Új privát üzeneted érkezett!

jaj de édes! Kép

Jó halvány volt a kezdet! Kép

angel37
 
 


Betti,
ezért nem szemétség! Kép Kép

angel37
 
 


Itt vagyok rendesen mar csak Marci ugy latszik beteg leszKép!Most leraktam aludni!

Agi!
Koszonom hogy valaszoltalKép!!Megnyugodtam!

Angel!
Nekem eddig mindig barnazassal kezdodott!Ezert is ert varatlanul!Na persze annyira nem volt varatlan,mert ugye 6napot kesett!KépMost viszont,gondolom a gyogyszer miatt alig volt meg!7napig szokott lenni ugy hogy az 4.5.nap nagyon eros.Most meg mar a 4.nap alig volt valami!Na mindegy!Majd hetfon okosabb leszek!Kép

Moni!
Orulok hogy igy fogod fel!KépRemelem azert ez alatt a 2ev alatt megis csak sikerul majd siman osszehozni azt a 3.babaot!Kép

Betti!
Kitartas!Legalabb gyorsan tanul az ujonc?Meddig akarsz dolgozni?

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Lehet hogy nagyon lekicsinyitettem,azert olyan halvany!De az eredmenye szepen latszikKépKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jaj lányok, szerintem nekünk már nem sokat kell várni! Meglátjátok, hogy eljön a mi időnk is. :-) Hamarabb, mint gondolnánk, de tényleg igaz, amit a "nagyok" mondanak, hogy nem szabad rajta görcsölni!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
hú, drukk neked hétfőre! reméljük lesz szép nagy folliculus! Kép

angel37
 
 


Ancsa, elmesélem neked, hogy mióta mi 4 hónapja próbálkozunk, az első hónapban mikor megjött, két napig volt meg, és alig, a másodikban és a harmadikban normális erősségűen meg volt és az utolsó megint csak két napig volt meg és tök kevés. Elmentem a dokihoz aki azt mondta, hogy a szervezet ilyenkor "készül az anyagásra", és változó, hogy kinek mennyi idő alatt "edződik rá a szervezete". Ha nincs semmi problémája a pár egyik tagjának sem, akkor 1 hónaptól egészen másfél évig húzódhat a dolog. Úgyhogy nem vagyunk lekésve semmiről sem, csak hát persze az ember türelmetlen. Én is eddig mind a négy hónap alatt, minden apró jelet annak tulajdonítottam, hogy biztos ott a baba, aztán jött a csalódás, úgyhogy a 4. megjött mensinél azt mondtam, hogy most már nem érdekel, jön amikor jön. Nem számolgatok, nem méregetek, nem csinálok már semmit.

Bocsi, ha kicsit hosszú voltam. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Csajok!
Azt hallottam hogy nem jó ha férfi a kádban fürdik,mert lelassulnak az ondók,ti mit tudtok róla?Vagy aki volt már babás vagy most az neki a párja zuhanyzik vagy fürdik?

Kép
breni
 
 


LÁnyok amúgy ettől függetlenül lehet, hogy nekem a 21-22-23. napon van peteérésem, ha már a 12. napon elkezdődött a nyúlós-átlátszós cervix válladékozás?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni én erről az olvastam, hogy a kád nem baj, csak nem szabad túl meleg vízben, sokáig fürödni. Mi meg mindig fürdés után sexelünk, lehet, hogy eddig azért nem sikerült? A párom vagy fél órát "bagzik" :-) a kádban, kb. 35 fokos vízben.

Kép
elizabeth25
 
 


Koszi!En is nagyon bizom benne,pedig eddig olyan jol turtoztettem magam,hogy ez a honap meg ugysem fog sikerulni!Aztan tegnap olvastam egy olyat hogy egy lany azt irta hogy nem mindegy hogy jol talaljak-e el az adagot!Lehet eddig rosszul szedtem???Nagyon izgatott vagyok,pedig nem lenne szabadKép!
En is nagyon szoritok neked hogy rendben legyenek az eredmenyeid!Ha penteken veszik le akkor mikor lesz meg????

Eli!
En is tudom hogy nem szabad rajta gorcsolni,de most nagyon remenykedek es BIZOK AZ ORVOSOMBAN,hogy tud majd nekunk segiteni!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A másik, hogy pont a 21.22.23 napon (ma van a 23.), szúr az egyik petefészkem, meg fájdogál a pocim, de a 14-15.16 napon is nagyon fájt a pocim, és akkor volt válladékozás is ezerrel (bocsi a csúnya kifejezésért), csak nem szúrt. Na szerintetek akkor most mi van? Az ovuláció kalkulátorok 18-23.ig irták a JÓ IDÕSZAKOT!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa melyik dokihoz jársz és hova? Neked "amúgy már könnyebb a helyzetet", mert van gyerkőcöd.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Incike,
Drukkolok! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Nekunk szerencsere csak zuhanyzonk vanKép!Pont tegnap este gondolkodtam hogy lehet hogy kicsit lejegelem majd a 'fiukat"!Ugy szamoltam hogy majd szombaton es hetfon probalkozunk!Most azt sem tudom hogy mikor lesz PÉ-m!Nem tudom a gyogyszer mit tud majd kezdeni velem!
Ez mar a 26.honapunkKép!Ennyi mar csak eleg hogy raszanja magat!Marcinal pont egy ev volt!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni,
a gyakori meleg fürdő tényleg nem jó! ahogy a szauna sem!
a kislegényeknek hűvős kell, ezért lógnak külön zacsiban! Kép

Eli,
sztem próbáljátok meg egyszer fürdő nélkül...Kép
a pé-d nem valószínű így, hogy 22 nap körül lett volna...

Ancsa,
nem tudom, de nem is sürgős, már örülök annak, hogy egyáltalán nézzük! Kép

Bízzál a dokidban, nagyon fontos! Kép

Kis fekete hogy van??? Kép

angel37
 
 


Szia Kata! Köszi a táblát. :-)

Ancsa, már több mint két éve próbálkoztok? Hát azért az nem semmi. Viszont, hogy ha Marcinál egy év alatt jött össze, akkor én nem parázok itt a 4 hónapommal :-), nem?

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, csak az a baj, hogy mikor hazaérünk, mind a kettőnk "büdi", aztán ő elmegy előtte fürödni, mindig (mondjuk akkor fincsi illata van), mert ő nem szeret úgy együtt lenni, hogy előtte nem fürdött. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


8evig volt egy dokim aki sz@rt ram!Most valtottam nem reg!Itt dolgozik a helyi korhazban,de a maganrendelojebe jarok!O endokrinologus!Mar most tobb vizsgalatot csinalt mint a regi a 8ev alatt!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike,
nagyon izgalmas, drukkolok érted!Kép

Kata,
köszi a táblát!
adi77
 
 


Ancsa és mondott valami okosat, hogy miért nem sikerülhetett eddig?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
lehetne fürdés helyett zuhanyozni, akár kádban is, nem kell feltétlenül áztatni magatokat Kép
no meg előjátéknak se rossz...Kép

angel37
 
 


Ancsa,
endokrinológus és nődoki egyben? Az tök jó! Kép
Én belgyógyász-endokrinológusnál voltam, de a te variációd a legjobb!
adi77
 
 


Eliza!
Mostanában mi is mindig fürdés után vagyunk együtt,bár nem mindig egyből utánna.De nem forró vízben fürdik az biztos.Lehet mostmár inkább este kellenne.

Kép
breni
 
 


Ennél már csak az jobb, ha még gyermekorvos is! Kép

angel37
 
 


Angel!
Miattad irtam kiemelve!!!KépEn nagyon bizom benne!REMELEM TE IS!!!
Kis fekete?Ma meg a hangjat sem hallottam!KépMar lehet hogy inkabb elkerulnek a szorolaposokKép!Es a tied hogy van??

Eli!
Addig jo amig odafigyelsz magadra,szerintem!!Tenyleg nem tul sok az a 4honap,de remeljuk hogy NEM LESZ TOBB!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
aha! Kép

Enyém? Ó, szuperül! Váltakozik benne az energiabomba meg a lusta dög! Kép Kép
Posta se volt még? Kép

angel37
 
 


Képzeljétek lányok, hogy csak egy kis lelket öntsek belétek, most beszélgetek a chaten két lánnyal, az egyiknek egy év alatt, a másiknak másfél év alatt jött össze a babája, és akkor sikerült mind a kettőnek, mikor már tök elvoltak keseredve és azt mondták, hogy úgy sem sikerülhet! És akkor sikerült! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Ha 14-15-16. napon volt elvileg peteérésem, akkor mitől szúr most ennyire a 21-22-23.napon a pocim?Két napja hőemelkedésem is van, de az lehet, hogy a betegség miatt.

Kép
elizabeth25
 
 


Nem,sajnos az nemKépKép!Ma ment el a doktornenink nyugdijba!Meg nekem is o volt az orvosom!Nagyon sajnalom hogy elment mert nagyon jo szakembernek tartottam!100%-ig ramertem bizni Marcit!Nem tudom milyen lesz az utodja,de ha nem fog tetszeni akkor inkabb behordom majd a korhazba a foorvoshoz!
Tudom,nem kerdezte senki,csak nagyon bankodom miatta ezert irtam le!A vedonenink is nemreg ment el!Minden biztos hatter eltunt mogulunkKép!
Meg eddig nem tudott mondani semmit,mert a hormon ertekeim rendben vannak!Valoszinu hogy nincs rendesen PÉ-m!Ezert kaptam clostit,es azt nezi meg hetfon,hogy hasznal-e valamit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
az a foll a tied? Aszittem tesódé? Akkor gratulálok. Kép

Eli és a többiek,
ha senki, akinek kádban fürdik a párja meleg vízben nem esne teherbe, akkor szerintem megfeleződne a bolygó népessége! Kép Az én férjem nagy habtündér, kis gumikacsát fog kapni karácsonyra. Kép És szaunázni is szeret. Szerintem ha valakinek okés a spermaszáma, akkor nem számít, hogy fürdik-é vagy tusol.
Én csak annyit tudok, hogy a spermiumok képződéséhez kell a nem testmeleg. Mivel a képződés pár nap, a fürcsi meg 1 óra, nem hiszem, hogy a nagyja lepukkanna azidő alatt. Egyébként a kávé beturbózza őket, ha aggódtok a fürcsi miatt kedveskedjetek közben kávéval KépKépKép
Eli,
a fene se fogja tudni megmondani, mikor jó az időpont a szexre, meg mikor van péd, hiába kérdezed...szerencse kérdése.

Inci,
KépKépKép hajrááááá

Kata,
köszi a táblát. Kép
potter_76
 
 


Meg a postas sem mert ma meg erre jonni!KépKépKép
Betti inkabb megakar most fagyni,ugy hogy begubozott valahova szerintem!

Eli!
En biztos jo jelnek vennem!!Szerintem pont jokor voltatok egyutt!Meg egy het es kiderul..Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Agi!
Habtunder!!??EZ TETSZIK!!!Kép
Nem nekem!!!!!!!!!!!A tesomnak!!!Csak en nyugodtam meg hogy nem gond,hogy ilyen-e van!!!
Akkor a napi 4 kaveja csak eleg lesz????Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Betti,
mekkora "szemétség", amit művelsz. KépKépKép
Megírod holnap mi volt uhun?
Szerintem a főnököd odalesz, meg vissza, adj neki egy uhu képet. Kép Biztos felteszi képernyővédőnek. KépKépKép

Ancsa,
tegnap olvastam miket írtatok, de nem igazán tudtam okost írni...no meg a szokásos butát sem. Kép
Jól vagyok, hurkám növöget, vagy a bélgázok ficánkolnak lájtosan, vag a bébim mocorog. Gondolom néha az utóbbi, mert ha bélgáz lenne mindegyik, annak lenne "eredménye". Kép Jövő héten megyek AFPre, mer hepa B vizsgálatra.
potter_76
 
 


http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECU1/implantacio.html

Ez egy tök jó oldal, most ajánlotta a chaten az egyik lány. Nézzétek meg.

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
Ha a hormonjaid rendben vannak, akkor hogyhogy nincs pé-d?

Potter,
ez jó hír a kávéval Kép hallottam már én is, de csak most hiszem el, hogy megerősítetted! Kép Kép

Egyébként lehet benne valami, hogy ha egy pasi okés, akkor nem vágja taccsra egy kis fürdés...Kép Gondolom itt is a túlzásokat kell kerülni!

angel37
 
 


Akkor eleg hamar erzed a mozgasat!!Azt mondjak hogy az elso babat kb. a 17.korul szoktak megerezni!Ti szeretnetek tudni majd a nemet??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa a próféta szava szóljon belőlled, hát jó lenne, de a nyavaja szerintem ami okozza. Ég ,könnyezik a szeme, ez a hülye hőemelkedés és a közérzetem sem százas, sajna. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Most olvastam ezen az oldalon, hogy az ovuláció a 28. napos ciklusnál a köv. mensi előtt 14. nappal következik be, az az 14.napon, a 35. naposnál a 21. napon.(de ez azért eltolódhat)
Mindenesetre ha a sajátomat nézem, hogy nekem 30 naposak a ciklusaim, akkor nekem elvileg 23.án kellett, hogy legyen, az az a 16. napon. Ebből a 15.napon együtt voltunk, meg a 11.en meg a 20.on.

Kép
elizabeth25
 
 


Illetve itt azt írják, hogy a megtermékenyítés csak az ovuláció utáni 24 órában lehetséges. Akkor ezt már buktuk. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és azt is írja, hogy egy 28 napos ciklus esetén az ovuláció és a megtermékenyítés legkorábban a 7. napon, legkésőbb a 21. napon lehetséges. Akkor nekem a 30 naposnál a legkorábban a 9. napon, legkésőbb a 23.napon lehetséges. Tehát akkor a mai peteérésem, még simán belefér. Én már nem értem ezt az egészet lányok és nem is biztos, hogy érteni akarom! Ember legyen a talpán aki ezt kitudja számolgatni, mármint, hogy mikor jó az alkalom!

Kép
elizabeth25
 
 


Angel!
Ezt en sem ertem!Voltam ketszer is vervetelen,de minden rendben van!3.napi:
osztradiol:111.0
follikus stim.hormon:4.6
LH:2.1
prolactin:275.7
TSH:1.253
27.napon:
progeszteron:31.4
tesztoszteron:4.3

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eli,
el-vi-leg akkor volt a péd...és el-vi-leg az a 15. nap nem rossz. Kép
Nemtom, hogy a baba kaparász-e, mert elég lájtos...lehet, hogy szimulálom. Kép
Szeretnénk tudni a nemét, legalább kevesebbet vitatkoznánk a neveken. Kép

Ancsa,
ha napi 4 kávé...akkor akár fürödhet is. Kép Sőt...fecskegatyára is vetemedhet. Kép

Angel,
látod, még bonyolultabb a helyzet, mint gondolod. Kép
potter_76
 
 


Potter, csak akkor azt nem értem, hogy miért szúr három napja már a petefészkem meg az egész pocakom itt-ott. (lehet, hogy a 20-21-22 napon van nekem, hát az gáz, mivel a 20.on együtt voltunk, de tegnap nem, ma sem leszünk, max. holnap, de az már késő amúgy is. )

Kép
elizabeth25
 
 


Ezt az utolso tesztoszteront csak veletlenul irtam oda!!!!!!Elneztem egy regi lelettel!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csajok, a topic szerint az ideális férfi:
aki tusol
nem szaunázik
aki boxert hord
aki sok kávét iszik
aki sok tejet, kefírt, s egyéb tejterméket fogyaszt
akit nem ér stressz
aki 5 napos éheztetés után szigorúan 2 naponta teljesíti kötelezettségét
...mi van még???
Kép
potter_76
 
 


Eli,
én sem tom, mér szúr, de ezt úgyse fogod megtudni.
potter_76
 
 


Eli,
ha tudni akarod, mikor van péd, miért nem veszel egy LH tesztet? vagy a mégtutibb egy otthoni UH gép. Kép
potter_76
 
 


Ancsa,
én nem különösen értek hozzá, de a tesztoszteron szint szerintem kissé emelkedett, legalábbis nekem a 4,2-re ezt írták, de kezelni nem szükséges. Mondjuk nekem volt már 4,98 is, akkor nem is volt normális mensim.
adi77
 
 


Potter lehet, hogy veszek egy LH tesztet. Azt este is megcsinálhatom, pl. ma este?

Jaj lányok, már tök kivagyok ettől az egésztől, ráadásul ez a bategség is. Szerintem pénteken nem jövök be.

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?