Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Nagyon köszi a drukkulást, nagyon jól esik, hogy ennyien szorítottaok. :D 4-es lett! :D :D :D

Duna: még kető van szombaton, aze gyik elég, gáz, a másik mega múltkori kettes szigóm javítása. Még ilyen eddig úgy sem csináltam, hogy egy nap 2-ből megyek :shock:
Jól teszitek pihizzezetek!

Anna:szerintem a 15 nap este, és a 16. reggel volt pozitív, vagyis elkaptatd a fel és leszálló ágat.Még ma együtt lehettek, sztem ez már estére halványul, elvileg akkor szabadul ki a pete, amikor halvánul...Hát én a jóstesztet feladtam, nincs értelme, mert csak hergelem magam...hőm ma reggel 36,7 szóval .... :( Ez van. :(

Kép
nyuszifül16
 
 


Csajok, mit látok :lol: Laptető :lol:
Végre vmi jó...a mai 100 oldal mellé... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Mindenki eltűnt???? :(

Melinda: vhogy számolj be, hogy mi volt a dokinál!!!!???? :shock:

Nita:hogy vagytok?

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Én itt vagyok :) A négyes az szuper :!:
Nem tudunk sétálni az eső miatt :?
Egy nap két vizsga :shock: De ha mindkettő sikerül, akkor VÉGE :lol:

Melinda!
Nagyon husi a Kisfiad. Az én Lányom kb 11,5 kilo :)
Vendég
 


Duna: nincs vége, mert nálunk, csak az államvizsgán buktatnak csak igazán...addigra pocit akarok simizni!!! :)
A pihit a férjedre értettem :wink:
Tényleg rossz az idő. Ja, amit írtál priviben, ne aggódj...soha nem tenném meg, ha sikerülne...hisz ő egy kis csoda... :D

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl tavaly májusba 36.-as hővel voltam babás.... :lol:
köszi jol vagyok.kivasaltam.este majd kiporszivózok...és mára ennyi..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


oksi:) Feldobtál, úgy szeretnék tortát sütni Neked... :wink: Hm, elképzelem szüleim, amint meg tudják és lábtörlőt csinálnak belőlem :D

Kép
nyuszifül16
 
 


De komolyan 36-ossal??? Egyébként Te tavaly napközben mérted? Akkor mennyi volt?

Kép
nyuszifül16
 
 


nem tudok irni...... :x
36.7-es hőt akartam irni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja :( Napközben mérted akkor? Mert nekem napközben egy hete hőemelkedésem van! :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


nem.ezeket reggel ébredés után,,,mindíg akkor kell mérni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudom, de akkro nekem annyira alacsony, hogy lehetetlen...

Kép
nyuszifül16
 
 


mért neked akkor mennyi? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Volt már 36,4 36, 5...36,7...

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok! Szép napot :)
Van egy iwiw meghívóm,érdekel valakit??

Kép


Kép
Vendég
 


Szia Kirus, Nitát vagy Melisch-t biztos! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nitácska! Bejelöltelek iwiw-en :)
Vendég
 


sziasztok!
üdv mindenkinek, szia királylány mielöbbi babázást neked is!

duna tündéri a kislányod

mindent elolvastam jó sokat irtatok! Melinda remélem te is jól leszel!

bocsi de nem tudtam jönni estig takaritottunk, föztünk és itt voltak öcsémék. Ma is takaritunk hiszen felforgattuk az egész házat, minden ruhát kiszedtünk a szekrényekből :( :twisted: anyum olyan mint egy hajcsár. Most ettün és kértem kis pihit.

Nállam piri nagyon akar jönni :cry: :oops: fáj a hasam, a hátam lehet kinóz estig megint vagy csak holnap jönn. Most szomorú vagyok de nem igazán érek rá figyelni van egyébb dolgom. De nem baj. Nyuszi nekem is lement a hőm 36,8 volt ma pedig 3 napig vonalzót nyeltem 36,90-nél :wink: . Gratula a vizsgádhoz csak igy tovább.

puszilok mindenkit!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.29 12:50-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


kirus mindjárt visszaigazollak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch! Kell meghívó az iwiw-re?
Vendég
 


Senki nincs itt? :?

Kép


Kép
Vendég
 


Szia Kirus! Én itt vagyok, most keltem fel, és lassan megyek nyomtatni is a következőre.

melisch: az lehet tünet is, ha olyan, mintha megjönne, bár a hőd tényleg lent van, mindegy nem adjuk fel ugye!? :D Jó munkát, jobb ezena takarítás dologon előbb túl esni. Tök jó fej anyud, hogy segít... :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus most próbálkozásilag hogy állltok?

Kép
nyuszifül16
 
 


már én is vagyok csak pihentem...illetve alukáltam kicsit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hm, én most olyan jót szundiztam... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


mindenki aludt...... :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita szerinted mikor tszteljek majd?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem(szunyáltam egyet Domival :) ).Holnap ismét melózok így ritkábban jövök. :( Félek,hogy elkapok valamit az oviban. :? :roll: A védőnő szereint nyugodtan elmehetnék táppénzre(mondván gyereket szeretnénk és fertőző forrás az ovi).Na de mi van ha nem sikerül..... :?: :idea:

Királylány!
Üdv a topikban. :wink:

Ez az LH teszt Nekem is bonyolult. :oops: :shock: Pedig állítólag fogok kapni Én is.... :? Ennél a két csík a rossz a terhességinél meg az a jó?! :roll:


Melish!
Nyugi,nem lesz baj!
De ha mégis megjön akkor majd együtt babázunk. :wink:
Az Én hőm:35,35,4,35,5..... :roll: :D

Melinda!
Mizu????Mi volt a dokinál????????

Édes,husi a kisfiad.Ennivaló hurkácskái vannak. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


hanyadik napon is vagy?mikor nem kellene megjönnie?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerdán jövő héten... Na, elugrok boltba aztán jövök! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül!
Szerintem jövőhét szombaton tesztelj!
Tudom az még nagyon messze van..... 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


nyuszifül! Próbálkozunk,ugyhogy "jol" állunk :). Most még nem várok végülis semmi pozitívat,mert még csak ho elején hagytam abba a gyogyszert.. Ti mióta probálkoztok?

Kép

Kép
Vendég
 


szia kirus ha még tudsz külsj meghivót szólj milyen adatok kellenek, később megint benézek. A hasam még fáj de szerintem csak estére lesz neki is ideje jönni hiszen egyfeszt teszek veszek, még mig anyum főzz szolidarításból lemosom a nappaliban is a bútror és felporszivózok és még kell feltörőlni megint a hálóba, holnapra marad a konyha meg a fürdő van frány 12 db jó méretes uj ablakom anyum egész nap azt pucolta :twisted: fránya ablakok.

mivel eléggé biztos voltam, hogy nem vagyok babás nem vagyok szomorú ugyis fáj a torkom legalább nekifogok szedjek valamit rá mert látom sulyosbódik az állapotom :cry:

nyuszifül remálem neked összejönn a baba

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch! Küldöm :). Csak az email címed kell,de már megtaláltam :). Jaj te szegény jól elfáradsz ma :S

Kép

Kép
Vendég
 


mucus! felvettelek skype-n :) . Majd küldök át képet akkor felteszed ide?? :wink:

Kép


Kép
Vendég
 


melisch! Elküldtem :)

Kép

Kép
Vendég
 


Kirus!
Oké.Igen. :D

Megyek vacsit adni a fiúknak. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok, na visszajöttem Vettem egy kis zöldséget, de gondolom tele van minden szarral...de most jól esik.


Nita: 7végén megcsináloma levest, Páromnak tökre tetszett az ötlet, föleg, hogy ha hagyok egy kis husit a csonton, már ugy várom a főzicskét, az midnig kikapcsol...

Mucus : igazad van..legalább, akkor marad egy tesztem.

Képzeljétek Anya mondta, hogy amikor velem volt terhes rendesen megjött neki :shock: Nem is tudta, hogy akkor most mi van :shock:

Kirus: október óta... :cry: Neked az első baba mennyi idő alatt jött össze? És honnan tudtad, hogy babás vagy a teszten kívül, vagy esetleg előtte?

Kép
nyuszifül16
 
 


mucus! Oksa, jóétvágyat a fiuknakl!! :)

Kép
Kép
Vendég
 


nyuszifűl nagyon jo étvégyat hozzá........nekem is küldjetek majd mert most mit megnem adnék egy jo nagy adag levesért.......... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus:Jó étvágyat! :shock:

Niat: hm, tán csak nem kívánós vagy...Halásztelek mennyire van messza Pesttől? Ha a tortát viszem, akkor viszek levest is, ha kérsz...aztán persze lehet Neked nem ízlik. De ahogy állunk a torta sem fenyeget... :(

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül! Nekünk az elsö fél év alatt jött össze,de ugy hogy néha védekeztünk (nem volt tervbe Kíra),meg akkor csak hétvégente voltunk együtt mert párom vidéken dolgozott(hetezett). Csak a tesztböl tudtam hogy az vagyok,nem éreztem semmit... :). Nyugi majd akkor össze jön amikor nem is számítasz rá!!! :D

Kép


Kép
Vendég
 


nyuszifűl halásztelek egy köpésre van pestő......csepelt tudod hol van?utána vagyunk nemsokkal.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi, Csepelre költöztem volna, tudod, amir írtam...na, az tök jó!

Kép
nyuszifül16
 
 


akkor nem vagy messze tőlem..... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]
Vendég
 


Bocsi,csak proba volt :oops:
Vendég
 


Nem gáz, én is jártam így!

nita: de most bent lakok a belvárosba, majd júvi végétől a 11 kerben Kelenföldön!

Kép
nyuszifül16
 
 


mucus! Nem vagy skype-n?

Kép


Kép
Vendég
 


juppíííííííííííííííí.....majd tudunk talizni is akkor..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?