Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Ági!
Sajnálom hogy Eliza nem jön.
Ki van most a legközelebb a zebrásodáshoz?

Kép
breni
 
 


Breni, fejből nemtom, de pénteken volt tábla.
potter_76
 
 


Na meséljem?

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Eli,
jöhet!
potter_76
 
 


Eliza!Halljuk már!!!

Kép
breni
 
 


Na szóval képzeljétek el, hogy a b.net chaten vagy egy lány, aki már 2 éve próbálkozott a babával, vagyis próbálkoztak, de nem jött össze. Aztán két hónapja elment egy kineziológushoz, heti 1x ment (5000 Ft), 5 alkalommal volt és babás. A csaj megmondta neki pontosan, hogy két hét múlva teherbe fog esni és amikor két hét múlva visszament hozzá, rátette a hasára a kezét és azt mondta, hogy itt a babci bent. Õ csak nevetett rajta, aztán nem jött meg a mensije, előző héten csinált egy tesztet és 5 hetes terhes. Na ehhez mit szóltok?

Kép
elizabeth25
 
 


Ági!

Pénteken megyek UH-ra, de nem nagy Z fogja csinálni, hozzá majd csak az UH után fogok menni.

Betti
betti73
 
 


Ja rókakoma!

Volt megint, kettő is! Kép Kép Már baromira unom a rókákat. Még 4 napot adok nekik, aztán ajánlom, hogy eltakarodjanak a környékemről. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti jó hogy neked már ilyen gondjaid vannak. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Õ nem Gili véletlenül? Mert régen írt ide is, most a másik topicba ír. Én az iylenekben nem hiszek. Annyi mindenen múlik ez az egész!!! Ha ez így működne, akkor nem lenne ennyi meddő pár! Persze ha v.ki hisz ebben, akkor vágjon bele, hátha...

moni
 
 


Moni, nem , Sziszko.
Hát nem tudom, de elég sok emberen segítenek. A kolléganőm is igy lett babás, másfél év után, ráadásul a dokik azt mondták neki, hogy nem lehet gyereke.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
Gilinggalang is így járt. Lehet, hogy segít ez is az is, meg a véletlen egybeesés is. Kép

Betti,
úgy tervezed, hogy mire betöltöd a 12-t, aznap reggel már nem hánysz? KépKépKép Úgy legyen.
Tegnapelőtt kezdtem érezni, hogy szorít a csípőnaci, mert amikor leülök pont a puklimat nyomja...mintha balról belűlről vki lájtosan rúgott volna egyet, hogy nem fér el, megigazítottam, és kis mocorgások után elmúlt. Persze lehet, hogy egy kis bélgáz volt...Kép
Anyáéknak elmondtuk hogy mi lesz 6 hónap múlva...úgy kellett őket leszedni a plafonról...persze nem jött össze. Kép

Ági
15+2
potter_76
 
 


Potter, én bejelentkeztem, egy próbát megér, de nagyon sokan járnak hozzá, csak két hét múlva tudott helyet adni nekem! (de jó lenne, ha akkor már nem kellene mennem, mert addigra összejönne a babci)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Ági,
írtam levelet.

Kép
mofly
 
 


Eliza!Ezerrel drukkolok neked,hátha sikerül,meg ha hiszel benne miért ne próbálnád ki.Neked most mikor kell megjönnie?Én ma vagyok a 16.napon.

Kép
breni
 
 


Sziasztok.

Eli ne menj el miattam.csak eszeretnek en is hozzaszolni.
En hiszek benne.Apu volt ilyen term.gyogyinal.Igaz neki nem gyereket akartak csinalniKép
a laba folott elhuzta a kezet es apam ugy orditot mint egy vadallat mert ugy fajt neki.Nem volt verkeringese es azt mondta le kell vagni a labat.Vegul az is lett a vege.

kamillaKép

Kép
monyoka
 
 


Szia Mofly,
köszi. Így utólag boldog névnapot kívánok! Kép
potter_76
 
 


ja itt is van valami ilyen nemtudom minek nevezzem.Boszorka vagy valami ilyesmi.
Most egy orvosilag kijelentett meddo parnak probal gyereket osszehozni.
Kivancsi leszek ra.
Anyu is volt nala de otet kizavarta mert mikor belepett mar mondta neki hogy aki nem hisz benne azzal nem csinal semmit.

Kép
monyoka
 
 


Breni, nekem jövő hét szerdán, az az 7.én. Nem sokat voltunk együtt ebben a hónapban, a 11.15. és a 20.napon, ennyi. Úgyhogy esély az nem sok van, de hát így alakul az élet. Neked akkor mostanság kellett belehúzni, nem?

Monyo, nem megyek el miattad, borítsunk fátylat a múltra, ok? :-) Hogy vagytok egyébként? Hát elfogok menni, egy próbát megér, kiváncsi vagyok mit fog mondani az első alkalomkor.

Kép
elizabeth25
 
 


ok eli.Nem irok neked ilyet tobbet.Kép

Kosz jol vagyunk.Apanak most folyik a kezelese kicsit aggodok miatta de remelem hogy minden rendben lesz.Mentik a masik labat.
Babaugyben semmi.

Meg mindig nem jott meg,most vagyok a negyven valahanyadik napon.elkeztem inni a cickat.

Kép
monyoka
 
 


eli de csakakkor menj ha hiszel benne.Nehogy ugy jarj mint anyamKép
allitolag ezek kiszagoljak ha valaki nem hisz bennuk es azt nem kezelik.

en is el akartam egyhez menni de lebeszeltek rola.

Kép
monyoka
 
 


Csajok,
ha vki tiszai halászlét akar enni, akkor csak péntekig, mert Románia felől megint jön a cián...
Bár azt ígérik, ez lájtos lesz. Kép
Ki tudja, tán még a sejtosztódást is segíti. Kép
potter_76
 
 


Képzeljétek,
megjött férjem bőröndje...Brazíliából..
férjem már 3 napja itthon van...Svédországból. Kép
potter_76
 
 


Monyo, miért beszéltek le róla?

Kép
elizabeth25
 
 


Potter
Köszi Kép
Ez elég "vicces"! Legalább minden megvan?

Kép
mofly
 
 


Eliza!Elvileg ha 34 napot veszünk akkor a héten kellenne próbálkozni,de ez a 34 nap nem biztos.Ezért nem is foglalkozom vele,ha van kedvünk akciózunk ha nincs akkor nem.Kész!Mi idáig a 12.napon voltunk együtt.Ma biztos,meg csüt.pént.egyik napból is biztos.

Kép
breni
 
 


Breni, hátha meghozzá a kívánt ajándékot a Jézuska! Én már nem bízom benne, a magam részéről, mármint, hogy nekünk meghozza!

Kép
elizabeth25
 
 


Üdv Mindenkinek! Kép

Kamilla,
sajnálom Kép,
csak ennek a fránya leeresztésnek lett igaza, de legalább az ember nem lepődik meg annyira...

Potter,
na ez nem semmi! gratula a reptéri dolgozóknak Kép

Betti,
aszongya négy nap, akkor jövő hét elejére várhatom a csomagot? Kép

Eli!
Akkor visszajöttél? Kép

angel37
 
 


Mofly,
igen, minden megvan plusz 2 jegy a riói karneválra. KépKépKép
potter_76
 
 


Angel, igen. :-) Hiányoztatok , a fene egye meg! :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Mofly Kép
"találkoztunk" mi már?

Breni Kép
téged is rég "láttalak"!

Eli,
na ugye!!! Kép Kép
hangulat? pároddal tisztáztátok a dolgokat?

angel37
 
 


Angel, igen, de hát a tv-zési dolgai csak egyre rosszabbak lettek, úgyhogy nem tudom, hogy mi lesz, de ez így biztos nem fog hosszú távon működni. Szombaton hajnali fél 3ig tv-zett, tegnap hajnali 1ig, utálom, hogy mindig egyedül kell elaludnom. MERT a 11óra neki még korán van, hogy lefeküdjön, nekem meg viszon későn, mert 6kor kelek minden reggel, és nekem szükségem van legalább 7 óra alvásra. Úgyhogy nem egyszerű!

Kép
elizabeth25
 
 


Ez nem jó...Kép

A régi pasimmal volt hasonlóan, csak a ő számítógéptől nem tudott szakadni. Hajnalig nyomta, és persze ő nem nyolcra járt... Agyamra ment!!!
Minden nap olyan voltam, mint a mosott sz*r, meg hát voltak egyéb problémák is...

Nem tudom, mi okosat mondjak neked! Erre szokták talán mondani, hogy megszox vagy megszöx...Kép

angel37
 
 


Igen, Angel, erre szokták mondani! HÁt majd elválik, hogy mi lesz!

Kép
elizabeth25
 
 


Remélem jól fog nálatok végződni!Kép

Én a megszöx voltam, de már a tököm tele volt azzal a kapcsolattal, és nem is akartam megoldást találni...

angel37
 
 


Hát Angel. Én azon fogok meglepődni, de k*rvára, ha egyszer az életben két csíkot fogok látni a tesztemen. Persze a terhességin, nem az ovulációson.
Megyek, megkeresem Tibi Bácsit.
Ciao!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel,
Mofly a megint megjöttből van. Kép
Persze a karnevál jegy nem igaz, de nem bánnám...Kép

Kamilla,
a Tibi bácsi nem festi a haját? Múltkor láttam plakáton, és olyan furcsa volt. Mint a Zorán. Kép
potter_76
 
 


Kit érdekel, hogy festi-e vagy nem! A lényeg, hogy intézze el!
Egyébként valszeg igen, mert már hatvan körül lehet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!
Mi újság?Szabin voltam,el akartam intézni a nődokit.De egyébként semmi újság.

Kép
breni
 
 


Kamilla Kép
akartam már írni, megláttam ma Tibi bácsi hóttértelmes fejét a plakáton, és felröhögtem a villamoson!
Ja, egyébként nemrég született gyereke! Úgyhogy nem is hülyeség ez az intézés! Kép Kép Kép

Csíkok terén csatlakozom Kép Majd rajzolok rá...

Breni,
Semmi sajnos... nekünk ugrott ez a hónap Kép
Örülök, hogy nálad minden OK! Kép

angel37
 
 


Igen, a szomszédból jöttem Kép
Időnként titeket is olvaslak, mert mindig tanul az ember. Csak írni nem írok, mert két topicot már nem tudok fejben tartani Kép

AngelKép
Én is a megszöx kategóriába tartozom. Hét év után végre leesett a tantusz. És nem bántam meg. Csak azt hogy nem előbb.

PotterKép
Az jó lett volna! Vigaszdíjként igazán küldhették volna.

Nem mondjátok, hogy Tibi bácsinak tényleg született gyereke?!

Kép
mofly
 
 


Mofly Kép
ugye??? nehéz döntés, de megéri! rögtön leesett rólam egy mázsás súly! Kép Kép

Ti hogy álltok a babával? Vagy zebra vagy? Bocs, nem nagyon szoktam nézni a többi topicot...

Igen, igen, Tibi bácsi ifjú apuka! Mindjárt utána is nézek! Remélem nem keverem vkivel... vagy unokája született?

angel37
 
 



Sziasztok!
Vasarnap vagy hetfon megyek Dr.bacsihoz PÉ nezobe!Izgulok mar nagyon!!!!

Agi!
Koszonom hogy erdeklodsz a testverem utan!!!Kép
Szombat ejszaka kicsit megijedtunk,mert nagyon gorcsolt,de aztan elmult!Mar nics pecsetelese sem!Most volt UH-on!9+3 hetes,29mm!3nap alatt nott 5mm-t!Nagyon BOLDOGOK VAGYUNK,hogy rendben vannak!!Remelem igy is marad!!!!!!!!!
Azt viszont nem ertem hogy az egyik petefeszkeben van egy foll!EZ MIT JELENT????NEM VALAMI BAJ,UGYE???
Elkepzeltem anyukadekatKépKép!Nagyon nagy orom ez mindenkinek!!

Elkepeszto mennyi baba szuletett a hetvegen!Csak kapkodom a fejem!!Gratulalok nekik!!!
Es persze kulon Proone-nak!!Sok egeszseget es boldogsagot kivanok a kis Klarahoz!Kép

Incike!
Te vagy a kovetkezo!KépNagyon szoritok nektek!!

Eli!
Orulok hogy itt vagyKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Bocsi, én Proone-nal kezdtem (este volt egy olyan sejtelmem, vagy megérzésem?!, hogy megszületett a babája, csak otthon nem jött be este a net... Kép). Így ma én a téli babásoknál kezdtem az olvasást. Kép

<font color="ff0000"><font size="+2">Proone és kis családja,
NAGYON SOK ÖRÖMÖTÖK LEGYEN A PICI LÁNYKÁTOKBAN!!!</font></font> És nagggyon ügyes voltál! Kép Gyors szülés és még gátvédelem is?! KépKépKép Majd mesélj, hogy csináltad! Klára pedig szopizzon ügyesen és nőjön nagyra!!! Kép

És a mai táblák:

Kép

Kép

Ja,
Köszi Mindenkinek a névnapi köszöntést! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Angel, Ági!

Úgy tervezem, hogy hét végén végleg búcsút mondok rókakomáéknak. Kép

Képzeljétek, hogy kaptam céges mobilt. Kép Kicsit ciki! Kép Egy hét múlva majd szépen közlöm, hogy babát várok, lehet, hogy vissza is veszik. Kép Ma jött új fiú, hát mit mondjak már most fáradt vagyok, annyit magyaráztam neki.

Na majd még bekukk, ha tudok!Kép

Betti
betti73
 
 


Ancsa Kép
jaj de jó! Kép Kép
foll? nem folliculus, azaz tüsző?
neked legyen ilyened a dokibácsinál! Kép

Kata,
Boldog Drusza napot, így utólag! Kép Kép Kép

angel37
 
 


eli.azert dumaltak le a dologrol mert azt mondtak hogy lehet hogy rosz hirt kozolne.Azt meg nem tudnam elfogadni.
Azt tudod hogy miert nezi a ferjed sokaig a tv/t?
nalunk en vagyok a sokaig tv/zo.nalunk is problema volt belole mikor 2 3 oraig tv/ytem.Aztan leultunk es megdumaltuk hogy egyszeruen nem birok aludni.Inkabb nezem a nappaliban a tvt minthogy ket harom oran keresztul forgolodjak.
lehet azert nezi a ferjed a tvt mert nem tud elaludni.
bocs ha megint okoskodom de nalunk is volt gaz de megoldodott.Remelem nalatok is kiderul az ok es meg tudjatok beszelni.

Kép
monyoka
 
 


AngelKép
Nem, sajnos még várólistás vagyok.

Ja, ha húsz évvel fiatalabb a felesége..

Kép
mofly
 
 


Betti Kép
És hogy tudod titkolni a munkahelyeden? Mire beérsz már jobban vagy? Nem veszik észre mi a helyzet? Kívánom, hogy mielőbb jobban legyél.

Kép
mofly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?