Új privát üzeneted érkezett!

Rani???? mit kell sajnálni?

Ubi, ha van kis időd, írj még, mi van veled, akár priviben is!
babszi
 
 


Babszi,
Ubi arra gondolt, hogy nem sikerült :cry: .
Nem értem és a doki sem érti, hogy miért. Most felemeltem a met adagomat 2*500-ra, hátha ez a gond+ bár nincs rajtam súlyfelesleg, kicsit diétázok.
Most lesz egy spontán hónapunk, aztán áprilisban adunk egy esélyt az inszemnek, ha addig se semmi, akkor májusban lombik.

Majd ha kicsit jobban leszek jövök, de jelenleg egy nagy göndör legmélyebb pontján vagyok, remélem van belőle kiút :cry: .
ranita1979
 
 


Rani, ennyi tervvel nem lehet a gödör alján ülni!!! A másik meg, hogy inszem lombik után?? A harmadik, hogy már májusban lombikozhattok? - maradt fagyi-baba??? Nálunk most osztogatnak októberi sorszámot :(:(:(Májusban én is akarok lombikolni - hátha együtt többre jutunk :)
babszi
 
 

 
 

Babszi,
próbálkozunk az inszemmel is, hátha, hiszen voltam én már 2* is spontán terhes. Ott meg hormon nincs, csak a closti.
Pedig Tapolcán most még várólista van, mégis van hely még májusra is. Mivel a punkcióm február 19-én volt, így május 19-e után már jöhet a következő leszívás.
Úgy gondolom te is elég felkészült vagy ebben a metszedés dologban. a 0 percesem 4 volt, a 120 percesem meg 45. Erre a doki csak 500 merckformint írt fel, ezt szedem december óta. Eddig nem akartam emelni, de most felemeltem 2*500-ra. Szerinted???? Vagy emeljem meg 3*500-ra???
És hidd el, teljesen magam alatt vagyok, nem látom a kiutat. Félek, hogy akármennyire is szeretnénk, nem fog sikerülni. Nem tudok aludni, éjszaka folyik rólam a víz, nem bírok enni sem, és egyfolytában bőgnék :cry: Szóval velem most nagyon sz@r a helyzet :cry: .
ranita1979
 
 


Jaj, nehogy azt hidd, hogy nem tudom mi zajlik benned? Hiszen minden tünetét produkáltam én is... :(:(:(
Ha engem megkérdezel, akkor én simán emelném az adagot 3szor 500-ra. Mi alapján szeded amúgy a gyógyszert? A nődoki "miatt", ő adta az adagot, vagy más orvos adta? Mit csinálsz diétaként?? Eszel napi 5ször???Nekem - mint tudod - a 120-as nagyon magas volt, asszem 95?? !! És én úgy kaptam gyogyót, hogy 3szor 850-est kell szednem. És a doki neki se lát lombiknak, amíg az inzulin 120 perces nem megy le 25 vagy alá. Illetve azt mondja, hogy nem kötelező elfogadnom, de...
Viszont van olyan lány egy másik topikban, ahova be szoktam még nézni - te tudod - akinek a 120asa jobb volt, mint az enyém (a 60 perces rosszabb), és neki emelték az adagját 3szor 1000-re, és akkor is ennyit kellett szednie, amikor 40 körüli volt a 120 percese (persze ez biztosan folyamatában volt)

Nagyon veled érzek, hidd el nekem!!! És nagyon fogok drukkolni a következőnek majd!!! Na, hátha együtt csináljuk majd :) Hátha mind a kettőnknek sikerül majd.

Apropó - néztek neked átjárhatóságit?
babszi
 
 


Babszi,
nem a nődoki adta a gyógyszert, hanem belgyógyász-dietetikus. Nála voltam terheléses inzulinon, de úgy gondolom, ő túl óvatos, azt mondta ettől az eredménytől nem kell megijedni. Ő csak júniusra(fél év) hívott vissza kontrollra, úgyhogy most saját szakállamra emeltem 2*500-ra. Remélem nem ártok vele magamnak :roll: ?

A diétát most rendesen betartom, eszek napi 5*. Reggelire fél, egy szelet teljes kiörlésű kenyér, valami feltéttel. Tízóraira általában alma, aztán ebéd, itt is próbálom kerülni a rizst, krumplit, tésztákat, aztán délután általában megint gyümölcs + vacsora. így most nem egészen egy hét alatt -2 kiló. Bár ebben most sajna nem csak a diétának van szerepe :cry: .

Átjárhatósági nem volt. Amikor megműtöttek a m.k-vel akkor azt mondta a dokim, hogy a jobb petevezető rendben van, mert először ott keresték a babát :cry: .
Aztán ugye 2 inszem után mondta a doki, hogy szerinte próbálkozzunk a lombikkal. Most én kértem tőle, hogy a két lombik között még adjunk esélyt inszemnek, hátha. Tulajdonképpen ezzel nem vesztünk semmit, így belement.
ranita1979
 
 


Veszteni nem vesztetek semmit, az igaz, lehet csak nekem fura ez, mert elég megterhelő a szervezetnek.
A diéta akkor teljesen rendben van :) és ezzel a gyógyszerrel egyáltalán nem tudsz magadnak ártani!!! A dietetikusok amúgy nagyon kis óvatosak, mástól is ezt hallottam. Nálunk a nődokik írják fel a bogyókat, és alapból megy a 2szer 500 met! Szóval egyáltalán nem ártasz!!
Nekem sajnos meg se próbálják a lombikot, amíg inzulin renben nem lesz... Bár én szeretném kierőltetni a májust, de előtte ápr. elején kontroll vv.
babszi
 
 


sziasztok!
Látom nem csak én maradtam el!
fogunk még jönni lányok, ugye?
Nálunk most betegség hullám söpört végig (köhögés, orrfolyás), Dani a soros és egyben az utolsó! De jól bírja, jó kedvű!
Egyébként sokat dolgozunk a házon, és hihetetlen, hogy Benivel mennyi mindent lehet már csinálni, sok minden érdekli.
Gyúrmázunk, ollózunk, ragasztunk, tornázunk (ő utánoz engem), így még az is elviselhető, nem unalmas! :-)
Szóval nem akarok mellőle a géphez ülni.
Ez egy ilyen időszak. Most nagyon erősen elkapott az az érzés, hogy nemsokára ovis lesz, nem lesz egész nap velem és ezt az időt már vissza hozni nem tudom! Minél többet együtt.
Ti is éreztetek ilyet?
Puszi mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy én is nagyon eltüntem, de nagyok sok a dolgom, és amikor itthon vagyok nincs nagy kedvem netezni..
Jövő héten szerdán lesz az átjárhatóságim. VégrE NAGY NEHEZEN Eljutottunk idáig. Elötte 1 halom gyógyszert szedtem be, hogy legyen végre 1 negítv kenetem...
A családi napközit is nagyon szervezzük. Majd írok róla ha van biztos..
Angie! Dehogynem! Nekem is összeszorult a gyomrom amikor Bence oviba ment. Sőt! Hunornál is. Igaz ha meglesz a csana akkor Hunor valószínűleg jövőre velem lesz.... :)
puszi mindenkinek! majd még jövök

aviubi
 
 


Sziasztok,
én is itt vagyok - olvasó üzemmódban.
Én is (nem) várom, hogy megjöjjön és akkor hívom az orvosom megbeszélni az átjárhatóságit, már a főorvossal emaileztem :) , de jó lenne, ha nem kerülne rá sor...
Avi, lehet, hogy írtad, de Neked hol/hogy lesz végülis most?
(Amúgy nincs kedvetek zárt fórumba menni? Engem kicsit zavar, hogy mások is olvashatnak, ezért is jövök ritkán egyrészt... :roll: )
-m-i-a-
 
 


Szia Mia!
Nekem végül a Máv-ban csinálja meg 1 doki. Röntgenes átjárhatósági lesz. Majd mesélek, hogy milyen volt. Egy kicsit izgulok, de örülök, hogy végre eljutottam idáig. Ugyis biztos vagyok az eredményben. Mivel már volt 2 laza teherbeesésem...
Én csak azért nem mennék zárt topikba, mert hátha van aki egyszer úgy jár mint mi, és segít neki ha megtalál minket. Nekem azért jó volt anno, hogy találtam olyanokat akik hasonló cipőben járnak mint én, éssokkal jobban értik a bánatomat. de ha úgy döntötök, hogy legyen zárt topik akkor az is jó! :wink:

aviubi
 
 


Zárt topik,hát nemnagyon csatlakozik senki,ez tény,de hátha.....
Én is benéztem,de csak drukkolni tudok!!!!!ezekhez a témákhoz nem értek!

sutimano76
 
 


Avi, hülyén hangzik, ha azt mondom, hogy várom, hogy mesélj? Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Nekem a főorvos azt mondta, hogy én választom ki konzi után a módját vagyis, hogy uh-os, rtg-es vagy lapar legyen (na utóbbit tuti nem szeretném, nekem nagyon fájt utána..) Ti mi alapján döntöttetek vagy ott csak rtg-es van? Én is örülök, hogy végre lépünk..

Zárt topikra csak azért gondoltam, mert ott én azért "felszabadultabban" beszélgetnék, az újakat is áthívogathatjuk oda, de ha más nem gondolja így, akkor miattam ne menjünk sehova, nem tudom garantálni, hogy sűrűbben leszek abban az esetben vagy hasznosabbak lesznek a hozzászólásaim meg ilyenek... :roll:
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy ritkán jövünk, de jövünk. És ez a lényeg :) Sajnos mindig mindenkinek van valami bánata, amiért nem jön, vagy esetleg olyan öröme, ami miatt nem tud jönni :) De azért mindig itt vagyunk :)

Ubi! Mit intéztetek már a napközivel kapcsolatban? Olyan kíváncsi vagyok! Kérlek gyere majd és mesélj, hogy mi volt a vizsgálaton! Egyáltalán nem szeretném rád hozni a frászt, de egy petevezető bármikor elzáródhat függetlenül attól, hogy milyen életet élsz. Nekem is volt 2 terhességem (bár nem fejeződött be úgy, ahogy szerettem volna), és most itt vagyok elzáródott petevezetővel... Jó az, még ha biztos is, hogy minden ok, hogy megnézik!!!

Mia! Ha van olyan gondolatod, amit megosztanál velünk, de nem szeretnéd, hogy más is olvassa, nyugodtan küldd át priviben nekünk - én is szoktam néha olyat csinálni, hogy egy itteni kérdésre priviben adok választ... Szerintem az még nem olyan gond.

Rani, hogy vagy? Mit mondott a doki? Sokat gondoltam rád!!

Borcsa, ide is nézz be néha!

Angi, szoktam iwiw-en nézni a képeket! Nagyon helyesek a gyerekek!!!

Sütke, te is olyan "elveszett" vagy :) Hogy van a lánykád? Mesélj róla! Nő, mint a gomba :) Mikorra tervezel másodikat? :):):)
babszi
 
 


Babszi! Félreértettél. Én biztos vagyok benne, hogy elvan záródva. Hormonilag minden rendben van, és volt 2 terhességem amik császárosak voltak+ a méhenkivüli. Így aztán olyan szinten vagyok tele összenövésekkel, hogy tuti a petevezetőm is elvan záródva...

A napköziről csak azért nem írkálok most mert nagyon nagy döntés elött állunk,és nehéz. A lényeg, hogy valószínúleg költöznünk kéne, de Bence miatt félek. Mivel neki a diszfázája miatt fontos a logopédiai fejlesztés, és lassan jön a suli is. És neki aztán tényleg nem mindegy, hogy hová megy. Én nagyon szeretném Waldorfba adni, de nem tudom, hogy azon a környéken ahová mennénk van-e. Szóval most nagyon jár az agyam. Még éjjel is. Az egyetlen üres járat amikor olvasok. Azzal kitudom zárni a gondokat. A családom pedig hülyének néz... És igazuk van.

aviubi
 
 


Sziasztok!

Kicsit betolakodnék.

Egyrészt január óta olvaslak titeket.... sajnos én is méhen kívül lettem spontán terhes inszem és lombik után...

és látom van itt drusza is :lol: (szia babszi)

megszólalásom oka viszont ranita!
szeretném, ha tudnád, h szorítok értetek!!!!!!!! nagyon is!

nálam szinte napra pontosan 2 hónapra jött a mély depresszió, de szerencsére felismertem magamban és próbálok túlélni és felállni.
nem könnyű, az biztos.

kívánom, h akinek nem sikerült, azokkal együtt hamarosan pocakosodjunk! :wink: :roll:

a babák csodaszépek, van akit felismertem máshonnan :wink:

szép napot nektek!

babszika
 
 


Szia Babszika - jól össze fognak keverni minket :) Sajnálom a méhen kívülit :( petevezető????? Mihez kezdesz most? Történeted megosztod velünk?

Ubika, azt hittem abban vagy biztos, hogy minden ok a petevezetőddel :o Tényleg félreértettelek... Az iskolaválasztás tényleg nem egyszerű - ugye mi most éppen küzdünk a gyerekekért a suliban - jövőre leszek elsős ofő, így bizony "csalogatjuk" a gyerekeket. Utálom, hogy minden iskola mindent bevet, és viszi a gyerekeket, mi meg csak az igazat mondjuk, és hozzánk második körben hozzák a gyerekeket, amikor már kiderült, hogy nem tud írni, olvasni, számolni... Hááát, hallottam más iskola igazgatóit olyan nyíltan hazudni, hogy csuda... De mindegy is, nem tudunk mit tenni. Nálunk sajna nincs logopédia, pedig a mi igazgatónk is nagyon szeretne egyet.
babszi
 
 


Babszi!

Igazából nagyon hosszú lenne leírni a történetünket.
2006. óta volt már HPV, closty, inszem, lombik, pcos, IR, kevés sperma, Gynevac, átjárhatósági .... ha szabad, akkor a blogom javasolnám inkább az előzmények megismerésére:

Rólunk

Sajnos a bal (és egyben egyetlen működő) petevezetőm elvesztettem, de valójában nem is a baba miatt, hanem mert nagyon össze volt roncsolódva a 8 évvel ezelőtti műtétem miatt.
A jobb oldalin most talpmasszázzsal próbálunk segíteni és ma azt mondta a masszőröm, h végre szép a méhem, szóval a babácskára kész van.... ez is vmi! :roll:

Js és hogy ne legyen keveredés, én Ria vagyok :wink:

babszika
 
 


Kedves Ria,
Nem fogod elhinni, de pont a minap találtam a blogodra és végigolvastam és majdnem kommenteztem is valamit, csak bölcset nem tudtam, maximum az együttérzésemről biztosíthattalak volna, így hallgattam inkább.
Üdv közöttünk...
-m-i-a-
 
 


Szép napot nektek!
Kép

(nálunk szemetel az eső)

Mia!
Az együttérzés is jól jön ám néha hidd el, hisz tudom, h sokszor az ember nem tud okos lenni.... jobban mondva, vannak dolgok, amik mellett lehetünk mi nagyon okosak is, csak nem rajtunk fog múlni :wink:

Én jelenleg összekaparóban vagyok magammal :lol: és azt hiszem, h jól haladok. (bár, ilyenkor a legnehezebb, mikor az ember azt hiszi, h már túl van a nehezén, aztán jön egy újabb pofon)

De tegnap végre a talpmasszőröm azt mondta, h a méhem nagyon szép. .... én már ennek is nagyon örülök! (naja, az élet apró örömei) :roll:

babszika
 
 


Sziasztok!

Üdv. köztünk Ria! Szívesen látunk. De azért sajnálom, hogy itt kell lenned. Azért le a kalappal a kitartásodért. Én úgy gondolom hogy ha valaki ennyire kitartóan szeretné azt a babát akkor sikerülni fog! És tiszta szívből kivánom, hogy így legyen.
Erre az összekaparósdira csak annyit, hogy én mostanában úgy érzem magam, mint aki 1 hullámvasúton űl, csak a lent, és fönt érzés mostanában óráról órára változik, és nem tudom, hogy a férjem meddig bírja még ezt..Mondjuk nálam azért most nem csak a baba dolog van, de még mindig az a fő, és a többi....

Holnap megyek az átjárhatóságira. Már izgulok. Majd mesélek.

aviubi
 
 


Jójó jövök Babszi,csak olyan nehéz,mert reagálni nem tudok,hisz nem értek ezekhez a dolgokhoz,csak drukkolgatok itt hogy pocakosodjatok!!!!
második,hát ez nagyban függ attól hogy a választások után visszaáll-e a régi 2+1 év,valamint hogy hogyan számolnak majd,mert ha gyedből vagy gyesből akkor alig kapok lóvét,ha szerződésest nézik akkor azt fel kéne tornáztatni valamint akkor sietni kell,mert onnan 3 év után kijelentenek,szóval nem könnyű!!!

Berniről,rólunk......páromnak még megvan az állása csak kevesebbet kap,ezért én dolgozok ha tudok,most nyomtam le egy elég húzós hetet,még szombat vasárnap is volt benne....lányom kicsit meg is zakkant tőle...elkezdtük a hozzáttápit,2 hétig nem sok sikerrel,de ma már tátotta száját a sütőtökre,majd a körtés tejpépre és este a cékla+krumplira!Tejem még van de ehhez szopitea kell,anélkül fogyóban.Sajna megjött, hát nem hiányzott!Híztam 2 kg-t,remélem hamarosan olcsóü lesz a zöldség -gyümi,és kezdhetek fogyózni.
és akkor pár kép a mutatványokból:
Kép Kép Kép Kép Kép

sutimano76
 
 


Szaisztok,

A hullámvasútról jut eszembe, nekem egy (sajnos) tapasztalt ismerősöm mondta (ő kb 8 hónapos terhesen veszítette el a babáját..nyílván összehasonlíthatatlanul nehezebb volt neki, bár mindenkinek a saját baja a legfájóbb, legnehezebb), hogy a gyászmunkában, mint folyamatban, a 6 hónap a legdurvább és valóban, én is decemberben voltam nagyon mélyen a béka s.gge alatt (ekkor mesélte el nekem, ez fél évre a műtétemre volt), aztán akkor amikor született volna (február. 10 körül), most is eszembejut, hogy 1 hónapos lenne, 2 hónapos stb.., előre látom, hogy a május-június is gázos lesz, amikor történt az egész...Én így utólag úgy látom, hogy a műtét után "könnyebb" volt, valahogy most érett meg a dolog, igazából most fogtam/fogom fel, hogy mekkorát veszítettem, nem csak a babát, de az esélyeim jónéhány százalékát is...És Ria, nagyon sok kitartást kívánok, viseld könnyebben, mint én és nagyon drukkolok neked (is)!

Sütike, ez a Berni-gyerek nagyon szépre sikeredett ám, remélem sikerül megoldanotok a "sorozatgyártást" is!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Ria, üdvözöllek nálunk! Sajnos! Ne aggódj, szerintem, ha kiírod magadból, jobb lesz. Persze, hogy gondolsz rá, én is úgy sírtam az 1 éves évfordulón, mint a zápor. Még apa is emlékezett a dátumra, pedig nem egy dátum megjegyző fajta. Csak nekem akkor már majdnem megszületett Danim és ez azért nagy vigasz. Kívánok neked is mielőbbi baba áldást! És gyere bátran! Néha lustulunk, de mindig ide találunk!

Én ismét korán, csak mostanában Dani nem alszik tovább reggel(meg éjjel sem :cry: ) és azért ülök itt.
Annyira nem akarom, hogy ilyen alvó legyen. Nálunk mindenki sokáig alszik, Beni is néha 9-ig is, de ált. 8-ig minimum.
Hozzátáplálás már megy nálunk is, ugyan így első 2 hétben csak tolta ki a nyelvével, nem is erőltettem. aztán már szépen eszik, csak olyan édesen siettetné a kajszit befelé, csapkod, tömi oda a kis öklét, azt hiszi, így gyorsabb. :lol: Amit ismer, abból rengeteget eszik, este 6-kor pépet is, 6 hónapos adagot, alig 5 hónaposan, és basszus mégis éhes. Mondjuk a foga is bántja, mert éjjel azzal is próbálkoztam, bekenem neki. El is hallgatott rögtön 1 óra hosszára. aztán kapott 120 ml tápszert és aludt 6-ig. szóval éhes volt. De a védőnőnek nincs ötlete, mit kezdjek vele. Illetve csak annyi, szórjak egy kis tejpép port a délelőtti szilárd kajába is. Az aztán sokat ért.
Na, mindegy nem locsogok itt annyit.

Mia, neked is annyira örülök, hogy jöttél. A zárt topic jó is meg nem is. Azért nem, amit már írt Avi, mert akkor mi lesz másokkal.

Süti, mit dolgozol? Nekem is jó lenne egy olyan valami, ami csak pár óra heti pár napban. Na ezt jól megmondtam! :lol:
Ja, és persze feketén, mert nem a munkahelyemre kellene visszamenni.
Onnan jó az a kis gyed. Az biztos, nagyon nehéz helyzetbe hozta az állam a kismamákat, ezzel együtt a családokat. Ezt érte el, hogy sokan gondolkodnak feketében. Legalább is a környezetemben igen.
Fogyó: Én 2 hónap alatt 6 kg-tól szabadultam meg, a szülésem óta pedig 13 kg-al vagyok kevesebb.Ami rám rakódott terhesség alatt, azrögtön le is jött. Még van mit leadni, de a BMI értékem alapján már normális vagyok! :lol:
Én csak ajánlani tudom Norbi Update módszert. Hiába szidják, működik. Soha nem éhezek, sőt 3x ettem este pizzát és nem jött vissza semmi.
Pussz, most már tényleg megyek, mert már sok is lesz belőlem.

Jaj, Babszi, majd elfelejtem, én is szoktalak nézni, sőt mindenkit! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Na átestem az átjárhatósági vizsgálaton. És képzeljétek teljesen ledöbbentem, mert átjárható a petevezetőm. A vizsgálat nem volt vészes. Kétszer csinálták meg, mert a ballon nem fúvódott fel elöször. Iagz úgy is látták, hogy átjárható, de azért megismételték. na a második azért fáj, de felejthető. Sokkal rosszabbra számítottam. Ugyhogy Mia! Hajrá!
Ma este m egyek a meddőségi dokihoz. Gondolom akkor inszem lesz belöle. Majd meglátjuk.

Suti! nagyon édes Berni! Imádom ezeket a combokat! :wink:

Angie! Nagyon ügyes vagy a fogyókúrával! Gartulálok! Most én is nagyon figyelek, hogy mit eszem, azaz nagyon betartom a cukros diétámat. Még szerintem nem fogytam, de már jobban érzem magam...

puszi, majd jövök etse.

aviubi
 
 


Húú Aviubi, akkor tényleg nem megterhelő, ha már otthon vagy..Én úgy tudtam, hogy 1 napot kell maradni.
Milyen ballon? :oops:
Nagyon örülök, hogy minden rendben van és majd gyere estére a fejleményekkel!
(Én még várom, hogy (ne) jöjjön meg, olyan márc. 31 körül derül ki)
Ja és Neked hanyadik ciklusnapon csinálták?

Angie, végülis megbeszéltem magammal a zárt topikos dolgot és arra jutottam, hogy vagy írok vagy nem és kész :) és inkább írok most.
Milyen "nagy" már a Dani...Hány kg?
-m-i-a-
 
 


Sütke, nagyon jót mosolyogtam a kis tornásznőn - nagyon tetszettek a képek :) Meg ahogy hatalmas szemekkel néz rád vagy apára etetésnél... Mit csinálsz heti pár órában?

Ubika, de jóóó, hogy "ennyi" volt!! Nagyon klassz, hogy ilyen jól viselted, és hogy ilyen híreket kaptál! Kíváncsi vagyok a meddőségire is, de szerintem inszemezni fognak. Végül melyik klinikára mész vissza? Legalább nem kell olyan sokat várnod, mint a lombiknál :)

Mia, szerintem írhatsz nyugodtan, hiszen te attól vagy Mia, hogy úgy gondolkodsz ahogy, legfeljebb nem értünk egyet majd veled, de ez máris egy kommunikáció, és mi abban a világban élünk, ahol kommunikálni KELL. Szóval szerintem is itt kell maradni, és látod, hogy Ria-Babszika is csatlakozott hozzánk idővel, hiszen január óta olvas, és a topik is halódóban volt. Viszont Ria is új életet hozott közénk, ez nagyon jó.

A hullámvasútra bizony én is fel szoktam ülni, de mostanában edzem a lelkem, hogy mindez egy természetes folyamat része, hogy jönni fog, amikor jönni kell, és ne idegesítsem feleslegesen magam minden aprósággal. Merthogy én ilyen vagyok. Vállrándítással is el lehetne a dolgokat intézni, de én napokig görcsölök mindenen. Most lazulok, és így edzem magam. Lenni lesz valahogy... :):):)

Húú, Angi, én irigyellek nagyon a fogyóért. Bár én már egészen el vagyok magammal, sajnos nekem lassabban mennek le a kilók, de 2 és fél hónap alatt 6 kilócska szaladt le. Én napi 5ször eszem, mint a cukrosok, tehát nekem sem lehet sem kell éheznem. Majd valamikor áprilisban megyek vérvételre, hogyan is állunk az inzulinnal, remélem alakulok. :o
babszi
 
 


Babszi, én is remélem, hogy alakulsz és mindenben igazat adok neked! Én is ilyen napokig rágódós vagyok, a férjecském meg vállrándítós fajta, ő mondjuk nyugodtan alszik is, én meg hetek óta szörnyen...Fene tudja melyik a jobb, de nem hiszem,hogy az én hozzáállásom...

Avi, még nem értél haza? Visszanézek majd akkor később is..
-m-i-a-
 
 


Ja és nem amiatt nem írnék, hogy esetlegesen nem értünk egyet valamiben, hiszen tényleg különbözőek vagyunk, sajnos lehet, hogy csak egy közös ponttal vagy többel akár, hanem, mert olyan kicsi valójában ez a világháló és annyira intim dolgok ezek....Valahogy így tudnám megfogalmazni. :)
-m-i-a-
 
 


na megjöttem.
Háát, most aztán lesz rengeteg vizsgálat. Ma már csinált a doki ultrahangot, és megnézte, hogy hogyan áll a tüszőm. Ma vagyok a 11. napon, és nagyon pici még, de megyek pénteken, hétfőn stb. Apácska is sorra kerül. Neki is lesz katona vizsgálat, vérvétel. Akkor lesz olyan vizsgálat is amivel azt nézik, hogy a katonák meddig jutnak el. Na ez nem tudom, hogy mükődik.. Szex csak 3 naponként lehet, legalábbis töszőérés körül.
Szóval beindultunk. Ja, és azt mondta, hogy meglesz az a baba. :wink:
Mia! te is huzzál bele, mert tényleg jó, hogy végre elindult valami. És különben is a vizsgálat elött vesznek tőled kenetet aminek az eredménye 1 hét, és ha van valami akkor klezelnek stb. Nekem ezzel elment 2 hónap..

viszont ez az esti hüvelyi ultrahang már nagyon fájt. Mondta is a doki, hogy ez tök várható volt, mert azért ma nagyon megkínóztak, és sajna nekem nagyon fennt van a petefészkem a méhem mögött. Szóval most fájadogál a hasam
Ja! A ballon... Hát ez végülis azért kell, hogy a katéterből a kontrasztanyag ne follyon vissza, ez az a mi segít otttartania katétert a helyén. Az tartja az eglszet a méhszájnál. Húúú. szerintem most nagyon vacakul írtam le. Bocsi, nagyon fáradt vagyok.

aviubi
 
 


Avi, köszi az infókat! És meg is lesz az a baba!
Én most várok...vagyis nem várok valamit, ha érted mire célozgatok és ha mégsem, akkor lépek, igazából én (még) annyira nem sietek, azon felül amennyire. Na aludnom kéne, úgy látom.
-m-i-a-
 
 


Szép jó reggelt!
Mia! értelek én! :wink: És drukkolok is nagyon!

Még mindig hiszem, hogy nemsokára pocakos, és babás fórum leszünk!

aviubi
 
 


Avi, szerintem is meglesz, már nem sokára! :lol: :lol: :lol:

Mia, pont ma viszem mérésre Danit, ma 5 hónapos! Nem tudom mennyit hízhatott, ránézésre sokat! :lol:
Majd megírom!

Babszi, az egyáltalán nem lassú fogyás, amit írtál. Tök jó, normális mérték.

Ja, ja én is akartam írni, hogy Berni baba nagyon édes kis combos.
Akár csak Dani. Majd én is lefotózom a hurkáit! :lol:
Addig is teszek friss képeket.


Kép Már így üldögél a drága, apán fekvésből simán felül!

Kép Szemből, tiszta nyálasan! Édes

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Avi ;) legyen úgy! Egyébként már teljesen jól vagy? Nem fáj vagy érzékeny?
Angie, valóban nagyon kis édes a Dani, szerintem nagyon hasonlít Bencére! (Tekintve, hogy tesók, nem is meglepő :D) Jól látom?
Pont egyszerre írtatok :)
-m-i-a-
 
 


Jó reggelt lányok!

Dani baba 7750 gr. és 68 cm.
Mia, igen nagyon hasonlítanak egymásra is, ugyan akkor Beni tiszta én, Dani kiköpött apa.
Ma éjszaka már volt alvás, nem is akárhogy!!!!
Egyszer sem kelt fel egyik gyerkőc sem!
Olyan kipihent vagyok! :lol:
Szép napot nektek.
Próbálok még jönni, mert ma itthon leszünk, úgy néz ki elromlott az idő. :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, örülök az átaludt éjszakának! Nálunk továbbra is jó idő van, bár még nem dugtam ki az orrom, de az erkélyről jónak tűnik ;)
Most megyek a dolgozóba lassan, holnap meg jön Anyukám, jóóóó sokáig marad, úgyhogy készülődgetek a fogadására mindenféle finomsággal :)

Szép napot mindenkinek, szerintem is ;) !!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Angie! Dani is nagyon szééép! És hát repül az idő. Olyan nagy már Ő is.

Mia! És te amúgy mikorra nem várod a havit?

Én ma is voltam Ultrahangon, de sajna nem nő a tüszőm. Éreztem, ugyhogy nem ért meglepiként. Ugyanis nekem nagyon szokott fájni a peteérés, és ebben a hónapban semmi. Egy picit vagyok csak elkenődve. Olyan jó lett volna ha..., de ez van.

aviubi
 
 


Avi, olyan 31. körülre (az a 28 nap pont), de inkább plusz pár nap még, mert felváltva van rövid és hosszú ciklusom (ez hosszú), augusztus óta az a tendencia jelentkezik, hogy amikor elvileg a "jó" oldalon van pé. akkor 30-31 nap, a rossz felén pedig átlagosan 25 nap. (augusztusban néztük meg ultrahangon és feltételezem, hogy felváltva van, tudom, hogy nem biztos, sőt az sem biztos, hogy van). Pé-t egyébként LH teszttel néztem (hőmérőzni a 3 műszak miatt nem megoldott nekem).
Sajnálom ezt a hónapodat!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Dani de ügyesen ül,azta és még ráadásul ő húzta fel magát,nagyon ügyes!!!!!! Kép

Remélem én is,hogy hamarosan beindul itt a pocakosodás!!!!

hát a nővéremnek varrodája van,ők ugye a szomszédba laknak és ott a varroda,én már egy ideje telente ott dolgoztam,varrni tanultam,patentoztam,és hát a patentozás az "én munkám" lett,így ha most van valami akkor megyek,ha apika itthon akkor is,ha Berni alszik akkor is!!!

Bocs most ennyire futotta,mennekm kell takarítani,mert holnap vendégk jönnek!!!!!

igyekszem majd sűrűbben jönni,hogy jobban képbe legyek,de most hogy Berni prög-forog és így bárhova eljut,na nem nagyon van időm,mert kb percenként szedem össze a lakás bármely területeiről,+ vigyázni hogy ne üsse meg magát sehol,anyám és még nem is mászik,mi lesz akkor????
elkezdett ügyeskedni ,már próbálgatja a négykézlábraállásT!Kép Kép

sutimano76
 
 


Kép
ranita1979
 
 


Kép KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Kívánok én is Kellemes Húsvéti ünnepeket!

Suti! Nagyon édes a kiscsaj! Gyönyörű szemei vannak!

Mia! Van hír?

Ranita! Örülök, hogy benéztél!

aviubi
 
 


Avi, van, de rossz :(...kedden megyek a kh.-ba megbeszélgetni, utána meló, vagy este vagy másnap megírom mi volt/lesz. Hát nem örülök...
-m-i-a-
 
 


Ranika, hogy vagy? Mit csináltok, hogyan tovább??

Ubi, veletek mi van? Végül hova mentél vissza, mikor mit fogtok csinálni baba-ügyileg?

Süti, mit sütöttél húsvétra, hol vannak a fotók róla?

Angi, csak nem alszol reggelente?

Borcsika, hol a napsugaras pozitívságod???

Merre vagytok??

Mi elutaztunk 7végégre, és sajnos nem volt netünk - tudoooom, amúgy sem jövök kellő rendszerességgel, de ahhoz képest, hogy totál el akartam hagyni a babanetet, sűrűn jövök :)
Jó volt a 7vége, csak rövidke. Persze a "nyaralásból" soha semmi nem elég. Szaladunk mindig a tavasz elé, és el tudunk szontyolodni, amikor olyan idő van, mint most. Horgásztunk, meg jókat ettünk, meg nagyon sokat kirándultunk. Háát, velem ennyi van eddig; majd vagy a 7en vagy a köv. 7en mehetek vérvételre, mert eltelt a 3 hónap. Nagyon félek tőle, hogy nem azt hozza eredményül, amit szeretnék, és kell még majd újabb 3 hónap, mert az már tényleg nagyon nehéz lesz.
babszi
 
 


Sziasztok!

Mia!Sajnálom. :cry: De nemsokára biztos jösz a jó hírrel!

Babszi! Ne aggódj! Drukkolok, hogy jó legyen az eredmény, és akkor már mehetsz lombikra?
Én most a Máv-ba járok. Most elkezdék a ciklus követést, de sajna nem nőtt a tüszőm. Mér holnap megyek, meg apa is megy.. Aztán ciklus 2. napján vérvétel, utána ultrahang. Szóval most figyelik, hogy mi van.+ ajánlott a doki 1 homeopátiás szert amire azt mondta, hogy magára a meddőségre nem megoldás, de sok olyan problémát oldhat meg ami a háttérben fennáll. Pl. a cukrot helyre teszi, illletve depresszióra stb-re nagyon jó. Ha majd szedem akkor írok nektek róla. De mint kiderült nagyim már vett nekem ilyet, csak mikor meséltem neki róla akkor említette.

Holnap megyünk csana ügyben. Ha sikeres lesz a dolog akkor leírom, hogy most hol tartunk.

aviubi
 
 


Ubikám, nagyon várom a híreket!!! A "csodaszerről" is, hátha nekem is használna, és a napköziről is!!!
babszi
 
 


sziasztok!

Igen, alszok reggelente, szinte minden nap!
Amikor meg nem, az sem Dani hibája, ő már alszik.
A fogzása zavarta.
Lányok drukkolok nektek nagyon!!!!!!!!!!
Berni baba gyönyörűséges! Azok a szemek!!!!

Bocsika, de az ünnepek alatt nem jöttem, sokat voltunk együtt, így utólag kívánok Kellemes Húsvétot! Nekem nem egészen kellemes, mert csak az jut eszembe róla, hogy híztam 1 kg! :wink: :oops:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mit írtam utoljára, lusta vagyok visszakeresni, úgyhogy bocs, ha ismétlem magam.

Babszi,
Szóval, most vagyok a lombik utáni első ciklusban, 32. nap. Piri sehol, szerintem valami nem ok vagy a lombik kavart be vagy, amire gondolni sem merek, hogy a PCO megint :cry: . 25. nap körül volt egy kis barnázásom, azt hittem megjön időben, azóta semmi. Szerintem egyáltalán nem volt pé :cry: .
A metet felemeltem 2*1 re, fogytam 4-5 kilót, most így jól érzem magam.

Ami a lombikot, ill az inszemet illeti, most nem lesz semmi. Kénytelenek vagyunk őszre halasztani, mert közben találtam munkát. De nem is bánom, most nem bírnék elviselni még egy csalódást.

Ja, és elkezdek suliba is járni. De ezt már lehet, hogy írtam :oops: .

Babszi,
drukk a vv-hez. Sajnos elképzelhető, hogy nem lesz elég a 3 hónap, erre azért készüljél fel. Inkább érjen kellemes meglepetés :D . Majd írd ám meg az eredményt.
Én 1 hónapja emeltem, én is el akartam menni vv-re, de mivel most úgy is halasztódik minden, így nem megyek. Később úgyis biztosabb eredményt kapok.

Mia,
mi történt? Bár gondolom....Gyere majd és mesélj!!!

Süti,
Berni szemeitől még mindig elolvadok :D

Babszi,
üdv itt köztünk! Figyelemmel kísértelek ám és nem semmi az sem, amin te keresztül mentél :cry:

Angie,
most nézem a vonidat, Dani már 5 hónapos :shock: ??? Ezt nem hiszem el!

Ubi,
szóval átjárható vagy???? Hát ez egy szuper hír :D . Várom a híreket a csanáról, kíváncsi vagyok nagyon!
ranita1979
 
 


Sziasztok,
Leírom először mi volt: azt hittem már soha nem ér véget ez a mai várakozásos nap, vártunk a kh.-ban, vártunk az urológián, vártunk a nőgyógyászaton...(pluszban hiába mentünk kocsival, 6 km-re volt legközelebb parkoló és jól eláztunk) helyenként 1-1,5 órákat 5-5 perces vizsgálatokért;
kh.-ban egy nagyon aranyos orvoshoz kerültem megint, beindul a gépezet nálunk is. Kell mennem hormonszint-mérő vvételre holnap (az lesz az 5. nap) és 21-én majd, lesz kenet vétel is (ez pénteken) és M.- nek sperma vizsgálat. Ma intéztünk 2 beutalót. Nagyjából ennyi. Ha ez mind megvan, akkor vissza a kh.-ba és ők majd beutalnak az sztk-ba álatlános kivizsgálásra vagy mi, és ha minden ok, akkor átjárhatósági májusban. Remélem belefér minden ebbe a hónapba illetve nem lesz kikezelni való...
Jól informáltak minket, hogy az egyedüli tb alapon működő hely Bp.-en, ahol végeznek ilyen vizsgálatot az a SOTE (http://www.urologiai-klinika.hu/)? Ubi, ti hol csináltatjátok? Itt elvileg előjegyzésesen működik a dolog, de mire idejutottunk a nap folyamán, már nem vették fel a telefont (fél kettőkor). Holnap délelőtt hívom őket újra. Kb. ennyi rólunk röviden :)
Örülök, hogy belevágtunk.
-m-i-a-
 
 


Rani, igen jól gondolod szerintem és az előző hsz.-em a válasz rá. Persze a reménykedős hónapokban tud késni mindig...
Milyen suliba jársz? És milyen munkát sikerült találnod?
Örülök, hogy itt vagyunk megint sokan!
-m-i-a-
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: