajnos ez a testvér békétlenség nagyon sok családban van, szerintem minél kevesebbet érintkezel vele, annál inkább megvéded magad és a családod a vele való konfrontációtól. Annyira nagy lehet köztetek a kultúrális különbség, hogy talán nem tud veled mit kezdeni és ez agresszió formájában nyilvánul meg, és persze biztos egy csomó egyéb dolog is benne van a pakliban. Na, szóval örülök, hogy nem kell tovább idegeskedned. :lol:

Lafi, nézd meg a neten keresőben, mit jelenthet az a szó.

Nikike drága, hogy van a kezed ?? Tudsz már fogni vele ? Örülök, hogy holnap láthatlak megint !

Rejo, én is jövök ám !!! Csak nem tudtam eddig szólni... :oops: De azért ez tényleg elég csúnya dolog ám, sok nyomi pcos-t cukiba terelni.... :lol: :wink: nem állok jót magamért ! Vagy pont ez a cél, hogy lássuk, kibe mennyi önuralom szorult ? Milyen sütik is vannak ott ??? :oops: :lol: 8)

Dimetke, bogárka, fogacskáddal mi van ?? Kiderült már végre, melyik fogad fáj ? Mielőtt szétfúrják az egész fogsorodat... :?

Kavicska, de jó !! Mármint hogy írtál egy keveset végre !! :lol: :lol: :lol: Kár hogy nem tudsz jönni a találkozóra.... jól ett volna találkozni megint... :cry:

Meg persze többiek is mind hiányozni fognak ám nagyon !! Remélem, a Petrányi találkozó utánra senki nem szervez programot, el kéne menni valahová együtt !! Hm ??

Magamról: hétfőtől már nem kell felvegyem a járógipszet, csak egy sarokemelővel hordhatom ismét a cipőmet, fáslizva a lábamat. Elég fura is, és fáj is kicsit, de majd biztosan jobb lesz pár nap múlva. Ma már vezettem is -kényszerből, párom elutazott és nagyon sokat kellene gyalogolnom a gyerekkel - hát nem esett túl jól, de majd csak jobb lesz pár nap múlva....
Ciklus megvolt, szedem a merckformint és ezerrel dolgozunk az ügyön, végre-valahára, remélem, nem pont ebben a pár napban lennénk esélyesek, mikor nincsen itthon a párom... :roll:
Sajnos azt érzem, hogy az avandamethez képest megint rosszabb irányba mennek a dolgok, talán még korai ezt kijelenteni, de az étvágyam megint erősödik, és az édesség iránti vágy is. Ez az avandamet három hónapja alatt szinte a 0-ra leredukálódott. Nagyon félek, hogy visszaesik minden, hát majd elválik..... nem tudom, mit tehetnék azért, hogy ne így történjen. Gyakorlom az önuralmat. Remélem elég lesz.
zsizsik
 
 


Miron gyönyörűűűűűű!!!

Zsizsik, látom magamat szétfúrt fejjel :lol: jaj...szerencsére csak 2 fog között kell vacillálni....

hát, nekem nem lesz önuralmam holnap. ha van fagyi, eszek :)
majd keveset ebédelek előtte.

Ezo, tegnap is írtam már, de ugye az elveszett: mekkora már a pocakod? növekedtek??? jó gyorsan vert a kicsit szíve, ugye?:)

ma rászánom magam és elmegyek úszni. ha ma is fázok,akkor nem megyek többet:( tegnap tornáztam. nem sokat, de jóvót.....

uh, lányok nemsokára lesz a doktori védésem....nagy pocakkal izgalmas lesz.....vizsga, aztán védés....pffff.....
dimet
 
 


megnéztem, mit jelent a szó, nem jutottam előbbre.... :cry:

remélem, Zsizsik, meg tudod állni!!!!És remélem, hogy a metformint hatni fog!!!!!
Vendég
 


Zsizsik!

Sok nyomi pcos :lol: :lol: :lol: hát ezen jót röhögtem.De el is gondolkoztam, hogy beszerzek egy kis vanília jégkrémet és csinálok jegeskávét.nyami.
Azért örülök, hogy javulgatsz,nemsokára futni fogsz.

Anyoooka!Nem Uh-on voltam, ott még sose hallottam a szívhangját(ez valami néma gép lehet :) ), hanem miután megvizsgált, azután egy kis szerkenytyűvel hallgattuk meg a szívhangját.Elég sokáig keresgélt, előszőr meg is ijedtem, de aztán meglett!! :D

Lányok, aki tud Nekem légyszi mondjon véleményt.Most így felújítás előtt már hetek óta azon vitatkozunk, anyu, párom, és én, hogy a konyhába beépített gáz, vagy villany főzőlap legyen.Eddig egy nem beépített sima gáztűzhelyünk van, anyu szokott főzni (én meg tüntetem a romokat, és mint úriasszony nem kell főznöm :oops: ) és ő rosszakat hallott a villany főzőlapról.Ismerősei is lecserélték gázra, vagy le akarják.
Párom viszont, aki szintén nem főz :lol: , csak villanyfőzőlapot akar az új konyhába, mert szerinte annyira szar a gáz, hogy lassan főz, forral stb.És az ő anyukájának villany van és szerinte aza a tuti.
Én meg kettejük között most már lassan azt se tudom, fiú vagyok-e vagy lány.
Szóval szerintetek????????????????????
ezoterike
 
 


Ella!
Miron baba csodálatos!

Dimet...hm...nem semmi. Majd drukkolunk, hogy minden simán menjen :wink:

Zsizsik!
Jó, hogy ujra itt vagy :)

A hom..mittom én....nem tetszik. Rólam ennyit :cry:
Kép
Vendég
 


Csak egy gyors bekukk...

Ezoterike, mivel mi is benne vagyunk az építkezésben (szerencsére már a vége felé), ezért adhatok tanácsot beépíthető tűzhely-ügyben. Nekünk mind a villanyszerelő, mind a víz- és gázszerelő, mind a konyhabútorosok - egymástól függetlenül, de egybehangzóan - a villany sütős, gáz főzőlapos tűzhelyet ajánlották.

További szép napot nektek! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Ezo, nekünk azt ajánlották, hogy jobb a villany sütős, gáz fent.
Igaz, hogy gyorsabb főzni villanyon, de rosszabb takarítani, így mi is a felújítás miatt ezt vettük.

Gina.......... :cry: de azért ne add fel, hátha.....
Vendég
 


Sziasztok!
Az imént beszéltem a nőgyogyimmal, holnap megyek hozzá, és vszínűleg duphastont (?) fog felírni. Mondanátok róla vmit?
Előzmény: PCOS-ra szedek Merckformint nov óta, most 4 hete vérezgetek, nincs pé-m, és ciklusom se nagyon. Májusban megyek Tűű-höz, jövő héten kínai dokibácsihoz akupunktúrára, és iszom a cickafarkat. (brrrr) Mindháromról tud nőgyogyim, és támogatja.
Előre is köszi
Pandur
pandur
 
 


nekünk külön álló villanyos van. (nem is tudtunk választani, nincs gáz a lakásban...)
én nagyon szeretem a villany lapot!!!!! (csak a takarításra még nem jöttem rá, nemtom lesikálni. de az az igazság,hogy nem is foglalkoztam ezzel...az egyik részére ráégett vmi, és nem estem még neki :? )
szóval, szerintme tuti, nagyon gyorsan melegít. a sütő is. gyorsabban süt, de ugyanolyan jól. sőt!!! lehet benne grillcsirkét is sütni. van hozzá olyan nyárs. meg lehet benne grillezni. alul, felül, alul-felül. sütni ugyanígy. meg van légkeveréses is benne.
szerintem jó a főzőlap, villanyos. de, ha anyukád főz, és ő jobban szeretne gázosat, akkor....de ha tudja próbálja ki vhol a villanyos lapot. tetszeni fog neki!! anyukámék is most akarnak cserélni!!

de, lehet én sütőnek gázosat vennék, de vmi extrá. ami szintén légkever, satöbbi. de csak azért mert a vilanyosnak van egy érdekes szaga, amit néha még most is érzek. de csak emiatt. (férjem nem érzi ezt a szagot...)

és ajánlom, hogy ne a leggyagyibbat vegyétek, de extra drágát is felesleges. vmi jó kis garanciával bíró, közpékategóriásat.

na, jól kifejtettem :lol:
dimet
 
 


Ginuska, a hőd lehet, hogy többlépcsőben fog emelkedni. Ne temetsd még ezt a ciklust, várjunk pár napot :wink:

Zsizsik :) de jó, hogy írtál ! A lábadnak kézcsók :lol: gyúgyuljon meg mielőbb, hogy bírja majd a hamarosan növekedésnek induló pocakodat :wink: Nem lenne igazságos, ha visszaesne a szervezeted, remélem, h a metformin önmagában is elég lesz !!!!!!
A kezemmel tudok fogni, emelni, csak éppen ne érjen hozzá semmi, mert irtózatos érzés és ne kelljen előre, hátra hajlítani, stb. stb. majd idővel jobb lesz.

mniki
 
 


na ez már OFF, mert olyat sokat írtam a tűzhelyekről!
:lol:
Ezo én sokat sokszor és régóta főzők, gyerekkorom óta, kipróbáltam már mindent rövid kis életem alatt!

Otthon lánykoromban a régi villany tűzhely volt, tudod panelkonyhába, olyan fehér, és kiemelkedik rajta a három fözőlap.na az jó szar volt, nagyon sokára melegedett be, és sokára hűlt ki. (főzés közepén kikapcsolhattam gyakorlatilag, és még megfőtt rajta a kaja)Viszont tisztítani írtó könnyű volt, mivel sehova sem folyhatott be a trutyi. és állítólag ma már gyorsabban reagálnak.

Kollégiumban régi gáztűzhely, előnye hogy írtó gyors, pár perc alatt felforr a cucc, itt a tisztíthatóság mikéntjéről nem tudok beszámolni! :lol:

Albérlet: sparhelt. Ezt nem részletezem, gondolom ez már nem jön szóba! :lol:

saját kislakás: fehér gáztűzhely, nem fém, nem kerámialap, ergo nem karcolódik, nagyon könnyű tisztítani, nem kényes, nem foltosodik, gyorsreagálású, szerettem.

Németország bérlakás: na kipróbáljuk a kerámialapos villanytűzhelyt. borzalom. nekem. valaki erre esküszik. Kényes, foltosodik, cudarul rá tud égni minden, vakarhatod ilyen kis kaparószerszámot adnak hozzá minden főzés után, ha a lábos alján van valami szupin oda tud pörkölődni, speciális fémlábosokkal igazán jó a hatásfoka, nem gyorsabb mint egy gáz, de drágább (ma már nem biztos). Összességében nagyon kényes és utáltam.

saját nagylakás: visszatértünk a gázhoz ezek után. Modern, fámalapon kiemelkedő gázrózsák.Anyám azzal kezdte, hogy fogta a surolóport (istenem minek is tartottam még itthon ilyen szart :twisted: ) és a dörzsit, és kaffán letakarította. A fémalapot tudod. Azóta nem kell rá vigyázni, hogy ne karcolódjon össze, lehet jobb is így. Viszont a gázégők mellé, alá szupin be tud folyni a trutyi, és a gázégőket ki tudom ugyan venni, de a tryutyit alóla nem. Ezen segítene, ha a gázégők kerámialapra lennének téve, és nem így kiemelkedve, alul kis tároló a tryutyinak, de akkor ötvöznénk a kerámialapos villany és a gáztűzhely minden hátrányát.

még a sparhelt volt a legjobb, azt már úgysem lehetett kitisztítani, tehát nem aggódtam, mi hova folyik.

Sütőből drágám megvette a majdnem legszuperebbet. namost vagy a legszuperebbet kell (katalitikusat, amelyik leégeti magáról a szennyeződést), vagy a legegyszerűbbet, mert azt lehet tisztítani. A legszuperebbet ugye nem kell a leégető funkció miatt. Bármi mással szív az ember, oldalt a sütőkocsi rácsai miatt nem lehet tisztítani a sütő falát, fent a grillező szerkenytyűi miatt nem lehet tisztítani, a hátsó falat a hőlégbefúvó ventillátorai miatt nem tudod tisztítani, az alját át tudjuk törölni, de azt meg már minek! :lol: (azért átszoktuk! :lol: Főleg ha anyósom jön. :wink: )

ja, és elég sokat sütök, de egy programot használok, a 180 fok légkeverést. Néha a hőfokot változtatom.

Ergo ha valaha házat építünk, a legegyszerűbb sütőt vesszük, aminek az oldalán és a tetején semmi kütyű, kallantyú nem áll ki, hogy lehessen tisztítani. És a tűzhely mögé nem fehér csempét teszek fehét fúgával. :lol: :lol:
a fözőlapnál is a strapabírás és tisztíthatóság lesz a fő szempont, mindegyiken ma már gyorsan megfő a kaja.

Kép

Kép
rejo
 
 


Dimet!

Hú vizsga.Drukkolok!!!!!!!!!!!!!
A pocakom már elég nagy.Tegnap volt itt a védőnő, azt mondta, hogy a 18. heti ultrahang alapján az ő korongja szerint akkor már 19 hetes lehettem, úgyhogy most vagy betöltött 20, vagy 21 vagyok.Mondta, hogy a pocakom nagyobb, mint az megszokott egy első babánál.
Úgyhogy megnyugtattam anyut, hogy lehet, hogy a nyári felújítás közepén megyek szülni.Hát, mit mondjak,nagyon megnyugodott :lol:

Tükörvíz!
Kösz az infót, eddig én is ezt a párosítást hallottam jónak.Na de majd most jön kedves párommal a vita, ha ezt megtudja.

A vanília fagyim talán már útban van hazafelé..... :D
ezoterike
 
 


hmm, ez már egy önéletrajznak is elmegy, nem? Itt hever előttetek az egész életem! :lol: :lol:

A franc a gyerek alszik, csinálnom kéne valami értelmeset.

Dimet irigyellek a védés miatt, bárcsak már én is ott tartanék!

Kép

Kép
rejo
 
 


ezoterike!

Tök jó, hogy rendeződött a báttyóddal az ügy!!!! Hip-hip-hurrá!!!!
-és szerintem a tűzhely gáz legyen :roll: ...vagyis gáztűzhely legyen :D

zsizsik!
Szia...mi még nem találkoztunk azaz leveleztünk! További szép gipszmentes nakokat..heteket...éveket...evszázadokat...minimum :lol:

Dimet!
egy kalappal a doktori védéyhez...

KÖSZI a sok sok biztatást..és elismerést a hőmérőzős sikeremhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csipi78
 
 


Ezoterike, én nem szeretem a villanyfőzőlapot.
Nekem éppen ezért villany sütőm és gáz főzőm van. Ha javasolhatom... akkor olyat vegyetek, ahol be lehet az időt állítani. Néha nagyon jól jön :wink:

Lafi, neked eddig volt valami probléma a pajzsmirigyeddel ?

mniki
 
 


köszi lányok a véleményeket.Akkor itt is a gáz főzőlap vezet.
ezoterike
 
 


Niki, nem, nem volt probláma vele, csak gondoltam, megnézetem, mert azt valahogy mindig kihagytuk,meg már amúgy is belejöttem a dokilátogatásokba.... :cry: gondoltam, hát megnézetem. Ekkor lett a vérvétel és mivel az a számomra ismeretlen anti akármi értéke nem lett jó, így mentem uh-ra ahol - lett az eredmény és a véleményként a doki az a fura latin kifejezést írta.
Meg hát azért is akartam, mert Kaálinak mindenféle papírt el akarok vinni, ne ezeken múljon a dolog.
Vendég
 


Ezo, én is a villanytűzhelyt ajánlom! Mielőtt saját lakásba költöztünk csak gázon főztem és nagyon féltem a villanytól. Itt viszont nincs választási lehetőség, csak villanyt lehetett beszerelni (konyhának nincs ablaka) Azóta már nem bánom, sőt! Ha innen elköltözünk akkor is csak ezt fogok venni!
Gyorsan felmelegszik, nem ég oda az étel (kivéve ha maximumon hagyom mint ma a sóskát... :? )

Sütőileg egyetértek Rejoval, a legegyszerűbbet! (kb. ugyanazt az egy funkciót használom mint Te! :wink: )

Dimet, A főzőlap tisztításához Ti nem kaptatok egy kis spaknit amivel szépen le lehet szedni róla a ráégett koszt? Kicsit mosószeres vízzel feláztatni, azzal átvakarni, újra áttörölni és kész! :P

Gina, még ne temesd ezt a ciklust, hátha megy feljebb! Drukk!!!

Zsizsik, éljen a gipsztelenség! :wink: Sok-sok erőt hogy meg tudd állni az édességevést és remélem hogy ez az egész csak átmeneti és elmúlik! Szorítok hogy ne rosszabbodjon a dolog, ne ess vissza!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Niki: :lol: Mondtam már, össze kéne fognunk, én fogom a kormányt te pedig kuplungolsz és kezeled a pedálokat. Ketten együtt kiteszünk egy egészséges embert.... :lol: 8)

Csipi: szia, igen, még nem volt szerencsénk egymáshoz, szia itt a csapatban !! Köszi a jókívánságot, a legrosszabbon már túl vagyok... ! Január közepén szakadt el az achilles-inam, azóta megy a kínlódás.

Terka: nekem is felül gázos alul villany sütős tűzhelyem van, imádom !! Én a villannyal úgyamúgy nem vagyok nagy barátságban, de a sütőt ettől függetlenül nagyon szeretem, olyan lehet, mint dimeté. Van benne grill funkció, légkeveréses, meg miazmás. Tényleg, ki kéne már szegényt puceválni kicsit. :oops:

Te dimet, nem is mondtad a múltkor, hogy már itt tartasz, hogy védesz.... szólj ha kell segítség, mármint a védelemben....! van otthon néhány golyós puska, be tudunk szállni mi is a védésbe ! :lol: :lol: Na, nem viccogok, de tényleg, mikor lesz ?
zsizsik
 
 


Lafi, ezt találtam

"a pajzsmirigy ellenes antitest titere a normális, nem strúmás, euthyreotikus populációban is eléggé gyakori. Ezért az emelkedett anti-TPO önmagában nem kezelendô, legfeljebb a beteg nyomon követését indokolhatja."

mniki
 
 


fú, anyoooo...most, hogy mondod.... :lol: de lehet azt kidobtam. uh, kidobtam??? :oops: 8)

igen, védelem az kell, mert a drága volt főnököm annyira, de annyira, de annyira bunkó.....(remélem olvassa ezt a fórumot, mert innen üzenem neki,hogy gyűlölöm :lol: ) -egyébként férfi, nőtlen, 60 éves, no család, no szív, és iszonyat nagy az egoja-
szóval, zsizsik, várom bevetésedet a puskák terén :lol:

május eleje. el kell kezdenem tanulni.

jaj, én nem bííírom ezt az ülést. szenvedek, mint a fene.....
dimet
 
 


Sziasztok!
Lafead, már írtam ide régebben, de inkább csak olvaslak titeket - állandó időhiányban (és lustaságban) szenvedek :roll:
Én is antitesteket termelek, csak sokkal erőteljesebben mint te: nálam 61-62 illetve 545 lett az eredmény. Nekem azt mondta/írta a dokinő a lapomra, hogy - idézem - "az immunregulációs zavar egyaránt felelős a pm gyulladásért és a beágyazódási zavarért, ennek ellenére tapasztalati tény, hogy a thyroxin pótlás javíthatja ilyenkor a terhesség esélyét".
Nálad szerencsére alig lép túl a normál tartományon :)
Egyébként én is pco-s vagyok, fél éve metformint szedek és volt tavaly két beültink. Azután jött elő a pm gyulladásom.
Megkérdezhetem, hogy te kaptál-e rá gyógyszert?

Kép
wandrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?