Új privát üzeneted érkezett!

Maccs! De szerkeszteni nem engedi, ha már kiléptél! Ilyenkor mi van? Semmi?


Nézzétek! Hát néha megnyugszom, hogy már nekem van egy csodás gyermekem, és őt neveljem fel egészségben és anyagi biztonságban. De ha látok egy ilyet, fáj a szívem, nekem is kell még egy kicsi télapóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

Ja és a kis csizmámba én is ilyet kértem!!!!!! Ott is lesz, mert én mindig jó kislány vagyok!


Kép


Kép

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Tyű, micsoda lebarnításokat kapok itten! Köszi az aggódást...csak azért mertem virgonckodni, mert mára kivettem 1 nap szabit, így megtöröm a hetet és pihizek egyet. NA erre éjjel úgy elkapott a torokfájás, teljesen bedurrant, nem aludtam semmit, hánytam is. Most próbálom kiheverni, nyomatom a Coryzaliakat, meg a mézes teát, de nem ízlik... ebédre meglepem magam egy kis tejbepapival.. :P :P

Kellett volna mennem a Mamámmal meg Apámmal a temetőbe, meg virágért, de lemondtam, nehogy a Mama elkapja és akkor átadja Anyukámnak, mert Anyukámnak az végzetes is lehet.

Úgyhogy most itthon tobzódok...és marhára élvezem!

Kinga,
A vásárlást illetően eldöntöttem, hogy van itt nem messze tőlünk (500m :)) egy bababolt, ami Pécsett a legolcsóbb és vetekszik a Bippa Kft-vel. Na ott fogok megvenni mindent, de előtte bemegyek és megkérdezem, ha ott veszek mindent, mivel tudnának nekem kedveskedni...árengedmény, ajándék, stb :)
Vendég
 


Niki,
Ez egy akkora hülyeség, hogy költözzön haza a párod, már ne is haragudj! AZért vagytok egy pár, hogy ne csak a jóból, hanem a rosszból is ugyanúgy vegyétek ki a részeteket és egymásért éljetek! Van, hogy az egyik, van, hogy a másik fél kerül padlóra ezért vagy azért...AZ élet nem habostorta - és a probléma közelebb hoz! Úgyhogy tessék megnyugodni - és Ana mondását megfogadni: mindig lesz valahogy! Szarul hangzik, de tök igaz!

Csillag,
hát nektek se lehet könnyű. És ebbe bárki bármikor beleeshet Érdekes egy világot élünk. Régen legalább mindenkinek biztos állása volt (amikor én kicsi voltam) legalább tudtzák, hogy hónap elején tuti összeg áll rendelkezésre. Most már ez se biztos. Lehet, hogy a köv.hónapban beüt a crach és nem tehet az ember semmit. Undorító egy világ!

Maccs,
Hajrá futás! Én mindig meló előtt jártam. Hallgattam közben a Sebestény Balázs-féle reggeli műsort, nagyokat röhögtem. A friss levegő és a vidámság úgy helyrerakta az agyamat, hogy teljesen máshogy indult a napom. Aztán amikor nem mentem, iszonat hiányzott már, függővé lehet válni!
Azóta már 3 félmaratonom és 1 10km-em van, versenyen. JA és 2 BAlaton-átúszás:)

Ana, de aranyosak ezek a kis Mikulások! Lesz neked is, nyugi! Hiszen semmi bajod!
Én is tuti megitatom majd az esereket a szülőszobán! Apára kíváncsi leszek, milyen hatással lesz rá! Szerintem megrogyik a gyönyörtől. Már most imádja a Hercegnőjét!
Vendég
 

 
 

Chris, neked a szokásos drukkokat küldöm. Tényleg utolsó pillanat az a szoba! Azért rendes a kissrác, hogy megvárja! :wink:

Betti,
te is hozz fotókat!
Vendég
 


Ana, lehet, hogy félreértelek? Ha be vagy jelentkezve, akkor az általad írt hozzászólások fejlécében az "idézet" blokk mellett meg kell jelennie a "szerkesztés" ikonnak.

maccs01
 
 


Letti

Na,duplázol kehességből? A Coryzalia általános szer,mint mondjuk a coldrex vagy a Neo Citran? Csak persze homeosban? Tegnap ittam hagymateát,ma meg már 2 bögre hársteát,de nem érzem,hogy jobb volna a helyzet!
Babakocsi milyen lesz? Még mindig 3 kerekűre vágysz?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga,
Basszus, tápos vagyok, úgy látszik. AZ a durva, hogy mindig imádtam dolgozni, de most úgy várom a decembert, mint a megváltást!
Ez a Coryzalia nátha, felsőlégúti hurut, stb-re való. Igen, ilyen általánosnak tűnik. Sztem du én is csinálok hagymateát.

Hogy babakocsi milyen lesz? Sok mindentől függ: mennyi prémiumot kapok, Apukáék cége tönkremegy-e, meg hogy mennyibe kerül abban a boltban a 3 kerekű...

Az a baj, hogy mostanában olyan rohadék vírusoik vannak, hogy ilyen te meg ezek nem nagyon segítenek, legalábbis nem túl hamar...
Vendég
 


Akarom mondani:...tea meg ezek...

Kinga, te hogy bírnád, ha nemzetközizne a párod? Nekem is régen járt el több helyre, sokszor voltam is vele, használt autókat hordott...De most nem tudnék menni. Aztán fürdethetem majd egyedül Zsófikát, meg egyéb... Pedig lehet, mi is ott lyukadunk ki előbb-utóbb.
Vendég
 


Mindig is nemzetközis volt,ez a belföld azért is nagy csapás neki/nekünk,mert nem ehhez van szokva. Sem anyagilag,sem munkailag! Minden nap elmegy,lehúzza a 8 órát,ami utazással együtt 10 óra és ugyanúgy ittmarad az itthoni tennivaló. A héten fél 11-re ér haza, délelőtt meg semmira nincs ideje. Nemzetköziben többet itthon volt!
Jó,ez persze fuvarfüggő is! ATtól függ,hova tud elhelyezkedni és mit kell csinálni! Ha széthajtják,annak nincs értelme.
Szívem szerint nem szeretném,ha elmenne,de ebből nem élünk meg és nem is szereti.

Múltkor honnan vetted azt a magzati súlytáblázatot? Nem találtam meg!

Nem csak Te vagy tápos,én is! A Coryzalia ér valamit?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hellóka!

Megjöttem, rohadt car volt. Az alsó lábszáram, mint a beton. 3.2km, 1/3 gyaloglás ebből. Gyerekek, mint a csiga. Még jó, hogy egyedül voltam a pályán, mert elég frusztráló lett volna, hogy mellettem elhúznak a profik, mint a szél. 7éve nem futottam sportszerűen és csak holnap érzem majd igazán :oops:

Kinga, mamaneten is van táblázat, ott nézted már?

Leti, nem vagy semmi, ami a futást illeti. 2003-ig én is naponta futottam, remekül kitisztítja a fejet. Szerintem a Balatonban halnék meg :) Az átúszását nem nekem találták ki.

maccs01
 
 


Kinga! elhoztam a táblázatot ide neked :)


24.hét 30cm,600gramm

25.hét 31cm 700-800gramm

26.hét 32cm 900gramm

27.hét 1kg

28.hét 1200gramm

29.hét 1300gramm

30.hét 38cm 1500gramm

31.hét 39cm 1600gramm

32.hét 40cm 1700-1800gramm

33.hét 41cm 2000gramm

34.hét 42cm 2200gramm

35.hét 43cm 2400gramm

36.hét 2600gramm

37.hét 46cm 3000gramm

38.hét 48cm 3100gramm

39.hét 49cm 3200gramm

40.hét kb 50cm és 3400gramm körül az átlag.

Ez a Betti blogjából való!

Kép

Kép
anabana
 
 


Köszi Ana

Ja,igen,ezt mondta a doki,hogy átlag alatt van egy kicsivel.

Maccs

Az úszás nekem sem kenyerem,max 3 méter meg 2 az életemért,aztán végeztünk! Futni meg soha életemben nem tudtam!
Valószínű a gyerekkori asztma az oka,már az általánosban is majd megdöglöttem az időmérőkön,meg a bemelegítő körökben. Középiskolára meg a térdem is tropa lett,így nem is szabad futnom! Bringázni viszont igen,még az elliptikus tariner is kicsinálja a térdemet egy idő után. Ezért szerettem az aerobikot!
Pedig régen nagyon elterveztem,hogy majd az erdőben fogok futni,na ebből a sétát tudom megvalósítani! :?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga,
Azt a táblázatot a Betti hozta múltkor. De ahogy nézem, ez szerint nincs is gond!
A Coryzalia hatása egyelőre elmarad. De azt írja, hogy átmenetileg rosszabbodhat, miután elkezdi az ember szedni.

Maccs,
Elsőre nem kell agyonhajtani magad, sőt. Lassan futva kell felépíteni az egészet. Még a gyaloglás is belefér. Az a lényeg, hogy úgy kell futni, hogy közben beszélgetni is tudj. Ez az, ami igazán erősít és ettől fogsz fejlődni.
Nem próbáltad hogy nem pályán futsz, kitalálod, mennyi időt akarsz futni, amikor félidő letelik, megfordulsz. Sokkal élvezetesebb, mint pályán futni. A pályás futáshoz már egyben kell lenni agyban elég rendesen. Nekem így mindig könnyebb volt. Közben lehet nézelődni, változatosabb a terep. Felfeé, ha van domnb, lehet sétálni és már várni fogod visszafelé ugyanazt lejtőben!
Vendég
 


Leti, én be vagyok építve a városba. Pályán kívül mindenféle akadályok, azon meg teljesen be tudok pöccenni agyilag és elmegy a kedvem az egésztől. Ráadásul a kutyáknak is én leszek a "célpont", miközben menekülök, kerülgethetem a végterméküket, aztán elgázol egy autó :):):)
Nem akarok napi beszámolót tartani a rohangálásomról, úgyhogy majd minden egyes 5kilós csökkenést fogok bejelenteni és le is szálltam ezennel a saját témámról :lol:, elvégre ez egy babás topik, oszt nem akarom elrontani ám, nehogy rossz néven vegyétek a posztjaimat. Sajnos, mi még nem vágunk bele, végülis nem sok keresnivalóm van itt - még -, ha jobban belegondolok, de azért még maradnék :)

Kinga, "max 3 méter meg 2 az életemért" - ezen annyira röhögtem :mrgreen:

Jobbulást Nektek Lányok!!! +++++++++++++++++++

maccs01
 
 


Maccs, babás topik ide vagy oda ne merészelj eltűnnI! Mert megkeserülöd! 8)
Vendég
 


Maccs! Engem sem zavarsz nagyon! :lol: :lol: :lol: Ez csak vicc. Nagyon örülök hogy ide jársz, mikor nem voltál nagyon hiányoztál.


NÉzd mit hoztam, erről beszélt a doki. Azért írta fel mert babát szeretnék



figyi a betegtájékoztatóról van


A Merckformin XR 750 mg retard tabletta a biguanidoknak nevezett gyógyszercsoportba tartozik. A 2-es típusú (nem inzulinfüggő) cukorbetegség (diabetes mellitus) kezelésére alkalmazott készítmény, ha a diéta és a fokozott fizikai aktivitás nem elegendő a vércukorszint megfelelő szabályozásához.




Milyen betegségek esetén alkalmazható a Merckformin XR 750 mg retard tabletta?
A Merckformin XR 750 mg retard tablettát 2-es típusú cukorbetegségben (más néven nem inzulin dependens cukorbetegségben) szenvedő betegek kezelésére adják akkor, ha az étrend és a testmozgás önmagában nem elegendő a vércukor normális szinten tartásához. Különösen túlsúlyos betegek kezelésére alkalmazzák.
A felnőttek a Merckformin XR 750 mg retard tablettát önmagában, vagy egyéb, a cukorbetegség kezelésére használatos gyógyszerrel (szájon át szedett gyógyszerrel, vagy inzulinnal) együtt szedhetik.



EGyébként két napja mióta megemeltem, fáj a gyomrom. Lehet visszaveszek belőle. Bár úgy emlékszem az elején is fájt pár napig.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést és a szigorú észheztérítő megjegyzéseket is!Jól esett!
Úgy döntöttem addig nem aggódom míg dolgozik.Bár a cég is próbál valamit tenni még. Addig is szorítsatok nagyon, hogy maradjon,bár nem sok az esélye.November 10.-én lejár a próbaideje és ha nem lesz jobb elbocsátják az 100%.Addig van még reményem.

Mivel itt már mindenki volt babás vagy az megkérdezném, hogy ti éreztétek mikor azok lettetek?Már mint nem a tünetekre, hanem a női megérzésre gondolok.

Letti, azért nem csodálom, hogy fáradsz, még is csak a vége felé jársz.

Maccs, azért nem semmi a táv,irigyellek, mert én nem tudok futni!Vonalzót nem csinálsz?

Nagyon jók a képek!Én is ilyen édi kisfiúcskát szeretnék!
Apának szép szülinapi meglepi lenne!Én annó azt ígértem a páromnak, hogy a 30. születésnapjára már apa lesz és január 3.-án betölti,de még semmi!

Kinga,sajna sokat ugyan nem aludtam,de jobban vagyok!Ne aggódj biztos nem lesz semmi komoly,igaza van a többieknek!

Csillag,sajnálom hogy hozzá kellett nyúlni,de a kényszer nagy úr!Sajna apumék is így vannak.
Ami a krakk-ot illeti, hát jó is lenne meg nem is! Persze, ha összejönne BOLDOG lennék,de ott lenne a seggembe a félsz is!
Hát majd csak lesz valahogy.

Na bocsi,de mára elteszem magam.A munka meg utána a fitness lefárasztott.

Sok gyógypuszi a betegeknek a többieknek meg sima!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hahó


Niki! Én nem is sejtettem hogy terhes vagyok! Az első jele az volt " De sokára jön meg!!". Ekkor elmentem tesztért, és pozi lett. Pedig már akkor tudtuk hogy jönni fog, mert leálltam a gyógyszerrel. Ha jól emlékszem a gyogyi után a 3. hóban már nem jött meg. Ez volt a nagy ügyes, tündér lányom. Azt még nem is sejtem ki ez a rafkós aki nem akar jönni, és megviccel folyton. Szerintem ilyen huncut csak egy fiú lehet.

Fel a fejjel, mindig van kiút. Úgy van ahogy Csillag mondja, ilyenkor üt be a krakk.

Kép

Kép
anabana
 
 


Reggelt!

Hogy ityeg lyányok, lyányok, gyöngyvirágok? :lol:

Igen, megzakkantam, de nem csoda. :lol:

Tegnap megint összezörrentünk párocskámmal, most nem a gyerekek nevelésén, hanem a pénztelenségen. Hurrááááá, tököm tele. Már azt fontolgatjuk, hogy elválunk, persze csak papíron, hátha úgy több pénzt kapok én, mint egyedülálló anya. :?

Ana, igazad lehet, valami huncut kismanó az a baba, aki bújócskázik ilyen sokáig veled :wink: De velem ugyanezt a lány csinálja :lol:

Niki, drukkolok, hogy rendbejöjjenek 10-ig a dolgok férjednél, és hogy bár nehéz lenne, beüssön a várva várt krakk nálad :D De azért a seggedből gyorsan szedd ki a félszt, mert nem lehet túl kényelmes :lol: (bocsi :mrgreen: )

Leti, a Coryzalia nekem nem sokat használt, mondhatni, semmit, de azért lehet, hosszú távon jót tesz a szervezetnek

Maccs, na, ma felbírtál kelni az izomláztól? Én imádtam futni, és úszni is, de sajna manapság már egyiket sem csinálom, és nehéz is, ha nekikezdek, de nem csoda, hiszen amikor még ezeket csináltam, 42 kg körüli voltam, most meg... vízidisznó vagyok. :roll:

Kinga, azért a séta sem rossz mozgás, és legalább látsz és élvezel olyan dolgokat,amiket szélvészkisasszony módjára futás közben nem tudsz. :wink: Igaz, nem túl fogyasztó, de mindenképpen egészséges a séta.

Hűűűű, kisütött a Lizzi Kép , de tutiiiii, és már csak holnap van suli, aztán szombattól 1 hétig őszi szünet. Még nem döntöttem el, hogy anyuéknál maradok én is, vagy csak a gyerkőcöket maradnak, ha lemegyünk 8) Jó lenne megint kettesben lenni esténként apucival, de anyukám nagyon kérlelt, hogy egy kicsit maradjak náluk. Passz, még töprengek Kép

Na puszkány

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Niki

Én az előző hónapban bíztam nagyon,akkor vettem előre tesztet is és mikor megjött,akkor nagyon letörtem! AZtán a következő hónapban máson se járt az eszem,végül összejött,de nem igazán éreztem,csak nagyon vágytam rá!

Csillag

Én úgy tudom,már nem járnál jól egyedülálló szülőként! Megszüntették a sok előnyt,de biztosat nem tudok


Ma már úgy keltem,hogy szakad fel a váladék,köhögök mint a marha!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, csak köpd fel szépen a slejmet, az a jó, ha felköhögöd, köpd is ki szépen! Utána remélem meg is gyógyulsz! :wink:

Szegény férjecském viszont nem gyógyul, még mindig náthás, köhög rettenetesen, pedig már a dokija által adottakat is beszedte, antibiotikumot, köptetőt, mindenfélét, úgyhogy tegnap nagy nehezen visszaüldöztem a dokkerhez, az pedig elküldte tüdőgondozóba, ahova én is mondtam, hogy tuti oda küldi majd. Így is lett, imádom, amikor igazam van :lol: De hogy mikor tudom oda is elüldözni? :roll: Rosszabb, mint a gyerekek :twisted:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Hellóka!

Óh, nem akarok eltűnni, csak már saját magammal tele lettem, állandóan a fogyásról vartyogok :) Januártól remélem, hogy babatémán fogok rágódni.

Kinga, a Stodal enyhébb betegségnél beválik, ha nagyobb a baj, akkor van terheseknek is antibió, viszont az, hogy már szakad fel a váladék, elég jó, úgyhogy szerintem infrázz, meg inhalálj. Amíg nincs lázad, addig nyerő ez a széria, egyelőre ne kérj antibiotikumot - szerintem.

Niki, a baba egy áldás, úgyhogy ha jön, valahogy a dolgok is jobbra fordulnak. Legalábbis nálunk így volt. Lottó ötösünk lett, pontosabban a hatoson lett öt találat, pont, mikor beadtuk a lakásunkra a hitelkérelmet, így lett pénzünk felújítani, bár csak 6kilót kaptunk, de "talált pénz". Mi is jobb emberek lettünk, valahogy jobb lett az életünk a gyerekkel, gyerekekkel. És ha lehet fokozni, hát egymást is jobban szeretjük.
Én Ricsinél nem tudtam, hogy terhes vagyok, nem is gondoltam rá, mivel azt mondták, hogy "nem lehet gyerekünk" így együtt, úgyhogy ez meglepetés volt. Azonban, amikor kiderült, hogy terhes vagyok, abban biztos voltam, hogy fiú, 7hetes korától már Ricsinek hívtuk a pocakban.
Enivel tudtam, hogy terhes vagyok, valahogy fura volt már másnap... alig vártam a dátumom és rohantam tesztért, ami pozi lett. A férjem megálmodta, hogy lány - vagy csak a vágyait vetítette ki álmában :) A nevét is Ő adta. Hát ennyi a sztori.
A harmadik terhességnél hasonlóképp tudtam, hogy megfogant a baba, csak sajnos nem maradt meg.
Én azt gondolom, hogy legtöbbször megérzi az ember, ha rákoncentrál.

Csillag, én férjedre szavazok, jót tenne talán, ha inkább vele maradnál és egymást kényeztetnétek :lol:

maccs01
 
 


Izomláz: Ott fáj, ahol eddig izmot még nem éreztem :)

Ma sajnos parkettáért rohangáltunk az előtérbe, Enikőt ebéd után hazahozom, úgyhogy futás ma ohne, de bicaj lesz.

maccs01
 
 


Maccs! elolvastad amit a gyogyiról bemásoltam?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, igen, elolvastam kétszer is, és nem sikerült összeraknom a képet, hogy miért is a baba miatt írta fel. Help!

Meforallal úgy kellett emelnem az adagom, hogy 2hétig 1szem, utána újabb két hétig 2, majd utána jöhetett csak a 3/nap. Ez most jutott eszembe (április már rég volt).

maccs01
 
 


Maccs!

"adják akkor, ha az étrend és a testmozgás önmagában nem elegendő a vércukor normális szinten tartásához. Különösen túlsúlyos betegek kezelésére alkalmazzák. "


Maccs! Ezért! Mert ha nem lenne sürgős hogy terhes legyek, akkor először diéta mozgás, és kontroll hogy mi történik. ha nem jó a kontroll akkor a gyógyszer. Mivel sem túlsúlyom sem Pco -om sincs, azért ítélte meg így a doki. A vércukor szintem jó!

Egyébként ebéd után fáj csak a gyomrom. Még várok pár napot és meglátom mit teszek. Egyébként sem hasmenésem, se semmi más tünetem nem volt eddig. Én fél szemekkel emelgettem.

Kép

Kép
anabana
 
 


Akkor neked is csak az inzulinod volt magas? Nekem is. Azt akarod ezzel mondani, hogy felgyorsítják neked a folyamatot a gyszerrel? Látod, még mindig gyépés vagyok :)

maccs01
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat,de holnap reggel mehet a papírjaiért!
ELBOCSÁTVA!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Csillag, hát igen az ember mindenhol csak a kiskapukat keresi csak hogy jobb legyen.Tetszett amit írtál legalább mosolyogtam kicsit. :)
A pasik makacsok,pedig érdemes időben dokihoz menni!Mi tanultunk apu ki nem kezelt arcüreg gyulladásából amitől autoimmun beteg lett és lebénult.Úgyhogy tessék csak erélyesnek lenni.

Kinga az legalább jó, ha felszakad!

Ana, bocsi de most a gyógyszi témához hozzászólni sem tudok.Jelenleg csak azon jár az agyam mi lesz és totál le vagyok blokkolva.De már én sem értem. :(

Maccs, miután olvastalak azon agyaltam veszek egy kaparós sorsjegyet,mert valami jó is kéne erre a napra.

A babásodást azért kérdeztem mert tegnap hasizom gyakorlatok közben elkezdett szurkálni a méhem egy ponton és valami azt sugallta hagyjam abba mert ártok vele.Eddig nem volt gondom mikor ezt csináltam.A másik hogy pár napja mintha barnáznék kicsit.De már úgy érzem csak beképzelem és bízni nem akarok. :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Maccs, nem is tudtam, hogy szavasára bocsájtottam a férj kontra anyámék témakört :lol: De azért köszi, még rágódom.

Az a tudat, hogy a szüleim már nem fiatalok, és látom a lassú, de biztos leépülésüket, mindig szomorúvá tesz, és ha lehet, szeretnék sokat együtt lenni velük. Közben persze nagyon jó lenne, ha férjemmel is tudnám kicsit ápolni a kapcsolatunkat, mert mostanában sokat civakodunk, persze megvan az ok, de mégis, jó lenne esténként összebújni, dumcsizni, ha nem esik össze a fáradtságtól. Szóval még gondolkodom erőteljesen, de amit világéletemben rosszul viseltem sajna, az az, ha döntenem kellett. :roll:

Niki, basszuskulcs, sajnálom párod elbocsátását. Örülök, hogy egy csepp mosolyt varázsolhattam a csúf valóság mezején :P
Azért erre most már nagyon kivi vagyok, hogy babás leszel-e, mert ha esetleg ketten babásodnánk most be, akkor sorstársak is lehetünk :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag annyira jó,hogy ennyire szereted a szüleid! Örülhetnek, hogy ilyen lányuk van. Bármit is döntesz,biztos jól teszed.

Te amúgy most,hogy állsz a ciklussal?

Képzeljétek ma 101,3kg-ot mutatott a mérleg. :)
Viszont most annyira éhes vagyok!
Azon agyalok, hogy egyek is valamit vagy csak a turmixom igyam meg. :? :roll:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Akkor most újra "szavazok" :wink: , Turmix, Niki, turmixot igyál :):):)

Nézd, simán lehet baba is, de ez tutira ki fog derülni. Én mindenesetre pozi tesztnél feltétlen javaslom a progiszintmeghatározós vérvételt hcg mellett. A barnázás általában annak a jele, legalábbis úgy tudom, hogy attól is lehet, hogy az alacsony, és akkor nem tudja a szervezeted megtartani a babát, pótlásra van szükség, hogy rendesen megtapadjon meg miegymás. Szóval én drukkolok!

maccs01
 
 


Nikk, a férjed helyzetét, a családod anyagi helyzetét most nagyon sajnálom, bízzunk benne, hogy mivel fiatal, talál állást magának hamar. Ez kemény!

maccs01
 
 


Maccs, köszi! :D
De a kefír mellett döntöttem és már meg is ettem .
Tegnap éjjel a turmixtól 4x voltam a mellék helységbe fél óra alatt,azt majd holnap edzés után.

Igen ezt én is tudom. Ha lenne pozi tesztem rohannék a dokihoz az tuti.Csak azért furi,mert még korainak tartom.
Kb. 5-6 nappal lehetem pé után.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, ha engem kérdezel, akkor én nem tartom korainak, hogy már érzed, hogy lehet ott valaki. Simán.

Aha, szóval a mérleg másik serpenyőjében kefír volt turmix helyett... :) Jólvan, azt gondoltam, hogy szalonnás tojás kenyérrel v. ilyenek vs. turmix :lol:

maccs01
 
 


Sziasztok!

Niki, az előzőbb kérdésedre válaszolva én nem éreztem, hogy összejött a baba se akkor, se az előző terhességnél. Mivel aznap full pozi tesztjeim voltak és a tojcsim is előjött, tudtam, hogy idő van. Aztán még 2 nap múlva rágyúrtunk.
Az első olyan kötelesség-szerű volt, a második m2 nap múlva igazi élvezetes...
Meg is lepődtem az első pozi hcg teszten. Ugye nekem a Closty-val sikerült a ciklusomat visszaállítani a szokásos medrébe.

Nagyon sajnálom a párodat...szerintem az enyémnek is hamarosan vége... CSak azt kell magatoknak és egymásnak megígérni, hogy egymást nem fogjátok hibáztatni és szeretetben fogtok élnio. Akkor az mindenen átsegít. Undorító ez a világ, semmi sem biztos, az ember állása sem.

A fogyáshoz gratulálok! Hamarosan kétjegyű lesz a súlyod!!!!!

A turmix az valami fogyi-turmix???

Csillag, teljesen átérzem a dilemmádat! Valahogy próbálj meg mindenkinek jót tenni...:) Magadat ki ne hagyd! Persze én mérleg vagyok, mindig a középutat és az egyensúlyt keresem :)

Maccs, volt ma bringa? Az izomláz olyan jó érzés! Emlékezteti az embert arra, hogy tett valamit az ügy érdekében!
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fúúú nem is tudom mikor ettem utoljára olyat.
A kefírt akkor találtam ki mikor benéztem a hűtőbe.
Mondjuk van benne erdélyi szalonna is,de az tiltott!És nincs itthon egy falat kenyér sem.(még jó)

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Letti, köszi, Most csak az a kérdés, hogy vajon fizetését megkapja-e?!
Nagyon meggyőzött az, hogy jóban-rosszban.Kitartom mellette,hisz nem is létezem nélküle.

Igen, diétás csokis turmix. Ha edzés napom volt,akkor aznap este az a vacsim.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Csütörtök éjjeli üzenet Christől:
"Tegnap 23.33-kor, 8 óra vajúdás után, császárral, 4000grammal, 56 cm-rel megszületett Andriska. Mindketten jól vagyunk!"



CHRIS, SOK PUSZIT KÜLDÖK, SOK TEJECSKÉT KÍVÁNOK, ÉS MIHAMARABB GYÓGYULJON MEG A POCAKOD! Nagyon ügyes vagy, Andriska hatalmas kisbaba :)

Kép

maccs01
 
 


Kedves Chris!

Gratulálok a jókora kislegényhez! Jól megnőtt odabenn! Vigyázzatok magatokra, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!
Vendég
 


Gyerekek, egyszerűen nem térek magamhoz. Meghalt egy rokonom sztem tegnap, most hajnalban az iwiw-ről értesültem, csak a képhozzászólásokat olvastam... 34 éves, egy 5 éves fiú és egy 8 hónapos kislány..a férje 2 hónapja elhagyta... és nem válaszol senki, hogy mi történt. Ez szörnyű - egy életvidám családcentrikus csaj volt szegény. Gusztustalan ez az élet néha...
Már negyed 6-kor olvastam, de azóta teljesen off vagyok.
Vendég
 


Hali!

Látom, már megírta Maccs a jóhírt! Gratulálok Chrisnek és Andriskájának, sok boldog felhőtlen pillanatot kívánok az életben!
:) Kép

Niki, lehet beágyazódás jele is a barnázás, megtapadási gondok, de ahhoz nem kell babásnak lenned, hogy beszedd a progipótlást, mert már az ovutól lehetne szedni. És nem biztos, hogy hasznos, ha mindenféle fosatóturmixokat iszogatsz, mert a babát kellene most nézni, nem a fogyást, már ha van baba. De az is lehet, hogy megborult a ciklusod a fogyástól. Szóval az lenne a tuti, ha most kicsit visszafognád magadat a fogyásban, csak addig, míg ki nem derül a tuti!

Leti, szörnyű világ, szegény lány, és szegény gyerekek! Remélem, nem kerülnek állami intézetbe, az valami borzalom. Dolgoztam ott kemény 1 napig, nem is bírtam tovább, én rettentően sajnáltam a kicsi gyerkőcöket. De amúgy imádnivalóak voltak a kicsik. Feltételezem, ha nem öngyilkos lett szegény anyuka, akkor infarktust kapott, vagy vmi hasonló, nem?

Férjemmel voltunk tegnap tüdőgyógyászaton, megvizsgálták, de mivel jó pár éve nem akart katona lenni, akkor beírták neki, hogy asztmás, és allergiája van mindenfélére. Most azt mondták, akkor biztosan az újult ki nála, így nem kapott gyógyszert. :twisted: Azt mondta a dokinő, hogy menjen vissza 1 hét múlva, ha nem javul addig a dolog. Naná, hogy nem javul, mitől javulna? :roll: De azért reménykedem, ha itthon maradnék vele, kikezelem talán, kap egy kis Cumicecillin-kúrát :lol: :lol:

Na cupp, mennem kell

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Hurrááá Chris!!!!!!!


Nagyon gratulálok! Hatalmas bébi, nem semmi! Na, most már babázhatsz!
Irtóra örülök! Ha majd tudsz, gyere beszámolni!!!!!!!!!Jajj, de jó még egy fórum bébi! látjátok szénhidrát diéta mellett is lehet ekkora gyerek!


Maresz! Most már igazán beszámolhatnál te is. Meg kíváncsi vagyok Gergő mennyit hízott, stb....


Kinga ! Te jössz a sorban! :) Remélem jobban vagy!

Letti! Nem semmi story. Hogy van a zsibbadás?

Csilla! Mi zu? Alakul a görbe?


Maccs! Reggel rajtad gondolkoztam! Annyira higgadt természet vagy. Nagyon ügyesen futottál. Nem baj a séta, de ha kitartó vagy a sétából is futás és mégtöbb futás lesz. Én szeretem ha izomlázam van, abból érzem hogy vagyok.

Niki! Igazat adok Csillagnak! Nem tudhatod mitől vannak a tünetek. Legyél figyelmes. Nehogy most legyen tényleg bébi!

Jövő héten szabin leszek, relaxálok a babára. :)) annyira jó lesz a gyerekkel otthon. Kitakarítom az egész házat!


Puszika nektek!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


sziasztok!!!4

na mire jövök: CHRISSSSS GTALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:)


ÉPPEN ESZIK A GYERMEKEM ÉN MEG 1 KEZZEL IROGATOK


HELYZET JAVUL...

NAPI 2 SÉTA IS JÓT TESZ

ESTI ALVÁS MÉG MELLETTEM NAGY ÁGYBAN, DE 7VÉGÉN PRÓBÁLO MAJD VISSZA TENNI, DE NEHEZEN BÖFIZIK ÉS HA KAJA UTÁN LETESZEM HÚZZA A LÁBAIT, NYÖSZÖRÖG ÉS A VÉGE 1 GIGA BUKÁS LESZ, JOBB HA LÁTOM MAGAM MELLETTT

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


gERGŐRŐL: MOT REGGEL 70ET EVETT, NAPKÖZBEN 50ET.... ESTE 2SZER, 1SZER KEL ENNI, PL: FEL2 MEG 5 ÓRA, NAPI 2 SÉTA VAN KB 1 ÓRÁS UTÁNA JÓKAT ALUSZIK, SAJNA RAJTAM MERT ADDIGRA ÉN IS KÓMA MEG UGYE SOKAT VÁROK A BÖFIKRE...

KÉP:


Kép

Kép

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Ana, "abból érzem hogy vagyok" - én is :)
Áh, nem vagyok higgadt, inkább rezignált, ami a fogyást illeti, tehát, ha nem olyan ütemben megy, ahogy számítok rá, hát akkor nem dőlök a kardomban, majd akkor később érem el, de el fogom érni.

Jaja, jövőhéten őszi szünet oviban is, Ricskó is itthon fog lenni, még nem találtam ki, hogy hova menjünk, mert nagyon sz.r idő van. Talán valami játszóházat fogok nézni a környéken.

Leti, ez a haláleset tök tragikus. Nagyon sajnálom. Írd majd meg, hogy mi történt! Remélem, hogy a kisgyerekeket apuka nem fogja beadni árvaházba, mert akkor tényleg sírva fogok fakadni.
Mi megbeszéltük férjem bátyjával tavaly, ha esetleg mi meghalnánk, akkor ők fogják felnevelni a srácainkat.

Progipótlás
Én úgy tudom, ha nincs baba, akkor kitolja a mesit nagyon sok nappal. Általában az 5. héttől van jelentősége a kevés progi pótlásának, a 4. héten pedig elvileg már pozi a teszt, megy az ember vérvételre és akkor még időben kiderül, hogy kezelhessék. Így vélekedek.

Niki, szerintem jövőhéten már ellőhetsz 10-es hcg-tesztet, aztán meglátod, hogy mi van.
Személy szerint fogalmam nincs, hogy milyen a turmixod, valszeg rá van írva, ha terhesen nem fogyasztható. Ha kaja helyetti diétás étrendkiegészítő (és nem zsírégető), akkor így látatlanban azt mondom, hogy nincs a fogyasztásával semmi gond.

maccs01
 
 


Mares, Gergő nagyon édes kisfiú!!! Pocakgond meg fog oldódni, rakd hasra, ha pl. nincs büfi akkor legalább szépen kijön, ráadásul a lábait is maga alá tudja húzni és jót tesz a szeleknek. Általában 3hós korukra már szépen beáll ez a része is a kis életüknek.

maccs01
 
 


Maccs: köszike én csak amiatt aggódok hogy rajtam-mellettem alszik sokat, persze rajtam jó mert gondolom pocinak is jó de ha hasra raktam üvöltött... nem értem :shock:

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Maresz!

Nagyon édes kis pofa! Ez a séró haláli! Ha elfáradsz én szívesen elvállalom Gergőt , ad fel postán nekem és te addig pihenhetsz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Helló!

Tagnap nem volt gépem,apa elvitte és azt hiszem,ma is ez lesz a sorsom! :D

Hát még mindig nem vagyok valami jól! Köhögök mint az állat,de kaptam ossillococcinumot. Elvileg 3 nap alatt jobban kell lennem tőle!
Tegnap voltam fodrásznál,már végre van valami fej formám! Ideje volt!


Chris
Hatalmas a kisfiad! Nagyon gratulálok! Most már tényleg én jövök!

Mares
Milyen kis édes a fiad,mintha integetne!

Niki
Szerintem is fogd vissza magad!

Ana

Olyan jó ez a szabi,hogy kitakaríthatod az egész házat! :lol: Hát ezen jót röhögtem! Együtt a gyerekkel,de azért csak ki kellene takarítani! Anyukám is mindig ilyen volt! :D

Maccs
Hogy áll az izomlázad?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Mares, én sok cikkben olvastam, hogy 6hós korig simán beszoktatható a kisbaba az ágyába. A hasfájós babának még inkább kell az anyai biztonság, mert kétségbe van esve, nem érti, hogy miért fáj és tényleg szenved. De ha ott vagy vele, akkor minden könnyebb neki.
Az első hónapban napközben Eni 1,5-2óránként evett, éjjel 3x - szerintem sokszor nem is éhes volt, hanem csak hiányoztam neki, azaz kb. olyan közelség, mint mikor a pocakban volt -, aztán rájött, hogy ott vagyok mindig, ha valami kell, nőtt a biztonságérzete, szépen megnyugodott és lassacskán sikerült az éjszakákat is átaludnia. Ha ott vagy, vele vagy, akkor nagyon hamar megnyugszanak és kiegyensúlyozott kisbabák lesznek. A fiamnak több idő kellett, míg ez a biztonságérzete kialakult, Vele sokkal többet aludtam - hogy ő rajtam - mint Enikővel. Minden gyerek más, látni fogod, mikor ért a köv. "szintre" és több időd lesz úgy magadra is.

maccs01
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?