Új privát üzeneted érkezett!

Ez laptetűnek elég gáz.

maccs01
 
 


Sziasztok!

Most csak szeretnék veletek megosztani egy történetet, amit email-ben kaptam:

"Valamikor a Karácsony el~otti utolsó napon a szupermarketbe siettem megvenni
a maradék ajándékokat, amiket korábban nem tudtam.

Amikor megláttam a sok embert, panaszkodni kezdtem magamnak:

" Egy örökkévalóságig fogok itt rostokolni és még annyi más helyre kell
mennem"

"Karácsony kezd egyre idegesít~obbé válni minden egyes évvel.

Mennyire szeretnék csak lefeküdni és átaludni az egészet."

Végül is át tudtam magam fúrni a játékosztályra és el is kezdtem átkozni az
árakat, azon tunodve, hogy a gyerekek tényleg játszani is fognak ezekkel a
drága játékokkal?

Amíg nézel~odtem a játékosztályon, észrevettem egy kisfiút, aki olyan
ötévesforma lehetett,egy babát szorítva a mellkasához. Csak a haját
simogatta a babának és olyan szomorúan nézett.

Aztán a kisfiú odafordult a mellette álló id~os hölgyhöz:

- "Nagyi, biztos vagy benne, hogy nincs elég pénzem, hogy megvegyem ezt a
babát?"

Az id~os hölgy ezt felelte:

- " Tudod te is: nincs elég pénzed, hogy megvedd ezt a babát, kedveském."

Aztán megkérte a fiút, hogy várjon meg itt öt percet, amíg elmegy szétnézni.
Hamar el is ment. A kisfiúnak még mindig a kezében volt a baba.

Végül elindultam felé, és megkérdeztem tole, kinek szeretné adni ezt a
babát?

-"Ezt a babát szerette a húgom leginkább és ezt akarta a legjobban most
karácsonyra. Nagyon biztos volt benne, hogy a Télapó elhozza neki."

Azt válaszoltam, hogy talán télapó tényleg el is viszi neki, de a kisfiú
sajnálkozva válaszolt.

- "Nem, Télapó nem viheti oda neki, ahol most van. Oda kell ahhoz adnom
anyukámnak, és így o odaadhatja a húgocskámnak, amikor odamegy."

A szemei olyan szomorúak voltak, amikor ezt mondta.

- "A húgom Istenhez ment, hogy vele legyen. Apa az mondja, hogy Anya is el
fog menni Istenhez hamarosan, úgyhogy azt gondoltam, el tudná így vinni a
húgomhoz."

Megkértem a kisfiút, hogy várjon meg, míg visszajövök az üzletbol.

Ezután mutatott egy nagyon kedves kis fotót magáról, amelyen éppen nevetett.

Aztán azt mondta nekem:

- "És még azt is akarom, hogy Anya elvigye neki ezt a képet is, így soha nem
fog engem
elfelejteni."

"Szeretem anyukámat, és azt kívánom, bárcsak ne kellene elhagynia engem, de
apa azt mondja, hogy el kell mennie, hogy a húgommal legyen.

Aztán ismét a babára nézett a szomorú szemeivel, nagyon csendesen .

Gyorsan a pénztárcámhoz nyúltam, és kivettem bel~ole pár papírpénzt és
megkérdeztem a fiút:

- "Mi lenne, ha megszámolnánk a pénzed, hátha mégis lenne elég?"

Oké -mondta. "Remélem, van elég."

Én hozzáadtam némi pénzt a fiúéhoz, anélkül hogy látta volna, majd
elkezdtük a számolást. Elég pénz volt a babára, még egy kicsivel több is.

A fiú ezt mondta:
- "Köszönöm Istenem, hogy adtál elég pénzt."

Aztán rám nézett és hozzátette:
- "Megkértem tegnap Istent miel~ott lefeküdtem aludni, hogy segítsen, legyen
elég pénzem, hogy megvehessem ezt a babát, így anyukám neki tudná adni a
húgomnak. Meghallgatott! Még szerettem volna annyi pénzt is, hogy vehessek
egy szál fehér rózsát anyukámnak, de azért ezt már nem mertem kérni
Istent~ol. De mégis adott nekem eleget, hogy megvehessem a babát és a fehér
rózsát.. Tudod, anyukám szereti a fehér rózsát."

Pár perc múlva az id~os hölgy visszajött, majd távoztak.

Teljesen más hangulatban fejeztem be a bevásárlást, mint ahogy elkezdtem.
Sehogy se tudtam kiverni a kisfiút a fejemb~ol - Aztán eszembe jutott egy
helyi újság cikke két nappal ezel~ottr~ol, amelyik említett egy részeg
embert, aki ütközött egy másik kocsival, amelyben egy fiatal no és egy
kislány volt.
A kislány azonnal meghalt, az anya kritikus állapotban van.

A családnak el kellett határoznia, hogy kikapcsolják-e az életfunkciók
fenntartását szolgáló gépet, mert a fiatal hölgy soha sem tudna felkelni a
kómából, amibe esett.

Ez a család lenne a kisfiú családja?

Két nappal azután, hogy találkoztam a kisfiúval, megakadt a szememegy
újságcikken, amely arról
tudósított, hogy a fiatalasszony elhunyt .

Nem tudtam megállítani magam, hogy ne vegyek egy csokor fehér rózsát, majd
ezzel a ravatalozóba mentem, ahol a fiatalasszony ki volt téve a
látogatóknak, akik így megtehették az utolsó búcsújukat a temetés el~ott.

Ott feküdt a koporsóban, egy csokor fehér rózsát tartva a kezében a fotóval,
a baba a mellkasára volt
helyezve.

Sírva hagytam el a helyet, úgy érezve, hogy az életem örökre megváltozott.
Az a szeretet, amit ez a kisfiú
érzett az anyukájáért és a húgáért - még a mai napig is nehéz elképzelnem.
És a másodperc törtrésze alatt mindezt egy részeg ember elvette t~ole."

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag, ezt a sztorit megkaptam e-mailen tavaly, nagyon sírós.

maccs01
 
 

 
 

Csillag! az nagyon bőgős


KKKKKIIIIIINNNNNNgaaaa!! ne tedd ezt velem

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Csillag, hát ez nagyon szomorú!Alig bírtam ki, hogy ne bőgjek!

Maccs, azt mondod jó időzítés. Hát ma nem tudom rátudom-e apcit venni, mert még mindig alszik! :oops: :roll:
Bár ez még nem elég!

Ana, engem is érdekel már Kinga!!!!Lehet nagyon elfoglalt a szülőszobán! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, kétnaponta érdemes én úgy tudom, tehát mondjuk holnap reggel.

maccs01
 
 


Niki! Mi 3 napig szexeltünk, péntek, szombat, vasárnap. :oops: :lol:

Kinga! Tisztára megszült! Nem is baj, mert a gólyája már nálam van. :lol: :lol:

Betti! Nagyon jó lett a festés! Nekünk is fehér volt a babaszekrény, még megvan, de azt terveztem, hogy festek rá. A kiságy is megvan, az meg gyerekággyá kombinálható, és egyben van a pelenkázóval. Nagyon tetszik az a nagy fiókos szekrény. A kiságyról lemaradt a kép!Tegyél! A bébijárgány is jó, ügyik vagytok. Hatalmas pocimérettel rendelkezel. Tegnap mutattam a páromnak, nekem az elsővel a szülés előtt sem volt ekkora. Hatalmas!

Maccs! De jó laptetű! Elkel neked is. Igaza van Nikinek, látszik hogy ment le súly is. A mimikai ránc simább a szebbik képen.




Csillag! Azért gondolok ám rád nagyon nagyon. Hajrá!!!!!!!


29 nap és karácsony!!!!!!!!Hurrá!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


maccs

közben látom megtaláltál :)

ana

köszönöm,majd az ágyról is,ha kész lesz teljesen az ágynemű,még a baldachin hiányzik és felöltöztethetem :D

hát igen növekedik ez a pocak,nem tudom hova ennyire de már megszoktam és pár hét és talán elhagyom és babázhatok végre :) bár tuti hiányozni fog a pocakosság,jó érzés mikor mocorog,mindig mikor lefekszem várom h megmozduljon :) kis aranyos.

KépKép
bettike83
 
 


Na ne már, mindenki szülni van?
anabana
 
 


Kinga írta.

TEGNAP ÉJJEL MEGÉRKEZTEM.2,7 KG VAGYOK ÉS 51CM.BARNA A HAJAM ÉS A SZEMEM.ANYUNAK IS CSAK A HASA FÁJ,DE ODA VAN ÉRTEM.PUSZI BENCE.,

Küldött képet is, amit este fel rakok.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ejj! Mióta ezt várom!

Kinga! óriási gratula! Nem is kicsi baba! Sok boldogságot és jó egészséget nektek! Na meg egy tejcsárdát is kívánok!

Kép
anabana
 
 


Niki! Nagyon várom a képet!!!!!!!
anabana
 
 


Egész idáig nem volt áram a munkahelyemen.

A párom kértem meg, hogy írjon nektek. De most visszajött.

Nagyon édes Bence. Ha tudok holnap bemegyek Kingához.

Este meg hozom a képet csak itt nem tudom feltölteni!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hali!

Kinga, hatalmas gratula neked és Bencusnak! Milyen kis picike babuka, biztosan édi! :) Kép

Pusz

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Chris!

Segíts!!!!!!!!
!

Most mondták meg a tsh eredményem 6.03. Emelek 1-re bár 1.4 et mondott az asszisztens a doki kedden lesz. Ugye nem lesz baja a babának? Neked volt az elején ilyen magas értéked?
anabana
 
 


kinga itt titokban lebabázott :)

Gratulálok nektek és mielőbbi felépülést,sok boldogságot a pici fiatokhoz :)

KépKép
bettike83
 
 


Hali!

Na, most végre picit tudok írni.

Bettike, nagyon édi pocika, szép nagy görögdinnyét rejtettél bele :lol:

Maccs, szép lett az arcocskád :wink:

Ana, hogy vagy friss kismami? Nagyon szépek a tesztecskék, most már tényleg hangosan gratulálok!

Niki, drukkolok, hogy sikerrel járj mérlegelés és baba szinten is, remélem minden a legszebb álmaid szerint alakul!

Én voltam ma a munkaügyi kp-nál, megkérdeztem, hogy mikor kell oda mennem bejelentkezni, stb, azt mondták, hogy hétfőn, de most kigondoltam, hogy mégis inkább elmegyek passzív táppénzre, ha lehet, remélem, lesz olyan rendes a dokim, hogy kiír, mert 1 hónapra jár elvileg, és akkor csak ezután megyek munkanélkülire. Csak azért gáz, mert pont a két ünnep közöttre esik, akkor nem tudom, foglalkoznak-e munkaügyis dolgokkal?!

Szegény páromnak feldagadt az egyik lába, tele van vízzel, fáj neki nagyon. Mi a szartól lehet ez, nincs vmi tippetek? Nem ütötte sehova be, nem szúrta meg semmi állítólag, és csak a jobb lába dagadt be.

Ó, mi a franc jöhet még, mondjátok meg nekem? Mivel sújt a sors még bennünket? Amúgy meg azóta is megkapom anyáméktól, anyóséktól, hogy minek akarok mégegy gyereket? Mi van, ha apucival történik vmi, hogy tartom el a 3 porontyot? Ááááá, de ha így fogom fel, akkor még ez a kettő sem kellett volna, mert mi van ha... utálom ezt a szemét világot! Most is lelkiismeretfurdalásom van, mert ha táppénzre megyek, a cégemnek kell fizetni utánam ezt az 1 hónapot is, én meg ilyen idióta vagyok, hogy ezen rágódom. :roll: Pedig gondolom ők nem halnak bele abba a kis pénzbe, nekem viszont sokat jelent. :?

Cupp mkinek, és bocs, ha kihagytam vkit, nem volt szándékos ám!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Kingának hatalmas gratula Bencéhez! Egyszercsak eltűnt, azt sutty! De jó is nekik! Sok-sok boldogságot, tejet és minden jót, Kingóca!

Csillag, ez a sztori engem most annyira megbőgetett, nem találom a helyem, most döntöttem el, hogy visszamegyek Anyukámhoz a kórházba. Már a száját se tudja kinyitni, itatni se tudjuk, szemmel láthatóan szenved. tegnap bementem hozzá, romlott az állapota, nyögdécsel szegény, mozgolódik, mert biztos fáj neki, de ahogy beléptem még kimondta, hogy "Szia Cicókám" na ott kikészültem. Ma még rosszabb és nem tudtam ottmaradni, annyira rossz nézni 4 óránként kap 2 mg morfiumot - nagyon durva...1 hét alatt hová jutott.

1 kérdés: szerintetek azért nem tud "elköltözni", mert mindig ott vagyunk és nem hagyjuk? Talán nem engedjük el?
Én ma úgy jöttem el, hogy Isten veled Mamikám, de nem bírok itthon lenni, meg dolgozni sem.

Niki, alig várom a képeket Bencéről.

Maccs, levetted időközben a képeket? Én már nem láthattam sajnos.

Betti, szépek a babacuccok! Lassan én is ráállok. Bár a főnököm most keresi a tételeket, amiket levonhat a jutalékomból. A büdös bunkója, most, hogy elértem, most nem akarja odaadni. Már több dolgot is kitalált, amivel lecsökkentheti.
Vendég
 


Jaj Lettikém, nagyon sajnálom anyucidat, és gondolom, mennyire nehéz neked. Biztosan nagy fájdalmai vannak, de a morfium azért könnyebbség neki. Nem hinném, hogy azért nem megy el, mert ott vagytok, ellenkezőleg, nálunk is akkor ment el dédipapa (párom nagypapája), mikor mindenki volt már nála a családból aki számít, a lánya, az unokája és a déduncsik, vagyis mi, és a másik unokája. Ezután távozott. De fura, mert nem volt magánál, mégis tudta, hogy ott jártunk. Mindenki azt mondta, hogy áááá, nincs magánál, de én láttam, hogy próbált velünk mégis kommunikálni, reagált a szemével. Tudom, hogy így volt.
Lehet, hogy az öcsédet várja, nem? Vagy rosszul emlékszem? Ha igen, bocsánat! :oops: Remélem, békével megy el anyukád!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szia Csillag,

Mindenki ott volt, Öcsém, Húgom, Apám, NAgymamám, barátnői.
Tesómék és Apám (akivel mellesleg elváltak) állandóan (éjszaka is ) ott vannak. A két tesóm el is tolta a visszautazást Londonba 1 héttel... Érdekes dolgok ezek...
Vendég
 


Csillag, a lábdagadás (főleg a jobb) úgy tudom, keringés-szív probléma.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi most csak a képre van időm!

Íme BENCE!!!
Kép

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Nagyon kis édes kuksija van Bencének! Aranyos!

Csajok!

Mit éltem át tegnap! Reszkettem az idegtől mint a kocsonya. A tsh 6 lett. Erre én bepánikoltam, hogy elvetélek. Vagy ha nem akkor biztos beteg lesz a gyerek. Megkérdeztem egy ismerős védőnőt, azt mondta nem lesz semmi gond. utána olvastam, és végül is az ft4 van hatással a magzat idegrendszeri fejlődésére, mai nekem tökéletes.
Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, írjon, légyszi!!!
anabana
 
 


Sziasztok!


KINGA: NAGYON GRATULÁLOK, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK! CSODA ÉDES A FIAD!

Ana: Háááát,nagyon nem jó ez az érték, nem akarlak megijeszteni.Volt ilyen értékem vetéléskor, és én is 1 szem letroxot kaptam,ami 50 mikrogramm. Erre az értékre simán szedtem a 25 L-Thyroxint. De nem vagyok orvos,nekem az 50 nem vált be. Viszont nem jó a magas érték.Vetélést is okozhat, meg bajt is a babánál.12 hét után már maga termeli a pajzsmirigyet.
Vendég
 


Rengeteget lehet olvasni erről a neten, ha beírod a keresőbe a pajzsmirigya lulműködés terhesség alatt, vagy magas TSH terhesség alatt, meg ilyeneket. Ott orvosok is írnak.
Vendég
 


Valóban nézik t3 és t4 értéket is.De nem véletlen, hogy a baba is ált. akkor jön ha a tsh 1-2 között van.Ne pánikolj, nem szabad. A terhesség elején több hormonra van szüksége a szervezetnek,így majd 4 hetente kell nézetni,és mindig emelni.Ha kezelik az ég világon semmi baja nem lesz!!!!Tessék megnyugodni,és szedni a bogyót!!!!!!
Vendég
 


Chris!
Igen olvastam és még rémísztőbb. Én 75mg ot vettem be reggel.

Szerinted már károsodott? azt olvastam , hogy 18. héttől termel magának.
Neked nem voltak ilyen magas értékeid Andriskával?
anabana
 
 


Olvastam olyat is hogy 10 hét környékén 10 fölötti tsh-ja volt valakinek és egészséges baba született.

Chris! Köszi
anabana
 
 


A fejlődésben az fT4 és fT3 játszik szerepet, így nem várható gond ebben az esetben a babánál. A gyógyszer szedése azonban indokolt, mert a latens hypothyreosis sem jó a szervezetének.
Dr. Fáklya Mónika endokrinológus


Chris ilyet találtam!
anabana
 
 


Van olyan is, akinél a 16.héten veszik észre, és semmi baj nincsen. Nekem nem volt ilyen értékem, csak az elsőnél, mikor nem jól kezelték. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, mert már szeded a bogyót!!!!! Majd beszélj a dokival!!! Szerintem 3 hét múlva nézesd meg megint, és ha kell emelj.
Nekem olyan volt, az elején, hogy nagyon megemeltem, és egy kicsit - ba ment át, tehát túlműködött,de nem volt gond!!!!
A babának akkor lehet baja, ha nem kezelik, de te szeded a bogyót,így egészséges!!!!!!!!!!!!!!44
Vendég
 


Sziasztok!

Kingóca, de aranyos a kicsifiad! Cukipofa!

Ana, Jesszus, ne parázzál már, hamar menj el dokihoz, nem? Ez az öngyógyítás nem sok jóra vezet! Főleg ha szét-parázod magad!
Vendég
 


Letti! Kedden fogunk beszélni a dokival.


Chris! Köszike talán már megnyugszom! állítólag annál van baj, aki nem szedi a terhesség alatt a hormont.
anabana
 
 


Szorítok, Ana. Tudom, milyen ez, minden adatra ráparázik az ember...engem most a Zsófi feje és combcsont mérete aggaszt...kicsit, bár ez senki mást nem zavar (dokik).
Vendég
 


Igen Letti! Az ideg dolgozik bennem. Mert milyen lett Zsófi értéke?

MIndenhol azt olvasom, hogy az ft4 a fontos, mert az a pmhormon. Ha az túl sok ideig alacsony, akkor van gond. A tsh azért emelkedik, hogy stimulálja a pmet a mégtöbb hormon termelésére. Az ft4 em meg teljesen tökéletes.

Most meg már azt remélem, hogy ezzel a két napos ideggel nem ártottam!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.26 09:46-kor.
anabana
 
 


A feje körfogata kb 34 hetes, a combcsont 31 (ja és 32 hetesen voltam)... :?

De a doki végigmért és azt mondta: "hát maga se egy égimeszelő"!

Ennyivel elintézte... lehet, igaza van, de hát az ember lánya mindig parázik valamin - Ana, ez állítólag a korral jár! A francba!
Vendég
 


156 cm vagyok és rövid a lábam...csak nem akartam, hogy ő is rövid lábakkal élje le az életét mert az apjának olyan tökéletes genetikája van! Hát nem jött be, úgy látszik...remélem, nem a természetét fogja örökölni... 8)
Vendég
 


Arról ne is beszéljünk, hogy már most 2 kg-ra becsülték. Egyszerű matematikai számolásokat végezve ha heti 25 dkg-ot gyarapszik, az 7 hét alatt majdnem plusz 2 kiló. Ha az én testi adottságaimat örökli, akkor nem lesz több, mint maximum!!! 45 cm (én 42 voltam). Hát az egy kis medicin-labda! Szegénykém! Nem baj, majd adok neki tanácsokat... :lol:
Vendég
 


Letti! Ha végiggondolod, minden babára az a jellemző, hogy nagy a feje a testéhez képest. Ha nagyon nagy gond lenne, szerintem a doki figyelmeztetett volna. ja! Könnyű innen beszélni. A francba Lettike! Én a 9 hónap alatt szerintem szétrágom a kezem. Mindig mindenen pánikolok.


Szerinted Chris! Elmenjek ma a nődokihoz? Várni szeretnék a 7 hétig, de ha azt mondod és mondjátok, hogy menjek, akkor megyek. Ő biztos csak tud valami okosabbat mint én. Vagy nem? Várjak?
anabana
 
 


Letti!

Téged sem irigyellek, veled sem cserélnék! Egy biztos Zsófi szép kis csaj lesz és egészséges, majd meglátod!!!!!!!!!!!!
anabana
 
 


Ana, majd én megnyugtatlak! Olyan vagy, mint én... egy kis hipochonder:)

Menj dokihoz, csak hogy megnyugodj! Neeeeeeeem?
Vendég
 


Letti! Igazság szerint nem akarok menni, még nem. Lesz ami lesz, úgysem tudok mit tenni. Egy biztos, az első terhességemnél egy makulányit sem izgultam, tudtam hogy egészséges lesz és kész. Ezért jó fiatalon szülni. Kinga se rágta tövig a kezét.

Most mát megnyugszom, már vigyorgok is. Isten csak meg segít!!!

A tsh amúgy is csak stimuláló hormon, a thiroxin meg jó, és az a fontos. Ez amúgy is csak latens alulműködés, és nem igazi, az igazi az amikor a thiroxin érték is eltér. A francba megnyugodtam!

Megnyugodtam, egészséges gyönyörű PANNÁM, vagy BALÁZSOM lesz! Annyira örülök már lassan az 5 hét végéhez érek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chris! Igazad van, van akinek későn fedezik fel, mégis rendben van, köszike, tudod a te szavadra sokat adok, mert tudom hogy konyítol hozzá.
anabana
 
 


Ana: Ha van lehetőséged nődokihoz elmenni, akkor menj, mert akkor jobban megnyugszol. Én tuti mennék, sőt mentem is, vagy hívtam is ha bizonytalan voltam:-) de ne idegeskedj, mert azzal többet ártasz.
Vendég
 


Chris! Köszi! Még nem akarok menni. Csak ha már teljesen biztonsággal van szívhang. Hülyeség, hogy nem megyek ?Megnyugodtam. még úgysem lát semmit.


Mesélj nálatok hogy állnak a dolgok?
anabana
 
 


A 6. héten már van szívhang.Tényleg nem is tudom hány hetes vagy!?
Nálunk folyamatosan jönnek a bajok :cry:
Múlt hét óta kell szemcseppet adni Andrisnak, mert váladékozik a szeme. Tegnap este meg a kakijába volt egy pici vér.Kihívtuk a gyerekorvost, székletmintát kellett vinni a 4.ker.be, meg most legalább 1 hétig semmi tejterméket nem ehetek, hátha tejallergia.
Úgyhogy nálunk semmi jóóóó nincsen jelenleg.De remélem semmi baja nincs Andrisnak.
Vendég
 


Chris!

Ilyen a kicsiknél előfordul, a szem váladék. A székletével meg tuti semmi baj nem lesz. Van egyébként bőrelváltozása, mert az allergia jelentkezne úgy is. Szorítok nektek, meglátod minden rendben lesz. Hány nap mire elkészül az elemzés?

ÉN 4+4 napos vagyok. Dec 10-én akarok menni a dokihoz, akkor 6+4 leszek.
anabana
 
 


Ana: Jövőhéten lesz meg, majd akkor telefonálnak ha pozitív, és akkor kap antibiotikumot :cry:
Vendég
 


Chris! De ugye azóta nem volt a székletében vér? A pároddal szent a béke, megbeszéltétek a nézeteltérést?
anabana
 
 


Nagyjából megbeszéltük.Nem volt azóta szerencsére benne.Reméljük nincs baj.
Vendég
 


KINGA, HATALMAS GRATULÁCIÓ BENCE MEGSZÜLETÉSÉHEZ! Gyors gyógyulást, sok tejcsit kívánok. Sok puszi Nektek, kicsi Fiad nagyon kis szép!

Kép

maccs01
 
 


Ana, én tsh-hoz nem értek, de ne parázz, mert mindjárt kedd, addig nem lesz semmi baj. Az idegesség még sosem használt kismamáknak! A picik tele vannak őssejttel, a szervezet elég nagy csoda, roppant öngyógyító funkcióval az ő korukban.
Kedden a doki megmondja, hogy merre hány méter, gyűjtsd össze a kérdéseidet és úgy menj hozzá, hogy mindenre megkaphasd a választ és többé ne rettegj ezen.

Chris, remélem, hogy Andrisnak nincs semmi komoly baja. Én amondó vagyok, hogy rögtön kórházba küldött volna a dokinő, ha úgy látja, hogy "ég a ház".

Leti, nagyon sajnálom, hogy Anyukád már ilyen rossz állapotban van.
Csecsemők általában nagyfejűek (tehát nem felnőtt testarányaik vannak a fejükhöz képest) és jó évig még mindig görbe lábuk lesz :) Hidd el, hogy fel sem fog tűnni ez, mikor megszületik.

maccs01
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: