Új privát üzeneted érkezett!

Chris

A szülein vesztetek össze?
Én nem lennék képes együtt lakni az anyóssal! Már addig eljutottunk,hogy köszönünk és ha a másik kérdez valamit,akkor válaszolunk,de csak sátras ünnepeken találkozunk!
Szerintem torokra mennénk 2 nap után! Főleg én,amilyen idegsokkos vagyok! Sosem tudtam képmutató lenni,ami a szívemen, a számon!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Ari vagy! Köszönöm jól vagyok. A fáradtságon kívül kutya bajom. Este lerogyok az ágyba, hajnalban meg kukorékolok. Már 3 órakor felébredtem, így nem csoda hogy hulla vagyok. Még azért egy kicsit izgulok, hogy meg ne jöjjön. Szerintem emiatt vagyok nyugtalan. Piri még sehol. :lol: :lol: :lol: Holnap reggel lehet ellövöm az utolsó tesztet. :lol: :lol: :lol:


És te hogy vagy? Bence még jól érzi ott magát.


Chris! Én tudom miről beszélsz. Kész csoda hogy bírod ezt a szituációt! Kitartás!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Bence nagyon szeret odabent! Anyukám szerint majd a front kihozza! Nem bánnám,mert az éjjel szinte semmit nem aludtam,sehogy nem találtam a helyem!

Chris

Csak nehogy elapadjon a tejed az idegtől!

Kép
Kép
k_inga
 
 

 
 

Kinga! Nagyon cuki vagy! Megkaptam a vonalkódot. Majd én is küldök neked magot. Ari a képeslap! Nagyon örültem ám neki!!!!!!


Puszika érte

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana
Szívesen! Most is van egy kódom,majd kivágom és elrakom!
Én is fáradt voltam az elején,meg persze most is!
Holnap mondom a dokinak,hogy aggódom a lepény miatt,de nem ringatom bele magam,hogy csinál is valamit! Szerintem leszarja! A magánhoz meg nem jelentkeztem be! Most ő se akart uh-t csinálni. Ha nem szülök meg,akkor lehet jövő kedden megyek uh-ra!
Bár anyukám szerint a front csütörtökön vagy pénteken kihozza! Én már nem hiszek benne! Maradjon,míg jól érzi magát! És nődögéljen nekem rendesen!
Na jó,akkorára nem muszáj,mint Andriska! Gergő mérete is nagyszerű lesz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csak egy leány van talpon a vidéken?
Tessék előbújni!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na,kezdek bepipulni!
Halihó! Marhára unom ám magam egyedül!

Mi lehet vajon Lettivel? Olyan sokszor eszembe jut egy nap!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Én megjöttem.

Kezelésen meg tornázni voltam!
Olyan rossz volt úgy hazajönni, hogy nem vár senki! :(

Kinga én is gondolom rá! Ahogy ismerjük biztosan tartja magát és próbál anyujával lenni!De ettől függetlenül aggódom én is,mert elég nagy mondhatni "stressz",fájdalom éri. :( :(

Majd a hó kihozza Bencét! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Én is utálom ezt a hetet! Apa délelőtt szerel,délre hazaesik,1-kor indul dolgozni,11 körül ér haza.
Délután kint voltam anyunál,de aztán tök egyedül itthon!
Holnap együtt megyünk NST-re,aztán megint egyedül leszek.
Szerdán a kocsit csinálja,mert cserés a hátsó féktárcsa,nem fog semmit,az első is gáz,de arra most nincsen keret,majd januárban! ez sem olcsó mulatság,de sajnos a muszáj nagy úr!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Gondolom most férjecskéd ül a telefonon.Amúgy ha menned kéne tudna menni ő is?

Téged sem irigyellek, hogy ennyit vagy egyedül,de már nem sokáig! :D

Nekem a legrosszabb csak az elalvás és az a tudat, hogy később sem lesz itt! :(

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nem jöhetne,mert nincs helyette hirtelen beugró! Csak ha letelt a műszak! A munkatársaa sem mehetne be,mert nem passzolna a korongja, kevés lenne a pihenőideje és ha kiveszik a rendőrök kontrollra,akkor nem kevés büntetést kapna!
Ma senki nincs itthon a családban,de a barátnőm mondta,ha kell,ő elvisz,be is jön velem,ha akarom! Mondtam neki,hogy naná,ha arra kerülne a sor! Még csütörtök lesz ilyen nap a héten,egyébként tesóm ugrásra kész!
Most kezdek fáradni!
Nemrég a hasam fájt meg kő kemény volt,most meg a derekam vacakol! Na majd egy kiadós zuhany segíteni fog!
Mikor is lesz mérlegelés?
Dobhatnál ám képet is!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Először is köszi a sok együttérzést, a szép szavakat és eleve azt, hogy itt vagytok nekem (itt vagyunk egymásnak). A körülményekhez képest tartom magam. Folyamatos hasmenésem van tegnap óta, mert reggel a Húgom keltett (ő ott éjszakázik Anyukámmal) és annyira megijedtem, hogy azóta van ez a tünet. Anyukám szegény küzd, beszélni nem tud, enni csak max 1 teáskanál valamit egész nap kb cseppenként, inni pedig tegnap már talán megvolt az egy liter, de az is türelmesen cseppenként. Kicsit hazajöttem pihenni tegnap, de 1 óra múlva engem keresett, így visszamentem...sose lehet tudni, mikor miért "gyűjti be" a családját. Ott van mindenki, ilyenkor rohadtul össze tudunk tartani. Tegnap már voltak víziói, mondta, hogy az "urak érte jöttek" meg is mondta, hogy hárman voltak, de fényt még nem látott.
Onnantól kezdve a férfiaktól (az Öcsémtől is) nagyon fél, amíg el nem magyarázzuk, hogy ki az. Én azért reménykedem, bár nincs rá túl sok okom, de amíg él, én remélek - valszeg ez tart egyben.

Amikor van velem valaki, nincs gondom, de ha egyedül vagyok, megrogyok...tegnap reggel is nézegettem az iwiw-en...k. szar, hogy mindig volt Anyukám 37 évig, most meg lehet, hogy többet nem lesz.

Chris, nagyon irigyellek a fogyásod miatt ám! 15 kg plusszal indultál? Nagyon aranyos a kisfiad - tényleg a nyugalom szobrának tűnik! Te vizesedtél?

Én tiszta ödéma vagyok már, de a vérnyomim tartja magát.

Kinga, tanulok tőled kuglóf (süti) ügyben. MAjd ha már itthon leszek. Bár akkor te nem nagyon fogsz sütögetni!
Én is hallottam, hogy front hatására indulnak meg szülések!

Niki, a jan. 3 az nagyon rendben van...lehet, hogy azt én gólyámat kapod! Már ha megelégszel egy lányossal! Drukkolok ehhez is meg a 2 számjegyű súlyhoz is!

Ana, az én párom is ilyen óvatos.... a 12. hétig nem nagyon hitte el, UH után kezdett "felengedni". Te meddig fogsz dolgozni?

Csillag, szép képet küldtél nekem, köszike! Aranyos vagy. A hízásohoz: én megfigyelte magamon egy olyt, ha valami hízlalót kiiktatok és várom az eredményt, tuti, hogy valahol máshol behozom. Tehát nem biztos, hogy a cukor elhagyása elegendő, mert lehet, hogy tudat alatt több kenyeret eszel :?
Én pl amikor elkezdek teljes kiőrlésűt enni, többet eszem, mondván, hogy azt lehet...becsapós dolgok ezek. Én midnig akkor fogytam le, amikor alig ettem valamit. Máshogy sose ment.

Betti, én holnap töltöm a 33-at! Jól elszaladt az idő!
Nekem még csak félig-meddig van kész a cuccom, de még kiságy sincs. De szerintem baj se lesz!
Várjuk a januárt! Neked mi is a dátum?

Na lányok, mégegyszer köszi mindent, tudom, hogy ilyenkor nincsenek megfelelő szavak, nem is vártam/várom, de az, hogy itt vagytok, gondoltok rám és vagytok n ekem, ez minden szónál többet ér.
Köszönöm szépen!
Vendég
 


Letti!

Korán keltél! Szorítok neked, hogy minél kevesebbet stresszeld magad. Igen, ő nagyon megfontolt ember és óvatos. Nyílegyenes más ember mint én. De nálunk ez bejött. Szeretnék még dolgozni, mert kell a pénz, esetleg a páromnak majd tavasszal vagy nyár elején jöhet be az amit az idén vártunk. Istenem az már túl szép lenne! Ma reggel is felhúzott az egyik nagyon okos kolléganő. Millió munka, de ő még tetézi a hülyeséggel. A két ünnep között és karácsony hetén jó lenne otthon maradni, mert itt óriási hajtás van. Nem szeretnék semmi gondot, ahhoz túl sokáig küzdöttünk ezért a gyermekért. :lol: Majd elválik, de ha a főnök haragszik, akkor is maradok otthon. Én tavaly még szilveszter napján is dolgoztam. Este meg vártuk a vendéket. Tiszta ideg voltam hogy készülök el.

MIndenkinek Cupp-cupp, majd még jövök.

Reggel megcsináltam az utolsó csillagbabaporost. Este hozom a képet, mert itt nem tudtam feltenni, pedig elhoztam. Na ezen mér szép erős. Ez a 16 DPO.

Szerintetek ihatok palástfüvet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.23 08:28-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kinga, Mares is így kezdte aztán szült! :D :D
Mennek a drukkjaim!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Azért jó, hogy van aki elvigyen!És biztos férjecskéd is rohanna amint lehet! :D

Végső mérlegelés december 13.-án lesz! Addig már nem csinálom képet,ha nem gond!Még 3 hetet kell várni!

Letti, örülök, hogy írtál, még ha nem is örömről!
Tudom, hogy te tartani fogod magad, még ha a bánat belülről őről is.
Együtt érzek veled és sok erőt és kitartást kívánok. És mikor úgy érzed, hogy összezuhansz gondolj Zsófikádra, hisz ő azért jön a világra, hogy boldoggá tegyen.

Köszönöm a drukkokat, igazság szerint mindig fiút szerettem volna, de úgy vagyok vele, hogy mindegy nekem csak legyen egy babácskám!Így szuper lesz a te gólyád is! :wink:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Én is így vagyok. Mindig fiút akartam, de most már mindegy, sőt lehet a lány jobb lenne. CSak.
Nekem ápr 15 névnap ápr16 szülinap, Dalma dec 21 szülinap, dec24 karácsony. Kicseszés a köbön. Viszont ha lány lenne, akkor PANNA a név a nyerő. az meg júl 26.. na kb akörül (aug1) de szerintem előbb, születne, megint kiszúrás. Mindegy majd lesz valahogy, csak legyen.

Kép

Kép
anabana
 
 


Letti

Jó,hogy beugrottál,legalább hallunk felőled! Még szép,hogy gondolunk rád! Szeretünk téged!

Niki
Én is pont ezen gondolkodtam,Mares is így volt!

Ana
Ne érdekeljen más,csak a gyerek,néha önzőnek kell lenni és ez most nem is csaka te érdeked,hanem a babádé is! Várjuk a tesztet! Mi meg megyünk NST-re!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!Akkor megy az NST drukk ezerrel! Szerintem a télapó már úgyis otthon éri Bencét. De szép ünnepetek lesz. Irigy vagyok! Gyere a beszámolóval!

Kép

Kép
anabana
 
 


Kinga, várunk vissza nst-ről vagy a hírekkel! :D

Ana, épp kérdezni akartam a tesztet! :D Szerintem ihatod, de most ráérek és utánanézelődöm.

Nekem 1db babaporos tesztem van már csak. Remélem nem fog több kelleni! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Kinga, Drukk NST-hez, remélem, hogy azt jelzi, Bence már kifelé készülődik :)

Ana, vigyázz a Babucira! Tényleg az első 12 hét a nyugié, úgyhogy just relax :)

Niki, én simán kivárom a 3hetet :):):) Ügyes vagy, csak így tovább! Sikerült a kétszámjegyes-mérlegelés?
Babához meg drukkok ++++++++++++++++++

Leti, jó, hogy jelentkeztél, sok erőt Nektek!

Pussz Mindenkinek

maccs01
 
 


Hahó!

NST jó lett, jövő héten is menni kell majd! Kivételesen mozgott a gyerek,mondjuk nem csoda,apa vitt el,neki mindig működik! :D
Tegnap este csillagokat láttam esküszöm! Azt a rugdalást! Szerintem belülről kék a bordám! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana,
A palástfű teát érdemes továbbra is innod, mert az első időszakban segít a vetélés elkerülésében, később pedig a koraszülés megelőzésében fejti ki hatását.Negatív hatása biztosan nincs.

Maccs, köszi! Nem sikerált. :roll: Kereken 100,0Kg volt. Erre mondtam, hogy pisilek és mindjárt kevesebb lesz! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Köszike, kedves vagy! Közben Csillag írt pü-be. akkor inni fogom, mert szeretem. Mire kell, meglátod hogy 2jegyű súlyod lesz. Ez bizti!


Kinga! Örülök hogy minden rendben. Én megnézetném uh-val Bencét, meg hogy milyen a lepény.

Kép

Kép
anabana
 
 


Kinga, áááá jövő héten már nem kell menned! :lol: :lol:
Most is hamar kiraktak vagy most normálisabbak voltak?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Normális volt,csak kaptam múltkor egy papírt,amit nem töltött ki a doki,és eza mai azt hitte,hogy neki kell elkezdeni,így 37 hetesnek töltötte ki,pedig 38. De nem gond! Nem akarom megvárnia következő alkalmat! Addigra babázni szeretnék!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hol bújkáltok?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Én itt vagyok!

Ne is várd meg.Addigra tuti kibújik Bence.

Látszik, hogy ki van egyedül délután! :D

ANA, fénykép!!!!! Most jut eszembe, megnéztem a görbid.
Szép felfele ívelő!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Kép

Ma reggeli csillagbabaporos, számításaim szerint 16 .DPO. Kép
Ennyit erősödött szombat óta!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ez bizony szépen beágyazódott és termeli a hcg-t bőven! :D :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ana

Hát ez csont nélküli kosár! Szép erős csíkos!
Adok 80%-ot a fiúra,elvégre Bence gólyáját kaptad el! :wink:

Niki
Te is egyedül vagy?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Ana: Nagyon szép a teszted! Én is akarok ilyet!!!!!! :D :D

Leti: Én rengeteg vizet ittam,napi 4-5-6 litert is, és igencsak vizesedtem a vége felé.Kezem,lábam,arcom....
Vendég
 


Kinga, igen de csak ma még!
Gyorsan siettem haza és "betámadtam" apcit! :oops: :twisted:
Durván 45perce taliztam vele, de holnap itthon lesz! :D
Legközelebb péntek-szom-vasá. éjszaka dolgozik.De akkor átutazom anyumékhoz.

Chris, Andriska most csicsikál!? Pároddal kibékültetek?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Köszi mindenkinek!

KInga! Fiút tippelsz? Majd meglátjuk.


Chris! Alszik a picid?

Niki! Akkor adtatok esélyt az utódra? Ja és első olyan hónap volt, mikor nem másztam a falra gyertyában, mégis összejött.

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, nem hagyhattam ki! Minden alkalmat meg kell ragadni, főleg, hogy ma éreztem, hogy pé lehet. :D

Látod, ha nem figyelsz annyira oda, már is ott van! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Húúú Chris!
Nagyon elszánt vagy! Meg se kottyant egy szülés! :lol:

Niki
Nagyon helyes!
Az edzés sosem árt!
Erről jut eszembe,ma itt járta védőnő,mondta,hogy ne kíméljem magam! Hátha kijön az a gyerek hamarabb! Lehet elkapom apukát egy fordulóra,szombaton is elkaptam,de hiába... Na jó,nem hiába,de a kitűzött cél elmaradt! Bár sokak szerint ez hatástalan.

Gyerekesek! Van valami jó praktikátok? Futni nem megyek,ahhoz rohadt lusta vagyok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, az én anyum kertészkedett, konkrétabban kapált a szülés előtti napon. :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hát ez most nem illik az időképbe! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Andriska van, hogy alszik is:-) Mostanában evés után még legalább 1 óra, hogy elalszik, de van, hogy több is. Ma jön a védőnéni, majd megkérdezem mennyire normális, hogy Andris egyre többet van fent, van hogy alig alszik.

Kinga: Háááát, azért elég durva volt a szülés, de csak 32 éves vagyok:-) És még legalább 2 gyereket szeretnénk:-)


Niki: Kibékültünk, persze,de valahogy érződik a feszültség, vagy én nem tudom.Jó lenne tisztázni a dolgokat.
Vendég
 


Chris! Van olyan gyerek aki sokat, az enyém ilyen volt, alszik. Van aki szinte semmit, ilyen a sógoromék babája.
Annyira durva nem lehetett a szülés, ha már most frissiben ott jár az eszed. Nekem 10 év kellett, pedig könnyű szülésem volt.
Igen, szerintem is tisztázd a pároddal a félreértést, mert nem vezet jóra, és a tejcsinek sem tesz jót ha ezen stresszeled magad.
Azért békén hagy az anyós, vagy feljárkál hozzád okoskodni?

Niki! Nagyon drukkolok!
Csillag! Neked is!

Kinga! Hogy vagy ma?

Maccs! Nálatok mi újság? Nálunk a gyereknek hőemelkedése volt vasárnap, mára már tiszta nátha. Remélem a tieitek nem betegek!


Letti! Helyzet?

Mindenkinek csók!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


letti

az én dátumom január 10 :)

majd meg lesz ám nálad is minden,van most elég gondod igy is :cry:

ana

de szépen erősdödik :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Chris, minél nagyobb, annál kevesebbet alszik, de azért még sokat alszanak Andris korában. Sötétítsd be a szobát, mikor lefekteted, ha kevesebb az inger, hátha jobban sikerül. Az agyuknak kell a pihenés. Nálunk Eni remekül aludt, Ricsinek a sok hasfájástól ez nehezen ment az első hónapokban. Amúgy az szívás, mert akkor Te is kevesebbet tudsz pihenni, és fáradtan egész más az ember türelmileg is.
Védőnőci biztos mond majd valami okosat.

Ana, kívánom, hogy ez csak olyan átmeneti legyen a lányodnál, mint az én gyerekeimnél is volt, egy nap láz, aztán kutya bajuk sem volt, csak taknyosak lettek. Nálunk a reggelek Cebion multival indulnak, meg halolaj kapszulával a gyerekeknek. Utóbbit "okosítónak" hívjuk, Multi tabs omega 3 a neve, szétrágós kapszula, belül finom folyadékkal, tűrhetővé tették a halolaj ízét.

Tegnap kicsit túlzásba vittem a bicajt és a felüléseket, most roppant izomláz van a hasamon, és a seggem még este is úgy remegett, mint a teleshopos reklámban a készülékkel, alig bírtam elaludni, tiszta röhejes. Most röhögök rajta, de elég kényelmetlen volt :)

Nikóca, ha ledobtad volna a ruhádat, akkor tutiziher 99,5 vagy alatta lettél volna :lol: Nagy tapsvihar! Ügyes vagy!

Én 88kg, és remélem tovább fog csökkenni. Ma írattam fel házidokkerral Meforalt, mert már csak 3szem maradt belőle.
Majd rakok fel az arcomról képet, ilyen volt-ilyen lett a krémtől, amit írtam is nektek.

Most nézem a Skyline-t, már játszák a mozikban (nemtom, hogy itthon is, de ez oroszmozis, angolul)

maccs01
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2010.11.28 18:24-kor.

maccs01
 
 


Maccs!
Ez brutál!!!!!!!!!!!!!!!

MItől lett ilyen az arcod? Én mi volt ami helyrehozta? Ez óriási különbség.

Igen én is remélem, hogy nem lesz komolyabb baja, csak egy kis nátha!

Az izomláz az nagyon jó, akkor rendesen dolgoztattad az izmaid. Ez jó vicc, "teleshopos" remegés. Én olyan puhán vagyok, hogy szerencse nem sok a hájam, mert ez a kicsi is lötyög, nem vagyok egy kemény csaj. :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Már alig várom, hogy olyan kicsi legyen rajtam, mint rajtad!

A dokim szerint az IR-től lett (már látott ilyet), és időben is frankón megegyezik - tehát gyors súlygyarapodással egyidőben indult -, aztán megkaptam a gyógyszert, 2hét szünet, majd megint előjött, akkor meg azt kaptam, hogy a gyógyszernek is van ilyen mellékhatása... frankó?! Szívás!

Skinorent krém. Bőrgyógyászom írta fel, mert receptköteles. Legkevesebb 4hónapig kell szigorúan használni, ez most másfél hónap eredménye, de tovább kenegetem magam. Tilos a fűszeres kaja, szénsavas ital, szauna, gőzölés és minden más, arcomat csak langyos vízzel moshatom és a Skinorenten kívül a problémás területre semmi mást nem kenhetek. Az első héten beszarás, hogy marta az arcom, teljesen lehámlott, majd alatta lett az új bőröm :) A betegtájékoztatóban olyasmi van, "ha nem elviselhetetlen a fájdalom, akkor folytassa a krém használatát" - tényleg elképesztően csíp az elején, de kibírtam, mert inkább megdöglök, mint maradjon a sok seb, meg tűzpiros arc.

maccs01
 
 


Maccs! Ez igen, minden elismerésem

Kinga! Ne tedd ezt, velünk, hogy bújócskát játszol a cél előtt 1 méterrel. Tessék minden reggel bejelentkezni. Légyszi!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana :)

Kinga, csatlakozok Anához, minden reggel kívánatos bejelentkezni, hogy tudjuk mi újság :wink:

maccs01
 
 


Helló!!!

Kinga, merre vagy??? Szülni??? :D

Maccs, nagyon sokat változott az arcod! Nem semmi volt. De a pufiság is sokat változott. Mennyit fogytál eddig elárulod? :D

Csak a póló volt rajtam meg a fehérnemű. :? De holnap már tuti kevesebb lesz! :D

Ana, a drukkok most jól jönnek nagyon!

Tegnap este annyira szúrkálódott a bal oldali petefészkem,szinte feküdni sem tudtam rendesen, tutira pé volt mert most már semmi gond!
Mostantól egy kicsit kíméletesebb is leszek magammal megint!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


tettem fel képeket a blogomba a butorokról..

pocifotó

33hetes:
Kép
Kép

KépKép
bettike83
 
 


Niki, akkor nagyon jókor voltatok együtt a pároddal. Szerintem még holnap is adjatok neki :)

Csak 6kg ment le... sajnos!

Betti, nagyon helyes a pocakod! Jó nagy is :) és még nőni fog :lol: Valljuk be, a végefelé azért már tényleg terhesnek érzi magát az ember, komoly súlyt kell cipelnie.

Betti, elküldöd nekem priviben a blogod címét, én nem tudom, valszeg később csatlakoztam, minthogy felraktad. De nem akarom a nyakadba varrni magam, úgyhogy csak ha akarod, nincs sértődés.

maccs01
 
 


Maccs! Ott van a hozzászólásai végén, a vonalzók után.


KKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGAAAAAA!
HOL vAGY?

Kép

Kép
anabana
 
 


Bakker, deegyhülyevagyok! :twisted:

maccs01
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: