Új privát üzeneted érkezett!

Dita!
A drukkok, neked is mennek az inszemhez!

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Zsu
Kép

Encike
Aha értem már! Thanx! :wink:

Most már tényleg......................

Kép

dita75
 
 


Szép napot mindenkinek!

Jelentem barna szórakozik velem :!: :!: :!: :!: :!:
Reggelre épp csak egy csöpp volt a hőmérőmön :shock: :shock: :shock:
Szerintem holnap reggel teljes mellbedobással jön piri :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Hát nem tom mi lehet az Kuzsi.
Nekem ma 37
encike 2
 
 


Sziasztok
Mindkettőtök hője nagyon biztató.

Zsu ha nem jön meg holnapra dobj egy tesztet.

Encike te csak hétfőn.

De + legyen ám! :wink:

Drukkhegységek mennek! +++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Dita!
Megvárom a hétfőt, de ha még nega lenne, szerinted van remény?
Ez a teszt 10-es erősségü.
encike 2
 
 


Ma megkaptam a merional ampullákat és a csaj nem adott fecskendőt meg tűket, mivel nem volt felírva. Mit gondolt, hogy adom be? Varrótűvel?
MAjdnem kiszedtem a pult mögül.
Egy másik gyogyótárban gond nélkül adtak. 20 Ft volt egy készlet, nagy kaland.
Nagyon izgulok, remélem nem bénázom el. Persze először nem egyedül csinálom, a szomszédhoz megyek át ő szülésznő és majd segíteni fog, de sztem a másodikat már egyedül kell. Majd meglátom mennyi bátorságom lesz .... ha mind elszáll még mindig átmehetek a szomszédhoz! De így sem vagyok nyugodt.

dita75
 
 


Encike

Amíg nincs mensi addig van remény. A másik topicban naponta, vagy kétnaponta tesztelnek egészen addig míg nem jön meg.

dita75
 
 


Az igen, mennyi tesztet spájzolnak be???????

Ezek az ampullák mire jok?
encike 2
 
 


Dita!
akkor erőt és kitartást a szúrásokhoz és jóóóó eredményt!!!!!!
Nem merek tesztelni, mert ha véres, akkor + lesz a tesztem :!: :!: :!: :!: Mindenképpen várok vele még pár napot.... szerintem a holnap reggel eldönti a dolgokat :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Encike!
Nagyon szép a hőd!!!!!
A 10-esnek elvileg hétfőn mutatnia kell eredményt :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát remélem már csak lesz 2. csik.
De ha mégse, akkor tovább probálkozunk.

Jaj de jot aludtam!
encike 2
 
 


Na sziasztok!!!
Megjöttem.3 napig is oda voltunk.Nagyon jó volt,pihentünk ezerrel!!!!!

Zsu!
Hát a barnázás miatt lehetsz még terhes,de minnél elöbb meg kéne nézni van e baba a dologban,mert ha igen lehet kéne utro,főleg ha a progi szinted alacsonyabb!!!!!Elég fenn va a hőd,bár ez még nem jelent semmit,nekem is fenn szokott lenni....lehet a closty is közrejátszik!Reméljük hogy a baba felé dől a mérleg nyelve :wink: :lol:

Enci!
Remélem neked is bejön ez a hónap!!!Mennek a drukkok!Szupi a hőd!!!

Dorka!
Legalább a nyaralás jól fog telni!És még a vérvételekre is el tudsz menni!Minden rosszban van vmi jó...reméljük köv hónapban baba lesz már!!!

Dita!
Huuu,érdekes a storyd!Szerencsére nekem nem voltak ilyen gondjaim fiatalon.Még a fogigátlót is viszonylag későn kezdtem el szedni,kb 19 évesen.Addig nem láttam túl sok értelmét,nem is volt hosszú kapcsolatom addig.De lehet nem fogok többet szedni...főleg ha sokáig tart összehozni a babát.Mindjárt itt az inszem és kapsz egy babócát! :lol: :lol:

annus11
 
 


Köszi Annus!
Merre jártál?
encike 2
 
 


Encike
Merional tüszőserkentő. Inszem előtt 99 %-ban adnak stimut.
Van egy krónikus tesztelőnk, nagyon jó fej csaj, tesztel ha kell ha nem!
:lol:
De te csak hétfőn, bírd ki csak egy nap még! Aztán ha nega akkor rá két napra, ha még mindig nincs piri megint két nap. Egészen addig amig meg nem jön. Valakinél később mutatja. Remélem 9 hónapra elfelejtheted a mensit.

Zsu
MEgkaptam a szurit elég fura volt mert hasba még sosem kaptam, de nem fájt.
A harmadikat már magamnak fogom beadni egyedül.
Inszem után én is fogok kapni utrot mert az progipótló és elősegíti a beágyazódást. A barnázás progihiányra utal, ezért is mondtam, hogy idd a palástot, mert abban is van progi, persze nem annyi mint az utróban.
Lehet, hogy majd az utro lesz az a "kis segitség" ám!
Beszélj erről a dokiddal.
:wink:

Annus
Örülök, hogy jól telt a kiruccanás!
Nekem már 15 évesen komoly barátom volt, több mint három évig tartott, össze akartunk házasodni.
:shock:

NA én mentem, szétdolgoztam ma magam. hulla vok! jó éjt!

dita75
 
 


Enci!

Lenn voltunk Karcagon a férjem nagymamájánál!Ott pihiztünk!!Képek nem készültek mert még a gépet se vittem!Ami nagy szó nálam!!!Jó volt kicsit elszakadni a mindennapoktól!

Dita!

Hát igen,én vhogy azok közé tartoztam akinek inkább fiú barátai voltak.És akkor még jó volt úgy,persze a férjem is először a barátom volt...aztán csak több lett belőle :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Nekem regglere leesett a hőm, szóval tuti, hogy piri ide fog érni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
És szétrobban a fejem is :!: :!: :!: :!: :!:
És remegek belül.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Szép napot mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajna Kuzsi, de lesz köv. honap is.

Dita!
Igen már 1-et kell aludni. Szerintetek a 6. dpon lehetett beágyazodás????

Annus!
Karcag tőlünk nem messze van.
encike 2
 
 


Szerintem igen :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Kép
De sztem ez még semmi, mert ha annyira áll vissza mint ahogy a ciklust kezdted, (36,5) akkor nincs már remény. Ez a két tized semmiség.
Holnap tesztelj, ha nincs piri, oké! :wink:

Encike
Várom a Te holnapi + tesztedet is! :wink:

Annus
A legtöbb szerelem barátságból alakul ki, igaz nálam erre nem sok példa volt. Apusommal egy melóhelyen dolgozunk, és gyakorlatilag fél évig úgy elmentem mellette mintha nem is létezne. Aztán amikor közvetlen munkatársak lettünk, mindennap szórakoztatott a hülyeségével. Szeretem azokat az embereket akiknek van humora. Annyit nevettem, és napról-napra éreztem, hogy kezdem megszeretni őt. Nagyon fájt a szívem, mert azt hallottam, hogy családja van, tőle nem mertem rákérdezni. Aztán végül kiderült, hogy már régen nem él együtt a feleségével. Na akkor leesett a kő a szívemről, és elcsábítottam egy nap alatt. :wink: Hát nem volt nehéz dolgom, mert már ő is szerelmes volt belém, csak nem gondolta, hogy ez valaha is viszonzásra kerül. :roll:
Még jó, hogy nem rettenek meg a kezdeményezéstől, mert akkor még most is egymást kerülgetnénk! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ja a múltkor volt szó, hogy a clostival magasabb a hő!
Ez igy van, én három hónapig szedtem, és azokban a hónapokban volt hogy 37,3-ra is felment, Meg voltam győződve, hogy baba miatt van, aztán jó nagyot koppantam amikor a tesztelés napján megjött a piri. :roll:
Két napig bőgtem, apa már elvitt plázába, madaras tescoba, mindenhová (pedig nagyon után vásárolni) de sehol nem tudtam abbahagyni. :cry:
Pedig én meg pont hogy imádok vásárolni, nézelődni. :shock:

dita75
 
 


Dita!

A kezdeményezéssel nálam sincs gond :lol: :lol: Azt hiszem mi se lennénk együtt ha nem lépek :wink:
Nekem is egyik hónapban olyan szépen 37.2 volt a hőm...aztán leesett és aznap meg is jött.
Holnaptól már éreznem kell a tüszőnövekedést!Előző hónapban már éreztem hétfőn,pém meg valószínű szombaton lesz.De most télleg nem fogom mérni a hőmet,szóval passz.A closty miatt bátorkodom azt hinni hogy akkor lesz mint előző hónapban :wink:

Enci!
Ti hol is laktok pontosan?Legközelebb meglátogatlak :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus
Ha clostit szedsz tutira fogod érezni a pé-t, legalábbis én pár napig be voltam feszülve rendesen.
Azt gondoltam június elején, hogy mivel már ebben a hónapban inszem lesz nem fogom mérni a hőmet, sem az előző, sem most az inszemes ciklusban, mert minek. De már úgy megszoktam az egy év alatt, hogy automatikusan nyúlok érte reggel.
:lol: :lol: :lol:
No meg kiváncsi vagyok, mégis hogy alakul.
Szeretnék egy babás hőtáblát feltenni a hőmérős topicba! :wink:
Nehogymá' pont nekem ne legyen olyan! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Na igen,engem is ez hajtott hogy tudjak feltenni babás görbét,de annyira már nem is fontos :lol: Ez már a 4.hónap clostym,szóval már tudom hogy hat!Nekem is el kellett tennem a fiókba,mert automatikusan nyúltam érte én is! :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus
Ja bocsika. NEm akartalak kioktatni, mivel új lakó vagyok itt, még nem tudom annyira kivel mizu. Akkor már vén róka vagy clostizásban. :wink:
Remélem másra nem is lesz szükséged. Drukkolok, hogy az álmaid valóra váljanak. :wink:

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Encike
Zsu

Látom ám hogy itt vagytok! :wink:

Még egy picit fent maradok amíg apa meg a gyerek fürdik, mert utána úgyis mennem kell felmosni, kész csatatér amikor fürdenek a mosdó. :twisted:

dita75
 
 


Szióka!
Megint piroskám van, szerintem reggelre Niagara látogatása lesz :shock: :shock: :shock: Bár napok óta várom már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De már várom, hogy tudjak készülni a pé-re :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép álmokat mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Nem vettem kioktatásnak!Pont azért írtam mert nemrég jöttél közénk is,hogy már benne vagyok a témában eléggé :wink:
Képzeljétek apcim köv hónapban 5-22ig szabin lesz ha minden igaz!!!Annyira jó!!!Szóval én most abban bízom hogy majd akkor fog összejönni :wink:

Zsu!

Ha télleg megjön,akkor ennek a barnázásnak én utánajárnék.Mert gyanus a progiszinted.Furcsa hogy a doki ezzel nem akar még foglalkozni,de ha meg baba van akkor kevés lesz ám neki!!!!!Bár nem értek hozzá,lehet elég ha utána támogatja meg a terhességet.Azért nem vagyok doki :lol: csak ez vmi rossznak a jele(tudomásom szerint)

annus11
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Szerencsére nincs hőség odakint, bár már 19 fok van :!:
Nálam hőm még lejjebb vándorolt, bár se barnabás, se piroska....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bezzeg hétkor már 36.9-et mértem.... az jobban tetszett :oops: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy 70 éves öregasszony elhatározza, hogy férjhez megy. A helyi új-

ságba felad egy hírdetést:

"Férj kerestetik: Korombeli legyen, ne verjen, ne szaladgáljon

körülöttem, és jó legyen az ágyban."

Másnap csengetnek nála. Kimegy ajtót nyitni és az ajtóban egy öreg

faszi van tolószékben, karok és lábak nélkül.

- Ugye nem gondolja, hogy komolyan veszem, hát magának nincs is lába!

- Így nem tudok maga körül szaladgálni.

- De magának kezei sincsennek!

- Így nem tudom megverni sem.

-.....és jó az ágyban?

A férfi hátradől a tolószékében, és mosolyogva mondja:

- Megnyomtam a csengőt, nem?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hol van Encike?
Rejtegeti a + tesztjét előttünk? :wink:

Zsu
Én már nem értem nálad mizu. A köv. doki látogatásnál tessék elvinni a görbicseket, és rákérdezni a barnázásra.

Annus
Akkor hajrá! :wink:
Egy ilyen hosszú szabi nekünk sem ártana! :roll:

dita75
 
 


Hali!
Irtam az este, de eltünt!

Annus!
Hajduszoboszlo mellett lakunk 10km-re, legközelebb talizhatunk, ha mentek mamiékhoz.

Ditta!
Itt vagyok egy csikos teszttel, de lehet még korai volt vagy tényleg nincs baba. Ha nem jön piri, akkor vasárnap még tesztelek.
encike 2
 
 


Encike!

Amig nincs piri, van remény. :wink:

Drukkhegyek mennek ++++++++++++++

dita75
 
 


Encike!

Amig nincs piri, van remény. :wink:

Drukkhegyek mennek ++++++++++++++

dita75
 
 


Köszi Ditta!
Persze még nincs piri az csak jo lehet. Hát majd kiderül!
encike 2
 
 


Dita!
Már én sem értek semmit sem :shock: :shock: :shock:
Ahelyett, hogy Niagara látogatás lenne, inkább krémeske látogatott meg :shock: :shock: :shock:
Ki érti ezt :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem akarsz dokihoz menni?
encike 2
 
 


Sajna nincs még dokim 3 hétig!!!!! De mindenképpen várok még pár napot. Max. csütörtökön elmegyek a régi magánrendelésére.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Voolt egy kis zuhé, de mindig olyan fülledt meleg van.

Lassan megyek alukálni.
encike 2
 
 


Itt úgy szakadt mintha dézsából öntötték volna, jó hogya kőműves épp most fugázott, takarhattam le fóliával.

Fura ez a dolog, kérdezz mán meg egy internetes dokit Zsu!
nekem szinte azonnal válaszolt.

dita75
 
 


Jézus Mária és Szent József
A párom fia nyakig sárosan jött be a lakásba, most mostam fel immáron harmadszorra.
Itt lesz nálunk augusztusig, sztem addigra diliházba fogok kerülni.
Kezdek elbizonytalanodni, biztos ezt akarom?
Bár remélem a saját gyerekem nem lesz idegesítő.
Neki olyan dolgai vannak!
Nagyon le tud fárasztani idegileg,és fizikailag is.
Eleve folyamatosan kajál. De szünet nélkül, mi az apjával fele annyit nem eszünk meg mint ő egyedül, épp hogy elpakolok, már megint ott áll a konyhában és éhes.
Az evészetek között lévő időszakokban is rágcsál, csipsz, ropi és keksz, csokika..... nagyon el fog hízni. Már most olyan hurkás a hasa, és tokája van, meg melle fiú létére. Én is hízásra hajlamos voltam kiskoromban is, de anyu visszafogott, és nagyon jó alakom volt fénykoromban. még modellkedtem is. Ahogy elköltöztem elszaladt velem a ló és 35 kilót híztam!
:oops:

Tudom milyen érzés daginak lenni, a gyereknek amúgy is vannak testi rendellenességei (az agyiról nem is beszélve) nem kéne még tetézi a többletsúllyal, mert így is csúfolják a bőrhiábja miatt. De az apja azt hiszi sajnálom tőle. Pedig ha jól belegondol, már eleve nem egészséges a folyamatos kajálás pláne nem a nassolás.

dita75
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, egyre jobban van piri és már nagyon fáj a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
azt hiszem,még sosem örültem pirinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De már vannak is ötleteim, hogom fogom apácskát majd elcsábítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szexi fehérnamű, tejszínhab, joghurt, csokiöntet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, egyre jobban van piri és már nagyon fáj a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
azt hiszem,még sosem örültem pirinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De már vannak is ötleteim, hogom fogom apácskát majd elcsábítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szexi fehérnamű, tejszínhab, joghurt, csokiöntet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, egyre jobban van piri és már nagyon fáj a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
azt hiszem,még sosem örültem pirinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De már vannak is ötleteim, hogom fogom apácskát majd elcsábítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szexi fehérnamű, tejszínhab, joghurt, csokiöntet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hú, bocsika, háromszor küldte el :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Akkor hajrá piri!!!


Dita!
Elképzelhető hogy a sajátod is ilyen lesz :lol: Ha te is így nevele,de te ennél okosabb vagy és jó nevelésbe lesz része!A kajálás az ahgyján,ilyenkor többetesznek a gyerekek.De a nasit mindenképp el kéne tőle szedni!!!Vagy mozogjon vmit mellette!!!

Itt annyira esett este...néha így hirtelen elkezdett szakadni.Reggel arra keltem hogy hoznak vmi konténert,még csak 5 óra volt :shock: 7 óta dobálják bele a hulladékot :roll:

annus11
 
 


Halihó!

7 óta :?: :?: :?: :?: Te jó ég, akkor jó sok lehet a törmelék és a fa :shock: :shock: :shock: :shock:

Évek óta nem fájt ennyire a pocakom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A varrónő egy nap a folyó mellett üldögélt és varrogatott, s hirtelen
a gyűszűje beleesett a folyóba.
Sírni kezdett, mire megjelent az Úr és megkérdezte: "Miért sírsz?"
A varrónő elmondta, hogy a gyűszűje beleesett a vízbe, pedig szüksége
lenne rá a megélhetéshez.
Az Úr lebukott a víz alá, majd megjelent egy aranygyűszűvel.
"Ez a te gyűszűd?", kérdezte. A varrónő azt válaszolta: "Nem."
Az Úr ismét lebukott és felhozott egy ezüstből készült gyűszűt.
"Ez a te gyűszűd?", kérdezte újra.
A varrónő ismét azt válaszolta: "Nem."
Aztán újra lebukott és felhozott egy fagyűszűt. "Ez te gyűszűd?",
kérdezte az Úr.
A varrónő azt válaszolta, "Igen."
Az Úr nagyon megörült a varrónő őszinteségének és odaadta neki
mindhárom gyűszűt és a varrónő nagyon boldogan tért haza.
Nem sokkal később a varrónő a férjével sétálgatott a folyóparton, mire
az hirtelen megbotlott és beleesett a vízbe.
A nő ismét sírni kezdett, az Úr újra megjelent és megkérdezte: "Miért sírsz?"
"Ó, Atyám, a férjem beleesett a vízbe!"
Az Úr lement a víz alá és felhozta Mel Gibsont. "Ő a férjed?", kérdezte.
"Igen", mondta a varrónő.
Az Úr dühös lett. "Hazudtál! Ez nem igaz!"
A varrónő ezt válaszolta: "Ó, kérlek bocsáss meg nekem, Uram! Ez egy
félreértés. Tudod, ha nemet mondtam volna Mel Gibsonra,
te felhoztad volna Tom Cruise-t ... Aztán ha őrá is nemet mondtam
volna, felhoztad volna végül a férjemet.
Aztán mikor igent mondtam volna rá végül, nekem adtad volna mindhármukat.
Uram, én egy szegény asszony vagyok, nem tudok három férjről
gondoskodni, mindössze ezért mondtam igent Mel Gibsonra."

A történet tanulsága: ha egy nő hazudik, annak mindig jó és
tisztességes oka van és mások javára szolgál.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Engem a legyek, a gyerek számítógépezése, meg a nagypapája csengetése ébresztett reggel. :twisted:
A legyeket elintéztem mert egy fél flakon Raid-et fújtam be a lakásba mielőtt elmentem.
Légytömeggyilkos lettem! :lol:

A gyereket lekiabáltam a lábáról, aztán bejöttem dolgozni itt is kiosztottam a kedves kollégákat. Rohadtul unom, hogy azért mert én kezdetektől itt vagyok a cégnél azt gondolják, hogy majd mindent én oldok meg helyettük, ők meg hawai-oznak.
Én szépen megcsinálom a munkámat naponta, gyorsan, de nem összecsapva, tudjátok a rutin meg az évek, és utána van időm maszekolni (pl. babanet) NEm tudom mit szólnának, hogy ha pénteken levonnék a fizetésükből amennyit gondolok, mert az ő munkájukat végeztem, és azt eltenném magamnak! :twisted:

Szóval ma ilyen napom van, ha reggel már vki felhergel az egész napom ilyen utána. Mindegy, úgy tervezem, hogy az inszemig kitombolom magam, kiosztom a kék-zöld foltokat aki az utamba mer állni, aztán beveszem a "leszarom" tablettát és nem fog érdekelni semmi!

Kép

dita75
 
 


láttátok hétvégén a fókuszt?
Ha nem hát tessék: http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/41:10551

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: