Új privát üzeneted érkezett!

Éltek még?
kisegér
 
 


Szia Kisegér!

Már a 18. hét? Hogy megy az idő!
Sajnálom, hogy a cukrod ingázik, vigyázz magatokra nagyon!

Képzeld, még holnapra bejelentkeztem UH-ra, izgulok nagyon, bár a baba méretei a korának teljesen megfelelnek, azért jobban érezem magam majd. Nemsokára töltjük a 10. hetet. A hányigerem kezd enyhülni, nem is hánytam már kb. egy hete, és enni is tudok, ma édességet is ettem, meg savanyúkáposztát. A húsfélék még mindig nem mennek, de sajtot már bírok enni.
Emlékszem, írtad, hogy tejsavkúpot kaptál hetente 1x. Az utro nagyon zavar, furcsán összeáll, a másik topikban azt írták a lányok, hogy irrigálni tilos a terhesség alatt, de akkor mit csináljak? Holnap megkérdezem a dokit is. Te duphastont kaptál, az szájon át szedendő? Az utro egyáltalán nem steril, az biztos.

Sok puszi
Noémi
9+5 Kép
Vendég
 


Szia Noémi!
Hát igen, megy az idő... A cukrom vmivel jobb, nagyon vigyázok vele.

Persze, az első időszakban nagyon jó a sok uh, mert mozgást még nem érzékel az ember, és ezért nagyon megnyugtató látni, hogy minden rendben. Nekem hetente csinálták, de volt kb. 2-3 alkalom a bentfekvésemkor, hogy nagyon rosszat álmodtam, és megkértem az ügyeletest, hogy ugyan, vessen már egy pillantást a gyerekre csak megnyugtatásképpen. Mindig készségesen megcsinálták.
Az tipikus, hogy ilyenkor már kevesebb a hányinger, mert állítólag a 10. héttől stabilizálódik a Hcg szint. Állítólag a Hcg nagy ingadozása, gyors növekedése csinálja a hányingert. Nagyon klassz, hogy végre rendesen tudsz enni is, most már meg fogsz erősödni, és majdnem olyan lesz a teherbírásod és közérzeted, mint eredetileg is volt.

A tejsavkúp saját újítás volt, én találtam ki magamnak. A Kaáliban kimondottan javasolták, a dokim viszont nagyon ellene volt.
Megtette a hatását: a fertőzések eddig elkerültek és a túlságos folyás is. Ha kihagytam egy hetet, tuti több folyásom volt. Irrigálni tényleg tilos, esetleg a kúpot megpróbálhatod, de akkor vigyázz, hogy ne mossa ki az Utrot-hiszen az szinte állandóan benned van!
Duphastont szedek még mindig (szájon át), most kellett elkezdeni csökkenteni az adagját. Semmi panaszt nem okozott. Ragaszkodtam hozzá, hogy ne kúp formában kapjak progit, pont amiatt, amire te is panaszkodsz.

Puszi
Kisegér (17+4)
kisegér
 
 

 
 

itt van nektek aranyos kép, a neten találtamKép
kisegér
 
 


Kisegér Kép most kezdted csökkenteni a Duphastont? Nekem azt mondták, hogy 12. hét után lehet. Vagy csak elővigyázatosság? A tejsavkúpot egyszer kipróbáltam, egyelőre hagyom, túl sok minden lenne benn egyszerre. Na, mikor írtam az üzim, aznap éjjel megint jót hánytam, meg azóta is, úgyhogy a hányás sajnos még mindig megvan, bár az étvágyam határozottan jobb. És erősebb is vagyok, ez fel se tűnt eddig. Néha pedig még mindig úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger. Ma estére például nagyon megfájdult a pocim, görcsölgetett meg szúrkált, igaz, egész napos programunk volt, amihez már nem vagyok hozzászokva. Mióta lepihentem, minden ok.
Szeretném kérdezni, hogy mostanában ha megint néha - főleg este - szúrkál a hasam, meg kicsit görcsöl, az normális? Vagy aggódjak inkább miatta? Az elején volt hasonló, de már nem nagyon emlékszem, hogy pontosan milyen volt. Mondjuk egyetlen nadrág jön még rám, és már az is szorít egy kicsit, lehet, hogy az a baj, ideje lenne beszerezni egy kismami nadrágot?

Nagyon tetszik a kép!
Én is szeretnék ilyet!

Nagyon szép hetet nektek!

Jaj, le se írtam mi volt szerdán. A kis picur 1 cm-t nőtt egy hét alatt, az ülőmagasságát 34 mm-nek mérték, mozgatta kezét, lábát, még egy hátast is dobott a maminak! Majd elolvadtam a gyönyörűségtől. A szívét is láttam dobogni, olyan megható volt. Pénteken megyünk megint UH-ra, az már a 12. hétben lesz. Ugye most már nem történhet semmi baj velünk?

Sok puszi
Noémi
10+3
Vendég
 


Noémi, de jó, akkor már láttad mozogni is, az aztán a nagy élmény!!! Gratulálok!
Nagyon szorítok értetek továbbra is.
A szúrás, görcs valóban a sok mozgás, fáradtság jele, meg a szoros nadrág is provokálhatja. Inkább pihenj. Meg szedj magne b6-ot, az s segít. 3x1 jót fog tenni.
Ilyenkor egyébként még elég érzékeny az ember hasa, mindenre reagál. aztán feljebb kerül a méh, és jobb lesz a helyzet. Addig is pihenj sokat, ne fáraszd magad.
A veszélyes időszak álatlában a 12. hétig tart, de még a 15. is beleszámíthat.
A Duphastont óvatosságból a 18. hétig megtartottuk, azt hiszem, szombatra abbahagyom. Most már csak 3x1/2-et szedek. Egyébként a reklámjában azt írják, hogy 20. hétig szedhető abban az esetben, ha habituális vetélőről van szó. Végülis ez csak progi, amit a méhlepény is termel, tehát természetes.

Puszi
Kisegér 18+2
kisegér
 
 


Sziasztok!

Noémi, akkor én most pontosítok, Egérke doktornő nagyon aggódós fajta. Kép A 9.hét után a vetélés esélye a 20%-ról lecsökken 5%-ra, a 12.hét után pedig gyakorlatilag 1-2%. Tehát minden teljesen rendben van, aggódni viszont nincsen miért. A hasfájásért sem, teljesen normális, nyúlik, nő a méh. Azért szerencsére nem emberes görcsölés, mint nekem volt egyszer a 12.héten, igaz? Akkor van csak vészjelzés.

Egérke, viszont a Duphastont, őszintén szólva, nagyon nem értem... Krizsa azt mondta, hogy 12.hét után nem nagyon szeretik adni, mert a baba veséjére nem biztos hogy jó ez a szintetikus progeszteron. Progi miatt a 13. hét után gyakorlatilag nincs vetélés, ha van, akkor az immunrendszer miatt vagy fertőzés miatt, az meg már teljesen más tészta. Szerintem nyugodtan abbahagyhatod, minél előbb. Hülyén hangzik ez, mert nem vagyok orvos, de ilyen későn már sehol nem szedetik!

Norka (17+4)
s_norka
 
 


Tudom, de most már ez van.Egyed túl óvatos. Remélem, nem tett kárt a babában. Egyébként húgycső rendellenességeket is okozhat. Kép
kisegér
 
 


Kisegér Kép Norka Kép doktornénik Kép nem is tudom mit kezdenék nélkületek, a nyári topikba nincs is kedvem írni, olyan sokan vannak, képtelenség követni Kép.
Nora Kép megnyugtattál egy kicsit, pénteken megint egy kő leesik majd a szívemről, a görcsölés egyáltalán nem volt erős, a mensis görcsök 20%-a kb. Bár már nem nagyon emlékszem Kép. Azt hiszem a nadrág lesz a ludas, mert már nagyon nyom. Hétvégén veszünk nekem kismamanadrágot, és akkor minden ok lesz. Sajnos nem lapos hassal kezdtem, jól ki volt párnázva Kép
64 kilóról indultam 166 centihez Kép. Bár azóta nem híztam még. Kopp-kopp.
Norka, tényleg, ti hogy vagytok?

Köszi mégegyszer!!!!!

Puszi nektek!

Noémi
10+4 Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!Kép

Örömmel értesítelek Benneteket, hogy Szabolcs kisfiunk január 15-én megszületett a Szent Imre kórházban. 3530 gr-mal és 56 cm-rel látta meg a világot.
A szülés nagyon gyors volt, de annál emlékezetesebb.
Nagyon élvezzük, hogy újra szuszogi kisbaba költözött az otthunkba, egyelöre fel sem tudjuk fogni ezt a boldogságot.Kép
Szabolcs nagyon cuki, kis zabagép, de tejcsi van bövenKép

További nagyon boldog babavárást kívánok Nektek és Verának is egy zebrát a közeljövöben.

És akkor egy kép Szabiról, sok szeretettel:

Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


GRATULÁLOK SZABOLCSHOZ!!!!!!!! Tündéri kisfiú!
Örülök, hogy jól ment a szülés! Végülis nem egy napon született Zsombival, ugye?
Sok boldogságot, egészséget, örömet kívánok a kis jövevénynek és Nektek!

Noémi, Vera, mi van Veletek?

Pusz
Kisegér 19+6
kisegér
 
 


Pirus!
Gondoltam ám rád sokat! Gyönyörű ez a kisember, komolyan mondom. Gratulálok nektek! Vigyázzatok magatokra! Te jó ég! Már ennyi idő telt el, hogy itt összejöttünk ezen a Topikon...
Csütörtök délelőtt lesz az inszem. Ma voltam UH-n. Három formás tüsző, egyik nagyon ígéretes, nyálkahártya 8 mm.
Örülnék néhány jótanácsnak, ha van időtök.
Mikor érdemes rádolgozni otthon apával? Előtte vagy utána? A Kaáliban hogyan zajlik apának a mintavétel? Fehérjedús táplálkozás, folsav, B12... ezen kívül egyéb ötlet??? Aznap nem mennék már dolgozni, de a doki szerint semmi pihi nem kell. Szerintetek?
Egyébként lakást keresünk ezerrel, úgyhogy igyekszem lekötni magam.
Kismamik! Ebben a nagy hidegben nem sokat mászkáltok odakint, ugye?
Üdv.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Szia Vera!

Hát én úgy tudom, hogy érdemes egy kis önmegtartóztatást (3-5 nap) gyakorolni inszem előtt, és utána lehet akciózni akár aznap.
Amiket írtál a táplálkozásról, stb., ahhoz nem lehet mit hozzáfűzni, mindent tudsz. Talán érdemes meleg vízben fürdeni, az is segíti a nyálkahártya vastagodását. Meg egy kis vörösbor esténként. De ne is gondolj erre az egészre, felejtsd el, nem ezeken fog múlni, bár igaz, segíteni segít. Érdemes Elevitből napi felet bevenni, amíg nem vagy terhes. Utána mehet az egész is.

Én a helyedben biztos pihennék az inszemi után, és este elkapnám apát. A mintavétel az inszem előtt kb. 2 órával történik, az inszemig kicentrifugálják, megtisztítják az 'ebihalakat'. Aztán apa távozhat is, te meg 2 óra múlva felmész a műtőbe, tiszta hálóinget kapsz, és kb 5 perc alatt bespriccelik az anyagot, kisebb, fájdalommentesebb és egyszerűbb művelet, mint a rákszűrés.

A lakásvásárlás az egyik legjobb babafogantató módszer, hajrá!

A hideget nem tudtam kikerülni, muszáj volt bemenni a kórházba a szokásos cukros rendelésre. De úgy felöltöztem, hogy egyáltalán nem fáztam. Le merném fogadni, hogy Nóri sem maradt a fenekén csak a hideg miatt KépKépKép

Puszi mindenkinek
Kisegér 20+2
kisegér
 
 


Pirus Kép nagyon szép a kisfiad, szívből gratulálok nektek! Csodaszép!

Kisegér Kép minden ok velünk, a 12. heti UH-on 6 cm volt, gyönyörű 1,3-as tarkóredővel. Két hét múlva megyünk megint. Elkezdtem enni, erősödöm is, bár néha még hányok egy kicsikét. De már nem vészes. 21. hét? Rohan az idő. Remélem jól vagytok!

Verus Kép tökéletesen leírt mindent Kisegér. Én otthon voltam az inszem után végig, de 3 napot javasolnak is. Az inszem napján feküdj amennyit csak tudsz, az se baj, ha elalszol. Nekünk legutóbb 10 mio volt a kiskatonaszám, és a páromnak ráadásul tüdőgyulladása volt. A baba mégis itt a pocimban.
A mnyh.hoz igyál napi legalább 2 liter szénsavmentes vizet, és nem árt ha szedsz vitamint. Én nem támogatom az elevitet és a szintetikus vitaminokat, de sok c- és e-vitamint, b-vitaminokat szedtem a napi multivitamin mellé.
Az inszem után kb. 10 percet fektetnek az asztalon, utána is harcolj ki kb. még fél órát, ha tudsz. Azt mondják, már nem számít, de szerintem nem mindegy. Én utána is hazamentem és lefeküdtem, fenék alá párna és el is aludtam.

Sok drukkot küldök nektek!

Puszi
Noémi
12+4
Vendég
 


Köszönöm lányok!
A melegvízről épp az ellenkezőjét tudtam. Mármint, hogy kerülni kell az ülőfürdőt, melegvizet. A vörösbort is megfogadom. Pihenni csak aznap fogok, mert nem tudok elszabadulni hosszabb ideig a melóhelyről, de talán még jó is lesz így.
Kicsit hiszek abban, hogy a pozitív energiák eljuthatnak ahhoz, akire gondolunk, akinek szorítunk. Így szinte ismeretlenül gondoljatok rám csütörtökön légyszi, szorítsatok nekem! A családból csak az anyukám tudja mi történik velünk, és biztosan sugározni fogja az energiákat, de nem árt a segítség.
Szép napot!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, akkor mennek a drukkok innen is (duplán) csütörtökre! De gondolom lesz még egy uh előtte, vagy nincs rá szükség?
Noémi, szuper, hogy ilyen nagyok vagytok már! És örülök, hogy jobban vagy, erősödsz! Most már csak vigyázz magadra, és 6 hónap múlva megszületik a csöppség! Pocakos képet csináltatok már?
Kisegér 20+3
kisegér
 
 


Egy UH volt tegnap, a 12. napon, és akkor már volt egy 17 mm-es tüszőm. Mellette egy 14-es, és a másik oldalon egy 13-as. Ma este tüszőrepesztő injekció, és csütörtökön 11-kor inszem. Rettentően félek, és rettentően izgulok, és várom, és ábrándozok... Szóval minden, amire gondolni se kéne. 30 éves fejjel most jutottam el oda, hogy felkészültem egy babára. Remélem, ő is úgy akarja végre.

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok kedves topiklakók!

Olyan kis szeleburdi vagyok, mindig járok erre, mondom, hogy írnom kéne, Norka el ne felejtsd, aztán persze elfelejtem... Kép

Először is Pirus Szabolcskája: Isten hozott e földi létünkben, legyen hosszú és boldog életed! Kép Jó nagy baba vagy, el sem hiszem, hogy Mami pocakja nem volt veled nagy. Jó és gondtalan szopizást kívánok és hagyd aludni is a Mamit! Kép

Vera, csak lazán, take it easy... Kép Látod, Egérkének is az jött be végül. Mindent csinálhatsz, én egyet tanácsolnék azért: szexeljetek apával még aznap és másnap is (azaz csütörtökön és pénteken), úgy nagyobb az esély. Lehetőleg úgy, hogy jól is essen. Kép Szerintem - de csak szerintem - a rápihenés, válogatott evés-ivás, ilyesmi nem muszáj, ha ettől többet gondolsz a dologra. Inkább szeressétek egymást!

Noémi, gratulálok az óriásméretekhez! Tudod, hogy túl vagy a nehezén? Kép Dehát biztosan érzed is. A nyakiredő több mint tökéletes. Innentől jön a második harmad, a kiegyensúlyozottság és gömbölyödés!

Norka és Bogija (19+3)
s_norka
 
 


Norka Kép gratulálok a kislányotokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez szuper!!!!
Mikor tudtátok meg???

Kisegér Kép ti tudjátok már? Vagy lemaradtam?

Verona Kép nagyon drukkolok nektek holnapra!! Mi is duplán Kép.

Sajna a hányinger és a hányás visszajött, hihetetlen. Már engem zavar, annyira keveset eszem, és ráadásul éhes is vagyok, de nem megy több. Remélem nem sokáig tart még, nektek meddig tartott? Megjött a vérvétel eredménye, a cukrom alacsony, 3,8, mint mindig, ezért émelygek reggelente, a fehérvérsejtszám viszont magas. Holnap megtudom, hogy ez most mit is jelent pontosan. Remélem minden ok. Drukkoljatok kérlek! Még nem csináltunk pocakos képet, de a hétvégére csinálunk, ígérem. Nagyot nőtt, az biztos. Csak kapkodom a fejem Kép

Jövő héten szerdán megyünk UH-ra, még egy hét!

Puszi
Noémi
12+7 Kép (Ma töltjük majd be a 13. hetet, olyan jó!)
Vendég
 


Noémi, nem lehet, hogy bekaptál egy kis fertőzést? Most van vmi hányós-hasmenős járvány... Egyébként nekem nem voltak gyomor-problémáim, de azt tudom, hogy a nagy átlag ilyenkorra már elbúcsúzik a róka családtól. És persze az is lehet, hogy egy erős kislányod lesz, az csinálja sokszor a fokozott hányingert. Még vmi: örülj neki, Czeizel szerint kisebb arányban lesz születési rendellenégük a hányós mamák gyerekeinek, mint a nem-hányósoknak. És van olyan mama, aki végig émelygős, undorodós, érzékeny marad, 1-1 róka is előfordul.


Én végülis rákérdeztem, amikor a genetikai uh volt, de Zolinak meg a családnak nem mondtam meg: kisfiút várunk! Valószínűleg Dávid lesz, vagy Máté. Meglátjuk, milyen kis pofija, természete lesz, aszerint fogunk dönteni a két név között. (egyébként amilyen kis masszív bébi, azt hiszem, ebből Dávid lesz).

Kisegér
20+5
kisegér
 
 


Vera, mesélj, ha visszajöttél! remélem, sikerült lazítani egy kicsit!
Pirus, kérünk még képeket a babáról!Le kell vennem a mintát...Kép
kisegér
 
 


Sziasztok!

Olvastam, hogy páran a Szabolcs utcába jártok/jártatok.
Nem tudja valaki véletlenül, hogy a Murányinál mennyi egy hétvégi inszem?

köszi:
Athene
athene77
 
 


Athene!

En is Muranyihoz jartam, de soha nem adtam neki semmit.
Igaz nem is voltunk hetvegen inszemelni, de hetkozben sem adtam neki. Lehet hogy kellett volna, de nem is sikerult. Persze sikerult aztan spontan... Nem kellett ahhoz Muranyi...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Athene! Kép

Két éve inszemeztem nála, akkor egyszer hétvégén volt esedékes, és rákérdeztem előtte, hogy mennyi. Akkor taksálta 15-20 ezerre... ezt mindenképpen iszonyatos rablásnak találtam, tekintve, hogy akkor hétvégén is vagy 3 pár volt, és dolgozott összesen kb. félórát, zsinórban. Nem adtam neki annyit. Most gondolom már többet vár el.
Nekem is spontán sikerült... és még mesélhetnék, de bölcsebb lettem, nem akarok kéretlenül senkiben rombolni.

Noémi... Kép Jó egy hete tudjuk, akkor voltam genetikai UH-n.

Norka (19+5)
s_norka
 
 


Sziasztok!
Kisegér! Szóval kis tökös. Gratulálok! Akkor elkezdtek vásárolgatni???
Noémi! Nem akarok okoskodni, de én is úgy tudom, hogy minél több hányinger, annál jobb. Több helyen olvastam ilyet. Kitartás!!!
Nem a lazítással volt a gond, hanem rettentően feszített a hasam tegnap. Majd szétszakadt. Remélem, hogy ez csak jót jelent, és nem voltam túlstimulálva. Ma már tűrhető a dolog.
Szóval megtörtént. Várakozunk. Egyébként egyedül az lepett meg, hogy rendesen úgy kezelnek, hogy nem kell mozogni utána, kitolnak egy ágyon. Most rajtam kívül csak lombikosok voltak. Jöttek-mentek, nekem elég sokat kellett várnom a kis hálóingben. Alig pihentem valamit, mert lakást néztünk utána, ma meg meló. Jövő héten leszek szabin. Főnök utazik külföldre.
Lányok! A párom 100%-ig meg van győződve, hogy sikerült. Félek, hogy nagyot fog csalódni. Én igazából mindenre felkészültem, úgy érzem.
Köszönöm, hogy gondoltatok rám.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, a férfiak érzéke sokszor jobban működik, mint a nőké! KépKépKép Ha meg most csalódik a párod, akkor a legközelebbi alkalom után annál jobban fog örülni. Sajnálom, hogy várakoznod kellett és feszít a hasad. Remélem, azért a hancúrozás megvolt este! Nekem annak idején (meg most is) rengeteget segített a cicka tea, de 3 filternél többet nem iszom. Nagyon drukkolok nektek!

Vásárlás nem lesz, majd csak utólag, a születés után. Kinézzük/kinéztük a cuccokat, szükséges bútorokat, aztán Zoli elmegy anyummal, és egy fél nap alatt megveszik. Nem kell sok dolog, mert alapvetően mindent a bátyáméktól öröklünk. A barátnőim és az ő barátai is fognak segíteni, úgyhogy el leszünk látva, csak meg kell szervezni, honnan mit hozunk el. Amúgy arra gondoltam, hogy csak a legalapvetőbb dolgokat szerezzük be elsőre, mint pl. néhány ruhadarab, kiskád, fürdetőkrém, ágy, ágynemű, pelenka, vatta, babahordozó kendő. A többi, ami nem létszükséglet, ráér akár a hazamenetel után is. Kimondott bababútorokból csak kád, kiságy, és esetleg egy összehajtható, letörölhető pelenkázó matrac lesz, mert úgyis pillanatok alatt kinövi őket, és csak a helyet foglalják. De ezeket is mind megkapjuk másoktól. Ennyi. Inkább csak egy nagyobb fehérneműs szekrényt, szennyestartót, pelenkás vödröket kell csak vásárolni. Most éppen a textilpelenka piacot kell felkutatni, mert azt hiszem, három gyártó is van. (Mivel én nagyon allergiás vagyok, próbáljuk majd ezzel is óvni a babát, ne érintkezzen feleslegesen is vegyszerekkel)

Puszi
Kisegér 20+6
kisegér
 
 


Akkora élmény lehet babadolgokat nézegetni... Ruhák, pelenka, meg minden... A barátnők most biztos kedvet kapnak, ha még nincs babájuk.
Este még elcsíptem apát, persze, és ma este is elcsípem, ahogy Norka javasolta, ugyanis nagyon úgy érzem, hogy a bal oldali tüszőm mára készült el. Nem hagyunk ki egy lehetőséget sem.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Norka te az NLC-s fórumon is ott vagy, ugye?

Egyébként sajnos elmarad az inszem, marad a spontán dolog. De ma rákérdeztem a telefonban és azt mondta 20 körül szokott kapni. Én is eléggé rablásnak látom. Egyébként nem szoktam neki pénzt adni és nem is akarok.

köszi a segítséget.
athene77
 
 


Athene Kép a BMC-ben nem kell fizetni a beavatkozásért, és nagyon profi gárda van ott. Nekünk is ott sikerült, bár ha gondolod, hálát adhatsz. Mi néha adtunk, néha nem. De nem is emlékezett rá az orvos sose. Azért a spontánt se adjátok fel!

Veros Kép nagyon drukkolok nektek! Nekünk lábon kellett kijönni az inszem után, örülök, hogy nálatok ezt ilyen komolyan vették, most hallok először ilyet. Hová jársz?
1000 drukk neked, küldöm a babatapasztókat nektek. Hány tüsződ repedt meg végül?
Vérvételed lesz, vagy vizeletvizsgálat?

Kisegér Kép biztosan nem vírus volt, mert ott nincs émelygés előtte, meg hányinger Kép. Megnyugtattatok ám a hányinger jó hatásaival kapcsolatban, egy kislánynak nagyon tudnánk örülni, de egy kisfiút is több, mint imádnánk! Gratulálok a kisfiatokhoz! Szép neveken gondolkodtok, nálunk Dani és Míra van a tarsolyban. 16. héten tervezzük a 4D UH-ot, addigra szerintem megmutatja magát a drága. A pocim szépen nő, egész kismami formája van már, de még mindig olyan hihetetlen ám! A hányás és hányinger most tényleg úgy tűnik, hogy elmúlt, már csak az émelygés van, meg az undor kajáktól. De ezt már szeretem! Kép

Norka Kép ti is 4D-n láttátok? Szerinted fogunk mi látni valamit a 16. hetin? Te hogy érzed magad? Súllyal hogy állsz? Van pocakképed? Kisegér, neked?
Én is próbálok valamit ügyködni a hétvégére. Kép

Sok puszi
Noémi és pocaklakó
13+5
Vendég
 


A pesti Kaáliba járunk, három tüszőm volt, nem tudom hány repedt meg, de érzésem szerint mindegyik. Kaptam inszem után egy tesztet, amit jövő csütörtökön kell megcsinálni.
Eddig semmit nem érzek. Vagyis az első két-három napban nagyon gyengén éreztem valamit, de most már semmi. Várunk. De szerintem nem bírom ki jövő csütörtökig.
Lányok! Tegyetek fel képet, tényleg jólesne. Megnyugtat, és kíváncsi is vagyok.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok!

Noémi, hát nekem már van képem, de nem engedte feltölteni a gép. Úgyhogy marad a fotóalbum lehetősége. Megpróbálom ott.

A nem kérdése azt hiszem, a 18. hét után derül ki, mert addig közel ugyanolyan a nemi szerve a kisfiúknak és a kislányoknak- de persze ez nem hivatalos info!
A gömbölyödő pocihoz meg gratulálok! Ilyenkor olyan aranyos még az a kis gömbölyűség! Megsúgom, lassacskán próbálkozhatsz a "kézrátétellel", mert ha nem vagy nagyon kipárnázva, egy picit talán már lehet sejteni a mocorgást némi szerencsével. ehhez hanyatt kell feküdni és befele figyelni. Kb. a 15. héten már minimális jelzéseket lehet érezni kézzel, de ez nem aranyszabály, sőt, általában inkább a 18. hét környékén válik egyértelműbbé, hogy mozog a pocok.

Vera, nagyon szorítok neked, de tényleg várd ki a 14 napot, ne kelljen feleslegesen egy negatív teszten szomorkodnod. Annál is inkább, hogy még később is volt tüszőrepid az inszem után, és nem lehet tudni, melyikből lesz a baba.

Kisegér 21+3
kisegér
 
 


hehe, oda sem sikerül feltölteni...
kisegér
 
 


na jó, nem szórakozom tovább. Egy képet sikerült feltenni Kisegér név alatt. Ha vkit nagyon érdekel, nézze meg Charlotte7 bemoldalát az Nlc-n.
kisegér
 
 


Jó reggelt,

Egérke, ha esetleg nagy lenne a kép (van ilyen gyanúm, mert amit láttam, az elég nagy felbontásúnak tűnt, és nagynak), akkor a Paint-ben le tudod kicsinyíteni azt, behívod, kis ollócskával kivágsz belőle kisebb négyzetet, új file és beilleszt. Mert ide csak kisebbek férnek be.

Noémi, én mindig ellensúlyozom Egérkét, ez marha idegesítő lehet Kép Csak mert ő tök hamar érezte a mozgásokat én meg féltékeny voltam rá, hogyhogy ő már érzi, na jó ez kb. 1 hétig tartott... Kép De szerintem erre még bőven van időd, de ezt csak nyugtatásképpen írom ám.
Amúgy mi a 15.héten voltunk 4D-n, és tök jól látszott, emberi formája volt, meg minden, szép élmény lesz!

Vera, szerintem is várj... nem jó elkapkodni az ilyet, még ha nehéz is, olyan lehangoló egy feleslegesen korán csinált teszt... és ne a kaálissal csináld majd, hanem Medilabbal. Komolyan mondom, a gyártó cég fizethetne lassan reklámpénzt, mert mindenhol nyomatom a márjákukat... Kép

Na, én viszont csatolok egy ma reggeli fotót, 21.hét közepe, persze nincs közel sem akkora, mint Egérkéé...

Kép
s_norka
 
 


Gratula a pocidhoz!!! Nagyon édes! De szó ami szó, tényleg nem nagy, viszont neked is már jó fent van. Mi a szösz van rátetkózva, csak nem az a bizonyos Luca...?KépKép

A mocorgás megérzésével nem véletlenül fogalmaztam óvatosan, tényleg nem akarok senkit idegesíteni az én saját tapasztalataimmal mert tény, hogy azért a 15. hét még elég korai. Úgyhogy én örülök, Nóri, az észrevételednek.

Köszi a tanácsot a képfeltöltéshez, letettem róla. Valahogy eleve rossz formátumban lett elmentve, meg nagy is.
kisegér
 
 


Egérke, hát... a tetkó... Kép

Fogadásból kb. 7 éve, mikor összejöttem a férjemmel, csináltattam ezt a baromságot, ráadásul ugye egy érzékeny, lágyékos helyre, hogy kibírom az ilyesmit (rohadtul fájt, 2 órát szöszöltek a satírozással), és aki csinálta, égre-földre megesküdött, hogy 5 év múlva lekopik, mert olyan típusú.
Szerinted lekopott? Kép
s_norka
 
 


Hát igen... a tetkó már csak ilyen. A kifehérítésről meg csupa rosszat hallottam eddig. De legalább van miért haskidugós pólót hordanod, úgyis a tavalyi kismama divat szerint az a menő :D
kisegér
 
 


Szolgálati közlemény!!

A www.lombikbaba.hu főoldalán megjelent a végső kérdőív a hazai meddőségi kezelésekről alkotott személyes tapasztalatok, vélemények feltérképezése végett.

Kérek szépen mindenkit, hogy látogasson el az oldalra, és szánjon rá percet a kitöltésre! Figyelem: a teszt két részes, az első rész "feltöltése" után a másodikat is ki kellene tölteni.

Előre is nagyon köszönjük!!

Norka (20+6)
s_norka
 
 


Nóri, a terhesség létrejötte 11/ii -melyik válasz? Adimet nélkül nem ment volna, hiszen nincs spontán pé-m... C válasz mehet szerinted?
kisegér
 
 


Bocs, elnéztem az instrukciókat a 11-12-13 kérdésekhez, nekem nem is kell válaszolni a 11-re.
kisegér
 
 


Kép
s_norka
 
 


Te most vmi komoly cikkre készülsz amúgy? Kép
kisegér
 
 


Nem, nem lesz időm... Kép Április 24-re tették a PhD szigorlatot... Kép
Ha erre gondolsz, nem is ez a témám, de attól még kanyaríthatok belőle valamit... Kép

Érdekesen alakul amúgy a statisztika! Meg lehet nézni, ha csak az "Eredményre" klikkelsz...
s_norka
 
 


megnéztem a statisztikát, engem a legjobban az lepett meg, hogy csaknem 5%-kal több férfi meddőség van, mint női, de közel egyformák az arányok
kisegér
 
 


közben felment 8%-ra a különbség!!! (a férfiak "javára") elkeserítő! már a férfi erőben sem lehet bízni???
kisegér
 
 


Nem bírtam ki, pozitív lett a Kaális teszt, még ma délelőtt. Pedig csak csütörtökön kéne tesztelnem. Nem erős, de látható csík. Kicsit fájogat a hasam, de csak ha nem vagyok nyugton. Jaj lányok, annyiszor pofára estem már... Nem tudom mit gondoljak.

Kép
Kép
verona
 
 


Vera!
Nem kellene kapkodni, a HCG tartalmú szuri miatt, mikor kaptad a repesztőt?
Egyébként a Kaális teszt tényleg nem erős, tehát ugyanakkor meg kötve hiszem, hogy csak a repesztőt mutatná ki... Kép Szerintem holnap reggel ismételd meg Medilabbal (már megint ez a Medilab, de én csak ennek hiszek, meg a Clearblu-nak, az viszont háromszor annyiba kerül), és ha az is egyértelműen pozitív, akkor irány Kaáli vérvétel!! Kép
s_norka
 
 


Vera... ez nagyon izgisí! Nem csüt.-ön kellett volna tesztelni? Ha jól nézem, 13 napja volt szurid, 11 napja az inszemed, hááát.... Szerintem holnap reggel telefonálj be, aztán megmondják, mikor legyen a vérvétel, azzal nincs veszteni valód!

Hasfájásra: pihenés, cicka tea, Magne B6!
NAGYON SZORÍTOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!

Kisegér 22+2
kisegér
 
 


Ma reggel Medilabbal totál pozitív. Még ma menjek a Kaáliba??? Ne várjam meg a csütörtököt???

Kép
Kép
verona
 
 


A repesztőt 24-én kaptam, és 26-án volt az inszem. Ma vagyok a 12. napon. Szerintetek?

Kép
Kép
verona
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: