Új privát üzeneted érkezett!

Eliza!
De barnázás nincs! Nekem az a tuti jel!
Julcsi2
 


Julcsi, hát én is abban reménykedem, hogy az jó jel, mert nekem mindig szokott lenni,mensi előtt már egy héttel, most meg semmi. :-) De úgy vagyok vele, hogy egy hónapja iszom a cickafark teát, lehet, hogy az javított valamit a cikluson és azért nincs.
Lányok nagyon félek és izgulok!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi nincs barnázásod neked sem? És szokott lenni amúgy?

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Eliza,
a 32. napon (dec. 13.)nem kellene megjönnie.Kép
Várom a bogyó-infóidat!

Julcsi,
köszi! Kép

Potter,
Köszi a pénteki PCO-s infot!Kép
Még nem olvastam el, de letöltöttem.
adi77
 
 


Adi és hogy érzed??????

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy te tudod, hogy mikor volt a pé-d? Abból melyik napon voltatok együtt?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, még nincs, de még nem késik. Szerdára várom. Kép Vagyis nem várom.
Julcsi2
 


Julcsi nekem is szerdán NEM KELLENE megjönnie. :-(, de tuti befutó a dolog az tuti. Neked mikor volt pé.-d és abból melyik nap voltatok együtt?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, mi egy éve próbálkozumk, illetve nem védekezünk.
januártól fogunk tudatosan, nekem 24-én kell megjönnie....Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska akkor neked nem rég volt pé.-d vagy lesz nem?

Amúgy lányok most kezdtem el igazán aggódni, utána olvastam a mensi előtt elkezdődő barna folyásnak, ami előtte egy - másfél héttel kezdődik, és azt írta az orvos, hogy az annak a jele, hogy nincs rendbe a pé. :-( Na még ez kellett! Pont egy olyan lány írt, akinek ugyanúgy 30 napos a ciklusa és már fél éve próbálkoznak, hiába. Akkor lehet, hogy megvan az oka, hogy nem sikerült eddig, lehet, hogy majd a homeós bogyókkal. Mondjuk ebben a hónapban akkor lehet, hogy rendes volt a pé-m, ha nem volt barnázgatás, egy picit sem. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A tegnapi 37-után ma 36.7-et mértem,és van pár csepp.Már csak aba reménykedem ,hogy beinduljon még ma rendessen a mensi.Legaláb nem késik és idöbe megjön,az is valami.A höméröt meg elteszem a szekrény aljába.



Moni!!
Nagyon izgiKép drukkolok ++!!

Beuka!
Nekem mensi elött mindig hüvelyszárazság érzetem van:pl akció elött akármit csinálunk nem nedvesedek be!"bocsi" de ezt máshogy nem tudtam fogalmazni!!

Eli!!
Szerintem még nem kellett volna tesztelni,nagyon korai volt!Nem akarlak megbántani de ha én a 15 hónap alatt végig teszteltem volna ,szerintem már teljessen kész lennék a sok csalodástol.Hidd el a saját érdekedbe, legalább várd meg a mensi elsö napját "ha nem jön meg".

Nagyon drukkolok neked is++++Kép!!

Betti!!
Kép de jó van egy kis bébidKép!!Örülök,hogy minden rendbe van!!!

Majd kicsit késöb jövök még,csak el kell mennem bevásárolni!!


Kép
Vendég
 


Aranyos vagy Keditke, nem bántottál meg, igazad van. :-)
Tuti, hogy megjön nekem, de túl fogom élni. Megvettem azokat a dolgokat, amiket Banya mondott, megpróbálom szedni, vagyis elkezdtem szedni, aztán majd meglátjuk :-)
TE amúgy jól vagy? Amúgy te hol méred a hődet és mikor? (Én is szoktam itt is ott is.)

Kép
elizabeth25
 
 


Moni amúgy nagyon nagy drukk, hogy ne jöjjön meg! A pocakod fájdogál?

Egyébként lányok egy jó hír mindenkinek: Azt mondta egy nagyon okos, docens nőgyógy ismerősünk, hogy nem feltétlenül van mindenkinek hőemelkedése, ha teherbe esik. Úgyhogy szerintem erre sem lehet 100%-osan alapozni!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

A körülményekhez képest jól vagyok!!
Én már azon lepödnék meg ha nem jönne meg!
De mivel babaprojekt szüneteltetés lesz,nem is bánom .Majd ha beköltöztünk a saját lakásunkba ,majd akor jönni fogKép.Szerintem azért nem jött eddig mert érezte hogy költözés leszKép!!
No én a számba mérem"mértem" minden reggel 10 percig!!
Vendég
 


Hú Eli!

Ezzel a barnázós témával egy kicsit megrémísztettel. Nekem mindig van, bár nem egy hétig, hanem 2-3 napig.

Editke, azért még drukk Neked is, az ember az utolsó biztos jelig végig reménykedik.
Julcsi2
 


Julcsi, az egy - két nap az nem gáz!!! :-)
A pocakod amúgy fáj?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Banita! HAtalmas gratula a teszthez! NAgyon szép zebra! Kép

Lányok! Akiknek barnázgatása van: valóüszínűleg a progeszteron hormon alulműködése okozza. Legalábbis nálam így volt, plusz a peteérésem sem volt tökéletes. Aki még nem volt orvosnál, szerintem érdemes elmenni egy vérvételre, abból meg tudják állapítani, ha hormon gond van. Nekem kezelték, és éppen itt rugdossa a bordámat a Kismanóm! Kép
Ami még nekem bejött: Elevit.

MIndenkinek sok sikert és miharabbi zebrát kívánok! Kép

Eliza! Megy a drukk, hogy ne jöjjön meg! Biztos csak korai volt a teszt! Kép

Andi
34+2

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Szandi, ti meddig próbálkoztatok? Neked mikor elmaradt a mensid fájd a pocid?

Én négy hónapja voltam teljes vérvételen-vizeletvizsgálaton és minden rendben találtak, holott ez a barnázgatás már akkor is megvolt. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Ja Szandi, amúgy neked volt hőemelkedésed mikor babás lettél?

Kép
elizabeth25
 
 


Csajok!Nekem ebben a ciklusban még nem voltak szúrkálások,lehet nem volt még pém,bár a 23.napon vagyok,de az is lehet nem is éreztem.Olvastam erről és nem mindenki érzi.Nekem még sosem volt ilyen barnázgatás.Nekem megjön és kész,előtte és utánna sem semmi.

Szia Szandi!Az Elevittel kapcsolatban mire gondoltál,hogy az bejött?

Kép
breni
 
 


Eliza! Az első hónapban rögtön 96 napig ne jött meg, és eközben vizsgálgattak. Utána a második clostys hónapban sikerült. Én nem mértem ébredési hőt, de egész terhesség alatt 37-37,3 a normál hőm. Én még a pozitív teszt utáni napon is elkezdtem vérezni, és ez még kétszer előfordult az első harmadban. Az elején csak Elevitet kaptam és Rutascorbint (ez egy c vitamin származék, ami a csökkenti a hajszálerek vérzését- orrvérzésre is ezt szokták javasolni).
Egyébként abban a hónapban is fájt a pocim mensi környékén, amikor zebrásodtam.

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Eliza! Az első hónapban rögtön 96 napig ne jött meg, és eközben vizsgálgattak. Utána a második clostys hónapban sikerült. Én nem mértem ébredési hőt, de egész terhesség alatt 37-37,3 a normál hőm. Én még a pozitív teszt utáni napon is elkezdtem vérezni, és ez még kétszer előfordult az első harmadban. Az elején csak Elevitet kaptam és Rutascorbint (ez egy c vitamin származék, ami a csökkenti a hajszálerek vérzését- orrvérzésre is ezt szokták javasolni).
Egyébként abban a hónapban is fájt a pocim mensi környékén, amikor zebrásodtam.

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Breni! Szerintem az Elevit segített abban, hogy egy kicsit megerősödjön a szervezetem, és meg tudjon tapadni a babó! Az orvosom is megerősítette ezt, úgyhogy én azóta Elevit párti vagyok! Kép
Legalábbis ártani nem árt! Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Breni! Szerintem az Elevit segített abban, hogy egy kicsit megerősödjön a szervezetem, és meg tudjon tapadni a babó! Az orvosom is megerősítette ezt, úgyhogy én azóta Elevit párti vagyok! Kép
Legalábbis ártani nem árt! Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


SZandi úgy fájt, mintha megakarna jönni? Amúgy mennyi hónapot próbálkoztatok összesen?
Azt mondod akkor, hogy ha fáj a pocim, és mensi tüneteim vannak, az még nem jelenti azt, hogy megfog jönni?

Kép
elizabeth25
 
 


SZandi úgy fájt, mintha megakarna jönni? Amúgy mennyi hónapot próbálkoztatok összesen?
Azt mondod akkor, hogy ha fáj a pocim, és mensi tüneteim vannak, az még nem jelenti azt, hogy megfog jönni?

Kép
elizabeth25
 
 


Szandi én egy hete kezdtem el az Elevitet szedni! Lehet, hogy már előbb elkellett volna?

Kép
elizabeth25
 
 


Szandi én egy hete kezdtem el az Elevitet szedni! Lehet, hogy már előbb elkellett volna?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Nekem most iszonyúan gröcsöl a hasam, pontosabban nem is görcsöl, hanem szúr. Bal oldalon. Legszívsebben hazamennék, és lefeküdnek. Olyan mintha hasmenésem lenne, de mégsem. Nem olyan mintha meg akarna jönni, a hasamaljánál szúrkál, de csak a bal oldalon. Nagyon rossz. Ma 36.8-at mértem reggel, görbét nem teszek fel, majd csak hétvége felé. Tesztelés egy kósza ötletként megfordult a fejemben, de csak azért, mert eddig tök fájtak a cicijeim, most meg nem, meg a hasam is "visszalapult", a mensi előtti puffadás eltűnt. De aztán sikerült lenyugtatnom magam, hogy nem akarok negatív tesztet már látni, ezért várok egy hetet mindenképpen.

moni
 
 


Sziasztok!
Nekem most iszonyúan gröcsöl a hasam, pontosabban nem is görcsöl, hanem szúr. Bal oldalon. Legszívsebben hazamennék, és lefeküdnek. Olyan mintha hasmenésem lenne, de mégsem. Nem olyan mintha meg akarna jönni, a hasamaljánál szúrkál, de csak a bal oldalon. Nagyon rossz. Ma 36.8-at mértem reggel, görbét nem teszek fel, majd csak hétvége felé. Tesztelés egy kósza ötletként megfordult a fejemben, de csak azért, mert eddig tök fájtak a cicijeim, most meg nem, meg a hasam is "visszalapult", a mensi előtti puffadás eltűnt. De aztán sikerült lenyugtatnom magam, hogy nem akarok negatív tesztet már látni, ezért várok egy hetet mindenképpen.

moni
 
 


Moni, drukk! Meglátod sikerülni fog!

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, drukk! Meglátod sikerülni fog!

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy nekem tegnap volt egész nap hasmenésem, meg ma is, meg majd elalszom. DE ez mensi előtt simán lehet tünet. A méhem felvan duzzadva, mint állat, de az mensi előtt úgyszintén lehet. Úgyhogy semmit sem tudok. Olyan rossz!

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy nekem tegnap volt egész nap hasmenésem, meg ma is, meg majd elalszom. DE ez mensi előtt simán lehet tünet. A méhem felvan duzzadva, mint állat, de az mensi előtt úgyszintén lehet. Úgyhogy semmit sem tudok. Olyan rossz!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Nem reménykedem, várom a mensit, minden egyes wc-zésnél a papírt lesem... KépKépKépKép

moni
 
 


Eli!
Nem reménykedem, várom a mensit, minden egyes wc-zésnél a papírt lesem... KépKépKépKép

moni
 
 


Moni, amúgy én is reggelente 37.0-37.2-t mérek, három napja, de olvastam, hogy nem mindenkinek van hőemelkedése, ha babás lesz. Te amúgy mikor méred, mikor felébredsz, de még nem szálltál ki az ágyból? És hol méred? ÉN szájban is meg hüvelyben is, kiváncsiságból! Reggel szájban 37.3 volt nekem.

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, amúgy én is reggelente 37.0-37.2-t mérek, három napja, de olvastam, hogy nem mindenkinek van hőemelkedése, ha babás lesz. Te amúgy mikor méred, mikor felébredsz, de még nem szálltál ki az ágyból? És hol méred? ÉN szájban is meg hüvelyben is, kiváncsiságból! Reggel szájban 37.3 volt nekem.

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, én is minden egyes pisilisnél azt lesem! Gyakran mész amúgy pisilni? Nekem is görcsölget , fájdogál amúgy a pocikám. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Moni, én is minden egyes pisilisnél azt lesem! Gyakran mész amúgy pisilni? Nekem is görcsölget , fájdogál amúgy a pocikám. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Nekem most egy kicsit csillapodott a fájdalom, de olyan szinten fájt, hogy azt hittem rosszul leszek. Ne stresszeld magad!!! Mondjuk bagoly mondja..., nyáron tök ilyen voltam én is. Most már lehiggadtam, beletörődtem a sorsomba, hogy én azok közé tartozom, akik nehezen esnek teherbe. Igazából nem tudom hányadik napon vagyok, csak azt tudom mikor kellene megjönnie. A hőmérőzést meg azért tartom jó dolognak, mert legalább látom, hogy jól működök.

moni
 
 


Eli!
Nekem most egy kicsit csillapodott a fájdalom, de olyan szinten fájt, hogy azt hittem rosszul leszek. Ne stresszeld magad!!! Mondjuk bagoly mondja..., nyáron tök ilyen voltam én is. Most már lehiggadtam, beletörődtem a sorsomba, hogy én azok közé tartozom, akik nehezen esnek teherbe. Igazából nem tudom hányadik napon vagyok, csak azt tudom mikor kellene megjönnie. A hőmérőzést meg azért tartom jó dolognak, mert legalább látom, hogy jól működök.

moni
 
 


Moni! Mintha magamat látnám. Pedig én még csak a 20. napon vagyok, de a barnázást már lesem.
Julcsi2
 


Moni! Mintha magamat látnám. Pedig én még csak a 20. napon vagyok, de a barnázást már lesem.
Julcsi2
 


Julcsi!
Én csak ma kezdtem a görcsök/szurkálás miatt. KépKépKép

moni
 
 


Julcsi!
Én csak ma kezdtem a görcsök/szurkálás miatt. KépKépKép

moni
 
 


Julcsi neked is már jelentkeznie kellett volna a barnázásnak?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi neked is már jelentkeznie kellett volna a barnázásnak?

Kép
elizabeth25
 
 


Szandi!Én már 2 hónapja szedem az elevitet,meg E-vitamint,mivel ez segíti a fogamzást és kevesebb a vetélés esélye is.Nekünk ez a 3.hónap amikor nem védekezünk.De júliusban hagytam abba a gyogyit,amit 5 évig szedtem.Remélem nem baj hogy ezt leírtam neked.

Kép
breni
 
 


Szandi!Én már 2 hónapja szedem az elevitet,meg E-vitamint,mivel ez segíti a fogamzást és kevesebb a vetélés esélye is.Nekünk ez a 3.hónap amikor nem védekezünk.De júliusban hagytam abba a gyogyit,amit 5 évig szedtem.Remélem nem baj hogy ezt leírtam neked.

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?