Új privát üzeneted érkezett!

Mofly Kép
most lestem meg: szinte egyidősek vagyunk, és mindkettőnknek pénteken volt névnapja! Kép Kép Kép

Betti,
a csomagot jövő héten várom ám! Kép

Nekünk is be van ígérve a telefon, bár nekem aztán nem kell, vagy csak annyit szeretném használni, amennyit te! Kép

angel37
 
 


Monyó Kép
én is eléggé TV-s vagyok, azon alszom el! a párom nekem sem annyira, de nem szokta zavarni, bár volt már olyan, hogy fogta és kikapcsolta, mikor aludni akart, szerencsére csak poénból Kép

angel37
 
 


Igaz hogy nem sokat voltam,mert rengeteg munka volt,de azért elköszönök.Holnap nem vagyok,mert egész napos áramszünet lesz a munkahelyen.Sziasztok!!!

Kép
breni
 
 

 
 

Monyo, igen, nem tud aludni, ezért tv-zik.

Amúgy lányok nagyon szarul vagyok! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
mitől?

angel37
 
 


eli akkor neharagudj de picit megertem a ferjed.Iszonyu rosz ejjel forgolodni ugy hogy nezed a plafont es nem megy az alvas.
Mi ugy oldotuk meg hogy neha azert bebujok elobb az agyba.megvarom meg elalszik es aztan kijovok tvni.
Ti is kiprobalhatnatok.Igy mindenki joljar.Te vele alszol el,de neki sem kell forgolodni az almatlansagtol.

egyebkent mi a baj?mitol vagy roszul?

Kép
monyoka
 
 


sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo, ez amúgy jó ötlet, lehet, hogy majd megbeszélem vele. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csak bekukk, ma sem tudok majd nagyon jönni, mert okítom az új fiút. Tegnap is rongyosra beszéltem a számat. Kép

Mofly! Üdv. itt!

Egyszerű titkolni a munkahelyen, mert reggel elintézem otthon a rókákat, aztán "vígan" jövök be dolgozni. Itt bent csak magamban vagyok néha rosszul, hasamon meg nem látszik még semmi szerencsére. A jövő héten lesz a nagy bejelentés.

Betti
11+4 (12+5)

Betti
betti73
 
 


Betti

Képzeld,én már közel jártam a 4 hónaphoz,mikor bejelentettemKépVolt már pocakom is,nem is kicsi,ráadásul együtt öltöztünk át a kolléganőkkel munka előtt,és mégse vették észreKépKépTátva maradt a szájuk ,mikor megmondtam.Kép
Csak azért írtam le,hogy abszolút nem figyelik az embert,és talán még arcot is válthatna néha,az sem tűnne fel a kollégáknakKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, Betti, olyan jó nektek. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza
Tutira jó,mert van egy 16 hónapos kislányom.De per pillanat nem vagyok babás,ha erre gondoltál.Ez akkor történt,mikor Adát vártam,2004-ben.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Betti! És meddig akarsz dolgozni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Tavasszal már nem akarok dolgozni!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok! Kép

Nem sokminden történt tegnap du óta...

Eli,
tegnap végül nem írtad meg, mi a baj, vagy már nem aktuális?

angel37
 
 


Sziasztok!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát basszus, mikor elindítottuk a projectet, akkor én azt gondoltam ez az utolsó év, amit itt kell töltenem a cégnél, de sajna tévedtem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla én is úgy terveztem, hogy már télen nem jövök, de hát nem így alakult. :-) Majd csak lesz valahogyan!

Angel, nagyon szúrt tegnap a pocim, és két napja hőemelkedésem is van. Nem vagyok valami túl jól!
És te hogy vagy?

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla most nézem, hogy ti két hónappal előbb kezdtétek a projectet, mint mi.

Kép
elizabeth25
 
 


SZia Ancsa! Kép Mi újság?

Kamilla,
Tibi bácsi nekünk nem intéz el semmit...Kép Kép Kép

angel37
 
 


Vagy ő intézi ilyen sz*rul??? Kép

angel37
 
 


Eli,
megvagyok, köszi!
idétlenekedik a hőm Kép pedig a héten lesz a hormonvizsgálat...

Nem ez volt a pé-d? Kép

angel37
 
 


Angel, nem hiszem, hogy ilyen gonosz lenne! DE a JÉZUSKA sem intéz nekem semmit, úgy látom. :-( Senki sem intéz semmit! :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, az már megvolt, 14-15-16 napon.

Kép
elizabeth25
 
 


Nincs semmi kulonos!Varom egy Dr.bacsi jelentkezeset!Tegnap irtam neki a csaladi neten,varom hogy valaszol-e!
Lehet mi mar kinottuk a kivansagokatKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, nem hiszem, hogy kinőttük volna. :-) Csak amiért megszenvedünk annak jobban fogunk örülni! (na jó csak ezzel vigasztalom magamat és titeket is. :-) )

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy nem hiszem, hogy a 21-22-23.napon lenne a peteérésem. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok!
Ne szomorodjatok már el!!!
Én pl. minden babásodós energiámat szétosztom köztetek karácsonyra,jóóóóó???KépEz az én ajándékom,nektek.
Mennek az energiák,tessék elkapni++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mi most úgy döntöttünk(tegnap este),hogy legalább egy pár hónap pihit iktatunk be.
De azért,ha nem haragszotok,még írogatok ide.A hőmet még mérem ebben a ciklusban,aztán abban is pihi lesz.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, ti mióta próbálkoztok? (lehet, hogy amúgy nálunk is pihi lesz egy ideig. :-) )

A Karácsonyra az energiák jól jönnek. :-) Amúgy hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Kriszti!
KOSZI!Kép
Szeded meg a gyogyszert??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mi most megint belehuzunkKép!
Aztan majd hetfon jol pofara esek a dokinal!KépKivancsi vagyok hogy mit alkot a gyogyimKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eli,
ez valóban akkor nem az volt...
a páromnál viszont hasfájással és hőemelkedéssel kezdődött egy vírusos nyavalya...

Ancsa,
én már biztos kinőttem, Tibi bácsi lesz*rja az ötyéket Kép Kép De legalább dobjon egy pontos labdát! Kép

Kriszta,
ebben a hónapban már én se terveztem a mérést, asszem valóban jobban is tettem volna... Kép

angel37
 
 


Angi!Kép
Meg a humorod megvan!!
Az elozo vervetelnek mi lett az eredmenye??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza
Köszönöm,jól vagyunk.Szívesen küldök még energiát,ha kellKép
Egyébként február óta próbálkozunk.Most meg ugye pihi.

Ancsa
Hogy van a tesót?Látom dr-os tanácsot vársz.Majd írd meg,mit mondott!!
Szedem még a gyógyit,bát tegnap elfelejtettem bevenniKépSajna elég rossz gyógyszerszedő vagyok.
Régen a fogigátlóból is megmarad egy fél levélnyi a 3 hónapi adagból.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyal,szia itt is!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa Kép
nem volt előző, ez lesz az első!

angel37
 
 


SZia Kriszta itt is! Kép

angel37
 
 


Koszonom,jol van!Nemsokara indul haza!Remelem mostmar nem lesz semmi gond!!!Vele kapcsolatban kertem tanacsot,de szerintem ma mar nem jon valasz raKép!
Miert most pihiztek?Te is elindultal a 'gyogyulas"fele!Vagy a doki mondta?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Bocsi!
Mostanaban ilyen tyukagyam vanKép!
Parod meg nem megy vizsgalatra??



400!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Mert most jutottam el odáig,hogy "nem érdelkel"
Ráadásul a férjem gyakorlata meghosszabodik úgy 14 hónappal.Most ezalatt az idő alatt vagy együtt vagyunk hol itt,hol ott,vagy itthon orvoshoz járkálok.
Aztán ugye hiába járok én mondjuk p.é. nézős UH-ra ,ha a férjem 250 km-re van tőlemKépKépBár Tibi bácsi még elintézhetiKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Pedig nem is vagy ötye! Kép
Párom még nem. Már felajánlotta, de sztem úgyis velem van a gond Kép Azért legközelebb élek az ajánlattal! Kép

angel37
 
 


Mi számít ötyének?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kriszti!
SajnalomKép!Nem jokor jott ez a hosszabbitas!

Angi!
Hatha csak valami konnyen kezelheto gond vanKépKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


INCIKE!!!!
Mi ujsag?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla,
30 fölött Kép, meg Potter korengedménnyel! Kép

Ancsa Kép
hát... igazából annak örülnék, ha nem lenne gond! Kép

angel37
 
 


Igazad van!!!!!Ne legyen semmi gondKép!!!!!!

Lanyok!!
Hol vagytok??????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mostmar mindenki eltunt??????

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én vagyok félig-meddig! Kép

angel37
 
 


Sok munkad van?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Most épp van, de ez eléggé változó!

Volt olyan, hogy napokig (hetekig) nem is neteztem... kíváncsi vagyok mikor lesz megint iylen időszak! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?