Új privát üzeneted érkezett!

Most már bevallhatom - időnként olvaslak titeket, kábé mindenkiről képben vagyok - annnnnnyira drukkoltam Anának, nagyon féltettelek, hogy befordulsz!!! Ugyanilyen voltam 1 év után, mint te az utóbbi időben, ez mindenkinél megvan, csak nem mindegy, meddig tart.
És nagyon örülök, hogy nem kellett sokáig elmerülnöd ebben!!!
GRATULA!

Kép
xtina75
 
 


Niki, laptetőőő :lol: :lol: :lol: :lol:
xtina75
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, de most csak gratulálni jöttem:

Ana, engedd meg, hogy szívből gratuláljak neked ezúton is, sok pocisimit küldök neked :wink: Kép

Xtina, neked is gratulálok a babóhoz!

Niki, remélem, hamarosan a te időd is eljön, uradnak meg kitartást, nem könnyű most nektek sem!

Letti, jó kis UH képek Kép , gyönyörűséges a kis Zsófi, tényleg kis husis :)

Mindenkinek puszi

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Ana!

Hát én esküszöm neked,ha nem lenne fülem,most körbevigyorognám a fejemet! Annyira boldog vagyok most! Látod, Bence gólya betalált!
De az én fiam meg kijöhetne! :D

Chris
Édes kis pofa lehet a kisfiad! Kitartás!

Niki
Este várunk!


Aki kimaradtr,annak puszika!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszike mindenkinek!

Ez a teszt már régóta megvan. De ha tudtam volna hogy pont ezeket porozta be Csillag, akkor hamarabb használom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ő sem szólt, a kis huncut! :wink:

Maccs! Neked is szívből köszi a jó szavakat. Nem csak a külsőd olyan kedves, amit tudod a feltett képről már írtam, hanem a belsőd is.

Kép

Kép
anabana
 
 


Xtina! Köszönöm neked, és gratula neked is! Tényleg már majdnem feladtam, egyszerűen nem bírtam a tétlenséget.

Kép

Kép
anabana
 
 


Na végre van pár percem,idáig főztem!

Letti
Tényleg kis zsufa a kislány! Édes pofa! Mocorgott is?

Xtina
Neked még nem is gratuláltam!

Ana
Én is az első teszutemet ugyanolyan Clearblue-val csináltam,mint te! :wink:
Raksz vonalzót?
Hát ez tök izgi! Mikor is nem jön már meg a piri?
Még vársz a dokival,ugye?
jaj,tiszta izgatott lettem!

Niki
Banyek,ezután már csak te lehetsz a soros! Neked majd Letti vagy Betti küldi a gólyát! Aki előbb szül! A másik meg megy Csillagnak! Jó lesz így? :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na helllllllllllloooooooooooooooooooooo!

Hát miket hallok/látok én it?????????????????????? MIcsoda pozi tesztek???!!! Végre, Ana, nagyon nagyon örülök! Hogy érezted ezt! A férjed szülinapja most volt valamikor, nem? 1 hónap ide-vagy oda!!!! Ő tudja már? És a Dalma?
Húúúúúú, annyira örülök...remélem, most megtörted a csendet és jön az újabb Baby-boom!

Xtina, lehet, hogy te hoztad ide a babaport! Gyanús ez nekem!
Adj a Nikinek is, meg Csillagnak is, OK?

Vagy a Kinga-féle felállás is helytálló, mostantól mennek a gólyák...nekem lányos van!

ANa, ugye az az előző oldalon nem búcsúzkodás volt???!!!!!!!!
Na azé!

Kinga, semmi történés nincs? Fájás, vagy ilyesmi????

Juhiiiiiiiiiii de jó lett itt a hangulat!
Vendég
 


KInga! Édes vagy!
Vonalzót még nem akarok. Vasárnap, hétfőn nem várom a pirit! Ma a 27. cn vagyok. 28-29 szokott lenni a ciklus. Dokihoz szerintem akkor érdemes menni, ha már van szívhang. Akkor adják ki a kiskönyvet is. Addig pedig a jó Isten kezében vagyunk. :lol: :lol: Most egy kicsit elpityeregtem.

Letti! Hétfőn tölti a 39-et. Nagyon örülnek mind a ketten. Köszi. Dehogy búcsúzom, sőt várom a zebratársam. Mert ugye a zebrák párban......


http://www.youtube.com/watch?v=GsOi3Zax ... re=related

Ismeritek ezt? Jó bőgős zene! Tavaly egy 15 éves srác öngyilkos lett,most mindegy mi miatt. A barátai erre a számra montázsoltak egy emléket róla. Én meg azóta imádom. A Dalma telóján is szoktuk hallgatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.20 13:50-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Ja, akkor most van az ominózus szülinap!

hÚ, VISSZAEMLÉKSZEM,. ÉN RÖGTÖN MENTEM DOKIHOZ, VAGYIS ELŐBB FELHÍVTAM ÉS ELHAJTOTT, HOGY VÁRJAK MÉG 2 HETET! aZTÁN AMIKOR LETELT 1,5 HÉT, ELMENTEM HOZZÁ ÉS MÉG NEM LÁTOTT PETEZSÁKOT SE, annyira fiatal volt még, csak valami felhigulás volt. Én iszonyat türelmetlen voltam...Ana, kívánok neked sok türelmet, meg miegymást! (Véletlenül írtam nagybetűvel, nem akartam kitörölni)

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Vendég
 


De jó hogy így örültök!

Letti! Emlékszem én is. Persze hogy siettél, hisz tudtad hogy kell a progipótlás.

Nem akartam előbb mondani nektek. Mert tudjátok hogy volt ápr-ban is ilyenem és aztán semmi nem lett. Vagyis akkor a 10 Dpo-on csak az Lh volt csíkos. 13 Dpo-n pedig nagyon halvány volt, halványabb mint most a csütörtöki. Végre itt járok!

Kép

Kép
anabana
 
 


szleticia írta:Xtina, lehet, hogy te hoztad ide a babaport! Gyanús ez nekem!
Adj a Nikinek is, meg Csillagnak is, OK?


:lol: :lol: :lol: :lol:
Bármennyit!!! :lol: :lol: :lol: De Maccsnak hagynom kell egy nagyadagot... :!: 8) 8)

Kép
xtina75
 
 


Ana, emlékszem, ott nézegettük a csíkodat mindenféle trükkökkel és végülis ott volt.

xtina, nyilván, Maccsot se hagyd ki, csak ő még várni akar...addig újratermeled... :wink:
Vendég
 


Beraktam a kuglófot a sütőbe.lehet olyan lesz,mint Lettié! Ez az első próbálkozásom ezena téren!

Bence egész nap meg se mozdult,hát most pótolja! Mondtam neki,hogy inkább jöjjön ki,ne bentről üzenjen! majd idekint elintézzüka dolgainkat! Az előbb megfájdult egy pirinyót a hasam,de el is múlt! Lehet már bebeszélem magamnak! Nem tudom miért szeretném ennyire,hohy ezen a 7végén kijöjjön!
Valahol azért,hogy Apa is ott legyen! Jövő héten délutános,este 11-re ér csak haza! Egyébként is utálom ha délutános! Magam vagyok egész este.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
És mindent nagyon szívesen.
Niki köszi, hogy javítottál, igen anyósékra értettem a nem túl jól érzem magamat!!
A Topicot szeretem.Mármint titeket!!

Ana:. Szóhoz sem jutok!!!!!!!!!!!!!!!44

Maccs: Írok majd:-)
Vendég
 


Kinga, olyan kuglófot csak én tudok! ÉS NEM ADOM ODA A RECEPTET!
Ne is kérd! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Letti! vicces vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chris! megnyugodtam. Majd írok saját sztorit.
ÉN 12 évig nem beszéltem az anyóssal. Tudod milyen sokat változtunk? Mindketten. Nem vagyunk puszi pajtások, de jó a viszonyunk, nem vagyunk barátnők, de sokkal jobb mint volt. Ez neked most nem tesz jót, hogy kényelmetlenül érzed magad. Kitartás!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Mi van???? Kámforosat játszik mindenki? Ne már!

Chris
Dobj egy képet a drágádról!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Na hazaértem. Alig látom annyit ittam! Na jó csak kb. 3pohárral borból. :oops: :oops: :D :D

Hű de felpörögtünk. Köszönöm nektek, hogy drukkoltok most már én jöjjek!
Az az igazság, hogy először elkenődtem megint meg tegnap is. Mindig elkenődöm ilyenkor, hogy nekem miért nem.

DE most Anára valahogy máshogy reagáltam. Most inkább az van bennem, hogy igenis most már nekem is itt az ideje és bizony össze fog jönni.Valahogy ez most erőt ad arra, hogy igen is van miért tovább küzdeni. Eddig is rengeteget változtattam az életemen, de még mindig nem tettem meg mindent.

És még laptető is, ami igen rég volt már!!!

Ana, mindig ezt a számot kerestem mi ez! Köszönöm neked, most már tudom mi ez! :D

Kinga, milyen lett a kuglóf?Nekem jó lesz az a gólya is, mert ez már elrepült. Az én párom szülinapja úgy is január 3.van és kerek 30 lesz. Neki is jó ajándék lenne! :)

Xtina, ez vicces, mert én meg pcos révén mindig azon az oldalon olvastalak.Csak már rég nem írtam oda és mostanában nem is olvasgattam.

Többieknek pusza!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


élk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:48-kor.
Vendég
 


Közkívánatra:-)
Vendég
 


Chris, tündéri Andriska!Ahogy ránéztem olyan nyugodság árad belőle!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ana, van folytatása is.

A hugom küldte át!

http://www.youtube.com/watch?v=7W-7xt32 ... re=related

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Chris

Egészen más lett a kis arca,hogy ki van simulva teljesen! Mintha egy egészen más gyerek lenne! Drága pofija neki! Már én is olyan kíváncsi vagyok az enyémre! Remélem ilyen szép lesz,mint a Te fiacskád!

Niki

Igyál csak anyám,az meglátszik rajtad! :D
Na,akkor a Letti gólya jó is lesz!
A kuglófnagyon jó lett,apa már a felét bepuszilta! Muszáj volt csinálnom valamit,mert Letti olyan irigy! Nem adta az övét,hát fel kellett találnom magam! :P :P :P

Kép
Kép
k_inga
 
 


k_inga írta:Igyál csak anyám,az meglátszik rajtad! :D


Ezt nem értem! Miért?? :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Tudom ezt a klipet hallgattam én is, de amikor beszúrtam ez volt megnyitva. Az nagyon jó jan.3! Húzz bele! Csak döntsd el agyban hogy most lesz és kész. Letti is azt szokta mondani, hogy minden agyban dől el. Tedd így!

Chris! Nagyon szép a kisfiad! Tiszta pasi már most! Bájos!

Kinga! Most már jöjjön Bence, mert a gólya már nálam. bár tudja ő, hogy mikor kell törni az utat. :)
Örülök a kuglóf sikernek. Én is szoktam, márványost, meggyes-csokist. Most meg a páromnak vakondtúrás tortát csináltam,mert ezt kértek. Nagyon menő nálunk.

Kép

Kép
anabana
 
 


Niki

Gondoltam ellövöm a poént! ezt én is mindig megkapom,ha nagyritkán iszom valamit! De rajtam tényleg meglátszik! felpörgök,meg tiszta vörös a fejem! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Chris! Gyönyörű a baba! Őt sem fogják lánynak nézni, abszolút fiú a fejformája. Szépen összehoztátok :)

Leti, megnéztem az uh-fotókat :) Jól elbújt a kiscsaj, de formás keze és lába van. Megvárom, míg kibújik :):):)

Niki, Neked is mennek a ++++++++++++++++++++ enerdzsííík!
Szerintem a párodnak is küldenem kéne, de az éjszakai műszak-témához, óh szegény! Rövidtávon csak-csak elmegy, de évekig biztos nem lehet ezt csinálni!

Kinga, szedd össze magad :), hétvégére fotókat kérünk az újszülöttről :wink:

Ana, nem vagyok én ilyen szép, de kedves Tőled. Nagyon örülök a pozi teszteknek, nagyon-nagyon.
Tervezed, hogy a 7. hét előtt progicsekkolásra elmész? Én tervezem majd magamnál, mert szerintem egy nagy plusszt ad. Mensmentisben - ha jól tudom - 2.500,- magyar pénz.
Egyébként én is a 6-7. héten akarok uh-ra menni, mert tökre elkettyentem Enikőnél, mikor az 5. héten semmit sem látott a doki, sőt, a tesztem is nega lett a rendelőjében (miközben otthon full pozik sorakoztak; 7. héten meg már "idősebb" volt az embrió a koránál)... :roll:

Tinababa, üdvözlet és nagy gratuláció itt is :mrgreen: Örülök, hogy tartogatsz nekem is kis varázslatot majd a projetünkhöz.
Emlékszem, mikor írtad nekem - ez tökre megmaradt, és nagyon jópofa is volt, meg nagyon szomorú is -, hogy ha a nőgyógyász azt mondja, hogy vállald be a kerékbetörést, mert ez a baba ára, akkor szó nélkül megteszed.
Nagyon nehéz lehet az első babára ilyen sokat várni, de gondolom, hogy most mindennél boldogabb vagy :):):) Sok puszi!

maccs01
 
 


Szép reggelt!

Kinga,én felpörgés helyett inkább kókadtam!Ritkán iszom én is,de mivel a párom totál antialkoholiosta nála aztán jóval többet. :lol: :lol:

Ana, most nagyon határozott lettem.Még ez a ciklus sincs veszve,de a kövi lesz az igazi,mert akkor már vége a fogyinak is.Persze, mivel pé ideje körül vagyok ezt sem hagyom annyiban. :D

Maccs, köszi! Ezért is mondtam, hogy csak ideiglenes.

Én mára megint csak ennyi. Reggeli aztán irány a fitness-wellness.
Utána meg elkísérem apumat vissza a kórházba.
Majd este megint jövök!

Puszka!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Most pár napig nem hiszem, hogy jövök...Anyukám meg se tud mozdulni...a kedvenc nővérünk és a doki is közölte, hogy pár nap és "elalszik". Nagyon szarul vagyok...bocsika.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a baba dicsit :D

Kinga: Pár nap,és a karodban tarthatod Bencét :D :D

Niki: Igen, nagyon nyugodt baba :D Nálatok szent a béke?
Vendég
 


Chris, csudaédes a kis Andris baba :D

Letti, nem tudok mit írni, csak hogy rettenetesen sajnálom :cry: Együttérzek veled Kép

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Letti! Nagyon nem tudom mit mondjak. Hát tényleg kijár most neked. Gondolj arra hogy Zsófi majd egy kicsit enyhíti fájdalmad. Vigyázz magadra.

Niki! Megy a drukk 100000000000000-al.

Maccs! Nem megyek progit nézetni. Egyenlőre nem barnázok, és 2 hónappal ezelőtt teljesen tökéletes volt az érték. Egyébként tényleg kedvesség árad az arcodról, nem úgy mint az enyémről meg a Lettiéről. Én is csak a betöltött 6. hét után pénteken akarok menni, mert ugye? jól tudom, hogy akkor már van szívhang.

Chris! Ugye te végig szedted a mercformint? Aggódom, boldogabb lennék nélküle. A barinőm azt mondta hogy ciklamát tartalmú édesítőt sem lehet használni, csak canderelt, mert abban nincs. Segíts!


Csillag! A te ciklusod hol is jár?

Kép

Kép
anabana
 
 


Hahó!

Eddig nem volt netem!
Bence nem akar kijönni,majd egyszer csak meggondolja magát.

Letti
Ebben a helyzetben nem lehet okosat mondani! Isten egyet elvesz,egyet ad! Neked Zsófi lesz,akit ad!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana, jól tudod, 6. héttől!
Nem tőlem kérdezted, de én is a Canderelt hallottam jónak.
Meforalt 12-14. hétig legalább (!) érdemes szedni.Az Egyesült Államokban végig szedetik a kismamákkal - Mo-on általában a 14. hétnél leállítanak róla - és én is ismerek anyukát, aki szintén végig szedte, semmi baj nem volt vele.

Leti, nagyon sajánlom Anyukádat! Nektek a legnehezebb, akik ittmaradtok, Neki már nagyon fájdalmas. Őszintén sajnálom! Sok erőt kívánok!

maccs01
 
 


Chris, igen, minden rendben.

Letti, sajnálom nagyon! Nincs is rosszabb mint elveszíteni azt akit szeretünk!De remélem majd Zsófika enyhíti majd a bánatod!
És akkor jössz amikor tudsz!Mi itt leszünk neked!

Ana, köszi! Dalma és párocskád tudja már?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Letti: Nagyon sajnálom :cry: :cry:

Ana: Nekem a 12. hétig kellett szednem, és végig diéta. Nem szabad édesítőt használni, kivétel a canderel, és a stevia.
Vendég
 


Amit még akartam, 14 kg plusszal mentem szülni, és jelentem a ma reggeli súlyom -14 kg. Tehát már csak a saját 15 kg plusszom van meg :D
Vendég
 


Sziasztok!

Maccs! Köszi a választ. De a megkezdett 6 héten vagy már a 6 hét után van szívhang. Azért kérdezem, mert az Sztk.-ban pénteken van itt a jobbik Uh. És én a 6 hetet 12.06 án töltöm. Most mehetek 3-án vagy jobb és biztosabb lesz 10-én. Szerintem Chris is végig szedte.

Niki! Tudják! A párom még nem hiszi el. Amíg a doki alá nem támasztja, számomra és számára is hihetetlen. A nagyobb családnak csak karácsonykor mondjuk el.

Chris! Köszi, De ugye nincs baj, vas reggelig használtam? Bár igaz csak a reggeli teába egy keveset. De én egész nap egyébként sem használok. Ettől még ugye nem lesz baj? Grat a súlyodhoz. ügyi vagy!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana

Attól függ,mikor ágyazódott be! Én lehet később mennék! Az biztosabb! De csinálhatnak hüvelyit,az biztos!

Chris

Ügyi vagy! És még csak nem is szoptatsz! Tényleg! Azóta sem fogadja el Andris?

Kép
Kép
k_inga
 
 


sziasztok lányok :)

ma betöltöttem a33 hetet,tiszta izgi,már csak pár hét és babázok :)
egyre nehezebben mozgok,de jól birom a pocakosságot.Esőre mindig bealszik a gyerköcöm,nemszereti úgy látszik :D

KépKép
bettike83
 
 


Ana: semmi bajod nem lesz!!!!!!

Kinga: Á, nem szopizik, anatonómiailag nem működik a dolog,de szerencsére csak anyatejet kap, mert 2-3 óránként fejek. :D
Most már bármikor jöhet Bence. Jujj,olyan izgi :D :D :D
Használd ki ezt a pár napot,és pihenj, mert utána nem fogsz.Én sem hittem el, de így van:-) Andris nemsokára 4 hetes lesz, rohan az idő! Pedig csak most született!
Vendég
 


ana

jaj de örülök neked,annyira szép tesztecske :)
és látod,picit feladtad vagyis szüneteltetted a dolgot,rábiztad a sorsra és jött egyböl :) nagyon megérdemelted már és örülök h erőt adhattam a blogommal :)

xtina

neked is gratulálok,te is nagyon megérdemelted már ezt a pici babát :)

vigyázzatok magatokra lányok :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti!

Köszike! Végre, igen sikerült!
Hogy elment ez 33 hét. Hamarosan találkoztok. :lol:


Chris! Köszi, megnyugodtam. Azért nem semmit kell összekínlódnod. Bár igaz érte mindent. Szépen gyarapszik.

Kép

Kép
anabana
 
 


Hali!

Bettike, tyű, te is finishelsz, mindjárt annyi topicbaba lesz itt kéremszépen, hogy csak győzzük dícsérni a kis gyönyörűségeket :D , feltéve, ha tesztek rendszeresen képeket róluk, amit nagyon remélek :wink:

Chris, te aztán klasszul csinálod akkor, csak úgy olvadnak le a kilók. Tök jó, Szilivel nálam is így volt, szülés után nem is sokkal ha jól emlékszem 16 kilicsike ugrott le rólam. Bezzeg Endivel, nemhogy fogytam volna, inkább híztam szoptatás alatt, és azóta sem távozott rólam a háj, hiába, szeret engem, kis ragaszkodó fajta :lol:

Képzeljétek, hogy amióta csak édesítőszert használok és cukrot nem (kb. 2-3 hónapja), és többet mozgok, mint eddig, nemhogy fogytam, de még híztam is. Ti értitek? Így bosszúból gyorsan ma már cukorral ittam a kakaót :twisted: :lol:

Ana, nekem Szilivel 6 hetesen már volt szívhang, de valakinek már az 5. héten is hallható, attól függően, hogy ugye mikor ágyazódott be a baba. Ha korábban, valószínűleg már hallható és látható lesz a kis csöppség dec. 3-án, de ha nem, úgyis visszahívnak a 8. hétre, akkor már tutira lennie kell. Én úgy voltam Endivel, hogy 5+3 napon, akkor még szinte nem is látszott a kicsikém, csak a petezsák, és szívhang sem volt, a 8. héten visszamentem, és már minden volt és látszott :) Hármaskánál nem tudom, próbálom felejteni a fájdalmat, úgyhogy igyekszem törölni a memóriámból, mi hogy volt. :? Arra készülj, hogy transvaginális UH lesz, ezért előtte menj el pisilni, hogy jobban lássanak be :wink:

Puszálok mkit

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Kinga, na Bence még mindig nem akar előbújni! Pedig tegnap volt telehold. :D

Ana, ezt teljesen természetes. Jó kis karácsonyi ajándék lesz mindenkinek!
Amúgy a hődet mérted vagy lh-tál vagy csak spontán belevágtatok!

Chris, hű de jó! Gyorsan lecsökkentél! :D
Jó, hogy azért a fejéssel megy. És tejcid is van rendesen?

Bettike, de szalad az idő! Te már összecsomagoltál?

Nálam még pé nem volt ez tuti, de remélem még várat magára még vagy 2 napot, mert párocskámmal csak szerdán talizom legközelebb. :oops:

Ja és szorítsatok délutánra, hogy a szalonba a mai mérlegelésen a mérleg végre 99kg-ot mutason! Akkor végre csak 2 számjegyű!!!! :oops: :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Össze vissza mértem, lh-t meg már az utóbbi hónapokban nem használtam. Megtanultam mikor van.

felteszem neked a görbét

http://www.fertilityfriend.com/home/2d1f6c

Kép

Kép
anabana
 
 


csillag

igen ,finish van,nagyon izgi :) ha a gyerkőc engedi akkorteszek képet persze.ez az egész tök újdolog lesz és az első pár hét tuti nehéz lesz,kevesebb idő lsz mindenre.

niki

még nem vagyok bepakolva,de egy helyen vannak a dolgaim amik kellenek.

papucs megvan,köntös,2 hálóing,1 pizsi,törölközök,betét,bugyik,tusfürdő,meg melltartóbetétet most rendeltem.melltartókat kell még kiválasztani melyik legyen.nem vettem szoptatós melltartót,jók lesznek a sportmelltartók is,abból is könnyen elő lehet venni acicit :D

KépKép
bettike83
 
 


Betti

Én a 34. héten pakoltam be,mikor a doki mondta,hogy gázos a lepény! Vettem 2 melltartót,ami most szorít mint az állat,de csak mióta ekkora a hasam! Majd eltöri a bordámat, a kosara jó!Anyu vett egyel nagyobbat,az jó körbe,de használhatnám sapkának is! :D

Tök szúrkál ma a hasam! Félpercenként! A fiam meg megy,mint akit felhúztak!
Itt volt barátosném,áthozta a légzésfigyelőt! Most már aztán minden megvan! Berakom az ágyikóba és onnantól nyugodtan alszom majd!
Sípol,mint az ítélet,arra tutira felkelünk mindketten,sőt remélema gyerek is,ha netán valami adódna! Dani lemászott az érzékelőről és akkor sípolt be,Levinél nem tudni miért,de ő felriadt a hangjára és ordított vagy fél órát utána! :D

Ana
Hogy vagy? Van valami tüneted?

Csillag

Azért hízol,mert a szervezet először előveszi a tartalékait és azt kezdi el felélni! Ezt az aerobikon mondta az oktató,hogy van olyan,aki először 3 kg-t hízik és csak utána fogy!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki: Van már elég sok tej. Szedtem a Moremilch kapszulát, szerintem attól l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:46-kor.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: