Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi: Gratula:) Szép kistesó az biztos:)

Kép
csucsu05
 
 


Drága pici babusom ülőmagassága 0,82 cm :!: Kész kosaras :!: :D November 23-ra vagyok kiírva,mint ahogy azt ki is számoltam!

Csucsu:Nagyon örülök nektek :D

Gyurmi:Halk gratula!Ügyesek voltatok :D

Datolya:Gyógyulj meg aztán apára fel :wink: :D Nálunk is mindig ez volt,ha együtt akartunk lenni,a Hanna mindig későn feküdt le vagy ilyesmi :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nekem még sztátfotóm nincs de ami késik nem múllik. Addig itt a tesztem:) Kép Kistesó

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu:Tényleg tök jó,hogy 2 színű:)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!
Csucsu tanácsára, csak holnap reggel csinálok tesztet. Majd jövök a fejleménnyel.

Melcsi!
Te már másodszor voltál a dokidnál? Azon gondolkodtam, hogy mikor érdemes először elmenni, lehet, hogy megvárom a 6 hetet, ha kibírom, mert akkor már nagyobbacska a manó is. Gratula a kis emberpalántádhoz, szépen növöget! :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Melcsi én is én is :):):):):):):) mármint szeretnék már ilyen gyönyörű kistesós képet :) gratula hozzá :)

Csucsu azta ez aztán keményen pozityv teszt remélem most már kicsit megnyugodtál :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 



Vera grtaula :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Vera!
Itt is gratula!

Hogy már mindenki babás!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést. Kende látszólag jobban van, bár néha mondja, hogy fáj a füle.
Tegnap voltunk vissza vele a dokinál. Szednie kell a gyógyszert és 10 nap arcröntgen. Azt még nem tudom, hogy fogjuk kivitelezni, mert ez egy sajtkukac.

Gyurmi: gratulálok a pocaklakóhoz.

Melcsi: hányás ellen b6 vitamin. Vagy egy kis keksz, kétszersült, pirítós, gyömbér üdítő. De nekem a sajt is bevált. Nagyon édi a kis babucid!

Kiriki: sajnálom a nega tesztet :(Ú a hátfájás az nagyon rossz. Aranyos a férjed, hogy kezelésbe vette. :)

Datolya: jobbulást nektek!!!

Csucsu: mi a neve ennek a 2 színű tesztnek? Nagyon tetszik :) És a piros vagy a kék csík jelzi a babót?

Vera: gratula!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja 10 nap múlva lesz az arcröntgen :D :D nem 10 napig :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Ez a Szigetszentmiklósi patikába vettem 800Ft és a piros csik a baba.
A dobozát már kidobtam de én csak arra emlékszem, hogy fehér a doboza és csak az van irva HCG.Azt hiszem Holland. Talán ebben nem vagyok biztos de mintha Holland lenne.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Enci: nem még nem mindenki babás :):):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
De már egyre több mindenki az, nem?
Nekem még 1 ho pihi van. De eljön a mi időnk is!!!
encike 2
 
 


melcsi édes a kistesó!!!!!!!!
nekem sincs még kistesó! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már másodszor írok nektek, mert először eltűnt az egész. :evil: :twisted: Remélem, nem hagyok ki senkit.

Melcsi, Vera! Gyönyörűek a manócskák! Nagy-nagy gratula.

Csucsu! Szuper a teszted! Mikor mész nőgyogyihoz?

Gyurmi! Megy a drukk ezerrel a holnapi teszteléshez :D

Encike! Miért jövő hónapban kell menned rákszűrésre? Miért nem csinálta meg most a dokid?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nika, Datolya, Viri! Köszönöm a jókívánságokat.

Nika! Van egy nagy kéményünk, remélem a gólyák is észreveszik, s leszállnak hozzánk. Meg persze minden babócára vágyóhoz. :D

Datolya! Jobbulást kívánok. Sajnálom, hogy elmaradt a kettesben töltött estétek. Nemcsak tanulsz, de tanítasz is? Mit?

Ma vettem ovus tesztet! Remélem ez majd segít.
Az utcánkban ma lomtalanítás van. Képzelhetitek mi van itt. Amit a szél nem hord szét, azt a guberálók megteszik. :evil:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Mert máj.-ban lesz 1 éve hogy voltam és igy beszéltük meg. Vetélés volt 1 honapja és még egy picit várjunk. Két ho pihi az már jo.
Milyen ovut vettél?
Jo éjszakát!
encike 2
 
 


Kiriki: nálunk nincs kémény de nyitva hagyom az ablakot ha erre is küldöd bár csucsu már küldte hozzám is de jöhetnek többen is :) én simán bevállalnék ikreket is akár :):):) de nem hiszem a mi családunkban nem igazán tudok róla hogy lenne de a pároméban sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Lányok!

Segítsetek egy kicsit! Peteérés előtt hány nappal kell akcióba lépni, hogy lány és hány nappal, hogy nagy valószínűséggel fiú legyen a végeredmény?

Jónás napom elvileg hatodikán lenne és fiú lenne a végeredmény. Kíváncsi lennék ez működne-e nálam? A kínai fogamzásnaptár szerint két lányomnak kéne lennie, helyette van két fiam. Ha most esnék teherbe, nem tudom eszerint mi lenne, de lehet, hogy autómatikusan az ellentétét kéne vennem.

Megyek megnézem a kínai naptárt, kíváncsi vagyok....

Kép Kép Kép
datolya
 
 


A kínai fogamzásnaptár szerint, ha ebben a hónapban foganna, nagy valószínűséggel lány lenne, tehát az én esetemben (úgye ez eddig egyszer sem jött be) ez fiút jelent és a Jónás-féle szerint is fiú.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya: na énis megcsináltam a kinai naptár számítást. fiút hoz nekem. Na kiváncsi leszek majd. Bár a lányomat kiadta lánynak tehát nála bevált.

Kép
csucsu05
 
 


Gyurmi: Szerintem is ráérsza 6. héten menni,akkor már szívhangok is vannak! :D

Datolya: Mennek a drukkok,hogy összejöjjön az amit akartok! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: Holl csináljátok ezt a kínai naptárasat?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Melcsi:
Nagyon édi a kistesó! Örülök, hogy minden rendben veletek!

Kiriki:
Most van igazán felfordulás a melóhelyen. Tegnap ugyanis a felét elköltöztettük két emelettel feljebb!

Viri:
Mindjárt küldök neked privit!

Vera - Csucsu:
Itt is gratula! :D :D :D :D :D

Pénteken megyek HSG-re szurkoljatok, hogy minden rendben legyen! Én egy cseppet be vagyok parázva tőle, de úgy gondolom,hogy nem én leszek az első és nem is az utolsó, aki ezen átesik! :shock: :shock:

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Teszteltem, de még mindíg halvány, hát nem nyugodtam meg...
Kép

Amúgy pé. előtt 3 nappal kell akciózni, ha lányt szeretnétek, mert ők tovább élnek, a fiúk csak 1 napig, tehát, pé.ig a fiúk nem bírják ki. Aki fiúra hajt a pé. napját krll mrgcélozni. :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Na, már a betűket sem találom. :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Melcsi, köszi!

Gyurmi, neked is köszi az infóért! Azt hiszem nálunk most az akció idejét az dönti el, mikor fogom magam már végre "fickósan" érezni.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya! Egy kis segítség!

Tippek és Trükkök

Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!

Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...

Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.

Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.

Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)

Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.

Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.

Érdekességek:

Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.

Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.

Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.

Az étrend befolyásoló hatása

Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.


Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!

Ajánlott:
· tejtermékek ( kivéve a sajt )
· gabonafélék - rizs
· húsfélék - szárnyasok
· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót
· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper

Nem ajánlott:
· sajt ( sós )
· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )
· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )
· füstölt hús, felvágott, sertés
· füstölt hal, tenger gyümölcsei
· konzerves gyümölcsök, banán, datolya
· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs
· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )

Ha fiút szeretnénk:

Ajánlott:
· sós ételek
· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek
· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta
· kenyér, tészta

Nem ajánlott:
· tej ( tejcukor miatt )
· spenót, zölbab, saláta
· tojás

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Bocsi, ha hosszúra sikeredett, de hátha valakinek segít! :D :roll: :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi: ez a teszt azért szerintem szép. Ha láttad volna z én halvány tesztemet:) Na akkor paráztál volna. Szóval nyugi:) Gratula. Mikor mész dokihoz hogy tervezed?

Melcsi:a googleba beirtam kinai naptár. És ott kidobja rögtön.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Megint halvány kétcsikosat teszteltem, akkor ez még negának számit? Ha pont egyforma akkor van pé?

Melcsi!
A naptarak.com-on is találsz naptárt. Nekem bejött.
encike 2
 
 


Gyurmi : nyugodj meg látszik az a csíkocska:):):):):) gratula

nika70
Salgótarján
 
 


Gyurmi, gyönyörűen látszik mindkét csík a teszteden!
Köszönöm az érdekes összefoglalót. Remélem kilenc hónap múlva már élőben vizsgálhatom a nemét!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Gyurmi: én totál nyugodt lennék, ha ilyen tesztem lenne. Úgyhogy te csak nyugodj meg.

Datolya: hát én nem tudom mikor kéne együtt lennetek, hogy lány legyen. Nekem is kínai szerint lányom van, de mégis fiam :) Én nem hiszek ilyenekben. Úgyis apa kiskatonája dönti el, nem a kínai, vagy a jónás naptár :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gyurmi: Ez a teszt erős pozítív. nyugodj meg ne idegeskedj mert ott a pocakodban viszont baba van:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello Lányok!

Encike! Az ovus tesztem Baby Test "márkájú". Most vettem először ilyet. Ez jó?

Nika! Ha meglátogatnak a gólyák, ígérem hozzád is átküldöm őket. :D Nálunk a családban vannak ikrek, uncsitesóim között és a nagymamámnak voltak ikerpár testvérei. A férjemnél nincsenek ikrek. Anyukám annak idején nagyon szeretett volna ikreket, hát nem lettünk. Ő azt sem bánná, ha az unokái lennének ikrek. Hát, én nem is tudom...

Datolya! Nekem a Jónás-napom erre a hónapra kislányt jósol, ráadásul egybeesik a pé-mmel. Adja Isten, hogy kiderüljön, bevált-e a jóslat :)

Melcsi! Találtál valami hatásos módszert a hányás ellen?

Anda! Sajnálom a felfordulást :cry: Jól kifogtad, nem elég, hogy hosszú idő után mentél vissza dolgozni, plusz még ilyen káosz is van. Kitartás! Péntekre szorítok. Ügyes leszel, hamar túl leszel rajta.

Gyurmi! Ne izgulj! Látszik, hogy van ott babóca. Ezek a tanácsok (fiút vagy lányt) valakinek bejöttek?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi mindenkitől a bíztatást, olyan aranyosak vagytok!!!
Ha nem lenne ott a csík, akkor is gyanakodnék, mert rendesen kerülget a hányinger, a melleim meg úgy bedurrantak, minha már most szoptatnom kéne! :lol: :D
Csucsu!
Te mikor mész dokihoz? Most mennyi idős a babád?
Én úgy számoltam, hogy febr.27-től 5 hét és 3 nap telt el, jövő héten ha minden jól megy már 6 hetes lesz a kisbabus, és utána mennék 14-e körül dokihoz, ha addig kibírom. Tök izgi! :D

Minden várakozónak kívánok mielőbbi babásodást, küldöm a gólyákat!!!

Kép

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi: Én a jövő héten csütörtökön megyek dokihoz. Aznap leszek 5+5hetes.

Kép
csucsu05
 
 


Halihó!

Gyors bekukk, és rohanok tovább!

Kiriki:
Köszi a drukkokat, rám fér! :D

Gyurmi:
Ott van mindkét csík! Köszi a tippeket, bár nekem teljesen mindegy, hogy milyen nemű, csak egészséges legyen és költözzön már be a pocakomba! :wink:
És mennek a dddddddddrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Gyurmi köszi a gólyákat! Remélem, hamar ideérnek.

Gyurmi, Csucsu! Drukkolok, hogy a dokinál minden ok legyen. Várjuk az uh. képeket.

Datolya! Ma reggelre nekem sincs hangom, pontosabban olyan hangom van, mint aki mutál. És én is köhögök. Úgy látszik, nem gólyák jöttek hozzám, hanem bacik. Te jobban vagy már?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Félve, de feltettem egy vonalzót, hogy lássam, hogy hol is állunk, mikor telik le a hat hét, mikor kell dokihoz mennem. Meg azért is, mert annyira tetszett! :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi: Tök jó az új vonalzód :D

Csucsu: Megy a drukk jövő hét csüt-re :D Lassan telik az idő mi :?:

Csajok tudnátok segíteni,hogy lehet-e feta sajtot enni így terhesen,mert azt tudom,hogy camambert nem lehet,de hogy fetát lehet-e,azt elfelejtettem megkérdezni :!: :roll:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi, nem tudom lehet-e enni. Én mindkét terhességem alatt ettem Cambit is, Fetát is, sőt kékpenészes sajtokat is, szerencsére semmi bajuk nem lett a fiúknak. Úgy gondolom, hogy, ami pasztőrözött tejből készült, vagy utólagos hőkezeléssel, azt szabad enni terhesség alatt is.

Kiriki, sajnálom, hogy te is benyaltad ezt a betegséget, hangosodj mihamarabb! Nekem ma reggelre már javult a helyzet, bár még nem tökéletes a hangom, de legalább már reggel sem csak tátogtam, hanem hang is jött kifelé.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


gyurmi . szép a vonalzód:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak így berontok hozzátok, de a topik névből ítélve van köztetek aki még babaprojekt előtt áll.

Szeretnék veletek eszmét cserélni.

Biztos vagyok bennne, hogy tudtok nekem hasznos tanácsot adni, és tanulok tőletek egy-két dolgot.

Nagy vonalakban magamról annyit, hogy 32 éves vagyok és kb. 2 éve próbálkozunk, de sajnos eddig még nem sikerült a babóca.

Most kezdtem el igazából a végére járni, hogy mi miatt nem jön a kis pocaklakó.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, remélem legalább annyira jól sikerült a hétvégétek, mint az enyém! A kaja kitűnő lett, alig győztem beseperni a bókokat, a vendégsereg sikeresen meglepte anyukámat, és olyan jó volt látni az arcán, hogy végre nem a betegségére gondol, hanem látja, hogy még van mit tenni (bepótolni) ebben az életben! Azt hiszem ez minden fáradságot megért!

Jah, holnap nem megyek dolgozni, köszönhetően a BKV-nek! :?

Gyurmi!
Nagyon édes a vonalzód! :D

Pendi:
Üdv itt is! :lol: :D

Kép
anda81
 
 


gyurmi tényleg nem kell aggódnod.nagyon szép erős az a második csík!
gratula neked!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pendi : üdv közöttünk :)

bkv sztrájk:):( most beszéltem a párommal elindultak 6-kor itthonról és most értek csak fel pestre ami máskor egy másfél óra az most 4-re sikeredett

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?