Új privát üzeneted érkezett!

Breni én sem szeretném! Tomi azt mondta, hogy két éves korától adjuk be, de én nem szeretném. (mondjuk ez majd az anyagi helyzetünktől is függ, mivel a gyes nagyon kevés. :-(, amit a 3 évben kapnék)

Kép
elizabeth25
 
 


Breni amúgy ti pontosan mióta is próbálkoztok és mikor kellene most megjönnie neked?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Szeptember óta nem védekezünk.Ma vagyok a 17.napon és fogalmam sincs mikor kell megjönnie a legutóbbi 34 napra jött meg.Mi a 12. és 16. napon voltunk együtt idáig.Jó sokszor mi?

Kép
breni
 
 

 
 

Az pont jó időszak amúgy, elvileg. MIért? Tudod mi mikor voltunk együtt? (mondjuk mi már július óta próbálkozunk :-( ). A 11.-15.-20. napon, na ebből szerinted mennyi esély van, hogy sikerül bármi is? :-( Semennyi! Ráadásul most még dög beteg is lettem! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Mit miért?
Hát ha pont valamelyik akció előtt vagy után volt péd,akkor neked is van esélyed.
Mi van a munkahely váltiztatással?

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem olvasok nagyon vissza, de valamit el kell meséljek, ami miatt nagyon aggódok!

Tegnap a Vészhelyzetet néztuk a párocskámmal és borozgattunk. Kb két pohár bort ittunk meg, szegénykémnek nagyon rossz napja volt és én kitaláltam, hogy van egy fél üveg bor a hűtőben és igyuk meg. Szóval egyszer csak feláltam és összerogytam. Elkezdett forogni a világ, elsötétült minden. Õ elkapott és leültetett. Annyit bírtam neki mondani, hogy hozzon egy vizes ruhát a tarkómra és a homlokomra. És hogy hányni fogok. Komolyan halálfélelmem volt ő meg hívni akarta a dokit. Nagy nehezen becipelt a hálószobába és lefektetett az ágyra. . Ez kb 20 perces dolog volt és nagyon megrémültem. Azt hittem, hogy végem.

Valószínű nagyon le esett a vérnyomásom, de borzasztóan megrémültünk mindketten.
Erre reggel megkérdezték a munkatársaim hogy mi van, mert sáppadt vagyok. Én meg elmeséltem a tegnap történteket. Erre, hogy biztosan terhes vagyok. Mindezt persze úgy, hogy a főnököm is ott volt.
De megmondom őszintén, hogy nekem ez eszembe sem jutott, pláne az hogy ebből erre következtetnek. Mostmár mindegy.
Nem lehetek terhes. Rendesen meg volt a menszeszem és most középidőnél tartok. Most sem vagyok túl jól , szédülök. Anyukámnak elmondtam ma reggel és kicsit felidegesített, hogy el kellene mennem dokihoz, mert lehet méhen kivüli terhességem van és azért jött meg. És ez az ájulás attól is lehet.
Nem hiszem, de azért majd csinálok tesztet. Szerintetek a méhen kivülit is kimutatja a teszt.
PÉ-m biztos hogy van: fáj a hasam és a nyákból is erre következtetek. Ha méhen kivüli a terhesség, akkor van továbbra is PÉ?
Na most egy kicsit bepánikoltam.
Julcsi2
 


Breni, hát majd meglátjuk. :-)

Semmi nincs a mh váltással, maradtam ott ahol vagyok. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


úr Isten Julcsi!
Irány az orvos!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, amúgy szerintem babás is lehetsz! Az, hogy megjött nem jelent semmit, de az orvos tud biztosat mondani! Mindenképpen menj el hozzá!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi
Sokféle oka lehet az ilyen rosszullétnek.Sztem is minélelőbb menj el orvoshoz.
Ott a munkahelyen van üzemorvos?Mert kezdetnek az is megfele!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr-nek igaza van!

Kép
elizabeth25
 
 


Nem akarok orvoshoz menni!

Tudom, hogy kellene, de nem megy! Utálok orvoshoz menni.
Babás nem lehetek, most vagyok félidőben, most van PÉ.

Ja Eliza és Breni!

Egy hónapban elég egyszer együtt lenni a megfelelő napon, ahhoz hogy babásak legyetek. A barátnőm így lett zebrás.
És ha kiskatonavizsgálatra mentek, ott is azt mondják, hogy előtte legalább öt napig ne legyen akció, hogy megfelelő minőségű és mennyiségű legyen. Tehát lehet pont az a jó, ha kevesebbszer. Inkább a minőség legyen jó!


Én azt hiszem csinálok egy tesztet!
Julcsi2
 


Julcsi!
Tessék elmenni a dokihoz,nehogy valami bajod legyen,még jó hogy otthon voltál.Mikor kell megjönnie?Még korai lenne a rosszullét,nem?

Kép
breni
 
 


SZiasztok!

Julcsi,
ez nagyon ijesztő lehetett...
a méhenkívüli terhesség az nagy fádalmakkal jár, és a teszt azt is kimutatja, úgyhogy az nem vagy, attól ne félj! Kép

Beuka,
örülök, hogy jelentkeztél, és sajnálom, hogy megjött Kép gratula a hormonjaidhoz! Kép

képzeld, legutóbb én se barnáztam!
a hormonvizsgálat meg pénteken lesz... fosok kicsit!

Adi,
a 36,8 már jól hangzik! és az már nálam is magasnak számít! Kép

Eli, Breni,
jobbulást nektek, de azért ne zárjuk ki a zebrát! Kép

angel37
 
 


Julcsi!
Én nem tudom mikor van pém,mivel rendszertelen a menszeszem,akkor hogy maradjon ki 5 nap előtte?Na mindegy.Én nem akarom figyelgetni magam és nem is akarok eljutni odáig hogy akkor legyünk együtt amikor pé van.Valamikor ugy is sikerül.Nekem még van időm.Ez a 3.hónap,a doki meg azt mondta minden rendben.

Kép
breni
 
 


Breni, babás dolog szóba em jöhet esetleg méhen kivüli.
De én arra gondoltam, hogy fáradtság+bor+ sok vér a Vészhelyzetben. Amúgy is vérszegény vagyok és a vérnyomásom is elég alacsony. Tegnap este meg a béka segge alatt lehetett.

Igazad van Okr, de fogalmam sincs van e üzemorvos és hogy működik. Persze megkérdezhetném, de majd megkérdezi, hogy egyszeri rosszullét miatt miért esek pánikba.

Jajj, lányok! Nagyon nehezen veszem rá magam, hogy orvosbácsihoz menjek.

Köszönöm a tanácsokat!

Eliza, örömmel látom, egyébként hogy visszajöttél.

Jövő héten lesz a párom szülinapja és pont akkor megy külföldre, öt napra. Kép
Julcsi2
 


Angel, köszi, hát ne zárjuk ki :-)

Julcsi, akkor szerinted nem gáz, hogy ha egy héten csak kétszer vagyunk együtt, kb. 4-5 naponta? (szerintem is csinálj egy tesztet! Én nagyon szorítok!)

Breni, amúgy szerintem 100%-ra nem lehet megállapítani, hogy az embernek mikor van peteérése, csak tippelni lehet! Én is igy vagyok vele!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, én is örömmel jöttem vissza, mert hiányoztatok!

Kép
elizabeth25
 
 


Breni!

Én nem ezt mondtam, csak azt hogy nem feltétlenül baj, hogyha nem vagytok állandóan együtt. Attól még lehettek babásak. Természetesen én sem tudom, hogy mikor lesz peteérésem, csak amikor van, akkor érzem már és lehet, hogy előtte nap voltunk együtt. Mindegy is én már ebbe a témába nem akarok belemélyedni. Ezért is nem jövök ide olyan sűrűn. Én nem hőmérőzök, nem PG53-azok stb, és eddig soha nem is csináltam, pedig leassan egy éve lesz, hogy próbálkozunk.

Eliza, szerintem egyáltalán nem gáz és én nem is mondanám kevésnek. Az orvosok (egyébként) a heti 2 alkalmat tartják egészségesnek. Szerintem ezen ne problémázz! legyetek együtt amikor jól esik. És ne számolgatsd, hogy hány naponta.
Én sem csinálom, bár én érzem mikor van PÉ-m és akkor nap úgy alakítom, hoyg együtt legyünk. De máskor ha jön magától.

Ja és azért szoríts, hogy ne legyen poz. a teszt, mert ha az, akkor gáz van!
Julcsi2
 


Julcsi, akkor megnyugodtam, köszi a nyugtatgatást!

Amúgy nem értelek! Eddig azért izgultál, hogy pozitív legyen a teszt, most meg azért szorítsak , hogy ne legyen az! Nem értelek! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!
Én sem értem,miért gáz?

Kép
breni
 
 


Mi sem vagyunk együtt többször az átlag heti kettőnél! Kép

Julcsi,
a méhen kívüli miatt?

angel37
 
 


Eliza!
CSak azért ne legyen pozitív, mert ha az akkor csak méhen kívüli lehet! Azt meg nem élném túl!
Másképp hogy lehetne most PÉ-m és hogy lehetett volna rendes mensim?


Na mindegy, biztos nem lesz az. A terhesség gondolata reggelig eszembe sem jutott és most is szeretném mellőzni ezeket a gondolatokat!
Julcsi2
 


Julcsi, nyugi!!!!!!
Teszt aztán pedig orvos! HALLOD? :-))))))

Angel ezzel a heti 2vel akkor most megnyugodtam. :-))

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi Kép
a méhen kívüli iszonyú fájdalmakkal jár! ilyet gondolom nem érzel...
és igen, pé-d se lehetne!

Eli,
az én koromban ez is szép telesítmény! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi Angelnek igaza van!

Jaj Angel, nem vagy te még olyan öreg! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
annyira nem Kép
majd felvetjük a kérdést újra 7 év múlva! Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi,
vörösbort ittatok? Csak azért kérdezem, mert az jó hatással van az alacsony vérnyomásra. Annak fel kellett volna vinnie, ill. ha alacsony normalizálnia. Sokszor a magasvérnyomásnak uo. tünetei vannak mint az alacsonynak. Van vérnyomásmérőtök otthon? Megmértétek? Ha most sem érzed magad jól mérd meg, v. méresd meg! Reméljük nem komoly! Mondjuk én sem vagyok egy rögtön orvoshoz szaladgálos Kép, de azért az óvatoság nem árthat!
adi77
 
 


Angel, ok. :-) Addira remélem lesz már egy 6 éves kis lurkóm. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
Angelnek igaza van, ha méhenkívüli terhes lennél, most nem irogatnál ide Kép.
adi77
 
 


Kicsit megnyugtattatok.
Egyébként fehér bor volt. dehát nem nagy mennyiség.
PÉ-i fájdalmaim vannak csak. De ezt már ismerem és nem keverem össze semmi mással.
Sajnos nincs vérnyomásmérőnk. Most sem lehet valami sok a vérnyomásom. Elég gyengus vagyok.
Ha holnap sem lesz jobb lehet, hogy keresek valami dokit.

Köszi mindenkinek
Julcsi2
 


Julcsi,
én sem hiszem, hogy méhenkívüli. Az tényleg nagyon görcsöl, még mielőtt érdemben véreznél. És nem menstruálnál, meg a teszt is kimutatná, szerintem csak az ijedtség miatt magyaráztátok be. Ne parázz, egy ájulás miatt nem kell orvoshoz menned.

Eliza,
te isbemagyarázod, hogy nem lehetsz terhes. ezek az alkalmak bőven elegek hozzá.

Breni,
dálután küldöm a könyvet, szerintem pénteken megkapod.

Angyal,
mi lesz 7 év múlva?
potter_76
 
 


Szia Potter! Kép

Eli akkor lesz annyi, mint én most...Kép

angel37
 
 


Potter gondolod, hogy elég lehet?

Angel. :-))

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
akkor elképzelhető, hogy leesett.
Igyál egy kis vörösbort (csak 1 dl-t!)Kép!
adi77
 
 


Eli,
egy db jól eltalált alkalom is elég! Kép

angel37
 
 


Ági!
De jó hogy jöttél azt szeretném mondani hogy közben az egyik barátnőmmel beszélgettem és neki is meg van az a könyv.Remélem nem okozok problémát azzal ha inkább nem kérem.Bocsika
Volt rá más jelentkező is.Köszi azért

Kép
breni
 
 


Angel csak most már jöhetne az az egy db. :-))

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Incike!
Orulok hogy rendben vagytok!!!Majd varjuk a hireket Marci babarol!!!Kép

Julcsi!
Szerintem is menj el dokihoz,de szerintem ez nem nogyogyaszati problema lehet!

Agi!
Nem voltal tegnap!Mi ujsag?Hogy vagytok???
Megtudnad nekem mondani hogy mi az a foll??

AngelKép!
Erdekes!Most nekem sem volt barnazasom,csak ugy hirtelen megjott!Varatlanul ert!

Moni!
Szep a gorbed!!100%-ra mondtak hogy siman nem fog menni?Parod szedi a bogyokat?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
szerintem az, amit Angyal mondott, folliculus, vagy magyarul tüsző...lehet, hogy a terhesség ellenére tesódnál beérett egy...korai terhességben lehet ilyen, mert akkor még nem olyan stabilak a hormonok...vagymi. Ezért lehetett a barnázás is. De bajt nem jelent, az tuti.
Örülök, hogy jobban van a tesód. Kép

Breni,
bajnak nem baj, persze. Kép Akkor olvasd el a barátnődét, nagyon jó kis könyv. Kép

Julcsi,
felszabadult a könyv, amiről beszéltem régebben. Nem kell? Ha jól emlékszem te vagy a 2. számú kedvezményezett. Kép
Megnyugodtál kicsit?
potter_76
 
 


SZia Ancsa!Kép

EZ is valami, nem? Kép Neked ezelőtt volt a pecsételés?

angel37
 
 


Ancsa!
Dokim azt mondta, hogy ne reménykedjek, de már annyi csoda történt ezügyben, hogy én bízom a csodában. Aztán ha mégsem lesz, akkor 2 év múlva lombik.
Moni

moni
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok Csajszik!

Most megyek a H-ba.Beszéltem dokibával.Lehet, hogy még ma meg lesz Marci baba.A nyákdugesz távozott, de még nem estem pánikba.-Most kezdek.
Remélem minden jól megy.-Mért ne menne?

Legyetek jók. A párom majd közvetít.

Inci 39+3</font>

Kép
Kép
incike
 
 


nagyon szoritok nektek hogy minden rendben menjen!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne panikolj!!!!Csodas elmenyben lesz reszed!!!!
SOK SIKERT!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike!
Jaj,nagyon izgi!!Kép
Sok erőt,és kitartást kívánok!!!!!!!!!
Aztán pedig egészséges kisbabát,és sok tejcsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Lányok!

Még csak 3. napja oktatom az új fiút, de már most ki vagyok purcanva. Mi lesz még itt? Muszáj úgy betanítanom, hogy engem is tudjon majd helyettesíteni. Kép Szegény még nem tudja, amit én tudok. Kép Jövő héten mondom meg a főnökömnek a babát, elvileg kapunk egy kis év végi jutalmat, megvárom, míg elutalják a pénzt és csak utána közlöm a dolgot. Kép Szemét vagyok, ugye? Kép

Incike!

DRUKK! Ügyes leszel, erős! Kép Majd várjuk a híreket.

Betti
11+5 (12+6)

Betti
betti73
 
 


Ági!

Blahánál nézted már? Ott van egy kismamaruha bolt. A villamosról szoktam látni, normális szokott lenni a kirakata. Majd lassan én is megnézem, mert muszáj nadrágot vennem télire, de akkor már kismaminacit fogok venni. Kép

Betti
betti73
 
 


Incike,
gondolunk rád, biztos minden rendben lesz! Kép

Betti,
ekkora szemétséget Kép Kép
az év végi jutalom az ebben az évben elvégzett jó munkáért jár, nem a következő hónapokért! Kép

angel37
 
 


Mar ket napja olvasom a kezdeteket!Milyen jo erzes lesz majd a lanyoknak vissza olvasni hogy milyen erzeseik voltak amikor bezebrasodtak!
Proone-nak is megtalaltam a kezdetet:
Kép
es hogy ki lett belole:
Kép
Gratulalok megegyszer a kis Klarahoz!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!

Elvileg az elvégzett munkáért jár, de ha esetleg közlön hétfőn, hogy mi a helyzet, akkor azért nem vagyok meggyőződve, hogy a főnököm nem húz le a listáról! Ismerem már a vezetőket. Kép Egy-két napon már nem múlik a dolog, a hasam úgysem fog megnőni 2 nap alatt. Kép

Proone!

Gyönyörű pici lányod van. Kép

Betti
betti73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?