Új privát üzeneted érkezett!

Till! Én is hallottam már mensi alatti teherbeesést. Végül is két petefészkünk van nem igaz? :wink: Bár ezt sose értettem, hogy hogyan van összehangolva a működésük. De a kétpetéjű ikerbabákból kiindulva biztos vannak olyan hónaok, amikor mindkét oldalról elindul egy-egy petesejt a méhbe. Na lehet hogy ez tök hülyeség. az emberi szervezet nem mérnöktudomány. Kiszámíthatatlan. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nem tudom leheteséges-e, mert ezt csak a Grace Klinikában láttam :oops: , hogy egy nőnek ikerbabái voltak, a lány 1-2 hónapppal fiatalabb volt mint a fiú ikerpárja, sőt nem is ugyanattól az apától. :shock:
A kissrác megszületett, a kiscsajt még benthagyták, mert neki ugye még kellett fejlődnie. Úgy derült ki, hogy a másik gyereknek más az apja, hogy a fogantatási időben nem is voltak együtt, mert összevesztek! :roll:
De Grace Klinikán minden előfordulhat! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!
Ez milyen izgi! Fogalmam sincs van-e ennek valóságalapja. Ha nincs akkor az orvosok fele dühöng, amiért ilyen hülyeségekkel traktálják a kedves tv nézőt a másik fele meg kidől a nevetéstől, hogy ezt valaki beveszi. :D :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

 
 

Mivel két méhe volt (ha jól emléxem), így végülis simán lehetett.
Vannak születési rendellenességek, ezt tudjuk, nálunk a családban is van olyan akinek hat ujja volt. Miért ne lehetne két méhe. Bár ilyet még nem hallottam az életben, de elképzelhető hogy van ilyen.

dita75
 
 


Lányok,
kész vagyok ettől a rettenetes hőségtől! :twisted: Semmi normálisat nem tudok csinálni, 30 fok van a "hűvös" lakásban is...Remélem, Ti jobban vagytok!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Pár napig tuti nem jövök. Kende beteg (hány-megy a hasa, lázas, taknyos, nyűgös…) Nekem meg az allergia miatt bedurrant a szemem, így próbálok nem netezni, mert az csak ront a szememen. :( Jövök, ha jobban látok.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Jobbulást kívánok Kendének és neked!
rena85
 
 


TILL
Én egész nap kind dolgoztam a kapunkat csináltuk!
Még a pöcsömön is csurgott a víz!
Nagyon elfáradtam ma. Reggel 8-tól most tettem le először a fenekemet, de kész a kapu. Tök jó lett majd teszek fel képet! Nagyon fáj a lábam, azért még sok kilót kell cipelnem! Basszus ezektől a szuriktól megint olyan hógolyónak érzem magam, felröppentek a kilók rendesen, csak pár hétig tudtam hordani egy két régebbi nacimat, most már megint nem jönnek rám, vagy épp szorít és kényelmetlen! :(

A férjemmel tele van a bakancsom! Hulla negra vagyok, és idecsődítette a fél utcát inni! Bunkóság vagy nem de én még ki se toltam a képemet, bulizgassanak leszarom, nem fogok ott jópofizni, meg pincérkedni nekik, mikor alig érzem a porcikáimat! Elegem van már, hogy itt basszus mindenki azt csinál amit akar!

VIRÁG
Kendének jobbulást, szegénykém mindketten oda vagytok!
Az allergiára pont ma rendeltem egy lánytól két szert ami nagyon ász, ha majd időd engedi gyere át az LH, HCG tesztes topicba és ott tegnap elég sokat beszéltünk erről a témáról. Én a nyár végi porokra vagyok allergiás, de kegyetlenül..... jó lenne valami normális gyogyi amitől tünetmentes lehetek, és hosszabb távon is lehet szedni.

További kellemes hétvégét kivánok Mindenkinek!

dita75
 
 


Virág! Jobbulást a kicsinek!

Tilli! Én is teljesen kivagyok ettől a melegtől. És mostanra már tiszta ideg a holnapi hisztero miatt. Tök hülyeség de legjobban azonizgulok, hogy amikor felébredek altatásból állandóan pisilnem kell. Az infúzióval meg nem a legkönnyebb közlekedni. Hátha holnap nem lesz így, de ma is már vagy tízszer voltam WC-n. Biztos az idegeskedés.

Dita! Nagyon tetszik ez az őszinte megnyilvánulás. Általában én is mindig jópofizok mindenkivel, akkor is ha alig állok a lábamon, csak mostanság jutottam el odáig, hogy "leszarom" mit gondolnak. Most én is nagyon mérges vagyok páromra, mert volt egy szép hétvégénk, végre itthon ketten, erre elrontotta az egészet azzal, hogy négy órakor lement garázst takarítani, megbeszéltük, hogy én addig megsütöm a vacsit. Most 19.20 és párom még mindig lenn van, engem meg itt elönt az aggodalom, hogy mi lesz holnap a hiszteroval és már a sírás kerülget, amiért nincs velem. Persze lemenetm hozzá amikor a vacsi elkészült, és ő örömmel közölte, hogy kifestették a szomszéddal a múltkoriban beázott falat, ami jó is, de könyörgöm miért épp most kell ezt csinálni amikor szükségem lenne rá. :cry: Még jó hogy itt kiönthetem a szívem, mert már különben tuti bőgnék az egyedülléttől.

Holnap remélem majd estefelé jelentkezem, mi volt a hiszteron és mit mondott a doki bcsi az IR-re.

Szép jövő hetet indenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA

Szegénykém! Az a baj, hogy csak virtuálisan tudok ölelést küldeni.... :roll: Az én lelkem is akkor könnyebbül meg igazán, hogy ha itt panaszkodhatom ki magam, de azért hiányzik egy váll akire ráborulhatsz néha! Az én párom ilyenkor nem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel. Volt hogy elvitt shoppingolni, pedig nagyon útál csámborogni az üzletekben. Fáj neki látni engem ahogy szenvedek! Most már erőt vettem magamon, és nem bőgök napokon át.

Tudod nekem nincs is igazán közeli barátnőm, vagy barátom, csak ismerőseim (Én Bp-i vagyok eredetileg és ottmaradt család, rokonság, barátok) Itt pedig már vannak kialakult baráti körök, arról nem beszélve, hogy sokaknak nem tetszik hogy nekem ami szívemen a számon. Én nem szeretek senkivel jópofizni, ha valami bajom van vele azt közlöm. Az embereknek sajnos fáj az igazság.
Én a magam szemében is meglátom a szálkát, nemcsak másokéban, és nekem sem mindig tetszik, hogy ha rossz véleményt alkotnak rólam, de csak akkor, hogy ha igazságtalanul.

HATALMAS DRUKKOT KÜLDÖK NEKED!!! Biztos minden rendben lesz, majd gyere a hírekkel!

Többiek!

Szép időnk van! :roll:
Éjjel kint felejtettem a ruhákat, mert még amikor utoljára néztem nedves volt, és amikor 1/2 2 -kor elkezdett szakadni az eső félálomba mentem ki a párom munkáscuccáért.
Persze csurom víz volt, és tudtam, hogy reggelre nem fog megszáradni, így az éjszaka közepén keresgéltem neki másik garnitúrát. Persze mindnek volt valami kehéje, úgyhogy 2-1/2 3-ig vartam a nadrágját. Utána már vissza sem tudtam aludni. 3 órát aludtam egész éjszaka!

dita75
 
 


A beszámolót másolom:
Sziasztok! Hát egyik szemem sír, a másik nevet, de inkább sírok. Délelőtt még nem voltam ezzel így, de most hogy végiggondoltam az eredményem.... A hiszteron túl vagyok, nincs semmi panaszom. A méh taljesen rendben van, ami a lombikhoz teljesen tökéletes. Viszont a tubaszájadék fedettnek tűnik. Ezt nem igazán értem, áprilisban voltam HSG-n és akkor az a doki, aki csinálta, azt mondta, mindkét petevezeték átjárható. Bár nem tudom pontosan mi is a "tubaszájadék" de a petevezeték kijáratára gondolok. Tévedek? Szóval életem legszörnyűbb vizsgálata volt az a HSG áprilisban, és kiderül, hogy nincs is minden rendben. Akkor most megint ott tartunk, hiába lesz páromnak sokmillió kiskatonája, ha nem tudnak átjutni. Még egy HS-t nem szeretnék, nekem tényleg annyira rossz volt, akkor ezerszer inkább a lombik. Csa már úgy örültünk, hogy talán spontán is lehet baba, vagy inszeminációval.

Az IR-re annyit mondott doki bácsi, hogy ha a háziorvosom nem ír fel, akkor majd ő felírja a metet. És hogy kb. 3 hónapot várjunk a kontrollig.

Szóval szomorú vagyok, én még senkit nem hallottam akinek HSG után 5 hónappal már lett volna valami gond. Megpróbálom majd felhívni azt az orvost, aki csinálta és elkérni a röntgenem, csak egy záróelentést kaptam, amiből semmi nem derül ki, csak az volt hogy átjárhatóak a petevezetékek.

Dita! Hát én sem büszélkedhetem barátokkal, ugyanis én nyíregyházi vagyok, minden rokonom a környékén lakik, mondjuk azt nem is bánom. De a barátaim is elszórtan élnek, a legjobb barátnőm Kecskeméten, jó ha egy évben kétszer találkoznk. Szóval néha nagyon egyedül érzem magam. Végül is párom a legjobb barátom is. És ez nagyon jó, csak hát néha hiányzik egy barátnő. Jó, hogy itt ilyen rendes lányokat talál az ember! :wink:

Szeretettel ölelek minden kedves arra vágyót!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA

Fogalmam sincs mi lehet a tuba szájadék, de én is egyből arra gondoltam amire Te, Egyformán gondolkozunk, ennyi idő után én sem bíznám magam a véletlenre. Bár nem volt még lombikom, de biztos örömmel mennék neki a dolognak, mert az már nem csak "vaktában lövöldözés" !

Ilyenről már hallottam, hogy hsg-n nem vették észre az endot, polipot.... nem is értem, hogy ezt nem laparral csinálják? Nekem azzal csinálták altatásban és végigkameráztak mindent belülről.

Hát semmi okosat nem tudok mondani, én még itt nem tartok és remélem nem is fogok. A legjobbakat kívánom neked.
Kitartás!
Kép

dita75
 
 


Hahó,
itt vok!!!

No, látom, mindannyian hasonlóan érezzük magunkat! :oops:

Ditu,
igazad van, nem kell jópofizni!!! (sajna ezt én sokszor elbénázom :oops: ) Részeg léhűtők monnyanak le!!! :twisted:
Gratu a kapuhoz! :P Apa pedig nevelhető! :lol:

Katerina,
basszus!!! Mindig jön valami!!! :evil: (Nagyon szurkoltam a hiszteróhoz, KP csinálta?) Remélem, azért a körülményekhez képest jól vagy!

Kisvirág,
gyógyulást nektek!!!

(Sajna én sem vagyok a topon: allergia - xyzalt szedek rá, így tünetmentes - felülfertőződött, most torokgyulám van...
A nap történése pedig, hogy immáron 6. napja jár iskolába Manó, és ezalatt 2x hívatott a tantónéni...(az öszifő aranyos, de a váltó tanerő!... nem csípi a kölkömet...minden nap úgy fogad, mikor megyek a kölökér', hogy asszem, leordítja a fejet a nyakamról, hogy ez a gyerek kezelhetetlen, megígy, megúgy...ráadásul piaszaga van a banyának!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: -ma aszittem még egyet szól, és megrúgom... :evil: )[/size]

tillidian
 
 


Sziasztok lányok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok a szomszédos topic-ból... kb. háromhavonta felfázom. Vagy felváltva, vagy csapatostul jön a húgyúti fertőzés, húgyhólyag, vese, petefészek és méhgyulladás....
Most legutóbb "csak" húgyúti fertőzésem volt egy kis véres pisivel és enyhe vesefájdalmakkal....persze mire Uh-ra kerültem, sehol semmi ...nem volt alkalmam felfázni, már akár egy együttlét is kiváltja a gyulladást.
Petefészekgyulladás rittkábban jelentkezik mint a húgyúti.
Nem vagyok magyarországi, de a házidokimtól sikeresen kikönyörögtem a Gynevac-ot bár eléggé parázom is emiatt.... recept a kezemben, ki kellene váltanom.

Ti tapasztaltak vagytok, tudnátok nekem tanácsot adni?
pl.
- Jelentkezett-e már valakinél alergia?
- Két dobozzal írt ki a doki, a férjemnek is. Féltem a dárgám, hiszen nála nagyobb a baj...
- Húgyúti gyulladásokra is alkalmas? Tapasztalatot jó lenne hallani......

Nagyon sokat jelentene nekem bármilyen tapasztalat, tanács...

Nem vagyok magyarországi és mindennek a tetejében senki nem is ismeri a Gynevac-ot. Már csak ezért is jólesne egy kis bátorítás hogy nem lesz semmi bajunk tőle....

Köszi... Mindenkinek babaesőt!!!!
tea77
 
 


Sziasztok!

Tea77!Még nem hallotam,hogy bárkinél allergia lépett vólna fel.Mielőtt beadattam vólna magamnak meg a férjemnek én is féltem,hogy allergiás rohamot kapunk,írtam Lázár drnőnek aki megnyugtatott,hogy nem lesz semmi baj.És nem is lett semmi bajunk egy kis izomlázszerü fájdalom volt mindkettőnk hátsófertályában de semmi más.Mindenféle gyulladásra jó a Gynevac szerintem érdemes beadatni.Ne félj!
rena85
 
 


Köszönöm rena85 a bátorítást.
Eredmény? (Neked megérte??)
Vagy ti is most nemrég vettétek fel a vakcinát?
tea77
 
 


Tea!
Nekem nem lehet beadni a Gynevac-ot, a Gynevac.hu-n kérdeztem meg. :( Nemrég tudtam meg, hogy allergiás vagyok egy vegyi anyagra, és sajnos a Gynevacban is van belőle. :( De szerintem nem kell aggódnod, mert ha valamira allergiás lennél, már rájötél volna, mert olyat még nem hallottam, hogy valaki allergiás és semmilyen tünete nincs. Persze az más kérdés, mire kiderül, hogy mi okozza az allergiát. Nekem a következő tüneteim voltak, nem sorrendben: szemviszketés, kötőhártyagyulladás, kiütések, borszasztóan viszkető fejbőr ( a samponok nagy részében is benne van ez a vegyi anyag ), viszkető fülek. könnyező szemek, és olykor nem kapok levegőt.
Ha nagyon nyugtalan vagy, talán azon a honlapon te is rákérdezhetsz, hogy mi történhet, ha valamelyik összetevőre allergiás vagy, bár nem tudsz róla, hogy lenne. És akkor eldöntheted a kockázatok ismeretében hogy beadatod-e.

Szép napot!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


TEA
Én is azt javaslom, hogy előbb fordulj a forgalmazókhoz, mert pontos és megnyugtató választ a kérdéseidre ők adhatnak!
Én nem állítom, hogy a bacik és gombák ettől tűntek el nálunk, de biztos közrejátszott. A felfázásra viszont nekem nem segített. Kislány korom óta örökké fel vagyok fázva. :roll:

Felfázásra ajánlottak nekem egy csomó gyógynövényt és egyéb készítményt, talán ezeket sem árt kipróbálni:

mezei zsurlófű
csalánlevél
körömvirág
kamilla
gyermekláncfű
medve szőlő
lestyán
aloe vera berry gél

Mielőbbi gyógyulást Neked!

dita75
 
 


Sziasztok!!!

Kinek van kedve holnap este 9től chatelni egyet a blogomon? :P
Gyertek, ugorjatok be, jó lesz a társaság! :P

tillidian
 
 


Till! Sajna nem tudtam menni. Este kilencik nyelvórám volt. Kis beszámolót kaphatunk esetleg?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT
Ma este lesz drágám! :lol: :lol: :lol:

A mai jelmondatom a munkahelyi dolgokra tekintve: :twisted:

Ha valakire haragszol, sokat segít, ha nyugodtan leülsz és elgondolkozol rajta :o)))

Kép

dita75
 
 


Dita! :D

Hát ami azt illeti akkor is áll az üzenetem, mert ma este pakolnom kell, hajnalban elutazunk. Szülinapi meglepetés. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT
De jó neked! :wink: 8)
Hová-hová???

dita75
 
 


Katerina,
szupr, hogy ennyit utaztok! :P (Irígy-irígy! :lol: )
Érezzétek jól magatokat! :D

Ma este 9-től chat! :P

tillidian
 
 


Köszönöm lányok és már el is bizonytalanodtam.... :roll:

Alergiás tüneteim még nem voltak, bár a fül- és torokviszketés már kezd nagyon feltűnő lenni.
Ezenkívül nincsenek kiütések, fulladás, könnyezés semmitől... :roll:

Na....ha nem hat a felfázásra, akkor nem tudom érdemes-e kiadni még ekkora összeget is... Petefészekgyulladásom Decemberben és márciusban volt + most a húgyhólyag-gyuszi...
Mit gondoltok? bírjak még ki egy kicsit és legyek óvatos?
Az igaz, hogy inkább a felfázással küszködök. + Apánál vannak gondok és nem nálam. Megelőzésnek és gyuszimentes fészekrakásnak gondoltam jó lenne. Ne lombik alatt érjen a húgyhólyaggyuszi... :roll: mert még majd elhalasztják amiatt.

Most már ténylge nem tudom mi lenne a jó megoldás.... :roll: :roll: :roll: :roll:
tea77
 
 


Sziasztok!
Megérkeztünk szerencsésen még pénteken, csak nem volt semmi időm netezni. Most se olvasgattam vissza, csak írok egy pár sort. Zakinthoson voltunk egy hetet, de nem kettesben hanem egy baráti házaspárral és a majdnem négyéves kislányukkal. Néha rossz volt alkalmazkodni hozzájuk, de máskülönben teljesen kiürült az agyunk, semmi rossz gondolat. Felért egy egyész nyári szünettel :)

Elkezdtem szedni az IR-re a bogyómat, egyenlőre csak egyet naponta. Igyekszem tartani a szénhidrát diétát, de azért nem őrült módjára. A másik topikban egyfolytában mellékhatásokról olvastam/olvasok, ezért nagy félelemmel vettem be az első szemet. Úgy tűnik semmi különös eddig. Ezért eldöntöttem, hogy nem riogatom magam a beszámolókkal, majd ha valami nagyon rosszat tapasztalnék, akkor majd utólag visszaolvasok. Sajnos az a típus vagyok a könnyen beszugerálja magának amit olvas. Kár hogy a babával nem így van.

Tea! Szerintem az allergia kevésbé rossz, mint az állandó gyulladások. Én a Gynevacra szavazok. De ezt a dokinak kéne eldönteni. Egyébként magamon kívül senkit nem tudok, aki allergiás lenne rá. :wink:

Till! Ami az étkezést illeti reggel én se eszem sokat, mondjuk két abonettet valamival a tetején ( sonka sajt), egy fél alma, vagy egy kis gyümölcslé. Szerintem ennyi már elég. Ez se csúszna le?
Sajnálattal olvastam, hogy elfajultak a suliban a dolgok. Az a biztos, ha új suli után néztek. A kolléganőm kisunokája is így járt, azt mondta az a lényeg, hogy értessétek meg vele, hogy nem miatta kell egy másik iskolába menni, hanem valami jó magyarázatot kell találni, pl. oda okosabb gyerekek járnak, aranyosabbak a tanárnénik, érdekesebb tantárgyak lesznek....nagyon szurkolok, hogy minden rendbe jöjjön!

Dituli! Mi újság nálatok? Milyen hangulatban vagy mostanság?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina!De jó nektek.Biztosan nagyon jól éreztétek magatokat!Nagyon nagyon irigy vagyok! :lol: Remélem nem lesznek rosszullétid vagy valami mellékhatásod a gyógyszertől.

Kép
rena85
 
 


Rena!

Hát kívánom mindenkinek, hogy hasonló szépeket lásson, mint mi. Tulajdonképpen épp az imént azon érzékenyedtem el, ahogy a másik topikban írtam, hogy már jó pár hónapja két örömem van csupán a párom és az hogy el tudunk utazgatni. Elég rosszul hangzik. :( Mindennek ellenére csoda, hogy vidám tudok lenni. Amikor kicsit helyrebillenek a babügyekkel kapcsolatban, akkor mindig a szüleimmel van valami. Azt viszont nem kívánom senkinek. Én meg azokra irigykedem, akiknek normálisak a szülei. Minden más lehetne, ha egy kicsit is tudnék rájuk számítani, de éppen ellenkezőleg.... Na, sötét gondolatok töröl töröl.

Szép napot!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok Csajok!
KEzd feléledni a topic!

Kisvirág hol lehet?
Mielőtt elfelejteném holnapra sok boldog névnapot KEndének!

KATERINA
Mindenhol van valami. Nekem már csak anyu van, apuval rég nem tartottuk már a kapcsolatot, 3 éve halt meg. Anyura lehet számítani mindenben, csak az a baj, hogy mióta ilyen messze vagyunk egymástól a nővéreméket tartja inkább szem előtt. A nővéremnek 3 saját és 2 nevelt gyereke van, 4 már felnőtt, de jelenleg is mind otthon lakik. Nem is nagyon dolgoznak, sosincs pénz, semmi! Borzasztó. Anyu segít rajtuk folyton. A nővérem mindig azzal takarózik, hogy engem azért nem kell segíteni mert nincs gyerekem. De én mondjuk a semmiben nem is szültem volna.
Bonyolult az élet.

Nekem pl. nincs lehetőségem utazgatni. A párommal is ritkán tudunk kettesben lenni. Sajnos csak sok munkával tudjuk fenntartani azt a színvonalat amiből nem akarunk engedni.
Nem luxus körülményekre gondolok, de szeretem ha szép igényes az otthonom és viszonylag tele a hűtő, tehát ne nagyon kelljen nélkülöznünk.

Milyen egyszerű lenne az élet, hogy ha minden simán menne!
Na most ez egy kicsit zavarosra sikeredett! :roll:

Milyen hangulatban vagyok mostanság?
Ezt most úgy írtad, mintha egy hangulatember lennék!
Na jó lebuktam tényleg az vagyok! :oops:
De azért jellemző rám a szinte állandó jókedv, mégha nincs is minden rendben körülöttem. Elvagyok, várom a pénteket akkor tesztelek, remélem + lesz! Ha nem akkor október 2. konzi a BMC-ben, még egy inszem után ugyanis egyből lombikra szeretnék menni. Keresem az utódom a cégnél, mert rájöttem, hogy hónapokba telik mire valaki ezt a sokmindent itt megtanulja.
A másik pedig az, hogy ha lombik lesz akkor sokat kell pestre járnom, úgyhogy valszeg tp-en leszek, és mivel nincs helyettesem így kéne gyorsan találni valakit.

RENA
Veled mizu? El vagy tűnve mostanság te is!

dita75
 
 


Dita!
Azért kérdeztem milyen hangulatban vagy, mert láttam, hogy amíg távol voltam nem jártál erre. Bár más se nagyon. :) Szóval jólesik nézegetni a hozzászólásaid, mert ha épp nem valamin bosszantod magad, akkor mindig valami mosolygós dolgot írsz. És most ezt hiányolom. :wink: De amikor bosszankodsz, azt is aranyosan teszed! Na most ez jó hízelgősen hangzik! :D Bocsi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA!
Én már csak ilyen vok! :lol:
Dilinyós Dituli! :lol: :lol: :lol: 8)
De hát pont ezért (így) szeretnek, tehát nem változom! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Azért nem igen jöttem mostanság, mert kissé szét vagyok csúszva.
Kende teljesen megbuggyant. Mintha nem is ő lenne. Egész nap mint egy kis ördög.
A legújabb, hogy visszafelesel, mindig az övé az utolsó szó, és ráadásul elkezdett engem és az apját verni. Visszaütni nem merek, mert ugye akkor azt hiszi ez jó dolog. Szóval kezdek csődöt mondani a nevelés terén. És ami a legújabb fejlődünk visszafelé. Már hónapok óta szobatiszta, de most kb 1 hete lassan megint bepisil. Én meg mint egy mosómedve állandóan mosom a pisis cuccokat, és takarítok utána. Már éjjelre visszaadom rá a pelust.
Közbe após meg körfűrésszel levágta az egyik ujját, és visszavarrták neki. Oda is egyfolytában rohangálunk. És mivel egyedül él, így mi visszük neki a kaját meg mindent. Persze tőlünk 10 km-re lakik, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolog.
Menetközben a gyes/táppénzes ügyeimet is intéznem kellett, mert most elvileg ha jól intéztem a dolgaimat akkor táppénzen vagyok.
Közben a lakás szalad. Az egyik nap elkezdtem a nagytakarítást, de még a konyha, fürdő hátra van.
Szerencsére pocaklakóm jól viselkedik. Néha émelygek egy kicsit, meg időnként egy picit szurkál, de elviselhető. Sokkal jobban bírom, mint Kendével bírtam. :)
Dokihoz csak jövő héten megyek. De már várom nagyon.
Ma voltunk doki néninél Kendével. Lemérték és 12 kg és 90 cm. Nem csoda, hogy nem jó rá egy ruhája sem. :) Kapott szurit is. Először bátran mondta, hogy melyik lábába kéri, aztán volt nagy sírás, de szerencsére hamar megnyugodott. Utána meg kivittem játszóterezni, de ott már semmi baja nem volt. :)

Tea: nekem se lett semmi allergiás reakcióm a szuritól. Annyi „mellékhatása” lett hogy babás lettem :lol:

Till: sajnálom, hogy nem zökkenőmentes a suli. Lehet tényleg érdemesebb lenne váltani. A végén még kicsinálják szegény gyerkőcöt.

Kat: de jó lehetett nektek a kis nyaralás. Te kaptad szülinapodra, vagy kinek volt szülinapja?
Drukk, hogy ne legyen sok mellékhatása a gyógyszernek!

Rena: ti hogy álltok? Ugye projekteztek rendesen? Hol tartasz a ciklusodban?

Dita: aranyos, vagy hogy felköszöntötted Kendét. Köszönjük. Nagyon tetszik a vonalzód. Most is volt inszem? Hatalmas drukk péntekre!!!! Érzel valami előjelet?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Látom most rendesen beindult a topic!

Katerina!Remélem,hogy hamarosan már nem csak két dolognak tudsz majd örülni,remélem sok jó fog mostmár történni veled,pl:babás leszel! :wink: Hát igen sajna mindenkinél van olyan családtag aki megkeseríti az életet.Sajnálom,hogy a szüleid nem állnak melléd!De ott van a párod aki biztosan nagyon szeret,gondolj erre!

Dita!Péntekre:++++++++++++++++++++++++++++++
Velem nincs semmi különös,várom,hogy végre történjen már valami,visszaállhatna a szervezetem.Viszont a párom katonái jól szerepeltek! :D Hála istennek ezen nem kell izgulnom!Ma beszéltem a dokimmal és megbeszéltük,hogy ha Okt.10. körülig nem jön meg megyek gyogyit iratni ami visszahozza a mensim,és utánna inszem!


Virág!Akkor sajnos nálatok is van rendesen probléma!Örülök,hogy jól vagytok.Remélem azért a sok dolog mellett tudsz magadra is figyelni és pihengetsz is néha!Igen rajta vagyunk a babán csak az a baj,hogy nem tudom,hogy hol áll a ciklusom mert a kezelés után még nem jöttem rendbe,vagyis nem tudom,hogy rendben vagyok e.Fájdogál néha a hasam úgyhogy remélem ez annak a jele,hogy visszaáll minden.Jó lenne elcsípni a pé-t csak azt sem tudom mikor van.

Kép
rena85
 
 


KISVIRÁG
Zajlik az élet nálatok is!
Kende tudja a kistesót??? Lehet már most féltékeny rá, és azt hiszi, hogy ő majd háttérbe szorul ezért parázik és viselkedik így!
Remélem hamarosan lenyugszanak a kedélyek körülöttetek!

RENA
Hőmérőzzél feltétlen, vagy vannak olcsó lh - tesztek.
Nekem van egy ketyerém aminek a mikroszkópjára nyálat kell tenni, a világos felé fordítani és ha páfrányos akkor termékeny napok vannak!
Remélem sikerül elkapni a pét, de a tuti recept, ha minden másnap együtt vagytok. :wink: Jó huncutkodást! :lol:

dita75
 
 


Dita!Köszönöm a tippeket.Az utolsó tipped fogjuk betartani,ez nem kerül semmibe és még jól is érezzük magunkat! :oops: Meg így nem annyira görcsölök rajta!

Kép
rena85
 
 


Kisvirág!
Légyszi, azért ne hajtsd túl magad. Én is nehezen bírom ha rendetlenség van, de legalább azt most viseld el. Hagyj időt magadra, legfeljebb nem engedsz be senkit a házba. :wink: Van épp elég bajod.

Rena! :) Akkor mindent bele!

Dituli! Neked meg szurkolok ám egyfolytában!

Tegnap kaptam mailben:

Egy egyetemen, bölcsész szakon pályázatot hirdettek.
A feladat az volt, hogy írjanak egy rövid (esszét) értekezést, ami az alábbi elemeket tartalmazza: Téma:
1.Vallás 2.Királyság 3.Szex 4.Rejtély.
A díjnyertes esszé ez volt:
"Úristen! - kiáltott fel a királynő. - Terhes vagyok! De vajon kitől?"

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok,
kicsit káosz van mostanság nálunk, csak ritkán jövök errefelé...remélem, jól vagytok!

Dita,
annyiranagyon szurkolok!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++

Kisvirág,
kitartást Neked és szebb napokat!!! :oops: Vigyázz magatokra!!!
(én erősen leszorítottam Manó kezeit, mikor verekedni próbált. Akár úgy is, hogy kicsit fájjon neki, így érezte, hogy nem helyes a hiszti! Nekünk bejött ez a "lefogós" módszer!)

Rena,
hajrá Nektek is!!!

Katerina,
akkor Te most mikor indulsz neki a lombiknak? Lemaradtam... :roll:
Harcikával megismerkedtél? :)

(holnap TSH kontroll a Mens Mentisben, meglátjuk, 1 hónap alatt mit javult a pajzsom...)

tillidian
 
 


ENYIM TESZT AKKORA NEGA!!!! HOGY NA!!!
Lécci ne sajnáljatok!
okt. 2. konzi a BMC-ben, remélem idén még meglombikoznak! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Remélem minden rendben lesz a pajzsoddal!

Dita!Várom a jövőheti beszámolód!

Kép
rena85
 
 


Till! Szurkolok neked! Már asszem mindehol írtam neked. :) De valahogy mindig "lemaradunk" egymásról. Nem, nem kezdjük a lombikot. Két hónap múlva lesz újabb terheléses vérvukor vizsg. és utána lesz konzi KP. doki bácsival hogyan tovább. Remélem akkor indulhat a lombik kezelés. Úgyhogy ehhez tartsd magad te is!!! :D Tessék jó eredményt produkálni, hogy együtt mehessünk. :wink: Tudod ez alól csak egy megbocsátható kimaradás lehet bármelyikünk részséről. Egy spontán baba. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Dita! Te voltál már terheléses vércukor vizsgálaton? Gondolom most tele e hócipőd, d ha eddig kimaradt, akkor nézesd meg. Ez csak egy jó tanács lombik előtt. Nekem is rég el kellett volna menni. Csak későn találtam ide, hogy a netes lányok "elküldtek volna". Már lehet rég babás lennék.....
Na, de ma már napsütéses napunk lesz!!!! (sun)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
tényleg lemaradtam az infókról :oops: :D - akkor most nem is vagy előjegyezbe KP-hoz? Én mindenképp beírattam magam januárra (remélem, jó lesz a cukor-kontroll, november végén megyek a Mensbe), épp 1 év telik el így a 2 lombik között...

Dita,
ez a beszéd!!! Lesz neked babád, meglátod!!! Kihez mégy a BMC-be? (barátnőmnek 1. lombikra kóhozott össze Zeke doktor babát, a napokban szül :P )

Rena,
Köszi!
Várom az eredményemet!

tillidian
 
 


Till!
Igazából áprilisra volt időpontom, aztán toltuk májusra, aztán szeptemberre és most ha jól emlékszem úgy mondta a doki, december-január. Azt mondta mindig nekem ezidáig, hogy tolni bármikor lehet, csak hamarabb nem. De az időpontom az megvan, csak gondolom majd az egészségemtől meg a doki bá leterheltségétől függ, hogy december lesz vagy január. A januárral nekem is pont egy év lenne a különbség, és ez most tutira sikerülni fog, mertr őszi babáim lennének, amiről mindig is álmodtam :) Sőt a kolléganőm még tavaly álmodott nekem októberi ikreket. Állítólag ő még olyat sose álmodott, ami nem jött be. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Till!
Pont Zekéhez szeretném én is kérni magam, mert nagoyn jókat hallottam róla!

Most az inszemesben pont azon parázok és idegeskedek, mert több BMC-s lánytól hallottam, hogy ki kell bekkelni a 6 inszemet, és csak utána csináltak lombikot! Én nem akarok még 3 inszemet. Max. egyet. Én még nem ismerek senki olyat akinek 5-6. sikerült volna! A biztosra szeretnék menni!

A munkahelyem miatt muszály mielőbb bebabásodnom, mert megszűnik a cég, nem várhatok, ha akarnék sem! Anyagilag igencsak szarul jönnék akkor ki! Igaz bejelentenének egy másikba, de sztem nem annyival amennyi most van. Bruttó 90 után amit kapnék az max. az éhenhalásra lenne elég!

dita75
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek puszi és köszönöm, hogy itt vagytok nekem és válaszoltok, véleményt mondtok...

Kisvirág - Az efajta mellékhatást jól tűrném... :wink: :lol:

Még mindig nem jutottam döntésre... :roll: meg egy pici igazság abban is van, hogy párocskám gyógyszereinek ára most felülmúlta minden lehetőségünket, pillanatnyilag nem is tudnánk megvenni...
De tervben van, remélem majd akkor is itt lesztek ha az első szurira készülök............... na meg a mellékhatására... :wink:
tea77
 
 


Pusz Mindenkinek!

Ditu,
szurok, hogy Zekéhez kerülj! :)

Tea,
üdv itt, mihamarabbi babásodást! :)

Katerina,
Veled álmodtam én is, és azt álmodtam, hogy sikerül a köv. lombikod!!! Jó érzésű álom volt! :wink: :P

tillidian
 
 


Tilli!!
:D Hát ez borzasztó jól esik!!!! Nagyon boldog lettem, hogy ezt írtad. Milyen aranyos vagy, hogy álmodban is eszedbe jutok. Teljesen meg vagyok hatva. Ölelés!!!
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Ideértem megint nagy sokára. :)
Még mindig pörgünk, csak most már irányba. Elkezdtük gyorsan még a nagy hideg előtt leszigetelni a mennyezetet. (Panel 4.emelet és a tető nagyon kihúzza a meleget) Az alap dolgokat már megvettük pénteken, de még meg kell venni a dekor hungarocellt, amit még ki sem néztünk. Képzeljétek apa megmérte a kocsit, hogy befér a cucc ami a kezdéshez kell. (50 m2 hungarocell tábla.) Természetesen csak úgy fért be, hogy én már nem. Így a Bricostorból átkutyagoltam a Corába és ott sétáltam másfél órát, mire a párom visszaért értem. Jó kis kaland volt. :) Egyébként ez jellemző a páromra, hogy megméri, de elméri a dolgokat. :lol:

Rena: örülök, hogy a katincsokkal minden rendben volt. Drukk, hogy magától helyreálljon a szervezeted és ne kelljen a bogyó hozzá.

Dita: Kende tudja a tesót. Én is gondoltam rá, hogy ez miatt viselkedik így. Néha mondja is, hogy nem adom a játékomat kistesónak. Én meg mindig nyugtatom, hogy nem is kell neki, mert neki más játékai lesznek.
Érdekes, hogy ki kell várni a 6 inszemet. Egyébként én is feleslegesnek tartom, ha az első kettő-három nem sikerül akkor minek még ezt fokozni?

Till: a következő verekedős hisztinél megpróbálom a kézlefogós módszer. Hátha..
Mi lett a pajzs eredménye?

Tea: a párodnak is be akarod adatni a szurikat?

Kat: nektek nem is lesz inszem a lombik előtt? Vagy azon már túl vagytok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág! Én párom egy anti ezermester. De nagyon aranyos. Néha próbálkozik barkács dolgokkal, de jellemzően felhívja az öccsét, aki viszont őstehetség mindenféle szerelésben. :D

Nekem nem volt inszem, párocskámnak nagyon alacsony a spermaszáma, csak a legutóbbi eredményünk lett 16millió/ml. Előtte a legnagyobb összám is csak max 6 milla volt, de a lombikoknál azt mondta dokibá, csak százezres nagyságrend. Szóval fel sem merült az inszem.

Dita! Ezt neked is mondom, nem kell végig inszemezni mind a hat alkalmat, én legalábbis úgy tudom. Szerintem ez orvos függő, ha jó esélyeket látnak az inszemre, akkor nem erőltetik a lombikot. És szerintem ez jó is így. Tudom, hogy néha úgy tűnik, hogy na majd a lombik, hiszen az sokkal biztosabbnak tűnik az eredményt tekintve, de a lombikozás az egy komoly teher a szervezetnek. Sőt veszélyes is. Szerencsére ritkán akadnak rossz "mellékhatások", de azért vannak. A másik pedig, hogy azért egy inszem az sokkal természetesebb módja a nagy találkának, mint egy csésze, vagy mint a mi esetünkben egy szuri a petesejtbe. Ha nekem lehetett volna inszemezni, akkor minden alkalmat megragadok. És párom is így gondolja. Ha nem így látjátok, akkor bocsánat.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
:D :D :D az álmaim általában megvalósulnak!!! :wink:

Tényleg, írtam Neked az akupunktúrás topicba: hol van ez a hely, ahová mégy?

Kisvirág,
hajrá dackorszak-kezelés!!! :P

(TSH eredményem még mindig nem jött meg! :( )

Puszó Mindenkinek!

tillidian
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: