Új privát üzeneted érkezett!

Jaj most elbeszéltünk egymás mellett.
Melyik szakasz tekinthető alaphőnek?

Jaj olyan tapintatlan vagyok jobb kedved van már??

Kép
Kép
beuka
 
 


Hát ez nem semmi. Teljesen el vagyunk itt hülve. Mi meg fél centis ferdeségen kiakadunk Kép.

Alaphőnek a menzi ideji hőt szoktam mondani. Abból megy le meg fel Kép.

Tutod hogy a menzi depi, csak egy két napig tart. Úgyhogy már tök jól vagyok, csak egy kicsit megfagytam, de azon kívül egész jó kedvem van Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni Örülök, hogy jól vagy!!

Ne haragudj, de most megyek, mert én nem vagyok túl jól, de holnap jövök!!!

Üdv: Bea
15/28-32

Kép
Kép
beuka
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:29-kor.
proone
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:34-kor.
proone
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:34-kor.
proone
 
 


Sziasztok!

Beuka Kép sajnálom az ajtót! Mi ilyenek miatt se mernénk belevágni az építkezésbe. Én csak egy pici lakást újítattam fel és abba is beleőszültem. Nekem is a kőművesekkel volt a legtöbb bajom, pedig csak egy járólapot rakattam le. Az ma már nagyjából darabokban van Kép
Nem értem egyes emberek hogy szarhatnak így arra, hogy mit adhatnak ki a kezükből...Kép
Kár, úgy vártam a fényképeket. Kép
Remélem már jobban vagy. Kép
Ja én szocális mukás vagyok, gyermekvédelemben dolgozom, gyerekjóléti szolgálatnál, de ez nem hiszem hogy mond valamit. Félig hivatali munka sajnos, jelzést kapunk, ha gond van egy gyerekkel, kimegyünk, kivizsgáljuk, levelezgetünk és próbálunk valamit tenni. A jövő hetemet előre utánom, mert atavasszal kilakoltatott családokat kell látogatnunk és nyilatkoztatni, hogyha kidobják őket az utcára hova teszik a gyerekeket. Mert ha sehova, akkor mi tesszük.. Kép Segíteni meg pesrze nem tudunk.

S Te mivel foglalkozol?

Hajni, Ti ilyen hidegben is kint vagytok? Azért vigyázz magadra! A tábla egyre szebb! Kép Ja és hozzámírád, hogy rendszeres? Köszi!
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Proone a ciklusnap azt jelnti, hogy hány napja jött meg legutoljára! Ha az 1. cn-en vagy az azt jelenti, hogy aznap.

Kép
Kép
zafír
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:35-kor.
proone
 
 


Sziasztok!
Már jobban vagyok. "Sajnos" csak valami kaja miatt volt hányingerem. Kép
Hú ez a köműves dolog az őrületbe kerget. Már régebben is voltak velül gondok és azóta már ki is hajítottuk őket. De sajnos ugye sokmindent megcsináltak persze rosszul.

Zafír: nagyon érdekes munkád van. Egyrészt nagyon jó, mert segíthetsz egy csomó gyereknek (illetve írtad hogy nem tudtok segíteni ?), viszont az borzasztó lehet, amiket látni szoktál Kép
Én matketing és értékesítési előadó vagyok egy vállalatnál. Néha exporttal is foglalkozom. Jó csak rengeteg a munka, meg vannak "furcsa" kollégáim, de hát ez mindenhol így van ugye...

Proone: ez izgi. Mosd meg valahogy hogy ki volt az, tisztában vagyok azzal, hogy erre felénk nagyon hülye emberek élnek! Egyébként kb 1500-an vagyunk és igen van iskola (még). Meg óvoda is.
Gondolkodzunk, hogy elköltözünk egy nagyobb városba, de a családjaink itt élnek és nagyon nagy szükségük van ránk. nem akartuk őket csarben hagyni. No meg itt kaptunk ingyen telket, Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Proone bocsi elírtam: Mondd meg és nem mosd meg Kép Kép Kép

Nagyon édesek vagytok a képen!! Hol készült?

Kép
Kép
beuka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:35-kor.
proone
 
 


Proone! Így sajnos nem tudom, hogy ki az, de megértem, hogy nem mondod el. Újabban elég sokan döntenek úgy, hogy eladják valahol a "drága" házukat és vidéken pl. nálunk vesznek negyedannyiért egyet. A többit persze elisszák, aztán sorban állnak segélyért. SZóval meg van róluk a véleményem! Ráadásul amit ez a nő művelt az undorító. Érthető hogy haragszol rá!

Akkor gondolom szerettek oda (Pilisszántóra) kimenni. Én ezért szeretek itt élni. Nyugai és csönd van (persze kivéve a fent említett "népeket+)
Ha lesz gyerekem nyugodtan kiengedem az utcára bizajozni! Kép
Egyébként jobban vagy már?
Szedsz még antibiotikumot?

Kép
Kép
beuka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:36-kor.
proone
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg. Ha jelentkezik valaki, akkor teszek táblát, ha nem akkor felesleges. Igen, ebben a hidegben is kint voltunk, bár nincs sok munka már sajnos, de azért jó söprögetni a havat, meg álmodozni kint a telken Kép.

Beírtam, javítottam.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni! Én jelentkezem!!Kép
Kiváncsi vagyok a mai táblára!
Most mi a következő munkafázis a házikón?

Z. (tök jó, hogy már nem nekem kell számolgatnom, hogy hanyadik napon is vagyok, csak benézek ide)

Kép
Kép
zafír
 
 


Hamarosan küldök egy táblát. Azt hittem ma már senki nem lesz, akkor minek törjem magam Kép.

A következő lépés szerintem a villany dobozok beragasztása lesz. Aztán meg a fűtés jön. Majd aljzatbeton, vakolás, festés, járolapok, festés. Azért van kétszer a festés, mert a nagy részét a előbb kell csinálni, hogy ne kenjük össze glettel a járólapot, az utolsó egy-két réteget meg ugye a végén Kép.

Na csinálom a táblát

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kép
Kép

Csak addig jó, míg egyszer-kétszer át nem rázlak benneteket véletlenül KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, de ha ma nem nézed meg, nagyon mérges leszek Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok! Itt vagyok!
Ma nem voltunk túl aktívak Kép

Proone rájöttem ki az a nő! Az tényleg csoró. Én nem ismerem, nem is láttam még, de hallottam már, hogy reggelente a háárom gyerekkel bebszozik Kalocsára (oda jár a 8 éves) a kicsik minden reggel bömbölnek, amíg a nagy iskolában van ez meg a két másik gyerek a boltokat járja. Gondolom melegszik. Undorító ingyenélő k...
Remélem jól megleckéztetitek!
Örülök, hogy jobban vagy! Hát az a 63m3 apóspstul elég rémisztő!!! Nem csodálom hogy kertesben akartok lakni Kép remélem hamar összejön Kép

Nekünk szerencsére nem kell sokat menni az új házig itt van a szomszédban Kép ma is voltam benn sokszor Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Jaj Hajni egyre szebb!!!! Kép Kép Kép

csak most döbbentem rá, hogy ha pontos, akkor túl vagyok a félidőn Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Hát akkor már csak a várakozás van hátra Kép. Elvileg pontos, de azért nézzetek időnként utánna Kép. Az enyém tuti jó Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocs hogy megint előhozom, de megint a pózokról szeretnék beszélni!

Miután sokan mondtátok hogy talán a "kutya" a legeredményesebb mi is próbálkoztunk vele. Közben persze rájöttem, hogy "volt már vele dolgunk" de rögtön rájöttem arra is hogy azért nem "alkalmazzuk" mert nekem nem jó. Fáj tőle a hasam. Tegnap az "oldalazós" használtuk és szinte nem éreztem semmit. Lehet hogy ebben a helyzetben illeszkedik legjobban a .... na tudjátok miről beszélek. És ha jól ileszkedik (nem ütközik) akkor könnyebben bejutnak a kiskatonák.
Vagy hülyeségeket beszélek? Bár azt is ítrátok, hogy a legjobb ugye a mi jól esik Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Az illeszkedésről nem sokat tudok, de szerintem ha fáj, akkor az nem a legelőnyösebb dolog Kép. Szóval valószínüleg nektek nem a kutyus hoz babát Kép. De ha nem érzel semmit, szerintem az sem a legtökéletesebb, mert itt azért lényeg a mély behatolás azt meg ugye lehet érezni, szerintem. Bár tényleg az a jó ami a legjobban esik.
El tudom képzelni, ahogy odaálltál a párod elé, és közölted vele, hogy édesem most kutyapóz lesz, mert a lányok azt mondták így nagyobb az esély KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát igen valahogy így volt Kép De nem nagyon ellenkezett ám Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Meghiszem azt Kép. Tudod ha az asszony parancsol....

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, Proone eltűntetek! Gondolom a kedveseitekkel töltitek az időt. Az enyém focit néz, de közben hozzám beszél Kép

Mi van Jucával?? Hajni Tudsz róla valamit.

Lolita, Anikó, Andi Ti már nagyon régen voltatok!

Kép
Kép
beuka
 
 


Juca valami beiratkozásról, meg ilyesmiről magyarázott a sms-ben, hogy azért nincs sok ideje, a maradékot meg Bálinttal tölti. Keddtől elvileg több ideje lesz és akkor jön. Jól meg fog lepődni a táblán.

Anikó meg csak hétközben tud jönni, most megy ugye beteg volt, hétfőtől lesz.

Cirmikéék elvileg már hazaértek, remélem ő is megosztja velünk hétfőn az élményeket Kép.

Az én párom meg itt ül és valami őrült játékkal játszik, ami angolul beszél, és iszonyatosan idegesít, mert állandóan azt mondja hogy Star ship clomplette, vagy hogy kell leírni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ám,nem tüntem el!!!Ma vásárolni voltunk a barátainkkal,március 22-re van kiirva,és a babának vásiztunk!Voltunk a mega toysba,hát csak irigykedtem,de nagyon!!Annyi sok szép dolog van,nem tudnék választani.De apuci azt mondta ne idegeskedjek mert az nem jó,nekünk is sikerülni fog!!Remélem!!
Zafir!!Én november 25-én születtem.
Beuka,Hajni merre vagytok??Jól van mindenki??Meséljetek!!
csanita
 
 


Na, lassan gyülekezünk. Kép

Én nagyon jól vagyok. Úgy feldobott ma a telken a dolgozás. Bár nem volt valami nagy munka, de azért örültem, hogy csináltunk valamit Kép

Olyan jó lehetett vásárolgatni a babának, az én párom még a babaruhák közelébe sem enged Kép. Szörnyű egy hapsi Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Csanita! Ez tök jó prgoram! Remélem akkor születik amikor ki van írva, mert az a nap a névnapom! Kép
És veled "amúgy" mi van?

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a síelésből, szuper volt csak nagyon hideg (-18), átfagytam az egy hét alatt teljesen. Szerencsére jól vagyok a babával, bár előjött egy kis émelygés ami múlik, ha eszem vmit. Roli nagyon-nagyon hiányzott, de ő nagyon jól érezte magát a mamáékkal, rengeteg új élményben volt része, sokat emlegetett minket, de nem sírt utánunk, telefonon minden nap beszéltünk vele.

Hajni, elfelejtettél betenni a táblába, talán nem elfelejtkeztél már rólam is?
Szóval: 2004. szept., 28-32 nap rendszeres, Tatabánya, 27 év, 2 baba Clostyt szedtem, ma 6+1 . Köszike.... Kép

Most megpróbálok visszaolvasgatni egy kicsit, de holnaptól jövök.

Puszilok mindenkit!!!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Nem elfelejtettelek, ez jelentkezéses alapon megy Kép. Nem tudom észrevetted e de sokan hiányoznak még Kép. Már teszlek is bele. Holnap rakom csak be az újat. Hihetetlen ez a 6+1. Most jöttél a zebrás hírrel Kép

Örülök hogy jól vagytok, és a pici fiad is ilyen jól viselte Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Cirmi szia!!
De jó hogy jelentkeztél és főleg hogy jól vagytok!!!
Megnéztem a Honlapotokat közben (nagyon szép!!!)mert szeretnénk venni cserépkályhát vagy kandallót. Majd e-mailben szeretnék neked feltenni néhány kérdést, ha nem zavarlak vele.
Bár gondolom, hogy minden idődet Rolival fogos tölteni Kép Meg a legapróbbal Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, aztán visszaolvaslak benneteket. A bál tök jó volt, szülők-nevelők bálja, az elsős keresztfiam sulijában. A bátyámékkal, meg a barátaikkal mentünk. Sokat táncoltunk. Volt egy lakodalmas zenés rész, meg egy diszkós. Mindkettőben táncoltunk. 4re értünk haza és kb hajnali fél hatkor aludtunk el. Kép Kép Viszont ittam vagy 2-3 pohár martinit, mert úgy rábeszéltek, hogy nem ezen fog múlni, meg minden. Tehát most lelkiismeretfurdalásom van. Jövő héten meg megyek fogdokihoz és töméshez kapok szurit, ami szintén nem jó dolog, tehát most nem is tudom, mit gondoljak, félek, hogy elszúrtam vmit. Kép

De a bál , meg minden szuper volt, tök jó volt az új ruhámban. Nagyon csinos ruci.

Olvasok és jövök.
Puszi
Nolina
19/30
nolina
 
 


Nolina, képet nem kapunk a csinos új ruciról Kép. Az alkoholt ugye már megbeszéltük, hogy nem annyra ártalmas, bár ugye jobb elkerülni, de ez miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. A szuri már nehezebb dolog, de többektől hallottam, hogy attól sem lett semmi baj. Tehát nyugi, nincs gond Kép. Jó hogy jól érezted magad a bálban.

Cirmie, az előbb elfelejtettem írni, hogy emlegetett szamár KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, meg azt is elfelejtettem, hogy a babásba tehetlek ugye?

Most vagy öregszem, vagy terhes vagyok KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Örülök,hogy mindenki jól van!
Beuka!
Az jó lenne ha a névnapodon születne!Bár már nehezen bírja a barátnőm,nehéz minden mozdulat,most van a 33 hétbe.Kis fiú lesz,már várom hogy babázhassunk!!Jut eszembe,ma vettem be az első clostit!Nagyon bízom,hátha ez a hónap a mi hónapunk lesz!De drukkolok mindenkinek!!!!!!
Hajni!!Nagyon jó a tábla,egyszerűen csodás.Gondolom jó lehetett a háznál rendeszkedni!Szerintetek jó a pg/53??Gondoltam veszek,mi bajom lehet.
csanita
 
 


Nolina!
Engem is érdekelne az újruha fotó!! Kép Kép

Mi is voltunk szülők-nevelők bálba még 3 hete. Jövő héten pedig sportbálba megyünk.
Szerintem az a kis martini nem gáz. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!

Kép
Kép
beuka
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓ

Most látom, hogy van táblicskunk. De jóóóóóóóóóóóóóó!
Hajni,annyira örülök!

nolina adatai: elfelejtettem a sorrendet, de 24 vagyok, 19. cn, 30 napos ciklus, 2004. dec(illetve ennek a hónapnak csak pont a fele, Poci zebrájának napjátókl Kép , de ez igazából csak a zebra miatt fontos) Kiskunhalas Mi is kell még? Ja majd a zebra Kép Remélem, hamarosan
nolina
 
 


Anita! Ezt nem értem! Nem a 6. napon vagy? És most veszed be az első Clostyt??

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita: a PG-ről sokan másként gondolkodnak. Ban aki már nem hisz benne. Én még igen, úgyhogy meg is nézem, bár már túl vagyok a félidőn Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Nolina!
Csatlakozom beukához.Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!Az a kevés martini nem gáz!!Mi 2 hét múlva lagziba megyünk.Biztos jó lesz,már várom.Olyan régen voltunk ilyen helyen szórakozni.Már vettünk nekem szép ruhát,apának bordó inget,fekete zakóval veszi fel és vajszínű nyakkendővel.Vecsésre megyünk ott lesz a szertartás,meg a vacsora is.
csanita
 
 


Nolina, beírtalak, én is remélem hamarosan mindenkihez oda tehetem a saját jól megérdemelt zebrácskáját Kép
Annyira jó, hogy mindenki ilyen boldog lesz a táblától Kép. Édesek vagytok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja én is akartam írni Anitának a PG-ről. Én már nem annyira hiszek neki, de még nézegetem. Most is Kép. Ma is vannak páfránykák, de bevallom elég sok nyálat tettem rá, hogy tuti legyenek KépKép. Ilyenkor tudom hogy nem mutat igazat, de páfrányfüggő lettem. Képzeljétek, már a házikóban a fólián is a páfrányokat nézegetem Kép. Vagyis azok inkább jégvirágok, de olyanok mint az én páfránykáim Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, asszem én megyek tudsolni, aztán még visszanézek egy kicsit. Már nagyon fárad az agyacskám, mindent elfelejt KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Beuka
AZ 5.napon vagyok,szerintem valamelyikünk elírta!TE szedted a clostit?Ne haragudj nem emlékszem pontosan.
csanita
 
 


Anita: nekem azt mondta a doki, hogy a 2. vagy a 3. napon kell elkezdeni azért nem értem, hogy Te most kezdted!

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita kijavítottalak. Szóljatok ám ha valakit elírok, vagy nem frissítek KépKép.
Na, már tényleg megyek, addig mindenki nézze meg az adatait Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most egyébként nem szedem, pont azért mert én már az 5. napon mentem a dokihoz és azt mondta az már késő. Az előző hónapban szedtem és van már a köv. hónapra is. Remélem nem kell szednem Kép Kép És remélem másnak sem !!!

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?