Új privát üzeneted érkezett!

Moni! Nekem akkor fájt így a hasam, mikor szedtem a clostyt és peteérésem volt. De akkor szinte még menni sem tudtam!

Eliza! Az a baj ezekkel a tünetekkel, hogy mindkettőjé lehet. Aki babát szeretne, az abban reménykedik, hogy ezek AZOK a tünetek. Én egyszerre produkáltam a terhesség és a menstruáció összes tünetét, csak hogy még jobban összezavarjam magam. Kép
Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem jelent semmit a tuti meg fog jönni érzés, mert simán "meggondolhatja" magát!

Én nagyon drukkolok!

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Moni! Nekem akkor fájt így a hasam, mikor szedtem a clostyt és peteérésem volt. De akkor szinte még menni sem tudtam!

Eliza! Az a baj ezekkel a tünetekkel, hogy mindkettőjé lehet. Aki babát szeretne, az abban reménykedik, hogy ezek AZOK a tünetek. Én egyszerre produkáltam a terhesség és a menstruáció összes tünetét, csak hogy még jobban összezavarjam magam. Kép
Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem jelent semmit a tuti meg fog jönni érzés, mert simán "meggondolhatja" magát!

Én nagyon drukkolok!

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Breni! Én 2004. júniusban hagytam abba a gyógyszert (2 év után), és 2004. decemberben borult fel teljesen a hormonháztartásom (96 napos ciklus). Az én szervezetem úgy tűnik, nem reagál jól a fogamzásgátlóra. Meg is fogadtam akkor, hogy nem szedek többet gyógyszert! Majd megoldjuk valahogy máshogy. Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 

 
 

Breni! Én 2004. júniusban hagytam abba a gyógyszert (2 év után), és 2004. decemberben borult fel teljesen a hormonháztartásom (96 napos ciklus). Az én szervezetem úgy tűnik, nem reagál jól a fogamzásgátlóra. Meg is fogadtam akkor, hogy nem szedek többet gyógyszert! Majd megoldjuk valahogy máshogy. Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Köszi Szandi! Hát reméljük a legjobbakat! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Szandi! Hát reméljük a legjobbakat! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


KépEstére sok csokimikulást mindenkinek(lehetőleg zebrásatKép )

Moni
Köszi az infót!Én meg olvasgattam,mint állat,hogy megtudjam,ki is az a Banita.KépGondoltam új,de azért gratuláltam márKép
Egyébként jó a hőd,pláne,hogy felfelé ível.Drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Eliza,Julcsi
Szerdára mensiűző sámántáncot lejtek!!!Talán mégiscsak meglepi lehet a fa alatt!!

Breni
Nem mindig lehet érezni a p.é.-t!Tojásfehérje volt már?

Szandi
grat a babához,és könnyű,gyors szülést kívánok!

Editke
Kép Pedig én annyira drukkolok neked minden ciklusban!

Adi
Jó a görbéd!Kíváncsi vagyok a folytatásra!

Zsuzska
Nehogy már pont karácsonykor jöjjön meg!Mensiűző sámántánc megy neked is!!

Kata
Légyszi javíts ki a táblán 4 cn-re.Köszike!

KépKép

KépKép
okr
 
 


KépEstére sok csokimikulást mindenkinek(lehetőleg zebrásatKép )

Moni
Köszi az infót!Én meg olvasgattam,mint állat,hogy megtudjam,ki is az a Banita.KépGondoltam új,de azért gratuláltam márKép
Egyébként jó a hőd,pláne,hogy felfelé ível.Drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Eliza,Julcsi
Szerdára mensiűző sámántáncot lejtek!!!Talán mégiscsak meglepi lehet a fa alatt!!

Breni
Nem mindig lehet érezni a p.é.-t!Tojásfehérje volt már?

Szandi
grat a babához,és könnyű,gyors szülést kívánok!

Editke
Kép Pedig én annyira drukkolok neked minden ciklusban!

Adi
Jó a görbéd!Kíváncsi vagyok a folytatásra!

Zsuzska
Nehogy már pont karácsonykor jöjjön meg!Mensiűző sámántánc megy neked is!!

Kata
Légyszi javíts ki a táblán 4 cn-re.Köszike!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!Kép


Most vagyok a világ legboldogabb embereKép telefonáltak a bankból,pár nap mulva jön az értékbecslö és megkapjuk a lakáshiteltKép!!!
Karácsonyig utalják is a pénzt,ennél szebb ajándékot még nem kaptamKép!!
Most az se érdekel ha megjön a mensi,mert annyira boldog vagyok!Kép
A babot meg lehet ,hogy a húsvéti nyuszitól kérem majd!Kép!!
Vendég
 


Sziasztok!!Kép


Most vagyok a világ legboldogabb embereKép telefonáltak a bankból,pár nap mulva jön az értékbecslö és megkapjuk a lakáshiteltKép!!!
Karácsonyig utalják is a pénzt,ennél szebb ajándékot még nem kaptamKép!!
Most az se érdekel ha megjön a mensi,mert annyira boldog vagyok!Kép
A babot meg lehet ,hogy a húsvéti nyuszitól kérem majd!Kép!!
Vendég
 


Okr, köszi szépen, és tessék űzni a sámán táncot . :-))), úgy hogy hatásos is legyen!
Amúgy ez tényleg fantasztikusan jó hír, hogy megkapjátok a lakáshitel, akkor nektek ez a legeslegnagyobb Karácsonyi ajándék, vagy Mikulási? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, köszi szépen, és tessék űzni a sámán táncot . :-))), úgy hogy hatásos is legyen!
Amúgy ez tényleg fantasztikusan jó hír, hogy megkapjátok a lakáshitel, akkor nektek ez a legeslegnagyobb Karácsonyi ajándék, vagy Mikulási? :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Bocsi, az utolsó mondatat Keditkének akartam irni!

Amúgy a pocakfájásom nekem is a minimálisra csökkent. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Bocsi, az utolsó mondatat Keditkének akartam irni!

Amúgy a pocakfájásom nekem is a minimálisra csökkent. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.

Edit hat ez nagyszeruKépSajat hazatok lesz.Oke nekunk mindig is az volt ugyhogy en nem tudom milyen lakberben lakni,de igy biztos meg nagyobb az oromKép

eli,julcsi druk druk.

lanyok lenne egy kerdesem foleg szandihoz/
egy terheseg alatt kb hanyszor vesznek vert?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok.

Edit hat ez nagyszeruKépSajat hazatok lesz.Oke nekunk mindig is az volt ugyhogy en nem tudom milyen lakberben lakni,de igy biztos meg nagyobb az oromKép

eli,julcsi druk druk.

lanyok lenne egy kerdesem foleg szandihoz/
egy terheseg alatt kb hanyszor vesznek vert?

Kép
monyoka
 
 


Eli!

Inkább a karácsonyi,mert még az értékbecslö vissza vanKép!!
Vendég
 


Eli!

Inkább a karácsonyi,mert még az értékbecslö vissza vanKép!!
Vendég
 


Keditke, akkor Karácsonyi, de ez a legszebb ajándékotok nem? :-)

Köszi a drukkot Monyó! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Keditke, akkor Karácsonyi, de ez a legszebb ajándékotok nem? :-)

Köszi a drukkot Monyó! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Okr!
Nekem mindig van folyásom egyszer kevesebb egyszer több,de nincs semmi bajom csak én ilyen "nedves" vagyok.Bocsika!Igazán én nem tudom megkülönböztetni,mivel én nem nagyon figyelem magam.Ez lehet baj is,de én nem bánom hogy ilyen vagyok.

Kép
breni
 
 


Okr!
Nekem mindig van folyásom egyszer kevesebb egyszer több,de nincs semmi bajom csak én ilyen "nedves" vagyok.Bocsika!Igazán én nem tudom megkülönböztetni,mivel én nem nagyon figyelem magam.Ez lehet baj is,de én nem bánom hogy ilyen vagyok.

Kép
breni
 
 


Monyoka! Nekem eddig 3-szor vettek (6 hetesen vércsop.+ vérkép+toxoplasma, 16 hetesen AFP+ Hepatitis, 26 hetesen terheléses vércukor+ vérkép) és elvileg még egyszer fognak 36 hetesen.
De ha valamilyen probléma jelentkezik terhesség alatt, természetesen többször.

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Monyoka! Nekem eddig 3-szor vettek (6 hetesen vércsop.+ vérkép+toxoplasma, 16 hetesen AFP+ Hepatitis, 26 hetesen terheléses vércukor+ vérkép) és elvileg még egyszer fognak 36 hetesen.
De ha valamilyen probléma jelentkezik terhesség alatt, természetesen többször.

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Editke
A hőmérősben már válaszoltam

Breni
Sokáig én sem figyeltem,de mostanában igen,és már észreveszem,mikor tojásfehérjés.

Na,még valami:Megnéztem a jónás-naptáromat.Képzeljétek el a hőim által jelzett p.é.,mindig a jónás szerinti legelső napra esik.KépPedig megmondom őszintén,én eddig abszolút nem hittem ebben.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Editke
A hőmérősben már válaszoltam

Breni
Sokáig én sem figyeltem,de mostanában igen,és már észreveszem,mikor tojásfehérjés.

Na,még valami:Megnéztem a jónás-naptáromat.Képzeljétek el a hőim által jelzett p.é.,mindig a jónás szerinti legelső napra esik.KépPedig megmondom őszintén,én eddig abszolút nem hittem ebben.

KépKép

KépKép
okr
 
 


szandi akkr azt meg kibiromKép

rettegek a verveteltol nagyon..

Kép
monyoka
 
 


szandi akkr azt meg kibiromKép

rettegek a verveteltol nagyon..

Kép
monyoka
 
 


Betti,
nagyon örülök, hogy minden rendben van. Kép Kaptál képet? Gondoltam rád ezerrel! Kicsit megszeppentem, hogy nem küldtél smst, de reméltem, hogy az öröm miatt feledkeztél el róla. Kép
Én holnap megyek vérvételre.

Eli,
remélem a cickát csak péig ittad. Nem vagyok nagy szakértője, de a lányok itt régebben azt írták, hogy csak a addig lehet.

Móni Kép
mindig elámulok a görbéiden...jobb, mint a tankönyvben! Kép Persze tudom, hogy nem ez a nehézség nálatok. Nagyon halkan drukkol nektek. Munkahelyeden van valami változás?

Ági
16+2
potter_76
 
 


Betti,
nagyon örülök, hogy minden rendben van. Kép Kaptál képet? Gondoltam rád ezerrel! Kicsit megszeppentem, hogy nem küldtél smst, de reméltem, hogy az öröm miatt feledkeztél el róla. Kép
Én holnap megyek vérvételre.

Eli,
remélem a cickát csak péig ittad. Nem vagyok nagy szakértője, de a lányok itt régebben azt írták, hogy csak a addig lehet.

Móni Kép
mindig elámulok a görbéiden...jobb, mint a tankönyvben! Kép Persze tudom, hogy nem ez a nehézség nálatok. Nagyon halkan drukkol nektek. Munkahelyeden van valami változás?

Ági
16+2
potter_76
 
 


Okr, hol lehet a Jónás-naptárnak utána nézni?

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, hol lehet a Jónás-naptárnak utána nézni?

Kép
elizabeth25
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter, mi minden este iszunk,de nem simán. KÉt filter gyümölcstea, egy filter cicka. Vagy egy kakukkfű, egy cicka egy gyümi. Szerintem ez tök jó így! Nem hinném, hogy károsan hatna! Az elvileg a mensis görcsökre jó, azt mondta a gyógyszerésznő!
De most elkezdtem négy dolgot szedni, megbeszéltem a dokival (amit Banya ajánlott), hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Potter, mi minden este iszunk,de nem simán. KÉt filter gyümölcstea, egy filter cicka. Vagy egy kakukkfű, egy cicka egy gyümi. Szerintem ez tök jó így! Nem hinném, hogy károsan hatna! Az elvileg a mensis görcsökre jó, azt mondta a gyógyszerésznő!
De most elkezdtem négy dolgot szedni, megbeszéltem a dokival (amit Banya ajánlott), hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyóka! Kép
Én is ettől féltem, mert előtte minden vérvételnél elájultam, de mióta terhes vagyok, mégcsak rosszul sem lettem! Kép Fura, de én egyáltalán nem bánom, utálok ájulni! Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Monyóka! Kép
Én is ettől féltem, mert előtte minden vérvételnél elájultam, de mióta terhes vagyok, mégcsak rosszul sem lettem! Kép Fura, de én egyáltalán nem bánom, utálok ájulni! Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Kösz Okr, de ezen nem nagyon tudok kiigazodni!

Kép
elizabeth25
 
 


Kösz Okr, de ezen nem nagyon tudok kiigazodni!

Kép
elizabeth25
 
 


A Jónásos topikban leírták,hogyan kell megcsinálni.
Nekem be van téve a kedvencek közé,úgyhogy csak rákkantittok,és megnézem.Igazából már nem tudom,hogyan csináltamKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


A Jónásos topikban leírták,hogyan kell megcsinálni.
Nekem be van téve a kedvencek közé,úgyhogy csak rákkantittok,és megnézem.Igazából már nem tudom,hogyan csináltamKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter!
Köszi a dics-dicst! Legalább ez jó, ha más nem is. KépKépKép
Du. írok privi mailt munkahely ügyben. Hosszú lesz... És nem vidám.

moni
 
 


Potter!
Köszi a dics-dicst! Legalább ez jó, ha más nem is. KépKépKép
Du. írok privi mailt munkahely ügyben. Hosszú lesz... És nem vidám.

moni
 
 


Ági!

Bocsi, hogy nem küldtem sms-t, de nem válaszoltál (vagy csak nem láttam?? Kép ), hogy küldhetek-e vagy sem. Kép Ezért nem küldtem, mert nem akartalak zaklatni. Kép Egyébként minden nap eszembe jutsz, amikor a villamoson ülök. Kép Kaptam egy csomó fotót, szívesen megmutatom majd, ha gondolod.

Betti
13+3

Betti
betti73
 
 


Ági!

Bocsi, hogy nem küldtem sms-t, de nem válaszoltál (vagy csak nem láttam?? Kép ), hogy küldhetek-e vagy sem. Kép Ezért nem küldtem, mert nem akartalak zaklatni. Kép Egyébként minden nap eszembe jutsz, amikor a villamoson ülök. Kép Kaptam egy csomó fotót, szívesen megmutatom majd, ha gondolod.

Betti
13+3

Betti
betti73
 
 


Moni ennyire gáz a mh-i dolog?

Köszi Okr, az infót.

Kép
elizabeth25
 
 


Moni ennyire gáz a mh-i dolog?

Köszi Okr, az infót.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza
Nagyon szívesen!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eliza
Nagyon szívesen!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?