Új privát üzeneted érkezett!

Kisvirág

köszi! :wink: Reméljük :wink: Drukk holnapra, bizti minden okés lesz :wink: :D

Dita

nekünk most nagy sex maraton lesz szeptember hónapban :lol: :lol: :lol:
És persze babásodom. :wink: :D
Ebben a hónapban norcolutot kellett szednem a 21. naptól, hgoy ne pecsételjek menszi előtt 10 napig. A következő hónapban elvileg nem kellesz szednem, remélem nem lesz gond :D
babácska08
 
 


Sziasztok!
Ma vagyok 10. dpo-n és nega a mai reggeli tesztem! :(
Remélem két nap múlva már változik a helyzet, és most nem a pirianyó kopogtat nálam a 12. dpo-n! :roll:

dita75
 
 


Dita

lehet még korai volt a teszt. Drukkolok továbbra is! Két nap múlva két csikos lesz :wink:
babácska08
 
 

 
 

csak bemásolok:
Sziasztok leendő kismamák! :)

Még sajna most is óriási hajtás van a munkahelyen, néha-néha beleolvasok a történésekbe.

Háááát, ma reggel minket nem semmi sokk ért. De jó!!!!!!!!
Elmentünk kiskatonavizsgálatra. Emlékeztetőül írom, április óta háromszor voltunk és mindig nulla lett az eredmény. Már kezdtünk teljesen lemondani a következő lombikról és szokni a spermadonor gondolatát. Na, a lényeg, ma a Magzatdiagnosztikai Központba mentünk és nem az eddigi SZT- rendelésre. Mondja az asszisztens hölgy, várjunk és ha lesz valami problémya az eredménnyel akkor "besúvaszt" minket a Ceizel dokihoz megbeszélni. Mi az esélytelenek nyugalmával ülünk, hogy akkor nemsokára majd megmondja a doki, mitévők legyünk. Aztán int a hölgy, mondja, hogy akkora problémát nem lát, mi szemünk kerekedik, se köpni, se nyelni, mikor látjuk 16mil/ml. Némi hallgatás egymásra nézegetés után párom megszólal: ezt nem hiszem el. Biztos az enyém a lelet? :D A hölgy kissé csodálkozva mondja, hogy persze, aztán mutatjuk neki az előző leleteinket, amire nem tud mit mondani, csak hogy hajrá és gratulál. Aztán a dokihoz mégis bejutunk, és arról beszél, nem kell a lombik. Elég lesz az inszem. Vagy még az se kell.
Most azt se tudom mi legyen, elseje körül hívom K.P. doki bácsit a Kaaliban hogy időpontot beszéljünk meg hiszterora. Aztán lenne a lombik. Volt már ilyen, hogy valakinek három lombik után inszemet csináltak? :D

Háát hosszú lett és ne haragudjatok, amiért nem tudok reagálni az írásokra mostanság, de majd bepótolom. Mindenkinek kitartás és kívánok ilyen örömet, mint most nekünk!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Ez csodálatos hír, ma szinte csupa ilyen jó híreket kapok!
Egy másik topicbéli lányka sok-sok lombik és borzasztó dolgok után ma végre bejelentette, hogy babát vár!
Ha biztosra akartok menni akkor talán a lombik lenne a megfelelő, hát nem tom! Mindenesetre hajrá, hajrá! +++++++++++++++++++

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Akkor megyek a dokimhoz mert vége az endóm kezelésének és megmondja,hogy hogyan legyen tovább.

Katerina!Ez nagyszerü hír!Ilyet még nem hallottam,hogy lombik után inszem.

Kép
rena85
 
 


Dita!A teszt még biztosan korai volt.Majd két nap múlva ismételd meg!Remélem a teszt nem keserített el!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Majd este visszaolvasok, most megyünk játszózni.

Voltam dokinál: 12 mm-es a petezsák. Látszólag minden oké
:)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Örülök,hogy minden ok veletek!

Kép
rena85
 
 


KISVIRÁG
Ez csúcs, ma csupa jó híreket hallok! Képet kaptál?

RENA
Remélem korai lehetett, bár 10es érzékenységű tesztjeim vannak!
Drukk a dokihoz! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Kisvirág
Kép
babácska08
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy drukkoltatok és a gratokat. :) Remélem a továbbiakban is ilyen jókat fog mondani a doki :)

Till: köszi szépen ;) Neked piri miatt :( Bár ha ilyen erős allergiás gyógyszert szedsz, tán most jobb is. Sajna én is allergiás vagyok és most nem szedhetek semmit. De már néha megőrülök a sok hapcitól és a többi nyavalyától.

Dita: tuti korai volt a teszt. De elhiszem, hogy nehéz várni a napok múlását. De próbálj meg egy olyan 4 nap múlva tesztelni, ne kínozd magad a nega tesztek látványával! Tudod mi nagyon drukkolunk neked!!!!
Sajna nincs kép, nálunk nem ad a kórház :(

Katerina: ennyire szuper hírt. Nagyon örülök nektek! Hát én ezekhez a lombik/inszemes dolgokhoz nem sokat konyítok. De ha a doki azt mondja, hogy elég az inszem akkor biztos igaza van ;)

Rena: Mindjárt mész te is dokihoz. Annyira izgulok, hogy mit fog mondani nektek. Szurkolok nagyon ám!

Babácska: hajrá sexmaraton :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Köszönöm!Nagyon aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


VIRÁG
Abból gondoltam, hogy mivel a múltkor a 12. dpo-n reggel már mensiztem nem lehet a 10. dpo korai. Ráadásul 10-es érzékenységű a tesztem! Nagyon félek a holnapi naptól! :roll:

Sajnálom, hogy nem ad a kórház képet, már a másik topicokban is ezen szörnyűlködtem, mert nekem bezzeg 8 éve akár egy albumot is csinálhattam volna, mindenféle pózban le volt fényképezve....

Most meg úgy kell könyörögni (meg egyes helyeken külön fizetni) egy nyomoronc uhus képért! Eszméletlen!
Én nem fogom magam hagyni kiverem a hisztit, ráadásul én két kórházba is járok, valamelyikbe adni fognak az hétszentség!
Ismerem magam! :oops: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kisvirág! Simi a pocidra! Biztosan nagyon jó érzés a kis lakót szeretgetni. :) E meg már tényleg miylen dolog, hogy könyörögni kell az embernek egy uhus képért. :evil: Jó annak, akinek van nagy szája ( Dita :wink: ), én tutira nem mernék megmukkanni, hogy márpedig kellene.

Dituli! Nagyon szorítok neked!
Ami a lombikot illeti, majd a Kaalis doki bácsim szava lesz a döntő asszem. De azért örülnék, ha csak inszem lenne, és nem kéne ha jól emlékszem 26 szurit magamba döfni, mint előzőleg.

Rena! Neked is hasonló jó híreket, mint ahogyan a mi vizsgálatunk sikeredett. Nagyon remélem, hogy meggyógyultál!

Babácska! Hajrá éjjel-nappal. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Reggelt!

Nem sikerült a második sem!
Éjjel dobtam egy nega tesztet, aztán reggelre leesett a hőm, a reggeli pisiléskor már meg is jött! 12. dpo. Normális ez?
Nem értem!
Minden olyan szép volt!
Nagyon ki vagyok akadva!

dita75
 
 


Dita! :cry:
Figyelj, tudom ez nagyon nehéz, de gondolj arra, hogy bármilyen nehéz is, csak kicsit kell türelemmel lenni. Mivel nincs nálatok különösebb baj azért az hiszem, ez csak az a bizonyos véletlen nem jött össze eset. Tudod, hogy teljesen egészséges pároknál is átlagosan fél év mire összejön a baba? szóval most ne kezdj el aggódni, jó!!! Tudom én is hogy nagyon rossz ilyenkor, az első lombiknál annyira boldog voltam, felszabadult, teljesen jól éreztem magam és mégsem jött össze. Ezért hidd el nekem, tudom most mit érzel. Még most is megvannak az uhus képeim, ahogy az embriócskák, immár 3x2 a pocimban voltak. Nagyon szomorú, de csak előre szabad nézni. Kicsit meg kell nyugodnod, hiszen nincs veszve semmi. Csak kért még egy kis időt az a kisbaba.
Puszi és ölelés

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA
Köszönöm a lelkesítő szavaidat!
5 év sok idő, ennyi idő után normális, hogy para vagyok, igaz ebből "csak" két éve járok meddőségi kezelésre.
Tudom hogy nálam vannak sokkal rosszabb helyzetbe, és azt is tudom, hogy mindig van remény. Épp a minap egy kedves topictársam aki nem adta fel 8. lombik sikerült neki, annyira boldog vagyok vele. Örülök, hogy végre volt értelme a sok küzdelemnek!
Emellett ijesztő, hogy lehet ez vár rám is esetleg, de remélem, hogy nem!
Lehet hogy arra vár a baba, hogy júniusban szülessen, ha a szeptemberi sikerül akkor úgy lesz, és pont jók lesznek a kapott bébiholmik, mert a nővérem kislánya is júniusi!
Tehát most erre fogok koncentrálni!

dita75
 
 


Dita

nagyon sajnálom, pedig úgy drukkoltam neked! :(
Tudom, nagyon nehéz türelmesnek lenni, néha nekem se megy, nálam a türelem elfogyott a kislányom halálakor (de minden téren, nemcsak babaügyben, pl egy újságot nem tudok elolvasni, nemhogy egy könyvet... :roll: :evil: ), de valahol legbelül érzem, hogy azért nem jött még a babóm, mert még nem voltam eddig igazán felkészülve rá, úgy 2-3 hónapja érzem csak azt, hogy kész vagyok rá, és nem csak kétségbeesetten próbálom "pótolni" az én dárga kislányomat. Szóval most próbálok türelmes lenni én is, és pozitívan hozzáállni, és arra gondolni, hogy előbb utóbb jönni fog, az izgalmas meg az benne, hogy nem tudom mikor fog meglepni :lol: :lol:
Kívánom neked, hogy szeptemberben lepjen meg téged is! :wink: :wink: :wink: :wink:
babácska08
 
 


Ditu,
nagyölelés!!!!! :cry:
Biza, üdv a "küzdők táborában" :D
Ahogy Katerina és Babácska írták: mindig fel tudunk állni!!! Óriási remények után padlófogás, pár nap depi és újra indulunk! Úgyis lesz babánk!!! (ha 8. lombik, úgy akkor jött el az ideje!!!)

Kisvirág,
együtt örülünk Veled!!! :P

Rena,
várjuk a híreket, mikor tudtok keznedni! Szorítok nagyon! :P

Katerina,
nálunk 2 inszem volt a Schöpfiben, majd 1 leállított lombik-stimu és 1 lombik a Nyírőben. Eztán másfél év kihagyás után ismét 2 inszemmel folytattunk a Kaáliban, tehát nem törvényszerű, hogy ha már elkezdődött a lombikolás, csak az jöhet...Mindig az aktuális eredményektől függ....akkor hajrá inszem! :wink:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Dita!Nagyon sajnálom! :cry: Remélem szeptemberben sikerül!

Tilli!Köszönöm,aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


Köszönöm a bíztatásaitokat! Persze kicsit kell nyalogatni a sebeimet, aztán mint a gép menni tovább, hisz más választás nem nagyon van, ha sikert akarok elérni.
Viszont most már határozottan rá fogok kérdezni, hogy normális - e utro mellett ráadásul, hogy a 12. dpo-n reggel már pirizek, sztem ez valami hormonális ok lehet! :roll: Nagyon zavar!

dita75
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok annyira aranyosak vagytok, hogy így örültök velem. :)

Dita: most itt bőgök, hogy nem sikerült nektek. Annyira sajnálom. :cry: :cry:
A csajok már minden bíztató szót leírtak! Én csak ismételni tudom őket. Kitartást, és egyszer nektek is lesz babátok. Tudom nem könnyű kivárni, de nem tudsz mást tenni. :( És most mi lesz a következő lépes.
Nekem se tetszik, hogy kapsz utrot és mégis a 12. dpo-n megjön. Ez tuti sárgatest elégtelenség. Ne hagyd magad kérj rá vizsgálatot!

Katerina: igen furi érzés megint, hogy baba lakik a pocimba. De most a fiam mellett sokkal kevesebbet jut eszembe, hogy nem vagyok egyedül :)

Uh kép: az én dokim magánrendelőjébe azért nem ad képet, mert nem tud nyomtani a gép, de videót tud csinálni. A kórházba pedig azért nem kaptam, mert egy kis uh-s géppel néztek ami szintén nem tud képet nyomtatni. Úgyhogy ez van. Hiába hisztizek, nem tudnak adni. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Dita

nem lehet hogy inkább norcolutra kéne váltani az utrót? :roll: Az sokkal erősebb sárgatesthormon, és nagyon tuti, én is azt szedtem most, és nem pecsételtem, pedig a mútlkor már a 21. naptól elkezdtem vérezgetni, msot nem, abbahagyás után 3-4 napra jött meg.
babácska08
 
 


VIRÁG
nehogymá' miattam bőgjél mert azt hiszi a minimanód hogy valami bajod van, és szomorú lesz! Már jól vagyok, ha minden jól megy két hét és jön az újabb próbálkozás! Remélem!

BABÁCSKA
Nem tudom azt terveztem, hogy az orál utro helyett kérek dugdosósat inkább. Vagy tényleg nem tudom. ..... csak tudja a választ, hogy miért jön meg ilyen hamar.
Én nem pecsételtem, rögtön piros jött, és nem csak pár csepp. :roll:

Én is gondolkoztam ilyen babás volnalzókon, Vicusnak is hogy bejött, de ő tényleg biztosra ment, ezért én még egyelőre nem merek magamnak ilyet. Fostos vagyok!

Felteszem a négyesiker unokáimról a mai képeket!

Kép
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Nagyon aranyosak az unokáid! :lol:

Kép
rena85
 
 


Hahó,
csak bekukk...kihaltunk? :oops: :roll: :lol:

tillidian
 
 


Kedves Lányok!


A segítségeteket szeretném kérni.

40 éven túl még mindíg babára vágyó anyuka jelölt vagyok. 3 beültetésem lesz esedékes. Nagyon szreteném a tőlem telhető legtöbbet megtenni a siker érdekében, ezért egy Gynevac kúrára gondoltam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy két évvel ezelőtt már átestünk egy kúrán a párommal együtt. Akkor sem írta fel a nőgyógyász ( majd egy másik és egy harmadik sem) végül a körzeti orvosom megtette. Most ő is elutasította. Receptre lenne szükségem. Tudna esetleg valaki segíteni?

Köszönettel várom válaszotokat.

Kép
estike66
 
 


Szia Estike!

Örömmel látom, hogy tatai vagy, akár csak egy-két rokonom. :D (Tata melyik részén laksz?)
Meg persze az is öröm, hogy babát szeretnél, és ezért mindent megteszel.
Esetleg megpróbálhatok neked receptet szerezni a házidokim asszisztensétől, de sajna ezt nem szokta ingyen tenni (ált. egy ezrest szoktam csúsztatni neki). Ha sikerült megkérdezni, küldök neked privit!

Üdv
athiz
 
 


Szai athiz!


Boldogan vállalnám a költségeket. Köszönöm, hogy egyáltalán próbálsz segíteni.

Kép
estike66
 
 


Hát Estike, már kétszer beszéltem a házidokimmal, és 1 óra múlva megint hívom, addigra talán kitalálja, hogy felírhatja-e vagy sem, mert szerinte csak akkor írhatja fel, ha a nődoki ad róla papírt.
athiz
 
 


Lányok!
Ez nagyon rossz eredmény? Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?

glucose terhelés 0 perc 4.29 mmol/l
glucose terhelés 120 perc 7.94mmol/l A normál érték: 3,3-5,5

Insulin terh 0 perc 2,89mIU/l
Insulin terh 120 perc 101,1mIU/l

Nagyon ideges lettem. Milyen szakorvost kell felkeresni?

Előre is köszi!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, szerintem először a házidokidat kell ezekkel felkeresni, ő pedig el fog küldeni azt hiszem dietetikushoz, és majd eldől, hogy mit kell tenned, valószínűleg gyógyszeres kezelés kell majd! :?
athiz
 
 


A másik topikban azt mondták ez IR. :? Szülinapra kaptam egy betegséget. :(

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KATERINA

Igy első ránézésre nem túl jók az értékek. Endokrinológushoz kell fordulnod!
De egyébként két olyan lányt ismerek akik magas IR-rel spontán babásak lettek.
Az egyik ikreket vár! :wink: :lol:

ESTIKE

Amennyiben Athiznak nem sikerül az én házidokkerem minden további nélkül felírja! Remélem azóta nem változott nála semmi!

Sok sikert a szurihoz! :wink: :D

dita75
 
 


Szia Dita!


akkor neked is örök hálám, ha tudsz segíteni. Ma megyek konzira (BMC, dr. Koncz) és szerintem a jövő hónapban indul a program. Így tehát még beleférnek a szurik, 3 biztosan.


ideírom az emilemet.: h.rozmann@citromail.hu

Kép
estike66
 
 


Estike, olvasd el a privát üzidet!!!! :roll:
athiz
 
 


Athiz, írtam neked emilt!

Kép
estike66
 
 


Szóljatok ha sikerült megoldani a kérdést, mert jövő héten megyek dokihoz és feleslegesen nem kérem ki.

ESTIKE
Én pont tegnap jelentkeztem be a BMC-be első konzira, ha esetleg nem sikerül a még két inszemem közül egyiksem akkor megyek egyből lombikra! Október 2-ra kaptam időpontot!

dita75
 
 


Szia dita!


Köszönöm, valóben megoldódott. Drukkolok, hogy ne juss el odáig!

Kép
estike66
 
 


Szia dita!


Köszönöm, valóben megoldódott. Drukkolok, hogy ne juss el odáig!

Kép
estike66
 
 


Sziasztok, bekukk!!!


Estike,
megahajrá, jöjjön a baba!!!!!!

Katerina,
mindenképp Metformin! Ne hagyd magad eltántorítani! (Met nélkül hónapokkal tovább tart rendbe jönni!)

Én már 6 napja szedem a metet (Merckformin, de ez ua.), nem tudom, ez csinálja-e, de úgy hallottam, megkeveri a ciklust...Most a szép, 13-14. napi pé-m helyett a 6. napre csúszott előre :shock: (ha 4 napig mensizek és a 6. napon már stabil pé-tüneteim vannak, akkor ilyen rövid idő alatt fel sem épül a méhnyálkahártya! Ki hallott még ilyet! :shock:

tillidian
 
 


Tilli!
Hááát, ez nem örömhír. És ezzel kell valamit kezdeni, vagy csak tudomásul veszi az ember, hogy a szép ciklusnak lőttek. :? Tudod annak nagyon örülök, hogy te is itt vagy. remélem nem érted félre. Szóval, mert ua. a dokink, nagyjából ugyanott állunk a próbálkzásokban.... Sokat tudunk segíteni egymásnak.
Puszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rena: vége van a kezelésnek!!! HURRRRÁÁÁÁÁ!!! Mikor mész dokihoz? Írd majd meg mit mondott!!!

Till: hű ezek tényleg nem túl jó hírek. És tuti, hogy a 6. napon lesz péd???

Dita: veletek mizu? Gondolom pirinek vége. Most spontánoztok, vagy készültök a lombikra?

Katerina: én nem értek azokhoz amit írtál. De nem hangzik túl jól :( De látom Till javasolt neked gyógyszert. Drukk, hogy használjon! Írj mit mondott a doki!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


KISMAMIVIRÁG

Veled mizu?
Holnap már 7. hét? De jóóóóóóóóó!
Hogy érzed magad?

Én most készülök a harmadikra, remélem lesz tüszőm, mert most sokkal kevesebb és más gyogyit használok mint eddig.

Ha nem sikerül akkor október 2-ra van időpontom a BMC-be és ott megbeszéljük a lombikot, ICSI-t szeretnék.
Addig lehet, hogy még le tudunk zavarni még egy inszemet.
Remélem nem kerülök a BMC-be, nem azért mert bajom lenne vele, de nagyon szeretném, hogy most a bűvös 3. sikerüljön.
A munkahelyemen is csapnak össze a hullámok, rajtam csak az segítene, ha most gyorsan babás lehetnék!

KATERINA
TILL

Hát ezek tényleg nem hangzanak valami jól, ez nem egy normális dolog. Engem az akasztott ki most kétszer is, hogy a 12. dpo-n jött meg. Ha a 6. napon lenne pém, ami durva, mert épp hogy elmegy a piri már péd van, aztán nemsokra rá megint. Nem kötöttek ezek a gyógyszergyárak a betét és tampongyárral valami szerződést?

Érdekes a nővéremnél évek óta hasonló tünetek jelentkeznek, egy véletlen folytán küldték el egy vizsgálatra ahol kiderült, hogy pajzsmirigyrendellenessége van. Mégis olyan termékeny, hogy ha nem vigyázna már egy egész ovi rohangálna körülötte!

dita75
 
 


Ditus,
ez van! (Nagypapámék 9-en voltak tesók, pedig anyukájának kóros pajzs túltengése volt...mindenkinél más!)
Drukk a 3. inszemhez!!!

Katerina,
én is örülök Neked! :P Remélem, januárban együtt futunk neki az immáron SIKERES lombikoknak!!! :D

Kisvirág,
sajna igen! Sőt: tüszőrepedés is volt!!! (LH teszt, hőmézőzés, cervix nyák és ovus fájdalom: magyarul házi megfigyeléseim alapján tuti...így nem is gyúrtunk rá ebben a hónapban, hisz úgyse tudna beágyazódni, mert nincs hova...(endometrium zéró 2 nap alatt, ez nonszensz! :evil: )
Neked boldog babavárást! :)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Katerina!Én nem értek ezekhez az adatokhoz de remélem,hogy minden rendben lesz nálad!

Tilli!Ez nem semmi hatodik napon pé.?Ez nagyon durva.Ez meddig lesz így?Nem lehet ezt valami bogyóval befolyásolni?

Kisvirág!Igen vége van hála istennek!Hétfőn megyek dokihoz,majd írok,hogy mit mondott.Ti hogy vagytok?

Dita!Remélem nem kell menned a BMC-be!

Kép
rena85
 
 


Ditu,
na ja! (Ez nálam 3x fordul elő, hogy ilyen hamar van pé-m, ilyenkor 21-22 napos ciklusokat produkálok :(

tillidian
 
 


Dita! Hajrá harmadik!!!!

Till! Nekem meg az a furcsa, hogy a múlt hónapban, meg most is szinte két nap alatt elmúlt a piri. Harmadik napon már épp csak cseppek. Ez érdekes számomra, mert 4-5 nap szokott lenni. Valami változott. Mondjuk örülök,hogy hamar vége, csak ez olyan szokatlan. Egyébként nekem 26-27 napos a ciklusom

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést én jól vagyok. Émelygés van rendesen, de vuk még nem volt. :) A szagokat egyenlőre jól bírom, bár tegnap vettem kamillás papírzsepit, aminek nem tetszik a szaga. Csak itthon vettem észre, hogy nem simát vettem. A leveseket kívánom nagyon. A sima kajákat nem sok kedvem van enni, de egész nap nem ehetek levest. A fáradság néha rám tör, de amikor csak tudok alszok délbe Kendével, így nem olyan vészes.
Szóval egyenlőre egész jól viselem a babavárást. Remélem ez így is marad, mert a kis kétévesem mellett nem egyszerű az élet. :)

Dita: örülök, hogy belevágtok a 3.-ba is. Három a magyar igazság és most tuti baba lesz ;)
Mondogasd magadba a munkahelyeden, meg otthon is, hogy le vagytok tojva megyek én úgyis megyed gyedre ;) Én a kollégáknak nem egyszer mondtam mielőtt Kendével terhes lettem. Szerintem magamba szuggeráltam a babát, pedig akkor már másfél éve próbálkoztunk.

Till: hát a házi vizsgálatok sokszor jobbak, mint az orvosiak. :( Sajnálom, hogy ilyen hamar lett péd. De figyelj hallottam már olyat is, hogy valaki mensi alatt lett terhes. Annak is valahogy megtapadt a baba nem? (ez pont apa kollégájáékkal fordult elő)
Úgyhogy szerintem ne írjátok le még ezt a hónapot.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: